Diablo III: עליית ה- Necromancer

הרבה כישורי דם של Necromancer עלו חיים יחד עם מהות, כך שיש הרבה מכניקה המובנית כדי להחזיר בריאות אבודה.

חבילת השיעור של Diablo 3 של Diablo 3

אמנם זה לא יכול להיות חבילת הרחבה נאותה, אך דיאבלו השלישי תור לקבל כמה תוכן חדש גדול בקרוב מאוד עם עליית חבילת Necromancer. ל- DLC זה, שרכיב הליבה שלו הוא כיתת Necromancer החדשה, סוף סוף יש תאריך שחרור והוא אמור להשיק ב- 27 ביוני.

החבילה מתומחרת ב -15 דולר והיא תהיה זמינה בעקבות שחרורו של 2.6.0 עדכון במחשב, PS4 ו- Xbox One. שחקני קונסולה שעדיין לא בבעלותם של המשחק יכולים לאסוף את דיאבלו השלישי: אוסף נצחי, שמכובש את החבילה עם המהדורה הקיימת האולטימטיבית הרשעה. זה נושא תג מחיר של $ 60 אך יהיה זמין למשך זמן מוגבל תמורת 40 דולר. Blizzard לא ציין כמה זמן תמחור מבוא זה יימשך.

לחץ כדי לבטל את ההשתקה

 • מתחיל ב:
 • נגמר ב:
 • הפעלה אוטומטית
 • לוּלָאָה

רוצה שנזכור את ההגדרה הזו לכל המכשירים שלך?

אנא השתמש בדפדפן מסוג HTML5 המסוגל לצפייה בסרטונים.
לסרטון זה יש פורמט קובץ לא חוקי.
סליחה, אך אינך יכול לגשת לתוכן זה!

אנא הזן את תאריך הלידה שלך לצפייה בסרטון זה

על ידי לחיצה על ‘Enter’, אתה מסכים ל- Gamespot
תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

עכשיו משחק: דיאבלו 3: עליית ה- Necromancer – טריילר תאריך שחרור רשמי

עליית ה- Necromancer מוסיפה את מחלקת Necromancer, המבוססת על ה- VAVITER-FAVITE TOW מ- DIABLO II. זה יכול להיות משחק גם במצב הקמפיין וגם במצב הרפתקאות כמו כל דמות אחרת. החבילה כוללת גם מספר רכיבים אחרים ופחות משמעותיים, שרובם מוצגים בתצוגה מקדימה בסרטון שלמעלה. יש חיית מחמד שאינה קרבית, סט של כנפיים קוסמטיות, אפשרויות התאמה אישית של באנר, מסגרת דיוקן ופנטרה. שחקנים מקבלים גם שני משבצות תווים נוספות וכרטיסיות סטאש, אם כי האחרונים זמינים רק לשחקני מחשב.

כל זה יהיה נגיש ברגע שעליית חבילת ה- Necromancer תעלה למכירה, אשר תהיה לאחר שתושלם התחזוקה ב- 27 ביוני. אתה יכול לראות את לוח הזמנים המדויק לכך כאן; במחשב האישי זה מתחיל בשעה 10 בבוקר PT / 13:00 ET בצפון אמריקה ובשעה 23 אחר הצהריים CEST באירופה. בקונסולות זה מתחיל בשעה 8 בבוקר PT / 11 בבוקר ET / 17:00 CEST.

גם אם אתה לא רוכש את החבילה החדשה, עדיין תקבל תוכן חדש עם יציאתו של 2.6.0 עדכן בשבוע הבא אם אתה הבעלים של Reaper of Souls Expersion. הבורים המופלאים והמקדש של אזורי הבכורה, תחומי הגורל, ומאתגר את כל השחרור בחינם כחלק מהתיקון.

המוצרים שנדונו כאן נבחרו באופן עצמאי על ידי העורכים שלנו. Gamespot עשוי לקבל נתח מההכנסות אם אתה קונה משהו המופיע באתר שלנו.

קיבלתי טיפ חדשות או רוצה ליצור איתנו קשר ישירות? דוא”ל חדשות@Gamespot.com

Diablo III: עליית ה- Necromancer

עלייתו של הנמק היא חבילת DLC עבור דיאבלו השלישי. זה שוחרר ב- 27 ביוני 2017.

תוכן

סקירה כללית [ ]

החבילה עולה 14 דולר.99 דולר. [1] כדי להשתמש בחבילה, צריך שיהיה קוצר נשמות מותקן למחשב או יש את מהדורה רעה אולטימטיבית לקונסולה. הישגים חדשים יושמו יחד עם ה- Necromancer. [2] [3] רכישת החבילה למחשב/Xbox One/PlayStation 4 נותנת לשחקנים גישה לפלטפורמה שהם קנו אותה עבור. [4] כדי לקנות את החבילה, שחקני PC/Mac יכולים לרכוש אותה דרך חנות במשחק שתושם בדיאבלו III, או בחנות Blizzard. שחקני קונסולה יכולים לרכוש אותו דרך Xbox One/PlayStation 4 Marketplaces. לחלופין, שחקני קונסולה יכולים להשיג את החבילה כחלק מ דיאבלו השלישי: אוסף נצחי. לא ישוחררה גרסה פיזית של החבילה. [1]

מאפיינים [ ]

 • ה- Necromancer, שיעור חדש שניתן לשחק בו
 • חיית מחמד במשחק
 • כנפיים קוסמטיות
 • שני משבצות תווים נוספות
 • שתי כרטיסיות STASH (לא זמינות בקונסולה) [1]
 • מסגרת דיוקן
 • באנר סיגיל [5] [6]

ביקורות מומחים של Gamespot

Necromancer (Diablo III)

“כל מה שצומח צריך גם לקמל ולמות. כל מתים ורבקות, ואז יזינו את החיים. זהו המעגל הגדול של ההוויה, ואנחנו, הכוהנים של רתמה, משתמשים באמנות האפלה שלנו כדי ליצור אותה. למרות שרובם לא מבינים אותנו, אנו הולכים לאן שאנחנו נחוצים. אדוני נודע כי כוכב נפל במערב, שואב את המתים מקבריהם. הוא מצווה עלי לנסוע לטריסטראם ולהחזיר אותם למנוחתם. שכן אם המחזור לא יישמר, זה אומר לסוף כל הדברים.”

D3Necro-Male

בַּעַל אוֹב הוא כיתה שביעית לניתוח דיאבלו השלישי והוסיף פנימה Diablo III: עליית ה- Necromancer. זה נחשף ב- Blizzcon 2016. מושג הליבה מבוסס על המעמד המקורי עם אותו שם.

תוכן

Lore []

“מוות. הרס את עולמנו. והאיזון שקיבל אותנו. נאבד. חששנו שהיום הזה יבוא. כאשר האדמות נהרסות, ואלופי האור כבר לא יכולים להציל את הנזקקים. אבל אני אעשה זאת. כי אני מפעיל את הכוח שהם לא יכולים. וצבא חדש של המתים יעלה בפיקוד שלי. כל מי שמאיים על האיזון. לְהִזָהֵר.”

D3 Crest Necromancer

לנפלאם, [1] נמק הצעיר האניגמטי הזה [2] יש אישיות חזקה ואפלה, והוא מסוגל לראות דברים שאותם בני תמותה לא יכולים. [3] הוא/היא מחזיקים בדרגת האקוליט, [4] ואין לו שום קשר לנקמנסר שניצח את דיאבלו שני עשורים לפני כן. [5]

סיפור []

נקרומנסר זה היה הסטודנט של המאסטר Necromancer Ordan [6] והתאמן במשך שנים רבות. [7] בשנת 1285 נודע אורדן על בואו של הכוכב שנפל, שהעיר את המתים בקנדוראס. הוא הציע לסטודנט שלו לנסוע לשם כדי להחזיר אותם לקברים שלהם. ה- Necromancer חש צורך בכוחם הייחודי וענה לקריאה בשם הזמנתם [2] למרות שהשאירו את האימונים שלהם לא שלמים. [6]

ביקורות מומחים של Gamespot

29 בספטמבר 2021

במשחק [ ]

“בתור אדון באומנויות האפלות, אתה מחזיק את כוחות החיים והמוות הנחוצים להשבת האיזון! Necromancers הם גלגלים איות עוצמתיים שמבטלים את אויביהם באמצעות קללות והדמיה מחדש – יחד עם צער חיות מחמד צייתני. מעמד חדש זה משתמש בסגנון משחק מבוקר באמצעות חומרי הגלם של החיים: דם ועצם.”

D3 Necromancers

Necromancers in דיאבלו השלישי דומים מאוד ל דיאבלו השני כיתה ושומרים על מרבית כישוריהם. בקרב, הם מסתמכים על לחשי עצם ודם, קללות, גולמים ומניחים מתים. שלושת סוגי הנזק היסודי הם רעל (מצוקה), פיזית (דם ועצם) וקור (צינה של הקבר). ככאלה, מוסכמת האלמנטים יעילה במיוחד עבור Necromancers. [8]

סטטוס הליבה של Necromancer הוא אינטליגנציה. [9]

PemaleNecromancerModel3

ה- Necromancer זמין ב עלייתו של הנמק חבילה, שוחררה במקביל לתיקון 2.6.0 יצא. החבילה שוחררה ב- 27 ביוני 2017 ועולה 14 דולר.99 דולר בצפון אמריקה. קוצר נשמות מותקן למחשב או יש את מהדורה רעה אולטימטיבית לקונסולה. [1] הישגים חדשים יושמו יחד עם ה- Necromancer. [10]

זכר D3 Necromancer נקבה D3 Necromancer

ה- Necromancer ניתן לשחק הן במצב קמפיין והן במצב הרפתקאות, שהושמע לחלוטין, ויש לו טומס חדש שיבשר את הסיפור האחורי שלהם. [3] טכנולוגיה חדשה פותחה עבור ה- Necromancer, מכיוון שמדובר בכיתה כבדת אפקטים. השחקן המשתמש ב- Necromancer יראה את ההשפעות המלאות של שימוש במיומנות, בעוד ששחקנים במסיבה יראו תצוגה חזותית בסיסית יותר. [11]

בעוד שרופאי מכשפות ונקרומנסרים חולקים קווי דמיון רבים, Blizzard ציין כמה הבדלים. רופאי מכשפות קלילות יותר, ואילו הנמכרים כהים יותר וקודמים יותר (באמצעות קללות, דם ועצם). [9] ל- Necromancers יש מעט לחשי רעל, וללא נזק לאורך זמן התקפי, מכיוון שזהו הפררוגטיבה של רופא המכשפות; כדי לפצות, כל חיות המחמד של Necromancer ניתנות לשליטה במידה מסוימת, בניגוד לאלה של רופא המכשפות. ה- Necromancer נמנע מהומור הסלפסטיק של רופא המכשפה, מכיוון שכיתת Necromancer לא נועדה להיות מצחיקה. [8]

פריטי כיתה []

“כוהני ראתמה מעדיפים את השימוש בחרקים בלתי פוסקים. החרושים שלהם משמשים לא לחתום יבולים, אלא לאסוף את כוח החיים של אויביהם, וכדי לפרוס גוויות פתוחות, ומניעות כמה מהכישופים המחרידים ביותר שלהם. בין אם הם מחזיקים להבים מעוקלים מאסיביים בסוף עמודים ארוכים, או להבים קלילים, קלים יותר המתאימים יותר לקציר דק, נמלים הם קטלניים עם כל חרמש. ..”

Necromancerm Pose משוריין tf 00

במקור היו ל- Necromancer פחות מארבע מערכות, כדי להשאיר מקום לקהילה שתציג תוסות משחק חדשות ויוסיפו את אלה על סטים חדשים [9] . בסופו של דבר ניתנו בסך הכל 4 סטים מלאים, שכל אחד מהם שלם עם צינוק מוגדר. אלה אינם נחשבים על כנפי הייעודיות והכנפיים של השליטה, במקום זאת מתגמלים את שני הדבילים שלהם.

תוסות משחק מגוונות ביותר עבור הכיתה. ישנם שש סטים של Necromancer, כולם ברמה 70 בלבד:

 • .
 • גרייס של אינריוס (סט מלא, 6 פריטים): סט תגרה (מכונה מלמנסר על ידי הקהילה [8]), נושא עצם.
 • תכריכי תואר שני של Pestilence (סט מלא, 6 פריטים): סט גלגלי טווח, עם נושאי Blight.
 • האווטאר של טרג’ול (סט מלא, 6 פריטים): סט ממוקד מיומנות דם בינוני, אריסטוקרטית עם נושא.
 • ג’סת ‘ארמס (2 פריטים, סט נשק קל): סט משלים למכוון לחיות מחמד, עם הנושא הקרבה.
 • מסכות קרנבל בוער (סט מלא, 6 פריטים): סט ממוקד סימולקרום, כחול כהה עם עצמות לבנות

האסתטיקה של קבוצות אלה היא סט “רופא מגיפה”, סט עם מבנה לבנייה, סט דרקולה-אסק, ומערכת גותית-אסקית עם אלמנטים זהב מעל. כמה נושאי Necromancer ברורים מיוצגים טוב יותר בפריטים, סטים או אנימציות ולא במיומנויות. לדוגמה, כומר של נושאי Rathma נמצא בפריטים. המפתחים ניסו להימנע מדי פריטים ספציפיים לכיתה עבור ה- Necromancer.

. [9] הם יכולים להשתמש גם במגנים ובכל סוגי נשק תגרה אחרים למעט קוטביות ופריטים ספציפיים לכיתה.

כנפיו של טרג’ול הן תגמול מיוחד על איסוף כל הישגי הכיתה של Necromancer (יכול לשמש כל כיתה פעם אחת).

מיומנויות []

. זה לא מתחדש באופן אוטומטי, אלא נרכש רק מכישורים. [9]

ה- Necromancer תוכנן בשלושה נושאים: דם ועצם, כפור ומצוקה. כישורי הדם חזקים יותר, אך עלות בריאות; הכפור אינו קשור לסופת שלגים או כפור, אלא יותר על הקור והבידוד סביב קברים ומוות; Blight, בדומה לנושא מוות וריקבון, מקיף דבקים, נחלים ורעיון הדברים שנבלם משם.

חיות מחמד של Necromancer הן פעילות/פסיביות, כמו המנטרות של הנזיר, ומאפשרות לשחקן לפקוד עליהם. [9] אין ממשק פקודה לחיות מחמד שונה מממשק המשתמש הסטנדרטי.

גוויות מפלצות בעולם משמשות משאב משני עבור מיומנויות מסוימות. הם נראים רק לנמכרים, ומופיעים ללא קשר לשאלה אם נהרס גוויית מפלצת בפועל או לא. [9] קיימת קטגוריה שלמה של מיומנויות הנקראות גוויות, המוקדשות לדרכים שונות לשימוש בהן, כמו פיצוץ אותם בגלל תחום נזק לאפקט, שימוש בהם כדי ליצור טילים קטלניים, צריכתם למהות, או להגיש אותם מחדש כמיניונים. [9] מכיוון שכישורי Necromancer רבים מתמקדים בכך שגוויות זמינות, יש לצפות כישורי החלפה המבוססים על המצב הנוכחי.

למשחק קבוצתי, כל נקרומנסר רואה גוויות משלהם. לאותו שיתוף פעולה עם מסך בקונסולות, גוויות עשויות להיות בעלות שני חיובים. גוויות בסופו של דבר מתנשאות כשיצאו לדרך. [8] יש מיומנויות ורונות מיומנות שיכולות לִיצוֹר גוויות כך שלשחקן תמיד יש גישה לחלקם גם אם אין אויבים פחות.

הרבה כישורי דם של Necromancer עלו חיים יחד עם מהות, כך שיש הרבה מכניקה המובנית כדי להחזיר בריאות אבודה.

במקור, לא היה שום כישוף מיוחד של Shapeshift, ממש כמו עם רופאי מכשפות, [12] אבל ארץ המתים לקחה את התפקיד הזה מאוחר יותר.

רוב כישורי ה- Necromancer כוללים רון מיומנות רעל אופציונלי, עם זאת, מכיוון שרופא המכשפות מבוסס מאוד על רעל, המפתחים לא רצו שה- Necromancer יהיה דומה מדי בעניין זה. [10]

הקרבת בריאות לטובת חיות מחמד אינה נחשבת כעת; עם זאת, תמיכה בחיים ומכניקה דומה ממלאים תפקיד זה. [8]

שילובי מיומנות Necromancer פופולריים כוללים:

 • BoneStorm Meleemancer: חסד של אינריוס + מוות שחור של נייר + מוות נובה + חוכמה של קלן + ניתוק + חרמש מקולל
 • מתפוצץ Meleemancer: Grace of Inarius + Close Ravarters + ארץ המתים + אחיזת המהות
 • Devourer of Death: טורף אורה + Crequiem Cereplate + Corpse Lance + תכריכי Mastilence Master + Bone Spear + Corpsewhisper Pauldrons + Maltorius Petrified Spike
 • מקולל עם מדהים: Decrepify + Dayntee Cinding + Trag’oul Perded Fang + Crysbin Mante Mante
 • ערפד: האווטאר של טרג’ול + סיפון דם + בחירת הלוויות + דם נובה + ורד ברזל + מהירות דם
 • Shatherer: מסכות של קרנבל שריפה + Shatch + ניתוק + ספייק מאושן של מלטוריוס + חרמש של המחזור + סימולקרום + חזיונות רדופים + משפט של קריסבין

מיומנויות Necromancer

התפתחות [ ]

“יש פנייה מסוימת להרבה אנשים לשחק באנטי-גיבור. וזה מה שהנקרומנסר מייצג, האפל ביותר של המעמדות בעולם ההוא, אבל כזה שעושה גם טוב בכל מקום שהם הולכים. יש סוג של סמיכות בין טוב לרע, ומשם קו אפור בו חי הנמק.”

D3Necro-Pememance

פיתוח מראש []

בדיאבלו השלישי, רופא המכשפה נושא אלמנטים רבים בכיתת Necromancer. עם זאת, רופא המכשפות לא תוכנן להיות תחליף עבור ה- Necromancer, ומפתחי המשחק הצהירו בשנת 2008 כי אם אי פעם תהיה כיתת Necromancer הניתנת לשחק לדיאבלו השלישי, נוכחותו של רופא המכשפה לא תמנע מהם ליישם זה. [13] לדברי ג’יי ווילסון, הבדל מרכזי בין המעמדות הוא שרופא המכשפות נוטה יותר לטפל בנזק ישיר מאשר הנקרומנסר, שמלבד מבנים ספציפיים, היה כבד לחיות מחמד. [14] היה רצון ליישם את ה- Necromancer שלאחר השחרור, ולכן כישוריו של רופא המכשפות נועדו להימנע מחפיפה עם חוג Necromancer עתידי אפשרי. [15]

פיתוח פעיל []

יישום ה- Necromancer ב- Diablo III יצא מ”הסשן ג’אם משחק “; תרגול של Blizzard מעסיק בו חברי צוות מקבלים כמה ימים, או אפילו עד שבוע, “להתפרע” ביחס לייצור רעיונות. מתוך מושב אחד כזה הגיע הרעיון להכניס את הנקרומנסר לדיאבלו השלישי. [16] ה- Diablo II Necromancer היה נקודת הקפיצה לגרסת דיאבלו III. [5] הרעיון היה לבדוק אם המפתחים יכולים לקחת את הכיתה המקורית, ולהתאים אותו לדיאבלו III המהיר יותר בקצב הקצב והמיומנות יותר. הרעיון התקבל היטב, והפגישה של ג’אם המשחק הפכה לתרגיל “צור את התרגיל Necromancer.”זה היה בערך בזמן ש- Blizzard התבונן במלאת 20 שנה הקרוב של סדרה, כך שנראה היה מתאים בעיניהם להחזיר את הנקרומנסר. [16] בעת יישום הכיתה רעיונות שונים הועמדו ממחלקות שונות בתוך Blizzard. . מה שהוסדר היה הרעיון “המפקד” ובהרחבה, הרעיון “כוכב הרוק”, של הובלת פמלית שלדים. [17]

מבחינה נושאית, ה- Diablo III Necromancer מבוסס על דם. . באופן ספציפי, ל- Diablo II Necromancer היה מעט אינטראקציה בדם, אך היה לו נושא Necromancy חזק. מכאן שהוחלט לנסות נמק עם נושא דם עבור דיאבלו III.

בבנייה מוקדמת, ל- Necromancer הייתה היכולת לטלפורט. [16] הוא הוחלף בדם בדם מאז.

Necromaner-BC2016

יצירות אמנות של Necromancer דלפו לפני Blizzcon 2016, והראו נמק זכר ונקבה, ושיקפו את הבחירה המגדרית של דיאבלו השלישי. [18] ה- Necromancer אושר כשיעור ב- Blizzcon 2016. [19]

. [1] נכון לדצמבר 2016, עדיין פותחו כישוריו של הנקרומנסר. [10]

כישוריו של ה- Necromancer נועדו להיות “מבוססים וקרניים.”הם מבוססים על זהותו הוויזואלית של הנקרומנסר, מתוך כוונה לשקף את האופי האפל והמרושע של דיאבלו II Necromancer. [20]

. פריטים אגדיים וקביעים יתווספו למשחק לשימוש של Necromancer לאורך זמן. [21]

המפתחים התאמנו “הימנעות מנקודה” – כלומר הם רצו להתמקד בכישורים קשים יותר, קרביים. יום טרוויס רצה להימנע מרונים שהיו בחירות פשוטות וברורות (לדוגמה, פשוט להתמודד עם נזק רב יותר למיומנות מסוימת), במקום זאת, רוני Necromancer נועדו להיות ממוקדים יותר בסחר, כמו הורדת רדיוס מיומנות בגין נזק מוגבר.

המפתחים למדו הרבה על פסיבי המוות של רמאות עם הצלבני, והם הבינו שכל הפסיבים צריכים להיות ברמה של הצלבנים.

כישורי רעל, כמו רעל נובה, פגיון רעל ופיצוץ רעל לא יועברו מדיאבלו השני, שכן רופא המכשפה מכסה הרבה כישורי רעל פוטנציאליים שניתן להשתמש בהם בדיאבלו השלישי Necromancer. המפתחים לא רצו לכפות כישורי רעל אם הם לא היו קיימא. רעל ייצג בנושא “Blight”.

ה- Necromancer לא תוכנן למטא הקבוצה או עם תפקיד תמיכה בחשבון. במקום זאת, הוא תוכנן סביב סטים ותוסות משחק. עם זאת, ה- Necromancer אכן נראה בר -קיימא בתפקיד תמיכה בזכות חיות מחמד וקללות. [8]