10 משחקי ה- MMO הטובים ביותר לשחק בשנת 2022

הרכבנו את רשימת משחקי ה- MMO הטובים ביותר לשחק בשנת 2022, הכוללת קלאסיקות אהובות, סיפורים עם הרחבות חדשות (שמעתם על ה- MMORPG Final Fantasy XIV המוערך באופן משבחים?) ומשחקים עם בסיסי נגן פופ גבוהים.

10 משחקי MMORPG הטובים ביותר בחינם שתוכלו למצוא בשנת 2023

הסופר אווטאר

MMOs הם בין משחקי המחשב השאפתניים והפופולאריים ביותר. ענף ה- MMO מייצר 10 מיליארד דולר בשנה ומגיע לקהל הרבה יותר גדול מזה. אתה יכול למצוא שפע משני משחקי MMORPG בחינם וגם של MMORPG בתשלום. World of Warcraft, למשל, יש שחקנים שבילו במצטבר יותר זמן על אזרות מאשר שהמין האנושי קיים בכוכב לכת זה במשך 6 מיליון שנה. הרעיון הבסיסי שמאחורי כל המספרים הגדולים האלה הוא פשוט: כל אחד, בכל מקום, יכול להפוך לכל דבר בעולם הווירטואלי הזה (ולטחון קצת שלל לאורך הדרך).

בניגוד לצינוקים המבוססים על טקסטים המבוססים על טקסטים מהם התפתחה MMOS, MMOs של ימינו מתוחכמים להפליא. משחקים אלה מציעים את מיטב הז’אנר, בין אם זה כחתולים אנושיים או כדיקטטורים חסרי רחמים. ריכזנו את המשחקים המקוונים הטובים ביותר שתוכלו לשחק היום כדי לחגוג את השושלת המדהימה הזו – ולעזור לכם למצוא את זה ששווה את הזמן שלכם. כדי להפוך את הדברים לפשוטים יותר, סיווגנו אותם גם כדי לתת לך מושג טוב מה הופך את כל המשחק לחריג. כמו כן, אנו נשתף רשימה של משחקי MMORPG בחינם, כך שאינך צריך לדאוג לשלם שום דבר כדי לשחק במשחקים האלה.

1. World of Warcraft

פלטפורמות: Windows, MacOS

מובן, אתה עשוי לחשוב שעולם הווארקראפט אינו MMORPG בחינם. אז למה זה רשום? אתה יכול לשחק את 20 הרמות הראשונות של המשחק בחינם, ומכיוון ש 20 רמות משמעותיות הרבה זמן ב- World of Warcraft, אין לך שום בעיה לשחק את הכל. מסיבה זו הוא נכלל ברשימה זו.

פוסטר עולמי-וואקראפט

אין הרבה אנשים שאינם מכירים את העולם של וורקראפט. זה משחק שהוא שם נרדף לז’אנר MMORPG. זה מציע לשחקנים יקום מרחיב ומתרחב תמיד מלא בתוכן לגלות. כל המרכיבים של MMORPG איכותי קיימים במשחק זה, כמו התאמה אישית של אופי, עולם פתוח מתמשך, וסיפור סיפור משכנע. תחילת העבודה עם World of Warcraft צריכה להיות העדיפות העליונה שלך אם כבר לא עשית זאת. אין להחמיץ משחק כזה.

2. מלחמות הגילדה 2

פלטפורמות: Windows, MacOS

עוד MMORPG בחינם למתחילים מלכתחילה, מלחמת הגילדה 2, יש סיפור עלילה מעניין שמשתנה על סמך ההחלטות שלך. לא תמצא את זה במשחקים אחרים מסוגו. כמו ברוב MMORPGs האחרים, המשחק כולל תכונות כלליות כמו התאמה אישית של תווים, יצירה ואלמנטים חזקים של PVP ו- PVP.

המרת WebP ל- JPG

זה מתרחש בעולם הפנטזיה של טייריה ומאפשר לשחקנים לחקור עולם מתמשך עצום בלבד או עם חברים. כחלק מסיפור הגילדה מלחמה 2, ישנן גם מספר סביבות מיועדות ששחקנים יתקלו. המכונאי המבוסס על הפעולה הדינמית של מלחמות הגילדה 2 הופך את הפילוס למהנה בהרבה מ- World of Warcraft, שלעתים נחשב לטחינה. אם נמאס לך מהמונוטוניות של פילוס ב- MMORPGs אחרים, המשחק הזה הוא בשבילך.

3. אגדות עולמות סודיים

פלטפורמות: Windows, MacOS

אגדות עולם סודיות היא עוד המרה לאחרונה למודל החופשי למשחק. המשחק מוגדר לפחות בחלקו על ידי התפאורה שלו, שהם חומר החלומות של תורת הקונספירציה של קונספירציה (או הסיוטים הגרועים ביותר שלהם). עולם שקיבל מסתורין ומלא בזוועות על טבעיות מאופיין בחברות סודיות, יצורים מיתולוגיים וכתות רעות. אירועי המשחק הזה מקבלים סחף סחף דרמטי על ידי איזה עיצוב סאונד רוצח, אשר למעשה מגביר את המתח.

המרת WebP ל- JPG

מסירות המשחק לסיפור סיפורים היא אחת התכונות החזקות ביותר שלו. במקום הטרופי MMO הסטנדרטי של לאפשר לשחקנים לתור מספר משימות מחוץ לשליטה ללא תחושה של מטרה כללית, העולם הסודי מתמקד במספר קטן של משימות בכל פעם עם יעדים מוגדרים בבירור. הסיפור של המשחק מודגש על ידי צמצום המוקד, והכתיבה והאווירה שלו מוצגים, שהיא באיכות גבוהה למדי די.

4. סכסוך כוכב

פלטפורמות : Windows, Xbox One

נסה קונפליקט בכוכבים אם אתה אוהב חקר חלל. ה- MMORPG החופשי מכניס אותך לתפקיד טייס חלל המחפש אוצרות חייזרים המפוזרים בכל היקום המרחיב שלו. במהלך קונפליקט בכוכבים, אתה מוטל על איסוף חלליות שונות, למשל, לוחמים או לוויינים מאסיביים שתוכלו לצוף בחלל.

המרת WebP ל- JPG

ישנם מגוון של משימות ופשיטות של PVE במשחק, שם אתה צריך להילחם טייסות חייזרים ובפיראטים חלליים ו- PVP תוך כדי צפים בחלל החיצון בחללית שלך. אתה יכול גם להתאים אישית את החללית שלך באמצעות סוגי נשק שונים או מודולי ספינות המאורגנים תחת עץ טק. מאפיין נהדר נוסף של סכסוך כוכבים הוא שהוא מאפשר לשחקנים לחוות את המשחק במציאות מדומה עם Oculus Rift.

5. SkyForge

פלטפורמות: חלונות

לאורך האפוטאוזה שלך אתה הופך לאל, צובר חסידים ועולה לאלילות בעולם מדע בדיוני מצויד במלואו בטכנולוגיה מתקדמת. זה נכון, כל המילים האלה בדרך כלל לא הולכות יחד, אבל בואו לא נוותר עדיין. כשאתה יכול להפוך את האל שלך ב- SkyForge, מדוע להיות מיניון בלבד בעולם עצום מלא בשנות שלל אחרות?

המרת WebP ל- JPG

שלא כמו MMOs טיפוסיים רבים, Skyforge מציע לשחקנים את היכולת לשנות את הכיתה שלהם בכל עת, כך שהשידוך הוא חלק והתקדמות ברמה היא כבר לא נחוצה. במערכת היוקרה, התווים מדורגים על פי הסטטיסטיקה הכללית שלהם ולא על ידי פילוס. SkyForge מציע הסחה נחמדה מהטחנה של MMO אחרים על ידי שינוי מערכות MMO מסורתיות, מציע עולם מדע בדיוני מרתק, ומציע לחימה מוכוונת פעולה.

6. DC Universe Online

פלטפורמות: Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One

DC Universe Online, MMORPG מקוון עם יכולות מותאמות אישית, מציע אפשרות לבנות גיבור-על משלך ולשחק עם גיבורים ידועים מ- DC Multiverse, כמו וונדר וומן, סופרמן ובאטמן, בין היתר.

המרת WebP ל- JPG

בנוסף למערכת המיקט הייחודית שלה לחימה, הגורמת לה להתבלט ממשחקים אחרים ברשימה זו, היא גם הופכת את המשחק לידידותי יותר למשתמש לשחקנים. כמו גם בעל סיפור שובה לב, ציוד מגניב לאיסוף, ורמות המאפשרות לשחקנים לבחור כיצד הם רוצים להתקדם במשחק, DC Universe Online מציעה תכונות רבות אחרות שימשכו לגיימרים.

7. שר הטבעות ברשת

פלטפורמות: Windows, MacOS

שר הטבעות ברשת הוא MMORPG שממוקם ביקום LOTR המפורט ללא דופי, המושלם עבור מעריצי הפנטזיה של ימי הביניים ולר טבעות של טולקין. עם המשחק, שחקנים יוצאים למסע על פני כדור הארץ התיכוני, נלחמים לצד דמויות מוכרות ובוחנים מיקומים כמו אלה בסרטים.

המרת WebP ל- JPG

יש רק יוצא מן הכלל אחד קטן למשחק של שר הטבעות ברשת, אבל זה לא שונה מכל MMORPG אחר ברשימה זו. אין הזדמנויות PVP בהיקף גדול ב- LOTR Online, מכיוון שכל הדמויות במשחק נמצאות באותו צד. במקום זאת הוא מספק לשחקנים מצב משחק מפלצת המאפשר להם ליצור מפלצת ברמה עשר ולהילחם בשחקנים אחרים באטנמור.

8. מסע בין כוכבים ברשת

פלטפורמות: PlayStation 4, Xbox One, PC

בנוסף לרישיון המוצק שלה, Star Trek Online מציע חווית משחק עשירה וייחודית שאיננה מנוצחת בשוק MMO. עם החלליות והחייזרים שלה, ותערובת עקבית של היורה והסימולטור הימי בגוף שלישי, Space Truckers Online הוא משחק ממכר שישאיר אותך מחובר עם החלליות והחייזרים שלו.

המרת WebP ל- JPG

אלמנטים מוכרים רבים נמצאים בסדרה ובסרטים המהנים לגלות כמו שהם נשמעים. שירות המעריצים נעשה ממש בטרק מסע בין כוכבים: הסדרה המקורית על ידי פיצוץ קוביות בורג, טיילת טיילת שטח עמוק תשע או קרן לכוכבי לכת אקזוטיים כחלק מצוות חוץ. הרחבת סיפור חדש ברבע האלפא, שהושקה בסוף ינואר, מציעה תוכן משחק חדש המוגדר במגזר שלא היה נבדק בעבר, כמו גם מספר אירועים ומיני-משחקי זמן מוגבלים לאחרונה.

9. ארכיג ‘

פלטפורמות: Windows, MacOS

אתה יכול לעשות כמעט כל דבר בארכיאז ‘, משחק פנטזיה מימי הביניים שלוקח אותך לעולם פנטזיה מימי הביניים. אם אתה רוצה להיות לוחם רב עוצמה, אתה יכול לעשות זאת עם חרב ענקית משלך וקבוצה גדולה של חברים לצידך, או שאתה יכול להיות מומחה לכלכלה ולקבל את האתגרים של חקלאות וסחר. בתור פיראט, אתה יכול לשדוד סוחרים ולבזבז את סחורתם.

המרת WebP ל- JPG

בנוסף, הרכבים והנסיעות ממלאים תפקיד חשוב בארכיג ‘. על גבי רכיבה על חיות בר כמו אריות וצבאים על פני עולמם הקולוסאלי, תוכלו גם לקחת לאוויר ולים. אתה יכול להפליג באוקיינוסים בכל דבר, החל מסירות משוטים וכל. Archeage מראה עד כמה טריון ייעודי (והמשאבים שיש להם העומדים לרשותם) בפולנית ובאריכות החיים שלו.

10. EVE ברשת

פלטפורמות: Windows, MacOS

EVE Online הוא עדיין ה- MMO החלל המוביל, והוא היה המקור לסיפורי משחקים בלתי נשכחים רבים, בגלל הדרך בה הוא מתמקד בכמה אלמנטים ומצטיין בהם. כמו גם הדמיות ומערכות קפדניות, CCP מפנה את תשומת הלב לקהילה המסורה שלה ומגיב כראוי, מכיוון שלעתים קרובות המנויים שלהם הם שמקבלים את ההחלטות.

EVE-Online-Poster

למרות שהלעיזים מבטלים את חוה כגיליונות אלקטרוניים בחלל, הביקורת מדגישה את אחת הנקודות החזקות ביותר שלה: הכלכלה האמיתית והמשגשגת שלה. נאמר כי תככים במשחק התפוגג לעולם האמיתי מדי פעם, שכן התאגידים והבריתות בערב לוקחים את העסק שלהם ברצינות רבה. אף משחק אחר לא יכול להשוות עם העומק, הניואנסים, הדיפלומטיה המסובכת של EVE Online, וקרבות חלל נרחבים.

פסק דין אחרון

ישנם אינספור משחקי MMORPG בחינם שתוכלו למצוא באינטרנט, אך המוזכרים לעיל הם כמה מהמשחקים הטובים ביותר שבחרנו עבורכם. אם מתחשק לך להכין ממנו סרטון זורם, בדוק את הסרטון למטה.

10 משחקי ה- MMO הטובים ביותר לשחק בשנת 2022

משחקי ה- MMO הטובים ביותר

משחקי ה- MMO הטובים ביותר מציעים חוויות טבילות, כפייתיות, שיכולות להימשך במשך תקופה של שנים, ומציעות לשחקנים את ההזדמנות לעבוד יחד או נגד זה בסיפורי סיפורים המשתרעים על מאות שעות של תוכן.

הרכבנו את רשימת משחקי ה- MMO הטובים ביותר לשחק בשנת 2022, הכוללת קלאסיקות אהובות, סיפורים עם הרחבות חדשות (שמעתם על ה- MMORPG Final Fantasy XIV המוערך באופן משבחים?) ומשחקים עם בסיסי נגן פופ גבוהים.

המשך לקרוא כדי למצוא את טחנת המשחקים הבאה שלך!

משחקי ה- MMO הטובים ביותר לשחק בשנת 2022

משחקי ה- MMO הטובים ביותר מגילות קשישות ברשת

1. מגילות הבכור באינטרנט

The Elder Scrolls Online מקוון ביבשת תמריאל, משלב את חוויית מגילות הזקנים המסורתיות – נסיעה, משלוח עדר של שודדים מוכשרים באופן מוזר, יותר נסיעות – עם עולמם של MMORPGs וצינוקים המופקים. לאחר שחרור פושר בשנת 2014, ESO עברה פיתוח מחדש מוצלח, והציעה לשחקנים את ההזדמנות להצטרף ולחקור את המיקומים שאנו אוהבים מבני הדודים לשחקן יחיד של המשחק. PVP במשחק הזה רואה אותך עוסק בלוחמת מצור ב- Cyrodiil, נהדר אם אי פעם רצית לנגב את הגחוך מפני אימפריאל.

מיטב משחקי ה- MMO World of Warcraft

2. World of Warcraft

World of Warcraft, עדיין מתחזק מעל 17 שנה לאחר שחרורו הראשוני בשנת 2004, וורקטראפט ביסס את עצמו כאחד ממשחקי ה- MMO הטובים בכל הזמנים. למשחק ידוע לרבים כ”- MMO של MMOS “, יש למשחק תפאורה פנטזיה גבוהה פנטסטית באזרות, הכוללת אלפים ואורקים (ובני אדם!) בפולדרונים גדולים יותר ויותר. וואו פופולרי מכניקות רבות שאנו מצפים כעת מהז’אנר: צינוקים מפוזרים, פשיטה מתקדמת ופילוס באמצעות משימות הם רק כמה מהזרי זרי הדפנה הרבים שלה. לאחרונה הוכרז על הרחבה תשיעית, Dragonflight, הוכרז.

מסלול המשחקים הטוב ביותר של MMO

3. נתיב של גלות

נחשב ליורש רוחני של סדרת דיאבלו, דרך הגלות מביטה כהה יותר על פנטזיה, כאשר השחקנים הופכים לגלות כותרת ביבשת שנוצרה באופן פרוצדוראלי של תרבויות הרוסות וסודות עקובים מדם. פעולת פעולה חופשית להפעלה RPG עם כמויות מאסיביות של התאמה אישית של שחקנים, נתיב הגלות מציע מצבי משחק חלופיים וליגות זמניות לחוויות הולכות וגוברות של הארדקור. ישנן שבע שיעורי תווים זמינים, כאשר חלק גדול מהמשחקים מתמקד בבניינים וציוד סינרגיסטיים. מעניין, אין מטבע במשחק, מה שמבטיח לשחקנים להסתמך על מלאכה / סחר חליפין / מערכת סחר מורכבת להתקדם.

משחקי ה- MMO הטובים ביותר Destiny 2

4. גורל 2

Destiny 2 מתאר את עצמו כ”יורה עולמי משותף “, בו האפוטרופוסים לוקחים למערכת השמש ומגנים על הניצולים האחרונים של האנושות ממגוון גזעי חייזרים מחמאים. יותר MMO-Lite מאשר כותרות אחרות ברשימה, החלק הטוב ביותר של Destiny 2 הוא בכל זאת חוויות הפשיטה שלה, בהן השחקנים עובדים יחד בכיבוי אש כדי לפתור חידות ולהתמודד מול בוסים בסביבת עשירה גבוהה. Destiny 2 מחזיר קרבות איקוניים מהמשחק הראשון, כולל קמרון זכוכית, שעשוי להיות רק אחת מחוויות המשחק הטובות ביותר של MMO אי פעם.

משחקי ה- MMO הטובים ביותר Runescape

5. בית הספר הישן Runescape

אחד ממשחקי הפנטזיה הרטרו הטובים ביותר שקיימים, Runescape של בית הספר הישן שוחרר בשנת 2013 כדי להכיל את מעריצי גרסת 2007 של המשחק. טרינדי מקסים ועם לוח זמנים מבוסס הצבעה, לרוץ בית הספר הישן יש הרבה יותר שחקנים ממקבילתה המודרנית, ומוכיח שקשה לשפר בכיף פשוט. אם ההיכרות שלך עם MMO Gaming הייתה לאחרונה יותר-נניח, עם ארון או ESO האבודים-אז גישת המיתרים של ארגז החול, ללא מיתרים, של רונקייפ של בית הספר הישן יכולה להיראות מאיימת, אבל זה שווה את זה לתחושה של סוף סוף למקם מיומנות.

עיין בדף הבא שלנו לקבלת מידע נוסף על ה- MMOs.