12 פקודות Minecraft מגניבות

Contents

כשאתה מקליד /מזג אוויר ואז לחץ על סרגל החלל, תראה רשימה של הצעות לאיזה טיעון להקליד ושתי גרסאות של /מזג אוויר פקודה. הוויכוחים המוצעים שתראה הם ברור, שאילתא, גֶשֶׁם, וכן רַעַם. ה שאילתא הוויכוח אינו כמו האחרים, המתארים סוגים שונים של מזג אוויר. /מזג אוויר פקודה.

12 פקודות מגניבות ב- Minecraft שעליך לדעת בשנת 2023

פקודות Minecraft הנקראות גם פקודות Slash, הן קבוצה של מיתרים המשמשים את השחקנים להפעלת תכונות מתקדמות של המשחק. הפקודות מאפשרות לשחקנים לבצע כמה שינויים בעולמם.

נכון לעכשיו, ישנן פקודות מגניבות רבות ב- Minecraft, כמו פקודת זמן שינוי, קבלו כל פקודת פריט ורבים אחרים. שחקנים יכולים להשתמש בפקודות האלה כדי להפוך את המשחק שלהם להרבה יותר מהנה ומעניין ולגרום לעולמם להתנהג כמו שהם רוצים.

מהן פקודות קונסולת Minecraft ולמה אנו משתמשים בהן?

פקודות מסוף Minecraft הן פשוט קבוצה של קוד. קודים אלה משמשים את הגיימרים להפעלת תכונות שונות של המשחק וגם לביצוע משימות מסוימות. לדוגמה, פקודת קונסולת הזמן משמשת לשינוי השעה או את פקודת קונסולת Kill המסייעת להרוג כל ישות באופן מיידי.

12 הפקודות הטובות ביותר של Minecraft כדי לרומם את המשחק שלך

האם אתה מעריץ של Minecraft? אם כן, עליכם לבדוק את הפקודות המגניבות של Minecraft המעניינות מאוד, מהנות וקיימות לילדים והכל:

פיקוד טלפורט

הפקודה Teleport מאפשרת לך לטלפורט כל דבר או כל אחד בכל מקום במשחק. אתה יכול גם לטלפורט בין העולם העולמי לעולמי בעזרת פקודה זו. אתה יכול להשתמש בפקודה רק על ידי כתיבת התחביר שלה בחלון הצ’אט של המשחק שלך.

כפי שהשם מרמז, הפקודה יכולה לעזור לך לשנות את זמן המשחק. אתה יכול להשתמש בו כדי לשנות את היום ללילה ולהיפך. זה מועיל לשחקנים שרוצים להאיץ את זמן המשחק.

פקודת ישות/אובייקטים של זימון

פקודה זו יכולה לאפשר לך לזמן כל פריט או אספסוף בכל מקום שאתה רוצה בלחיצה בלבד. אתה נדרש רק להזין את המיקום בו ברצונך להשריץ את הישות בצורה של תיאום (x, y, z). אם אינך מספק מיקום כלשהו, ​​הישות תוליד במיקום הנוכחי.

שחקנים רבים מתקשים להרוג אספסוף או כל ישות אחרת. אם אתה ביניהם, אתה יכול להשתמש בפקודה זו כדי להרוג כל אספסוף או אויב סביבך. הפקודה יכולה גם לעזור לך לנצח בכל מאבק בקלות.

עצור/התחל פקודת גשם

אם אינך אוהב את הגשם, אתה יכול להשתמש בפקודה זו. זה מאפשר לך להפסיק לרדת גשם לצמיתות בעולם המשחק שלך. אתה יכול גם להשתמש באותה פקודה כדי להתחיל גשם בעולמך.

פקודת מיקומי שיבוט

פקודה זו יכולה לאפשר לך להעביר כל בניין או פריט ממקום למקום בקלות. זה גם מאפשר לך להעתיק את האזור שברצונך להזיז ולהדביק אותו בכל מקום שאתה רוצה. זה מועיל לשחקנים ומאפשר להם ליצור את הבסיס שלהם באמצע האוקיינוסים.

הגדר את פיקוד מזג האוויר בעולם

אתה יכול לשלוט במזג האוויר של עולמך באמצעות פקודה זו. זה יכול להיות נהדר עבורך ומאפשר לך לעצב את מזג האוויר שלך כמו שאתה רוצה. זה משמש מאוד על ידי האנשים שמשחקים במצב יצירתי.

שנה את הפקודה XP

באמצעות פקודה זו, שחקן יכול להגדיל את רמת החוויה שלו במשחק, להגדיל את רמת הקושי של המשחק ולקבל את האפשרות ליצור הרבה יותר פריטים חדשים. הפקודה זמינה בשתי גרסאות Minecraft ויכולה לעזור לך להגדיל את ה- XP שלך ללא דרישות.

שנה את הפקודה ברמת הקושי

לפעמים המשחק הופך משעמם או מורכב. במצבים אלה תוכלו להשתמש בפקודה המגניבה הזו של Minecraft כדי לשנות את רמת הקושי של המשחק בהתאם להעדפתכם. יש לו מספר אפשרויות, הכוללות שלווה, קלות, רגילות וקשות.

תן פקודת פריט

פקודת הפריט היא פקודה מגניבה נוספת ב- Minecraft המאפשרת לך לתת כל פריט לשחקנים אחרים בכל פעם וכמה אתה רוצה. כדי להשתמש בפקודה, אתה צריך לדעת רק את שם האדם ואת שם הפריט שאתה רוצה לתת.

שמור על פקודת פריט

אף אחד לא רוצה למות על ידי איבוד כל הפריטים שאספו במשחק. לכן, אם אתה רוצה לשמור על הפריטים האלה גם לאחר המוות, אתה יכול להשתמש בפקודה מסוף זו. זה יכול לעזור לך לאחסן את כל הפריטים שאספת בשרת. זה יכול להקל על המשחק קצת לשחקנים במפות הרפתקאות.

פקודות כלל משחק

זו אחת הפקודות הכי מגניבות של Minecraft עד עכשיו. הפקודה נותנת לך את הכוח לשנות את אופן פעולתו של העולם. אתה יכול להשתמש בו כדי לשנות את מהירות הזמן, את יכולתם של שחקנים וזימון פריטים. בעת השימוש בפקודה זו, עליכם לזכור כי השפעותיו קבועות בכל עולמכם.

קבל כל פקודה של פריט במשחק

ישנם פריטים מסוימים ששחקן לא יכול לגשת אליו בעזרת המלאי היצירתי שלהם במצב היצירתי. כדי לגשת לפריטים אלה, שחקן צריך להשתמש בפקודה זו. זה יכול לעזור להם להשיג כל פריט שהם רוצים, אפילו בלוקי הפקודה של Minecraft.

עצירה פקודה של מחזור יום/לילה

אם אינך אוהב את מחזור היום/לילה של המשחק, אתה יכול להשתמש בפקודה כדי לעצור אותה. אתה יכול גם להשתמש בפקודה זו כדי לבטל את חסימתה בכל פעם שאתה רוצה. עם זאת, תוכל להשתמש בפקודה זו רק אם הפכת בגידות עבור העולם שלך.

סיכום

אם אתה רוצה לפלס את המשחק בעצמך עם רק כמה לחיצות, אלה כמה מהפקודות המגניבות ביותר ב- Minecraft שאתה יכול להשתמש בו. אתה יכול להשתמש בהם פשוט על ידי כתיבת התחביר שלהם בחלון הצ’אט שלך. שחקנים משתמשים בעיקר בפקודות כדי לעשות דברים מתקדמים כמו עצירת גשם, שינוי זמן, קבלת פריט כלשהו, ​​טלפורטציה בכל מקום ורבים דברים דומים.

שאלות נפוצות

1. מהן כמה פקודות מגניבות ב- Minecraft?

ישנן פקודות מגניבות רבות ב- Minecraft, כמו פקודת הטלפורט, שיכולות לעזור לך להעתיק את עצמך בכל מקום שאתה רוצה, או להרוג כל פקודה אספסוף שנותנת לך את הכוח להרוג כל ישות. יש לך גם פקודה במשחק המכונה כל פריט במשחק בו שחקן יכול להשתמש כדי לתפוס כל פריט שהוא רוצה.

2. איך אתה משתמש בפקודות ב- Minecraft?

כדי להשתמש בכל פקודה Minecraft, ראשית, עליך לפתוח את חלון הצ’אט במשחק שלך. לכל גרסה של Minecraft יש כפתור שונה לפתיחת החלון. לאחר פתיחת החלון, הקלד את הפקודה בחלון הצ’אט ולחץ על Enter. לדוגמה, אם אתה רוצה לקבוע את השעה כמשחק שלך, כתוב את הפקודה “/יום זמן” בצ’אטים. תוכל לראות את השינויים במשחק לאחר הקלדת הפקודה.

3. מהן כמה פקודות מוזרות ב- Minecraft?

יש כמה פקודות מוזרות ומגניבות במיינקראפט שתשמח לדעת. זה כולל את פקודת הישות של זימון, שיכולה לעזור לך להשליך כל אספסוף או ישות בכל מקום שאתה רוצה, פקודת הזמן, שנותנת לך את הכוח לשנות את זמן המשחק כרצונך, וגם את הפקודה כלל המשחק, מה שעוזר אתה לתכנן את התנהגות העולם.

4. איזו פקודה Minecraft היא השימושית ביותר ומדוע?

הפקודה Teleport היא הפקודה המגניבה והשימושית ביותר של משחק זה. זה בגלל שהפקודה מאפשרת לך לטלפור את עצמך בכל מקום שאתה רוצה ובכל עת שאתה רוצה. זה יכול להועיל עבורך בכמה מצבים מסוכנים שבהם אתה צריך לברוח מהמון או אויבים אחרים. הפקודה יכולה גם לחסוך את זמנך אם ברצונך לנסוע למרחקים גדולים יותר במשחק.

5. כיצד אוכל ליצור פקודות בהתאמה אישית ב- Minecraft?

 • הוסף תגובה לפקודה בהתאם לשימוש שלה ולחץ על כפתור צור כדי לשמור את הפקודה שלך ולהביא אותה לשימוש.
 • בקר בלוח המשחק ולחץ על כפתור הפקודות. כדי ליצור פקודה חדשה למשחק שלך, עליך פשוט ללחוץ על כפתור “בחר פקודה”. לאחר לחיצה על הכפתור, עליך לבחור שם לפקודה שלך.
 • הקצה תפקיד לפקודה בהתאם לזמינותו לשחקנים. לאחר מכן, רשמו את התנאי המוקדם לפקודה והגדרו מחרוזת שעל השחקנים להשתמש במשחק כדי להריץ את הפקודה.

6. אתה יכול לבטל פקודות minecraft?

לא, אין מערכת שנבנתה במשחק כדי לבטל את פקודות ה- Minecraft בהן אתה משתמש במשחק. עם זאת, ישנן דרכים חלופיות להסרת השפעות הפקודות מהעולם שלך.

12 פקודות Minecraft מגניבות

צור ולמד צוות

פקודות Minecraft הן כלים חזקים מאוד שיכולים לעזור לך לעשות דברים במיינקראפט מהר מאוד. הם יכולים אפילו להיות רכיבים חיוניים בעיצוב ויצירת מיני משחקי משלכם בעולם Minecraft. חלק מהפקודות פשוטות יחסית לשימוש, ואילו חלקן מורכבות ודורשות הרבה מידע ספציפי כדי לתפקד נכון. היום נשתף איתך כמה מהמועדפים שלנו!

אם אתה מתרגש מללמוד יותר על Minecraft, הקפד לבדוק את מחנות Minecraft שלנו וכיתת Minecraft בחינם LED Live Online על ידי מומחה, ועוצב על ידי אנשי מקצוע מגוגל, סטנפורד ו- MIT. למד הנדסה של Minecraft או הכין מצבים משלך.

מהן פקודות Minecraft?

פקודה Minecraft היא דרך לגרום למשהו ספציפי לקרות בעולם Minecraft. ישנן פקודות רבות ושונות זמינות. יש פקודות שיכולות לתת לשחקן פריט מסוים, לשנות את הזמן בעולם, לטלפורט ישות, למלא אזור עם בלוקים וכן הלאה. פקודות דומות לשפת מחשב בכך שהן משמשות שחקנים כדי לספר למשחק מה לעשות. כדי שהמשחק יבין ולבצע כל פקודה שניתנה על ידי השחקן, על השחקן לספק תחביר נכון או שהפקודה לא תעבוד כמתוכנן.

כיצד להשתמש בפקודות Minecraft

פקודה מבוצעת על ידי הקלדת שם הפקודה בחלון צ’אט ופקודות ואז לחיצה על מקש Enter או לחיצה על כפתור שלח. ההבדל בין הודעת צ’אט לפקודה הוא שפקודות תמיד מתחילות עם סלאש, ה.ז. /עֶזרָה. למרות שהנגן יכול ללחוץ על T או להזין את המקלדת כדי לפתוח את חלון הצ’אט והפקודות, לחיצה / על המקלדת תפתח גם את חלון הצ’אט והפקודות אך עם סלאש כבר נוסף.

מכיוון שפקודות מאפשרות לשחקנים לשלוט במה שקורה בעולם Minecraft, פקודות נחשבות לרמאות. אם אתה משחק בעולם Minecraft עם רמאות מושבתות, הפקודות לא יעבדו. אם מעולם לא השתמשת בפקודה Minecraft לפני כן, עקוב אחר הצעדים הבאים למטה כדי לתרגל הפעלת הפקודה הראשונה שלך ב- Minecraft:

 1. הפוך עולם יצירתי חדש עם רמאות מופעל.
 2. פתח את המלאי הקריאטיבי והכניס כמה פריטים ל- HOTBAR שלך.
 3. לחץ על “/” כדי לפתוח את חלון הצ’אט והפקודות. שימו לב שכבר יש חיתוך בשדה הטקסט.
 4. הקלד “נקה” כך שהטקסט שלך ייראה /ברור.
 5. שלח את ההודעה לביצוע הפקודה. שימו לב שבניגוד לשוחח, ביצוע פקודה סוגר אוטומטית את חלון הצ’אט והפקודות.
 6. שימו לב לוהר החם שלכם. אם הפקודה שלך פועלת כראוי, תראה שהפריטים שרכשת בשלב 2 נעלמו. על ידי ביצוע הפקודה /ברור, ניקית את כל הפריטים מהמלאי שלך. אם במקום זאת קיבלת הודעת שגיאה בצ’אט, יתכן שהקלדת /ברור בצורה לא נכונה; המשחק לא יבין את הפקודה אם יש שגיאות בה.

מזל טוב על ניהול הפקודה הראשונה שלך! יתכן ששמת לב שאחרי לחצת / כדי לפתוח את חלון הצ’אט והפקודות, הוצגה רשימת פקודות במקום יומן הצ’אט הרגיל. כאשר אתה מקליד פקודות, Minecraft תציע אוטומטית פקודות על סמך אילו אותיות הקלדת. אם אינך רוצה להקליד את כל שם הפקודה, אתה יכול ללחוץ על מקש Tab כדי לרכוב על הרשימה המוצעת על ידי המשחק. כמו כן, אם אתה צריך להריץ פקודה בה השתמשת בעבר, אתה יכול ללחוץ על מקש החץ למעלה כדי לגלול דרך פקודות שכבר ביצעת.

פקודות מסוימות אינן פשוטות כמו מילה אחת. פקודות מסוימות זקוקות למידע נוסף. פיסות מידע נוספות אלה נקראות טיעונים. פקודה אחת שצריכה ויכוח היא /מזג אוויר. אם אתה שולח את הפקודה /מזג אוויר בחלון הצ’אט והפקודות, תקבל שגיאה. הסיבה לכך היא /מזג אוויר הפקודה זקוקה לוויכוח אך אף אחד מהם לא נמסר.

כשאתה מקליד /מזג אוויר ואז לחץ על סרגל החלל, תראה רשימה של הצעות לאיזה טיעון להקליד ושתי גרסאות של /מזג אוויר פקודה. הוויכוחים המוצעים שתראה הם ברור, שאילתא, גֶשֶׁם, וכן רַעַם. ה שאילתא הוויכוח אינו כמו האחרים, המתארים סוגים שונים של מזג אוויר. הסיבה לכך היא שיש שתי גרסאות שונות של /מזג אוויר פקודה.

אחת הדרכים להשתמש ב /מזג אוויר הפקודה היא /שאילתת מזג אוויר. על ידי הפעלת פקודה זו, המשחק פשוט יצהיר את מזג האוויר הנוכחי בצ’אט. הדרך השנייה להשתמש ב /מזג אוויר הפקודה היא להגדיר את מזג האוויר. נסה לשנות את מזג האוויר באמצעות /מזג אוויר פקודה כך:

 1. לָרוּץ /גשם מזג אוויר; שימו לב שזה יתחיל לרדת גשם במשחק.
 2. לָרוּץ /מזג אוויר ברור; שימו לב שזה יפסיק לרדת גשם.
 3. לָרוּץ /מזג אוויר רעם 10

ה 10 בשלב השלישי הוא טיעון נוסף לשליטה על כמה זמן מצב מזג האוויר שצוין יימשך. במקרה זה, המשחק יביא את מזג האוויר לרעם למשך עשר שניות (מהדורת Java) או עשרה קרציות (מהדורת הסלע) ואז יחזור לנקות.

רשימת פקודות Minecraft מגניבה

כאן נשתף פקודות מדהימות מבסיסיות למתקדמות יותר! חקור את קידוד ה- Minecraft הטוב ביותר לקורסי ילדים כדי ללמוד עוד יותר.

פקודות Minecraft בסיסיות

הפקודות הבאות הן פשוטות יחסית להתחיל איתן. הם משתמשים רק בטיעונים פשוטים יחסית כמו מספר ו/או הצעות המסופקות על ידי חלון הצ’אט והפקודה. להתאמן עם פקודות אלה כדי לקבל תחושה טובה יותר כיצד להשתמש בפקודות.

1. /עֶזרָה

להשתמש ב /עֶזרָה פקודה ללמוד על פקודות אחרות. הוספת טיעון מספר (ה.ז. /עזרה 3) יציג לך בצ’אט רשימת פקודות מתוך ספר הפקודה הווירטואלי על מספר העמוד שציינת. במקום להוסיף טיעון מספר, תוכל להוסיף שם פקודה כטיעון (ה.ז. /עזרה במזג אוויר) לראות תיאור של הפקודה והתחביר המשויך אליו.

2. /זְמַן

להשתמש ב /זְמַן פקודה לבצע פעולות שונות הקשורות לזמן. אתה יכול להגדיר את הזמן עם פקודות כמו /זמן נקבע חצות אוֹ /זמן זמן 1200; אתה יכול אפילו להוסיף לזמן הנוכחי עם /זמן הוסף 1200.

3. /Gamerule

להשתמש ב /Gamerule פקודה להחליף כללים שונים בעולם. ישנם כללים רבים ושונים לשינוי; מסך הצ’אט והפקודה יציעו להם כוויכוחים. כלל אחד כזה הוא נזק לשריפה, שקובע אם שחקנים ייפגעו באש או לא. להפעיל נזק אש, השתמש /gamerule firedamage נכון; כדי לכבות נזקי אש, השתמש /gamerule firedamage false. ישנם כללים רבים אחרים שאתה יכול להתנסות בהם.

בורר נדרש פקודות minecraft

קבוצת הפקודות הבאה הזו קצת יותר מאתגרת מכיוון שהן דורשות סוג טיעון מאוד ספציפי שנקרא בורר. הידיעה באיזה בורר להשתמש מועילה מאוד בשימוש בפקודות למיקוד רק ישויות מסוימות.

4. /לאמר

להשתמש ב /לאמר פקודה לשלוח הודעת צ’אט רק לשחקן או לשחקנים ספציפיים. הוויכוח הראשון אחרי /לאמר הפקודה תקבע את הנגן או השחקנים אליהם תרצה לשלוח את ההודעה. המשחק יציע אוטומטית לשחקנים אחרים על ידי Gamertags שלהם ורשימת בוחרים. בורר הוא יעד מראש או קבוצת יעדים. לדוגמה, בורר מכוון לכל השחקנים. הטיעון השני הוא ההודעה שאתה רוצה לשלוח. פקודת מדגם זו /תגיד @R שלום ישלח את ההודעה “שלום” לשחקן אקראי.

5. /לַהֲרוֹג

להשתמש ב /לַהֲרוֹג פיקוד להרוג ישויות או שחקנים ספציפיים בעולם. כמו /לאמר פקודה, /לַהֲרוֹג דורש יעד. לדוגמה, אתה יכול להרוג את כל הישויות עם /Kill @E. באפשרותך לשנות בורר כדי להגביל את היעדים לקבוצה מסוימת. לדוגמה, אם אתה רק רוצה להרוג את כל הזומבים, היית משתמש /Kill @E [type = Zombie].

. /לָתֵת

להשתמש ב /לָתֵת פקודה לתת לשחקן (או לשחקנים) פריט מסוים. לדוגמה, היה נותן לך תפוח אחד. אתה יכול להוסיף עוד טיעונים כדי לשלוט בכמה פריטים ואילו גרסאות של פריטים שתרצה לקבל. הפקודה /תן @a צמר 64 1 היה נותן לכל השחקנים 64 חסימות צמר כתום (1 ​​הוא ערך הנתונים של הגרסה הכתומה של בלוק הצמר).

7. /ברור

להשתמש ב /ברור פקודה להסרת פריטים מהמלאי של שחקן (או שחקנים). כבר ראינו את זה /ברור ללא טיעונים מסלקים את הכל מהמלאי שלך. הפקודה /ברור @R Diamond יסיר את כל היהלומים מהמלאי של שחקן אקראי, ואילו /נקה @R אמרלד 1 יסיר רק אמרלד אחד ממלאי שחקן אקראי.

8. /השפעה

להשתמש ב /השפעה הפקודה להחיל אפקט על שחקן. לדוגמה, /אפקט @עיוורון יכניס את כל השחקנים תחת אפקט העיוורון למשך 30 שניות מכיוון שלא צוין שום ויכוח לזמן. ניתן להוסיף טיעונים כדי לציין את משך ההשפעה ואת רמת ההשפעה, כך /אפקט @s מהירות 15 1 . הרמות עבור כל אפקט מתחילות עם 0, כך שהרמה הראשונה היא 0, הרמה השנייה היא 1 וכו ‘. כדי להסיר אפקטים מכל השחקנים, השתמש /אפקט @a ברור.

פקודות minecraft מתקדמות יותר

קבוצת הפקודות הבאה הזו היא קצת יותר מתקדמת מכיוון שהם משתמשים בקואורדינטות כדי לייצג איפה בעולם משהו צריך לקרות. עבור פקודות אלה, מומלץ מאוד שתתרגל להשתמש בהן בעולם בו לא היה אכפת לך להרוס שום דבר מכיוון שאין דרך קלה לבטל את התוצאות של פקודה /מילוי או /שיבוט.

9. /טלפורט

להשתמש ב /טלפורט אוֹ /tp פקודה לטלפורט של ישות. ישנן גרסאות רבות ושונות של פונקציה זו. אתה יכול לטלפורט את עצמך למיקום של שחקן אקראי עם /tp @s @r. או שתוכל לטלפורט נגן אקראי למיקום ספציפי בעולם באמצעות קואורדינטות עם פקודה כגון /tp @r 100 65 100. שלושת המספרים מייצגים מיקום בעולם Minecraft עם קואורדינטות תלת-ממדיות. אם לא תציין נגן יעד או ישות לטלפורט, אתה תהיה זה שמסומן בטלפורט. לדוגמה, /tp ~ 0 ~ 0 ~ -10 האם טלפורט לך עשרה רחובות צפונית למקום בו עמדת כי הטילדה (~) מייצגת קואורדינטות ביחס למיקומך. יש גם טיעונים נוספים לשליטה באיזה כיוון עומד יעד לאחר טלפורטציה.

10. /setBlock

להשתמש ב /setBlock פקוד למקם חסימה מסוימת במיקום ספציפי בעולם. לדוגמה, /setBlock 50 60 70 בטון 15 יניח בלוק בטון שחור (מכיוון ש- 15 הוא ערך הנתונים לבטון שחור) במיקום (50, 60, 70). אם הושמט טיעון ערך הנתונים, הוא יהיה ברירת מחדל ל- 0. כדי להחליף את החסימה שאתה עומד באוויר, השתמש /setBlock ~ 0 ~ -1 ~ 0 אוויר מכיוון שהתיאום היחסי (0, -1, 0) מייצג את הבלוק ישירות מתחתיך.

11. /למלא

להשתמש ב /למלא פקודה למילוי נפח תלת ממדי שלם בסוג מסוים של בלוק. ה /למלא הפקודה דומה מאוד ל /setBlock אבל במקום זאת דורש שתי קבוצות קואורדינטות. מערך הקואורדינטות הראשון ייצג פינה אחת של עוצמת הקול למילוי והסט השני של הקואורדינטות ייצג את הפינה הנגדית. פקודה זו יכולה להיות חיסכון בגדול מכיוון שהיא יכולה להציב הרבה בלוקים עם הביצוע. אם ברצונך לבנות גובה חול גובה של עמוד 50 מחול במיקום (-250, 70, -300), תצטרך לבצע את הפקודה /מילוי -250 70 -300 -250 119 -300 חול. כדי לבנות פלטפורמה מרובעת מתחת למקום בו אתה עומד, אתה יכול להשתמש במשהו כמו /מילוי ~ -5 ~ -1 ~ -5 ~ 5 ~ -1 ~ 5 אובסידיאן.

12. /שיבוט

להשתמש ב /שיבוט פקודה להעתיק כרך שלם ממקום אחד למשנהו. זה יכול להיות שימושי מאוד להעתקה או להזיז משהו שבנית באזור אחר. ה /שיבוט הפקודה דורשת שלוש קבוצות קואורדינטות. . מערך הקואורדינטות השלישי הוא פינת האזור אליו יועתק הנפח עם הערכים הנמוכים ביותר. /שיבוט 20 50 -80 24 54 -76 ~ 0 ~ 0 ~ 1.

נסה את הפקודות החדשות שלך ב- Minecraft!

Wiki Minecraft הוא משאב נהדר ללמוד באילו פקודות אחרות אתה יכול להשתמש ובטיעונים הנוספים שלהם, אם יש להם כאלה. ישנן פקודות רבות ללימוד ושלוט. בנוסף ללמוד מה הפקודות, ללמוד כיצד להשתמש בוחרי יעד חשוב מאוד. יתר על כן, הבנה חזקה של מערכת הקואורדינטות תהיה מכריעה על היכולת להשתמש ביעילות בפקודות העושות שימוש בטיעוני קואורדינטות. המפתח להשתפר בשימוש בפקודות הוא תרגול.

הבא, למד עוד כיצד לקוד מצבי Minecraft או להתחיל עם הכיתת ההנדסה של Minecraft Redstone של Minecraft – יש אפילו סשן מבוא בחינם!

נכתב על ידי כריס יאנגס, שעבד על Minecraft למעלה מארבע שנים. הוא בילה את רוב הזמן הזה בבדיקת Minecraft: Education Edition, עם דגש כבד על תכונת קוד Builder. הוא הצטרף לצוות Create & Learn כדי לעזור ללמד תלמידים צעירים את היסודות של תכנות עם Minecraft: Education Edition.

אולי גם אתה אוהב.

קודין חורף

קידוד חורף לילדים

הרשימה שלנו להלן של עשר פעילויות קידוד חורף היא הדרך המושלמת לשפר את כישורי הקידוד שלך תוך התכוננות לחודשי החורף קדימה.