15 משחקי אסטרטגיית הפנטזיה הטובים ביותר בכל הזמנים

Contents

אִסטרָטֶגִיָה 12 באוקטובר 2007

פנטזיהמשחקי וידאו אסטרטגיים למחשב

משחקי אסטרטגיה. הניצחון תלוי כאן באסטרטגיה ובטקטיקות של השחקן. המשימה העיקרית היא לשלוט במשאבים (ה.ז. . המשחק יכול להיות מבוסס או בזמן אמת (RTS). סוגים ספציפיים של משחקי אסטרטגיה הם משחקים כלכליים וכאשר נקראים ‘טייקונים’. יותר

PC (מחשב אישי) – אחת מפלטפורמות הבית הפופולריות ביותר והיחידה שלא מציעה משחק משחקי וידאו כמטרה העיקרית שלה. מחשב נולד בשנות השבעים, אך אי אפשר לתת רגע מדויק של לידתו או אפילו שם של יוצרו. עם זאת, יבמ היא זו שנתנה למחשבים את צורתם הנוכחית, תוך שימוש בתחילת שנות השמונים רעיון של ארכיטקטורה פתוחה – שהיא כיום אחד ההבדלים החשובים ביותר בין מחשבים לקונסולות.היסודות של מחשב כפלטפורמת משחקים הם כיום מערכות של הפצה דיגיטלית של משחקי וידאו (Steam, Origin, Uplay) ומשחקי MMO שעובדים בעיקר במודל F2P (חופשי למשחק).

עיין באנציקלופדיה בז’אנר ותגים. לכל משחק יש ז’אנר עיקרי אחד: פעולה, לחימה, פאזל, הרפתקאות, RPG, ספורט, אסטרטגיה, סימולציה, מסיבה, מירוץ, ארקייד. אתה יכול לחפש מספר תגיות ומשחקי פילטר לפי פלטפורמות, ציונים או תאריכי שחרור.

מלחמה מוחלטת: Warhammer III

מלחמה מוחלטת: Warhammer III

אִסטרָטֶגִיָה 17 בפברואר 2022

החלק השלישי והאחרון של מחזור המשנה הכולל של סדרת המלחמה המבוסס על רישיון Warhammer. מלחמה מוחלטת: Warhammer III מציג, בין היתר, את סיעות קיסלו וקתאי, שלוקחים חלק בקרבות גדולים עוד יותר מבעבר.

גורד

גורד

אִסטרָטֶגִיָה 17 באוגוסט 2023

גורד הוא צלב של שחקן יחיד של משחק הרפתקאות ואסטרטגיה, הכולל ניהול בסיס, בהשראת הפולקלור הסלאבי. זה פותח על ידי ברית סטודיו פולנית.dev.

גיבורי הכוח וקסם V

גיבורי הכוח וקסם V

אִסטרָטֶגִיָה 16 במאי 2006

הפרק החמישי של סדרת משחקי האסטרטגיה הפופולרית מבוססת הפנטזיה. כדי לרענן את הזיכיון, הפקת המשחק הופקדה על Nall Interactive, מפתח רוסי מנוסה, שהתיק שלו כולל משחקים כמו זעם של Mages, Etherlords, Silent Storm ו- Blitzkrieg. המשחק מתרחש בארץ אשן ומתמקד במלחמה עם מארחים של שדים, שרגו את המלך מרגיעים את המדינה.

אולי & Magic: Heroes vii

אולי & Magic: Heroes vii

אִסטרָטֶגִיָה 29 בספטמבר 2015

הפרק השביעי של אחת מסדרות אסטרטגיית הפנטזיה הפופולריות ביותר מבוססות התורן משנת 1995. זה נוצר על ידי הסטודיו הגרמני Limbic Entertainment, שהתיק שלו כולל את הפרק הקודם בסדרת Heroes of Muge & Magic ו- Som & Magic X: Legacy. הסיפור לוקח אותנו לאימפריה שנקרעה על ידי מלחמת אזרחים, בה הקים הנסיך הצעיר איוון את מועצת הצללים המורכבת מנציגים משש סיעות שונות.

מלך

שפע המלך: האגדה

אִסטרָטֶגִיָה 25 באפריל 2008

שפע המלך: האגדה (לשעבר קרב לורד) היא תואר מורכב יחסית המשלב ז’אנרים רבים של משחקים, אם כי אלמנטים אסטרטגיים ו- CRPG עולים לקדמת הבמה. הפקה זו במובנים רבים דומה לגיבורי סאגת הפולחן של Mow & Magic.

Spellforce 3

Spellforce 3

אִסטרָטֶגִיָה 07 בדצמבר 2017

הפרק השלישי בסדרת משחקי פנטזיה שהושק בשנת 2003, המשלב אלמנטים של RTS ו- RPG. הכותרת הופקה על ידי Garimlore Games, אולפן שנוסד על ידי המו”ל של הסדרה, המעסיק כמה מיוצרי שני משחקי ה- Spellforce הראשונים. מבחינת סיפור, Spellforce 3 הוא פריקוול לתארים הקודמים. זה נקבע בזמנים, כאשר עולם הפנטזיה הזה היה עדיין יבשת עצומה ומאוחדת.

גיל הפלאים 4

גיל הפלאים 4

אִסטרָטֶגִיָה 02 במאי 2023

הפרק הראשי הרביעי של סדרת האסטרטגיה המבוססת על פנטזיה על ידי אולפני Triumph, בהוצאת Paradox Interactive.

Warcraft III: הכס הקפוא

Warcraft III: הכס הקפוא

אִסטרָטֶגִיָה 01 ביולי 2003

חבילת הרחבה רשמית לפרק השלישי בסדרת משחקי RT. סיפור ההתרחבות נקבע בעולם אזרות, מספר חודשים לאחר הקרב על הר הייג’ל. העלילה כאן מרוכזת סביב הניסויים כדי למצוא את נרז’ול – אדון המתים, שנשאר בתוך קבר קפוא בנורת’רנד. השחקנים מקבלים ארבעה קמפיינים חדשים לכל אחד מארבעת המירוצים הזמינים.

גיל וורהאמר של זיגמר: תחומי חורבה

גיל וורהאמר של זיגמר: תחומי חורבה

אִסטרָטֶגִיָה

RTS שנקבע ביקום של משחק מלחמה מיניאטורי פופולרי. עידן וורהאמר של זיגמר: תחומי ההריסות תומכים בארה”ב בסיעה במהלך מלחמה מאסיבית, מה שמוביל אותה לניצחון ושליטה על ארץ הגור העגומה.

ממלכות וטירות

אִסטרָטֶגִיָה 20 ביולי 2017

משחק אסטרטגיה כלכלי שפותח על ידי Lion Shield, צוות שהוקם על ידי חברי מקסיס לשעבר – האולפן שמאחורי סדרת SimCity. בניגוד לזכיינית הנזכרת, הממלכה והטירות מוגדרת בעולם פנטזיה. אתה לוקח את תפקיד המנהל של כפר קטן שאתה אמור לפתח ולהפוך לעיר משגשגת עם טירה המסוגלת לעמוד בהתקפות אויב. במהלך המשחק, אתה צריך לאסוף משאבים הנחוצים להקמת בניינים.

שר הטבעות: הקרב על הכדור הארץ

שר הטבעות: הקרב על הכדור הארץ

אִסטרָטֶגִיָה 06 בדצמבר 2004

משחק אסטרטגיה בזמן אמת שפותח על ידי EA לוס אנג’לס. הכותרת מתרחשת ביקום הפנטזיה של הארץ התיכונה שנוצרה על ידי J.ר ‘.ר ‘. טולקין. . לכל מדינה יש יתרונות וחולשותיה.

מלחמה מוחלטת: Warhammer

מלחמה מוחלטת: Warhammer

אִסטרָטֶגִיָה 24 במאי 2016

הפרק הבא בסדרת משחק האסטרטגיה Epic, שהוצג על ידי Creative Assemning בשנת 2000. אחרי סדרת כותרות שנקבעו בתקופות היסטוריות שונות, החליטו המפתחים לקחת שחקנים לאחד מיקומי הפנטזיה המפורסמים ביותר, שנוצרו על ידי חברת סדנאות המשחקים. ביקום האפל של Warhammer, גזעים שונים נלחמים ללא הרף על כוח ושליטה עולמית, לא מודעים לעובדה שהאיום האמיתי נובע מכוח אדיר מצפון.

Heroes of Mow ו- Magic V: Trives of the East

Heroes of Mow ו- Magic V: Trives of the East

אִסטרָטֶגִיָה 12 באוקטובר 2007

חבילת ההתרחבות הרשמית השנייה לפרק החמישי של גיבורי החוש וסדרת הקסמים. משחק הבסיס שוחרר באביב 2006 והוא פותח על ידי הסטודיו הרוסי המנוסה Nival Interactive. ההרחבה מוסיפה פרק נוסף למלחמה נגד שדים שמתרחשים בעולם האשן. אורקים ממלאים תפקיד מכריע בהבאת סיום הסכסוך.

המתנחלים: בעלי ברית חדשים

המתנחלים: בעלי ברית חדשים

אִסטרָטֶגִיָה 17 בפברואר 2023

הכניסה השמינית בסדרת משחקי האסטרטגיה הכלכלית, בהם השחקנים מקבלים שליטה על המתנחלים הכותרת. המתנחלים משלבים פתרונות מהערכים הקודמים בסדרה עם מכניקת משחק חדשה לחלוטין.

Move & Magic: Heroes vi

Move & Magic: Heroes vi

אִסטרָטֶגִיָה 13 באוקטובר 2011

הכניסה העיקרית השישית באחד ממשחקי הפנטזיה הפופולריים ביותר מבוססי תור, שהתחילה על ידי המפתח האגדי מחשוב World Computing בשנת 1995. כדי לרענן את הסדרה, הפיתוח הופקד על הקבוצה במשחקי Black Hol. המשחק מתרחש 400 שנה לפני שהאירועים המתוארים בכניסה הקודמת וסובבים סביב תככים של מלאכים שמנסים להפעיל מחדש מלחמה שנשכחה מזמן.

גיבורי הכוח וקסם הרביעי

גיבורי הכוח וקסם הרביעי

אִסטרָטֶגִיָה 29 במרץ 2002

הפרק הרביעי בסדרה הנמכרת ביותר של משחקי אסטרטגיה שיזם בשנת 1995 על ידי מחשוב עולמי חדש. המשחק מוגדר בג’אדאם – עולם פנטזיה שהשחקנים יכולים להתחבר אליו Sow & Magic VIII. שישה פלגים נכללו כאן ולכל אחד מאלה יש עיירות משלהם, יחידות וטכנולוגיות שונות. לכל אחד מהם יש גם בית ספר קסם ייעודי ויכול לשכור דמויות השייכות למירוץ אחד בלבד (מעוזים הם היוצא מן הכלל היחיד).

גיבורי הכוח והקסם השלישי: שחזור ארתיה

גיבורי הכוח והקסם השלישי: שחזור ארתיה

אִסטרָטֶגִיָה 28 בפברואר 1999

הפרק השלישי בסדרה פופולרית של משחקי אסטרטגיה מבוססי תפנית שנקבע ביקום פנטזיה ופותח על ידי מחשוב עולמי חדש. לאחר מותו של המלך גריפון -לב, ארתיה הובאה על ברכיה על ידי הכוחות האפלים של ניגה ואופול. בתו של גריפון -לב – המלכה קתרין, שליט רוטס. חוזרת למולדתה כדי לאחד את בני ארצתה במאבק נגד כוחות הרוע.

מלחמה מוחלטת: Warhammer II

מלחמה מוחלטת: Warhammer II

אִסטרָטֶגִיָה 28 בספטמבר 2017

פרק נוסף בסדרה פופולרית של משחקי אסטרטגיה שנוצרו על ידי Creative Astament. בניגוד לחלק הראשון של המשנה, שהוקם בעולם הישן, הפעם השחקנים נוסעים למערב, שם הם מנהלים מלחמה בארבע יבשות: אולתואן, נגאגרות, תחומים דרומיים ולוסטיה. .ה. האלפים הגבוהים, האלפים הכהים, הלטאות והסקאבן.

Fellforce: סדר השחר

Fellforce: סדר השחר

28 בנובמבר 2003

משחק אסטרטגיה בזמן אמת היברידית על ידי פנומי. Spellforce: סדר השחר מוגדר בעולם פנטזיה, שנהרס כמעט לחלוטין על ידי כמות של שלושה עשר קוסמים לכוח בלתי מוגבל. ניצולי הקטלנים שהביאו לקחו פליט באיים רבים הפזורים ברחבי העולם, כל שנותר מיבשת גדולה פעם אחת, שניתן להגיע אליו רק באמצעות פורטלים קסומים. עם זאת, השלום לא נמשך זמן רב, שכן כוחות הרוע פועלים שוב.

לבן שחור

לבן שחור

אִסטרָטֶגִיָה 28 במרץ 2001

משחק אסטרטגיה יוצא דופן עם תכונות RPG, שפותח על ידי אולפני ליונהד הבריטי תחת ההובלה של מפתח אגדי, פיטר מולינו. שחור ולבן לוקח אותנו לעולם עדן, שם הרמוניה ואיזון ארוכת שנים בין בני האדם לטבע מופרעים על ידי הופעתם של אלים רבים, שתשוקתם הבלתי מאולפת מובילה לאינספור סכסוכים ומלחמות.

Heroes of Sow & Magic III: מהדורת HD

Heroes of Sow & Magic III: מהדורת HD

אִסטרָטֶגִיָה 29 בינואר 2015

מהדורה מחודשת של אחד התשלומים שהתקבלו היטב של הסדרה Heroes of Dume & Magic, שנוצרה למלאת 15 שנה לשחרור המקורי של המשחק ולמלאת 20 שנה לזכיינית. זה הוזמן על ידי Ubisoft ופותח על ידי Dotemu, ידוע.ז. מתוך הגרסה המחודשת של משחק פלטפורמת הקאלט עולם אחר.

צאר: נטל הכתר

צאר: נטל הכתר

אִסטרָטֶגִיָה 22 במרץ 2000

אסטרטגיה בזמן אמת במסגרת פנטזיה מימי הביניים שפותחה על ידי סטודיו למשחקי Haemimont. צאר: נטל הכתר מתרחש בארץ של קנור, הנשלטת על ידי האדון האפל וניכוניו לאחר מותו של המלך רואן. אנו משחקים כבן האחרון, הנסיך סארטור, שגדל על ידי מכשף כדי להביס את הרוע ולהחזיר את ממלכתו לתפארתו לשעבר. משחקיות לוקח הרבה מכותרות RTS טיפוסיות, כמו סדרת Warcraft הקלאסית.

Shadow Gambit: הצוות הארור

Shadow Gambit: הצוות הארור

אִסטרָטֶגִיָה 17 באוגוסט 2023

RTS טקטי עם נושאי פיראט על ידי משחקי מימי. ממש כמו בשניים מהעבודות הקודמות של המפתחים – טקטיקות צל: להבי השוגון ודאפרדוס 3 – המשחק מדגיש התגנבות.

טקטיקות קרב צוות

טקטיקות קרב צוות

אִסטרָטֶגִיָה

טקטיקות קרב צוות הוא מצב אלטרנטיבי בליגה של האגדות MOBA, שבאופן בסיסי מתפקד כהפקה נפרדת, שנוצר על גל הפופולריות של שחמט אוטומטי של דוטה. ההפקה פותחה ושוחררה על ידי Riot Games.

15 משחקי אסטרטגיית הפנטזיה הטובים ביותר בכל הזמנים

יחד עם מדע בדיוני, פנטזיה היא אחת המסגרות הנפוצות ביותר שנבחרו למשחקי אסטרטגיה. עם זאת, בדרך כלל פנטזיה כוללת מגוון גדול יותר של משחקים היברידיים שחוצים משחק תפקידים או הרפתקאות עם אסטרטגיה.

מאז פיתוח משחקי תפקידים של פנטזיה של שולחן השולחן כמו מבוכים ודרקונים, משחקי אסטרטגיית פנטזיה עשו כמיטב יכולתם לנצל את טרופי העיצוב של התפאורה. להלן משחקי אסטרטגיית הפנטזיה הטובים ביותר בכל הזמנים, עם כניסה אחת לכל זיכיון, שיטבלו שחקנים, צעירים ומבוגרים, בעולמותיהם ובמשחקים המדהימים שלהם.

15. גיל הפלאים 3

גיל הפלאים 3

מפתח: אולפני Triumph
מוֹצִיא לָאוֹר: אולפני Triumph, פרדוקס אינטראקטיבי
פלטפורמות (ים): מחשב, מקוס, לינוקס

אחד התחומים העיקריים משחקי אסטרטגיית פנטזיה באיכות גבוהה מתמקדים בהם הוא שקוע את השחקן בעולם המשחק והתפאורה כדי לעזור להם להרגיש שהם חלק מהיקום הגדול יותר מלא בפליאה. ישנן דרכים רבות להתקרב לגישה של אולפני טבילה וניצחון כאלה בגיל פלאים 3 היא לתת לשחקן כמה שיותר גמישות ביצירת אופי.

למשחק אסטרטגיה 4x, גיל פלאי 3 מתהדר באחת ממערכות ההתאמה האישיות המרחיבות והמעמיקות ביותר שעשויות אפילו להעלות אותך לחשוב שמדובר במשחק תפקידים מלא. הקמפיין האסטרטגי המדהים של המשחק ושכבות הקרב הטקטיות, המזכירים את המלחמה הכוללת, גם אם עם קרב מבוסס תור, נותנים לשחקן המון הזדמנויות לממש ולבחון מבני אופי וטקטיקות שונות.

למרות המגוון והגמישות המדהימים הזה, גיל הפלאים 3 סובל מנושא זיכיון בו הקמפיין האסטרטגי מרגיש רדוד בהשוואה לדמויות, גיבורים וקרבות טקטיים. אבל אם אתם מחפשים חוויה של ארגז חול פנטזיה בה תוכלו לממש את עצמכם כמנהיג פנטזיה, לגיל פלאים 3 יש את זה בספיידים.

. וורלוק: אדון הארקיין

אדון וורלוק של הארקיין

מפתח: Ino-Co Plus, 1C בידור
מוֹצִיא לָאוֹר:
פלטפורמות (ים): PC

. על פני השטח, וורלוק נראית כמו אחד ממשחקי התרבות, פשוט עם רסקינים של יחידות פנטזיה וכישופים הרסניים למידה טובה.

במבט מקרוב, וורלוק לוקח את הרעיון של עולמות פנטזיה וכוח הקסם בכיוון מעניין על ידי לא רק להחליף את עץ המדע כישופי קסם, אלא גם להציג את היכולת לנסוע לעולמות מרובים, אליהם ההמשך צולל עמוק יותר עם תוצאות מעורבות. בנוסף, מערכת בניית העיר של וורלוק העלתה גרסה של המכונאי המחוזי להתמחות בערים ולתת גמישות אסטרטגית נוספת בבניית האימפריה.

לרוע המזל, המשחק לא התיישן טוב מדי במחלקת הגרפיקה וממשק המשתמש יכול להרגיש מגושם ולא יעיל. וורלוק מנצח כמשחק אסטרטגיית פנטזיה מוצקה, עם זאת, עם המכניקה החדשנית והטוויסט הפנטזיה שלו על הנוסחה 4x.

13. ארמלו

ארמלו

מפתח: ליגת החנונים
מוֹצִיא לָאוֹר: ליגת החנונים, Soedesco
פלטפורמות (ים):

הצלחה רבה בעיצוב משחקי אסטרטגיה לא תמיד חייבת להגיע מפרויקטים מפוארים או שאפתניים מאסיביים. לפעמים משחק לוח סולידי עם לולאת משחק נהדרת יכול לעשות את הטריק והארמלו של ליגת הגיקים עושה בדיוק את זה.

ארמלו רואה את השחקנים בוחרים דמות חיה אנתרופומורפית שמתמודדת עם מקום מושבו של מלך האריות הגוסס במשחק של עולם הכס. נקודת המשיכה העיקרית של המשחק היא סגנון האמנות המקסים והמשחקים המוחיים שלו המאזנים בין בחירות אסטרטגיות, בעוד שהאקראיות של מכניקת משחקי קלפים וגלגול קוביות מוסיפה מספיק מתח וחוסר וודאות כדי להעלות את ההתרגשות.

למרות שארמלו עשויה להציע דמויות רבות ושונות והמפה מיוצרת באופן אקראי, היא עשויה להרגיש חוזרת על עצמה לאחר זמן מה בגלל חוסר מצבים. אף על פי כן, החור התער של ארמלו מתמקד במערכת המשחקים שלה בהרפתקאות וניהול כרטיסים מעניקה לה מקום כאחד ממשחקי אסטרטגיית הפנטזיה הטובים ביותר בכל הזמנים.

12. המלך ארתור: משחק המלחמה של משחק תפקידים

המלך ארתור משחק המלחמה של משחק התפקידים

מפתח: Neocoregames
מוֹצִיא לָאוֹר: Neocoregames, Ubisoft, Paradox Interactive, E Frontier
פלטפורמות (ים): PC

תחום נוסף של טבילה שמשחקי אסטרטגיית פנטזיה רבים חוקרים הוא מוסר והשפעתו על האסטרטגיה והטקטיקות הגדולות. זהו נושא מרכזי בעיבוד המודרני של Neocoregames לאגדה ארתוריאנית, המלך ארתור: משחק המלחמה למשחק תפקידים.

כפי שהכותרת מרמזת, השחקנים ינסו את עצמם כשליטים המוטלים על שיפור אדמותיהם ולהתמודד עם אתגרים גיאו -פוליטיים, כמו גם הרפתקנים שחייבים לבצע משימות באופן אישי כדי לפתח את עצמם כדמויות, להגדיר את הפילוסופיה המוסרית והפוליטית שלהם, ולמשוך אליהם של בני זוג שיוכלו לסייע לך במאבקים שלך. כשם שארמלו מצא איזון בין אקראיות למידע מושלם, המלך ארתור מאזן את המשחק האסטרטגי עם משחק תפקידים להפליא כדי לספק חוויה מעוגלת היטב.

NeocoreGames אכן כללו מצב קרב טקטי, אם כי זה המקום בו המשחק מתערער מעט עם בקרות המצלמה המגושמות שלו, עיצוב מפות לא מאוזן וקנה מידה מוגבל. אף על פי כן, למרות צוות הפיתוח הקטן וערכי ההפקה הצנועים, המלך ארתור: משחק המלחמה של משחק התפקידים מספק כמה מהשיקועים המובילים ביותר וההזדמנויות למשחק תפקידים של כל משחק אסטרטגיה שם בחוץ.

11. שר הטבעות: קרב על הכדור הארץ התיכון 2

קרב על הארץ התיכון 2

מפתח: EA לוס אנג’לס
מוֹצִיא לָאוֹר: אומנויות אלקטרוניות
פלטפורמות (ים): מחשב, Xbox 360

שום דיון במשחקי פנטזיה לא יהיה שלם מבלי להזכיר את עמוד השדרה של הפנטזיה המודרנית, שר הטבעות של טולקין. למרבה המזל, טרילוגיית הסרט המוערכת הולידה סדרה של משחקי אסטרטגיה שהתאימו את חומר המקור תוך הוספתו בדרכים מעניינות ומכבדות.

הקרב על הסיפור של הארץ התיכון 2 מתרחש במקביל לאירועים העיקריים של מלחמת הטבעת, בעקבות מאמצי האלפים, הגמדים והכוחות האפלים בניסיונותיהם להשיג דומיננטיות באזורים הפחות ידועים של הכדור הארץ הבינוני. מבחינה מבנית, המשחק משלב טרופי RT.

הגדרות פנטזיה אכן מספקות הזדמנות מופלאה להוסיף יכולות עוצמתיות ואנרגיות קסם, אם כי אלה יכולים להתעסק עם איזון המשחק, והקרב על הכדור הארץ הבינוני 2 סובל מכך. כניסיון להתאים את עבודת הזרע של טולקין בהקשר של משחק אסטרטגיה, קרב על אדמה אמצעית 2 בהחלט מצליח עם צבעים מעופפים.

10. שליטות 5: לוחמי האמונה

שליטות 5: לוחמי האמונה

מפתח: עיצוב משחק של Illwinter
מוֹצִיא לָאוֹר: עיצוב משחק של Illwinter
פלטפורמות (ים): PC

לאחר התבוננות באחת הדומינונים 5, אתה עלול לקבל רושם שמשחק אסטרטגיה זה פותח על כל מחשב ישן, במקביל לצינוקים והדרקונים המקוריים, בגלל אמנות הפיקסלים וממשק בית הספר הישן והמנוע. עם זאת, דומינונים 5 הוא משחק אסטרטגיה מודרני מאוד שחוזר לאסתטיקה הישנה ובו בזמן מורה לשחקנים עם המשחק העמוק שלו.

אין משחק אחר ברשימה זו שעובר לפרט כזה במודלים של מגוון התרבות העצום שלה, מפוצל על פני שלושה עידנים טכנולוגיים מובחנים וקסם שיגרום לכל ירידת הלסת של משחקי פנטזיה. מערכת הפיקוד הגמישה, גם אם המגושמת, לדמויות ויחידות, מעניקה לשחקנים כמות שליטה לא מופרזת בהכנת הטקטיקות והאסטרטגיות שלהם כדי להילחם בכל מתנגדיהם האגרסיביים בגבולותיהם.

הצד השפל של המנוע העומק הזה ומראה בית הספר הישן הוא שלדומינונים 5 יש עקומת למידה תלולה להפליא שלא עוזרת ללמוד את מערכת הלחימה הסתמית וההתנהגות של AI. אם כי ממש כמו עם כל בעיה קשה, ברגע שתטפסו על הר הלמידה דרך ניסוי וטעייה, דומינון 5 ייפתח להיות אחד ממשחקי האסטרטגיה העמוקים והמעורקים ביותר של פנטזיה 4x עם יכולת חוזרת נהדרת.

9. גיבורי הכוח וקסם 5

גיבורי הכוח וקסם 5

מפתח: Nival Interactive, Freeverse Inc
מוֹצִיא לָאוֹר: Ubisoft
פלטפורמות (ים): PC

הרכיב הוויזואלי הוא אחת הדרכים החשובות ביותר למימוש עולמות פנטזיה, ובמקביל להבדיל בין סיעות לקריאה אסטרטגית קלה. זה המקום בו Heroes of Sow Magic 5 מצליח כל כך טוב עד שהעיצוב הוויזואלי, התוסס של צבע ואסתטיקה בלתי נשכחת מסוות את גילו הנערץ.

סימפוניה חזותית כל כך צבעונית עובדת פלאים עבור גיבורי הכוח והקסם במחלקת עיצוב המשחקים, שכן כמשחק אסטרטגי הרפתקאות, חזותיות מובחנות עוזרות בקלות לקרוא את שדה הקרב, השטח והיחידות. זה הופך לחימה וחקירה על המפה האסטרטגית, בפרט, מהנה יותר.

. למרות הנושאים הללו, Heroes of Mow ו- Magic 5 נותר משחק אסטרטגי הרפתקאות מהשורה הראשונה שטרם הותאם.

8. מלחמה מוחלטת: Warhammer 3

Warhammer 3

מפתח: הרכבה יצירתית, אינטראקטיבית פראית
מוֹצִיא לָאוֹר: סגה, אינטראקטיבי פראלי
פלטפורמות (ים): PC

אם כבר מדברים על משחקי אסטרטגיית הרפתקאות, הקליטה של ​​CA ביקום הפנטזיה עם המלחמה הכוללת הראשונה: Warhammer ראה את זיכיון המלחמה הכולל משלב יותר מערכות הרפתקאות בתערובת הבנייה המסורתית של האימפריה. זה סוף סוף עלה לראש בפרק הסופי של הטרילוגיה המפורסמת עם שחרורו של Sotal War: Warhammer 3.

מבין תשלומי Warhammer, השלישית כוללת כמה מהסיעות המעניינות ביותר כולל דמונס הכאוס של האוהל, כמו גם חדשים כמו גרנד קתאי וקיסלו מחדש. בטוח לומר, יש סיעה לכל סגנון משחק שיזמין שחקנים לשקוע עשרות אם לא מאות שעות לא רק בקמפיין של שחקן יחיד, אלא גם במצבי מרובי משתתפים מורחבים בקמפיינים של 8 שחקנים ומצבי קרב תחרותיים חדשים.

גודל ושאיפה כאלה אכן מובילים לכמה סדקים באיכותו של Warhammer, הנראים בעיקר בבאגים שלה, בניהול אימפריה רדודה יותר ומנוע הזדקנות המגביל את האיזון בין גמישות. עם זאת, ממש כמו הסיום הצפוי לכל סיפור או סדרה ארוכת טווח, Warhammer 3 מצליח איפה שהוא חשוב ביותר-עיבוד חומרי מקור ומגוון מוחלט, והוא אחד ממשחקי אסטרטגיית הפנטזיה הגדולים ביותר שנמצאים כעת בשוק.

7. סאגת הבאנר 3

סאגת הבאנר 3

מפתח: סטודיו סטואי
מוֹצִיא לָאוֹר: לעומת רע
פלטפורמות (ים): PC, PS4, Xbox One, Switch

יש מעט משחקי פנטזיה שמצליחים באמת ליצור עולם מובהק עם חוף עשיר, עמים ותרבויות ייחודיות, ואסתטיקה שתתאים לסיפור. הבאנר סאגה 3, ושני קודמותיה, הם כמה מהמשחקים הבודדים שפגעו במסמר הבנייה העולמית ממש על הראש.

לסאגת הבאנר יש סגנון אסתטי ויזואלי אחד מסוגו שחזר לאנימציה מתקופת המלחמה הקרה שמשולב עם עולם השראה שלוקח אלמנטים ורמזים מהמיתולוגיה הנורדית. מה שמעלה את המצגת עוד יותר הוא הנרטיב האפוקליפטי שמשפיע על הדמויות הראשיות עד ליבתן והשחקנים מגיעים למשחק תפקידים דרך קשתות הדמות המומשמות האלה.

הקרב הוא המקום בו סאגת הבאנר נותנת מעט קרקע, במיוחד בפרק הראשון של הטרילוגיה בגלל עיצוב המשימה החוזרת ונשנית של גרינדי, שלמרבה המזל משתפר בתארים העתידיים. בסך הכל, סאגת הבאנר היא הקרובה ביותר שכל סדרת משחק.

6. אגדה אינסופית

אגדה אינסופית

מפתח: אולפני אמפליטודה
מוֹצִיא לָאוֹר: SEGA, Iceberg Interactive
פלטפורמות (ים): PC

בהחלט קשה למשחקי פנטזיה להתבלט עם העולמות שלהם, מכיוון שדי קל ליפול לטרופים או לסטות קרוב מדי למקור השראה מקורי. לא ניתן לומר זאת על כותרת המדע-פנטזיה של אמפליטודה ביקום האינסופי שלהם, אגדה אינסופית.

אמפליטודה באמת עשתה לעצמה שם כמפתח של משחקי אסטרטגיה 4x המסוגלים להכניס פיתולים חכמים לחלקים שונים של המשחק שלהם – עיצוב סיעה, אסתטיקה ותפאורה. באגדה האינסופית יש כמה מהסיעות המעניינות ביותר של כל משחק אסטרטגיית פנטזיה, הן מבחינה מצגת, אך גם בהתנהגותם האסטרטגית בה כל סיעה מתפקדת באופן לגיטימי באופן מובהק על מפת הקמפיין.

אגדה אינסופית מציגה גם מערכת טקטית שמשחקי אסטרטגיה רבים של 4x יכולים רק לחלום עליה. יישומה משאיר הרבה מה להיות מבוקש בכך שהוא לא מאפשר לשחקנים לפקוד באופן פעיל על היחידות שלהם, אם כי מערכת זו קיבלה מתיחת פנים מסיבית במין האנושי של אמפליטודה עצמה. כשדחיפה מגיעה לדחוף, אגדה אינסופית מכה אותה מהפארק בעיצוב הסיעה החכם שלה ועולם המדע המכופף הטרופי.

5. גיל המיתולוגיה: מהדורה מורחבת

גיל המיתולוגיה: מהדורה מורחבת

מפתח: אולפני אנסמבל, מעבדות Skybox
מוֹצִיא לָאוֹר: אולפני משחק של מיקרוסופט, אולפני משחק Xbox, MacPlay, MacSoft
פלטפורמות (ים): PC

אתה בהחלט לא יכול להשתבש עם הקלאסיקות ובגיל המיתולוגיה, שהובאו אליך על ידי מפתחי הסדרה Age Age of Empires המשפיעים ביותר, היא ה- RTS Premier Fantasy Classic. זה לוקח את הגיל המוצלח של האימפריות הנוסחה של ערבוב של בניית בסיס ופיקוד צבא וזורק מנה בריאה של אלמנטים פנטזיה כדי ליצור חוויה מרתקת לא פחות.

אמנם הפלגים אינם מה לכתוב עליהם הביתה, אך אלה האלים והכוחות המיתולוגיים מפנתונים שונים, כמו מצרים, יוון וסקנדינביה, שבאמת חינה כל התאמה. למעשה, הכוחות האלוהיים הוסיפו כל כך הרבה לולאת הליבה של איסוף המשאבים, בניית ביצורים והתרשמות עם האויב עד שגרסה שלהם מצאה את דרכם לקרב שהוזכר בעבר על אדמת התיכון 2.

איכות גיל המיתולוגיה היא הוכחה לכך שההגדרה הנכונה יכולה לעזור לשנות או אפילו להעלות דינמיקה של משחק מבוסס עם המכניקה והתכונות הנכונות, במקרה זה, האלים המשתנים והמתנות האלוהיות שלהם. של משחקי ה- RTS הפנטזיה, גיל המיתולוגיה הוא ללא ספק אחד הטובים.

4. הצינוק האפל ביותר

הצינוק האפל ביותר

מפתח: אולפני אדום הוק, משחקי ראש חולה
מוֹצִיא לָאוֹר: אולפני אדום הוק, משחקי מיזוג, דגיקה
פלטפורמות (ים): PC, PS4, PS Vita, Switch, Xbox One, iOS

מקור ההשראה הנכון יכול לשמש כבאר אינסופית של עיצוב משחק פוטנציאלי ורעיונות אסתטיים שיישארו עם שחקנים לשנים הבאות. זה המצב המדויק עם הצינוק האפל ביותר של אולפני האדום-סורק צינוק של מלחמת אימה בהשראת Lovecraftian Simulator Simulator.

שחקנים לוקחים את התפקיד של גיבור ללא שם שחייב להוביל את המאמץ לנקות את הבלגן שהשאיר קודמתם ולגלות את הסודות לצינוק האפל ביותר הכותרת ביותר. ממש כמו עם סאגת באנר, לצינוק האפל ביותר יש סגנון מזוהה מייד שמדגיש את האימה והייאוש שהנגן והדמויות שלהם ירגישו כשהם נלחמים באויבים המחרידים ביותר בלחימה טקטית מרושלת ומרתקת.

הצד השפל של גישת סימולטור המלחמה הארוכה לולאת הליבה הוא שהוא יכול להשאיר כל תחושת משלחת אינדיבידואלית. עם זאת, אפילו החסרונות הנראים לכאורה ניזונים בשוגג בנושאים העלילתיים של הצינוק האפל ביותר של אימה קיומית ולחץ פסיכולוגי, שמעלים את המצב הגבוה של המשחק עוד יותר.

3. טקטיקות Final Fantasy

טקטיקות Final Fantasy

מפתח: כיכר
מוֹצִיא לָאוֹר: כיכר, בידור מחשב סוני
פלטפורמות (ים): PS1, אנדרואיד

הזכיינית Final Fantasy ידועה בסגנון הבומבסטי, החזית המורכבת והוויזואליות המדהימות שלו. אז זה מפתיע שטקטיקות Final Fantasy, שפינוף של הזכיינית הראשית תוך שמירה על האיכות הגבוהה של הפרקים הטובים ביותר, מגרדת רבים מהטרופים של Final Fantasy כדי ליצור משהו מקורי.

דבר אחד טקטיקות מקיימות הוא התפקיד המרכזי של דמויות הצוות העיקריות שלה בסיפור וכי שחקנים חווים סיפור מרתק על פוליטיקה מורכבת, מערכות יחסים ומוטיבציות שנסטרות מתשובות בינאריות פשוטות של טוב ורע. מיקוד הדמות הזה ניזון גם במשחק הטקטי ההדוק, בעוד שהוא קטן בקנה מידה, נותן הרבה הזדמנויות לשחקנים להתנסות בשיעורים, בונים ויצירות חוליות כדי להתמודד עם אתגרים שונים.

לא הכל שמש וקשתות גשם בלחימה הטקטית של המשחק, מכיוון שיש כמה סוגיות איזון שלא רק שוברות טבילה אלא גם הופכות מספר אתגרי המשימה לחסרי משמעות. בסופו של יום, טקטיקות Final Fantasy מנצחות באיכות העלילתית וההתאמה האישית שלה.

2. סמל האש: שלושה בתים

סמל האש שלושה בתים

מפתח: מערכות חכמות, משחקי Koei Tecmo
מוֹצִיא לָאוֹר: נינטנדו
פלטפורמות (ים): החלף

סוג של עדכון מודרני לטקטיקות Final Fantasy, סמל האש: שלושה בתים מושכלים ובונים על האלמנטים הטובים ביותר של טקטיקות, באופן הבולט ביותר את הדמויות. אם לטקטיקות הייתה קצת יותר גישה ליניארית ליחסו של הנגן לדמויות, סמל האש מתגלה על כך על ידי פתיחת הדלת פתוחה לרווחה מבחינת אינטראקטיביות של אופי ובניית יחסים.

הדמויות נמצאות גם במרכז מערכת ההתאמה האישית הנרחבת של סמל האש, שיש לה מערך תכונות כה עמוק עד שהיא יכולה להציף בקלות הרבה שחקנים חדשים. זה גם פועל לטובת המשחק כי מבטאי העיצוב הוויזואלי בהשראת האנימה מבטא הבדלי אופי, אך גם נותן חיים לעולם ולאנרגיה הדינמית לקרב.

יש כל כך הרבה אפשרויות לאינטראקטיביות והתאמה אישית של תווים, עד שבסופו דמויות חשובות להנאתך מהמשחק. סמל האש: לשלושה בתים יש מעט תחרות בז’אנר האסטרטגיה על המתג והוא בקלות המשחק הטוב ביותר לאסטרטגיה של פנטזיה בפלטפורמה ההיא.

1.

אחים קרב

מפתח: אולפני יתר
מוֹצִיא לָאוֹר: אולפני Overhype, Ukiyyo Publishing Limited
פלטפורמות (ים): PC, PS4, Xbox One, Xbox Series X&S, Switch

למרות שבראשיתו, האחים קרב אולי לא נראים כמו משחק פנטזיה, בגלל הגדרת הפנטזיה הנמוכה שלו, ובמקום זאת יותר כמו קרע תקציב דו-מימדי מימי הביניים של הר והלהב, הוא מכיל את כל סימני ההיכר של משחק אסטרטגיית פנטזיה נהדר יימשך שנים רבות. העיקרי בין האלמנטים הללו הוא המשחק שמותיר את הדלת פתוחה לרווחה לשחקנים לטבול ולהגשים את עצמם כמנהיגי שכירי חרב בעולם פרנסתי ומתפתח באופן דינמי מלא בסודות לגלות.

גולת הכותרת נוספת באיכות האחים קרב היא שאלמנטים הפנטזיה הנמוכים, כמו קסם, יצורים עולמיים אחרים ויכולות מיוחדות משמשים כאלמנטים אתגר כדי להכריח את השחקנים מאזור הנוחות שלהם, במיוחד בלחימה. אם כבר מדברים על קרב, אולפני Overhype עשו עבודה מדהימה ביצירת כל מיני נשק, הטבות וציוד יש השפעות לגיטימיות ושימושיות בלחימה, מה שמדגיש עוד יותר את החופש שיש לשחקנים בפיתוח טקטיקות משלהם.

לבסוף, Battle Brothers מוצא את האיזון הנכון בין רמת האתגר המובנה שלה שעשוי להפחיד חלקם לבין לולאת המשחקים הממכרת להפליא שתחבר את רוב השחקנים, כפי שתצמחו במוח. Everhype הפך משהו למיוחד באמת, משחק שהוא לא רק הטוב ביותר שמשחקי פנטזיה יכולים להציע אלא תקן שכל מפתחי משחקי האסטרטגיה יכולים לחפש הדרכה והשראה.

חלק מהסיקור שתמצאו על נשרים מתורבתים מכיל קישורי שותפים, המספקים לנו עמלות קטנות על בסיס רכישות שנעשו מביקור באתר שלנו. אנו מכסים חדשות משחקים, ביקורות על סרטים, היאבקות ועוד הרבה.

בואו נסתכל על 10 משחקי האסטרטגיה המובילים של פנטזיה למחשב האישי

מאפשר להתמודד עם זה, פנטזיה פלוס משחקי וידאו שווה לכיף, אסטרטגיה פלוס משחקי וידאו שווה גם לכיף, אז מה שקורה כשאתה משלב את השניים? ובכן נראה כי מספר מפתחים לאורך השנים יודעים את התשובה לכך שכן יש לנו מבחר גדול של משחקי אסטרטגיה פנטזיה. ואני חושב ששני הז’אנרים משלימים זה את זה, אלמנט הפנטזיה מאפשר ליישם כוחות על טבעיים כמו דרקונים וקסמים במשחק אסטרטגיה ואילו אלמנט האסטרטגיה מאפשר שילוב קוהרנטי של אלמנטים הפנטזיה. אז לכבוד עשירים כאלה, הנה הרשימה שלנו של עשרת משחקי האסטרטגיה המובילים של הפנטזיה למחשב האישי.

10. אגדה אינסופית

השחקנים יכולים לבחור בעולם פנטזיה ייחודי, יכולים לבחור מבין 11 פלגים שונים מאבירי רפאים ועד קסם המניף את תושבי היער ולגבש אימפריה משלהם. בסיבוב זה מבוסס משחק אסטרטגיה מבוסס 4x נהל את המשאבים שלך וזייף אומה. המשחק כולל מערכת מחקר בה תוכלו להשקיע בטכנולוגיה צבאית, מדעית, התפשטות או כלכלית כדי להוסיף יכולת חוזרת יותר והתאמה אישית למשחק שלכם.

לזייף אימפריה במשחק האסטרטגיה המבוסס על משושה זה

9. THEA: ההתעוררות

שחק כאל סלאבי עתיק והוביל את עמך באמצעות אמונה במשחק ההישרדות/האסטרטגיה הזה. אחרי מאות שנים של חושך, הפוך לקרן של תקווה. בחר באיזה אלוהים אתה רוצה לעבוד ולעזור לתושבי הכפר שלך לאסוף משאבים ולשרוד. ואז צייד את המאמינים שלך בכלי נשק ושלח אותם על משלחות למפלצות ואויבים למשאבים וכיבוש.

לשחק כאל סלאבי ומצא ניצחון למאמינים שלך

8. גיל הפלאים III

גיל הפלאים III מציע משחק אסטרטגיה מבוסס תפנית המוגדר על מפה משושה (תכונה שלדעתי מוערכת מאוד עם כמה שהיא מועילה) בעולם פנטזיה של גמדים, בני אדם, גמדים ומירוצים אחרים. . גיל הפלאים III עוקב גם אחר הנוסחה 4x, חוקר, מרחיב, מנצלים ומושמד.

גיל הפלאים השלישי מציע חווית אסטרטגיה מפוארת ייחודית עם קרב הפנטזיה מבוסס המשושה שלה

7. גיל המיתולוגיה

תואר שפינוף מסדרת עידן האימפריות, גיל המיתולוגיה נקבע בעולם העתיק עם תוספת של היצורים המיתיים האגדיים שלדעתם עקבים את כדור הארץ. בחר מבין המצרים, היוונים ונורדים כשאתה נלחם עם לא רק חיילים רגילים אלא עם כל דבר, החל מצ’ימרה ועד ענקי הכפור לצידך. באופן מעניין, ניתן לזקוף את גיל המיתולוגיה כי לא רק להיות משחק נהדר בפני עצמו, אלא גם לסייע להשפיע על חלק מהמכניקה שהפכה את גיל האימפריות השלישי לדעתי, המשחק הטוב ביותר בסדרה.

גיל המיתולוגיה היה הראשון בסדרה שהוענק במלואו בתלת מימד במקום המבנה האיזומטרי 2 וחצי היו שני המשחקים הראשונים. ובעוד שהמשחק בהחלט התיישן, הוא עזר להפוך את סרט ההמשך שלו למשחק שניתן להפליא שמתחזק היום. בנוסף היכולת לבחור אילו בונוסים אתה רוצה שהציוויליזציה שלך תהיה כשאתה מתקדם בגיל הוחל בגיל המיתולוגיה, שם אתה יכול ליצור יחידות חדשות ולקבל ברכות, תלוי באיזה אלוהים אתה סוגד.

לוחמים אנושיים ומיתיים נלחמים יחד בעידן המיתולוגיה

6. מלחמה מוחלטת: Warhammer

מתרחקת מההיסטורי ולז’אנר הפנטזיה, המלחמה הכוללת של סגה: Warhammer מביא את השילוב של בקנה מידה גדול, קבלת החלטות אסטרטגיות וקרבות בזמן אמת לעולם Warhammer. בחר את הסיעה שלך, מסוס גרינסקין, האימפריה של האנושות, הכאוס, הגמדים או הערפד סופרת והובילו אותם לדומיננטיות באמצעות דיפלומטיה, סחר ומלחמה.

מלחמה מוחלטת: Warhammer הופך את ה- RPG השולחן הקלאסי למשחק אסטרטגיה מבוסס תור

5. ארמלו

בעולם הפנטזיה החמוד, הצבעוני והמסוגנן הזה המאוכלס על ידי חמולות של בעלי חיים אנתרופומורפיים, ארמלו משתמשת באלמנטים מ- RPGs שולחן, משחקי קלפים ומשחקי וידיאו אסטרטגיים. להיות מלוכה של ממלכתך באמצעות קרב וטקטיקות. בחרו מבין מספר גיבורים ייחודיים מאביר גירית לגנב סנאי וחקרו צינוקים לוכדים התנחלויות והפכו למלך הבא לאחר שהמלך הושחת על ידי “הרקב”.

בעולם החמוד הזה באופן מטעה אתה מזייף את הממלכה שלך

4. גיבורי הכוח וקסם V

הראשון מבין הפנטזיה המבוססת ארוכת שנים, סדרת האסטרטגיה המבוססת על פונה, שתוצג במלואו בגיבורי תלת מימד של Sowing ו- Magic V ממשיך את חוזקות הסדרה כ- RPG וגם כמשחק אסטרטגיה. אתה משחק כגיבור, מנהיג של צבא ויכול לגייס את עצמך למספר פלגים שונים. תלוי במירוץ וביכולתו של אותו גיבור הם יכולים להקצות מיומנויות שונות כדי לשדרג את גיבורם.

שדרג את הגיבורים הייחודיים שלך

3. סאגת הבאנר

ב- RPG טקטי זה עם ויקינג עם קווי טקטיקות Final Fantasy, אתה לוקח חלק במסע אפוס ומרתק רגשית כדי לעצור את הכוחות ההולכים וגדלים של Evill. בסאגת הבאנר, התבוסה אינה הסוף כשאתה ממשיך עם קרוואן הלוחמים שלך. בדגש על סיפור ואופי, הוביל את גיבורי הוויקינג שלך לניצחון נגד כוחות הרוע.

להילחם בכוחות הרוע ב- RPG טקטי זה

2. Warhammer 40K שחר מלחמה II

קלאסיקה מיידית, Warhammer 40K, משלבת כמות שווה של אסטרטגיה בזמן אמת עם אלמנטים של RPG כשאתה מכוון את חולית הנחתים של חלל העורב בדם ונלחמים בכוחות הנחיל טירניד. Warhammer 40K שחר של מלחמה II הוא שילוב מצוין של ה- RPG הקלאסי של השולחן לצורת משחקי וידאו.

תחילה נשלחים קטע קטן בפרק העורב בדם של נחתי החלל הקיסרי בהובלת המפקד החדש (You) במשימות כדי להגן פלישה גדולה יותר על ידי נחיל טירניד לכאורה בלתי ניתן לעצירה, מין של חייזרים קטלניים שמתפשטים כמו נגיף, הם לא יודעים שום פחד, רגש או רחמים. הם קיימים רק כדי להתפשט ולצרוך את כל החיים מכוכב לכת. זה עד להקת נחתים קטנה אך קשה לקרב כדי לעצור אותם.

בעוד שהמשחקים בלבו זהה ל- RTS מסורתי עם תותים קטנים של חיילים המשוטטים על המפה כדי להביס אויבים מנקודת מבט איזומטרית מלמעלה למטה, גודל הכוח שלך מוגבל ביותר וכל החוליות חוזרות לדרך הבאה משימה. זה מורכב עם מכניקת ה- RPG שבה החוליות שלך גדלות ברמה מהניסיון ואיסוף כלי נשק ושריון חדשים.

שדרג ונהל את העומס של חולית הימית בחלל שלך

1. שר הטבעות: קרב על כדור הארץ התיכוני

החביב האישי שלי ברשימה זו, שר הטבעות: קרב על כדור הארץ התיכון הוא משחק אסטרטגיה בזמן אמת עם מינימום אלמנטים של אסטרטגיה מפוארת וכמה אלמנטים של RPG. השתלט על כוחות הטוב או הרע ולהילחם על עתיד כדור הארץ התיכוני. אתה יכול לנקוט בגיבורים וגם לנבלים מיצירותיו של טולקין מגנדלף לגולום כשאתה נלחם באזור לפי אזור כדי לתפוס יותר כוח ומשאבים.

כשאתה משחק כסיעה “טובה” יש לך פיקוד על כוחותיהם של רוהן וגם גונדור, ואילו עבור “רע” יש לך איזנגרד ומורדור. עיקר המשחקים כרוך בכך שאתה לוקח את אחד מהצבאות שלך וכיבוש אזור של כדור הארץ התיכוני וצבר ממנו בונוס אסטרטגי כמו משאבים נוספים או כוח אדם. בנוסף, הגיבורים והיחידות שלך יכולים להתיישר כאשר הם צוברים ניסיון. זה בהחלט משחק שכדאי לבדוק.

ליצור מחדש סצינות של שר הטבעות בקרב על כדור הארץ התיכוני

אז יש לך את עשרת המשחקים המובילים שלנו באסטרטגיה של PCER למחשב. אתה יודע שזה מפתיע כמה כותרות בז’אנר מאוד ספציפי זה היה, ואף מפתיע יותר היה המגוון והאיכות העשירים של המשחקים האלה. אז אני חושב שעלינו להיות אסירי תודה על המפתחים האלה הנוטלים את הסיכון הזה.