זרי נדבק או נרף 12 פעמים ב -9 טלאים בלבד מאז שחרורה בינואר

להלן שינויי הזרי:

חחח תיקון 12.7: זרי נרפס הסביר

מאז שחרורה, זרי הייתה מקבלת מתמדת של NERFS והתאמות.

היא הוקפצה בעבר על ידי Riot לגרום לשחקנים לבחור את השביתה הקריטית לבנות עליה.

למרות הנרפים, זרי היה עדיין חזק מדי ב- Pro Play וה- Nerfs ב- LOL Patch 12.7 יקלו על אויביה לתפוס אותה ולהשאיר אותה בבדיקה.

האלופה החדשה הראשונה של ליגת האגדות לשנת 2022, זרי, הניצוץ של זאון, עשתה את דרכה אל השבר ב- 20 בינואר עם שחרורו של Patch 12.2. היא הוצגה כאלופה עם ערכה עם נושא חשמל, שיכולה לזרום את אויביה בפולסים חשמליים, ומקף וכספת על פני השטח הרבים של קרע הזימון. במבט ראשון התברר כי הערכה במשחק של זרי תבטיח סגנון משחק בעל השפעה גבוהה, מה שהופך אותה לנשיאה היפר.

עם זאת, מאז שחרורה, הקהילה נקרעה בין אם היא אוהבת אותה או לא. אתרי מדיה חברתית רושמים גם משוב חיובי וגם שלילי לגבי משחקי האלופה והמהומות החדשים הזה, התאימה כל העת את הערכה שלה כדי לשפר את המשחק. היא כל הזמן נרשמה כדי להפוך אותה לאלופה מאוזנת הן במשחק המקצוען והן בתור סולו.

בתיקון חחח 12.3, התיקון הראשון לאחר שחרורה, ריוט הבינה שהיא יריבה אימתנית ונתנה לזרי כמה התאמות נחוצות מאוד. בניית כוח השילוש הקדוש שלה נפגעה אשר אילצה את השחקנים לבחור פריטי שביתה קריטיים ולפצות על החפיפה, Riot שינתה את התרסקותה האולטימטיבית – ברק לנזק קסמים של ברק והכה באויבים ביקורתיים.

בעקבות זה, ב- LOL תיקון 12.4, Riot נאלץ להתייחס לבנייה של Bruiser ששחקנים בחרו בהם בזמן ששיחקו זרי. בכתם זה, כמעט כל חלק בערכה שלה השתנה.

כאנחת הקלה, זרי לא התפוגג בתוויות הטלאים ב- LOL Patch 12.5 ו -12.6. אבל, עכשיו שוב עם תיקון חחח 12.7, זרי בסופו של דבר על אבן החיתוך שוב.

ב- 6 באפריל, הקנטה על NERFS החדשה, מעצב האלופות העיקרי של Riot Games August “אוגוסט“בראונינג כתב בטוויטר,”Zeri הנשיאה עדיין מאוד * בדיקות הערות * חזקות בהצגה המקצועית. הנרפים פגעו בכל הבונים אך צריכים לפגוע ברייזר יותר מאשר ביקורת. אנו הופכים את ערימת ה- Ult לאט יותר ועקבי יותר, לא יותר ערימות 2x-5x כשמכה בצוות מקובץ, אבל אתה מקבל ערימות כפולות על ביקורת!

מהם הזרי נרפים ב- LOL Patch 12.7?

במילים פשוטות, נזקי התקפת הבסיס של זרי (AD), צמיחת מודעות ושריון הופחתו. מצד שני, צמיחת הבריאות שלה גדלה. בנוסף, שריפת Q – פרץ שלה עברה שינויים משמעותיים. בינתיים, גם הנזק הבסיס של לייזר ה- W – Ultrashock שלה ירד אך יחסי הספירה והיכולת שלה (AP) עלו. שינוי נוסף הוא שההתרסקות של Spark Spark and R – ברקים הוגדלו למשחק המוקדם והם היו יורדים עם הדירוג בהמשך המשחק.

זרי בליגת האגדות

משחקי מהומות כתבו, “זרי, זרי, היית קצת לא הוגן מדי. למרות ה- NERFs במדבקות קודמות, זרי היה עמיד באופן מזעזע וממשיך לשלוט בפרו משחק. עם סבב ה- NERFS הזה, אנו שואפים להביא את Bruiser שלה לבנות יותר בהתאם לבניית הביקורת שלה, כמו גם להפוך את הערימות והלהיטים שלה לחיזוי יותר. זה אמור לתת לאויבים יותר זמן לתפוס את זרי לפני שהיא מתחילה לרכוש עיגולים סביבם.

להלן שינויי הזרי:

 • צמיחת מודעות 2 ⇒ 1.5
 • נזק לתקוף 53-87 (רמות 1-18) ⇒ 50-75.5 (רמות 1-18)
 • שריון בסיס 22 ⇒ 20
 • צמיחה בריאותית 90 ⇒ 95
 • בריאות ברמה 18 2030 ⇒ 2115
 • נזק גופני כולל: 10/15/20/25/30 (+110 אחוז סך המודעה) הוחלף ל 7/9/11/13/15 (+110/112.5/115/117.5/120 אחוז סך המודעה)
 • [מעודכן] ש-Furst Fire כעת חלה רק על השפעות על פגע פעם אחת על ידי צוות שחקנים
 • [מעודכן] זרי יכול כעת להשיג רק ערימה אחת של התרסקות ברק ומופע אחד של E – Spark Spark הפחתת גולשת לכל Q – יצירת אש פרץ (לא כולל שביתות קריטיות)
 • [חדש] שביתות ביקורתיות ב- Q – Furning Fire מעניקה Zeri ערימה נוספת של R – Lightning Crash ומופע נוסף של E – צמצום Spark Surge Surge (לכל היותר שני Procs לכל צוות: אחד ל- Q עם פגיעה באלופה ואחר אם הוא מתקרב על אלוף)

W – לייזר Ultrashock

נזק לקסם: 40/75/110/145/180 (+100 אחוז סך הכל לספירה) (+60 אחוז AP) שונו ל 10/45/80/115/150 (+120 אחוז סך המודעה) (+70 אחוז AP)

COOLDOWN: 23 שניות השתנו ל 28/26.5/25/23.5/22 שניות

R – התרסקות ברק

COOLDOWN: 100/90/80 שניות השתנה ל 120/95/70 שניות

משחקי Riot הודיעו כי שחקני League of Legends צריכים לצפות לראות שינוי במטא עם LOL Patch 12.7, במיוחד כך עם הזמנת אמצע העונה (MSI) באופק. מכיוון שהמטא די מעופש עם אותם אלופים ובחירות שעושים את הסיבוב הן בתור הסולו והן בתור ליגת האגדות, Riot רוצה לטלטל את המטא. שינויי זרי אלה הם מאוד חריפים וישפיעו על משחק המקצוענים ב- 2022 MSI בוודאות.

זרי נדבק או נרף 12 פעמים ב -9 טלאים בלבד מאז שחרורה בינואר

מודעה כבדה-מקף נושאת זרי הוחלפה או הוציאה 12 פעמים רק בתשע ליגת האגדות עדכונים מאז הגעת השבר של הזימון שלה בינואר השנה כאשר משחקי Riot נאבקת להתאים אותה למטא העונה 12.

הניצוץ של זאון יקבל את השינוי השתים -עשרה שלה בתיקון הליגה 12.14.

מאז שחרורה בינואר, זרי רק התחמק משינויים ⁠ – Buffs and Nerfs כאחד, אכפת לך – בארבעה טלאים בלבד. נשיאת המודעה שמרה על ערכת היכולת והמספרים שלה לחלוטין בטקט על פני עדכונים גב אל גב ממש פעם אחת בקצרה שלה לִיגָה היסטוריה: 12.8 ו -12.9 לא נשאו שינויים עבור האלופה.

לאורך כל זמנה הסוער בשבר, הניצוץ של קצב הזכייה של זאון התנודד עד 59 אחוזים (בשדולות אלו גבוהות) ונשמע עד 39 אחוזים.

יכולת ה- Q של המודעה “Furst Fire” השתנתה כבר שש פעמים. המקף “Spark Spark” שלה נכנס לשנייה השנייה עם שבעה חובבים ונרפים, ואילו “התרסקות הברק” האולטימטיבית שלה עם תשע. ההתקפה הבסיסית של זרי (שישה) ו- “לייזר Ultrashock” (חמישה) ראו גם מספר ציוצים.

זרי חטף רשימת שינוי עיקרית ב לִיגָה תיקון 12.7. ה- Q, W, E, והאולטימטיבי שלה היו כולם נרשמים והיא סבלה מפני סטטיסטיקות בסיסיות במנגינה של פחות שריון, נזק לתקיפה, צמיחת מודעות ובריאות.

חודשים אחר כך, ב לִיגָה תיקון 12.11 בתחילת יוני, ה- ADC Zapster הפכה את כל ארבע היכולות שלה שוב, הפעם לצד ההתקפה הבסיסית שלה, בערימה של נרפים.

בעונה הבאה עדכון 12, 27 ביולי הקרוב, ישתנה שוב ‘לחיצה ימנית’ של הזאוניט; כעת היא מנהלים אויבים מתחת ל 60–150 (+18 אחוזים) בריאות. האולטימטיבי של זרי גם לקח מכה באמצעות הנזק שנפגע.

כל זרי שינוי ותיקון מאז שחרור

 • 12.2 ⁠ – שוחרר.
  • R חמות תיקון.
  • סטטיסטיקה, W, E, R.
  • התקפה בסיסית, Q, E Hotfix.
  • R חמות תיקון.

  היא נקבעה חמות חמש פעמים מדהימות מאז שחרורו.

  בעוד ש- Devs Riot היו שקטים יחסית במאבקי הזרי המתמשכים שלהם וערכת שלה לכאורה בלתי אפשרית לאיזון, כמה מעצבים קראו לה “מפחידים” והודו שקל “להחלף” על שינויים.

  ה לִיגָה הצוות נחוש גם לשמור עליה קרוב לדירוג המתמשך ולשחק מטא, כך שאין להם עוד דמות “הכל או כלום” בסגל המודרני של המשחק. אלה כוללים את Ryze, Azir, Kalista, ועוד, כולם שולטים לחלוטין בהליכים בשבר או להירקב עם שיעורי ניצחון בשנות ה -40.

  מסיבה זו, Dot Esports מצפה עוד יותר ציוצים של זרי השנה.

  ואילו זרי עדיין רחוק ארוך, רחוק מהאימות של רייז לִיגָה שינוי רשימת ⁠ (ה- Rune Mage עיבד מחדש חמש פעמים) היא עשויה בסופו של דבר לסגור את הפער.

  עורך מנהל אוסי עבור Dot Esports. התחלתי לכתוב בספורט ב- Fairfax Medi. קיבלנו טיפ בשבילנו? דוא”ל: [מוגן בדוא”ל].