הרים ביומה

קבל את כל המידע על מהדורת חינוך Minecraft , כאן

מהם ביומי הרים במיינקראפט 1.18? כל השחקנים צריכים לדעת

כמרכיב עיקרי ב- 1 של Minecraft.עדכון 18, הרים עיבדו מחדש בצורה די גדולה, והוסיפו ביומים לרכסי ההרים המוגדלים כעת המסוגלים לייצר בתוך המשחק.

ביומיות הרים הן כיום השם שניתן לשישה ביומים מובחנים שניתן למצוא במורדות ההר או בפסגותיהם. תלוי במיקום, שלוש ביומים מסוגלים לייצר במדרונות, ושלושה על פסגות ההרים. .

Minecraft: פירוק ביומיות ההרים החדשות

למרות שלשחקנים יהיה הרבה מה לחקור עם הביומיות ההר החדשות, זה עוזר לדעת עליהם קצת ואיך הם נבדלים זה מזה ב- Minecraft. למרות שהם חולקים יותר קווי דמיון מאשר הבדלים, כדאי לדעת את הניגודים הללו כדי לומר את הביומים ההרים השונים זה מזה. להלן פירוט להלן:

קבל את כל המידע על מהדורת חינוך Minecraft , כאן

ביומי שיפוע

 • כרי דשא – ביומה של Minecraft דשא הדומה לביומיות מישורים סטנדרטיים. המונים כמו כבשים, ארנבים וחמורים מסוגלים להשרוף כאן. ניתן למצוא מגוון קטן של פרחים בביומה זו, כמו גם עץ אחד, שתמיד יכלול קן דבורים המחובר אליו. מאחזים של כפרים ומוצרי פילגר יכולים לייצר גם באחו, מה שהופך את האחו לביום ההר היחיד המסוגל להכיל כפרים.
 • חורשות – יער של עצי אשוח המייצרים במורדות הרים. בדומה לביומה של טייגה אך כולל הרבה יותר שלג מאשר בלוקי דשא. ניתן למצוא ארנבים, זאבים ושועלים אדומים בביומה זו, ומשתמש באותם סיכויי ההשרצה של המון כמו ביומיות גבעות רוח סותיות בעת ההפעלה של המוני עוין או אווירה.
 • מדרונות מושלגים – כפי שמשתמע מהשם, ביומיות מדרון מושלגות במינקראפט מורכבות כמעט כולן משלג. הם מיועדים לרוב הכוונות והמטרות עקרות לחלוטין, למעט כמה ארנבים או עזים שאפשר למצוא. .

לחץ כאן למידע המלא על שרת מיינקראפט

ביו -שיא

 • פסגות משוננות – קר, מחודד ומלא עד אפס מקום באבן, פסגות משוננות הן ביומיות שיכולות להגיע גבוה מאוד לעננים ולעתים קרובות כוללים סטאץ ‘מוצק של עפרות. עזים הן שחקני ההמון היחידים צריכים לצפות לראות כאן עם כל סדירות, אם כי הם חולקים את אותם סיכויי שרצים כמו גבעות סחורות כמו ביומיות הרים רבות.
 • פסגות קפואות – פסגות קפואות, המייצרות בגבעות חלקות יותר של Minecraft, מציגות בעיקר שלג וקרח ארוז. עם זאת, הם יכולים להגיע למדי מדי פעם כאשר הם נוצרים, אך לא באותה מידה כמו ביו -שיא משוננים. כמו פסגות משוננות, פסגות קפואות מדי פעם מולידים עזים אבל לא הרבה יותר.
 • פסגות סטוני – . הוא מכוסה בעיקר עם אבן ומפקדות של בלוקים קלציט, כמו גם ספורט שפע של עפרות עבור שחקני Minecraft לשלי. לא ידוע כי אין אספסוף פסיבי שוליץ בביומים אלה, והעלווה שלהם מציגה צבע ירוק-אור ייחודי בהשוואה לביומים אחרים.

הרים ביומה

מאמר זה הוא גזע. אתה יכול לעזור לוויקי Minecraft על ידי הרחבת מאמר זה.

הרים ביומה

נגיש

ברגל, או באמצעי נסיעה רגילים אחרים

אספסוף

תכונות סביבתיות

גבעות וצוקים תלולים מאוד מכוסים דשא, עצים, פרחים וצמחים אחרים, איים צפים ושקעים.

מבנים

הרים הם תת קבוצה של ביומים שבהם שינויים פתאומיים ודרסטיים בגובה נפוצים על פני הנוף.

סקירה כללית [ ]

ההרים ביומה דומה לרמות האמיתיות, עם גבעות, עמקים, הרים ומישור. הבדל עיקרי אחד הוא שטלאי אדמה גדולים ומגיעים בדרך כלל נוצרים בדרך כלל בכל הביומה. ביומה זו מכילה כמה מהגבהים הגבוהים ביותר בעולם העולמי. בכמה גרסאות משנה, הגובה יכול להיות כה גבוה עד שלג שלג ואבקה יכסה את צמרות הגבעות. גדלי גבעות וצורות התלויות בסוג המשנה. פחם וברזל מייצרים כאן בתדר גבוה.

מאפיינים מיוחדים [ ]

ביומה זו היא המיקום היחיד בו ניתן למצוא עפרות אמרלד. זה גם המקום היחיד מלבד מעוזים שבהם דגי הכסף מתרחשים באופן טבעי.

הביומה הזו, יחד עם סוואנות, הן הביומיות היחידות בהן לאמות פראיות מולידות באופן טבעי.

טריוויה []

 • הרים הם למעשה גדולים בהרבה במהדורת הסלע מאשר במהדורת Java, לפחות בגלל בטא 1.16.220.50
 • הביומה הזו שופצה לחלוטין במערות ובבטא מצוקים, 1.16.220.50 מוסיף תכונות חדשות שהופכות את ביומי ההרים הרבה יותר מעניינים.

10 זרעי ההרים הטובים ביותר של Minecraft שכדאי לנסות

רכס הרים מדהים

בין אם אתה רוצה ליצור בסיס חדש או לחקור באמת את השממה של Minecraft, אין מקום טוב יותר מההרים. עם זאת בחשבון, ריכזנו רשימה של זרעי ההרים הטובים ביותר שתוכלו למצוא ב- Minecraft. כל הזרעים האלה יכולים להוביל אותך לעולם עם צוקים יפים, טווחים מדהימים, ובקלות את המיקומים הטובים ביותר לבניית בית Minecraft שלך. עם זאת, בואו נפסיק להכות סביב השיח ונקפוץ לכל זרעי ההרים הטובים ביותר שקיימים כרגע!

אם אינך חובב הרים, ריכזנו גם את זרעי המערות השופעות ביותר ואת זרעי מערת הטפטוף הטובים ביותר שתוכלו לחקור אותם. כל זרעי ההרים במאמר זה עובדים על מהדורות Bedrock וגם Java. כללנו גם את הקואורדינטות למיקומים חשובים בכל זרע ברשימה.

1. יער הרים אינסופי

אבוד בשלג הטוב ביותר Minecraft 1.18 זרעי סלע

הזרע הזה מוליד אותנו באמצע לכאורה יער אשוח אינסופי מוקף בהרי שלג גבוהים. כאן העצים הם הנושא המרכזי של הרי הזרע הזה. אתה אפילו מוליץ על גבי עץ. כמעט כל העצים מכוסים בשלג, ותוכלו אפילו ללכת עליהם כדי לחקור את האזור. אבל כשאתה עוזב את העצים, נסה להימנע מאבקת שלג, או שתמצא את עצמך תקוע בקור הקפוא. אם אתה מתכנן ליצור בסיס הררי נסתר, זרע זה עשוי להיות הפיתרון המושלם עבורך.

 • קוד זרעים: 331124596
 • ביומים: גרוב, פסגות משוננות ופסגות קפואות

2. הר סוואנה ענק

הר סוואנה ענק במערות ההרים הטובות ביותר זרעים Minecraft 1.18

בזרע מרהיב זה, אנו משריצים עם ביומה גדולה של סוואנה עם . הגבוה ביותר עולה ל 127 חסימות. תוכלו למצוא פתיחות מערות מרובות ושפע של עצי שיטה באזור זה כדי לעזור לכם להתחיל להתחיל. באשר למזון, תוכלו למצוא חזירים, כבשים ודלעות באזור.

 • קוד זרעים: -1342434286
 • ביומים: סוואנה

3. הרי באדלנדס

הרי באדלנדס

Badlands הוא אחד הביומים המעניינים ביותר במשחק, ועפרות זהב נפוצות וקלות למצוא בביומה זו. ישנם גם כמה מינונים באזור כדי לספק לך שלל איכותי. אבל זו לא הסיבה שזרע זה הוא אחד מזרעי ההרים הטובים ביותר של Minecraft.

 • קוד זרעים:
 • Badlands and Badlands מיוער

4. הר קפוא עם מערות אבן טפטוף חשופות

הרים קפואים עם אבני טפטוף חשופות

אם נשווה הרים שונים של Minecraft, נתקלת פסגות מושלגות או קפואות היא הקלה ביותר. . כאן, נקודת השרצים שלנו מוקפת במגוון מיקומים מושלגים. תוכלו למצוא אגמים קפואים, מפלים ומגוון פסגות מכוסות שלג.

לבסוף, לשיא מושלג אחד כזה יש מערת טפטוף חשופה ענקית, שהיא האטרקציה העיקרית של זרע זה. זו לא סתם מערה אלא ביומה שלמה של טפטוף המנוסה על ההר במקום בתוכו. למצוא זרע נוסף עם מצב תקוע דומה יהיה ממש קשה. . לא רק זה, אלא משהו די מפחיד אורב מתחת לעומק.

 • קוד זרעים: -98990689
 • ביומים: מישורים מושלגים, טייגה מושלגת ופסגות קפואות
 • הר עם קואורדינטות דריפסטון: X: -258, Y: 163, Z: 377

5. רכס הרים מציאותי

רכס הרים ריאליסטי במערות ההרים הטובות ביותר זרעים Minecraft 1.18

המציאותית ביותר. . יש עצים, דשא וירק בתחתית ההר. ואז, ככל שזה הולך גבוה יותר, אתה יכול גם להבחין במפל וכמה מערות בתוכו.

 • -860899055
 • ביומים: יער וחורשה
 • קואורדינטות ביומה של Cherry Grove: X: -177 z: -30

6.

הישרדות הרי הישרדות זרעים Minecraft 1.18

איי הישרדות הם תמיד מהנים ומאתגרים לחקור במיינקראפט. יש אוקיינוס ​​סביבך, ואתה צריך לפלס את דרכך לאזור גדול יותר עם משאבים מוגבלים. שלא כמו משחק רגיל, אתה צריך להיות ערמומי בעולמות כאלה כדי לשרוד ולהתפתח. וזרע ההרים הספציפי הזה מספק לנו סוג מיוחד של אי הישרדות.

 • קוד זרעים: 1248939201
 • ביומים: מדרונות ומישורים מושלגים

7. הרים מרוסקים

הר מרוסק במערות ההרים הטובות ביותר זרעים Minecraft 1.18

לגלות הרים זה תמיד כיף במשחק, אבל אז יש זרעים כאלה עם סוג מיוחד של הרים. מה שאנחנו מקבלים זה הר ענק מרוסק שהולך גבוה כמו הר רגיל. אבל זה נשבר לכמה נתחים קטנים יותר, שקשה לגלות.

 • קוד זרעים: 1692695593
 • ביומים: מדרונות ומישורים מושלגים
 • הר מרוסקקואורדינטות: X: -2358, Y: 63, Z: -1369

8. יער מכתש

יער מכתש

 • קוד זרעים: 1095858946
 • ביומים: יער וחורשה
 • קואורדינטות מכתש: X: -70, Y: 112, Z: 422

9. מצוק הישרדות הים

ננטש בים

 • קוד זרעים: -6537256334104833826
 • ביומים: סוואנה
 • קואורדינטות פתיחת מערות: X: -423, Y: 63, Z: 191

10. הר שבור עם שרץ קפוא

כפר שרצים שבור אסתטי

בכל פעם שמישהו מזכיר הרים. אבל הזרע הבא שלנו מתמודד עם הרעיון הזה בצורה יצירתית למדי. זה מספק לנו הר ענק שמוקף שלג ומים קפואים מכל הצדדים. אבל להתנתק מהנורמה, אין שלג על ההר עצמו.

הסצינה לא נראית רק לא מציאותית אלא גם מגדירה חוף מרגש אם אתה יודע להחיות אותה לחיים. אסור לנו לשכוח להזכיר שדות פטריות ענקיים ביומה דרום -מערב (יותר דרומה ממערב) מנקודת השריפה שלך, שיהיה מקום נהדר להקמת אולם מסחר בכפריות. החלק המסובך היחיד בזרע המהמם הזה הוא העובדה שהמיקום המתחיל שלך נמצא על הפנים של הצוק, כך שאתה נאלץ לקפוץ במים או לטפס על מפל כדי לקום.

. אבל בזמן שאתה בעניין, וודא שאתה יודע להימנע מפגיעה בנפילה במיינקראפט כדי למנוע טרגדיה. עם זאת, אם אתה יודע לעשות מצפן התאוששות במשחק, אתה יכול להחזיר את הפריטים שלך גם לאחר שמתים מנפילה. אבל אם יש לך את מצבי ה- minecraft הטובים ביותר המותקנים, גסיסה אפילו לא תהיה בעיה. לאחר שאמרו את זה, ההרים לוקחים הרבה לחקור. אז אל תבזבז כאן עוד רגע ותעמיס את כל זרעי ההרים הטובים ביותר למיינקראפט מייד!