10 משחקי האסטרטגיה הגדולה הטובה ביותר שיכולים להגשים את פנטזיות השליטה העולמיות שלך

חבורה של סוגיות יכולות להתרחש בזמן המרת מצבי שמור, אך זה עדיין רעיון מסודר ללא קשר. בתנאי שיש לך מאות שעות לרשותך לשחק באמצעות ארבעה או חמישה משחקי אסטרטגיה מאסיביים.

15 משחקי האסטרטגיה הגדולים הטובים ביותר בכל הזמנים

משחקי אסטרטגיה מפוארים נפוצים להפליא, ובו בזמן נדיר בז’אנר האסטרטגיה. מצד אחד, האסטרטגיה הגדולה עוסקת בקנה מידה ורוחב של מערכות (רוב משחקי ה- 4x יכולים להיות מסווגים כאסטרטגיה מפוארת). מצד שני, האסטרטגיה הגדולה הופכת לאט לאט תת-ז’אנר משלה בעיקר בגלל תפקידו של פרדוקס אינטראקטיב בלקחת בעלות על תת-ז’אנר. כדי לדשדש את העמימות ולתת נקודת התחלה קונקרטית לשחקנים להיצמד אליהם, החלטנו להכין רשימה של משחקי האסטרטגיה הגדולים הטובים ביותר בכל הזמנים עם כניסה אחת לכל זיכיון.

משחקי האסטרטגיה הגדולים הטובים ביותר

15. שליטות 5: לוחמי האמונה

שליטות 5: לוחמי האמונה

עיצוב משחק של Illwinter
מוֹצִיא לָאוֹר: עיצוב משחק של Illwinter
מחשב, מקוס, לינוקס

הראשון מבין כמה משחקי אסטרטגיה 4x לחסד את הרשימה, Dominions 5 הוא האסטרטגיה הגדולה ביותר של הפנטזיה הארדקור כרגע בשוק.

דומינונים 5: לוחמי האמונה היא מפלצת אסטרטגיה מבוססת תפנית של משחק מושלם לשחקנים המעוניינים לפקוד צבאות פנטסטיים ומוזרים בתפאורה של א.ה. די בכדי להעניק את מספר הכישופים הכלליים והספציפיים לסיעה כדי לתת למשחק האסטרטגיה הזה את התואר “Grand”.

התקלה הגדולה ביותר שלה ומה שהופך אותו לכניסה ה -15 הוא עקומת הלמידה התלולה להפליא שלה. אף כי גם באופן גרפי לא מרשים מדי, לדומינונים 5 יש את כל הדרוש למשחק אסטרטגיה מפואר: ניהול וגיוס של הצבא, גיוון סיעה מסיבי, מחקר, זיוף פריטים, בנייה וניהול סוכן. היעדר הדיפלומטיה לא מפספס מכיוון שהעומק האסטרטגי של הלחימה בכל החזיתות הוא הרבה כדי לגרום לשחקנים שקועים באחד ממשחקי האסטרטגיה הגדולה ביותר בכל הזמנים.

14. שליט כוכב 2

מפתח: אולפני עיוור, קרחון
מוֹצִיא לָאוֹר: אולפני Mind Mind
פלטפורמות (ים): PC, Linux

במובנים רבים, Star Struce 2 וקודמו הישיר הם גרסת תקציב נמוכה יותר של סטלריס של פרדוקס לפני שהמשחק הזה אפילו הוכרז. על ערכי הייצור הצנועים שלה, Star Struce יכול לתת כמה כותרות AAA לרוץ לכספם. .

מבחינה גרפית, המשחק אינו מה לכתוב עליו הביתה, אבל הוא יותר מאשר מפצה עליו עם הכמות המגוחכת של שחקני ההתאמה האישית, כאשר מעצב הספינות הוא גולת הכותרת מסוימת. שחקנים יכולים להתעסק במודולים, תשתיות ולברר את מסלול הטכנולוגיה הטוב ביותר כל הזמן מדמה את מאמצי השחקן בזמן אמת.

.

13.

אבירי הכבוד

מפתח:
מוֹצִיא לָאוֹר: פרדוקס אינטראקטיבי, חמניות אינטראקטיביות, Atari Inc.
פלטפורמות (ים): PC

סוג של מתחרה מוקדם לסדרת המלחמה הכוללת של ספינת הדגל של Creative Estamer, למעט בזמן אמת, אבירי הכבוד נקבעים באירופה מימי הביניים, שם השחקנים בוחרים סיעה ותכנית וכובשים את דרכם לעליונות.

למרות האסתטיקה הפשטנית וממשק המשתמש המיושן, בניגוד לכמה מהמשחקים הישנים האחרים ברשימה זו, אבירי הכבוד עדיין מחזיקים עד היום, בעיקר בגלל המכניקה והמשחקים המהנים שלה. אתה יכול לחשוב שמדובר במשחק נישה שנשכח, אבל הסדרה מחזיקה מספיק חזקה כדי לקבל סרט המשך.

אבירי הכבוד בולטים במערכת הבנייה החדשנית שלה ויישום מוצלח של פעולה בזמן אמת על פני המודל המסורתי יותר מבוסס תור. למען האמת, המפתחים הצליחו לשלב מערכת קרב טקטית הגונה בה צבאות יכולים פנים-אוף בקרבות בקנה מידה קטן בקצב מהיר. למרות שהזמן אולי קבר אבירי כבוד באפלולית, זהו פנינה נסתרת ששילבה מערכות רבות שיהפכו לשכיחות במשחקי אסטרטגיה מאוחרים יותר.

12. אלפא קנטאורי של סיד מאייר

אלפא קנטאורי של סיד מאייר

מפתח: משחקי Firaxis, Westlake Interactive
אמנויות אלקטרוניות, אספיר מדיה, תוכנת לוקי
פלטפורמות (ים): מחשב, מקוס, לינוקס

. עם זאת, האלפא קנטאורי של Firaxis עדיין מגרד את הגירוד עם המערכות האיכות הכללי והמערכות הראשונות שלה. למרות שתכנית הבקרה, הגרפיקה וממשק המשתמש די מיושנים בשלב זה, התכונות והמכניקה של אלפא קנטאורי בלבד הופכות את המשחק לשווה לבדוק.

מה שאלפא קנטאורי מסתדר הוא גיוון סיעה והאינטראקציה המשמעותית של כדור הארץ עם פעולות השחקן. המשחק הזה הוא באמת תקן הזהב עבור גורמים פוליטיים מתחרים מוגדרים היטב עם אידיאלים, התמחות ומטרות ניצחון מובחנות עם הרבה משחקים מודרניים שעושים כמיטב יכולתם לחזור על הצלחה כזו.

אלפא קנטאורי הקדימה את זמנה והיא עדיין דוגמא של משחקי 4X ואסטרטגיה באופן כללי והיא אחד ממשחקי האסטרטגיה הגדולים הטובים ביותר בכל הזמנים.

11. חרב הכוכבים

חרב הכוכבים (2006)

מפתח: הפקות קרברוס

פלטפורמות (ים):

מאסטרטגיה מפני פלנטה ועד גלקטיקה, חרב הכוכבים היא עוד משחק אסטרטגיה של אולדי-אבל-גולדי 4x. זו לא תהיה רשומת ה- 4x האחרונה ברשימה מכיוון שמשחק זה עושה עבודה מצוינת להדגיש את רוחב המערכות העומדות לרשות תת-ז’אנר 4x. עם חרב הכוכבים בפרט, מגוון התכונות מורכבות בדרגה גבוהה של מורכבות, המעניקה למשחק עקומת למידה תלולה וקבלת החלטות מרתקות.

ממש כמו אלפא קנטאורי, חרב הכוכבים בולטת בגישה המובהקת שלה לעיצוב וזהות סיעה, עץ טכנולוגיה נרחב ומעצב ספינות יחיד מסוג. מעצב הספינות ניזון גם בקרבות הטקטיים והקרבות המרתקים בזמן אמת של המשחק, משהו שאפילו כמה ממשחקי האסטרטגיה הגדולים הטובים ביותר נאבקים איתם.

.

10. אגדה אינסופית

Endless Legend (2014)

מפתח: אולפני אמפליטודה
מוֹצִיא לָאוֹר:
פלטפורמות (ים): PC, MacOS

סטייה לפנטזיה מדעית, אגדה אינסופית היא אחת מהפנטזיה המוצלחת ביותר, אם לא פנטזיה מצליחה ביותר על משחקי אסטרטגיה מפוארים, תוך השראה רבה מסדרת התרבות, תוך חידוש בכמה תחומי מפתח.

נושא נפוץ למשחקי אסטרטגיה מפוארת באיכות גבוהה 4x הוא המגוון של הסיעה שלהם והאגדה האינסופית אינה שונה. עם זאת, אמפליטודה לקחה עיצוב סיעה צעד נוסף קדימה על ידי הפיכתם לא רק לאסתטית, אלא גם מכנית, והוסיפה אלמנט של אסימטריה למשחק.

אגדה אינסופית מחדשת גם בעיצוב מפות עם הצגתו הבולטת של מערכת מגזרית למטרות דיפלומטיות, כלכליות ובנייה. . בסך הכל, אגדה אינסופית היא אחד ממשחקי האסטרטגיה הגדולים הגדולים ביותר לאיזון הא -סימטרי שלה מעיצוב סיעה ייחודי ומפלייר חזותי מדהים.

9.

מפתח: אולפני Triumph
מוֹצִיא לָאוֹר: פרדוקס אינטראקטיבי
פלטפורמות (ים): PC, PS4, Xbox One

מכאן והלאה, רשימה זו יכולה להיקרא כמעט רשימת משחקי הפרדוקס הטובה ביותר, מכיוון שהם המפתחים והמפרסמים הגדולים ביותר של משחקי אסטרטגיה גדולים. . מדע בדיוני הוא בדרך כלל תפאורה פופולרית למשחקי אסטרטגיה מפוארים לחקור בגלל הפוטנציאל העמוק לעומק מכני, במיוחד למחקר ולחימה.

כמשחק אסטרטגיה מפואר, גיל הפלאים: Planetfall מכסה את כל הבסיסים העיקריים של ניהול עירוני, דיפלומטיה מעמיקה ומערכת כלכלה פשטנית גם אם. .

מבין משחקי האסטרטגיה הגדולה, Age of Fonsers אכן מקרטעים מעט בעיצוב הסיעה שלה, אבל זה עדיין אחד ממשחקי האסטרטגיה המדעית המדעית 4x עד היום עד היום.

8. לבבות ברזל 4

לבבות ברזל 4

סטודיו לפיתוח פרדוקס
מוֹצִיא לָאוֹר: פרדוקס אינטראקטיבי
פלטפורמות (ים): מחשב, מקוס, לינוקס

משחק האסטרטגיה הגדול הראשון שפותח ישירות על ידי פרדוקס כדי לחסד את הרשימה הזו, Hearts of Iron 4 מכסה את פרק הזמן הנמוך ביותר של כל משחק אסטרטגיה מפואר, אבל זה מפצה על כך ברוחב התוכן העצום. משחק זה הוא גם דוגמה טובה לפופולריות של ההיסטוריה במשחקי אסטרטגיה מפוארת, משהו שפרדוקס מצטיין ב. החברה משתמשת במסגרות היסטוריות שונות כדי להדגיש חלקים שונים בחוויית האסטרטגיה הגדולה.

לבבות של ברזל 4, אם כי ממוקדים מאוד בצבא, הוא יותר משחק אסטרטגיה גרנד לוגיסטי, בו השחקנים יצטרכו למקסם את ייצור המפעל שלהם, מחקר נשק, ולרשתות אספקה ​​כדי לוודא שכוחותיהם יגברו במלחמת העולם השנייה. זה לא אומר שכל השאר נדחף לצד הדרך, עם זאת, מכיוון שלשחקנים יש מספיק גמישות כדי לשנות את ההיסטוריה ובחירת הדרך שלהם לניצחון.

אף על פי שהוא קטן יותר בהיקף וליניארי יותר מכמה מהתשלומים האחרים של פרדוקס, לבבות של ברזל 4 הוא אחד ממשחקי האסטרטגיה הגדולה ההיסטורית ההיסטורית שם בחוץ.

7. שדה תהילה: אימפריות

אימפריות שדה של תהילה

עידן
מוֹצִיא לָאוֹר: תוכנה סליסטרינית
PC

ממכלים ומטוסים ועד לגיונות ופלנקס, שדה התהילה: אימפריות הוא משחק אסטרטגיה מפואר שנקבע בעתיקות תקופת הברזל. זה יכול להיחשב כמתחרה בכותרות האסטרטגיה הגדולה של פרדוקס, למעט בצורה מבוססת תור עם אותנטיות היסטורית גדולה יותר. משחקים שפורסמו בסלייטרין הם בדרך כלל נחשבים כאותנטיים מבחינה היסטורית בגלל הרקע שלהם במלחמה הארדקור.

מלבד פשוט להיות מבוסס תור, שדה התהילה: אימפריות בולטות עם מבחר הפלגים הרחב שלה, מערכת לחימה מעולה ומערכת בנייה ודקדנס מובחנת. במיוחד לחימה היא החליפה החזקה של אמפירי שכן סדרת שדה התהילה עצמה החלה כעיבוד וירטואלי למשחק המלחמה של המיניאטורות ומשופרת רק אם השחקנים מחזיקים את משחק התהילה 2 כדי לשחק קרבות באופן ידני (עדיין יש כמה מחלוקת סביב פיצול תכונה זו).

.

6. מלחמה מוחלטת: שוגון 2

מפתח: הרכבה יצירתית
מוֹצִיא לָאוֹר: סגה
פלטפורמות (ים):

יש כל כך הרבה מה לבחירה בעת התאמת ההיסטוריה למשחקי אסטרטגיה מפוארים ואחד המוצלחים ביותר של סנגוקו ג’ידאי יפן היא המלחמה הכוללת של האסיפה הקריאטיבית: שוגון 2. זיכיון המלחמה הכולל בכללותו, עם התמקדות חדה בתער במלחמה וכיבוש, עשוי להיות מעט ממוקד מדי מכדי להיחשב לסדרת אסטרטגיה גדולה אמיתית, אך יש מספיק מערכות מגוונות כדי לעזור לו להפוך את החיתוך. קונפליקט, ממש כמו היסטוריה, מספק פוטנציאל רב לתכונות ומערכות טריות ומשכנעות וכאן סדרת המלחמה הכוללת הופכת את אילן היוחסין שלה.

אמנם שוגון 2 עשוי להיות לא מורכב או רחב בתכונות כמו חלק ממשחקי האסטרטגיה הגדולה של פרדוקס, אך יש לה רגל עם האסתטיקה שלה, לחימה קרביים ומכניקה הקשורה לאופי. מלבד מערכת הלחימה המצוינת בזמן אמת, מערכות המשחק התפקידים של לייט ופיתוח תווים מגרמים את חווית האסטרטגיה הגדולה ומעניקה לה מגע אישי, מכיוון שמשחקים רבים מסוג זה יכולים להפוך למשחקי ניתוח גיליונות אלקטרוניים חסרי נפש.

.

5.

ויקטוריה 2

מפתח: סטודיו לפיתוח פרדוקס
פרדוקס אינטראקטיבי, תכנות וירטואלית, אולפני 1C/כדור שלג
פלטפורמות (ים): PC, MacOS

ויקטוריה 2 חוזרת למלכי משחקי האסטרטגיה הגדולים, יש אחת מתקופות הזמן המעניינות והפחות מכוסות בהיסטוריה. . זה גם במקרה אחד ממשחקי הפרדוקס החזקים והנחשבים ביותר, מכיוון שהוא עדיין מתחזק היום, במיוחד עם סרט המשך שהוכרז לאחרונה.

כאשר לבבות ברזל 4 מתמקד במלחמה ולוגיסטיקה, ויקטוריה עושה את אותו הדבר עבור כלכלה, חברה ופוליטיקה. .

בעוד שהמשחק עשוי לסטות קרוב מדי להיות סימולטור בגיליון אלקטרוני, הוא ללא ספק שובה לב ומרוויח נקודות נוספות לכיסוי תקופה לא שכיחה בהיסטוריה.

.

מלכים צלבניים 3

מפתח:
מוֹצִיא לָאוֹר: פרדוקס אינטראקטיבי
פלטפורמות (ים): מחשב, מקוס, לינוקס

כשחוזרים כמעט אלף, מלכים 3 צלבנים מתרחשים בתקופה של ימי הביניים בה ההתמקדות בכלכלה מפנה את מקומה לגחמותיהם של דמויות בודדות, שליטים וווסלים. . אסטרטגיה לא תמיד קשורה למספר פריצות ורציונליות מושלמת, אלא גם על מערכות יחסים ורגשיות אנושית.

אנו יכולים לשיר את ההשבחות כל היום על מערכות הדמויות העמוקות של המשחק, אך חשוב מכך, זה מה שמכניקות אלה עושה כדי להבדיל את משחק האסטרטגיה הגדול הזה מהאחרים. .

למרות שזה אולי לא מורכב במערכות הכלכליות שלה כמו חלק ממקבילותיו האחרות של פרדוקס, צלבני קינגס 3 הוא עדיין אחד ממשחקי האסטרטגיה הגדולים והמרתקים ביותר עם סיפורים בשוק.

3. ציוויליזציה 6

ציוויליזציה VI

מפתח: משחקי Firaxis, Aspyr Media
מוֹצִיא לָאוֹר: משחקי 2K
פלטפורמות (ים): PC, MacOS, Linux, iOS, PS4, Xbox One, Switch, Android

שום רשימה לא תושלם מבלי לדון בסדרת התרבות בדרך כלשהי, והציוויליזציה 6 היא הנציגה הטובה ביותר של הסדרה כולה (אם כי Civ 5 שווה לבדוק). . למרות שהמשחק עשוי לא לשלב מערכות משחק תפקידים מפורשות, הפוטנציאל לסיפור סיפורים מתעורר עדיין שם, מה שמוסיף רק לחוויה.

בניגוד לחלק מהמשחקים האחרים ברשימה, שיכולים להיות מכריעים ומתישים, Civilization 6 שומר למטה בשיתוק ניתוח. המשחק גם הוא נקודת ציון לסדרה כולה עם הצגת מחוזות, עידון לאושר בעיר, ועיצוב מחדש של תרבות ואזרחים (שלא לדבר על הדגש הגדול יותר על האקלים והגיאוגרפיה בהרחבות).

סדרת התרבות פשוט ממשיכה לתת והכותרת האחרונה שלה היא עדיין אחד ממשחקי האסטרטגיה הגדולים הטובים בכל הזמנים אפילו חמש שנים לאחר השחרור.

2. אירופה יוניברסל 4

Europa Universalis iv

מפתח: סטודיו לפיתוח פרדוקס
מוֹצִיא לָאוֹר: פרדוקס אינטראקטיבי
פלטפורמות (ים):

Europa Universalis 4 הוא היד את משחק האסטרטגיה הגדולה ההיסטורית ההיסטורית בכל הזמנים. ממש כמו ויקטוריה 2, זהו משחק פרדוקס נוסף והוא גם מכסה תקופת היסטוריה פחות מיוצגת במשחקים, התקופה המודרנית המוקדמת. ריכוזיות, קולוניזציה, כיבוש ומריבות דתיות הם שם המשחק כאן.

אירופה יוניברסלס מתמקדת יותר בהתרחבות וכיבוש כלפי חוץ מעניקה למשחק מרכיב של דינמיות אסטרטגית שחסרה במשחקים כמו ויקטוריה או צלבנים מלכים. העובדה ששחקנים יכולים לבחור כמעט כל סיעה, קטנה או גדולה, ולראות כמה רחוק הם יכולים ללכת או אפילו פשוט לקחת את העולם כולו היא שבחים בפני עצמה – יש כל כך הרבה חופש וגמישות.

להתמקדות של Europa Universalis 4 בכיבוש יש פוטנציאל להיות מעופש וחוזר על עצמו, אך המסה העצומה של התוכן מובטחת שתשחק שחקנים שמתעניינים במפגשי משחק רבים.

1. סטלריס

סטלריס

מפתח: סטודיו לפיתוח פרדוקס, טנטלוס מדיה
מוֹצִיא לָאוֹר: פרדוקס אינטראקטיבי
פלטפורמות (ים): PC, MacOS, Linux, PS4, Xbox One, Xbox Series X&S

. כדי לפשט את ההיקף המסיבי של סטלריס, למעשה ליבת ההצלחה של המשחק היא שילוב של מרבית האלמנטים שנמצאים בכל הערכים הקודמים ברשימה. בניגוד לאחיה הפרדוקס האחרים, סטלריס גם הוא משחק 4x, שרק מעניק את עצמו לספק למשחק ליבת משחק מצוינת.

סטלריס אכן מתקרב קצת יותר להיות משחק אסטרטגיה של גיליון אלקטרוני מאשר משהו כמו צלבני מלכים, אבל זה נמנע מלהיות מתיש בגלל המספר העצום של המערכות במשחק. תמיד יש מה לעשות, מתכנון ספינות ותכנון בנייה פלנטרית, לאובדן עצמך במעצב האימפריה ולבנות את הדרך הטובה ביותר לאחד מסוגי הניצחון הרבים.

סטלריס מגלם את חלומות המדע הבדיוני בצורה מושלמת-עתיד האפשרויות האינסופיות-וככזה הוא משחק האסטרטגיה הגדול ביותר בכל הזמנים.

חלק מהסיקור שתמצאו על נשרים מתורבתים מכיל קישורי שותפים, המספקים לנו עמלות קטנות על בסיס רכישות שנעשו מביקור באתר שלנו. אנו מכסים חדשות משחקים, ביקורות על סרטים, היאבקות ועוד הרבה.

. אני אוהב כל מיני משחקי אסטרטגיה וטקטיקות, במיוחד אלה המושרשים בהיסטוריה.

. .

10 משחקי האסטרטגיה הגדולה הטובה ביותר שיכולים להגשים את פנטזיות השליטה העולמיות שלך

10 משחקי האסטרטגיה הגדולה הטובה ביותר שיכולים להגשים את פנטזיות השליטה העולמיות שלך

האם חלמת אי פעם להיות שליט העולם כולו ולהטיל את רצונך על כל תושביו? כמובן שיש לך, פשוט לחצת על מאמר על משחקי אסטרטגיה מפוארים. במובנים רבים, משחקי אסטרטגיה מפוארים הם פנטזיית הכוח האולטימטיבית מכיוון שהם מאפשרים לנו לעצב לטעמנו לא רק דמות או סיעה, אלא עולם שלם. תלוי באיזה משחק אתה משחק, העולם הזה יכול להיות מבוסס על היסטוריה, פנטזיה או מדע בדיוני.

בעוד שלעתים ניתן למצוא משחקי אסטרטגיה מפוארים בפלטפורמות אחרות, התת -מין קשור לרוב למשחקי מחשב. וקל לראות מדוע. . קצת קשה לעשות את כל זה עם בקר.

למותר לציין כי המשחקים האלה נוטים להיות מורכבים מאוד ומאתגרים למדי, יותר מרוב הז’אנרים האחרים. אבל זה בדיוק מה שהופך אותם כל כך מהנים ומתגמלים לשחקנים המוכנים ללמוד את כל המכניקה הקטנה והסובכת שלהם.

אם אתה אחד מאותם שחקנים, אנו מזמינים אתכם לבדוק את רשימת 10 משחקי האסטרטגיה הגדולה ביותר שלנו הזמינים במחשב עכשיו.

10 – גיל ההיסטוריה II

גיל ההיסטוריה II

בעבר היה ידוע כגיל התרבויות II, Age of History II הוא פרויקט שאפתני של אדם אחד שנוצר באופן עצמאי על ידי היזם הפולני łukasz jakowski. רוב משחקי האסטרטגיה הגדולה מפותחים על ידי קבוצות גדולות, כך שפשוט לראות אחד שנעשה באופן עצמאי זה די מרשים. מרשים עוד יותר הוא העובדה שהמשחק ממש טוב, בתנאי שתוכלו לעבור בעיות טכניות מסוימות וחריגות גיאוגרפיות.

. באופן כללי, משחקי אסטרטגיה מפוארים מחייבים אותך לדפוק את הראש על הקיר במשך אינספור שעות רק כדי לנסות לעטוף את הראש סביב מערכות הליבה. זה לא המקרה כאן בכלל.

גיל ההיסטוריה II מספק לשחקנים מפה מפורטת של העולם הכוללת מאות אם לא אלפי מדינות, מחוזות ושבטים. . או קצת משניהם.

הרעיון שמאחורי גיל ההיסטוריה II הוא פשוט מאוד ועובד לא דומה למשחק פרדוקס, גם אם מפושט מאוד. זה לא בהכרח דבר רע, במיוחד אם אתה חדש במשחקי אסטרטגיה מפוארים.

אם לשפוט על פי ביקורות הקיטור, Age of History II לא קיבל עדכונים חדשים כבר כמעט שנה. למרבה הצער, נראה שהתמיכה במשחק הופסקה לחלוטין. ובכל זאת, המשחק עולה רק 5 דולר ובמחיר הזה, בהחלט שווה להרים.

9 – אימפריור: רומא

משחקי האסטרטגיה הגדולים ביותר של משחקי אסטרטגיה: רומא

Impicator: רומא היא אחת הכותרות הפחות מצליחות של פרדוקס, אך למשחק יש מספיק איכויות גאולות כדי שיהיה שווה לבדוק את זה. התפאורה בלבד היא נקודת מכירה גדולה מכיוון שיש רק קומץ משחקי אסטרטגיה גדולים אחרים שנקבעו ברומא העתיקה.

Imperator: רומא מתרחשת בין 304 לפנה”ס ל- 27 לפני הספירה, פרק זמן שמתאים בערך למעבר של רומא מהרפובליקה לאימפריה. בדיוק כמו ששמו מרמז, המטרה הסופית היא להפוך לקיסר הרומאי הראשון, אם כי מרבית המשחקים מתרכזים סביב האירועים המובילים ליצירת האימפריה.

למרות שרומא יושבת במרכז הכל, המפה למעשה משתרעת מחצי האי האיברי במערב כל הדרך להודו במזרח. ואתה אפילו לא בהכרח צריך לשחק כרומא מכיוון שהמשחק מאפשר לך להשתלט על כל מדינה או שבט שנכח באותה תקופה.

פרדוקס השתהה את התמיכה במשחק באפריל 2021, וזה חבל מכיוון שהמפתחים הצליחו ליצור כמה DLC די טוב עד לאותה נקודה. ה- DLC מוסיף תוכן נוסף המתרכז סביב מלחמות הפוניק, מדינות העיר היוונית ויורשי אלכסנדר הגדול.

8 – ההגמוניה השלישית: התנגשות הקדמונים

ההגמוניה השלישית: התנגשות הקדמונים

ההגמוניה היא סדרה של משחקי אסטרטגיה מפוארים היסטוריים המתרחשים בעיקר במהלך העתיקה הקלאסית. הכניסה השלישית בזכיינית מתמקדת בתרבויות החיים סביב הים התיכון במאה החמישית לפני הספירה. כמו יוונית, גאלים, לטינית, אילריאנים וסיליליאנים.

ההגמוניה III חולקת לא מעט קווי דמיון עם סדרת המלחמה הכוללת, כולל קרבות טקטיים בזמן אמת. אבל יש לו גם מספיק תכונות מקוריות כדי לאפשר לו להבדיל את עצמו מהזכיינית הפופולרית ביותר. ראשית, ההגמוניה השלישית: התנגשות הקדמונים ממוקדת הרבה יותר בתכנון לטווח הארוך.

. .

ההגמוניה השלישית: התנגשות הקדמונים יצאה בשנת 2015 ורק קיבלה הרחבה אחת עד כה. הרחבה חדשה בשם Isle of Giants אמורה להשיק מתישהו עד סוף השנה.

7 – ויקטוריה השנייה

ויקטוריה השנייה

ויקטוריה השנייה היא בת עשור בשלב זה אך אל תתנו לגילה להטעות אתכם כי המשחק עדיין מחזיק מעולה עד היום. כמובן שמשחקים כאלה עוסקים בניפוי בתפריטים וזה אף פעם לא מזדקן כל עוד מערכות ניהול הליבה הן מוצקות. שהם בהחלט נמצאים במקרה זה.

ויקטוריה השנייה מתרחשת בתקופה מאוד מעניינת בהיסטוריה שמשתרעת על מאה מלאה משנת 1836 עד 1936. זו הייתה תקופה של סערה גדולה שכן מונרכיות מוחלטות החלו להתיישן וחלק גדול מאירופה עבר למערכות ממשל דמוקרטיות יותר.

במקביל, הקולוניזציה והעבדות היו עדיין דבר שבשגרה באזורים מסוימים של העולם במאה ה -19, אם כי גם אלה יהפכו (בעיקר) לנחלת העבר בעשורים לבוא.

למרות שמלחמות גדולות התרחשו באותה תקופה, ויקטוריה השנייה מתמקדת בעיקר בשינויים הפוליטיים והחברתיים המתרחשים בעולם. לוחמה היא חלק חשוב למדי מהמשחק אך היא דורשת מושב אחורי לדיפלומטיה ולכלכלה.

מוקדם יותר בשנת 2021 אישר סוף סוף פרדוקס אינטראקטיבי שוויקטוריה 3 היא יותר מסתם MEME. .

משחקי האסטרטגיה הגדולה הטובה ביותר מלחמה מוחלטת: שלוש ממלכות

סדרת המלחמה הכוללת העבירה הרבה משחקים נהדרים לאורך השנים, אך שלוש ממלכות בולטות כדוגמה די ייחודית לבדיון היסטורי. היו משחקים אחרים המבוססים על הרומנטיקה של שלוש הממלכות בעבר, אך אף אחד לא הרגיש גרנדיוזי ואפי כמו זה.

במובנים מסוימים, שלוש ממלכות משחקות בדיוק כמו רוב משחקי המלחמה הכוללים האחרים. יש לך שכבת אסטרטגיה מבוססת תפנית יחד עם קרבות טקטיים בזמן אמת וניהול יישוב. . למרות ניסיונותיו של ההרכבה הקריאטיבית להציג כמה חידושים פה ושם, מצור במלחמה מוחלטת עדיין לא גדולים.

גולת הכותרת העיקרית של שלוש ממלכות היא מצב הרומנטיקה, המתמקד בדמויות ובסיפור סיפורים יותר ממה שאפשר לצפות ממשחק מלחמה מוחלט. מצב הרומנטיקה מבוסס על הרומנטיקה של הרומן של שלוש הממלכות ובכך מספק מבט פנטסטי יותר על האירועים הסובבים אותו.

אם אתה מחפש חוויה אותנטית יותר מבחינה היסטורית, אתה יכול לנסות את מצב הרשומות במקום זאת.

האסיפה היצירתית עלתה באש מוקדם יותר השנה לאחר שבחרה לסיים את התמיכה במשחק מבלי להסביר מדוע. שלוש ממלכות קיבלו שבעה חתיכות DLC מאז שחרורו בשנת 2019, אך האוהדים ציפו לפחות להתרחבות נוספת לבשר חלקים מסוימים של המשחק. עם זאת, למרות זאת, המשחק בהחלט שווה לשחק, אם רק למצב הרומנטיקה בלבד.

לבבות הברזל הרביעי

מלחמת העולם השנייה היא תפאורה די פופולרית למשחקי אסטרטגיה מפוארת וקל לראות מדוע. הז’אנר מבוסס על משחקי מלחמה של שולחן השולחן, אשר בתורם, קיבלו השראה באסטרטגיות צבאיות המשמשות בסכסוכים בעולם האמיתי. ישנם לא מעט משחקי אסטרטגיה מפוארים עם נושאי מלחמת העולם השנייה, אתה יכול לנסות, אבל אם אתה רוצה לשחק את הטוב ביותר של המראה הטוב ביותר לא רחוק יותר מלבבות הברזל הרביעי.

. לכל המוקדם, תוכלו להתחיל בשנת 1936, אם כי תרחישים מסוימים יתחילו להתחיל בשנת 1939. התאמות רגילות נועדו להסתיים בסוף 1945 אבל אתה יכול להמשיך לשחק מעבר לזה אם אתה באמת רוצה. במיוחד אם אתה משתמש במודדים.

. אתה יכול לצפות לקבל הרבה יתרונות על ידי משחק כאחת המעצמות הגדולות של מלחמת העולם השנייה כמו גרמניה, ברית המועצות או ארצות הברית. עם זאת, התחלה כעוצמה מינורית ושינוי מהלך ההיסטוריה הוא ללא ספק הרבה יותר כיף.

Hearts of Iron IV קיבלו למעלה מתריסר הרחבות וחבילות DLC לאורך השנים ופרדוקס עדיין לא סיימה לתמוך במשחק. . .

4 – סטלריס

משחקי האסטרטגיה הגדולה הטובה ביותר Stellaris

אם השאיפות שלך חורגות משליטה גלובלית גריד. יש כמות מוגבלת באופן מפתיע של משחקי אסטרטגיה מפוארים המאפשרים לך לעשות זאת, אבל למרבה המזל אתה יכול להפוך לקיסר גלקטי בסטלאריס.

. זה תלוי בך להחליט אם ברצונך לכפות את צוואתך על הגלקסיה באמצעות דיפלומטיה או כוח צבאי.

ההפעלה הראשונה של פרדוקס למדע בדיוני נפגשה בהתחלה עם כמה רגשות מעורבים, אך רוב השחקנים בסופו של דבר צמחו להתפעל מהיקף המשחק ואת השאיפה של המשחק. .

אחד הדברים המגניבים ביותר במשחקי פרדוקס הוא שתוכלו להעביר את מצב השמירה שלכם מתואר אחד למשנהו. ובתוך כך, שחק מה שמכונה “מגה-קמפיין”. בדרך כלל אלה הולכים משהו כזה: צלבני מלכים III -> Europa Universalis IV -> Victoria II -> לבבות הברזל הרביעי ובסופו.

חבורה של סוגיות יכולות להתרחש בזמן המרת מצבי שמור, אך זה עדיין רעיון מסודר ללא קשר. בתנאי שיש לך מאות שעות לרשותך לשחק באמצעות ארבעה או חמישה משחקי אסטרטגיה מאסיביים.

3 – צלבני מלכים III

מלכים צלבניים III

למרות שקיימה כבר יותר משנה בשלב זה, הצלבנים קינגס השלישי נותר אחד ממשחקי האסטרטגיה הגדולים האחרונים בשוק. סוגים אלה של משחקים צצים רק פעם או פעמיים בשנה וחצי מהזמן שהם אפילו לא טובים במיוחד. אבל אל תדאג כי זה בהחלט לא המקרה עם צלבני מלכים III.

. בדומה למשחקי אסטרטגיה מפוארים אחרים, יש לך מפה ענקית עם שטחים ודברים אחרים לנהל. עם זאת, המוקד העיקרי כאן הוא בבניית מורשת ארוכת טווח.

אם אתם מחפשים משחק שמחקה את הדרמה המשפחתית ואת המריבות הפוליטיות של משחקי הכס, זה קרוב ככל שיהיה לעת עתה. .

אל תתפלאו אם CK III מחייב אותך לעשות כמה דברים לא טובים כדי לשמור על קו הדם שלך. המשחק מוגדר במהלך ימי הביניים אחרי הכל. באותה תקופה, המלכים היו מוכנים לעשות כמעט כל דבר למען תהילת בתיהם.

צלבני מלכים III עדיין חדש למדי ולכן אין צורך לדאוג להצטרך להשקיע הון ב- DLCs. . . .

2 – Europa Universalis IV

משחקי האסטרטגיה הגדולה הטובה ביותר Europa Universalis IV

האם אתה חושב שנשמות כהות קשה? .

. .

Europa Universalis הרביעי משתרע על כמה מאות שנים ומאפשר לך לשחק כמו כל מדינה שהייתה בסביבות 1444 ואילך. העמים יעלו, ייפלו ויולידו אחרים במהלך המשחק בהתאם לשלל גורמים. .

בדיוק כפי ששמה מציין, האיחוד האירופי הרביעי מתמקד לא מעט באירופה, אך אתה יכול להשתלט על מדינות מכל יבשת אחרת. אם אתה חדש לחלוטין במשחק, סביר להניח שתרצה לדבוק במדינות המבוססות על הים התיכון כי זה המקום בו רוב הפעולה מתרחשת. לפחות במשחק הבסיס.

אם אתה רוצה את החוויה המלאה של Europa Universalis IV, בהחלט תצטרך לתפוס חלק מה- DLC. ומכיוון שמדובר במשחק פרדוקס שיצא לפני יותר משמונה שנים, צפו לעשרות חתיכות DLC לבחירה. יש כל כך הרבה תוכן נוסף, למעשה, שתזדקק למדריך כלשהו כדי להבין מה לקנות ומה להימנע כשחקן חדש.

. אבל אם אתה יכול לעבור את זה, ועקומת הלמידה הראשונית התלולה מאוד, תמצא כאן משחק מדהים שיכול למצוץ אותך למאות על מאות שעות.

1 – מלחמה מוחלטת: Warhammer II

משחקי מלחמה בסך הכל לא מתאימים לתווית האסטרטגיה הגדולה בדיוק אבל הם בערך באותה קטגוריה. . אמנם ישנם מספר ערכים נוספים בסדרת המלחמה הכוללת שיכולה לספק את צמאונכם לאסטרטגיה מפוארת, אך אף אחד מהם לא יכול להשוות לווארחאמר II מבחינת הגודל וההיקף.

מלחמה מוחלטת: Warhammer II הוא משחק מאסיבי לחלוטין הכולל עשרות פלגים לבחירה, החל מאלפים וגמדים ועד אנשי לטאה, אנשי רטמן, כמה סוגים של מתים, ועוד ועוד. לכל סיעה יש קמפיין משלו ומובל על ידי אדון אגדי שבדרך כלל מביא מכניקת משחק ייחודית לשולחן.

חלק מהפלגים בהחלט יותר מהנים לשחק יותר מאחרים, אבל לכל אחד מהם יש איזשהו טוויסט שהופך אותם למיוחדים. אם אתה אוהב משחקי אסטרטגיה עם טונות של מגוון אתה בהחלט לא תתאכזב מאיזו מלחמה מוחלטת: Warhammer II יש להציע. אין ממש משחק אחר עם סגל כה מרשים של פלגים ויחידות.

יש רק חיסרון קטן אחד שאתה צריך להיות מודע אליו. אם אתה רוצה לחוות מלחמה מוחלטת: Warhammer II על כל תהילתו, אתה גם תצטרך להחזיק את קודמו. הסיבה לכך היא שהמשחק משתלב עם המקור כדי ליצור משהו שנקרא קמפיין Empires Mortal. . חוץ מזה, לא יזיק גם לקנות חלק מה- DLC.

סרט המשך, מלחמה מוחלטת: Warhammer III, אמור להשיק בתחילת השנה הבאה. לפקוח עין על זה.

רשימות נוספות

.

  • 10 משחקי PS5 שאנחנו רוצים לראות במחשב האישי בשנת 2022 ומעבר
  • 10 משחקי הוויקינג הטובים ביותר עבור אוהדי המיתולוגיה הנורדית
  • 20 משחקי הווידיאו הגדולים ביותר המבוססים על ספרי קומיקס
  • 20 המודעות הטובות ביותר של Skyrim שהעלו את מהדורת יום השנה לבושה

מְחַבֵּר

אני סופר קלאסי של ג’ק-כל-כל-טווח שאוהב לכתוב על רוב הנושאים, אם כי המשחקים תמיד היו החליפה החזקה שלי. עם זאת, אני בהחלט לא דוחה את ההזדמנות לסקר כמה חדשות עסיסיות הכוללות סרטי גיבורי על, רומנים של סטיבן קינג או מסע בחלל. או רובוטים. או רובוטים של גיבורי העל הנוסעים בחלל המחופשים לסטיבן קינג. צפה בכל ההודעות

פייסבוק רדדיט טוויטר פינטרסט

נכתב על ידי ג’ייסון מוט

אני סופר קלאסי של ג’ק-כל-כל-טווח שאוהב לכתוב על רוב הנושאים, אם כי המשחקים תמיד היו החליפה החזקה שלי. עם זאת, אני בהחלט לא דוחה את ההזדמנות לסקר כמה חדשות עסיסיות הכוללות סרטי גיבורי על, רומנים של סטיבן קינג או מסע בחלל. או רובוטים. .