Contents

בידיעה דבר טוב כשראו את זה, ג’ון ריטמן ואוקיאנוס התחברו לסרט המשך ללהיט הספקטרום המקורי של ריטמן. הפעם, השחקנים נראו הרבה כמו מפתחי גוף, והמכניקה הבסיסית הוקפצה כראוי: יחד עם מערכת סטיה מעולה בהרבה, הייתה פורמט ליגה, מטחים, פליקים וקפיצות.

13 משחקי הכדורגל הטובים ביותר ומשחקי הכדורגל האירופיים לאנדרואיד

כדורגל אירופי (או כדורגל) הוא אחד הספורט הפופולרי ביותר בעולם. להלן משחקי הכדורגל הטובים ביותר לאנדרואיד.

Efootball 2023 צילום מסך הטוב ביותר במשחקי הכדורגל באנדרואיד

. יש מאות ליגות, אלפי קבוצות ועשרות אלפי שחקנים. זו תופעה, באמת. יש המון אפליקציות כדורגל. עם זאת, כמו רוב הספורט, הצד המשחקים הנייד של הדברים אינו נהדר. עם זאת, יש כמה אבני חן. רוב משחקי הכדורגל (הכדורגל) או מאפשרים לך לשחק על המגרש עם השחקנים האהובים עליך או סים את המשחק ולהפוך אותך למנהל. יש לנו פיזור נחמד של שניהם. להלן משחקי הכדורגל הטובים ביותר ומשחקי הכדורגל האירופיים לאנדרואיד.

משחקי הכדורגל הטובים ביותר לאנדרואיד

 1. בעיטה סופית
 2. מנהל כדורגל נייד 2023
 3. כדורגל ראש מאת לה ליגה 2023
 4. כדורגל ליגת החלומות 2023
 5. Efootball PES 2023
 1. מנהל הכדורגל של קווין טום
 2. כדורגל כוכב חדש ומנהל כוכב חדש
 3. כוכבי רמבל
 4. מנהל מועדון הכיס של סגה
 5. מנהל כדורגל 2023
 6. כוכב כדורגל 2022
 7. ליגת הכדורגל העולמית

בעיטה סופית

מחיר: חופשי לשחק

הבעיטה הסופית 2020 היא משחק כדורגל פשוט עם תחושת ארקייד. זה מאפשר לך לנגן שוב ושוב קרב יריות. המטרה שלך היא להבקיע שערים, ברור. המשחק כולל גרפיקה הגונה, טורנירים לא מקוונים, מרובי משתתפים מקוונים, טורנירים שבועיים ובקרות פשוטות. אין הרבה לזה. עם זאת, זה חלק מהקסם שלו. זה טוב להרוג כמה דקות, אם כי הטורנירים יכולים לקחת זמן לסיים. זה Freemium, וזה כנראה החלק הגרוע ביותר בזה.

מנהל כדורגל 2023

מחיר: 9 $.99 עם רכישות בתוך האפליקציה

מנהל הכדורגל 2023 הוא המשתתף האחרון של SEGA בזכיינית מנהל הכדורגל הפופולרית. יש לו תכונות משחק דומות כמו רוב האחרים בזכיינית. אתה בונה צוות של כוכבי -על, שולט בליגה שלך ומנצח כמה שיותר. המשחק הוא סימולטור, כך שתשחק את התפקיד של המנהל. זה כולל פיתוח כוכבים צעירים לכישרון מובחר, שחקני סחר, התמודדות עם פציעות ודברים כאלה אחרים. מבחינת המשחק, זה בעיקר לחיצה על תפריטים וקבלת החלטות. . אנו חושבים שמחזור השחרור השנתי מתחיל להשפיע על המפתחים, ולגרסה זו יש כמה באגים נוספים על פני שנים קודמות, אבל אחרת, זה די טוב.

כדורגל ראש מאת לה ליגה 2023

מחיר: חופשי לשחק

כדורגל ראש מאת LA LIGA 2023 צילום מסך

Head Socer La Liga הוא משחק הכדורגל הרשמי של, ובכן, לה ליגה בספרד. זה משחק ארקייד קטן וכיפי. שני שחקנים (או שחקן אחד לעומת AI) מרובעים במשחק אחד על אחד. זה משחק קצת כמו פונג, אבל בצורה טובה, ותראה למה אנחנו מתכוונים כשאתה מנסה את זה. אתה יכול להכשיר ולשפר את השחקנים שלך, לעשות חבורה של צילומי מיוחד ואפילו לערוך דמויות אם אתה רוצה. המשחק הוא סופר פשוט, וצריך לקחת רק כמה מפגשי משחק כדי לרדת מספיק טוב כדי ליהנות מהמשחק. זה מתעדכן מדי שנה עם סגל מעודכן יחד עם כמה שיפורים במכניקה הקודמת.

כדורגל ליגת החלומות 2023

מחיר: חופשי לשחק

כדורגל ליגת החלומות 2023 הוא המהדורה האחרונה בזכיינית הכדורגל של ליגת החלומות. מכיוון שמשחקי הכדורגל האחרים של ליגת החלומות הוסרו מגוגל פליי, זו כרגע האפשרות היחידה של המפתח הזה. . המשחק הוא סימולטור כמו רבים אחרים ברשימה זו. . יש לו יותר מ -4,000 שחקנים מורשים, כך שהעולם הוא הצדפה שלך כאן. אתה כן צריך לשחק כדורגל בפועל עם זה, וגרסת 2023 מתהדרת ב- AI טוב יותר עם משחק חלקים יותר מאשר בשנים קודמות.

מחיר: חופשי לשחק

. . כמו רוב, זהו משחק סימולציה בו אתה בונה צוות, מפתח כישרון ומנסה לנהל ארגון מצליח. זה גם מאפשר לך לשחק כדורגל עם גרפיקה טובה, בקרות מעל הממוצע וסגל גדול של שחקנים מורשים. המשחק עבר טונות של עדכונים לאורך השנים. חלקם טובים ואחרים לא כל כך גדולים. לדוגמה, קצב המשחק איטי יותר מכפי שהיה פעם, והבקרות טבלו באיכות מהפסגות הגבוהות שלהם פעם. אנחנו לא בטוחים אם זה טוב יותר מפיפ”א, אבל זה עדיין מתחרה ראוי.

FIFA Mobile

חופשי לשחק

כדורגל פיפ”א הוא ללא ספק משחק הכדורגל הפופולרי ביותר בנייד. זה די טוב רוב הזמן, אבל אתה צריך לנווט בדברים טיפוסיים של EA Sports Cash Grab אם אתה רוצה לעשות כיף. המשחק כולל גרפיקה טובה, בקרות טובות והתערובת הרגילה של סימולציה של כדורגל וניהול צוותים אמיתיים. המשחק מתעדכן כל הזמן, ולעתים קרובות כולל אקטואליה כמו גביע העולם. . זהו תקן הזהב של משחקי כדורגל בנייד, גם אם החופשי לשחק אלמנטים נעשים מעט מעצבנים לאחר זמן מה. רוב משחקי הכדורגל האחרים מנסים לחקות את החוויה הזו לפחות במידה מסוימת.

מחיר: 3 $..99

מנהל הכדורגל של קווין טום הוא סימולטור כדורגל קטן ומסודר. . בעיקרון מדובר בדמויות מקל משחקות על מגרש ובועט ארבעה או חמישה פיקסלים מסביב. עם זאת, המשחק הרבה יותר עמוק מזה. . ישנן ארבע חטיבות, טורנירים שונים ועוד. זה נמל של משחק C64 ישן, והגרפיקה משקפת את זה. זה מנהל כדורגל רטרו נחמד עם ערך נוסטלגי לאוהדי כדורגל מבוגרים. המשחק פועל תמורת 3 דולר.49 ואתה מקבל את כל המשחק בשביל זה.

כדורגל כוכב חדש ומנהל כוכב חדש

מחיר: חופשי לשחק

צילום מסך של כדורגל כוכב חדש

סמכות ג’ו הינדי / אנדרואיד

כדורגל כוכב חדש ומנהל כוכבים חדש הם שני משחקי כדורגל מאותו מפתח. שניהם מקבלים עדכונים ותחזוקה קבועים כך שנכלול את שניהם ברשימה זו. כדורגל כוכב חדש מאפשר לך לחיות את חייו של שחקן יחיד. . זה כולל ניהול מערכות יחסים וספונסרים, כישוריך ועוד. לעומת זאת, מנהל הכוכבים החדש הוא סימולטור מצב GM. אתה משתלט על צוות שלם ונמצא בשליטה על דברים כמו מתקני הצוות, כוכבים דלילים בדרמה ודברים אחרים שמנהל כללי עשוי להתמודד עם. .

כוכבי רמבל

מחיר: חופשי לשחק

. זה משחק כדורגל ארקייד (כדורגל) עם גרפיקה צבעונית, יכולות מגוחכות ובעלי חיים. המשחק כולל משחק מקוון של PVP עם טונות של דמויות והתאמה אישית. אתה מקבל גם מועדונים, ליגות שונות ואתגרים תחרותיים אחרים, ואתה יכול אפילו לצפות בזרמי משחקים במשחק עצמו. זה דורש חיבור רשת, אך גופיות הארקייד שלו מורידה את היתרון מההיבטים התחרותיים של המשחק. זה לא רע אם אתה רוצה פשוט לשחק בכיף.

מנהל מועדון הכיס של סגה

חופשי לשחק

הגרפיקה הטובה ביותר למשחקי הכדורגל גרפיקה

זו עובדה עצובה שרובנו לעולם לא נועדה בכדורגל, אבל המשחקים הטובים ביותר יכולים לקחת אותך לעולם פנטזיה בו אתה מקצף עולמי.

למרבה הפלא, זה חל על כך שאתה שולט בדמות מקל על מחשב 8 סיביות או על דגם תלת מימד ממומש לחלוטין עם זיפים אולטרה-ריאליסטיים ב- PS5. ברצינות – הזילנו דמעות אמיתיות בשורת טקסט על המסך המתאר כיצד דמות המקל האופוזיציה בדיוק הוציאה אותנו מהספל.

אבל אז זה הכדורגל: יש לזה את הכוח לצמצם אנשים הגיוניים אחרת לפגזים של עצמם לשעבר. ויצרני המשחקים הבינו עד מהרה שהם עומדים למשהו טוב כשיצרו את סימי הרגל הראשון, כי תוך זמן קצר הם טסו מהמדף.

. פיפא אוֹ ? סנסי אוֹ לבעוט? .

מדוע אנו מסתכלים אחורה על הקלאסיקות האלה של הז’אנר עכשיו? אחרי כמעט 30 שנה, EA ו- FIFA קיצצו רשמית קשרים רשמית. EA Sports FC ? האם שחקני Xbox One X ו- PS5 יצטרכו לעדכן את סגל הקבוצה שלהם כמו שזה שוב ב- PS2 שוב? וכמובן, יש את העניין הקטן של גביע העולם.

בין אם אתה מסכים או לא מסכים עם הרשימה שלנו, אנו מקווים שזה יעורר הרבה זיכרונות. תן לוויכוחים להתחיל.

27) כדורגלן השנה (1986, ZX Spectrum)

24) כדורגלן השנה (1986, ZX Spectrum)

אנשים לא היו בטוחים מה לעשות מכדור המוזר הזה בזמן השחרור. משחק ניהול חלקים, משחק לוח חלק, כיוון לקחת ילד מהליגה הרביעית הישנה לתפארת גמר הגביע וחטיבה אחת.

ההצלחה הייתה ברובם לקלעת שערים ברצפי ארקייד; רוב הסיכויים נקנו עם ‘כרטיסי יעד’ שנרכשו במשחק, ו’כרטיסי אירוע ‘אפשרו לך להתעמק יותר בחיי השחקן הצעיר שלך. אם כל זה נשמע קצת מוכר, פוטי הייתה השפעה גדולה על כדורגל כוכבים חדש היוצר סיימון קרא ..

23) מנהל אימונית (1988, C64)

אנחנו לא בטוחים כיצד אתה מנהל אימונית; שם מטופש בצד, המאמץ הזה של גוליית היה משחק ניהול מרשים עם עומק. הגעת בדיוק כמו שהצוות שלך (אנגליה כברירת מחדל) היה בעל גביע העולם הרסני (כך, די מדויק), והיית צריך להבין דרך להצלחה.

הדגשים היו דומים לפרשנות המריצה שתראו היום באתר חדשותי, ובעוד שזה חסר השפעה חזותית, זה סיפק הרבה תובנות לגבי מי מספק את הסחורה לצוות שלך ומי לשלוח לאמבט מוקדם.

25) כדורגל בינלאומי (1983, C64)

22) כדורגל בינלאומי (1983, C64)

קלאסיקה C64 זו הייתה משחק הכדורגל הגדול באמת באמת. בהשראת הקודמים כדורגל אינטליטיביות, הוא ניצל נקודת מבט צדדית, והיו להן שתי קבוצות של שבעה צדדיות שנלחמו בה על גביע שמנמן ופיקסלו.

למרות היוצר אנדרו ספנסר לא היה חובב כדורגל, הוא תפס את התחושה של הספורט, וסחט זריקות, פינות ובעיטות שער לזיכרון הזעיר של המחסנית. זה גם משחק הכדורגל האחד בו אתה יכול לפעמים לפנות לכדור חצי מאורך המגרש – באג ספנסר הבחין אבל נותר פנימה כי הוא חשב שזה מצחיק.

24) יום משחק 2 (1987, ZX Spectrum)

21) יום משחק 2 (1987, ZX Spectrum)

בידיעה דבר טוב כשראו את זה, ג’ון ריטמן ואוקיאנוס התחברו לסרט המשך ללהיט הספקטרום המקורי של ריטמן. הפעם, השחקנים נראו הרבה כמו מפתחי גוף, והמכניקה הבסיסית הוקפצה כראוי: יחד עם מערכת סטיה מעולה בהרבה, הייתה פורמט ליגה, מטחים, פליקים וקפיצות.

חוזק הצילום נקבע על ידי ‘קיקומטר’ מתנדנד מעט מסורבל והקצב שוב היה איטי, אך זה רק עשה משחק אסטרטגי יותר.

תראה, אנחנו מעריצים את המשחק היפה, אבל לפעמים זה מרגיש כאילו הספורט לוקח את עצמו קצת יותר מדי ברצינות. הצפייה בבלט של מבוגרים צעקים אתגרים כדור סביב שדה במשך 90 דקות זה מבדר מאוד, אבל זה גם לא כל כך חשוב בתכנית המפוארת של הדברים. הנה הבעיטות .

זה כדורגל כפי שנראה דרך עיניו של מישהו עם עניין אפס לחלוטין בחוקים ובכללי הספורט (או פיזיקה, לצורך העניין). בועט, מתמודד, עובר, ירי וניקוד – הכל כאן אבל חייג עד 11 בצורה הכי לא -רגעית שניתן להעלות על הדעת. בשאיפה ללעג מוחלט לכדורגל, מפתח גודל חמישה משחקים יצר את אחד מהספורט הקומי והמקומם ביותר שנתקלנו בהם אי פעם.

22) אקטואה כדורגל (1995, PS1)

25) מנהל כדורגל אולטימטיבי (1995, אמיגה)

לכל מנהל אליפותהטוב הסטטיסטי, שום דבר לא שקע אותך בעולם כדורגל באמצע שנות ה -90 כמו USM סִדרָה. העברות ובחירת צוות כמעט הפכו להסחות דעת קלות, כפי שנשענת במשרד שלך ליד מכונת פקס וטלטקסט.

היו עסקאות פרסום לנהל משא ומתן, מתחם אצטדיון לבנייה ואפילו בנגס להציע את האופוזיציה. כן, זה היה תקופת ג’ורג ‘גרהאם, כאשר המנהלים היו קיסרים שלא ניתן להבחין בהם, ו USM שים אותך ממש על כס המלוכה עם קו חם לצד האפל של הכדורגל.

20) Pro Evolution Soccer 2017 (2016, PS4/Xbox One)

18) Pro Evolution Soccer 2017 (2016, PS4/Xbox One)

לאחר שביליתי שנים בצל של פיפ”א, Pro Evolution Soccer 2017 סוף סוף הציע אלטרנטיבה אמיתית לג’וגנאוט השנתי של EA. PES 2017 הייתה גרסה איטית ונחשבת יותר של המשחק היפה, עם פחות דגש על הכאת שחקנים לקצב ויותר על משחק הצטברות מטופלים, אבל כשהכל נפל על מקומו ופתח את נעילת ההגנה תחושת הסיפוק הייתה מפוארת. היעדר הרישיונות הרשמיים שלו ומצב מקוון פגום ביסודו עדיין הקשו מאוד לשכנע את מרבית אוהדי פיפ”א לקפוץ לספינה, ונראה שהדברים הלכו לאחור מאז, אבל לשנה קצרה אחת PESימי התהילה חזרו.

19) Kick Off (1989, Amiga)

17) Kick Off (1989, Amiga)

הקלאסיקה של 16 סיביות של דינו דיני הוסיפה מרכיב שלא ממש נראה לפני משחקי כדורגל: מהירות. השחקנים הקטנים התנדנדו על המגרש כאילו הם היו ממונבים על משהו שאינו מותר בהחלט תחת הקוד של פיפ”א, והכדור היה בתחילה בלתי אפשרי לשלוט בו, בהתחשב בכך שהוא לא נשאר מודבק על הרגליים שלך.

אבל פעם שלטה, לבעוט גרם לכל משחק כדורגל אחר שנראה לפתע משעמם ומתוארך בהשוואה, גם אם זה היה לפעמים המקבילה למשחק הכדורגל של חטיפי סבון להטוטנים תוך כדי רכיבה על אופניים במורד הגבעה.

18) גביע העולם 98 (1997, PS1)

15) מנהל כדורגל (1982, ZX Spectrum)

קווין טומס חיבר את חזית המכורה מנהל פוטבול כיסוי, מפתה אותך לקנות את המשחק בקסם ובזקן שלו. ואיזה משחק זה היה: על הספקטרום הקטן שלך, אתה יכול לקנות ולמכור שחקנים, לבחור קבוצה ולצפות בהדגשים על מגרשים עם שערים גדולים באופן קומי.

היום, הכל נראה מעט פרימיטיבי (ההמרה C64 הייתה לפחות מעט יפה יותר), ובכל זאת המשחק הפשוט שלה נותר משכנע באופן מפתיע בעידן של סימי ניהול מסובכים יתר על המידה (מיקרו). אם אתה אוהב ללכת לסמארטפון שלך, בדוק את הגרסאות המחודשות של Toms עבור אנדרואיד ו- iOS.

16) גביע העולם Tehkan (1985, ארקייד)

14) גביע העולם Tehkan (1985, ארקייד)

גביע העולם של טהקן לא היה משחק הכדורגל הראשון התקורה (השבח הזה כנראה הולך אליו כדורגל מרגש), אבל זה היה הראשון לגרום לנקודת המבט הזו לעבוד. זה היה משחק מהיר, בין השאר למטה לבקרות כדור העקיבה, ושוערים הגונים גם הבטיחו כי משחקים היו לעתים קרובות קרבות מקצה לקצה.

המשחק השפיע מאוד על תוכנה הגיונית, ופחות או יותר הגיע ל- C64 בצורה של כדורגל מיקרופרוז, אבל מורשתו הייתה באמת הסבא למצטיין כדורגל הגיוני סִדרָה.

15) כדורגל כוכב חדש (2012, iOS/אנדרואיד)

13) כדורגל כוכב חדש (2012, iOS/Android)

בתשובה לשאלה “איך יוצרים משחק כדורגל מעמיק בקריירה למכשירים ניידים?”, כדורגל כוכבים חדש אמר “אתה לא!”ובמקום זאת הגישו מבחר מיני משחקי מיני עטופים על מסגרת בסיסית שלא הייתה מיליון מיילים משנת 1986 כדורגלן השנה.

אף על פי שמגע רעב IAP, זה הפך לקלאסיקה ניידת, כאשר אתה מאזן סוג של גרסה היפר-אמיתית לחיי הכדורגלן הצעיר (קנה מכונית! ועכשיו טנק!) עם ניצולים מבוססי המגרש ודרישות של בוס, מפרסמים ושותף מציק.

ממשיך דרכו, מנהל הכוכבים החדש, מעמיק יותר, אך חסר את הפשטות הממכרות של המקור.

14) FIFA 10 (2009, PS3/Xbox 360)

12) FIFA 10 (2009, PS3/Xbox 360)

כמו גרסת כדורגל של רוקי בלבואה מול אפולו קריד, ה וכן כדורגל אבולוציה פרו משחקים חטפו את זה ללא רחם לאורך כל שנות ה- 00 מבלי לנחות אגרוף נוק -אאוט סופי. Pro Evo היה בדרך כלל המשחק הטוב יותר, אבל פיפא שמרו על מעקב חזק מכוח שמות הקבוצה והנגן הראויים שלה והצגת Nous. אבל עם פיפא 10 ההגדולה המנצחת הזו סוף סוף התחברה.

שני המשחקים הציגו לראשונה בקרת שחקנים של 360 מעלות במהדורות 2010 שלהם, אך פיפא 10 עשה זאת טוב יותר, ואפשר לך להחליק במומחיות מעבר בזווית הנכונה של החלוץ שלך לרוץ אליו. או, בדרך כלל, כדי שתחליק במומחיות מעבר היישר למגן אופוזיציה. יחד עם שפע של מצבי משחק – מ- להיות מקצוען לצוות אולטימטיבי ומצב מנהל – פיפא 10 הייתה חווית כדורגל שלמה יותר מכל תואר קודם בסדרה ולבסוף התנהלה לפני יריבו. וזה לא הוטל מאז.

13) כדורגל בינלאומי של אמלין יוז (1988, C64)

11) כדורגל בינלאומי של אמלין יוז (1988, C64)

יורש רוחני של אנדרו ספנסר כדורגל בינלאומי, כדורגל בינלאומי של אמלין יוז היה משחק הכדורגל הגדול האחרון בצד של שנות השמונים. שופעים באפשרויות, שחקנים מתקדמים יכולים להשתמש בטכניקות כמו ‘5 כיוונים’ מעבר, התמודדות הזזה וגלגלים, כולם מג’ויסטיק עם רק כפתור אש יחיד.

התוצאה הייתה המשחק הראשון בכדורגל נזיל באמת, בו תוכלו לחבר יחד כמה מהלכים עוצרי נשימה באמת. השוערים היו עדיין זבל.

12) יעד רטרו (2021, אנדרואיד/iOS)

מטרת רטרו הוא על ידי כדורגל כוכבים חדש אנשים, ויש להם כמה קווי דמיון, בלהיות מיזוג של ניהול ופעולה. עם זאת, במקום להסתובב לניהול, הרבה יותר מהמשחק הזה משחק על המגרש. במקום משחקים מלאים, אתה משחק דגשים, באמצעות בקרות מחוות (בעזרת מַטרִיצָה-סגנון slo-mo) לקבור את הכדור בחלק האחורי של הרשת.

ראינו רוטנים שהמשחק הוא תשלום לזכייה, אבל ניצחנו את כל מה שאתה יכול לנצח במשחק, בלי לעשות את מנצ’סטר סיטי. אתה רק צריך קצת סבלנות, וכדי להפעיל כמה שובקים כך שיש להם מספיק וולני. אם אינך בטוח, אתה מקבל עשרה משחקים בחינם, היכן ואפילו פתיחת כל המשחק עולה פיטנס.

שער רטרו הוא נסיגה יפה לימי סגה של משחקי כדורגל ומציגה שמות כוכבים כמו גארידו, הו ופרצה (לא מַמָשִׁי שחקנים, כמובן). הנוחות של להיות כף יד הופכת את זה לטובה יותר. ניתן לשחק את 10 המשחקים הראשונים של שער הרטרו בחינם. ביטול נעילת השאר עולה שקט. Barg.

11) רחוב פיפ”א (2005, PS2)

9) כדורגל כוכב -על בינלאומי (1994, SNES)

במבט לאחור, קלאסיקה של SNE. קודם ל PES, המקורי ISS הציעו מגוון מהלכים מדהימים – הכל החל ממרחקים ועד חיובי כתפיים – כאשר שולבו כפתורים שונים.

מבחינה ויזואלית, זה היה גם ליגות מעבר לזה של יום המשחק וכן כדורגל בינלאומי. ובכל זאת על כל הברק והפקידות שלו, מה עשה ISS הערעור ביותר היה אופיו המהנה והטרזזרי, שמר על רגישות ארקייד מאוד, באותה תקופה קצרה לפני שתארי ספורט הפכו לאובססיביים לחלוטין לסוג של ריאליזם בסגנון טלוויזיה.

8) מנהל כדורגל 2011 (2010, PC)

8) מנהל כדורגל 2011 (2010, PC)

בגירושיו עם איידוס, ספורט אינטראקטיבי איבד את מנהל אליפות שם אבל המשיך ביצירת משחקי הניהול היחידים שעדיין שווה לשחק – ומהדורה זו היא אחת הגדולות ביותר, והוסיפה מנוע תלת מימד מלא, שאם היית נוטה כל כך, איפשר לך לצפות בכל מעבר, ירייה, התמודדות ושגיאת שערות מחרידה במשחק.

בין החידושים האחרים היו ועידות עיתונאים – פרט קטן ששימש להוספת צבע ליקום כדורגל אמיתי להפליא שהציג לא פחות מ -117 ליגות הניתנות לשחקן.

7) Kick Off 2 (1990, Amiga)

7) Kick Off 2 (1990, Amiga)

לבעוט 2 נראה הרבה נורא כמו קודמו, וזה היה באמת שילוב של לבעוט וזוג דיסקי התרחבות, כולם מעודנים בקפידה. אבל תשומת הלב לפרטים הקטנים שינתה תואר נוקאאוט מהנה אך מדי פעם בלתי נשלט למוצר שדרש הרבה יותר מיומנות.

יחד עם טורנירים, שופטים עם מצבי רוח משתנים, ובאופן מכריע – פחות באגים, המשך אמיגה זה הפיל את הקצב והגביר את הפקדים, השימוש בשפע ב’הנעה לאחר מכן ‘, מה שמאפשר לך לעצב את סוג הזריקות הנועזות המסנוורות אפילו מאט לה טייקיה היה יכול להיות. היה גאה.

6) כדורגל הגיוני (1992, אמיגה)

6) כדורגל הגיוני (1992, אמיגה)

תוכנה הגיונית היו אוהדים של לבעוט 2 וכדורגל, אך התרגזו מהחסרונות של הראשון שלא – כפי שהם ראו זאת – עשו צדק עם האחרונים. כדורגל הגיוני היה הניסיון שלהם להביא למשחקים את התחושה של האופן בו דמיינת לשחק כדורגל מקצועי, יחד עם סוג תשומת הלב לפרטים רק יש חנון כדורגל אמיתי (כולל צבע שיער וצבע עור נכון לכל אחד מהשחקנים).

המשחק גדל את נקודת המבט, מראה יותר מהמגרש ומאפשר לו להיפטר עם א לבעוט-מכ”ם בסגנון; העבר וירי היה מפושט ומייעל והכל נעשה על המסגרת, מה שהפך את המשחק למגיב ביותר. עד המשך SWOS הגיע, זה היה שיא הז’אנר.

5) ISS Pro Evolution (1999, PS1)

5) ISS Pro Evolution (1999, PS1)

אה, ליגת המאסטר: כמה שעות בילינו במוקדמות בחיבוק המנחם שלך, בניית צוות של מקצוענים כנים והפכתם למכות עולמיות? כנראה כמה אלפים – וזה לא הגזמה. וכאן הוא הופיע לראשונה.

למרות שבשלב זה פרשה בסיסית יחסית, ליגת המאסטר המקצועית של Evo עדיין הבריחה סים קריירה הגון למשחק כדורגל מעולה שכבר. אתה יכול לקנות ולמכור שחקנים, אבל השתמשת בנקודות ש- EARNT על ידי ניצחון במשחקים, ולא כסף, ואין אף אחד מהריצה היומיומית המסובכת של המועדון שאתה צריך לסבול בו מנהל אליפות. במקום זאת, זה נתן לך את ההזדמנות לעצב את צוות החלומות שלך, לארוז אותו עם קשרים התקפים אם בחרת, או במקום זאת לוודא שיש לך הגנה מוצקה של מוריניו.

בעוד שליגת המאסטר הייתה תוספת נהדרת לסדרה, זה לא היה אומר דבר אם המשחק לא היה מתאים לזה. אבל למען האמת ISS Pro Evolution כבר התגנב לפני פיפא בזמן הזה; זה היה יותר מציאותי ועם זאת גם ניתן לשחק יותר – וזה שילוב מנצח בכל משחק.

4) מנהל אליפות: עונה 97/98 (1997, מחשב)

4) מנהל אליפות: עונה 97/98 (1997, מחשב)

הסדרה של ספורט אינטראקטיב מתנשאת כמו קולוסוס על כל משחקי הניהול.

, מנהל אליפותהמנוע הטקטי המורה, קצות נתונים מדויקים (זה היה הפרק הראשון המאפשר לך לרוץ יותר מליגה אחת בו זמנית) ובסיס הנתונים של שחקן ענק וואף יחד יקום כדורגל עשיר ומשכנע שישב במקביל לשלנו – והוא פיטר את הדמיון כמו שום משחק אחר בסביבה.

וזה היה כך, כל כך ממכר: הפורומים הרשמיים של המשחק היו מלאים בסיפורי חיים כולם, אבל הפסידו למותג הספציפי של “רק משחק אחד נוסף”-דלקת, או גברים בוגרים כל כך גאים לקחת קבוצת ליגה נמוכה יותר לגביע האנגלי סופית שהם יתנו חליפה לאירוע.

3) FIFA 21 (2020, PS4/Xbox One)

3) FIFA 21 (2020, PS4/Xbox One)

לאחרונה פיפא משחקים עוסקים בציבוט של פורמולה מנצחת ולא על כל שיפוץ גדול, אבל בהתחשב בסדרה בונה ממצב מוביל מאז פיפא 10, זה לא דבר רע.

בזמן פיפא 21 רק עושה שינויים קלים מאוד בקודמו ובוודאי שאינו בלי תקלותיה – ההגנה היא מאוד דאגה משנית לגידול שערים, יש הרבה יותר מדי שינויים ברשת, ושוערים אגרופים כל כך לעתים קרובות כולם חייבים ללבוש כפפות חמאה – זה נשאר הקירוב הווירטואלי הטוב ביותר של המשחק היפה. אנחנו לא יכולים לחכות לראות מה עומד לרשות הופעת הבכורה המתאימה להמשך.

2) Pro Evolution Soccer 5 (2005, PS2)

1) עולם הכדורגל הגיוני (1994, אמיגה)

כמעט 30 שנה צעיר, SWOS הוא עדיין בראש הליגה. זה לקח את כל מה שהיה נהדר כדורגל הגיוני ופשוט רץ עם זה. קיבלת את אותה משחק פנטסטי מכוון ארקייד, אבל התואר הכיר באופן מקיף את שאר קיומו של העולם, עם סוג של מסירות עבדה של חובב כדורגל אמיתי.

תכונות הניהול ומסחר בשחקנים הועלו על ידי הכללתם של 1500 קבוצות ו -27,000 שחקנים. זו הייתה צריכה להיות התחלה של משהו גדול, אבל SWOS איכשהו הורשה להילקח על ידי פיפא וכן PES. ובכל זאת, מעריצים מסורים שומרים על הלהבה בחיים עם ליגות, אירועים וגרסאות טלאים של המשחק המשלבות נתונים מודרניים – האגוזים הנפלאים והמטורפים.

זה יכול להתמודד עם פיפא למשחקים ריאליסטיים או מנהל פוטבול לסטטום ממצה? לא, ברור שלא. ועבור אנשים רבים, עידן אמצע האמצע הקלאסי Pro Evo מכה את זה כמשחק כדורגל מכל הסיבוב; זה בהחלט מפצל את המשרד הזה בכל מקרה.

אבל עבור מוחלט “פשוט תסתכל על המטרה הזו! זה היה כדורגל נוזלי!”שמחה, זה לעולם לא ישפר. המשך, אם כן, רק משחק אחד נוסף.

מילים נוספות: סם קילדסן, מארק מקלארן, מארק ווילסון, טום וויגינס

משחקי הכדורגל הטובים ביותר בספטמבר 2023

אם אתה אוהב קיק -קבירה, יש המון משחקים לגרד את הגירוד שלך, כך שבלי להתייחס יותר להלן משחקי הכדורגל הטובים ביותר שתוכלו לשחק כרגע.

משחקי הכדורגל הטובים ביותר: Havertz שולט בכדור באמצעות החזה שלו בפיפ

פורסם: 4 בספטמבר 2023

מהם משחקי הכדורגל הטובים ביותר? המשחק היפה הוא אחד הספורט העולמי הגדול ביותר, כך שיש המון משחקי כדורגל – או משחקי כדורגל אם אתה מעבר לבריכה – זמין לפלייסטיישן, Xbox, Switch ו- PC. ה משחקי הכדורגל הטובים ביותר עזור לנו גם ללמוד עוד על המשחקים שאנו צופים בהם, אז בפעם הבאה שאתה צופה במשחק כדורגל עם החברים שלך אתה יכול להשוויץ בידע הנרחב שלך על הקלאסי 4-4-2.

ה- Loadout תמיד מחפש את המשחקים הטובים ביותר להמליץ ​​עליהם, ורשימת משחקי הכדורגל הטובה ביותר שלנו לקחה אותנו על פני פלטפורמות ותפקידי משחק שונים עם כמה ממשחקי הכדורגל הטובים ביותר של PS5, משחקי הכדורגל הטובים ביותר של Xbox, ומשחקי הכדורגל הטובים ביותר של Nintendo Switch. בין אם אתה רוצה ריאליזם איכותי בשידור במשחק הכדורגל שלך, או בבעיטה בסגנון ארקייד בסגנון ארקייד כשיש לך עשר דקות לחסוך, יש לנו מכוסה.

משחקי הכדורגל הטובים ביותר הם:

משחקי הכדורגל הטובים ביותר: דה ברוין הולך לאסוף את הכדור בפיפ

1. פיפא 23

פיפ”א 23 הוא מלך הכדורגל הווירטואלי, ובצדק. המהדורה השנתית של EA Sports נמצאת תמיד בסמוך לראש רשימת רבי המכר בכל שנה.

ללא תחרות באותנטיות שלה, ישנם יותר מ 18,000 כדורגלנים במשחק בכמעט 700 מועדונים אמיתיים, וחלקם שאינם. בעוד שלזכיינית יש מבקריו-בעיקר בגלל שהמיקוד הוא מאוד בכבדות בקבוצה האולטימטיבית של פיפ”א המוחלטת על ידי מיקרו-טרנסקציות-הוא מציע משהו לכל שחקן-משהו שאנחנו מדברים עליו בסקירת FIFA 23 שלנו.

מזדמנים, מדורגים, מקוונים, לא מקוונים, מונעים בקריירה; עם זאת אתה רוצה לשחק כדורגל, פיפ”א מכוסה. יש לו גם מאמן מעמיק, שיכול להחזיק את היד שלך דרך ללמוד את המשחק היפה.

זה גם אחד משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר למשחק על הספה עם חברים, או במצב המועדונים המקצוענים האגדיים, שם תוכלו לחיות את החלום שלכם כסופרסטאר גלובלי. פשוט אל תהיה זה שיסגיר פנדל ברגע האחרון ..

אם לא שמעת, פיפ”א 23 הוא הפרק האחרון של המשחק הנושא את משחק פיפ”א; תואר עונות 23/24 ייקרא FC 24, אז הקפידו ללמוד על כל מה חדש שמגיע לסדרת הכדורגל האגדי.

FIFA 23 זמין בכל הפלטפורמות הגדולות.

משחקי הכדורגל הטובים ביותר: קפטן בקיט סגול מוביל את שחקניו מהמנהרה במנהל הכדורגל 2023

2. מנהל כדורגל 2023

אם אתה מאמין שידע הכדורגל שלך שם למעלה עם הטוב ביותר, מנהל הכדורגל 2023 הוא המבחן האולטימטיבי לכישורי הניהול שלך. סים הניהול האגדי מ- Sports Interactive עבר דרך ארוכה מהימים הראשונים של העברות, בחירת צוותים וצפייה בנקודות דו מימדיות מתרוצצות. המשחק מתגאה כעת במנוע משחק תלת מימד, התנגדות אינטליגנטית ומסד נתונים של שחקנים שהוא כל כך אגדי עד שהקבוצות השתמשו בו כדי לצפות את שחקני IRL IRL.

אוהדי FM יודעים, אין דבר מספק יותר מאשר לקחת קבוצה מהטשטוש ללא ליגה לגבהים המובילים של הכדורגל הקונטיננטלי. בטח, אתה יכול לקחת פיקוד על המועדון האהוב עליך, אבל לזכות בכולו ולחתום על כל וונדרקד דרום אמריקאי לחצות את שולחן העבודה שלך יכול להיות משעמם. לא, השמחה בכדורגל היא הסיפור שאתה בונה בראש שלך כשאתה גורר את נונטון בורו בועט וצורח לפרמייר ליג בלי שום דבר מלבד חשיפה בת 35 וכישרון חופשי שגילית מסקנדינביה.

מנהל כדורגל 2023 זמין במחשב, Xbox, PS5 ו- Switch.

משחקי הכדורגל הטובים ביותר: שני שחקנים מהבונדסליגה נלחמים בזה בכדור בכדורגל

3. כדורגל

Efootball הוא משחק הכדורגל החופשי למשחק של Konami שהיה מוטרד באגים בהשקה כולל שחקנים בלתי נראים ושופטים של פנקייק, אך הוא מתבגר לאט למתמודד בסצנת משחקי הספורט הטובה ביותר. ההתרחקות משחרור שנתי ולתפתח ‘פלטפורמת כדורגל’ מתפתחת וחיה מציגה משהו שונה לחלוטין למתחרה הישן, פיפ”א.

אירועים חיים ותכנים עונתיים נמצאים בלב הכדורגל, המבוססים על לוח השנה של הכדורגל. יש הרבה תוכן בחינם להרוויח, אבל כמו בכל משחק F2P, יש הרבה מה להוציא עליו גם מטבע וירטואלי.

Efootball מחזיק רישיונות עבור כמה ממועדוני הכדורגל המובילים ברחבי העולם, כולל מנצ’סטר יונייטד, ברצלונה, באיירן מינכן, ושני המועדונים במילאנו, יחד עם ליגות אמיתיות וקומץ אצטדיונים. עדיין תוכל לשחק כגיבורי הכדורגל שלך בקבוצת החלומות (סיבוב בקבוצה האולטימטיבית של EA) שם שחקנים בונים את מועדון הכדורגל הפנטזיה שלהם ומטרתם לשלוט במשחק מדורג.

לא הרבה משחקים יש מצב משחק נרדף שמחזיק מעמד אגדי, אך קונאמי עושה, עם ליגת האב. זה לא זמין כרגע, אבל מגיע כ- DLC בתשלום. אם זה יכול להחזיר ויברציות PES לא מקוונות לכדורגל, אנחנו משחק.

Efootball זמין בכל הפלטפורמות העיקריות.

משחקי הכדורגל הטובים ביותר: מכונית ליגת רקטות כתומה משתמשת בגידול כדי לפגוע באוויר הכדור

4. ליגת הרוקט

ליגת הרוקט היא משחק כדורגל ואינך יכול לשנות את דעתנו. מה שהופך את ליגת הרוקט אחת ממשחקי הכדורגל הטובים בכל הזמנים הוא הקלישאה הישנה הזו; זה קל לשחק, ובכל זאת קשה לשלוט. המשחקים הזמזומים של חמש דקות עפים על ידי, ולפני שאתה יודע את זה, שעות עברו. עכשיו חופשי למשחק ולחוצה פלטפורמות, ליגת הרוקט פופולרית בדיוק כמו שהייתה לפני שבע שנים. יש לו אפילו סצנת Esports משגשגת.

הרעיון כל כך פשוט. קח מכונית מיוצרת ומופעלת על רקטה, קח את הבחירה שלך ב- 1V1, 2V2 או את התערוכה הקלאסית של 3v3, והכניסו את הכדור הגדול לשער הגדול. הפקדים עשויים להרגיש מוזרים בהתחלה, אבל אתה תעיף, נסחף ומגביר את הסביבה כמו המקצוענים תוך זמן קצר בכלל. כמו כן, אם אתה חובב קוסמטיקה והתאמה אישית, תאהב את השילובים האינסופיים של ליגת הרוקט למכוניות מעצבים.

רוצה להרים ליגת רקטות ולא בטוח מאיפה להתחיל? בדוק את המדריכים שלנו למכוניות ליגת הרקטות הטובות ביותר ושורות ליגת הרקטות.

ליגת הרקטות זמינה בכל הפלטפורמות הגדולות.

5. מטרת רטרו

שער רטרו מביא ויברציות כדורגל של שנות ה -90 ל- Nintendo Switch, ואנחנו כאן בשביל זה. גרפיקה של 16 סיביות מחזירה אותנו לתקופה פשוטה יותר כשלא היה var בכדורגל. המשחק הנייד הפופולרי שכבר עשה את דרכו לקונסולה, עם גישה למשחקים ‘התקפה בלבד’ שבה ניקוד שערים היא האחריות היחידה שלך-ההגנה מטופלת על ידי סימולציה.

מה שמבדיל את שער הרטרו מעשרות משחקי הכדורגל הנזורים הוא העומק המפתיע שלה. כמו גם להשתלט על המגרש עם בקרות פשוטות ופגיעה ביעדים של 30 יצר. זה מספיק כדי לשמור על המשחק מעניין בין אביזרי גופי, מבלי להפיל אותך במשימות. זכור, אתה כאן כדי להבקיע עולמות, לא לקחת ועידות עיתונאים.

מטרת הרטרו זמינה ב- Nintendo Switch.

משחקי הכדורגל הטובים ביותר: מגרש כדורגל המציג מסך מבוסס תור טקטי המאפשר לך להעביר שחקנים בטקטיקות כדורגל ותהילה

6. כדורגל: טקטיקות ותהילה

כדורגל: טקטיקות ותהילה מביאות אסטרטגיה מבוססת פניות לכדורגל, וזה עובד כל כך טוב, גם אם זה לא אמור. מפתחים אוקראינים Creoteam Call It: XCOM פוגש את מנהל הכדורגל. לא יהיה לך עומק ומיקרו-חיבור של הדמיית ניהול מלאה, אך אתה עדיין יכול לקחת את הצד החובב שלך לליגות הגדולות, לרוץ את שוק ההעברה ולזכות בהכל, תוך כדי קבלת ההחלטות הגדולות החשובות. כדורגל מבוסס תור נראה מוזר בהתחלה, אבל לחשוב ששלושה מהלכים לפני היריב שלך יכול להיות מהנה באופן מוזר.

יהיה קל למחוק את זה, במיוחד בגרסת קונסולת הווניל שלה. חלק מהגרפיקה מזכירה את מנהל האליפות, אך עורך הנגן מבריק. אם אתה רוצה לאכוף ‘קירחים בלבד’ קפדני למצב הקמפיין הבא שלך, אתה יכול עם טקטיקות ותהילה.

כדורגל: טקטיקות ותהילה זמינות ב- PlayStation, Xbox, Switch ו- PC. המשחק קיבל הרחבות ועדכונים מלאים במחשב האישי לאחרונה בחורף 2022, כך שאם אתה יכול להריץ אותו, הכי טוב לשחק אותו שם במלוא הדרו, ולא במהדורות הקונסולה הבסיסיות.

משחקי הכדורגל הטובים ביותר: שחקן בועט בכדור קדימה על ההגנה בסיפור הכדורגל

7. סיפור כדורגל

כדורגל כידוע שהוא אסור בסיפור הכדורגל, וזה תלוי בך – וכדורגל הקסמים שלך – כדי לשחזר אותו. סיפור כדורגל אינו משחק ספורט ככזה: זה RPG על כדורגל. תתעמק בעולם פתוח ותעקוב אחר ההרפתקה של שחקן יחיד, תדבר עם תושבי העיירה על החזרת המשחק היפה לחייהם, ולהביס שפע של רעים.

RPG חמוד ומונע סיפור זה מלא בפאזלים, קווסטים, NPCs ואתגרים שנמצאים טוב יותר באגדה של משחקי זלדה או מריו פתוחים בעולם הפתוח. גם הגרפיקה מענגת.

אולי המאכזב ביותר הוא משחק הכדורגל של ארקייד שאתה משחק בתוך המשחק. אתה תגיע נגד צוותי ילדים, כרישים, נינג’ות ו- OAPs במסע שלך. אם אתה מצפה למשחקי כדורגל של FIFA 23, הימנע ממנו. משחקי הכדורגל של הכדורגל הם הרבה יותר פשוטים, וקח פחות להבין. אל תשחק בכדורגל; לשחק למען הנרטיב.

אם יש לך חברים עם סיפור כדורגל, אתה יכול לשחק גם התאמות מרובות משתתפים. אתה יכול להרים סיפור כדורגל בפלייסטיישן, Xbox, Nintendo Switch ו- PC.

משחקי הכדורגל הטובים ביותר: MII מפנה כדור בכדורגל Switch Switch Switch

8. Switch Switch Sports

התואר היחיד בתצוגת משחקי הכדורגל הטובים ביותר שלנו שמאפשר לך לקבל פיזית, Nintendo Switch Sports מאפשרת לך לצרף ג’ויקון לרגל שלך כדי לשחק את משחק הכדורגל שלה, באמצעות רצועת הרגליים הכלולה. כשאתה יורד למשחקים, תוכל לשחק Outs 1V1, 4V4 או Penalty Shoots. אם אתה נושא פציעה או לא מרגיש פיזי מדי, אתה יכול לשחק גם עם הידיים שלך.

העיתוי הוא המפתח בספורט מתג, שם תתוגמל בתערוכות דמויי ארקייד עם ממש מעלה את הכדור אם אתה מסמר צילום או כותרת צלילה. מזכיר את משחק הספורט הישן של Wii, זה אחד לפציץ במסיבות במקום לשבת ולשחק את עצמך במשך שעות ארוכות, אבל זה בהחלט יביא לך להבקיע שערים ולחגוג.

פשוט נסה לא לשבור שום דבר בחום המשחק.

Nintendo Switch Sports זמין רק ב- Nintendo Switch.

זה אנחנו שמתקשרים במשרה מלאה ברשימת משחקי הכדורגל הטובים ביותר שלנו. צריך להיות משהו עבורך בתמהיל כאן, אבל אם לא, הקפד לבדוק את הרשימות שלנו של משחקי ה- PS5 הטובים ביותר, משחקי סדרת ה- Xbox הטובים ביותר, ומשחקי ה- Nintendo Switch הטובים ביותר עבור אפשרויות משולשות יותר של Triple-A. נתראה שם על המגרש.

עוד מה- Loadout

אלכס בוג אלכס מרוויח את כתיבת הלחם היומי שלה על ענף הקוסמטיקה, אך אל תתנו לזה להטעות אתכם. היא מבלה את מרבית לילותיה במשחק וכתיבה על פיפ”א 23 וקריאת חובה וורזל.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.