20 משחקי מימי הביניים הטובים ביותר ששווה לשחק במחשב (מדורגים)

Contents

קרדיט תמונה: התאגיד הלא סדיר

12 המשחקים הטובים ביותר מימי הביניים שתוכלו לשחק כרגע

רשימת משחקי מימי הביניים הטובים ביותר תביא לך מצור מצור על מצודות ומנזרים לבזוז תוך זמן קצר. אינספור כותרות מבטיחות חוויה מתגמלת שנקבעה בתקופה של ימי הביניים, אך רק מעטים מהווים את הסימן.

אנו יכולים לעזור לך ברשימה שלנו של כותרות מיטב התנדנדות חרבות ואינקוויזיציה, בין אם אתה מעוניין לחיות את שארית חייך כאיכר מימי הביניים או לאחד את שלטונך על בריטניה המוקדמת מימי הביניים. להלן 12 ממשחקי ימי הביניים הטובים ביותר.

1. ממלכה בוא: גאולה

ממלכה בוא: גאולה

קרדיט תמונה: אולפני Warhorse

Ceverdom Come: Deliverance הוא משחק משחק תפקידים שנקבע בבוהמיה מימי הביניים. זה משחק שמביא טענות שאפתניות לגבי הדיוק האותנטיות ההיסטורית שלו, אם כי הוא עסוק ברוב.

עולמה הפתוח הבלתי נשכח הוכיח הזמנה מספקת לשחקנים רבים. משחק כבן של נפח, השחקן מכניס למלחמת אזרחים בהרפתקה מאתגרת ומונעת סיפור. הוא ממוקם בסמוך למלחמות הוסיט מהמאה ה -15, שמעורר גם את שחר התרחבות הדוכס לגיל האימפריות II.

2. הולך מימי הביניים

קרדיט תמונה: התאגיד הלא סדיר

גם כותרת סדרת סרטים פנטסטית שהציגה ד”ר אלינור ג’נגה והפודקאסט עם ד”ר קאט ג’רמן ומתיו לואיס, הולכת מימי הביניים היא סימולטור בניין שנקבע בימי הביניים. במשחק יש שחקנים מתכננים ומפתחים הסדר ממושבה מכורדת למבצר אבן.

לאחר שהושק בגישה מוקדמת ביוני 2021, Going Meieval עשה לעצמו שם לדגש על אנכיות ועל הנחת היסוד המסקרנת שלה. הולך מימי הביניים חופר את יסודותיה בהיסטוריה חלופית בה המגיפה מחקה 95% מאוכלוסיית העולם, ותפקיד השחקנים להפוך את העולם למגורים.

3. Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord

קרדיט תמונה: Taleworlds Entertainment

Mount & Blade II: Bannerlord יש שחקנים מפתחים להקת עוקבים נאמנה כאשר הם מבצעים משימות על מפת קמפיין עצומה של ימי הביניים בהשראת תקופת ההגירה המוקדמת של ימי הביניים. זה משחק שאפתני, המספק חווית ארגז חול מספקת אם מדי פעם מתנדנדת.

הקרבות המוקדמים של Bannerlord מאפשרים לשחקנים להילחם לצד חייליהם. כאן הם יכולים לעשות שימוש בכלי הנשק והשריון שהם ביזזו והתמקחו עליהם. לכל סיעה במשחק יש כשרון חזותי ייחודי שמקבל בהשראת עמיתיהם מההיסטוריה.

4. אבירות 2

קרדיט תמונה: אולפני באנר קרועים

אבירות הוא משחק פעולה מרובה משתתפים המעסיק קשתות, חרבות ופותחים גדולים לאפקט יוצא מן הכלל. זה אכזרי וסלפסטיק. ליהנות מהקרב של המשחק לא כרוך בעקומת למידה ענקית, ועם 64 קרבות שחקנים יש תחושת מחזה מרשימה.

העגומים המבעיים שלה הם ענייני קומיקס. אחרי הכל, זה משחק שבו אתה יכול לובל את המגן שלך על מישהו, לובש גם את החרב שלך ואז להטעין אחריהם באגרופך תוך ציטוט של שייקספיר.

5. לכבוד

קרדיט תמונה: Ubisoft

ההופעה של Ubisoft על משחק הלחימה של ימי הביניים היא דואלר גוף שלישי, מבוסס תווים. ארבעה פלגים בדיוניים מהווים את צוות השחקנים של הדמויות, בהשראת אבירים מימי הביניים, ויקינגים, סמוראי ואגדה סינית עתיקה.

הקרב הוא הרבה יותר ניואנס מכפי שתמצאו ב- Assassin’s Creed, אך דורש יותר סבלנות משחקנים ללמוד את המערכות שלה. השתמטות, שחרור, שרשראות משולבות ועוד מפצות על הקליטה המורכבת של הכבוד.

6. מורדהאו

קרדיט תמונה: טריטרניון

מורדאו מתחרה באבירות כמשחק הפריצה והסלאש שנקבע בעידן הטירה העצוב והבוצי. מורדאו מציע התאמה אישית של אופי מעמיק יותר ונשען קרוב יותר לריאליזם מאשר ג’אפי הגורי של האבירות. .

7. סאגת מלחמה מוחלטת: כסאות בריטניה

סאגת מלחמה מוחלטת: כסאות בריטניה

קרדיט תמונה: סגה

הממלכות המוקדמות של המתנחלים האנגלים והוויקינגיים הוצאו בשנת 2018, וממלכותיהם המוקדמות של המתנחלים האנגלים והוויקינגיים לקמפיין המלחמה המבוסס על התור. זה חושף את בריטניה הגדולה ואירלנד ביתר פירוט מאשר משחקי המלחמה הקודמים, ופשיטות ויקינג מתפקדות כדרך ערמומית לחדש את המשחק המאוחר.

הכס של בריטניה מביאים ניואנסים ומכניקה משלה למלחמה מוחלטת, שחלקם אינם עובדים בצורה נוראית כמו נאמנות מיקוח לאחוזות. בסך הכל, זה מאפשר חווית אסטרטגיה ימי הביניים בלתי נשכחת. ערכי מלחמה כוללים אחרים כמו מימי הביניים II ואטילה בטוחים גם הם מגרדים גירוד.

8. Creed של Assassin

קרדיט תמונה: Ubisoft

Creed’s Assassin’s Creed ירגיש מוכר אם אי פעם צפית בממלכת השמים של רידלי סקוט. זה לקח שחקנים ללבנט של תקופת הצלבן, והכניס אותם לגלימות הלבנות של המתנקש אלטאייר אבן-לאד.

משחק התגנבות שהוליד את אחד הזכיינות הנמכרים ביותר במשחקי הווידיאו בהיסטוריה, עולמו הפתוח לקח את הערים של מסיף, ירושלים, עכו ודמשק. זה הרים השראה מהסדר ההיסטורי של מתנקשים בחלקה מחוממת בקונספירציה מדעית בדיוני.

הוא פותח כמשחק “הבא של ה- Xbox 360 ו- PlayStation 3, הוא נראה קצת חבל בימינו. זה עדיין מצליח להרשים את הסביבות החיות והטפסות שלו והז’אנר האפי של התוכן ההיסטורי.

9. Assassin’s Creed Valhalla

מתנקשים Creed Valhalla

קרדיט תמונה: Ubisoft

ה- Assassin’s Creed האחרון מציב את הסדרה כמה מאות שנים קודם לכן. עוברים מוויקינג סקנדינביה לחופי מזרח אנגליה ומערב פרנסיה, Assassin’s Creed Valhalla מציג עד היום את העולם החי ביותר של הסדרה עד היום. זה מחליף את דינמיקת ההתגנבות האייקונית של המקור בלחימה מכוונת יותר ביכולות וצירים גדולים.

זה אומר שזה הכי הרבה שהמשחק הרגיש כמו Witcher 3: Hunt Wild. הגרסה של Valhalla לאנגליה אנגלו-סקסית מלאה במקומות לגלות, דמויות להיפגש ומנזרים לבזז.

10. סיפור מגפה: תמימות

סיפור מגפה: תמימות

קרדיט תמונה: מיקוד ביתי אינטראקטיבי

שוכן בצרפת מימי הביניים המפוצצת מלחמה, סיפור מגפה: תמימות היא הרפתקה קולנועית העוקבת אחר אחים אמיציה והוגו. תשתמש במכניקת התגנבות פשוטה כשאתה מדריך אותם מתוך מצמדי המגיפה והאינקוויזיציה, תוך כדי פיתוח פחד חדש מהחולדות הנחמות את הכפר החולה של סיפור מגפה.

11. ואלהיים

קרדיט תמונה: הוצאת כתמי קפה

אולי שמעת על זה. Valheim הודבק לרשימת המשחקים של Steam שהושלמו ביותר מאז שנכנסה לגישה מוקדמת בפברואר 2021. משחק הישרדות עבור 1-10 שחקנים, הוא מפיל שחקנים בעולם בהשראת תרבות ויקינג ומבקש מהם לאסוף מספיק אוכל כדי לשרוד ומספיק עץ כדי לפתח בית לישון בו.

כלי יצירה, בניית בתים ונלחמים מפלצות בחזרה הם התחביבים העיקריים שלך. בהתחלה, יתכן שזה לא מציע הרבה את הרומן הזה במשחק הליבה שלו. אבל הפרטים שלו הם הכל. הגרפיקה המסוגננת והנמוכה שלה מוארת להפליא, העצים שלו יש פיזיקה גלישה מספקת, וללא ארובה, הבית שלך מתמלא בעשן.

12. עידן האימפריות II

גיל האימפריות II: מהדורה מוחלטת – שחר הדוכס

קרדיט תמונה: אולפני משחק Xbox

בעוד שגיל האימפריות הרביעי מתהווה להיות אחד המשחקים הגדולים ביותר לקחת על עצמו את העולם של ימי הביניים, נותרו בו קודמו הנכבד בגיל האימפריות השני. בעוד שהמרובי משתתפים מארחים סצנת Esports עשירה, שחקן יחיד שלה ממשיך לקבל תוכן חדש.

שחר הדוכס DLC מביא שלושה קמפיינים חדשים ושתי תרבויות חדשות. בינתיים, לורדי התרחבות המערב הוסיפו בורגונדים וסיציליאנים וסיפורי אדוארד לונגשנקס ורוברט דה האוטוויל.

20 משחקי מימי הביניים הטובים ביותר ששווה לשחק במחשב (מדורגים)

האם אתה מחפש משחקי כיף לשחק במחשב שנקבע בעידן ימי הביניים? ישנם מגוון משחקי ימי הביניים בז’אנרים רבים ושונים לחקור, אז בואו נסתכל על כמה מהטובים ביותר שקיימים במחשב האישי.

המשחקים המובילים למחשב האישי בגיל מימי הביניים

בדוק את משחקי הביניים הטובים ביותר (המדורגים מהטוב ביותר לגרוע) הכוללים גם כמה אזכורים מכובדים כדי לשרוט את הגירוד האביר הזה.

תוכן העניינים

#1 לכבוד

למשחק כבוד

פותח והפורסם על ידי Ubisoft בשנת 2017, עבור Honor הוא משחק וידאו של אקשן שנקבע בזמני פנטזיה מימי הביניים.

הגרסה הראשונית שפורסמה בשנת 2017 העניקה לשחקנים את האפשרות לבחור את הדמות שלהם מרשימה של שלוש אפשרויות שונות, כלומר שחר אימפריה, וורבורן ולגיון ברזל אלה הם סמוראים, ויקינגים ואבירים בהתאמה.

בשנת 2018 נוספה סיעה רביעית הכוללת לוחמים סיניים ושמו וו לין. כל סיעה כוללת סט גיבורים ייחודי.

המשחק כולל שחקן יחיד, מרובי משתתפים וארקייד. ניתן להשיג דו קרב אחד, שני לעומת שתי קטטות וארבע לעומת ארבע קרבות במצב מרובי משתתפים.

מלחמת הסיעה בלטה פלגים שונים זה בזה במלחמה שמשתרעת על כל פלטפורמות המשחק.

ניתן לשחק בכבוד ב- Xbox One, PlayStation 4 ובמחשבי מחשב Windows של Microsoft Windows.

#2 The Elder Scrolls V: Skyrim

מגילות הזקנים Skyrim

מדורגת בין משחקי הווידיאו הגדולים בכל הזמנים, גרסה זו היא הפרק החמישי והאחרון של הסדרה.

משחק משחקי תפקידים בודדים של שחקן יחיד, שיצא למשחק תפקידים יחיד זה פורסם על ידי Bethesda Softworks לאחר שפותח על ידי אולפני Game Bethesda.

במשחק המטרה העיקרית של הדמות היא להשמיד דרקון שנועד להשמיד את העולם על פי נבואה.

בשורת הסיפורים ואחריו המשחק, הדרקון מכונה אלדוין האוכל העולמי, ואילו דמויות השחקן הן הדרגון.

כאשר המשתמשים משחקים במשחק, המשתתפים במשימות שונות, הם ממשיכים לפתח את הדמות שלהם במשחק.

עם זאת, במשחק העולמי הפתוח הזה, שחקנים יכולים למעשה לקחת פסק זמן על סיפור העלילה העיקרי של המשחק ובמקום זאת להתמקד בחקר כל חלק אחר של תמריאל – הפרובינציה הצפונית ביותר של Skyrim – שם נקבע המשחק.

Scrolls Elder V: Skyrim זמין עבור Xbox One ו- Xbox 360, PlayStation 3 ו- 4, Nintendo Switch ו- Microsoft Windows PC.

#3 The Witcher 3: Hunt Wild

גרסה זו היא שוחקה בסביבה בעולם הפתוח, היא הפרק השלישי בסדרת משחקי הווידיאו של Witcher, המבוססת על סדרת רומנים בשם המכשפה.

משחק משחק תפקידים פעולה זה שפותח ופותח על ידי CD Projekt, ובו נקודת מבט של אדם שלישי שוחרר בשנת 2015.

במשחק שחקנים לוקחים את הדמות של המכשף – גרלט מריביה – סלייר מפלצת מיומן מאוד. המשימה העיקרית של סלייר המפלצת היא לעקוב אחר ילד הנבואה, ולמנוע ממנה להשתמש בציד הבר, כוח מרושע, להשמיד את העולם.

ה- Witcher 3: Hunt Hunt זמין עבור Xbox One, Microsoft Windows, Nintendo Switch ו- PlayStation 4.

#4 מלחמה מוחלטת: ימי הביניים II

MEDIEVAL_II_TOTAL_WAR_PC

עבור קרבות ימי הביניים האמיתיים המדומים בצורה מדויקת ככל האפשר, מלחמה מוחלטת: מימי הביניים II היא הבחירה הטובה ביותר. הוא כולל תרחישים היסטוריים מקרבות אמיתיים כמו קרב ארסוף או קרב אגינקורט.

המשחק הוא תערובת של אסטרטגיה מפוארת ואסטרטגיה מבוססת תפנית. שחקנים שולטים במערכות הכלכליות, החברתיות והצבאיות של סיעה ספציפית במפה גדולה, אך קרבות נלחמים בזמן אמת. מלחמה מוחלטת: מימי הביניים II משתרעת על התקופה שבין 1030 עד 1580, המכסה את מרבית ימי הביניים מנקודת מבט אירופית.

#5 צלבני מלכים II

Crusader_kings_ii

צלבני מלכים II משחקת על מפה גדולה כמו מלחמה מוחלטת: מימי הביניים II, אך היא מתמקדת יותר בשליטת שושלת מאשר שליט יחיד. תקופת הזמן של המשחק משתרעת על 1066 משנת 1453, אם כי DLC מוסיפה תקופות בהיסטוריה שהן הרבה יותר מוקדמות.

שחקנים יכולים להניח את התפקיד של כמה דמויות היסטוריות כולל ויליאם הכובש, קרלמגן, ג’ינגיס חאן, האראלד הרדרדה, ריצ’רד לב האריות, אלפרד הגדול, הסלאחרי ועוד.

המשחק לא נגמר כאשר שליט השחקן נפטר. במקום זאת, שחקנים יניחו את תפקיד הקו הבא של הירושה.

משחק יחיד של קינגס צלבני II יכול להימשך מאות ושנים. משחק מסתיים רק כאשר דמות מתה ללא יורש או כל הכותרות שלהם מופשטות.

#6 מעוז צלבני HD

פותח על ידי אולפני Firefly, מעוז צלבני HD הוא גרסה חדשה ומשופרת של משחק הווידיאו המקורי של צלבני המעוז המקורי.

גרסה זו כוללת גם צלבני מעוז וגם מעוז צלבני קיצוני בחבילת HD משופרת.

בעוד שהיא מציגה את אותה משחק כמו הגרסה המקורית, גרסת ה- HD קיבלה כמה שדרוגים כמו עלייה בכובע היחידות ל 10,000, תוספת של בניינים חדשים וכוחות טקטיים חדשים. עם כל המפה המוצגת על מפה אחת, שחקנים יכולים כעת לשחק ולהתקרב בזמן אמת.

משחק אסטרטגיה בזמן אמת זה זמין ב- Microsoft Windows.

#7 הזהב של המלך ארתור

משחק KAG

פותח והפורסם על ידי Transhuman Design, הזהב של המלך ארתור – לעתים קרובות מקוצר כ- KAG – הוא משחק פעולה מקוון. במשחק שחקנים יכולים לבחור מבין שלוש שיעורי תווים כולל בונה, ארצ’ר ואביר.

המציג מצב נגן יחיד לא מקוון ומצב רב משתתפים מקוון, הצד הזה גלילה משחק מלחמה דו מימדי כולל בדרך כלל קרב PVP, כרייה ובניית משאבים, רכישה ושחרור מכונות מצור.

KAG זמין בשלוש פלטפורמות שונות, מערכת הפעלה X, Windows ו- Linux.

#8 אבירות: לוחמה מימי הביניים

CHIVERRY_MEDIEVAL_WARFARE

אם אתה מחפש משהו קצת יותר מעשי, אז אבירות: לוחמה מימי הביניים תהיה ממש בסמטה שלך. המשחק הוא סימולטור לחימה של תגרה בגוף ראשון שמציץ שחקנים זה מול זה בקרב מקוון מחומם ברשת.

ניתן להשתמש בחרבות, חצרות, קשתות ארוכות וכלי נשק אחרים מימי הביניים כדי לתקוף ולהגן. פריטים הגנתיים כמו מעוטרים, שמן רותח ובליסטות קיימים למגנים כדי להרחיק את התוקפים מהטירה.

בעוד שהמשחק משתמש בנשק מימי הביניים, הוא מתרחש במדינה הבדיונית של אגאתה. האומה נעולה במלחמת אזרחים עם שני פלגים יריבים זה עם זה.

שחקנים יכולים לבחור לצד עם אבירי אגאתה או בהזמנת הבונים. לכל צד יש כלי נשק ייחודי, וארבעת השיעורים הזמינים כוללים ארצ’ר, אדם-זרועות, Vanguard ו- Knight.

#9 מהנדסים מימי הביניים

מהנדסים מימי הביניים

משחק מבוסס ווקסל זה עוסק בשיתוף פעולה יותר מתחרות. שחקנים יכולים לעבוד יחד לבניית טירות ועיירות מימי הביניים שניתן לקרוע אז על ידי מנועי מצור מימי הביניים. אילמים, מעוטרים, טרבוצ’ים ומגדלי מצור כולם משתמשים בפיזיקה מציאותית כדי להתגבר על יצירות השחקן.

המשחק מציע מצב של שחקן יחיד אך מאיר כשמשחקים עם אחרים. אתה יכול לתבוע טריטוריה, לבנות טירות והגנות וליצור מנועי מצור כדי לתקוף את טירות אחרים.

#10 ממלכה בוא: גאולה

ממלכה_הוא_דלייב

שחקנים שרוצים חוויה רצינית של איך זה מרגיש לחיות בעולם מימי הביניים ייהנו מממלכה בוא: הגאולה. אתה מניח את תפקידו של הנרי, בנו של נפח, שמוצא את עצמו במהירות בצרות ובמנוסה אחרי שהברברים תוקפים את הכפר שלו.

כבן של איכר חסר השכלה, הנרי צריך לפלס את דרכו בעולם. השחקנים מדריכים את הפעולות והבחירות של הנרי לאורך כל המשחק. קרב הוא רומן מסוכן שנמנע בצורה הטובה ביותר עד שיש לך הרבה אימונים. כיצד תבחר לפתור משימות יכולות להיות בעלות השלכות מרחיקות לכת.

המפתח Warhorse שם לב מקרוב ליצירת עולם מימי הביניים ללא אלמנטים פנטזיים. כללים, חוקים ומנהגים מימי הביניים מתוכננים כולם בצורה מדויקת ככל האפשר במשחק זה. דוגמה אחת טובה לכך היא שהנרי לא מסוגל לקרוא אלא אם כן השחקן מחפש סופר ללמד אותו.

#11 Mount & Blade: מלחמה

הר

אף על פי שהר אנד להב מתרחש בעולם של תככים בדיוניים, התרבויות והפלגים השונים במשחק מבוססים על המציאות. המשחק מאפשר לשחקנים לאסוף מלחמה של עוקבים להשתתף בתככים פוליטיים והשפעה.

שחקנים יכולים להתחיל סיעה משלהם ולהוביל אותה לניצחון במפת עולם. קרבות נמצאים בגוף שלישי וממוקדים בלחימה רכובה על סוס.

המשחק כולל גם רכיב מרובה משתתפים בו עד 200 שחקנים יכולים להילחם זה בזה.

#12 מלחמות ממלכות מימי הביניים

מלחמות ממלכות מימי הביניים

מלחמות הממלכה של ימי הביניים שוחררו מוקדם יותר השנה בגישה מוקדמת ב- Steam. נראה שהמשחק הוא נישואין של אסטרטגיה מפוארת ואסטרטגיה בזמן אמת, אם כי ביקורות על המשחק מעורבות.

שחקנים מניחים את תפקידו של אדון מימי הביניים שמסתבך בפוליטיקה פנים ובינלאומית. זיג טירות והגנה עליהן הוא חלק גדול מהמשחקים. מפת העולם מקיפה את כל מערב אירופה.

המשחק כולל היבט מורכב של בניית עיר וכלכלית, שהונח על ראש מערכת הקרב RTS. הכל מתרחש בזמן אמת, כלומר אין סיכויים שניים וחיסכון עם המשחק הזה.

#13 גורש

גירוש הוא משחק אסטרטגיה לבניית עיר המעניק לשחקנים שליטה על קבוצה של מטיילים גולים המופעלים מחדש על חייהם בארץ חדשה. תושבי העיר במשחק הם המשאב העיקרי שכן האוכלוסייה בום ובסטות יכולות להשפיע באופן דרמטי על ביצועי העיר.

מגורש כולל יותר מעשרים עיסוקים שונים שאנשים יוכלו להופיע בהם כולל חקלאות, ציד, סטייה, כרייה, הוראה וריפוי. המפות נוצרות באופן פרוצדוראלי, כך שאף אסטרטגיית כפר אחד לא עובדת עבור כל ריצה.

המשחק תומך גם בסדנת Steam, כך שניתן להתקין מצבים כדי לתבל את המשחק.

#14 גיל האימפריות II HD

גיל האימפריות II HD

Age of Empires II HD הוחזר מחדש עבור דור חדש של גיימרים לחוות את הקלאסיקה של אסטרטגיה בזמן אמת זה. שחקנים יכולים לבחור מבין 23 תרבויות המשתרעות על אלפי שנות היסטוריה בקמפיינים של שחקן יחיד או מרובי שחקנים מקוונים.

מצב הקמפיין הראשי מציג דמויות היסטוריות כמו ויליאם וואלאס, ג’ואן מקארק, צלאחדי, ג’ינגיס חאן וברברוסה. הרחבת הכובשים הוסיפו קמפיינים העוקבים אחר אטילה ההון, אל סיד ומונטזומה.

גרסת ה- HD הוסיפה כמה קמפיינים חדשים בשתי הרחבות חדשות בשם HD: The Keedtotten ו- HD: הממלכות האפריקניות. לאוהדי האסטרטגיה בזמן אמת אין סיבה שלא תהיה גיל אימפריות II HD באוספים שלהם.

#15 ממלכות וטירות

ממלכות ומכללות

בעוד שגורש מתמקד בניהול שבט גלים קטן, ממלכות וטירות מתמקד בגידול ממלכה אדירה מימי הביניים.

ארגז החול של בניית העיר מאפשרת לשחקנים להפוך מושב זעיר לעיר וטירה שרועים ככל שהיא גדלה. תכנון העיירה בזהירות להפסקת ויקינג ופולשי דרקון חיוני כדי לשמור על העיירה משגשגת.

אין קמפיין לדבר עליו, אך קיימות רמות אתגר שונות. ממלכה יכולה להגיע בקלות ל -1,000 איכרים עם ניהול זהיר.

התייחסות מכובדת

עדיין לא מרוצה מאף אחד מהמשחקים ברשימת עשרת המובילים שלנו? יש עדיין טונות של משחקי נושא מימי הביניים.

לא משנה באיזה ז’אנר אתה מעדיף לשחק, ישנם המון משחקי ימי הביניים זמינים ב- Steam. הדגשנו רק את עשרת המשחקים המועדפים עלינו, אבל זה לא אומר שהם המשחקים הטובים היחידים.

הקפד לבדוק גם את משחקי ימי הביניים האלה:

[Top 25] משחקי ימי הביניים הטובים ביותר למחשב (מדורגים כיף לכיף ביותר)

מלך על סוס עם חרב מורמת מגדלת מול הצבא

הגילאים האפלים 2: Boogaloolight Light Boogaloo

התקופה של ימי הביניים היא תקופה בהיסטוריה מלאה באלימות, פוליטיקה והגדרות משחקי וידאו מגניבות באמת. מזג אוויר המשחקים הללו נקבעים תוך זמן היסטורי קפדני, הם בהשראת מיתוסים מימי הביניים או שיש להם נושא כבד מימי הביניים, אלה הם הטובים ביותר 25.

25. שדות תהילה 2: ימי הביניים (2021)

בילוי שטיח של סצנת קרב עם התואר באמצע העליון

שדות תהילה 2: טריילר שיגור מימי הביניים

שדות תהילה 2: מימי הביניים הוא משחק אסטרטגיה ומשחק טקטיקות מבוסס תורות. יש לו דגש על התאמת הלחימה של ציוד אימונים של מדינות שונות עם מיקוד היסטורי קפדני. הקרבות מתקיימים בתלת מימד מבוסס תפנית. תנועה ומוסרית הם שיקולים חשובים, והם נישואים גדולים של טקטיקות ואסטרטגיה.

מערכת הלחימה מאתגרת מאוד, עם כל מהלך שאתה מבצע דורש בחינה מדוקדקת. הטבע מבוסס התור וגדלי היחידה הקטנים מעניקים למשחק הזה תחושה רטרו מעט, יחד עם הקושי הרטרו הזה! כל אסטרטגיה או טקטיקות נהנות.

24. רוסטלר: סוס הגניבה הגדול (2021)

איש קירח עם מועדון בוהה במצלמה. ברד אל הרשות שלו וכומר לימינו

קרוואן השקת גישה מוקדמת של רוסטלר

Rustler: Grand Theft Horse הוא משחק עולמי פתוח מלמעלה למטה, המעורר את Grand Theft Auto המוקדמת במצגת מלמעלה למטה וגם לתענוג, רוסטלר לוקח לך לגרום לך לגרום לכאוס. המשחק צפוף באופן מפתיע, ובכנות מציג שעות של כיף.

המשחק הזה הוא ההגדרה של פנינה נסתרת, והוא לא כל כך יקר אז לכו להרים אותו. לגנוב סוס ולראות מה קורה משם!

23. גלוריה ויקטס: MMORPG מימי הביניים (2016)

סימני וקריאת טקסט

גלוריה ויקטס: קרוואן משחק רשמי של MMORPG

גלוריה ויקטס: MMORPG מימי הביניים זה מה שהוא אומר על הפח. ויש לו הכל. יצירה, PVP, אלמנטים נמוכים של פנטזיה ובסיס שחקנים פעיל, למרות היותו גישה מוקדמת. משחקי העין השחורה העמידו דגש על ריאליזם מקרב לכלכלה, אז היו מוכנים להישאב פנימה.

Gloria Victics הוא MMORPG טוב, עם זאת זה לא אמור להיות ה- MMORPG הראשון שלך. למי שרוצה MMORPG ותיהנה מהתפאורה של ימי הביניים, אז זה המשחק בשבילך.

22. נורת’גרד (2018)

שדות והרים נהדרים עם כפר קטן בימין התחתון

טריילר שחרור אפקטיבי של נורת’גרד

נורת’גרד הוא משחק סים אסטרטגיה ומושבה עם קרב RTS. אתה שולט בקבוצה של ויקינגים, שגילתה לאחרונה יבשת חדשה. התפקיד שלך הוא להקים בית חדש, ולהילחם במי שייתן לך קבלת פנים פחות חמה.

האסטרטגיה מוצקה ומעניקה לי נוסטלגיה עבור RTSs של ישן. סגנון האמנות מקסים וגם אטמוספרי, ומעניק לך תחושה של להיות בסביבה עוינת, אבל להיות במקום העוין הזה עם האנשים שעושים את זה הביתה.

21. מורדאו (2019)

אביר מוכן להילחם

Mordhau הוא משחק חרב מרובה משתתפים, מגוף ראשון, משחק עם קרבות מבוססי צוות. מודגש מבוסס צוות, מכיוון שלא משנה כמה אתה רע, תצטרך את הצוות שלך שלא יכהה ואז נדקר בגב, למוות. אתה יוצר שכיר חרב מותאם אישית ומשתתף בקרבות, מרוויח ניסיון לרכוש וניסיון נשק, ציוד וטקטיקות חדשות.

המשחק הזה באמת נותן לך תחושה של להיות בשדה קרב של פעם; כלומר זה מלחיץ, המוות תמיד קרוב וכל מה שאתה יכול לעשות זה להתנדנד על חייך! משחק החרב מדהים, עם קל ללמוד קשה לשליטה במערכת שביתות, דקירות ופרסים.

20. מכסה המנוע: Outlaws & Legends (2021)

מכסה המנוע: טריילר השקת Outlaws & Legends

מכסה המנוע: Outlaws & Legends הוא משחק פעולה מקוון מבוסס התגנבות. אתה וצוות הגנבים שלך לוקחים חלק במשימות הייסט, המלכוד הוא שאתה לא לבד. יש קבוצות אחרות לאחר אותה מטרה, ועליך להילחם בהן או להכות אותם בזה.

רעיון הליבה של המשחק הזה הוא מבריק, והמשחק עצמו מבדר מאוד, וזו הסיבה שהוא לא נמוך יותר, אבל בסיס השחקנים אינו עקבי במיוחד. אם אתה נותן למראה זה ואוהב את מה שאתה רואה, בדוק אם כמה חברים לא יתעניינו גם. לשחק עם חברים לזמן ממש טוב, כי הצטרפות לקבוצה אקראית יכולה לפעמים להתכוון לחכות בלובי לזמן מה.

19. הולך מימי הביניים (2021)

טירה פיאודלית מוקפת בחוות ויער

קרוואן ההשקה של ימי הביניים

הולך מימי הביניים הוא בונה עירוני וסים הישרדותי, שנקבע לאחר שמגפה הושיט את האדמה שעליכם לבנות מחדש. שדות זקוקים לטיפולים, בתים זקוקים לבניין והאנשים זקוקים להגנה. כל זה עכשיו בידיים שלך.

ללכת מימי הביניים הוא משחק מקסים ומרתק, לשים את האושר של האנשים בבסיס המשימה שלך ובעיות מקדימות על ידי הכנה כראוי לחורף ופשיטות יהיה גבוה ברשימת האחריות שלך. הנרטיבים המתהווים במשחק הזה הם אחד מסוגם ושווה את זמנכם.

18. צלבני מלכים III (2020)

המלך נראה כועס מסתכל ישר קדימה

טריילר שחרור צלבני קינגס III

צלבנים מלכים III הוא סימולטור לניהול ממלכות עם דגש קפדני בפוליטיקה, ארגון והתרחבות. הקו שלך חייב לנצח, ושושלת משפחתך תיזכר לאורך הדורות! הקמפיין הגדול ייקח את קו הדם שלך דרך שלטון העיצוב שלך.

רמת הפירוט שיש למשחק זה מדהימה. אתה יכול ליצור משפחות מלכות ייחודיות באמת, ובעלות כמות עצומה של פוטנציאל משחק תפקידים. איך אתה רוצה לשלוט? מלכים צלבניים III משתפר במשחקים קודמים בכך שהוא מאפשר לך לענות על השאלה הזו כמעט בכל דרך שתרצה.

17. שושלת ימי הביניים (2021)

גבר עם קשת ואישה עם דוכן סל מול בית מגורים שלהם

טריילר השקת שושלת מימי הביניים

שושלת ימי הביניים היא משחק הישרדות ויצירה עם אלמנטים לבניית בסיס. למשחק הזה יש מוקד מציאותי קיצוני, עם תהליך לשרוד ולהביא דור חדש לעולם המרכיב את מרבית המשחק. תצטרך לצוד, נוטה לשדות, לבנות ולתקן בית, לשמור על בעלי חיים וכל דבר אחר שאתה צריך כדי לשרוד.

שושלת מימי הביניים היא סים מעוטף באמת, כאשר הסביבה משתנה עם פעולותיך ותצטרך להשתנות איתו. .

16. סיפור מגפה: תמימות (2019)

שתי דמויות צוללות כנגד הערפל

סיפור מגפה: טריילר שיגור תמימות

סיפור מגפה: תמימות הוא משחק המונע על ידי התגנבות-פעולה-הרפתקאות. את אמיצ’יה, ילדה לבד בעולם עם אחיה הקטן הוגו. עליכם להיסע הרחק מהבית המגיפה שלכם ולנסות למצוא חיים חדשים וטובים יותר. האם יש דבר כזה? תצטרך לנסות.

הגימיק של קיום NPC חסר הגנה שעליך ללוות סביבו יכול להתעייף במשחקים, אבל סיפור מגפה: תמימות שומר על זה רענן על ידי שניהם מחדשים את המסורתיים עוקבים אחר מכניקת המנהיג והקשר הרגשי בין אמימיה להוגו. סרט ההמשך, סיפור מגפה: רקוויאם שוחרר מוקדם יותר השנה, אז שחקו שאם כבר שיחקתם את זה.

15. משלחות: ויקינג (2017)

לוחם עם שני צירים עומד מנצח מוקף באויבים שנפלו

משלחות: טריילר הכרזת ויקינג

משלחות: ויקינג הוא RPG מבוסס תור על מפקד חדש שיוצא עם להקת ויקינגים נאמנים למצוא בית חדש. בבית חדש זה תצטרך להילחם, כשאתה מגלה שישנן קבוצות אחרות שרוצות גם את הארץ הזו בעצמם.

אומנויות לוגיקה יצרו מערכת מסיבות מעמיקה, ומאפשרת לך להתאים, לשדרג ולהתחבר לחברי השבט שלך. אתה באמת מרגיש כמו מפקד המוביל את האישום, והקרב מבוסס התור בזירה תלת מימדית עם מיקוד טקטי גורם לך להרגיש כמו מפקד חכם מאוד אכן.

14. Assassin’s Creed (2007)

מתנקש מסתתר בקהל של אנשים

קרוואן צ’לו של Assassin’s Creed

Assassin’s Creed, המשחק שהתחיל את אחד הזכיינות הגדולים בתולדות המשחקים. לעתים קרובות אנו שוכחים את זה, מכיוון שרוב האנשים חוזרים מחדש על Assassin’s Crees! התגנבות אולי לא הייתה הטובה ביותר, אבל גרעין מצרך הלחימה לרוב הסדרה כבר כאן.

כן, משחקים אחרים בסדרה הזו עושים התגנבות טובה יותר. כן, נסיעות הסוסים הרגישו קצרות מדי וארוכות מדי באותו זמן. כן, דבר האצבע החסר לא היה הגיוני. אבל זה עדיין משחק משחק טוב! לך ולשחק אותו מחדש אם אתה לא מאמין לי.

13. העולם הישן (2022)

סמל מעגלי עם טקסט מעליו, קריאה

טריילר שחרור אופקי של העולם הישן

העולם הישן הוא חדש לגמרי, באופן אירוני. שיוצא מוקדם יותר בחודש שעבר, זהו משחק בניית אימפריה אסטרטגיה מפוארת. עם קמפיין בקנה מידה גדול, איך תמנע? באמצעות קרב או דיפלומטיה?

לנהל פוליטיקה, פנימית וגלובלית כאחד. צבאות מרץ לניצחון ולהוביל את מדינתך לתפארת נצחית! אתה בוחר בין כמה מנהיג לשליטה, ולקחת את ממלכתם לניצחונות גדולים יותר, ושרוד ניסיונות לקחת ממך את השלטון.

12. לכבוד (2017)

חיילים עומדים מוכנים להילחם

לטריילר בכורה בכורה

עבור כבוד הוא משחק קרב מבוסס צוות מבוסס צוות. אתה משתלט על לוחם מאחת משלוש תרבויות; אבירי אירופה התיכונה, ויקינגים נורדיים וסמוראים יפניים.

מערכת הלחימה של MELE היא מרתקת וגם מהנה. זה מרגיש מציאותי תוך שמירה על יישום ארקדי. אם אינך מכיר משחקי משחק חרב ורוצה לתת להם צעד, זה מקום טוב מאוד להרטב את הרגליים שלך.

11. מהנדסים מימי הביניים (2015)

מתווה של מהנדס עם קריאת טקסט

וידאו של הודעת מהנדסים מימי הביניים

מהנדסי ימי הביניים הם אינדי, גישה מוקדמת לבניין מימי הביניים, קרב וניהול ארגז חול, שפותח על ידי בית התוכנה של קין. זה משחק מעניין אם לא גמור ששווה את זמנך אם הרעיון מעניין אותך.

הרעיון הוא כיף, עולם דינאמי המוכתב על ידי קהילה מרובה משתתפים. הצד התחתון נמצא ביישום, וזה מקסים בדרכו שלו, אך ברור שלא לכולם. אם בית התוכנה הנלהב יכניס את העבודה, זה יהיה משחק אינדי נהדר.

10. אבירות: לוחמה מימי הביניים (2012)

אבירים מטענים לקרב

אבירות: טריילר תאריך שחרור לוחמה מימי הביניים

אבירות: לוחמה מימי הביניים היא משחק משחק חרב מהגוף הראשון עם פוקוס קרבי קבוצתי. אתה בוחר בין אחת מארבע שיעורים ומסייע לקבוצה שלך לניצחון! הקרב עוסק בניהול סיבולת תוך כדי פריצה ודקירה של דרכך באויבים שלך, וחסימת התקפות נכנסות.

התחושה המיוזעת של להיות גבר בזרועות שמנסה להחזיק מטען של חלבון היא רק שווה את זה בגלל התחושה המנצחת כשאתה יכול לשבור את המטען שלהם ולעבור לגור בהרג. והתחושה היחידה טובה יותר מזו היא בחלל, מבצעת אישום מוצלח. סרט ההמשך צנח בזמן כתיבת זה, אז לכו גם לבדוק את זה!

9. Legacy של אבות (2018)

ויקינג עומד ליד אש

אבות אבות טריילר לתפילת קרב מדור קודם

Legacy Ancestor. פותח על ידי יצירות הרסניות הלחימה עוקב אחר שמם, ומרגיש אכזרי! ישנן מדינות שונות בסכסוך, ועליך להוביל את שלך לניצחון.

מורשת אבות היא עידון אמיתי של מה שהופך את RTS לגדול. קצב מהיר, חיילים עם שימושים מיוחדים וגרפיקה מדהימה. לכל אנימציה יש פרטים והייתה מעוצבת באהבה, אז לכו והעריכו את אותה אהבה חשוכה ואלימה.

8. Ceverdom Come: Deliverance (2018)

אדם על סוס הולך דרך בניין שרוף

ממלכה בוא גאולה – טריילר סופי רשמי

. אתה הנרי הצעיר, בנו של נפח מלא בחלומות של קרב ותהילה. אתה מוטל לספק חרב שאביך עשה, וההרפתקה שלך נפתחת משם.

Kingdom Come הוא RPG ייעודי, עם מכניקת דיאלוג, מה שהופך את הדיבור בדרך שלך סביב סוגיות מסוימות לאפשרות. הקרב די מבלבל בהתחלה, ויכול להיות מתסכל. זה עובד, כמו שאתה והנרי לומדים להשתמש בנשק יחד. כמובן, הלחימה בחרב אינה פשוטה כמו לחיצה פעם אחת ולהביס אויב. המשחק הזה גורם לי להרגיש שהייתי במאבק חרב אמיתי, משתמש בעמדות בחיים האמיתיים ובסגנונות לחימה. הסיפור מרתק, ולמרות עקומת למידה, שווה את זה.

7. Wartales (2022)

שכירי חרב מסיימים את העבודה

טריילר הכרזת Wartales

WARTALES הוא RPG בעולם פתוח עם מכניקת קרב מבוססת תפנית. אתה להקה קטנה של שכירי חרב המחפשים הון, תהילה ומקום לנוח למשך הלילה. אתה חייב להכין גורל משלך משם.

מכניקות ימי הביניים רבות יכולות להרגיש פחות כמו איזון עדין של זעם וטקטיקות, ויותר כמו ג’ק עץ מטורף, מתנדנד בפראות עד ששום דבר לא גבוה יותר מהברכיים שלך נותרו עומדים. לווארטאלס מיקוד אסטרטגי וטקטי, כאשר הלחימה הופכת לריקוד כוריאוגרפיה בזמן אמת. ממליץ בחום על המשחק הזה.

6. המכשפה 3: Hunt Wild (2015)

גבר בשריון עור מצייר חרב

The Witcher 3: Hunt Hunt Killing Metters

ה- Witcher 3: Hunt Wild הוא CD Projekt Red’s Magnum Opice, ואחד ה- RPGs הטובים בכל הזמנים. אתה גרלט, המוטל על מסע אחד, למצוא ילד. עולם המשחק נפתח מהמערך הזה, ומאפשר לך לקחת את גרלט להרפתקאות רבות!

עולמו של המכשף מבוסס על אירופה מימי הביניים, במיוחד פולין. ניסיתי להימנע מפנטזיה על הסף כשמרכיב את הרשימה הזו, אבל לראות שהיא מוגדרת בגרסה של חברה מימי הביניים, וזה אחד המשחקים הטובים בכל הזמנים, הייתי צריך למקם אותה ברשימה. עשו לעצמכם שני טובות:

אחת: תגיד לכולם שאתה הולך לשבוע.

שתיים: שחק את המכשפה 3: ציד פראי.

5. גנב 2 (2000)

איש ברדס עם חץ קשת וחץ מתגנב סביב

Thief 2 Trainer Houpload

גנב 2 הוא אחד ממשחקי ההתגנבות הטובים והדינמיים ביותר בכל הזמנים. זה ישן, אבל זהב טהור. אתה פורץ מיומן מאוד, והדאגה היחידה שלך היא לקחת כמה דברים מפוארים בממלכה הבדיונית שלך. הסיפור שמתגלה הוא נהדר, וספר הסיפורים מפוזר ברחבי העולם למצוא באופן אורגני.

המשחק הזה כבר נמצא ברשותך, או שבקושי שמעת עליו. עבור גיימר מודרני זה עשוי להיות מכירה קשה יותר, אבל סמכו עלי ותטבלו את עצמכם בהתגנבות וגניבה מדהימה.

4. נצורים (2015)

עיירה קטנה

נצורים זה משחק קטן ומצחיק. סים מבוסס רכב מבוסס פיזיקה, נותנים לך כלים ליצירת נשק מצור אפי, ואז נותנים אויבים להרוס. היופי האמיתי של המשחק הזה הוא להשתמש בדמיון שלך, והיכולת לחוקק אותו במשחק.

Coreeged כמעט ואינסוף הפעלה מחודשת כשאתה ממציא דרך חדשה וטובה יותר להשמיד את מי שעומד בדרך שלך! זה קשה באופן מטעה, אז בואו לכיף ותישארו לאתגר.

3. Mount & Blade 2: Bannerlord (2020)

קריאת טקסט

Mount & Blade II: Trainer של Bannerlord Access Access

Mount & Blade II: Bannerlord הוא RPG בעולם פתוח שרואה את השחקן משתלט על לוחם לא ידוע עם דברים גדולים בחנות. החל מההתחלות הצנועות ועד להוביל את צבאותיך והרחבת הממלכה שלך, זה מציב את התפקיד ומשחק ב- RPGs.

היכולת הטקטית היא הטובה ביותר, למרבה האירוניה, מכיוון שהיא פריקוול. לא רק שתוכל להתאים אישית את כל רצועת המלחמה שלך, אלא לבנות אותם סביב המיקוד הלחימה הרצוי שלך. זהו משחק לכל מי שרוצה מסע אמיתי לסמרטוטים לעשרים עם קרבות בקנה מידה גדול בין לבין. אם זה נשמע כיף, זה המשחק בשבילך.

2. גיל האימפריות II (1999)

המלך, המלכה והאביר עומדים מול ממלכתם

The Age of Empires II מהדורת HD

Age of Empires II הוא ה- RTS שאתה חושב עליו כשמישהו אומר “RTS”. המהדורה המוחלטת ב- Steam היא הגרסה של הגיימר המודרני, גם אם ה- OG תמיד יגרום לי לחייך.

מכניקת Migh התיישנה מעט, עם רשומות אחרות ברשימה זו מזוקנות אלמנטים בז’אנר RTS, אבל יש משהו לפשוט יותר הנוסחה שמזכירה לנו מה הופך את ה- RT!

1. מלחמה מוחלטת: מימי הביניים II – מהדורה מוחלטת (2006)

המלך מצפה לנחישות מאחורי קריאת טקסט

קרוואן משחקי מחשב מימי הביניים II

מלחמה מוחלטת: מימי הביניים II הוא אחד ממשחקי האסטרטגיה הגדולה הטובה ביותר שנעשו אי פעם. כמו כל משחקי המלחמה הכוללים, אתה מוטל על האחריות של התרחבות צבאית, פוליטיקה פנימית ומערכות יחסים דיפלומטיות. המהדורה המוחלטת מגיעה עם התרחבות הממלכות, כלומר מאות שעות של קמפיין.

בחר את האומה שלך וקח את זה משם! הקרבות נלחמים בזמן אמת (זאת אומרת, אתה יכול לפתור אותם באופן אוטומטי, אבל למה היית?) על מפה טקטית תלת מימדית לחלוטין. הם ארוכים, גרגרניים ודורשים שיקול טקטי גדול. המורל חשוב ביותר, אז אל תוקף. בשביל המלך! הוצאתם.

יתכן שאתה גם מעוניין: