10 רעיונות למטבח המובילים של Minecraft: הדרכה לבניית מטבח

המטבח המסודר והפשוט הוא המטבח של נרדק. זה תופס מעט מאוד מקום בחדר ועדיין הוא נחשב לדגם מטבח מסוגנן. יש לו מגירות קטנות עם ידיות ואור ממוקם בצורה חכמה כדי להפוך את זה אפילו טוב יותר.

10 מטבחים Minecraft הממתינים לבנות בעולמכם

10 מטבחים Minecraft הממתינים לבנות בעולמכם - IGN Image

למרות אוכל שמילא תפקיד כה גדול במיינקראפט, מעטים אנשים יוצאים מגדרם לעצב מטבח מרוהט לחלוטין לבתיהם. אמנם הם לא משרתים מטרה פונקציונלית מילולית, אך הם מאפשרים רמה גבוהה יותר של RP ומאפשרים לך להקדיש אזורים ספציפיים בביתך למשימות מסוימות. האם אתה רוצה שיהיו מבקרים ולארח אנשים על שולחן ארוך, יש בסגנון? האם אתה רוצה מטבח בסיסי וחמוד לעצמך?

כשאתה מתכנן עיצוב מטבח, הבחירה שלך תהיה תלויה במה שהכי חשוב לך, כמו תאורה, אסתטיקה, גודל ומיקום. משולחנות מימי הביניים למזנונים טרופיים חיצוניים; ממטבחי בר ועד מנגלים, יש מטבח שמחכה לבנות בעולמכם.

ראו את הרעיונות המובילים שלנו למטבח Minecraft עכשיו כדי להתחיל אתכם.

1. מטבח פינת בקתה

. לפעמים פחות זה יותר! כשהוא הולך בעיקר עם חומרי עץ, עציצים עם פטריות וצמחים, תאורת מצב רוח באמצעות פנסים, ושימוש באש או מדורה של שטח של Netherrack כאזור הבישול, אתה יכול לקבל מטבח פינתי נעים בבית שלך בלי הרבה מאמץ.

מטבח פינתי במיינקראפט

2. מטבח מודרני

אם אתה רוצה קצת סגנון יחד עם פשטות, מראה אולטרה-מודרני יכול לעבוד בצורה יוצאת דופן ב- Minecraft. . ואז, זרוק בבר ארוחת בוקר/אי במרכז, וכולכם מוגדרים. זהו סגנון מטבח ללא מוח כדי להמשיך את נושאי הבית המודרני שלך שם בחוץ.

מטבח מודרני של Minecraft

3. מטבח מסעדה

.

מסעדת מטבח Minecraft

בנה פינת ישיבה, מרחב לאנשים להכניס את ההזמנות שלהם, ולהקים כמה מכונות בישול רציניות מאחורי הקלעים לטיפול בהכנות ארוחות שונות בו זמנית. השתמש במדורה כגריל, ובנה חדר קרח לאחסון כל הבשר שלך לפני שבישולו.

4. מטבח אולם אירועים

. קבע שולחן ארוך עם המון מוצרים מבושלים, עציצים כדגני אייל, ואש פתוחה לצלות את הרווחים מהציידים והמשלחות השונים שלך.

מטבח אולם האירועים של Minecraft

כברירת מחדל של Minecraft יש אסתטיקה כפרית מאוד מימי הביניים מלכתחילה, יחד עם העובדה שעיצוב זה רק דורש חומרים למשחק מוקדם כדי להשיג, וזה סיכוי מפתה לתצוגה שאינו צורכת את זמן המשחק שלך.

. קנטינה מטבח

. האסתטיקה המדעית מאפשרת לך להשתמש בכל החומרים שתרצה ולהביא אותו לעבוד, ומבחינת שירותי בישול אתה יכול להכפיל תנור/פיצוץ תנור כמו דרואידים בשירות מאחורי הבר.

קנטינה של Minecraft

אתה יכול גם לשלב רעיונות לבנייה אחרים, כמו מיני אקווריום או מיכל דגים בהם תוכלו להשתמש כדי לאחסן דגים אקזוטיים כדי להתבונן בו (או לאכול). אם אתה רוצה להכפיל, אתה תמיד יכול לתפוס חבילת מרקם מדעית/עורות מהאינטרנט או משוק Minecraft.

6. מטבח מזנון סירות

מטבחים מקורה יכולים להיות מחניקים וצפופים, אז למה לא להזיז את הבישול בחוץ? אפילו טוב יותר, העבר אותו לחוף המים ושיהיה לך מזנון עם נושא טרופי. . ישנן דרכים רבות להתאים אישית את הרעיון הזה על קו המים עם נופים מדהימים לאתחל.

מטבח חיצוני של Minecraft

7. מטבח הגיהינום

אם אתם מחפשים מטבח כהה ומצוברח בממד אחר, תשחררו את גורדון רמזי הפנימי שלכם ובנו את המטבח שלכם במקום הגרוע ביותר במילוי במינקראפט: The Nether.

בנה אותו מתנשא על שפת אגם לבה, וחילוט תנורים לשריפת שוררת ושורות זוהרות. אתה יכול להקים חוות הוגלין בקרבת. השתמש באיזה אובסידיאן כדי לחזק את הקירות מכדורי האש של גאסט (או אסונות הבישול שלך), ולבנות כמה שולחנות; רק אל תצפו ליותר מדי לקוחות קבועים.

8. מטבח בר

אפילו נחשב לבלות וליהנות מכמה משקאות וחטיפי פאבים עם כמה חברים? לאחר הבנייה הזו בעולמכם מאפשרת חוויה מצוננת, מבשלת שתייה טעימה והגשת ארוחות בגודל ביס.

אם אתה רוצה ללכת לחרוט מלא, למה לא לזרוק תיבת ג’וק כדי לפוצץ את מנגינות ה- Minecraft האהובות עליך, ועיצוב שולחן בריכה כדי להתאסף וליצור כמה זיכרונות מצחיקים?

9. מטבח סושי מתחת למים

? אמנם זה יכול להיות מעט חולני עבור החברים הדגים ששוחים מחוץ לכיפה, אך יהיו לך כמה נופים נהדרים כשאתה מתנדנד.

מטבח סושי מתחת למים במיינקראפט

אתה יכול לשמור על זה פשוט, או לסיפון את החלל במלואו עם קישוטים מפוארים ולהפוך אותו לשיחת העיר שלך Minecraft, להביא אנשים לרחבה למועדון הסושי הבלעדי שלך.

10. מטבח מנגל

יושב בשמש הקיץ, מבשל כמה המבורגרים עסיסיים ומגישים סלטים טעימים עם משקאות קרים כקרח. יכול להיות משהו טוב יותר? יש את ההגדרה החיצונית המושלמת (בין אם זה גדול או קטן) ותבעו לאחור.

מטבח מנגל במיינקראפט

אתה תמיד יכול להעלות את “המנגלים” שלך עם מדורות במקום, ובאמת להעלות את החום החזותי של הבישול שלך – או פשוט להעמיד פנים ושמור על מצב הרוח קצת יותר רך.

סיכום

עם 10 רעיונות המטבח האלה המבוססים על נושאים ומטרות שונות שיש לך, אנו מקווים שמצאת משהו מעניין לרוץ איתם. לא משנה מה מבנה מטבח שתחליטו, זכרו שהבית הוא המקום בו נמצא המטבח, או כך הם אומרים.

מחפש את מדריך לבניין Minecraft ראשית לפני תחילת העבודה?

רעיונות למטבח המובילים של Minecraft

Minecraft הוא משחק ארגז חול שפותח על ידי אולפני מוג’אנג. באופן כללי, Minecraft הוא משחק העוקב אחר “הישרדותם של החזקים” רעיון או היגיון.

זה משחק פלטפורמה מקוון שעוזר לשחקנים לשחק ואז לכבוש מקומות כדי שיוכלו להתפרנס בעולם הסימולציה. על מנת להשתפר, Minecraft מציגה בדיוק את אותו המודל של דברים במטבח ודברים אחרים הנחוצים למטרות החיים שלנו.

בבלוג זה, אנו הולכים להציץ כיצד לבנות מטבח Minecraft עם רעיונות העיצוב המובילים של Minecraft מטבח.

שחק Minecraft

תוכן העניינים

 • האידיאולוגיה של מטבח Minecraft
 • 10 עיצובי מטבח המובילים של Minecraft:
 • מדריך למדריך לבניית מטבח Minecraft

האידיאולוגיה של Minecraft

באופן כללי, המטבח משמש למטרות בישול ואפייה. ב- Minecraft, הרעיון של מטבח זהה לחיים. לדוגמה, אם שחקן (דמות סימולציה) נהיה רעב, השחקן צריך לחפש פריטי אוכל.

על מנת לאכול, על השחקן למצוא פריטי אוכל או מקום לבשל. מחשבה זו עוררה השראה לתוספת המטבח במשחק. שחקני Minecraft שלוכדים טריטוריה במיינקראפט עשויים לבנות גם מטבחים משלהם וגם פריטים אחרים.

המטבח במיינקראפט עשוי להיבנות באמצעות מגוון טכניקות. בואו נבחן כל פריט מקרוב, אחד אחד.

בואו נסתכל על אלה Minecraft מטבח רעיונות בפירוט.

רעיונות למטבח המובילים של Minecraft

 1. המטבח המודרני מאת בלנדיגי:

התמונה לעיל היא מטבח בלנדיגי, שהוא אחד מרעיונות המטבח המודרניים של Minecraft. זהו אחד העיצובים הפשוטים, הנקיים והאלגנטיים למטבח שניתן לבנות אותו לבית Minecraft.

כדי להפוך אותו לאלגנטי יותר, יש לו סט כללי של ריהוט פשוט, כמו גם חלונות, וילונות ושטיחים צמר.

רעיונות למטבח המובילים של Minecraft

 1. המטבח המודרני של MCRAM:

המטבח השני והחשוב ביותר של Minecraft Make הוא מטבח מודרני של mcram. מטבח זה עשוי מאבנים בשחור לבן המעניקות לו עיצוב אלגנטי שנראה אטרקטיבי יותר.

האטרקציה העיקרית במטבח זה היא סוג הרצפה שניתן ונבנה.

רעיונות למטבח המובילים של Minecraft

 1. המטבח המודרני של 6tentstudio:

התמונה לעיל היא המטבח המודרני על ידי 6tentsudio. .

המטבח בבית Minecraft שנבנה לאחרונה הופך לאטרקטיבי יותר על ידי דלתות העץ, התאורה וארונות המטבח.

רעיונות למטבח המובילים של Minecraft

המטבח הפשוט של המקרם הוא אחד המטבחים שמגיעים עם אולם אוכל וסידורי ישיבה. לקישוטים רבים, כולל פנסי תקרה וירק בצד אחד, מתווספים למטבח.

זהו אחד המטבחים המעוצבים באלגנטיות ביותר ב- Minecraft. .

 1. פנים המטבח הנורמלי:

פנים המטבח הנורמלי הוא אחד מרעיונות המטבח הנפוצים ביותר על ידי YouTubers המשדרים את המשחק שלהם. זה עולה עם שולחנות וכסאות ואורות.

יש לזה גם ירק וזה נותן תחושה מרגיעה גם לשחקנים אחרים.

המטבח הזה מימי הביניים מפורסם למדי בזכות מתודולוגיית המטבח הישנה על בסיס פיסול. המטבח היפה הזה מעוטר בפסלים עתיקים, ציורים ישנים, בתים ישנים ובניינים היסטוריים אחרים.

.

רעיונות למטבח המובילים של Minecraft

התמונה לעיל מציגה את הפסל הישן של המטבח.

רעיונות למטבח המובילים של Minecraft

 1. שולחן אוכל מלכותי:

שולחן האוכל המלכותי הוא אחד האידיאולוגיות המטבח הנדירות ביותר שיש לשחקנים. אם לשחקנים אין מספיק מקום לבנות מטבח, שולחן האוכל המלכותי נכנס לתמונה. זה חלל פתוח עם שולחנות וכיסאות והגדרת גג אחד עם אורות מחוברים אליו.

תהליך בניית שולחן האוכל המלכותי הזה קל מאוד. רק סט או כמה זוגות אריחי רצפה וכמה זוגות כסאות.

זה נחשב לאחת השיטות הקלות ביותר לבניית המטבח.

 1. מטבח פשוט ומודרני:

המטבח הפשוט והמודרני נחשב למטבח שלם. לדוגמה, גיימרים מתייחסים למטבח זה כאל סט שלם בגלל הרצפות המשובצות והתבניות שמתאימות לרצפה.

הרכיבים שנמצאים שם במטבח זה הם תנור גז, ארונות מטבח, מקרר, כיור, צלחות וכלים. כל הרכיבים הללו הופכים את המטבח להשלים.

 1. מטבח משובץ במיינקראפט:

בהשוואה למטבח זה לדגמי מטבח אחרים, ישנם כמה הבדלים. החלון הענק מאפשר לאור טבעי למלא את המטבח, ולשפר את האווירה בתוכו. כדי לשפר את זה אפילו יותר טוב, הוא מכיל גם קבוצה מלאה של מבערי גז וציוד אחר.

החלק הטוב ביותר של המטבח נמשך בעיקר לשקיעה ולזריחה היפים במהלך המשחק.

רעיונות למטבח המובילים של Minecraft

 1. המטבח הפשוט של נרדק:

המטבח המסודר והפשוט הוא המטבח של נרדק. זה תופס מעט מאוד מקום בחדר ועדיין הוא נחשב לדגם מטבח מסוגנן. .

לשחקנים שרוצים לבנות מטבח פשוט, אז זו הבחירה הטובה ביותר עבור המטבח. יש לו קבוצה מסוימת של כלים ואביזרי מטבח אחרים.

אלה דגמי עיצוב המטבח המסוגננים והנדירים ביותר של Minecraft בשנת 2022!

למידע נוסף על רעיונות Minecraft ומטבח, עיין במאמרים המהנים בבלוג Brightchamps.

BrightChamps מלמד גם מגוון תוכניות אחרות המסייעות לילדים בפיתוח בסיס בתכנות מחשבים באמצעות קידוד לילדים, אוריינות פיננסית לילדים, שיעורים אינטראקטיביים ואמצעים אחרים.