המקומות הטובים ביותר לקנות מחשב משחקים שנבנה מראש בשנת 2023

.

10 אתרי בונה המחשבים המותאמים אישית הטובים ביותר משנת 2023

.

. ואני מנסה לשכנע אחרים לעשות את אותו הדבר כמעט כל כך הרבה זמן. . עם זאת, ישנן גם סיבות רבות מדוע עלי להחליף את השמן על המכונית שלי בעצמי.

אבל, אני לא. אני לא יודע להחליף את השמן על המכונית שלי ובלי קשר לכמה כסף הוא יחסוך כדי להחליף את השמן בעצמי, אני פשוט לא מתחשק ללמוד איך לעשות את זה. .

ויש אנשים שמרגישים באותה צורה על בניית מחשב. !) והם בסדר גמור עם תשלום נוסף כדי שמישהו יבנה את זה עבורם.

אם אתה אחד מאותם אנשים, תשמח לגלות שיש הרבה חברות בניית מחשב מותאמות אישית שם שיבנו לך מחשב שאתה יכול להיות מרוצה ממנו.

בפוסט זה, אנו הולכים לעבור על שבעת אתרי הבונה המחשבים המותאמים אישית הטובים ביותר כרגע בחוץ ולפרט מה הופך אותם לאופציה שתרצה לקחת בחשבון אם אתה מחפש לבנות עבורך מחשב מותאם אישית.

תוכן העניינים

. מחשב מקור

מקור מחשבים מותאמים אישית

כמה שנים לאחר ש- Dell רכשה, מחשב מקור.

מחשב מקור מציע מחשבים ומחשבים ניידים שנבנו בהתאמה אישית למשחקים ושימוש מקצועי וכל הדגמים והשיעורים שלהם של מחשבים ניידים ומחשבים ניידים הם ‘ניתנים להגדרה’ כדי להתאים למפרט שאתה רוצה. הם מציעים מחשבים אישיים בהתאמה אישית במארזים קטנים של גורמים, מקרי מגדל אמצעיים, מקרי מגדל מלא ומארז מגדל סופר. ויש להם אפשרויות מחשב נייד שמגיעות בעיצובים קלים, כמו גם מחשבים ניידים שמגיעים עם GPU יחיד ואפילו כפול.

למחשב המקורי אין מערכות נמוכות יותר זמינות, כאשר מחשב המשחקים הפחות יקר שלהם מתחיל ב -1,838 דולר. עם זאת, יש להם אפשרויות מימון, כך שאם אין לך ממש את התקציב לרדת יותר מאלף דולר במערכת ברגע זה, אתה יכול לבחור בתשלומים חודשיים נמוכים יותר במקום. ויש להם מבחר קטן של המערכות שלהם זמינות באמזון אם אתם מחפשים אפשרויות משלוח מהירות יותר. הם מציעים אחריות לשנה על המערכות שלהם (יש לך אפשרות להרחיב את זה לשלוש שנים) ותמיכה טכנית בחינם במערכת שלך לכל החיים.

2. ibuypower

בונה מחשב מותאם אישית של ibuypower

מבחינת אפשרויות מחשב מותאם אישית במחיר סביר, ibuypower הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר. לְאַשֵׁר כמו כן, כך קיימים תשלומים חודשיים.

ibuypower הוקמה בשנת 1999 והם מציעים כיום מגוון של שולחנות עבודה ומחשבים ניידים מותאמים אישית שניתן להגדיר כדי לענות על הצרכים הספציפיים שלך. .

לכן, אם אינך רוצה לחכות ל- iBuyPower שיבנה לך מערכת בהתאמה אישית, אתה תמיד יכול לבחור כדי להעביר את המחשב שלך מהר יותר על ידי רכישה דרך אמזון.

אפשרויות התאמה אישית באמצעות מערכת התצורה של ibuypower נעות בין אורות RGB מותאמים אישית, למקרים משודרגים, מעבדים, GPUs, מקררי מעבד, להגנה על אחריות מתקדמת. הבונה הקל שלהם הוא אולי אחד מתכונות התצורה המותאמות אישית ביותר שכן הוא מפשט את התהליך למציאת מחשב עבורך על סמך סוגי המשחקים שאתה משחק.

כל המערכות המותאמות אישית של ibuypower מגיעות עם אחריות סטנדרטית לשלוש שנים ומוכנות למשלוח תוך 5-10 ימי עסקים (אך משלוח/ייצור מהירות זמינים).

3. Xidax

מחשבים מותאמים אישית של XIDAX

בעוד ש- Xidax אולי לא ידוע כמו חברות כמו מקור PC לפני מספר שנים, עם חסויות גדולות בשם עם גיימרים/משפיעים פופולריים (Mrbeast, Unbox Therapy, Steve Aoki וכו ‘.), הם עכשיו אחד מבוני המחשבים המותאמים אישית יותר פופולריים יותר.

ומבחינת איכות המערכות שלהם, הם עשויים להיות האפשרות הטובה ביותר בקרב בוני מחשב מותאמים אישית.

בתור התחלה, המחשבים האישיים המותאמים אישית שלהם מתחילים ב -1,092 דולר, וזה די נמוך לבנייה בהתאמה אישית. הם מציעים גם אפשרויות שולחן עבודה, תחנות עבודה ותחום נייד גבוה יותר למשחקים או לשימוש מקצועי.

באמצעות אפשרויות ההתאמה האישית שלהם, ושל שולחנות העבודה של Xidax ניתן לשדרג כדי לקבל חומרת ליבה טובה יותר, כמו גם אפשרויות התאמה אישית כמו תאורת RGB, CPU ו- GPU Overclocking, מעבד מעבד, חריטה, משלוח מהיר יותר וכו ‘. XIDAX מציעה גם מימון דרך לְאַשֵׁר, .

כל המחשבים השולחניים של XIDAX מגיעים עם אחריות מוגבלת לכל החיים בתעשייה והמחשבים הניידים שלהם מגיעים עם אחריות מוגבלת לשנתיים.

4. BLD (מאת NZXT)

אתר NZXT BLD Custom Builder

NZXT הוא שם פופולרי מאוד בחומרה ובציוד היקפי למחשב ולכן הם ראויים להכרה במיזם האחרון שלהם למחשבים שנבנו בהתאמה אישית. מכיוון שהם זכו להצלחה וזכו למוניטין מוצק בענף החומרה למחשבים, עליכם לצפות לחוויה איכותית במחשבים האישיים המותאמים אישית שלהם.

בניגוד לחלק מבוני המחשבים המותאמים אישית האחרים המציעים בניינים שונים שהוגדרו מראש (שניתן להגדיר מחדש לטעמך), BLD מבקש ממך לעבור שאלון שלב אחר שלב כדי לעזור לך למצוא את המערכת הטובה ביותר לצרכים שלך ולתקציב שלך. אתה בוחר את המשחק העיקרי שאתה רוצה לשחק, כמה אתה רוצה להוציא, והאם אתה רוצה מערכת אינטל או AMD מבוססת או לא.

משם, BLD נותן לך מבנה מומלץ ותוכל להגדיר עוד יותר את המערכת לצרכים שלך. אתה יכול להגדיר את הכל מחומרת הליבה (CPU, GPU, כמות זיכרון RAM ואחסון, PSU וכו ‘.) לציוד היקפי כמו המקרה (מקרי NZXT בלבד), קירור, תוכניות צבע ותאורת RGB.

האחריות לשנתיים שלהם אינה האחריות הארוכה ביותר של חברות המחשבים המותאמות אישית ברשימה זו, אך היא גם אינה הקצרה ביותר (לפחות מבלי לשלם תוספת). הם גם מבטיחים כי המערכות שלהם ישלחו תוך 48 שעות ויש לך אפשרות לשלם ~ 200 $ תוספת כדי לגרום למערכת למשלוח באותו יום (כל עוד אתה מזמין בשעה 11 בבוקר EST).

5. ציוד עיקרי

מחשבים מותאמים אישית של Maingear

Maingear בונה מחשבים מותאמים אישית כבר למעלה מ 15 שנה. Maingear, שנוסד בשנת 2002, יש מבחר הגון של מחשבים, מחשבים ניידים ותחנות עבודה שיכולות לשמש למשחקים או לשימוש מקצועי.

וכמו שאר האפשרויות ברשימה זו, כל המערכת של Maingear ניתנת להגדרה, עם האפשרות לבחור הכל מהמעבד והכרטיס הגרפי במערכות שלהם, להוספת אורות RGB, עבודת צבע בהתאמה אישית, התקני אחסון מרובים בתצורת RAID, אחריות משודרגת (בין היתר).

ציוד עיקרי כן יש מערכות שמתחילות במחירים הגונים למדי (לפחות, עבור אתר מחשב מותאם אישית מראש). דגם מחשב המשחקים הבסיסי שלהם, הוויבה, מתחיל ב -1,349 דולר. כל המחשבים האישיים המותאמים אישית של Maingear מגיעים עם אחריות לשנה עם אפשרות לשדרג לאחריות לשלוש שנים באמצעות אפשרויות התצורה שלהם.

6. CyberPowerPC

אתר CyberPowerpc Custom Builder

אולי אף אתר בונה מחשב מותאם אישית מציע מגוון רחב יותר של דגמי בסיס ואפשרויות תצורה מאשר CyberPowerPC עושה. CyberPowerPC הוקמה כל הדרך חזרה בשנת 1998 והם מוכרים גם מחשבים ניידים מותאמים אישית וגם מחשבים ניידים בהתאמה אישית.

יש להם גם כמה ממחירי ההתחלה הנמוכים ביותר בין האפשרויות האחרות ברשימה זו, כאשר שולחנות העבודה של המשחקים מתחילים ב 925 $ ומחשבים ניידים משחקים החל מ- $ 895. עם זאת, אתה יכול למצוא אפשרויות יקרות אפילו יותר מ- CyberPowerPC ישירות באמזון, עם אפשרויות נמוכות כמו 499 $.

וכמו Maingear ו- Origin, CyberPowerPC מציע גם אפשרויות מימון לְאַשֵׁר, .

כל המערכות של CyberPowerPC מגיעות עם אחריות סטנדרטית לשנה עם תוכנית שירות לשלוש שנים ותמיכה טכנית לכל החיים. יש להם זמני משלוח איטיים יותר, כאשר מערכות בהתאמה אישית לוקח כמה שבועות להישלח, אבל אתה יכול לשלם עבור משלוח ממהר תוך 3 ימים. עם זאת, האפשרויות שלהם באמזון הן זכאיות ראשונות, מה שאומר שניתן לשלוח אליך תוך יומיים בחינם.

7.

סערה דיגיטלית קיימת מאז 2002 והם מציעים מגוון של שולחן עבודה, תחנות עבודה ומחשבים ניידים בהתאמה אישית למשחקים ו/או לשימוש מקצועי.

בעוד שגם CyberPowerPC וגם IbuyPower מציעים מגוון רחב יותר של דגמי בסיס לבחירה ביניהם ויש להם אפשרויות פחות יקרות זמינות דרך אמזון, Digital Storm מציעה את מערכת הדגם הבסיס הזולה ביותר מבין כל האפשרויות האחרות ברשימה זו. דגם הבסיס של Lynx שלהם מתחיל ב 999 $ ויש לו שפע של אפשרויות שיש לשדרג.

כל הדגמים של Digital Storm מגיעים עם אחריות מוגבלת לשלוש שנים, עם אפשרות לשדרג לאחריות מוגבלת של 4- או 5 שנים. המערכות שלהם מגיעות גם עם אפשרויות מימון אם אתם מחפשים לבצע תשלומים חודשיים במקום לשלם את המחיר המלא מראש.

8. פלקון צפון -מערב

מערכות מותאמות אישית של פלקון צפון -מערב

Falcon Northwest קיים מאז 1992, מה שהופך אותו לבונה המחשב המותאם אישית הוותיק ביותר ברשימה זו. אם אתה מחפש בעיקר מחשב מותאם אישית ידידותי לתקציב, אז פלקון צפון-מערב לא תהיה אפשרות עבורך. עם זאת, אם יש לך תקציב גדול ואתה זקוק לשולחן עבודה או מחשב נייד בעל ביצועים גבוהים, אז פלקון צפון-מערב עשוי להיות בונה המחשב המותאם אישית שתרצה לקחת בחשבון.

ל- Falcon Northwest אפשרויות שולחן עבודה טראקדיציוניות החל מ -3,700 דולר ואפשרויות מחשב נייד החל מ -2,500 דולר. כל המערכות שלהם מגיעות עם אחריות סטנדרטית לשלוש שנים ומציעות אפשרויות התאמה אישית על החומרה ועל האסתטיקה (תיקים צבועים בהתאמה אישית),

בניגוד לאפשרויות האחרות ברשימה זו, פלקון צפון -מערב אינו מציע מימון במערכות שלהם ולכן אין אפשרויות תשלום חודשיות (אלא אם כן, כמובן, אתה משתמש בכרטיס אשראי.)

9. Avadirect

ל- Avadirect עשוי להיות הקטלוג החזק ביותר מבין כל האפשרויות ברשימה זו. .

Avadirect מוכרת גם רכיבים בודדים, עם האפשרות לקנות הכל, החל מכוננים קשיחים שולחניים ועד אוזניות, מקלדות ועכברים.

. .

10.

שדרוג מחשב קינג בונה מחשב מותאם אישית

שדרוג מחשב קינג היא חברת מחשב מותאמת אישית חדשה יותר, אך הם עשו לעצמם במהירות שם עצמם. אתה יכול למצוא הרבה מהמערכת שלהם באמזון, אבל יש להם עוד יותר הצעות באתר שלהם.

הם מציעים מגוון של שולחנות עבודה ומחשבים ניידים של דגם בסיס וניתן להתאים אישית את כולם במידה מסוימת. .

וכמו רבים מבוני המחשבים המותאמים אישית האחרים ברשימה זו, הם מציעים מימון באמצעות אישור על כל המוצרים שלהם כדי להקל על רכישת מערכת מקדימה גבוהה יותר.

11. מחשבי ייחודיות

אם אתה מחפש מערכת בהתאמה אישית אחת מסוגה, ואתה מוכן לשלם כדי לקבל מחשב שהוא באמת ייחודי, אז אולי אין בונה מחשב מותאם אישית טוב יותר ממחשבי ייחודיות.

בניגוד לאפשרויות האחרות ברשימה זו, מחשבי סינגולריות אינם מציעים רשימת מבנים שתוכלו להתאים אישית באמצעות בחירה ובחירת החלקים/רכיבים שתרצו. במקום זאת, מחשבי סינגולריות פשוט מציעים טופס יצירת קשר בו תוכלו ליצור איתם קשר כדי להתחיל בתהליך הגדרת המערכת שלכם.

מבט אחד בגלריית הבנייה שלהם יעניק לך מושג איזה סוג של יחידות מחשב מציעה: מערכות מקוררות מים בהתאמה אישית קיצונית.

.

לא רוצה לבנות מחשב משלך? נסה את בוני המחשבים המותאמים אישית האלה במקום זאת

אמנם אני תמיד אמליץ לגיימרים לבנות מחשבים משלהם (במקום לרכוש אותם בנויים מראש), אבל אני מבין שלא כולם רוצים לקחת את האתגר של בניית מחשב. וכמובן שזה בסדר גמור. שבעת בוני המחשבים המותאמים אישית המפורטים לעיל הם אלטרנטיבות טובות לבניית מערכת משלך.

אם אתה לַעֲשׂוֹת רוצה לבנות מחשב משלך אתה יכול לבדוק את מדריכי הבנייה הבאים שלנו שיעזרו לך למצוא את החלקים הנכונים למערכת שלך:

ברנט הייל

היי, אני ברנט. אני בונה מחשבים וכותב על בניית מחשבים הרבה זמן. אני גם חובב גיימר ונלהב. ב- YouTube אני בונה מחשבים, סוקר מחשבים ניידים, רכיבים וציוד היקפי ומחזיק מתנות.

36 מחשבות על “10 אתרי בונה המחשבים המותאמים אישית הטובים ביותר משנת 2023”

WRT Cyberpower: המערכת שלי מגיעה מרוסקת בפינה אחת. . ברגע שהם קיבלו את זה בחזרה, הם הפכו לא מגיבים לחלוטין. נראה כי יש להם כוונה לשמור על המכונה שלי ואת הכסף שלי. PayPal החזירה את הכסף שלי – אחרי שבועות רבים. תשובה

המקומות הטובים ביותר לקנות מחשב משחקים שנבנה מראש בשנת 2023

אלברט בסילי

אם אינך יודע לבנות מחשב מאפס וכל התהליך נראה מפחיד מדי, אז מחשב שנבנה מראש הוא אפשרות נהדרת. אבל, כמובן, הבעיה הופכת אז; מאיפה אתה קונה את זה? אמנם יש המון מבצעי מחשבים שולחניים מעולים ועסקאות מחשב משחקים שצפו סביב, אך יתכן שיהיה קשה לדעת איזה קמעונאי הוא הטוב ביותר ללכת איתו. אז כדי להקל עליכם את החיים, התבוננו במהירות בחמישה מהקמעונאים הגדולים ביותר ולמה עליכם ללכת אליהם, אז בואו נקפוץ ישר פנימה!

הקנייה הכי משתלמת

Best Buy Betaù

בעוד שבסט ביי אין את המגוון הנרחב ביותר של מחשבי משחקים שנבנו מראש, הם לעתים קרובות זורקים תוספות, כמו מקלדות, עכברים, משחקים ואפילו תוכנה כמו אנטי-וירוסים ועסקאות נהדרות על תוכנות פרודוקטיביות כמו Microsoft 365 כחלק של הרכישה. אתה יכול גם לעשות סחר, ולחלק מהקדם-בוברים יש גרסאות של קופסאות פתוחות המאפשרות לך להשיג אותן קצת יותר זולות; בנוסף, אתה מקבל חלון של 15 יום להחזרה ללא טרחה. כמובן, יש גם יתרונות אם אתה חלק מהמנוי של Sotal Buy של Best Buy, כך שזה משהו שיש לקחת בחשבון אם אתה רוצה ללכת בדרך זו.

דל

קו הרוחב של Dell

Dell מוכרת רק את מותג המחשבים המשחקים שלה, אך יש לו את אחד הטווחים הרחבים ביותר של המפרט שסביר להניח שתמצאו בשוק. זה אומר שאם יש לך מושג טוב לגבי הדברים שאתה רוצה, כמעט בוודאי תמצא מחשב שנבנה מראש שיש לו, או לפחות משהו קרוב מספיק כדי שתוכל להתאים אישית. Dell עובדת גם על פני אנכיות שונות, כלומר יש להם מחשבי משחק, מחשבי עבודה, עיצוב גרפי ועריכת וידאו, מחשבים אישיים, וכדומה, אז אל תחשוב שתמצאו רק מחשבי משחק או מחשבים עובדים כאן. מעבר לכך, Dell כוללת בדרך כלל חבילות תוכנה או משחקים ויש לה כמה אפשרויות מימון נהדרות, ואם אתה באמת רוצה את הטוב ביותר במשחקים, יש את מערך Alienware של שולחנות עבודה מתקדמים, כמו Alienware Aurora R14.

  • משחקי PS5 של 90+ פשוט היו המחירים שלהם – החל מ- 10 $
  • משחקי מתג נינטנדו 70+ מוזלים ב- Best Buy – החל מ- $ 16
  • מבצעי מחשב נייד בסט ביי: מחשבים ניידים זולים החל מ- 219 $

HP

אמנם ל- HP אין מבחר גדול כמו Dell, אך יש להם הרבה מחשבים מעולים מוכווני תקציב שנבנו מראש, במיוחד אם אתה רוצה משהו למשחקים. ביתן HP שלהם בנוי מראש מצוין למשחקים אם אינך רוצה להוציא הון, ויש לו כמה אפשרויות התאמה אישית נחמדות אם יש לך מושג טוב כיצד לקנות מחשב משחק. יש גם את ההרכב של HP של HP שיש לו גם מחשבי משחק תקציביים וגם יקריים יותר. אתה יכול להרים. עם זאת, ל- HP יש גם כמה עבודה נהדרת ושימוש כללי לפני השימוש, ובדומה ל- Dell, בדרך כלל תמצאו כמה אפשרויות התאמה אישית ומימון נהדרות. אז אם אתה לא כל כך מנוסה בטכנולוגיה ורוצה משהו פשוט, HP הוא מקום נהדר לתפוס מחשב שנבנה מראש מ-.

לנובו

לוגו לנובו

כשמדובר בלנובו, המחשבים האישיים שלהם שנבנו מראש נוטים להתמקד במגוון המשחקים האמצע עד הגבוה; בפרט, מערך הלגיון שלהם של שולחנות עבודה שנבנו מראש הוא מצוין והיא אפשרות טובה אם אתה פשוט נכנס לעולם המשחק. יש להם גם כמה שולחנות עבודה טובים לעבודה ושימוש כללי, אבל אם אתה רוצה אחד, כנראה שזה יותר הגיוני ללכת עם Dell או HP. . כך או כך, לחברה תמיד יש מבצעים מעולים, ולעתים קרובות הם יזרקו מנוי תוכנה בחינם, משחק או אפילו ציוד היקפי, כך שכדאי לבדוק את המבצעים שלהם היטב לפני שתקנו דברים.

Newegg

מכירת יום שני ירוק של Newegg

Newegg דומה ל- Best Buy בכך שאין לו מותג משלו של קדם-בוברים אך מוכר את אלה של חברות אחרות. כמובן, Newegg הוא אחד מ ה חנויות מקוונות מחשב ומחשב פרמייר, כך שתמצאו מקדימות מקדימות מרוב החברות, במיוחד בוטיק. זה יכול להיות רע וגם טוב; אם אתה מכיר את מפרטי המחשבים ומוכן לשים את הזמן והמאמץ במחקר, אתה באמת יכול למצוא את מה שאתה רוצה בצורה מושלמת ואולי אפילו זולה יותר מחנויות אחרות. מצד שני, אם אינך מתבסס בטכנולוגיה, זה יכול להיות מכריע להפליא לנדוד במאות מערכות שנבנו מראש. בצד הבהיר, קניית Newegg פירושה שאתה יכול גם לתפוס כל שדרוגים או ציוד היקפי שאתה רוצה כשאתה בעניין שאתה נמצא בו.

המלצות העורכים

  • מבצעי מחשב המשחקים הטובים ביותר: אסדות משחק חזקות החל מ- 860 $
  • מצאנו 5 מסכי משחקי OLED נהדרים בפח המרווח
  • עסקאות הטלוויזיה הטובות ביותר של OLED: 12 טלוויזיות OLED זולות שתוכלו לקנות היום (ואחת יקרה)
  • המכירה האחרונה של Best Buy מקבלת לך טלוויזיה בגודל 65 אינץ ‘4K החל מ- $ 360
  • מחשב המשחקים של Alienware זה עם RTX 4090 הוא 500 $ הנחה היום