שדה הקרב הטוב ביותר אקדחים לכל כיתה

הצופה הוא הצלף המסור בשדה הקרב 1. למרות ש- BF 1 הוא בקצב מהיר במקצת לאלה שנוחים להיות צלף נייח, למצוא את החזה של צלף טוב ולדאוג לעסקים מטווח ארוך קיצוני זה די מספק (לעצבנות של צוות האויב)!

שיעורים

עברנו! כשם ש- Gamepedia התחבר לכוחות עם Fandom, הוויקי הזה איחד כוחות עם המקבילה שלנו לפנדום. הוויקי הועבר לארכיון ואנחנו מבקשים שהקוראים והעורכים יעברו לוויקי המשולב כעת בפנדום. לחץ כדי ללכת לוויקי החדש

יש שונות שיעורים בשדה הקרב 1, לכל אחד תפקידים שיכולים להשפיע ולשנות את מהלך המשחק. ניתן להשתמש בחלק מהנשק בסגנון משחק שונה בהתאם לשיעורים, כדי לקבל יותר תחמושת או דיכוי טוב יותר ולחבורה יותר אפשרויות, שכן תפקידים ושיעורים יהיו חשובים לקביעת תוצאות המשחק.

השיעורים היו חלק משדה הקרב מאז ההתחלה – בין אם אתה פרוס כחובש בשדה הקרב 1942 או מהנדס בשדה הקרב 2142, הרגשת את ההשפעה של האופן בו השיעורים משנים את המשחק. הפעם בשדה הקרב 1 חפש כמה שינויים די גדולים בשיעורים, מה שהופך אותם למגוונים יותר ויעילים יותר בלחימה, הן בתפקידי המעמדות השונים והן ביעילות הכללית של כל כיתה. ראו להלן ואת השיעורים עצמם לקבלת סקירה כללית של מה שהופך את כל אחד מהשיעורים בשדה הקרב 1 לשונה וייחודי. [1]

שיעורים מצוירים

כל כיתה יכולה להחזיק בעצמם בקרב, אבל לכל אחד מהם יש מומחיות משלהם. תקיפות הן מומחים בפיצוץ כלי רכב, תמיכה יכולה לספק שוב את חברי הצוות, חובשים יכולים לרפא את חברי הצוות (ורכבים), וצופים מתמקדים בסיור. בהשוואה למשחקי שדה הקרב הקודמים כל כיתה יעילה כעת יותר במאבק בחיל הרגלים האויב. יש להם עדיין דברים שונים שהופכים אותם למיוחדים, אבל כל אחד מהשיעורים צריך להרגיש כאילו הם מסוגלים ללכת עם אצבעות אצבעות עם כל אחד אחר שהם רואים מתרוצצים ברגל.

לכל כיתה יש סגנון מובהק משלהם בשדה הקרב 1, תוך הקפדה להישאר נאמנה לתפאורה ולעידן. לכולם יש מוזרויות חזותיות קטנות משלהם שמבדילים אותם – למשל, יש לחובשים קביים על הגב. מהנדסים קלאסיים נעלמו בשדה הקרב 1, אולם היכולות שלהם יישארו. מלבד היכולת לרפא ולהחיות שחקנים, החובש יכול גם לתקן רכבים, ושיעור התקיפה ממוקד יותר בהורדת כלי רכב. לתקיפה יש גם גאדג’טים וגם כלי נשק נגד טנקים, מה שהופך אותם לדרך לפוצץ שריון אויב. צופים הם מומחים בסיור, ויכולתם להוריד אויבים מרחוק עם רובי צלפים שקשורים למעשה ליכולותיהם. איזה זמן טוב יותר לסקר את התחום ולמסור מידע חיוני לחברי הצוות מאשר כשאתה נמצא במרחק אויבים מצליפים? [2]

שיעורים

רשימת השיעורים הידועים []

הפניות []

שדה קרב 1 שיעורים וכלי נשק

שדה הקרב הטוב ביותר אקדחים לכל כיתה

סדרת שדה הקרב הפסידה הרבה קרקע בגלל תחרות קשה, במיוחד עם Call of Duty Latting Thunder שלה בשנים האחרונות. עם זאת, זה עדיין אחד ממשחקי ה- FPS המולטי -משתתפים הפופולריים ביותר עבור שחקנים רבים בפלטפורמות הפלייסטיישן 4, Xbox One ו- PC. עם ארבע שיעורים זמינים, שלכל אחד מהם חוזקות וחולשות משלהם, בעל העומס הנכון יכול להיות מרכיב מרכזי לניצחון.

ומכיוון ששדה הקרב 1 הוא משחק FPS, שום עומס לא הושלם ללא האקדח הנכון לתפקיד הנכון. הגדרת מלחמת העולם הראשונה של שדה הקרב מציעה אקדחים ספציפיים לעידן ההוא. עם זאת, עם האפשרויות הרבות הקיימות, איזו מהן צריכה לבחור עבור כל אחת מארבע הכיתות העיקריות (תקיפה, חובש, צופים ותמיכה)? בואו נסתכל על התותחים הטובים ביותר בשדה הקרב 1. לרשימה זו, נבחן את כל התותחים הכלולים במשחק הבסיס בתוספת ה- DLCs מהם לא יעברו לאפוקליפסה.

שיעור תקיפה

מחלקת התקיפה היא כוחות ההלם הקדמי, ולכן התמודדות מקרוב ואישי היא המומחיות שלהם תוך שהם גם משרתים את התפקיד נגד הרכב. לפיכך, פגיעה קשה ומהירה היא חובה. ערכות תקיפה יכולות לבחור רובה ציד או אקדח תת -מקלע עבור ראש הממשלה שלהן. רובי ציד טובים יותר לטווח הקרוב עם הנזק הגבוה שלהם, אך דיוק נמוך וטווח. בינתיים, תת מקלע מספקים טווח ודיוק טובים יותר, כמו גם יכולות תחמושת גבוהות יותר.

הטוב ביותר: אקדח טרנץ ‘M97

קילו לירה, אקדח ה- M97 Trench הוא רובה הציד הטוב ביותר עבור ערכת התקיפה. Trench M97, הידוע גם בשם Winchester. עם יכולת אמצעית די הגונה, יחידות תקיפה יכולות להרשות לעצמן להסתובב עם ה- M97 עבור 200 וורבונד כדי לבטל את הנעילה.

מעבר לכך, לרובה הציד הזה של המשאבה יש שיעור אש גבוה למעמדו. Slamfired (i.ה. לחיצה על כפתור האש בזמן שהאנימציה טוענת תחמושת לתא) נותנת לו יתרון משמעותי מקרוב, במחיר של אובדן דיוק משמעותי (שאינו בעיה בטווח הקרוב). בגלל זה, יש לו מגבלה של לא מסוגל להעמיס את החדר, ובמקום זאת טוען 5 סיבובים לפני שתאריך את הסיבוב הראשון עם עיכוב אנימציה של פעולת משאבה.

תקיפה יכולה לדאוג לעסקים עם כוח הרבעים הקרוב מתעלת M97!

הגרסא האחורית (AKA Hellfighter) מצמצמת את ההשפעה של רתיעה, מה שהופך אותו למדויק יותר. עם זאת, יש לו גם נזק נמוך יותר לכל ירייה. סחר זה אידיאלי לשחקנים שנוח יותר עם צילומי מעקב מאשר הסרות רובה יחיד.

המפתח: רובה ציד אינרציאלי של Sjögren

אלטרנטיבה תהיה רובה הציד האינרציאלי של Sjögren. זהו רובה ציד חצי-אוטומטי שתוכלו לבטל את הנעילה עם 50 הרוגים עם הדגם 10-A שבלול ו -15 הרוגים עם צייד האקדחים M97 Trench בסיבוב אחד. זה זמין רק אם יש לך שהם לא יעברו DLC. זה לא עוצמתי כמו אקדחי רובה ציד של משאבה, אך בדרך כלל יש לו שיעור אש גבוה יותר דומה לרובה הציד האוטומטי של 12 גרם.

הטוב ביותר: ריביירולס 1918

תת-מקלע תותחים מספקים את יכולת התקיפה ביכולת אמצעית טובה יותר מאשר רובה ציד. למי שיש להם לא יעברו את DLC, באמת יש רק בחירה אחת: The Ribeyerolles 1918. עם נזק ודיוק עקביים שנורו מהירך בטווח של 22 מ ‘ל -30 מ’, פרץ טוב יכול להוציא עוינים במהירות יחסית. זה מתפקד באופן דומה ל- MP18 הנפוץ יותר, אך יש לו תכונה בולטת של Bipod.

ה- Bipod מאפשר לשיעור התקיפה לרדת ולפרוס ממצב נוטה. זה נותן טווח ויציבות ארוכים יותר. למרות של- MP18 יש ביצועים טובים יחסית יחסית של Hipfire, אפשרות הטווח הארוך יותר עם ה- BiPod יכולה להיות שימושית ביותר ב- Multiplayer.

Runner-Up: MP18

עם זאת, טרנץ ‘MP18 עושה עבודה נאה אם ​​אין לך את ה- DLC. ב -200 Warbonds, טרנץ ‘MP18 מעניק לך דיוק גבוה של היפפייר תוך קיבולת מגזין אמין של 32 סיבובים. שני הסיבובים הנוספים הנוספים האלה מעל הגרסא האופטית יכולים להיות ההבדל בין הורדת אויב או להיתפס ברגליים שטוחות בין טעינות קרב מחדש.

כיתת חובש

החובש אולי לא נועד להוציא אויבים, אך אקדח הגון יכול להחזיק אותך בחיים מספיק זמן כדי להמשיך לספק ריפוי לחבריכם. לערכות מחלקות חובש אין את הכוח הזרוע של תותחי התקיפה ולא את הדיוק לטווח הארוך של צופים. לפיכך, חובש צריך לבחור נשק מאוזן שעובד איפשהו בין הקרקע האמצעית.

הטוב ביותר: M1907 SL מטאטא

גרסת M1907 SL SWEEPER היא ללא ספק האקדח הטוב ביותר לחובש. יש לו נזק ודיוק הגונים בהיר, קרוב לאמצע טווח. אש אוטומטית מלאה והקובץ המצורף של כידון מספקות אמינות ורבגוניות לחובשים שמארבים או עוסקים בדרך אחרת קרוב מדי לנוחות.

שדה הקרב הטוב ביותר אקדחים לכל כיתה

Runner Up: RSC 1917

אפשרות נוספת לאקדח הטוב ביותר עבור ערכת החובש מתמקדת בטווח הארוך. אמנם פירוש הדבר כי החובש לא תמיד יכול להימנע מהתקשרות בטווח קרוב, אך מיקום מטווח ארוך יותר עשוי להיות בחירה בטוחה יותר. אם זהו אזור הנוחות שלך, בחר ב- RSC 1917 מה-. בעוד שקשה יותר לשימוש מאשר Selbstlader M1916, ה- RSC 1917 מפצה על כך בפוטנציאל נזק מוחלט. זה יכול להפיל יעד אויב עם צילומי גוף נקיים או שניים מטווח מכובד. אם אתה צלף מספיק טוב, הטעינה הארוכה והרתיעה הכבדה של RSC 1917 שווים את הבעיה.

שיעור צופים

הצופה הוא הצלף המסור בשדה הקרב 1. למרות ש- BF 1 הוא בקצב מהיר במקצת לאלה שנוחים להיות צלף נייח, למצוא את החזה של צלף טוב ולדאוג לעסקים מטווח ארוך קיצוני זה די מספק (לעצבנות של צוות האויב)!

הטוב ביותר: gewehr 98 חיל רגלים

עבור אלה שבוחרים לצאת לדרך כצלף של הקבוצה, חיל הרגלים Gewehr 98 הוא האקדח הטוב ביותר. עבור 200 Warbonds, Gewehr 98 כמעט ללא תחרות בטווח 80 מ ‘עד 125 מ’. זה יכול לבחור עוינים עם צילום אחד, וניצולים יהיו קלים קלים לשאר הצוות שלך. אתה יכול לבחור את גרסת ה- Marksman ליציבות טובה יותר ודיוק משופר.

ירייה בראש! ה- Gewehr מעניק צופים עליונות צלף!

רץ-אפ: SMLE MKIII חיל רגלים

עבור צופים שמעדיפים אפשרות מעוגלת יותר, חיל הרגלים SMLE MKIII מתאים בצורה מושלמת. למרות שהיא סוחרת את הטווח היעיל ביותר ל- 40 מ ‘עד 75 מ’, ל- SMLE MKIII יש יכולת עגולה גבוהה יותר. זה גם יציב יותר עבור התקשרויות ברבעון קרוב. עם קיבולת של 10 עגולות, יש לך סיכוי סביר יותר לשלוח אויב אם תחמיץ יריית הרגה.

שיעור תמיכה

שיעור התמיכה הוא עמוד השדרה של כל קבוצה בשדה הקרב 1. אתה שם כדי לספק שריפת כיסוי ולשמור על הצוות שלך במלאי תחמושת. חמושים במקלעים וגאדג’טים, האקדח הטוב ביותר לשיעור זה צריך לספק דיכוי רב על בסיס רציף. או אם אתה ממלא תפקיד פוגע יותר, הפק נזק גבוה עם מכונה מדויקת מספיק.

הטוב ביותר: M1917 משקל נמוך

המשקל הנמוך M1917 הוא האקדח הטוב ביותר לשיעור התמיכה שרוצים למלא את תפקידם של מתן ירי דיכוי לטיי. 250 סיבובים וקובץ מצורף דו -פוד פירושו שתוכלו להניח את הדיכוי ברמת דיוק גדולה יותר מרוב המקלעים הכבדים ב- BF 1.

אש דיכוי הוא שם המשחק לשיעור התמיכה!

סגל-אפ: בר M1918 טרנץ ‘

נמאס לי לספק רק ירי כיסוי בזמן ששאר הצוות שלך מגרש את ההרג? בחר את טרנץ ‘Bar M1918. מקריב את יכולת המגזין הגדול יותר, תעלת בר M1918 היא ה- LMG לשימוש כאשר אתה רוצה להיות מסוגל לירות מהמותן ולהתמודד עם נזק טוב עם קצב האש והדיוק הגונים. המהירות והנזק התחתון נפילה הופכים אותו לאיום פוטנציאלי אפילו במרחק של 35 מ ‘.

האקדח הטוב ביותר הוא המתאים ביותר

האקדח הטוב ביותר בשדה הקרב הוא זה שאתה שולט איתו!

בסופו של דבר, התותחים הטובים ביותר בשדה הקרב 1 הם אלה שאתה הכי נוח איתם. עם זאת, ההצעות הללו הן הבחירות המובילות עבור כל כיתת BF 1 שתתאים למגוון אפשרויות וסגנונות משחק. והפקח על מדריכים מעמיקים יותר כדי למקסם את המשחק שלך בסדרת המשחקים של שדה הקרב!

שדה קרב 1 שיעורים וכלי נשק

שדה קרב v שדה קרב 1 שדה קרב 4 ве иmefieldfield שדה קרב שדה 1 о жие кас кары режиы техника «они нойр» «« »» »» »» »» »» »» »» »» »» «» «» «» »« »« »un» «» «» «» «» «» »« »« »« »» «» »« »» »« »« »» в »» в »» »в» «» уы оржие кас кéle Вол בזה

Кас ы

Какой кас в שדה קרב 1 подойет д л с?

Юите зрыат техник и срוחים?

Ирайе за шрмовика!
Кדיר. “Ы и ы ы ы ы ы ы ы ы שדה קרב 1 з шрмовика, ы, сорее вего, з тех, ко ыирае т т т т т т т т;. Ш шрмовиков е разичные подрыные Zтройа л борьные уройа л борь с боניהם тх тонשיים, дации вего, чо зиит, летéт, павéт – в щещ, передигае как годнדרות, толотет к к кויים, тололе пш. P. Солнуис с оним из них, ле вего аакат ео изаеека, посолололизלוח ви олололלוח волололололלוח ыололололדרות ыоеололооדרותריים

Хמוד?

Иmй’!
Еи вам чо ы то ни сало надо оаановит продижение противааופים, а порוחים. . с, позол я в молат тדיר. Кроме того, у них е и и д д д т т т р то -‘י з р рнжnоющжופים тоожופים, позиции.

Вам нравит?

Играйе за медика!
Вем, ко иmара в שדה קרב, хорדיר!». Мало чо так важно вою, как сособнос защитит того, ко воюокококדרות т э. Онако в שדה קרב 1 медики очены нолft. Они таже сособны посדיר рагом т ыыро, чо ноходимלוח.

Юите уничדיר?

Играйе за meеечика!
Назание эדיר. Эо сециалис по далнny бою, сособныа снимат врагов зала з мных мныхדרות мныхщ. Еи ы з тех, ко юиит найи уобный безопас холик, уры ​​нשיים но н משתמשת н н משתמשת ноо н баеаеופים с баеолобобоиолололדרות кדיר. Полезны разечики и д командной иmeln – оозревая поле б б б бוהים у у уוהים у у уוהים у у о о б i оél.

Хמוד?

Играйе за пилота ופים танкиса!
По שדה קרב 1 сраз за рее танка ии шрвалом самола позолит вам орדיר. Ы бете же не медиком ии бойцом пומן. Техника, которой ы пמנֶה, сановит при эом вашим оновны о жоеלוח, и ы ы дейете в полносю ной нол, оелос правл б бипаном.