מדריך למתחילים של League of Legends – טיפים מובילים לשבר זימון

Contents

מחוץ למקורות הראייה הללו, יש לך גם את היכולת ליצור חזון רב יותר באמצעות פריטים הנקראים “מחלקות”.

15 טיפים של ליגת האגדות למתחילים

עם למעלה מ- 27 מיליון שחקנים פעילים וספירה, ליגת האגדות היא אחד המשחקים הפופולריים ביותר בעולם (אם לא ה הכי פופולארי). אבל למי שמעולם לא חווה משחק מרובה משתתפים מקוון לזירת קרב (MOBA), הם יכולים להיות קצת מרתיעים כי שחקנים רבים שכבר כבר בקהילה מצפים שתדעו לשחק את המשחק (ולשחק אותו היטב!).

אז אם אתם מחפשים דרך מהירה ללמוד את היסודות של המשחק ולבסוף לעבור את זה דרך משחק בלי שמישהו יקרא לך uber-noob, אז אל תסתכל עוד יותר. להלן 15 טיפים של League of Legends למתחילים שיכולים לעזור לך לפגוע בקרקע בריצה.

לאחר ששלטת במשחק, חזור ונסה את חידון הליגה האולטימטיבית של האגדות כדי לבדוק את הידע שלך בטריוויה ביקום.

 1. נסה דמויות שונות
 2. למד את המפה
 3. נסה ללמוד עמדה אחת ממש טוב
 4. למד את מקשי החוק
 5. הישאר מאחורי מיניונים
 6. הישאר מחוץ לטווח הצריח של האויב
 7. נסה לשרוד כמה שיותר זמן
 8. למד כיצד לפגע אחרון
 9. למד את השפה
 10. תקשר עם הצוות שלך
 11. וודא שיש לך זמן לשחק משחק מלא
 12. מצא דמות אהובה וחפש עבורם מדריך
 13. יש רעיון לגבי הפריטים שאתה רוצה לקנות לפני שהמשחק מתחיל
 14. היזהר בדחיפת הנתיב שלך
 15. חווה ברציפות לאורך כל המשחק

15. נסה דמויות שונות

אם אתה רק נכנס לליגת האגדות, אל תדאג יותר מדי לנסות למצוא את הדמות או המיקום המושלם אליו אתה מתאים ביותר. במקום זאת, פשוט התמקד בבדיקת חבורה שלמה של דמויות שונות. למעשה, ככל שתנסו יותר אלופים, כך תקבלו תחושה טובה יותר של מה התפקיד שמתאים לסגנון המשחק שלכם; יהיה זה נזק להתקפה, לחימה בתגרה או תמיכה טנקי. רוב אפשרויות המשחק אפילו לא הופכות לזמינות עד שתביא את הפרופיל שלך לרמה 5, כך שיש פרופיל צעיר הופך את זה לזמן טוב לשחק כמה שיותר אלופים.

14. למד את המפה

מפת המשחק העיקרית לליגת האגדות נקראת Rift של Summoner והיא מורכבת משלושה נתיבים – עליון, אמצע ותחתית. השבילים המתפתלים הממוקמים בין הנתיבים מכונים הג’ונגל וכאן מפלצות מסוימות מולידות שיכולות להעניק לאלוף שלך חובבים מיוחדים אם תביס אותם. לאן אתה הולך כמיקום התחלה על המפה אמור להיות תלוי במידה רבה באלופה שבחרת מכיוון שרבים מתאימים ביותר לתפקיד מסוים. חמשת המיקומים העיקריים בליגת האגדות הם ראשונים, אמצע, ג’ונגל, ADC ותמיכה. כפי שהשם מרמז, Top הוא המקום בו אלוף הנתיב העליון מתחיל. טנקים וחוברי חבלים מסתובבים היטב בנתיב העליון מכיוון שהם יכולים לשרוד בכוחות עצמם ובאופן כללי לספוג או לזלוג הרבה נזק. אלופי אמצע הנתיב בדרך כלל מתמקדים בכוח יכולת (AP) ועוסקים בקרבות אחד על אחד עם אלופת האמצע של הקבוצה היריבה. ה- ADC (נזק להתקפה נושם) מנגן את הנתיב התחתון וצריך להתרכז במשחק מוקדם של חקלאות כדי לקנות ציוד ולהגדיל את נזק ההתקפה שלהם. התמיכה מנגנת גם את הנתיב התחתון ויש לה מגוון אחריות כולל הגנה על ה- ADC, עזרה ל- ADC להשיג הרוגים והצבת מחלקות ראייה כדי לסייע בבקרת המפה. ג’ונגל הוא המיקום היחיד שאין לו נתיב שהוקצה; הם אמורים לפלס על ידי הריגת המפלצות בג’ונגל ואז לעשות ניסיונות התנקשות באלופי האויב בנתיב.

13. נסה ללמוד עמדה אחת ממש טוב

כדי ללמוד באמת את כל הפרטים הקטנים של עמדה מסוימת, אתה צריך לשחק אותו שוב ושוב. משחק שוב ושוב באותה משרה יעזור לך לשלוט באלופות לתפקיד זה ולעזור להפוך אותך לשחקן תחרותי יותר.

12. למד את מקשי החוק

בדומה למשחקי אסטרטגיה בזמן אמת, השימוש במקשי Hoteys יחסוך זמן יקר בליגת האגדות, ויכול לעשות את ההבדל בין ניצחון או הפסד קרב. הקשות המפתחות העיקריות שכדאי לנסות לשנן הן את הדברים הבאים:

Q, W, E, R – היכולות העיקריות של האלופה

F, D – כישופי זימון

1,2,3,4,5,6 – משבצות פריט (עבודה רק אם החריץ המתאים מכיל פריט שניתן להפעיל)

ב – טלפורטורט אלוף שלך בחזרה לבסיס

Spacebar – מרכז את המצלמה באלופה שלך (שימושי מאוד במצבים קדחתניים כמו קרבות צוות)

G – שלח פינג לחברי הצוות כדי לתקשר כוונות או איומים.

כרטיסייה – פותח את דף הסטטיסטיקה למשחק שמתבצע

P – פותח את התפריט של פריטים הניתנים לרכישה

מדריך למתחילים של League of Legends – טיפים מובילים לשבר זימון

הנה המדריך למתחילים של LOL שלנו, הכולל את הטיפים המובילים שלנו לשחקנים חדשים שמחפשים לצלול עוד יותר למשחק הלהיטים של Riot Games במחשב האישי.

מדריך למתחילים של ליגת האגדות: ג'ייס

פורסם: 16 באוגוסט 2023

אם אתה אחרי א מדריך למתחילים של ליגת האגדות, ואז זה זה בשבילך. ליגת האגדות היא משחק טכני להפליא, אך מתגמל להפליא. כזירת קרב מקוונת מאסיבית, או משחק MOBA בקיצור, קבוצות של חמישה שחקנים מתאימות זו לזו על השבר של Summoner – המפה השופעת עליה הם נלחמים. לפני העמסה במשחק, כל שחקן בוחר אחת מ -160 תווים, המכונה ‘אלופים’, להשתלט עליה. כל אלוף אורז ארבע יכולות שונות, שכולן ייחודיות להם לחלוטין.

לאחר המשחק, התפקיד שלך הוא לעבוד יחד כצוות כדי להוריד את מגדלי האויב המגנים על הנקסוס שלהם-המטרה הזוכה במשחק הסופי. באמצעות הריגת מיניונים ואלופי אויב, לצד הבטחת יעדים ניטרליים באמצעות ההתקפות והיכולות הבסיסיות שלך, אתה והקבוצה שלך תרוויח זהב וניסיון שיעזור לך להתחזק במהלך משחק ליגת האגדות.

בעוד שההדרכה של LOL תעשה עבודה נהדרת בהסבר רבים מהאלמנטים הבסיסיים האחרים המרכיבים את המשחק שלה, הנחנו כמה טיפים כלליים במדריך למתחילים זה שאמור לעזור לך להתאקלם במשחק, להרוויח את הניצחונות הראשונים שלך, וכי והכי חשוב לצלול כיף לאחד המשחקים הטובים ביותר בכל הזמנים, כשמדובר בחוויות מרובות משתתפים תחרותיות.

מדריך למתחילים של ליגת האגדות

להלן הטיפים המובילים שלנו לשחקני חחח מתחילים:

 • נסה כל תפקיד כדי למצוא את זה שאתה הכי אוהב
 • למד כמה אלופים שונים לתפקיד הראשי שלך, ואחד או שניים עבור תפקידים מחוץ לתפקידים
 • נצל את כלי התרגול
 • /להשתיק את הכול
 • למד את הלינגו

מדריך למתחילים של ליגת האגדות: ג'ינקס

טיפ מספר 1: נסה כל תפקיד למצוא את זה שאתה הכי אוהב

כשאתה נטען לשבר של זימון בפעם הראשונה, תבחין שיש שלושה נתיבים שונים: עליון, אמצע ותחתית, כמו גם ג’ונגל רחב המאכלס את המרחב ביניהם. לאחר מכן שחקנים ייקחו את האלופה שנבחרו לנתיב, אשר תלוי במצב המשחק שהם משחקים, הם עצמם בחרו, או שהמשחק בחר עבורם.

התפשטות בין שלושת הנתיבים לג’ונגל הם חמשת התפקידים של LOL. כל תפקיד מציע דרך שונה לחלוטין לחוות את המשחק, ולכן לנסות כל אחד מהם ולקבל תחושה כיצד הם משפיעים על המשחק הוא הדרך הטובה ביותר להחליט היכן אתה רוצה להקים חנות לטווח ארוך.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

אם אתה אוהב 1V1 מיושן וטוב, סביר להניח שתגמור כטופלנר או מידלאנר. בעוד שהטופלנים נוטים להישאר בבועה הקטנה שלהם בשלב הנגיף – הזמן שבין המשחק החל למגדל הראשון שנהרס – סביר להניח כי אמצע הנוסעים יסתובבו ולנסות להרים הרוגים במקום אחר על המפה כשהם לא יכולות קלע עמוסות במספר ההפוך שלהן.

אם אתה נהנה מחוויה טובה של PVE בזמן שאתה מכהן את היריב שלך, ורוצה להשפיע על כל סנטימטר של המפה, אז הג’ונגל הוא המקום בשבילך. על ידי לימוד מסלולי פלטה חכמים דרך הג’ונגל שלך (יש המון משאבים נהדרים ב- YouTube), ותזמון ההתקפות שלך על נתיבי Allied בדיוק נכון, יש לך את הכוח לכדור שלג גם את עצמך וגם את הקבוצה שלך לניצחון מוקדם במשחק.

בינתיים, למטה בנתיב הבוט יש לך שני תפקידים לבחירה. בוטלנים – הידועים אחרת כנזקי התקפה נושאים או ‘ADCs’ – הם באופן מסורתי תותחי זכוכית. עם התמקדות בחקלאות של מיניונים ובפגיעה בדוקרני כוח גדולים, אלופים בתפקיד זה מפתחים בסופו של דבר את היכולת לשלוט לחלוטין במלחמת צוות באמצעות תפוקת נזק מוחלטת – אם כי במחיר של להיות מפואר להפליא.

עם נשיאה עשויה נייר, כל צוות זקוק לתמיכה מוצקה. חלק מאלופי התמיכה עשויים להתמקד בהעצמת חברי הצוות האחרים או בשמירה על חייהם, בעוד שאחרים מצטיינים לעסוק באויב במהלך קטטה לפתיחת דרכים לסוחרי נזק כדי לבצע את עבודתם. זה תפקיד רב -תכליתי להפליא, ואחד המאפשר לך להשפיע על המשחק מבלי שתצטרך להתמקד בחקלאות מיניונים.

מדריך למתחילים של ליגת האגדות: VI

טיפ מס ‘2: למד כמה אלופים שונים לתפקיד הראשי שלך, ואחד או שניים לתפקידים מחוץ לתפקידים

ישנם שלושה מצבים עיקריים לשבר הזימון: עיוור רגיל, טיוטה רגילה ו- LOL מדורגים שלא תפתח עד שתגיע לרמה 30 ובבעלותם 20 אלופים ומעלה. כשאתה מתחיל לעמוד בתור למשחקים, סביר להניח שתנסה מגוון עצום של אלופים פעם או פעמיים, או פשוט תדבק באלוף הראשון שקופץ אליך בתחילה.

מכיוון שהטיוטה הרגילה של LOL ותורים מדורגים מפעילים פורמט דראפט, כאשר כל קבוצה מקבלת חמישה איסורים על קטע, יש כל סיכוי שהאלוף האהוב עליך ייאסר – במיוחד אם זה אחד האלופים הטובים ביותר LOL. אתה עשוי גם לגלות שהמתנגדים שלך ממשיכים לקטוף אלופי שנגדי שלך, מה שמאפשר לזמן מתסכל בנתיב.

ככאלה, כדאי לבנות מאגר אלופות קטן אך מסור, עם דגש על כך שנוח במיוחד עם שניים או שלושה אלופים בתפקיד המועדף עליכם. בדרך זו, תמיד תהיה לך אלטרנטיבה למקרה ששלב הדראפט לא ייראה כל כך חם, ותוכל לשחק בשידוך מפסיד מספיק טוב, גם אם אתה בסופו של דבר מנוגד.

בנוסף, כאשר תור עבור תורים מבוססי טיוטה תתבקש לבחור תפקיד משני, שתוקצה לך למקרה שלא תקבל את העיקרי שלך. להתמלא יכול להיות מלחיץ, אבל זה יכול גם להציג הזדמנות להרים ניצחונות קלים אם אתה משחק את זה נכון.

רוב הזמן בטוח להניח שאם הוכנסת לתפקיד שלך, שחקן בקבוצה היריבה נאלץ להסתפק גם בבחירה השנייה שלהם. זה המקום בו חשוב להיות כמה בחירות סולידיות מוכנות להבטיח שאינך מפריע לצוות שלך. באותה מידה, זה נותן לך הזדמנות לעלות על ביצועי נגן המילוי של האויב, ולעזור להבטיח את הצוות שלך שומן w.

אם אתה מנסה להתמודד עם אלוף חדש, עליך להשתמש לחלוטין בכלי התרגול הייעודי של LOL, משהו שאנחנו מסבירים ביתר פירוט למטה.

מדריך למתחילים של ליגת האגדות: קייטלין

טיפ מס ‘3: נצל את כלי התרגול

כלי התרגול של ליגת האגדות הוא מרחב לא מנוצל עבור הרבה שחקנים, עם כל מיני שימושים. אם אתה מתקשה ללמוד למיני מכה אחרונים בזמן הלחץ של היריב שלך, אתה יכול להקים משחק עם בוטים או נטולת אלופים אחרים כדי שתוכל להתמקד בהפחתת היסודות.

אם אתה רוצה להתאמן על שילובי אלופות או להתנסות בבניית פריטים שונים, אז כלי התרגול מאפשר לך להוליד בובות יעד כדי להתרחק בהן. מה שכן, אתה יכול לתת לעצמך מאנה אינסופית, ולהסיר את ההשתתפות מהיכולות שלך, כך שיש לך חופש מוחלט להתלקח מבלי שלא נוחזת מהמשאבים נגמרים.

אם החלטת להפוך לג’ונגלר, כלי התרגול יאפשר לך לעבוד על הזמנים הברורים שלך, לעזור לך לעבור את המחנות שלך עם קצב שלפוחית, ולחוץ לשאר המפה כדי לעזור לחברי הצוות שלך במשחק אמיתי.

דוגמה סופית, אם כי יותר ביניים לאופן שבו כלי התרגול יכול להועיל לך היא שהוא מאפשר לך לשלוט במקומות מחלקה מגניבים ומושלמים בפיקסלים על המפה. למרות שאסור לדאוג לזה יותר מדי כשאתה מתחיל, ניתן לחתוך שיחים מסוימים מהמיקומים הכי לא טובים … אם אתה מוציא את הפקודה למקם את המחלקה שלך בדיוק במקום הנכון.

מדריך למתחילים של ליגת האגדות: שירה

טיפ מס ‘4: /אילם הכל

השתקת פטפטים לא סוערים היא כלי רב עוצמה בליגת האגדות, ואחד שאפילו שחקנים מנוסים אינם מצליחים לעשות שימוש בהם. לעיתים קרובות מדי קל להסתבך במעטפת קטנונית עם שחקני אויב, או אפילו קבוצה משלך. זה כמעט תמיד מביא להרבה הרבה טיה, משחק משופשף, ותקופה נוראית בכל סיבוב.

למרבה המזל, קהילת ליגת האגדות היא, לרוב, מלאה בשחקנים בתקווה לקבל חוויה חיובית במשחק. עם זאת, אם המשחק שלך יהיה רעיל בצורה לא נוחה, ואז השתמש בפקודה ‘/השתת הכל’ בצ’אט לחוויה שקטה בהרבה שתאפשר לך להתמקד במשחק שלך.

. אם אתה מעדיף פשוט ליהנות מהחוויה השלווה של הכאת מיניונים ואלופי אויב לחלק הראשון של מסע LOL שלך, אתה יכול לכבות את הצ’אט כולו בתפריט ההגדרות של הלקוח הראשי.

מדריך למתחילים של ליגת האגדות: Ekko

טיפ מספר 5: למד את הלינגו

למרות של- LOL יש מערכת פינג די חזקה, המאפשרת לך ברהיט משחק (אלא אם כן השתקת הכל, כמובן).

לדוגמה, אם האויב אמצע האויב עוזב את נתיבם לשוטט במפה בחיפוש אחר הרוגים, מידלנר משלך עשוי להשתמש בפינג החסר, מעקב אחר ‘SS’ מהיר – שפירושו ‘חסר’ – בצ’אט כדי לחזק את מי שאתה צריך להיות על המשמר.

נעשה שימוש בדרך כלל בראשי תיבות. הדוגמאות הבולטות ביותר לכך לפריטים הן ‘QSS’ – קיצור של אבנט קוויקילבר – ו- ‘RFC’ – המתייחס לתותח Rapidfire Rapidfire. אם חבר לקבוצה אומר שאתה צריך ‘CC’ (בקרת קהל) יעד מסוים, ואז למקד את הלם, הנחלים והיכולות האחרות שלך שנועדו להכשיל את האויב שלך אליהם.

יש גם מוזרויות אינדיבידואליות לחחח ירייה בכל הקשור לשני היעדים הניטרליים הגדולים בשבר: דרקונים והברון נשאור. דרקונים ידועים גם בשם ‘דרייקס’, ואילו התולעת הסגולה הגדולה בנהר הצד העליון עוברת ‘ברון’ או ‘נאש’.

תוכלו למצוא רשימה מקיפה יותר של לינגו LOL כאן.

ושם יש לך את זה, מדריך המתחילים של ליגת האגדות שלנו, שלם עם הטיפים המובילים שלנו שיעזרו לך כשאתה מוציא את פקודות התנועה הראשונות שלך על השבר. כשאתה בונה ביטחון ומתמודד עם השבר, הקפד לבדוק את מדריך האלופות הטוב ביותר של ליגת האגדות שלנו.

Arcane כנראה הביא אותך למדריך זה מלכתחילה, ועכשיו עם מערך המיומנויות החדש שלך, טיפוס על דרגות החחח תשאיר אותך כועס בזמן שאתה מחכה לחדשות על תאריך שחרור עונה 2 ארקני. תיהנה, זימון.

עוד מה- Loadout

אהרון דאון כאשר אהרון לא יורה בהונות ב- Call of Duty MW3 או בחור של סטארפילד, תמצא אותם מעמידים פנים שהם בעולמות LOL בליגת האגדות, או מחיה מחדש את ימי הזוהר של ליגת יום ראשון ב- FC 24 (הוא/ הוא/ הוא/ הוא הֵם).

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

מדריך למתחילים מוחלט לליגת האגדות

מדריך למתחילים מוחלט לליגת האגדות

מדריך חחח למתחילים (כל מה שאתה צריך לדעת)

.

בין אם אתה חושב לשחק את המשחק, פשוט הורדתי אותו, או עדיין ללמוד את החבלים, המדריך הזה הוא בשבילך!

חשבנו שזה זמן טוב לשחרר את המדריך הזה מכיוון שהרבה אנשים מורידים ליגה לראשונה לשחק TFT ובסופו של דבר ירצו לנסות את זה.

פרקים

 1. מהי ליגת האגדות?
 2. חחח יסודות אלופים
 3. חמשת תפקידי LOL
 4. מה זה COMP TEAM?
 5. ערפל של מלחמה ובקרת ראייה
 6. שלושת השלבים והקנה המידה
 7. איך להשתפר ב- LOL
 8. משאבים מתחילים נוספים

1. מהי ליגת האגדות?

League of Legends היא זירת קרב מקוונת מרובה משתתפים, המכונה גם MOBA. זה היה אחד המשחקים הפופולריים ביותר בכל הזמנים וכרגע אחד האספורט הגדולים ביותר.

במשחק ליגה רגיל, עשרה שחקנים מחולקים לשתי קבוצות של חמש ונלחמים בזה על מפה בשם Rift של Summoner.

כל אחד מהשחקנים האלה שולט בדמות יחידה, המכונה אלוף.

מהו אלוף?

כל עשרת השחקנים במשחק ליגה של אגדות שולטים על אלוף יחיד.

כרגע יש יותר מ -140 אלופים עם חדשים שמתווספים ברציפות לאורך זמן.

לכל אלוף יכולות וכוחות מיוחדים עם תכניות משחק ייחודיות.

.

יש הרבה אסטרטגיות שמעורבות כשאתה עובד עם הצוות שלך כדי ליצור קבוצות עם אלופות שעובדות טוב יחד (עוד על זה בהמשך).

כל משחק שאתה משחק יכול להיות שונה בהרבה מכיוון שלכל אלוף יש תחושה ומשחק משלו.

?

המטרה הסופית של LOL היא להשמיד את הבסיס של הקבוצה השנייה, אבל זה לא קל.

האויבים שלך יעשו כל שביכולתם כדי להרוג אותך ולהשמיד את הבסיס שלך.

לכל בסיס יש סדרה של צריחים וגלים של מיניונים שמריצים כל הזמן.

.

הליגה דומה למשחק משחק תפקידים (RPG) שמתרחש בפרק זמן קצר מאוד.

אתה מתחיל ברמה 1 ומתחזק בהדרגה לאורך כל המשחק על ידי רכישת ניסיון והרוויח זהב לקנות פריטים.

שתי הקבוצות גדלות ללא הרף בשלטון ומתנגשות. .

?

.

יש מפות אחרות בליגה, אך לעת עתה נתמקד בשבר של זימון מכיוון שככל הנראה תבלה את רוב זמנך.

מזמן

להלן היסודות של מפת השבר של הזימון:

ישנן שתי קבוצות של חמישה שחקנים: הקבוצה הכחולה (בסיס בפינה השמאלית התחתונה) והקבוצה האדומה (בסיס בפינה הימנית העליונה).

כדי להשיג ניצחון, קבוצה אחת צריכה להרוס את הנקסוס של הקבוצה היריבה (בעיקרון ליבת הבסיס שלהם).

במהלך משחק, מיניונים ישרדו ללא הרף מה- Nexus של כל בסיס וימשיך דרך שלושת הנתיבים (הנתיבים מוצגים בגרפיקה למעלה).

שלושת הנתיבים ידועים בשם Top Lane, Mid Lane ו- Bot Lane. .על הזמנים להרוס את כל הצריחים בנתיב אחד לפחות ואז להרוס את שני המגדלים האחרונים המגנים על נקסוס לפני שהם מסוגלים לתקוף ולהשמיד אותו.

צריחים ומעכבים

השמדת צריחים ומבנים אחרים הנקראים מעכבים מתגמלים שחקנים בזהב ומאפשרת לגלים המיניון לדחוף את הנתיב (מכיוון שאין צריחים שיעצרו אותם).

Super Minions

מעכבים הם מבנים העומדים מאחורי הצריחים הראשוניים בתוך בסיס. . .

המזרקה והחנות

מזרקה וחנות

בתחילת כל משחק, תתחיל במזרקה שלך. אתה תבקר מחדש את המזרקה שלך כי זה המקום בו אתה תושב כשאתה מת וכאן נמצאת החנות שלך. אתה יכול לחזור למזרקה שלך בכל עת במהלך משחק לריפוי או לרכוש פריטים. .

הכנסה ופריטים

.

המטרה הסופית של זהב היא לתת לשחקנים להיות גמישות בסגנונות הסטטוס שלהם ובסגנונות המשחק שלהם. .

.

2.

עכשיו כשאנחנו מבינים את היסודות של המפה, בואו נחזור לדבר על אלופים. אלופות הן הלב והנשמה של ליגת האגדות, מכיוון שלעתים קרובות הם מה שמהדהדים את הכי הרבה.

בעוד שקרו של הזימון נשאר קבוע, השילובים השונים של אלופים שנבחרים על ידי עשרת השחקנים במשחק יכולים ליצור מקצבים ומרגישים שונים בהרבה.

כל אלופי LOL

כרגע יש כרגע מעל 140 אלופים, שכל אחד מהם מייצג משחק וניסיון אחר. חלקם פשוטים וקלים למשחק ואילו אחרים עשויים לקחת מאה משחקים לשלוט. בין אם אתה אוהב להתמודד עם נזק מרחוק, להתנפח ברבעים קרובים או לעזור לקבוצה שלך עם שירות, יש לך אלוף.

בחלקים הבאים נדון בהיבטים שונים של אלופים, כמו יכולותיהם, הסטטיסטיקות והקנה המידה שלהם.

התקפות ויכולות אוטומטיות

לכל אלוף יש התקפות ויכולות אוטומטיות לרשותם. התקפות אוטומטיות, המכונות גם “התקפות בסיסיות” מתרחשות כאשר שחקן ימני לוחץ על יעד. פעולה זו תגרום לאלוף לתקוף כל הזמן יעד עד שהוא ימות.

יכולות יצוקות באמצעות Q, W, E ו- R. לכל אלוף יכולות ייחודיות להם לכל אחד מהכפתורים הללו. הנה W של אש, וולי, בפעולה למטה:

אש

לכל האלופות יש גם גישה לשתי יכולות, המשתמשות ב- D ו- F, הנקראות לכישופי זימון. אלה עומדים בהעדפה האישית של השחקן, נדון בזה אחר כך.

לבסוף, אלופים יכולים גם להטיל יכולות מפריטים כמו פדיון ותיאמט, תוך שימוש במקשי המספרים, 1-7.

סטטיסטיקות אלופות

היבט עיקרי המבדיל את האלופות הוא חלוקת הסטטיסטיקה שלהם. הסטטיסטיקה מייצגת את האיפור של האלופה עד כמה קשה להרוג, כמה נזק הם עושים וכמה מהר הם נעים או תוקפים.

סטטיסטיקה של אלוף חחח

משמאל לימין: התקפה נזק, כוח יכולת, שריון, קסם מתנגד, מהירות התקפה, חיפזון יכולת, סיכוי שביתה קריטית, מהירות תנועה.

למטרה של מדריך למתחילים זה, אנחנו לא נהיה טכניים מדי לגבי סטטיסטיקות. להלן היסודות:

בריאות (מסומן על ידי סרגל ירוק)

 • הבריאות מייצגת את כמות הנזק שאתה יכול לקחת לפני שמתים ונשלחת למזרקה שלך.

משאבי יכולת: מאנה, אנרגיה ואחרים

 • יכולות עולות משאבים על מנת לזרוק אותם, רוב האלופות משתמשות במאנה, באנרגיה או בזעם.
 • רוב האלופים, כמו לוקס וולקוז, משתמשים במאנה.
 • מאנה מסומנת על ידי מוט כחול מתחת לסרגל הבריאות ומתחדש לאורך זמן.
 • אלופים כמו אקאלי וקנן משתמשים באנרגיה.
 • אנרגיה מסומנת על ידי מוט צהוב וגם מתחדשת לאורך זמן אך בקצב הרבה יותר מהיר. לאלופות אלה יש לעתים קרובות דרכים להחזיר אנרגיה, כמו למשל על ידי התקפה אוטומטית.
 • הסחר הוא שבניגוד למאנה, אינך יכול להגדיל את כמות האנרגיה שיש לך באמצעות קניית פריטים.
 • אלופות אחרות משתמשות במקורות אחרים, כמו בריאותם, זעם, זעם או אומץ.
 • השימוש בבריאות הוא פשוט, האלוף שלך בעצם לוקח נזק כדי להטיל את הכישוף שלהם.
 • זעם, זעם ואומץ, תלויים באלופותיהם. הקפד לבדוק אותם לפרטים נוספים.

תקיף נזק (AD)

 • נזק לתקוף, המכונה גם נזק פיזי, מייצג את הנזק שנגרם על ידי התקפות אוטומטיות בסיסיות.
 • תלוי באלופה, מודעה יכולה גם להעצים יכולות.
 • מספרים מיכולות ופריטים המתייחסים לנזקי התקפה מוצגים ככתום.

כוח יכולת (AP)

 • כוח יכולת הופך בעיקר את היכולות שלך (Qwer) לחזקות יותר, עם זאת, AP יכול גם לחזק כמה פריטים ורונים.
 • מספרים מיכולות ופריטים המתייחסים לכוח יכולת מוצגים כירוק.

שִׁריוֹן

 • שריון הוא סטטוס הגנתי שמקלה על נזק גופני. בנייתו תעזור לכם לשרוד מול אלופים עם הרבה נזק להתקפה.

קסם מתנגד (MR)

 • בטח ניחשתם נכון, אבל קסם התנגדות הוא המקביל לשריון שמפחית נזק מכוח יכולת.

מהירות התקפה (AS)

 • מהירות ההתקפה מייצגת כמה מהר האלוף שלך מתקפות אוטומטיות. באופן כללי, זהו שילוב טוב עם נזק להתקפה אם אתה מחפש להגדיל את תפוקת הנזק הגופנית שלך.

חיפזון יכולת

 • ליכולות יש “ערימות סוערות” המייצגות כמה זמן ייקח עד שתוכל לזרוק אותו שוב. פריטים המעניקים לך יכולת חיפזון מאפשרים לך להטיל יכולות לעתים קרובות יותר.

סיכוי שביתה קריטי

 • סטטוס זה מייצג את הסיכוי שלך לנחות שביתה קריטית-שביתות קריטיות גורמות להתקפות האוטומטיות שלך להתמודד עם נזק כפול.
 • לדוגמה, אם יש לך סיכוי של 50% ביקורת, ההתקפות שלך ככל הנראה יקרנו 50% מהזמן. אם יש לך סיכוי של 100% קריטור, הם יבקרים בכל פעם.

מהירות תנועה (MS)

 • מהירות התנועה מייצגת כמה מהר האלוף שלך נע סביב המפה. ניתן להגדיל את זה עם יכולות ופריטים כמו מגפיים.

ניסיון ופילוס אלוף

בליגת האגדות, כל אלוף מתחיל ברמה 1 וממשיך לרדת עד למקסימום ברמה 18.

אלופים צוברים ניסיון על ידי חקלאות מיניונים ומחנות ג’ונגל או הריגה (או סיוע בהרג) אלופים.

שימו לב שהריגת מחנות ג’ונגל או מפלצות יספקו רק ניסיון לשחקן שנחת את המכה ההרגית.

השמדת צריחים ומעכבים מעניקים חוויה לצוות שלם ברחבי העולם.

טווח ניסיון

אפילו בטווח זה, אורליון סול יקבל ניסיון כאשר המיניון ימות.

אתה יכול גם לצבור ניסיון על ידי היותך בטווח של מיני אויב או אלופי אויב למות. הרדיוס הזה שווה בערך לסביבות 3x A Auto-Appocation Auto-Attach (בדיוק 1600 טווח).

הרכישת רמות וחוויות מאפשרת לאלופות לצמוח בשלטון. בעוד שקניית פריטים מאפשרת לאלופות להיות חופש בבחירת הסטטיסטיקות להרוויח, רמות רמות מפעילות עליות מוגדרות מראש לסטטיסטיקה של האלופה.

לדוגמה, ברמה 1, לאש יהיה בסביבות 539 HP בסיס. ברמה 18, יהיה לה 1984. צמיחה זו חלה על בריאות, בריאות רגן, מאנה, מאנה רגן, נזק לתקוף, מהירות התקפה, שריון וקסם מתנגדים.

פילוס מעניק גם נקודות מיומנות המשמשות להגברת הכוח של יכולות ה- Qwer של האלופה.

רמת מיומנות של אשר

ההשפעה של נקודות מיומנות יכולה להיות תלויה באלופה וביכולת עצמה. בדוגמה שלמעלה עבור W של אשר, וולי, הגדל מגובה 1 ל -2 יכולת תניב עלייה של נזק מ 20-35 וירידה ב- CDR מ- 15 ל- 12.5 שניות.

כישופי זימון

מעבר ליכולות ה- Qwer שלהם, כל זימון צריך גם לבחור שני לחשי זימון עבור האלופה שלהם. לחשבי זימון פועלים כשתי יכולות נוספות למטרות משלה.

כל הכישופים של זימון

הם מציעים גמישות לעזור לך להסתגל ב- Champ Select ומאפשרים לך לשחק לקראת PlayStyle המועדף עליך. כשאתה מתחיל לשחק לראשונה, תפתח אותם בהדרגה לאורך זמן (עיין בקטע בתחתית למידע נוסף). בחלק זה נעבור על מה שכל אחד עושה ולמה תרצה לקחת את זה.

Heal (240 שניות Cooldown)

לְרַפֵּא

 • לרפא מייד מחדש חלק מהבריאות שלך (בהתבסס על הרמה שלך) ומגדיל את מהירות התנועה שלך ב- 1%.
 • זה גם מרפא בעל ברית אחר. אתה יכול לבחור לאיזה מהם הוא מכוון על ידי ריחוף אותם כשאתה מחלים. אם לא תעשה זאת באופן ספציפי עם הסמן הוא ירפא אוטומטית את ארון ברית למות.
 • זה נפוץ לרוב בנתיב בוט על ידי תפקיד ADC או לפעמים, תפקיד התמיכה. הסיבה לכך היא שהיא מרפאת שני בעלי ברית בבת אחת, ומעניקה לו שם יותר ערך מאשר בהשוואה לתפקידים אחרים.

רוח רפאים (180 שניות שניות)

רוּחַ

 • איות זימון זה מעניק כמות גדולה של מהירות תנועה מוגברת (על בסיס רמה) למשך 10 שניות ומאפשר לך לעבור יחידות (אלופים, מפלצות, מיניונים).
 • רוח רפאים עושה בחירה נהדרת עבור אלופים המסתמכים על רדיפה אחר יריביהם או רוצים להישאר במרחק בטוח.
 • זה הרבה פחות גמיש ממקבילו, פלאש, כך שלעתים קרובות תראה אותו בשילוב עם פלאש במקום להחליף אותו.

מחסום (180 שניות שניות)

מַחסוֹם

 • מחסום מעניק לך מיד מגן (על סמך הרמה שלך) שהוא נהדר להפחתת נזק להתפרצות.
 • לעתים קרובות תראה מחסום לתפקיד אמצע הנתיב, אך הוא נלקח גם על ידי ADCs ותומך.

פליטה (210 שניות שניות)

פְּלִיטָה

 • הפליטה מאטה אלוף ומפחיתה את תפוקת הנזק שלהם ב- 40% מעל 2.5 שניות.
 • זה משמש בעיקר בהגנה אך יכול לשמש כאפשרות לבקרת קהל לרדיפה אחר מתנגדים.

פלאש (300 שניות שניות)

הֶבזֵק

 • פלאש הוא ללא ספק כישוף הזימון הפופולרי ביותר. זה מאפשר לך להבהב מרחק קצר לכל כיוון.
 • זה אולי נשמע מאוד פשוט בהתחלה אבל פלאש הגמישות מציע את זה יהיה בר -קיימא באותה מידה במצבים התקפיים והגנתיים.
 • אתה יכול להשתמש בו כדי לעסוק ולהפתיע אויב, או להשתמש בו כדי לברוח מעל קיר או מחוץ לפגיעה.

טלפורט (360 שניות שניות)

טלפורט

 • כישוף זימון זה מאפשר לך לטפל באופן מיידי למחלקה, מיניון או מגדל של בעלות הברית.
 • שימו לב לכך שזה לוקח 4 שניות לנתב וזה יכול להיות מופרע על ידי הלם או צורות אחרות של בקרת קהל.

SMITE (210 שניות COOLDOWN)

לְהַכּוֹת

 • Smite מאפשר לך להטיל מיד איות נזק להתפרצות גבוהה על מיניון, מפלצת או חיית מחמד (מיניון שנשלט על ידי יכולות האלופה).
 • זהו כישוף זימון ליבה של ג’ונגלר ונדרש על מנת למלא את התפקיד.
 • יעדי SMITING (ראו את החלק של היעדים) מאפשרת לך להבטיח אותם באופן אמין יותר כדי לקבל את הפגע האחרון לפני האויבים שלך.
 • זה גם עוזר לפנות מחנות ג’ונגל ומציע נזק מוגבר או איטי על סמך שדרוג פריט הג’ונגל שאתה רוכש.

נקי (210 שניות שניות)

לְטַהֵר

 • כישוף הזימון הזה דומה לכרטיס יוצא מהכלא שכן הוא מסיר את כל ההשבתה (למעט היותה מוטסת מנקודה או מדוכאים).
 • זה מאפשר לך לצאת ממצב הדוק אחרת ומגדיל גם את העקשנות שלך, מה שאומר שזה הופך אותך לעמידה באופן זמני בפני השפעות שליטה על קהל נוספות נוספות.

IGNITE (180 שניות COOLDOWN)

לְהַצִית

 • Ignite הוא כישוף שנמשך מעל 5 שניות ומביא נזק לשריפה.
 • לעתים קרובות זה יכול לעזור לך להבטיח הרגה שכן אויב מנסה לברוח אם אתה מסוגל להנחית אותו בזמן.
 • זה גם מקטין את כמות הריפוי שאלוף יכול לקבל ולכן זה מועיל נגד אלופים עם השפעות ריפוי.
 • זה גם מרמז שהוא מונה את כישוף הריפוי, רק דאג להטיל הצתה לפני שההרפא יכבה.

רונות

ליגת האגדות עוסקת בגלות הדרך הטובה ביותר עבורך לשחק על סמך העדפותיך האישיות. על גבי לחשי זימון, רונים מספקים לך דרך נוספת לכוונן את האלופה שלך למקסם את חוזקותיהם או לעזור לשמור על חולשותיהם בבדיקה.

רונות

בחלק זה אנו נסקור את הנושאים הכלליים של כל אחד מחמשת עצי הרונה העיקריים ונסביר כיצד לצייד דפי רונה.

חמשת עצי הרונה הם דיוק, שליטה, כישוף, נחישות והשראה.

דיוק

דיוק

 • מתמקד בהעצמת התקפות אוטומטיות שהופכות אותו לאידיאלי עבור נושאים טווחים כמו אש או לוחם תגרה כמו Tryndamere.
 • דוגמה: לחץ על ההתקפה מתגמלת עליך על תקיפתו ברציפות את אותו היעד על ידי הגדלת תפוקת הנזק הכללית שלך.

שְׁלִיטָה

שְׁלִיטָה

 • משפר את היכולת שלך לפרוץ או להרוג מטרה מייד, אין זה מפתיע שלעתים קרובות תראה מתנקשים כמו קטרינה או טאלון לוקחים שליטה.
 • דוגמה: טורף מעניק לך פרץ עצום של מהירות תנועה כדי לאפשר לך לרדוף במהירות את הטרף שלך.

כישוף

כישוף

 • הכישוף מגביר את היכולות שלך אך מספק גם כמות טובה של שירות. זה נלקח לרוב על ידי Mages ומבקשים כמו קארמה או לוקס.
 • דוגמה: זימון Aery משפר את האגרוף של הכישופים שלך ומגדיל גם את עוצמת הכישופים התומכים על ידי הגנת בעל ברית שאתה מטיל עליו.

לִפְתוֹר

לִפְתוֹר

 • אם אתה מחפש לחזק את יכולות ההגנה שלך, זה הרונה שלך. טנקים בשרניים ומעורבים כמו Nautilus ו- Leona אוהבים את עץ הנחישות.
 • .

הַשׁרָאָה

הַשׁרָאָה

 • השראה עוסקת בהפרת הכללים עם כוחות ויכולות מטורפות. זה יכול לשמש אלופים רבים ושונים אך הוא מצבי מאוד.
 • דוגמה: ספר איות לא אטום מאפשר לך להחליף את כישופי הזימון שלך לאחרים, ולגמל את היכולת שלך להסתגל ולחשוב קדימה.

דף Rune

ברמה 10 של זימון תקבל גישה מלאה להתאמה אישית של דף ה- Rune שלך. אתה יכול ליצור דף Rune בלקוח שלך מחוץ למשחק או במהלך Champ Select. כך.

בעת יצירת דף Rune ישנם שלושה רכיבים עיקריים:

 • עץ ראשוני
 • עץ משני
 • שרדפים

שים לב שבחירת רונים יכולה להיות מסובכת מכיוון שאתה יכול לבחור רק רץ אחד לשורה, אז הקפידו לזכור זאת.

העץ העיקרי מעניק לך גישה לבחירות החזקות ביותר של עץ רונה, המכונה אבן מפתח. בסך הכל תקבל ארבע אפשרויות רונות מהעץ הראשי שלך, אז וודא שהן תואמות את מה שהאלופה שלך מצטיינת.

העץ המשני מספק לך רק שתי אפשרויות, תרצה להשתמש בזה כדי להחמיא לעץ הראשי שלך.

לבסוף, אתה מקבל שלוש אפשרויות של שברונים. שברים מספקים מעט גמישות ללא תלות בחמשת העצים. לדוגמה, אתה יכול לבחור בין נזק גולמי נוסף, מהירות התקפה רבה יותר, או ערימות קצרות יותר.

שרידים אינם חזקים כמו העץ העיקרי והמשני שלך אך יכולים לאפשר לך להיות גמישות רבה יותר לספק את סגנון המשחק שלך או לעזור להכין אותך נגד התאמה גרועה.

Ashe Rune Build

רונה מוצעת לבנות מדף האלופה של אשר.

הבנת רונה אופטימלית בונה יכולה להיות קשה, במיוחד כמתחיל. הקפד לנסות את כולם ולבדוק את דפי האלופה שלנו בהם אנו אוצרים ומעדכנים כל הזמן את דפי הרונה הטובים ביותר עבור כל תפקיד.

3. חמשת תפקידי LOL

במשחק רגיל של ליגת האגדות, כל אחד מחמשת השחקנים בקבוצה מוקצה לאחד מחמשת התפקידים הספציפיים. חמשת התפקידים הם עליונים, ג’ונגל, אמצע, ADC ותמיכה.

לפני משחק, יש לך הזדמנות לבחור תפקיד ראשוני המציין את התפקיד שאתה מעדיף למלא, כמו גם תפקיד משני המייצג בחירת גיבוי.

מכיוון שהתפקידים משתנים בפופולריות, קחו בחשבון שאינכם מובטחים שתקבלו אף אחת מהבחירות העיקריות או המשניות שלכם. אתה יכול גם לבחור אפשרות “למלא” מה שאומר שלא אכפת לך לשחק באף אחד מהתפקידים.

תפקידים עמדתיים

משמאל לימין: עליון, ג’ונגל, אמצע, ADC, תמיכה, ובתחתית, מלא.

אם אתה שחקן חדש לגמרי, אנו מציעים לך להקדיש זמן למשחק כמה משחקים מכל תפקיד כדי לקבל תחושה למקום בו כל אחד פועל ומה כל אחד עושה. .

מסיבות נוספות מדוע עליכם לבחור תפקיד עיקרי וכמה הנחיות להבנת הציפיות של חמשת התפקידים, בדקו את האינפוגרפיקה שלנו למטה:

כיצד לבחור את התפקיד העיקרי שלך בליגת האגדות (אינפוגרפיקה)

זכור כי אלה היו רק הנחיות לגבי חמשת התפקידים. האלופות שמשחקות בכל תפקיד והציפיות לכל אחד משתנות לרוב לאורך זמן כאשר השחקנים מתנסים ומיטבים.

לדוגמה, בעונה 8, אלופות רבות שנמצאות בדרך כלל באמצע ליין הפכו להיות דבר שבשגרה באופן זמני בתפקיד ADC (זהו סיפור לתקופה אחרת).

מפת התפקיד של ליגת האגדות

השתמש בהנחיות אלה כדי לקבל בסיס איתן למה שכל תפקיד במצב הנוכחי של המשחק (עונה 9 בערך) כדי להוריד אותך מהרגליים, אבל ככל שתשתפר, אל תפחד לנסות דברים במשחק רגיל. אם אתה מוצא דרך חדשה למלא תפקיד שעובד טוב, העלה אותו למבחן במשחק מדורג!

4. מה זה COMP TEAM?

מכיוון ש- League of Legend. פעמים רבות אתה יכול להגדיל מאוד את סיכויי הזכייה שלך על ידי סינרגיה של היכולות והחוזקות של הבחירות שלך.

אלוף בחר

דוגמה קלה להבנה היא קומפוזיציה של צוות אפקט (AOE). קבוצה זו משלבת חמישה אלופים שיש להם לחשים ויכולות שיכולים להתמודד.

לכל קבוצה נוטה לקבל מטרה בראש, המכונה מצב ניצחון. מצב הזכייה של AOE Comp הוא לתפוס ולהרוג חברי צוות מרובים בבת אחת. אם ה- AoE Comp מסוגל לעשות זאת, סביר להניח שהם ינצחו במאבק.

. Comps Teams Comp.

Comp Compe Compish Comp ינצח ככל הנראה Comp Aoe Comp מכיוון ש- AoE Team Comp היה נאבק לנעול מרובים מתרחשים בבת אחת אם ישחקו את הקלפים שלהם נכון.

מכיוון ש- AOE Team Comp מסתמך על לחשים חזקים שיש להם חוטות זמן ארוכות, בעוד שלגבי מתגבשות יש התקפות ויכולות חלשות יותר אך ניתן להטיל אותו לעתים קרובות יותר, Comp Skimlish Comp.

באינפוגרפיקה למטה אנו מכסים את נקודות החוזק והחולשה של יצירות הצוות הנפוצות ביותר:

קבוצות ליגת האגדות Comps

אם אתה לומד על המשחק כשחקן חדש, אל תדאג יותר מדי ליצירת הקבוצה המושלמת ב- Champ Select. תרצה להתמקד יותר רק לשחק באלופי הנוחות שלך ולשלוט בהם.

רק רצינו להציג אותך מכיוון שזה משהו שיוזכר לעתים קרובות במשחק ובמקומות אחרים כמו אם אתה צופה בפרו-משחק או זרמים.

5. ערפל של מלחמה ובקרת ראייה

ערפל מלחמה

בליגת האגדות עליכם לקבל החלטות עם מידע לא שלם. הסיבה לכך היא שאתה לא יכול לראות את כל מה שקורה על המפה בגלל משהו שנקרא “ערפל המלחמה”

ערפל המלחמה מוצג במינימום כאזור חשוך, כפי שמוצג משמאל. זה מסתיר את תנועת האויב ואתה רוצה להיזהר שלא לשוטט בה, אלא אם כן יש לך חברה או אם יש לך הבנה טובה היכן מתנגדיך נמצאים.

באופן דומה, הצוות שלך יכול להשתמש בערפל המלחמה כדי להסתיר את תנועותיך ולהכות את אויביך מהצללים.

אתה וכל האלופות והמבנים שלך בעלות הברית מספקים חזון לכל הקבוצה שלך. אם אתה יכול לראות את זה, כך גם חברי הצוות שלך יכולים.

מחוץ למקורות הראייה הללו, יש לך גם את היכולת ליצור חזון רב יותר באמצעות פריטים הנקראים “מחלקות”.

בתחילת המשחק, לכל שחקן במשחק יש גישה לפריט בחינם, שנקרא The Warding Totem, המכונה גם “המחלקה הצהובה”.

השתמש במחלקה הצהובה כדי להגן על עצמך על ידי התראה על צוות תנועת האויב שלך. בתמונה למטה, המחלקה הוצבה בבוש מגלה.

אם המחלקה לא הייתה שם, אתה או חברי הצוות שלך שהיו בסמוך לצד העליון של המפה אולי היו מסנוורים ונהרגו.

בקרת הראייה כאן מאפשרת לצוות שלך אפשרות לסגת או להקים מלכודת נגדית כדי להרוג את ה- VI.

תכשיט צהוב

מחלקות אלה יימשכו זמן מוגבל ובסופו של דבר יפוגו, לכן הקפידו לפקוח עין על זמנו שנותר.

תדע כמה זמן נשאר במחלקה על ידי לחיצה עליה או לראות את המוט הלבן (נראה בתמונה למעלה), שמתקתק ככל שחלף הזמן. אם הזמן ייגמר, הוא ייעלם.

שימו לב כי למחלקה יש גם סרגל בריאות ירוק המורכב משלושה בלוקים. זו זמן טוב ליידע אותך כי מחלקות יכולות להיהרס על ידי צוות האויב. כל חסימה על המוט הירוק מייצגת מכה אוטומטית, כך שייקח שלושה להיטים כדי להרוג את טוטם המחלקה.

ישנם סוגים שונים של מחלקות בליגת האגדות (אנו נסקור אותם במאמר זה). סוג זה של מחלקה נשאר בלתי נראה אלא אם כן הוא נחשף על ידי צוות האויב על ידי מחלקת בקרה או תכשיט אדום.

מחלקת בקרה

מחלקות בקרה לוקחות ארבעה פגיעות כדי להיהרס אך גלויות לכולם. ברדיוס מסוים, מחלקות בקרה חוסמות את חזון מחלקות האויב וחושפות היכן הם נמצאים.

אתה יכול להשתמש אסטרטגית במחלקות בקרה כדי לשלול את חזון האויב מאזור חשוב במפה או לפנות מחלקה שאתה יודע שהוצבה.

השיטה העיקרית האחרת לפינוי מחלקות היא עדשת האורקל, המכונה גם תכשיט אדום. התכשיט האדום מאפשר לשחקן להסתובב ולחשוף את מחלקות האויב סביבם (מוצג בתמונה למטה).

תכשיט אדום

ניקוי מחלקות האויב לאורך משחק חשוב להפליא מכיוון שהוא מכחיש את יכולתם לעקוב אחר תנועות הצוותים שלך וגם מאפשר לך למצוא פערים בהגנות שלהם לתקוף.

חשוב שכולם יתרמו למטרה זו וזה נורמלי שלכל צוות בסופו של דבר 1-2 תכשיטים אדומים המוקדשים לחפש ולהשמיד את מחלקות האויב.

הסוג האחרון של המחלקה הוא שינויים בפארק -ראייה, המכונה גם תכשיט הכחול. תכשיט כחול מאפשר לשחקן למקם מחלקה במרחק הרבה יותר רחוק, והוא יישאר שם עד שהוא ייהרס.

תכשיט כחול

החיסרון הוא שהוא גלוי לצוות האויב ומת בלהיט אחד – בגלל זה, זו המחלקה המצבית ביותר ומשמשת בעיקר רק על ידי החבר הפגיע ביותר בקבוצה שלך או אלוף שמסתמך על התקפות ארוכות טווח ארוכות.

זו טעות נפוצה עבור שחקנים חדשים יותר לשכוח מלהילחם על בקרת חזון (אפילו שחקנים מנוסים שוכחים לתעדף אותה). זכור שככל שיש לך יותר מידע, כך תקבל החלטות טובות יותר. עשו מאמץ מודע לעשות את חלקכם בהצבת מחלקות והכחשת אויבי החזון שלכם ובסופו של דבר זה יהיה הטבע השני.

6. הנהר, הג’ונגל והמחנות

בין הנתיבים תוכלו להבחין בנהר העובר על המפה כמו גם חלקים גדולים של אזורי יער.

אזורים אלה הם מכריעים מכיוון שהרבה פעולה מתרחשת כאן כששחקנים מתקדמים להילחם ולהתמודד עם מחנות מפלצות ומטרות.

מחנות ג'ונגל

שלא כמו מיניונים השייכים לקבוצה מסוימת, מחנות המפלצות הללו הם ניטרליים ויכולים להרוג על ידי כל שחקן.

יש מחנות חלשים מספיק כדי שאלוף אחד יפנה בעצמם. זה נותן לצוות שלך מקור הכנסה נוסף מחוץ לזרם הקבוע של מיניונים.

מכיוון שהמחנות הללו מתאימים לאורך זמן, יש תפקיד בליגת האגדות המוקדשת לחלוטין לאיסוף מחנות אלה ולעבור ברחבי הג’ונגל (בדוק את ג’ונגלר בקטע התפקיד).

כמה מהמחנות הללו מספקים גם שירותי שירות ושדרוגים זמניים הנקראים “חובבים”, חשוב שהצוות שלך יאבטח את החובבים האלה כדי לתת לך את היתרון על היריבים שלך.

תמונה כחולה

לדוגמה, הריגת הסנטינל הכחול מעניקה את פסגת התובנה (הידועה גם בשם “חובב כחול”) שמעניקה התחדשות של מאנה מוגברת וחיפזון (עוד על סטטיסטיקות האלופות הללו בהמשך).

הריגת הברמבלבק האדום מעניקה פסגה של סינדרס (המכונה גם “חוף אדום”) המעניקה מוגברת של בריאות וגורמת להתקפות האוטומטיות שלך להאט את האויב שלך ולהתמודד עם נזק נוסף.

צמחי ג’ונגל

כשאתה מסתובב סביב המפה דרך הנהר והג’ונגל, תבחין בצמחים אינטראקטיביים שצצים. הם לא מספקים זהב, חוויה או חובבים, אבל אם אתה משתמש בהם נכון, הם יכולים לעתים קרובות להציל את חייך או לעזור לך להקל על קטטה טובה.

חרוט הפיצוץ

הצמח האדום שאתה רואה בג’ונגל הוא חרוט הפיצוץ. קונוסים בפיצוץ גורמים לכל אלוף ברדיוס שלה לעוף ולנחות במרחק מוגדר.

בתמונה למטה תוכלו לראות את רמוס ליד חרוט ומתווה מעגל אדום בצד השני של הקיר מימינו.

חרוט פיצוץ

אם רמוס או כל אלוף אחר היו מתקפים אוטומטית של חרוט הפיצוץ, רמוס היה טרמפולינה ונוחתת על המתווה המוקף האדום. לחשים ויכולות לא ישפיעו על חרוט הפיצוץ.

חרוט הפיצוץ מאפשר לאלופות שלא יכלו לקפוץ אחרת או דרך קירות לעשות זאת, ומאפשר תנועה יעילה יותר וזוויות יצירתיות עבור יריבים מאורבנים.

קפיצת חרוט פיצוץ מתוזמנת היטב יכולה לעתים קרובות לתת לך מספיק מרחק כדי לברוח מחפיסת אויבים שרודפת אותך.

עם זאת, היזהר מתזמון ההתקפה האוטומטית שלך מכיוון שאתה עלול לפוצץ את עצמך בטעות לעבר הרודפים שלך או להשיק סכנה של ברית ברית.

הפריחה של Scryer

הפריחה של Scryer מעניקה לך הצצה קצרה לחושך מכיוון שהיא חושפת אלופי אויב או מחלקות אויב (פריטים המעניקים חזון).

בתמונה למטה, אם Rammus Auto-Appactake Auto-Attrys של Scryer, היא תיצור חרוט של ראייה מנוקה בכיוון שרמוס פונה.

Scryer

למרות שזה אולי לא נראה כמו הרבה בהתחלה, אל תזלזל ביכולתו של הצמח הזה לעזור לך לאתר אויב שאחרת היה נמלט או מאפשר לך לחשוף מתנקש שעוקב אותך מהצללים.

דבש

סוג הצמח האחרון שתראה סביב המפה הוא דבש. אלה משריצים לאורך הנהר ומעניקים בריאות ומאנה אם אתה מקפיץ את הצמח עם התקפה אוטומטית והולך על פירותיו.

בתמונה למטה, סונה התקפה באופן אוטומטי את דבש ומחזיר את המשאבים שלה.

זה מעניק לה הזדמנות לחזור לקרב כאשר יתכן שהיא הייתה צריכה שוב לחזור לבסיס.

פרי דבש

עכשיו, זה כנראה נראה כמו ללא מוח כדי לנסות להשיג דבש בכל פעם שהם זמינים, אך למעשה תצטרך להיזהר כשאתה עושה זאת.

כשאתה עובר על הפירות, כל אחד ממש יאט את מהדך. אם אתה נרדף, ייתכן שתרצה לשקול לדלג על הפרי כדי למקסם את סיכויי ההישרדות שלך.

המשמעות היא גם שאם אויב שאתה ציד מתקרב מספיק על ידי הצמח, ייתכן שתוכל להאט אותם על ידי פגיעה בדבש.

סרטן Scuttle

סרטן Scuttle

לאורך הנהרות תוכלו לראות מפלצת ניטרלית, שנקראת סרטן Scuttle שנוסע קדימה ואחורה ליד בור הדרקון ובור הברון. הרגת הסרטן תעניק חזון בנהר ליד פתחי כל בור בהתאמה.

סרטן Scuttle קל להפליא להרוג מכיוון שהוא לא נלחם בחזרה אבל זה יכול להיות קשה לקחת בעקביות מכיוון שהוא יהיה עדיף מאוד בגלל החזון החופשי שהוא מספק. אם אתה ג’ונגלר, הקפד לתעדף את המחנה הזה כעצירה כשאתה מטייל במפה, ואם אתה תפקיד אחר, היה מוכן לעזור לג’ונגלר שלך אם צוות האויב מחפש לעצור אותם.

דרקונים אלמנטליים

כל ליגת האגדות דרקונים משריצים בבור הדרקון בצד הבוט. 6 הדרקונים היסודיים, הידועים גם בשם Drakes Elemental, גרנטו חובבים את כל השחקנים בצד שהורג אותם.

להלן שמם והשפעתם:

 • ענן דרייק = מהירות תנועה מוגברת כשאתה לא נלחם
 • דרייק תופת = מעניק יכולת כוח ותקיפה נזק
 • דרייק הר = מגביר את הנזק כנגד יעדים (צריחים, דרקון, ברון)
 • Ocean Drake = מעניק לבריאות חסרה ומאנה רגן כשאתה לא נלחם
 • Hextech drake = מעצים התקפות אוטומטיות
 • ChemTech Drake = מהירות התקפה נוספת

דְרָקוֹן

הדרייקים משריצים באקראי ותוכלו לקבל את אותו האלמנט מספר פעמים. כל אפקט נערם עד שלוש פעמים והופך להיות חזק יותר. לדוגמה, הריגת דרייק ענן אחד יעניק לצוות שלך +15 תנועת בונוס מהירות מהקרב – אם אתה מסוגל להשיג שלושה, תהיה לך מהירות תנועת בונוס בסך הכל +45.

קבלת דרקון אלמנטרי לא תעזור לך לנצח מייד אבל יכולה להקל על המשחק שלך ועבור חברי הצוות שלך שעות נוספות. הם די חזקים במשחק המוקדם עד אמצע, כך שלעתים קרובות הם ידרשו מחברי צוות מרובים להרוג, במיוחד אם הקבוצה השנייה מחפשת להתמודד עם זה.

הדרקון הבכור

הדרקון הבכור, המכונה גם דרייק הזקן, משריץ במשחק המאוחר והוא הדרקון החזק ביותר במשחק. הורג דרייק הזקן מעניק חובב את זה מכפיל ההשפעות של כל חובבי הדרקון היסודי שיש לצוות שלך כיום ב- 50%.

אם אתה מסוגל להרוג שני דרקונים זקנים, כל החובבים היסודיים שלך יוכפלו ב 100%. זה גם מעניק נזק נוסף ליעדים שאינם טוררט (כמו אלופים ומפלצות).

היבט של הדרקון

זה הופך את הדרקון הזקן לאחת המפלצות הטובות ביותר למשחק המאוחר שיעזרו לקבוצה שלך להבטיח ניצחון במשחק קרוב, במיוחד אם הצלחת לקחת דרקונים אלמנטריים מוקדם יותר במשחק.

השבר הראלד

The Rift Herald הוא מפלצת השוכנת בבור הברון לפני שהברון נהרג או מוליץ ליד 20 דקות.

. טיפ מכריע שיש לזכור הוא שיש לו נקודה חלשה בגבו שתגרום נזק נוסף אם תפגע בו.

השבר הראלד

אחרי שקבוצה הורגת את הראלד, פריט סגול, שנקרא עין הראלד, יפיל את זה אחד חבר צוות בעלות הברית יכול להרים (אי אפשר לגעת בזה על ידי הצוות שלא הרגה אותו). כאשר הוא יאסוף, הפריט יחליף את משבצת התסמולים של הנגן ויישאר שם עד שהוא ישמש.

השפעת העין של הראלד היא אחת ההרסניות ביותר במשחק, כך שלא מפתיע שיש לו רק שימוש אחד. הפעלת העין תזמן את ההבשרה להילחם על הצוות שלך על ידי תקיפת מבני אויב עד שהיא מתה. הנה זה למטה:

כפי שאתה יכול לראות, Herald Rift Merald גורם נזק עצום. לעתים קרובות זה יכול לעזור לך לקחת את הצריח הראשון במשחק שיכול לעזור להניף משחק אחיד לטובתך.

טיפ אחרון הוא שהפעלת העין דורשת כמות קצרה של זמן תקשור – אם השחקן שמשתמש בו מופרע על ידי אפקט בקרת קהל קשה כמו הלם, שתיקה או דפיקה., הם לא יצליחו לזמן את השבר.

אז אם אתה משתמש בזה, הקפד לעשות זאת בבטחה מקרב. אם אתה יודע שהצוות השני מחפש להשתמש בו, נסה לשמור עליהם חזון והסתכל על CC אותם בזמן שהם מתקשרים.

הברון נשאור

המפלצת האחרונה שתצטרך לדעת עליה היא הברון נשאור, המכונה גם רק “ברון”. הברון הוא המפלצת החזקה ביותר בשבר של זימון, כך שתזדקק לחברי צוות מרובים כדי להרוג אותה אלא אם כן משחק נמשך זמן רב מאוד (בסופו של דבר מעט או אפילו אלוף אחד יוכל להרוג אותו בעצמם).

הברון נשאור

מכיוון שברון כל כך חזק, צוותים יכולים לעתים קרובות לנצח על ידי הריגת קבוצה שנמצאת בבריאות מכיוון שהם ניסו לקחת את זה בזמן רע. לעתים קרובות זה יכול להיות אתר של “קרב סופי” בסוף משחק קרוב מכיוון שהקבוצה המנצחת יכולה להשתמש בה כדי להשיג יתרון גדול מספיק כדי להבטיח ניצחון.

אז מה עושה הברון ההורג בדיוק? זה מעניק חובב, שנקרא יד ברון, שניתן לכולם חַי חברי הצוות שהרגו את הברון. המשמעות היא שאם מתת בזמן שאתה נלחם בברון או על הברון, לא תקבל את החובק אם אתה עדיין מת כשיוצרת המכה הסופית.

יד הברון מעניקה באופן זמני AD ו- AP ומחזקת מיניונים שאתה קרוב אליו. זה מקל הרבה יותר לדחוף לעבר נקסוס האויב מכיוון שקשה יותר לצוות האויב להרוג את המיניונים המועצמים וקל יותר לצוות שלך להגן עליהם.

אם אתה לא מנצח על ידי דחיפה עם דחיפת ברון, בסיס האויב ככל הנראה ייהרס מספיק כדי להקל על ניסיונותיך העתידיים הרבה יותר. אז אל תהיה חמדן מדי ומרחיק יתר על המידה. אם אתה יכול להשיג רק כמה צריחים ומעכבים, זה עדיין רווח טוב.

7. שלושת השלבים והקנה המידה

מושגים אלה נוטים יותר להיות ביניים מהמתחיל, אך אנו רוצים לעבור עליהם במהירות מכיוון שסביר להניח שתשמע את המינוח של שלושת השלבים: משחק מוקדם, אמצע המשחק ומשחק מאוחר.

השלבים אינם מוגדרים באבן ופועלים יותר כהנחיות שכן כל משחק שונה בדרכו שלו, אך הם נוטים להתייחס לאופן שבו רוב המשחקים מתבררים:

משחק מוקדם (15 הדקות הראשונות)

 • זה כאשר כל הצריחים קמים וכולם בנתיב שלהם למעט הג’ונגלים.
 • עד שהג’ונגלר יגיע, עליון ואמצע יהיו ברובם 1V1 ונתיב בוט יהיה בעיקר 2V2.

משחק אמצע (15 עד 30 דקות)

 • בערך 15 דקות, או כאשר הצריחים הראשונים מתחילים להיהרס, המשחק האמצעי מתחיל.
 • במהלך המשחק האמצעי, משחק הופך להיות יותר מבולבל משלב הנתיב שכן חלק מהשחקנים יישארו בנתיב בעוד שאחרים יתחילו לשוטט סביב המפה כדי לעזור להשמיד צריחים אחרים או תחרות בדרקונים או Rift Herald.

משחק מאוחר (אחרי 30 דקות)

 • המשחק האמצעי מסתיים בדרך כלל וסביבתו של 30 הדקות כאשר כל הצריחים הראשונים בנתיבים נהרסים (לפעמים עוד יותר נעלמים אז). זה המשחק המאוחר.
 • בשלב זה, האלופות רכשו רבים מהפריטים הגדולים שלהם והקבוצות מתחילות לקבץ עבור קרבות צוות גדולות סביב הברון והדרקונים הזקנים.

אז מדוע שלושת השלבים חשובים? בליגת האגדות, כל אלוף נועד להיות טוב בתקופת זמן מסוימת. חלק מהאלופים נועדו להיות חזקים במשחק המוקדם אך נופלים ככל שהמשחק הולך ואילו אחרים נועדו להיות חלשים מוקדם אך להתחזק ברציפות ככל שהמשחק נמשך.

כאשר אלוף הוא החזק ביותר שלהם, זה ידוע כ”ספיון כוח “. התהליך של התחזקות בהדרגה והשגת ספייק הכוח שלך ידוע בשם “קנה מידה”. לא נגיע כאן יותר מדי לפרטים, אך נדע שהקנה מידה מושפע בדרך כלל מערכת היכולת של האלופה ומיחסי הסטטוס שלהם בזמן שהם קונים פריטים נוספים. בואו נכסה כמה דוגמאות.

Blitzcrank: ספייק כוח משחק מוקדם

Blitzcrank Power Spike

Blitzcrank הוא אחד המשחקים המוקדמים ביותר תומכים בגלל מהלך החתימה שלו, Rocket Grab, שמושך אויב לעברו. אחיזה מתוזמנת אחת יכולה למשוך מטרה פגיעה ולהפוך 2V2 למוות מהיר מאוד של 1V2.

כל הערכה שלו סובבת סביב ביצוע בחירות ולקבל יתרון מוקדם עבור הצוות שלו. עם זאת, ככל שהמשחק נמשך, האחיזה של בליצקרנק מאבדת כוח מכיוון שקשה לו יותר לתפוס את היעד האידיאלי שלו.

במקום לדאוג לאריגת תפיסתו דרך גל מיניון, הוא צריך לדאוג לעבור את זה דרך קדמת טנקים במהלך קרבות צוות. היכולת שלו מופיעה גם על ידי אפשרויות מעורבות טובות יותר שיכולות למקד לאלופות מרובות במקום רק אחת.

אהרי: ספייק כוח משחק אמצע

Ahri Power Spike

המשחק האמצעי עוסק בסיבובים מהירים עם חורשים מבולגנים ומריבות קבוצות בלתי צפויות. AHRI מכה בכוח שלה ספייק בתקופה זו מכיוון שהיא קוסם המשתמש בכמות גבוהה של ניידות ויכולות נמוכות יותר של COLDOWN שניתן להטיל לעתים קרובות.

לעתים קרובות נלחמים קרבות במשחקים של אמצע זוויות שונות ומספרים לא אחידים (3v2, 2v4, וכו ‘) ולכן להיות נייד וגמיש יש ערך רב יותר. היא יכולה להשתמש בטקטיקות מכה ולהפעיל ולהסתובב במהירות במפה כדי לעזור לה נוכחות שעדיין מנסות לקחת את הצריח שלהם או את הג’ונגלר שלה שמתמודד עם יעדים.

היא לא בהכרח רעה במשחק המוקדם אבל תוגדר על ידי אלופות שיש להן פחות ניידות ויותר אגרוף, והיא נוטה ליפול במשחק המאוחר מכיוון שאין לה קנה מידה מאוחר יותר בהשוואה לאלופות אחרות.

קוג’מו: ספייק כוח משחק מאוחר

קוג

כשמגיע המשחק המאוחר, תתחיל לראות קרבות צוות בקנה מידה גדול עם הימור גבוה. מהלך שווא אחד יכול להיות פירושו של כל חמשת בעלי בריתכם גוססים וחיוב על ידי צוות האויב להשמיד את הבסיס שלכם.

Kog’Maw הוא אלוף שקל להרוג אותו כשהוא לבד אבל מסוגל להתמודד עם נזק מטורף כשהוא מוגן (חלק מחברי הצוות אפילו בנויים סביבו). במצבים המאורגנים במהלך המשחק המאוחר בו יש לך מספר פרונטונרים וקו אחורי של סוחרי נזק, קוג’מו הוא במיטבו.

הוא פוגע בדוקרן במהלך המשחק המאוחר מכיוון שיש לו גם גישה לרוב או לכולם את הפריטים שלו. במהלך המשחק המוקדם הוא התמקד בחקלאות ולא יגרום נזק רב ובמשחק האמצע הוא פגיע במהלך התכתשויות מכיוון שלעתים קרובות הם קורים מזוויות מרובות.

כיצד ללמוד קוצים כוח

אתה יכול ללמוד דוקרני כוח לאורך זמן על ידי משחק רק אבל אתה יכול ללמוד אותם בכל עת על ידי בדיקת דפי האלופה שלנו:

עמוד אלוף אש

השורה התחתונה היא להסתכל להילחם כאשר האלופה שלך נמצאת במצב החזק ביותר שלהם ולהיזהר מאויבים כאשר הם עומדים לפגוע בכוחם
דָרְבָּן. כמו כן, היה מודע לגורמים כמו חווה ורמת ניסיון – אם זה המשחק המאוחר אבל קוג’מו לא חווה היטב, סביר להניח שהם יהיו יותר במצב צהוב מאשר מדינה ירוקה.

8. איך להשתפר בליגת האגדות

אם עשית את זה עד כה דרך המאמר, כבוד! אתה באמת מעוניין ללמוד חחח ולהפוך לשחקן טוב יותר. כפי שאתה יכול לדעת, הליגה היא משחק עמוק להפליא עם הרבה מידע לקחת ולהבין. כדי לשפר באמת, תצטרך להתחייב זמן כדי להגיע ליעדים שלך.

כדי לחסוך לך זמן רב, יש לנו המון כלים שנועדו להפוך את ההשתפרות והטיפוס ליעיל יותר וקל יותר. פשוט לחץ כאן כדי להירשם לחשבון Mobalytics, זה בחינם!

בחלק זה נעבור על כמה מהתכונות שלנו וכיצד הם יכולים לעזור לך להשתפר כשחקן ליגה.

מדד ביצועי Gamer (GPI)

על מנת להתפתח בקצב עקבי, חשוב להבין את הזהות שלך כשחקן. זה כולל היכולת להעריך את נקודות החוזק, החולשות והסגנון הכללי שלך. אחרי הכל, אם אין לך תמונה ברורה של מה אתה טוב או רע בה, אתה עשוי לעבוד על דברים שאתה לא צריך ומתעלם מפערים במשחק שלך שאולי לא נתפסת.

אפליקציית שולחן העבודה של Mobalytics אתגרים מלאים

ה- GPI מיועד לפונקציה ספציפית זו, וממחיש את טביעת האצבע הייחודית שלך כנגן כגרף. אנו מנהלים את כל המשחקים והסטטיסטיקה שלך מהמשחקים האלה דרך מערכת ה- GPI שלנו כדי להגדיר את הגרף הזה.

למעלה, אתה יכול שה- GPI מורכב מ 8 מיומנויות עיקריות:

8 מיומנויות אלה מכסים באופן מקיף את כל תחומי הביצועים החיוניים שהם קריטיים להצליח בליגת האגדות. בהתבסס על התוצאות שלך, ה- GPI יספק לך עצות ספציפיות שיעזרו לך לשפר את תחומי החולשה שלך. הנה דוגמא:

עצות דו -קרביות

תראה את כל סוגי העצות: טיפים וטריקים, אינפוגרפיקה, קטעי וידאו, קישורי מאמר, הרשימה נמשכת! לאחר ששלטת באזור, תונחה למיומנות אחרת להתמקד. אז למה אתה מחכה? בואו נבדוק את ה- GPI!

בן לוויה חי

יצרנו את ה- GPI שיעזור לך להבין מי אתה כשחקן ולעזור לך לשפר את הכישורים האישיים שלך. עם זאת, ה- GPI דורש מספר משחקים (בדרך כלל בסביבות 5-10) כדי לראות מגמות בביצועים שלך. אם אתה מחפש להתכונן למשחק הבא שלך, תרצה להשתמש בכלי Live Companion שלנו.

בצד שמאל יש לו מידע על כל השחקנים במשחק שלך, כמו הדרגות שלהם, שיעורי הזכייה ומידע על סגנון המשחק שלהם. בצד ימין, תקבל את כל מה שאתה צריך לדעת כיצד לשחק באלוף שלך, כמו רונים, סדר מיומנות ופריטים. תוכל גם לראות עצות למשחק מול התאמות הנתיב שלך ועצות למשחק נגד כל אלופי האויב.

משחק מקדים של Moblaytics

זה יכול להיראות כמו הרבה מידע אבל האמת, רצינו לצייד שחקנים בכל המידע שהם יכלו לבקש. ברוב המקרים, תצטרך רק להבריח כמה דברים, כמו עצות להתאמות הנתיב שלך ולדוקרני הצופים שלך. מכיוון שכל שחקן שונה ומתכונן בדרכים שונות, החלטנו לתת לך כמעט כל מה שאתה צריך ואז כמה.

אתגרים

תכונה מדהימה נוספת למתחילים היא אתגרים! כלי זה נועד לשפר את כישוריך על ידי מתן יעדים במשחק.

המטרות במשחק מבוססות על ציוני התפקיד, הדירוג וה- GPI שלך. לדוגמה, אם אתה זקוק לעזרה בחקלאות, תקבלו אוטומטית אתגרים שיעזרו לכם לשפר את הציונים הללו.

אתגרים בתוך GPI

הנה מבט מהיר על איך הם עובדים. כדי להשלים אתגר, עליכם להצליח להשלים את היעדים בשלושה מחמשת המשחקים הבאים שלכם.

אתגר רכיבים

לאחר שתצליח, תוכל להתקדם לשלב הבא של קושי האתגר של אותו מיומנות. שעות נוספות, תוכל לראות את גרף ה- GPI שלך צומח ולהיות מלא יותר!

9.

רשימת קריאה מומלצת:

 • חחח מדריכי פריטים
 • 5 סיבות מדוע אתה לא משתפר בליגת האגדות
 • כיצד לזהות את תנאי הזכייה שלך
 • איך להתחיל לשחק בדירוג
 • איך לקלף

התקדמות ברמה (נכון לעונה 11)

אם אתה מתחיל מרמה 1, הנה הדברים הגדולים שתפתח בדרך לרמה 30 (וזה כאשר אתה יכול לשחק מדורגים).

רמות:

1. תגמול – זימון גבול אייקון (פרופיל)
 • ביטול נעילה
  • Co-op לעומת AI (5V5)
  • ריפוי ורוח רפאים (לחשי זימון)
  • סיבוב חינם של שחקן חדש
  2. תגמול – 450 מהות כחולה
  • ביטול נעילה
   • כלי תרגול
   • בחר אלוף
    • אהרי
    • דריוס
    • לוקס
    • לִשְׁלוֹט
    • מיס הון
    3. תגמול – 450 מהות כחולה
    • ביטול נעילה
     • בחירה עיוורת 5v5
     • ARAM (All Random All Mid) מצב המשחק
     4. תגמול – 450 מהות כחולה
     • ביטול נעילה
      • פליטה ומחסום (לחשי זימון)
      5. תגמול – Poro Pal Emote ו- 450 מהות כחולה
      • ביטול נעילה
       • יצירת hextech
       6. תגמול – 900 מהות כחולה
       • ביטול נעילה
        • מארק ובהירות (זימון לחשים ספציפית עבור ARAM)
        7. תגמול – 900 מהות כחולה
        • ביטול נעילה
         • פלאש וטלפורט (לחשי זימון)
         8. תגמול – עור מחלקה אקראי קבוע ו 900 מהות כחולה
         • ביטול נעילה
          • דפי ריון ברירת מחדל, למעט מפתח אבן.
          9. תגמול – 900 מהות כחולה
          • ביטול נעילה
           • להכות, להצית ולנקות (לחשבי זימון)
           10. תגמול – דפי רון חדשים ו- 900 מהות כחולה
           • ביטול נעילה
            • 90% XP שניתנו עבור CO-OP לעומת AI
            • דפי רון מותאמים אישית
            • טיוטה רגילה 5v5 (אם יש לך לפחות 20 אלופים הניתנים לשחק, כולל חופשי לשחק)
            • מצבי משחק תכונה
            11.
            • ביטול נעילה
             • סיבוב אלוף בחינם
             12. תגמול – 450 מהות כחולה
             13. תגמול – 450 מהות כחולה
             14. תגמול – 500 מהות כחולה
             15. תגמול – אקראי 4800 אלוף שרד
             • ביטול נעילה
              • ניצחון ראשון במשימה
              16. תגמול – 500 מהות כחולה
              17. תגמול – 500 מהות כחולה
              18. תגמול – שני שרדסי אלוף אקראיים 1350
              19. תגמול – 600 מהות כחולה
              20. תגמול – אייקון זימון אקראי קבוע ואקראי 4800 אלוף שרד
              • ביטול נעילה
               • 80% xo שניתנו עבור Co-op לעומת Bot
               21. תגמול – מהות כחולה
               22. תגמול – אקראי 3150 אלוף שרד ו 20 מהות כחולה
               23. תגמול – 725 מהות כחולה
               24. תגמול – 725 מהות כחולה
               25. תגמול – עור מחלקה אקראי קבוע ואקראי 4800 אלוף שרד
               26. תגמול – 725 מהות כחולה
               27. תגמול – אקראי 3150 אלוף שרד ואקראי 450 אלוף שרד
               28. תגמול – 725 מהות כחולה
               29. תגמול – אקראי 3150 אלוף שרד ואקראי 450 אלוף שרד
               30. תגמול – קפסולת אלופה מפוארת וגבול אייקון זימון
               • ביטול נעילה
                • 75% XP שניתנו ל- CO-op לעומת בוטים AI צמצמו ל -55% לאחר 180 דקות של זמן משחק באותו יום
                • תורים מדורגים (5v5)

                תודה שקראתם וברוכים הבאים למסע שלכם כנגן הליגה האגדות ההולכת וגדלה! הצטרף לקהילת הדיסקורד שלנו כדי למצוא שחקנים ומנטורים חדשים אחרים ללמוד מהם. נתראה בשבר!

                נכתב על ידי

                Agilio Macabasco

                גיימר מאז הלידה (אבא היה אמצעי ארקייד של הארדקור שנות ה -80). כאן כדי לספר את סיפורי הגיימרים על ידי גיימרים, כשאנחנו עושים את הצעד הבא לקראת דחיפת ההתפתחות של Esports.