13 משחקי מסע חיפוי חינם מדהים

Contents

אם אתה רוצה ליהנות ממשחק גולף מרגיע עם החבר שלך במציאות מדומה, אז אין טוב יותר מכל סימולטור גולף מאשר גוֹלף+.

17 משחקי ה- VR הטובים ביותר ב- VR ב- Oculus Quest 2

מחפש כמה משחקי VR מרובי משתתפים מדהימים? רוצה חוויה מהנה של VR CO OP ליהנות עם חבריך? ובכן אז אל תסתכל רחוק יותר מכיוון שרשימה זו של משחקי ה- Multiplayer Quest 2 הטובים ביותר היא בטוחה שיש להם משחקי VR מרובי משתתפים שתיהנו בפנים. רשימה זו נותנת לך הרבה אפשרויות ומכיל הרבה ז’אנרים שונים .

לתוכנית, הנה 17 המשחקים הטובים ביותר Oculus Quest 2.

משחק PVP טקטי מרובה משתתפים – מפרים

אם אתה רוצה משחק VR מרובה משתתפים שנותן לך חוויה מבוססת צוות PVP טקטי, אז אין משחק טוב יותר שם ב- Oculus Quest 2, ואפילו אין משחק טוב יותר ב- PCVR, מאשר מפרים.

מפרים משלב אלמנטים מהרבה משחקי VR של מסך שטוח וקיימים מרובי משתתפים כמו שביתה נגדית: פוגעת גלובלית, קשת שישה: מצור, פבלוב, ואילך לחוויה פנטסטית יחידה. ב מפרים אתה אוכף או מהפך. המתפנים מנסים להגן על שני אתרי פצצה על המפה בזמן שהאכיפים צריכים לפרוץ לבניין ולשתול EMP כדי להשבית את אחת הפצצות. או, לעתים קרובות יותר, קבוצה אחת מנגבת את השנייה כדי לנצח.

מפרים נותן לך מגוון רחב של כלי נשק וגאדג’טים להשגת יעדים אלה. ממל”טים לרימונים יש לך הרבה כלים בערכה הטקטית שלך. הזמן להרוג די מהיר, וכל סיבוב אינטנסיבי עם רבעים קרובים ולחימה טקטית מאוד שבה צעד שגוי יחיד יכול לעלות לך את חייך.

אם אתה רוצה חווית PVP של VR VR המעודדת עבודת צוות, חשיבה מהירה ורפלקסים מהירים, אז מפרים הוא משחק פנטסטי שלא מזקן. המשחק מקבל גם עדכונים, כך שאפילו יותר מפות וצוותים בדרך.

תג VR מרובה משתתפים – תג גורילה

רוצה לשחק משחק מהנה של תג ב- VR? רוצה לחוות מערכת תנועה כמו אף אחד אחר שקל ללמוד וקשה לשלוט בהם? ואז נסה תג גורילה (זה בחינם!) וגלה מדוע זהו משחק ה- VR המולטיפלייר הפופולרי ביותר שם בחוץ.

תג גורילה הוא משחק שנבנה מהיסוד ל- VR, לוקח השראה מ Echo Arena מערכת תנועת הכבידה של אפס ליצירת דרך להסתובב במשחק VR מרובה משתתפים שאינו דומה לשום דבר על המסך השטוח או במציאות מדומה. כדי להזיז אותך לסטור את היד שלך על משטח כדי לדחוף ממנו, כי ב תג גורילה אין לך רגליים. מערכת תנועה זו היא שהופכת את זה למשחק מדהים כזה. פגיעה בידך על משטח בדרך הנכונה לשגר את עצמך בכיוון שאתה רוצה זה ממכר באופן מוזר והוא הליבה של מה שעושה תג גורילה כלכך הרבה כיף.

תג גורילה יש הרבה גיימות. הנפוץ ביותר הוא זיהום, שם שחקן אחד הופך לקוף הלבה, ומתייג שחקנים אחרים להפוך אותם לקופי לבה, עד שכולם מתויגים. יש גם גמורות אחרות, ואפילו משחקים מזדמנים פשוט להסתובב בה או אפילו למשחקי מיני כמו לירות בקלע על יעדים סביב המפה.

ייחודיות ותנועה מכוונת דק הופכים אותו למשחק פנטסטי, ודוגמא עיקרית למה משחקי מציאות מדומה יכולים לעשות שאחרים לא יכולים. אם אתה רוצה משחק ריבוי משתתפים מהנה של תג שלא כמו כל דבר שאתה יכול לחוות בעולם האמיתי, או סתם רוצה לקוף לזמן מה, אז תג גורילה הוא חובה לנסות במחיר של אפס דולרים.

מרובי משתתפים VR MMORPG – זניט: העיר האחרונה

אם אי פעם תהיתם איך נראה MMORPG כמשחק מרובי משתתפים VR, אז אז הוא כרגע המשחק הטוב ביותר VR Multiplayer לנסות לברר.

זֵנִית, כמו כל MMO אחר, תמיד מקוון ותמיד שומר אותך במצב משחק עם שחקנים אחרים. אתה יוצר דמות על ידי בחירת אחת מהכיתות הבודדות, ואז חוקר את עולם המשחק כשאתה מפלס את הדמות שלך על ידי השלמת קווסטים ונלחם באויבים. זה של זניט שינויים קרביים תלוי באיזה שיעור בחרת. אתה יכול להיות לוחם חרב, או יורה טווח, או אפילו שניהם.

יש הרבה תחומים שונים לחקור בהם זניט: העיר האחרונה, והרבה אנשים להיפגש לאורך הדרך. כשאתה מפלס את הדמות שלך ואוסף ציוד טוב יותר על ידי שימוש זה של זניט מערכת יצירה, העולם נפתח בפניך. זניט: העיר האחרונה, אבל לגמרי במציאות מדומה!

מכל משחקי VR מרובי משתתפים, אף אחד לא עושה את ז’אנר ה- MMO צדק יותר מאשר זניט: העיר האחרונה. אם אתה רוצה לדעת ש- A VRMMORPG יכול להיות כמו אז אתה חייב לנסות את המשחק הזה.

Quest 2 ארגז חול מרובה משתתפים – חדר רסק

אם אתה באמת לא בטוח באיזה סוג משחק אתה רוצה לשחק, או סתם רוצה מקום להסתובב ולעשות מגוון פעילויות מהנות עם חברים או זרים, אז חדר רסק מציע מגוון ענק של משחקים ומקומות שונים לדבר.

חדר רסק הוא המון משחקי VR שונים המשולבים לאחד. יש פיינטבול, חץ וקשת, הרפתקאות מתנדנדות חרב ועוד חבורה. אם אתה מרגיש יצירתי אז חדר רסק אפילו נותן לך את הכלים להכין משחקים ומפות משלך! בזמן חדר רסק לא עושה סוג אחד של משחק בצורה הטובה ביותר, יש לו מגוון עצום של אפשרויות, ותוכל להתאים אישית את האווטאר שלך עם סגנונות שיער שונים, פרצופים ובגדים.

חדר רסק נותן לך המון משחקים ליהנות. חדר רסק, ועשו הכל בחינם.

VR מרובה משתתפים פינג פונג – טניס שולחן אחד עשרה

אמנם יש כמה משחקי טניס שולחן VR בחוץ, אך אף אחד מהם לא עושה מרובה משתתפים VR פינג פונג טוב יותר מ טניס שולחן אחד עשרה.

אם אתה רוצה משחק של פינג פונג במציאות מדומה, אז הוא המשחק הטוב ביותר עבור זה ב- Quest 2. עם כמה סביבות שונות לשחק בהן ותלבושות ללבוש, יש התאמה אישית מסוימת, ואפילו מוזיקה שמשחקת כשאתה מנגן. אבל בעיקר, טניס שולחן אחד עשרה מאיר כמשחק VR מרובה משתתפים הן באמצעות תמיכתו בטניס שולחן מרובי VR, והן באיכות החוויה.

הפיזיקה של משחק זה מתפקדת מקרוב לפיזיקה של שולחן פינג פונג בפועל. למולטיפלייר יש קישוריות נהדרת ומעט באגים. בסך הכל אם אתה רוצה חווית טניס טבלה מרובה משתתפים, אין אין יותר פולני .

לחימה חרב מרובה משתתפים – קצה שבור

רוצה לחרב להילחם באדם אחר במציאות מדומה? קצה שבור.

ב קצה שבור אתה עומד בפני אדם אחר במשחק לחימה חרב VR. אם כי הכללים מעט שונים ממשחק לחימה בחיים האמיתיים. . בעיקרון, אתה רוצה להשתמש בחלק העליון של הלהב שלך כדי לחתוך את קרקעיתם כדי לנתק יותר. אם נגמר שחקן חרב אז הם בעצם חסרי הגנה. .

יש חבורה של דמויות שונות לבחירה בהן קצה שבור עם מגוון כלי נשק ופריטי תמיכה לא ידועים. היה אביר עם חרב ומגן, או סמוראים עם קטנה ושני וואקיזאשי, או דו -קרב עם אונס ופגיון, או רבים אחרים.

הכללים גורמים למשחק שונה ממאבק חרב בפועל, אך החוויה הכוללת היא מאוד מכוונת ומאוזנת בין המעמדות השונים. אם אתה רוצה שמשחק VR מרובה משתתפים יגשים את התשוקה לחרב שלך נגד יריב חי, אז קצה שבור היא הדרך הטובה ביותר לספק ב- Meta Quest 2.

VR CO OP HORDE SHORERE – אחרי הסתיו

אי פעם רציתי לדעת איך משחק השאיר 4 מתים, ורמינטייד, אוֹ גאות אפלה היה נראה ומרגיש כמו במציאות מדומה? ובכן המשחק הזה של VR CO OP יראה לך כי זה בדיוק מה שהוא.

אחרי הסתיו הוא משחק פעולה משותף VR בו אתה ניצול באפוקליפסה מושלגת בעולם שמאוכלס על ידי זומבים קפואים. אתה ושלושה ניצולים נוספים יוצאים ממקלט ביתך המחתרתי כדי לחפש משאבים על ידי כיסוח המוני זומבים אלה.

ממש כמו בקלעי העדר האחרים יש הרבה סוגי זומבים מיוחדים שונים כדי לתבל את המשחק. כמו כן תוכלו להתאים אישית את העומס שלכם עם מגוון עצום של כלי נשק, גירויים, רימונים וגאדג’טים. ככל שאתה משחק יותר אפשרויות שונות יותר אתה פותח, ומשימות קשות יותר אתה יכול לנסות לתגמולים גדולים יותר. אחרי הסתיו יש מערכת התקדמות נהדרת לצד משחק Great VR Multiplayer CO OP.

אם אתה רוצה להילחם בהמוני המתים עם חבריך, או רוצה חווית יורה של העדר כזו שנמצאת על המסך השטוח ב השאיר 4 מתים, לאחר מכן אחרי הסתיו הוא המשחק בשבילך.

ניכוי חברתי מרובה משתתפים – בינינו vr

בינינו הוא ידוע לשמצה כמו להיט אינדי מרסק שלקח את העולם בסערה. הגרסה שאולי כבר ניסיתם במחשב של טלפון האם הייתם שולטים במעט ספרייט ספרייט של דו -מימד כשניסיתם להשלים את המשימות שלכם על סיפון הספינה ולברר מי המתחזה.

ובכן עכשיו אתה יכול לקבל את השלם בינינו ניסיון במשחק מציאות מדומה מרובה משתתפים עם בינינו vr! גרסת VR זו של המשחק המקורי משפרת את חווית הניכוי החברתית על ידי הסרת התצוגה העליונה למטה של ​​המקור ומכניסה אותך ישירות לנעליו של Spaceman Blobby שלך. בצע את המשימות שלך עם הידיים האמיתיות שלך כדי למשוך מפלסים וידיות או ללחוץ על כפתורים. העלו דרך המסדרונות בפועל של חללית ושמרו על פינות, המתחזת עשויה להיות אורבת שם.

החוויה של האשמת מישהו שאתה יכול להסתכל עליו ולהצביע עליה כדי לשפר את בינינו התנסו מאוד. כל הדברים שהפכו את המקור לגדול נמצאים כאן , אך נעשה אפילו טוב יותר על ידי אופיו המופלא של VR, והיכולת לקיים אינטראקציה עם הספינה ושחקנים אחרים עם הידיים שלך. בין אם אתה מתחזה או חבר צוות, ניכוי חברתי מרובה משתתפים הוא אפילו טוב יותר עם בינינו vr.

VR Multiplayer Hangout חברתי – Vrchat

Vrchat הוא אפליקציית הצ’אט VR המפורסמת (והידועה לשמצה) שם בחוץ. זה היה מהראשונים שהיו קיימים אי פעם, והוא עדיין הפופולרי ביותר שיש שם. אם אתה רוצה לפגוש כמה חברים במרחב חברתי גרידא אז Vrchat יכול להיות משחק ה- VR המרובי עבורך.

ב Vrchat זה כל מה שאתה עושה, להסתובב ולפטפט. אתה יכול ללכת למספר עולמות ציבוריים כדי לפגוש אנשים, ואפילו ליצור או להצטרף לעולמות פרטיים לקהילות קטנות יותר של אנשים. דבר כל עוד אתה רוצה, ושנה את המראה שלך להיות כל סוג של אווטרה שאתה יכול לחשוב עליו. . אחד ההיבטים המשעשעים ביותר של Vrchat האם היכולת שלך להיראות כמו בעצם כל דבר.

אם אתה רוצה חוויה חברתית מהנה במציאות מדומה, אין יותר משחק חברתי מרובה משתתפים קלאסי מאשר Vrchat. כל שעליכם לעשות כדי להיכנס לזה זה להצטרף לעולם ציבורי ולהציג את עצמכם. אם אתה רוצה להכיר כמה חברים ברשת ופשוט לשוחח ולבלות, אז Vrchat !

יורה מרובה משתתפים VR PVP – בלסטון

בלסטון . זהו יורה של VR Bullet Hell … זהו גם יורה תחרותי מרובה משתתפים.

ב אתה מתמודד מול יריב יחיד רק כמה מטרים לפניך. . כאשר ההתאמה תתחיל כלי הנשק שלך יזרמו בשולי הרציף הקטן שלך, בתוך הנשק. אז עשה את כלי הנשק של האויב שלך. .

בלסטון מערבב משחק התחמקות אינטנסיבי וכדורי גיהינום, כמו זה נמצא גם ב שוט אקדח, עם הצורך לכוון גם אל היריב שלך ולהאורה בחזרה. זה הופך למשחקים אינטנסיביים ותחרותיים במיוחד כשאתה מנסה לרוקן את בריאות היריב שלך לפני שלך הולך לאפס.

יש המון כלי נשק לבחירה ולנסות בעומס שלך, ומצב סולם תחרותי. אם אתה רוצה יורה מרובה משתתפים בכדור גיהינום שמציץ אותך נגד שחקן אחר, לא תמצא שום דבר אחר כמו בלסטון. אה, וכדאי גם לדעת את זה בלסטון בחינם!

משחק מעופף מרובה משתתפים – מטוסי מלחמה: קרבות על האוקיאנוס השקט

אם יש לך את הגירוד להגיע לגובה השמיים במטוסי עידן מלחמת העולם השנייה שלך, אין דרך טובה יותר לחוות את הריגוש הזה מאשר עם מטוסי מלחמה: קרבות על האוקיאנוס השקט.

המשחק הזה מאפשר לך להטיס מגוון עצום של מטוסי מדחף של מלחמת העולם השנייה בתיאטרון האוקיאנוס השקט. לכל מטוס יש תא טייס מעוצב בצורה מורכבת, ויש מספר עצום של משימות לטוס. הכי טוב זה הוא גם משחק מרובי משתתפים VR! יש קהילה קטנה משימות מעופפות באופן פעיל מטוסי מלחמה: קרבות על האוקיאנוס השקט, ותוכלו להצטרף לכמה קרבות כלבים וריצות רצועות משלכם.

אתה וחברי הצוות שלך נלחמים ככל האפשר כדי להשיג מספר יעדים בכל אחת מהמשימות הרבות במשחק הזה. בכל הנוגע לכיף מעופף מרובה משתתפים, זה לא משתפר הרבה יותר מ מטוסי מלחמה: קרבות על האוקיאנוס השקט, אז אם אתה רוצה להטיס משימה קרבית בעצמך ב- VR עם כמה חברים, בהחלט להרים את המשחק הזה.

פתיחת עולם מרובה משתתפים VR RPG – סיפור עיירה

סיפור עיירה זה לא ממש VR MMORPG, אבל זה בהחלט לא יחיד -שחקן, אם כי אתה יכול גם לשחק אותו סולו אם תרצה.

עדיין, הקסם האמיתי של סיפור עיירה הוא חלק מעיירה שוקקת ב- RPG מרובה משתתפים זה. אתה יכול לקבץ עם שחקנים אחרים, לחקור את העולם ולתרום למגוון פרויקטים של בנייה. יש לחימה, ואפילו שלי ענק דמוי צינוק להתעמק. אף על פי שרוב ההנאה מהמשחק נובעת מחקירת העולם המלכותי עם אחרים וגילוי מה טמון שם בחוץ.

. . ככל שאתה עושה יותר דברים אז אתה מקבל טוב יותר לעשות אותם. אתה לא סתם זורק חבורה של מרכיבים לערימה ומחוצה להן מוצר מוגמר. לא, אתה צריך להוסיף אותם אחד אחד, לעטוף כריכות ולפטיש בציפורניים בעצמך.

אם אתה רוצה לחוות מערכת יצירה נהדרת בזמן שאתה חוקר עולם ענק עם אחרים, ולא אכפת לך לעשות גם כריית סלע וחיתוך עצים, אז אתה צריך לתת סיפור עיירה ניסיון. זהו משחק VR מרובה משתתפים פנטסטי.

יורה מיצוי VR מרובה משתתפים – רוחות רפאים של תבור

אי פעם רצה שהלב דופק, מייבש פה ממהר שאתה מקבל ממנו בריחה מטרקוב, אבל במציאות מדומה? נו רוחות רפאים של תבור הוא, בקיצור, VR בריחה מטרקוב.

כמו כל יורה מיצוי שם בחוץ, אתה מצייד את עצמך במגוון ציוד צבאי, בחר מפה והעמיס לפשיטה. כל פשיטה מתוזמנת, ועליכם לאסוף אספקה, להילחם באויבים אנושיים ו- NPC, ולצאת לחיים לפני שהטיימר עומד על ידי כך שתעשה את דרכם לאחת ממספר נקודות מיצוי על המפה. מה שהופך את זה לחוויה כה אינטנסיבית הוא שיש לך מה להפסיד בכל פעם שאתה נכנס לפשיטה, כלומר הציוד שלך.

אתה מקבל כמה כלי נשק, תרמילים, תחמושת ושריון כשאתה מתחיל את המשחק, אבל יש לך רק כל כך הרבה. בכל פעם שאתה נכנס לפשיטה אתה מסתכן לאבד את מה שהבאת. שלא לדבר על כך שאתה מסתכן גם לאבד את כל הדברים הגדולים שהצלחת למצוא. משחק האקדח פנטסטי במשחק הזה, ואתה תרגיש עצבני ומטלטל באמת כי יש לך תמריץ גדול באמת לא להפסיד.

אם אתה רוצה לנסות את ז’אנר היורה המיצוי ב- VR, או רוצה לשחק משחק כמו בריחה מטרקוב ב- VR, או סתם רוצה יורה VR רב -משתתפים אינטנסיבי עם כמה אלמנטים RPG בתוכו, ואז נסה . זה נהדר.

+

אם אתה רוצה ליהנות ממשחק גולף מרגיע עם החבר שלך במציאות מדומה, אז אין טוב יותר מכל סימולטור גולף מאשר גוֹלף+.

בין אם אתה רוצה לגולף 18 חורים מלאים או פשוט להקדיש קצת זמן להסתובב ולדבר תוך כדי ניפוץ כדורים בטווח הנהיגה, ואז + יש את זה. , גוֹלף+ פשוט מציע את משחק הגולף בצורתו המציאותית והקל ביותר שלו לשימוש ב- Quest 2.

אז אם אתה רוצה לשחק משחק גולף כשמזג ​​האוויר גרוע, או שאתה מדינה הרחק ממישהו לשחק איתו, תן גוֹלף+ ניסיון.

Pokerstars vr | פוקר VR

אם אתה חובב פוקר מקוון, אבל רוצה באמת להיות מסוגל לראות ולהסתכל על יריב האינטרנט שלך, אז אין תחליף טוב יותר מאשר Pokerstars VR (אוֹ ).

. מכיוון ששני המשחקים הם בחינם, הניסיון לא יעלה לך אגורה. בעיקר למרות ששניהם מסתכמים באותו דבר, משחק של פוקר מקוון בו יש לך וליריבך לכולם אוואטר וירטואלי העוקב אחר הראש והיד שלך.

עכשיו אתה יכול לשחק פוקר מקוון תוך כדי יכולת לקיים אינטראקציה עם הקלפים והמתנגדים שלך. כל ההתרשמות והענקנות הנוספת של המציאות המדומה הופכים את משחק הפוקר לטוב יותר, ויותר לחוויה עצומה בעת משחק באינטרנט.

אז אם אתה רוצה להגדיל את משחק הפוקר המקוון שלך, תן Pokerstars VR אוֹ לנסות בחינם.

יורה VR מרובה משתתפים מאוד – קבלנים

קבלנים לבד הוא יורה טוב VR. עדיין יכול להיות טוב מספיק כדי להפוך אותו לרשימה זו של משחקי ה- VR המרובי -משתתפים הטובים ביותר אפילו. מה שהופך את זה למשחק VR מרובה משתתפים פנטסטי באמת, הוא עד כמה הוא ניתן למצב.

קבלנים משחק כמו א תחושת שליחות ב- VR. המון כלי נשק מודרניים לבחירה, תנועה מהירה ומהפונה מהיר ממוות לחזרה במאבק. , קבלנים הופך לטון של משחקי יורה פנטסטיים באחד. רוצה לשחק במציאות מדומה? קבלנים . Battlefront 2 ? (חיילים משובטים של מלחמת הכוכבים לעומת קרב דרואידס) יש גם את זה.

. אז באמת קבלנים הוא המון משחקי יורה מרובי -משתתפים באחד. אם אתה רוצה מגוון רחב של חוויות, תן קבלנים ניסיון. . .

סימולטור חללית מרובה משתתפים VR – מסע בין כוכבים: צוות גשר

אמנם יש הרבה משחקי חלל VR נהדרים ב- Oculus Quest 2, אך אף אחד מהם לא עושה את ז’אנר החלל טוב יותר במולטי -משתתפים מאשר .

במקום להיות ספינה יחידה או אדם יחיד בספינה ההיא, מסע בין כוכבים: צוות גשר הופך אותך רק לשן יחיד במכונה של ספינת כוכבים מה- עוֹלָם. מיקומים שונים בגשר פירושם אחריות שונה ומשחקים שונים, כך שגם כששלטת על פוסט אחד יש יותר את המשחק לגלות וללמוד. מספר תרחישים שונים יעמידו אתכם ואת חבריכם על הגשר למבחן כשאתם עובדים יחד כדי להתגבר על מגוון מכשולים ואיומים.

מסע בין כוכבים מסע בין כוכבים: צוות גשר נותן חוויה ממוקדת צוותית ייחודית.

. אני מקווה שכמה מהפריטים ברשימה זו נראים מעניינים לך. סיקרנו מגוון רחב של ז’אנרים VR מרובי משתתפים, ולא משנה במה אתם מעוניינים, כנראה שיש משחק מרובה משתתפים של VR בשביל זה ב- Quest 2.

13 משחקי מסע חיפוי חינם מדהים

אם אתה רוצה לנסות משחק חדש של Oculus Quest 2 אבל לא רוצה להוציא כסף אז אתה בא למקום הנכון. הנה כמה משחקי Quest 2 פנטסטיים בחינם שלא יעלו לך סנט אחד והם המון כיף. עם כל משחקי ה- Quest 2 בחינם ברשימה זו אתה יכול לקבל אינספור שעות של כיף משחק VR הכל בחינם! תוכלו לראות כמה משחקים כאן שאולי שמעתם עליהם בעבר, ואפילו חלקם כנראה שלא, אז הקפידו להמשיך לקרוא עד הסוף, מכיוון שתוכלו למצוא משחק Quest 2 בחינם שמפתיע אתכם.

. חלקם נמצאים במעבדת האפליקציות, אז וודאו שתוכלו לגשת למעבדת האפליקציות כדי למצוא את אלה.

חדר רסק

אז אולי שמעת על חדר רסק לפני, וזה יושב בראש רשימה זו בגלל חדר רסק זה לא ממש משחק אחד, זה הרבה משחקים שקשורים לאחד.

חדר רסק יש המון אפשרויות, ומבחינת משחקי VR בחינם זה באמת מכסה הרבה בסיסים לבד. יש פיינטבול, כדורסל, ובעצם כל מה שכל אחד יכול לעשות איתו חדר חדר . זה נכון, גם מאפשר לך ליצור בתוכו רמות ומשחקים משלך.

ובכל זאת, יש יותר מסתם משחקים ליהנות מהם חדר רסק, זה גם מרחב חברתי. אתה יכול פשוט להצטרף לחדרים לבלות ולפגוש אנשים. עוד חלק מהנה של חדר רסק הוא פותח יותר פריטים קוסמטיים לדמות שלך לאורך זמן. אתה יכול להתחיל להיראות בכל דרך שתרצה, אבל התלבושות שלך צריכות להיות נעולות. אתה יכול להיראות כמו אביר, או שחקן כדורסל, באמת כל מה שאתה רוצה אם אספת מספיק אסימונים.

חדר רסק . החיסרון היחיד הוא זה חדר רסק אינו הגדול ביותר באף אחת מהחוויות הללו. זה משחק חברתי נהדר בחינם שתוכלו לקפוץ אליו עם החברים שלכם, אבל כל אחד מהמשחקים בפנים הולך להיות רחוק מהטוב ביותר. בכך שיש קצת מכל דבר חדר רסק הוא הטוב ביותר בכלום.

ובכל זאת, אם אינך בטוח בדיוק מה אתה רוצה לנסות ואתה רוצה מבחר גדול של חוויות בחבילה אחת, או אם אתה רוצה להכיר כמה חברים, אז אז .

V-seedway

בסדר, עכשיו לאחד ממשחקי ה- Quest 2 Free Free Wee כנראה שלא שמעתם עליהם. הוא משחק מירוץ הפועל ב- Oculus Quest 2 לחלוטין ב- VR.

V-seedway הוא פשוט ופשוט. להאיץ, להניע ולהישבר. יש כמה מסלולים לבחירה ומגוון קשיים של יריב AI למירוץ נגד. אין הרבה מכוניות לבחירה ויש מעט אפשרויות התאמה אישית. עוֹד, V-seedway הוא משחק מירוץ ארקייד מהיר ומהנה.

אם אתה מאוד משחקי מירוץ VR באופן כללי ורוצה יותר משחק מתקדם יותר, אבל לא בחינם Meta Quest 2 כמו אגדות רשת יכול להיות יותר המהירות שלך. אם לא אז V-seedway . .

אם אתה מעוניין לנסות משחק מירוץ VR, אבל אתה עדיין לא רוצה להניח כסף עדיין, אז V-seedway היא דרך מהירה, מהנה וחינמית לנסות את Quest 2 מירוץ.

האם אתה אוהב קרב רויאלס? טוב אז תאהב אוכלוסייה: אחת, . . די והותר כדי להפוך את המשחק למתוח, ו .

אוכלוסייה: אחת לאחרונה הפך למשחק Quest 2 בחינם! התנועה מהירה ומהנה, עם היכולת לגלוש על ידי מתיחת זרועותיך או לטפס על בניינים עם הידיים החשופות שלך. . Fortnite.

אוכלוסייה: אחת יש מצב בוט עבור שחקן יחיד, אבל לב המשחק משחק עם חוליה של אנשים אחרים ומנסה להיות האחרונים לשרוד. אם אתה אוהב את קרב רויאלס ורוצה לראות איך יהיה במציאות מדומה אז תביא את היד שלך אוכלוסייה: אחת.

Echo VR

Echo VR בעיקרון הוא ספורט שלם המיוצר ומשוחק באופן גריד. אם ראית או צפית אי פעם המשחק של אנדר, . במקום זאת אתה מנסה להשיג דיסק דרך מטרת היריבים שלך, ואתה יכול להכות את היריבים שלך בראש כדי להדהים אותם.

מה שעושה Echo VR כל כך מדהים במציאות מדומה הוא שהכל באפס כוח משיכה. אתה צף סביבך כמו שאתה בתחנת חלל, ויכול לכפוף את עצמך מהקירות והחפצים על ידי תפיסתם ומשיכה או דחיפה עליהם. אין ספורט בחיים האמיתיים שזה כמו Echo VR, .

כאשר הסיבוב מתחיל אותך והצוות שלך משגר לזירה ומיד צריך לשרוט כדי להשיג את הדיסק ולנסות לקרב אותו למטרה של היריב שלך כדי שתוכל לזרוק אותו ולהכניס אותו למטרה. זה בעצם כדורגל תלת ממדי/כדורגל.

משחק Meta Quest 2 בחינם הוא המון כיף. להשיק את עצמך אצל יריב ולהכות אותם בראש זה מרגש בכל פעם, בין אם אתה בעבירה או בהגנה. בניגוד לספורט קונבנציונאלי אתה צריך להיות מודע לחלוטין לכל הכיוונים, ולחשוב בתלת מימד ולא ב -2D.

.

שיעור כושר – כדורסל VR

האם אתה חובב כדורסל? אולי כך, אולי לא, אבל כך או כך זה המון כיף לעלות על המגרש לצלם כמה יריות ולעשות כמה מחזות ב- VR עם שיעור כושר – כדורסל VR. אמנם זה לא משחק הכדורסל היחיד ב- Quest 2, אך הוא היחיד .

כושר כושר VR שואף להיות סימולציה מדויקת של כדורסל ב- VR ככל האפשר. בניגוד למשחקי הכדורסל האחרים של Quest 2 אין מצב כדרור כדי להקל על הכדרור, ושום כפתור אתה פשוט לוחץ כדי לקפוץ. אתה צריך לכדרר בפועל באופן ידני אם אתה רוצה, אם כי תמצא במשחקים שרוב האנשים אפילו לא יטרחו, זה כל כך קשה. . זה נהדר שההגדרות האלה שם כדי להתאים את המשחק לכל מיני שחקנים, ו יש את הצילום הטוב ביותר ברגע שתתאים את ההגדרות שלך ומתרגל לה.

. אתה בעצם צריך לקפוץ פיזית מעט כדי לחצן הקפיצה שלך אפילו לעבוד. . אם כי אם אתה משחק אתה צריך לוודא שיש לך תקרה גבוהה כדי שלא תשבור את היד שלך מנסה להנחית דאנק.

זה נהדר אם אתה מחפש אימוני כדורסל VR, כי זה לא רק מוסר לך את הכלים להיות פנטסטיים כבר מההתחלה. אתה צריך ללמוד אותם וליישם מיומנות ממשית כדי לבצע כמה הצגות מדהימות.

. רק ההיעדר הכללי של כדרור גורם לזה לא להרגיש כמו משחק כדורסל אמיתי (אם כי חלק מהשחקנים עדיין יתעקשו על זה). .

כושר כושר VR . אמנם השילוב של ריאליזם ו- VR אולי לא יהיה לכולם, במחיר של כלום זה לפחות שווה לנסות.

ב אלים של כוח המשיכה אתה ויריבך שניהם אלים עם נוף מפואר של שדה קרב שמימי המכיל מספר כוכבי לכת. .

אמנם זו הנחת יסוד די פשוטה, וסגנון ישן מאוד של משחק RTS ארקייד המבוסס על שליחת ספינות מנקודות שרץ כדי ללכוד משאבים חדשים ונקודות שרצים, הוא עדיין דוגמה מאוד מעניינת וחינמית של משחק מסוג זה במציאות מדומה.

אתה יכול לשחק אלים של כוח המשיכה במשימות קמפיין, או התכתשות נגד בוטים. הכי טוב שאתה יכול לשחק בזה נגד שחקנים חיים אחרים. .

אלים של כוח המשיכה הוא ללא ספק ה- VR RT החינמי הטוב ביותר עבור Oculus Quest 2, ומשחק אסטרטגיה במציאות מדומה זה בהחלט כיף גדול. אלים של כוח המשיכה .

פוקר VR | Pokerstars VR

מרגיש את הגירוד כדי לשים את הכל על הקו ולראות כמה טוב פנים הפוקר שלך? טוב אז פוקר VR הוא משחק ה- Quest 2 בחינם בשבילך! אם אתה מעוניין, אולי תרצה לנסות Pokerstars VR גם כן.

אם אתה מעריץ של פוקר טקסס הולד, שני משחקי ה- VR של הפוקר האלה הם בדיוק מה שאתה מחפש. . כרגע יש הרבה ויכוח שבין שני המשחקים הללו הוא הטוב ביותר. שניהם מעט שונים, והעדפתך ככל הנראה תגיע למה שאתה מעדיף באופן טבעי. ישנן סביבות שונות לשחק בפוקר בשניהם, ודמויות שונות לייצג אותך במשחק.

שני המשחקים חולקים הרבה קווי דמיון, אך כך או כך הם שני משחקי פוקר נהדרים בחינם Quest 2.

תג גורילה

תג גורילה. הסיבה לכך היא שמדובר במושג שהוא ייחודי לחלוטין למציאות מדומה ומתוך כל משחקי ה- Quest 2 Free Free המפורטים כאן הוא אחד היצירתיים ביותר ובניגוד לשום חוויית חיים אמיתית שעשויים להיות לך.

ב תג גורילה אתה גורילה (או כמו שרוב השחקנים אומרים, קוף) ואתה לא יכול ללכת. למה? כי אין לך רגליים, זו הסיבה. הקוף חסר הרגליים שלך יכול לזוז רק כשאתה מניף את הידיים ומכה אותן על משטחים סביבך. זו המהות של הסיבה תג גורילה זה כל כך כיף וגם יכול להיעשות רק ב- VR. .

תג גורילה יש מספר מצבי משחק, אך השכיח והפופולרי ביותר הוא זיהום. בזיהום שחקן אחד מתחיל כקוף לבה שצריך לגעת בשחקן אחר כדי להפוך אותם למונק לבה. בעיקרון זה משחק ישן של TAG ב- VR, אבל לנסות לברוח או לתייג שחקן אחר זה כל כך כיף בגלל איך שאתה צריך לעבור. קפיצה מקיר לקיר ומכשול למכשול איתו Tag Gorilla התנועה קשה כל כך מתגמלת כשאתה עושה את זה נכון.

אה ו תג גורילה אפילו יש מצבים בגרסת PCVR (זה בחינם גם ב- PCVR דרך Steam או Oculus).

Gladiatus

Gladiatus . זה כנראה גם התקציב הנמוך ביותר. אתה יכול לדעת מייד כשאתה מתחיל את המשחק מהדגמים המשמשים את הדמויות. דמויות פולי נמוכות אלה הן לרוב המדויקות שאולי ראיתם בכותרות אינדי אחרות בתקציב נמוך. עוֹד, Gladiatus לא יהיה ברשימה הזו אם זה לא היה כיף.

זה בגלל שב Gladiatus אתה גלדיאטור בעתיד בו חייזרים השתלטו וזומבים משוטטים בכוכב הלכת. אתה נלחם בגלים של זומבים בעיקר שמתקשים יותר ויותר עם הזמן. . .

למרות הוויזואליות הבסיסיות והתקציב הנמוך שלה, Gladiatus פועל בצורה חלקה יותר ממה שניתן לצפות ב- Oculus Quest 2. זוהי הנוסחה הבסיסית של זירה מבוססת גל זירה שנעשתה היטב עם מגוון סוגים וכלים של אויבים להביס את אותם אויבים לבחירה.

החיסרון הגדול ל Gladiatus זה שאתה לא יכול לחסוך כמה רחוק הגעת לריצה. תצטרך לסיים את כל הקרבות שאתה מסוגל לשרוד בישיבה יחידה. . כמו כן, חזרה על הגלים הקודמים יכולה להיות מעט מייגעת. Gladiatus, והזמן שבילוי להגיע לשם ברגע שכבר עשית זה יכול להרגיש חוזר על עצמו.

עדיין אם אתה רוצה לנסות קצת קרב זירת זומבים ב- VR, Gladiatus הוא עדיין בחינם, כך שכדאי לנסות.

פְּתָיוֹן!

רוצה משחק Quest 2 בחינם פשוט לשבת, להירגע ולהיות דג נחמד? אולי לוגם משקה, צפה בתור וחכה שהדג ינשך? טוב אז פְּתָיוֹן! יכול להיות משחק ה- VR החינמי שאתה מחפש.

פְּתָיוֹן! . . אתה מטיל את התור שלך ומחכה לאחד הדגים המסתובבים כדי לנשוך את הוו שלך. . יש גם הרבה מקומות שונים לדגים שאתה פותח ככל שהמשחק נמשך על ידי השלמת משימות לתפוס סוגים ספציפיים של דגים.

ככל שאתה תופס יותר דגים וככל שאתה אוסף יותר כסף אז ציוד טוב יותר אתה יכול להרשות לעצמך. . ! הוא משחק דיג של מציאות מדומה מספקת, וזה די פשוט. אם אתה רוצה משחק דיג VR בחינם אז בהחלט תן פְּתָיוֹן! ניסיון.

בלסטון

בלסטון . בלסטון הוא יורה של PVP VR Bullet Hell Hell. התיאור הזה הוא מלא בפה, ולא באמת עושה את המשחק הזה בצדק, אז בואו נלך בזה.

כל משחק של בלסטון . שניכם פונים זה עם זה בפלטפורמות מנוגדות, וברגע שההתאמה מתחילה את הנשק שלכם משריצים משמאל וימינה. אתה צריך להתחמק מכדורי היריב שלך כשאתה מנסה להוציא אותם על ידי פגיעה בהם עם משלך. .

. החלק המסובך של בלסטון זה איך אתה צריך להזיז כל הזמן את כל גופך כדי להימנע מהטילים תוך ניסיון להכות באויב משלך. . . אולי תרצה למתוח לפני כן.

בלסטון היא באמת חווית PVP חביבה שעובדת רק במציאות מדומה. בדיוק כמו תג גורילה, בלסטון .

סַם חַיִים!

סַם חַיִים! האם הקצר ביותר מבין משחקי ה- Quest 2 Free Free המופיעים כאן, אבל מה שהופך אותו למשחק Great Free Quest 2 נהדר הוא השימוש הנרחב שלו במעקב ידני. זה נכון, מעקב הידיים הנתמך באופן טבעי על ידי מכשירי Meta Quest הוא למעשה מספיק טוב כדי לבסס משחק שלם. .

ב סַם חַיִים! . זה משחק קצר, שנמשך ככל הנראה כל עשרים הדקות, אבל זו חוויה מהירה מאוד וגחמנית מאוד. המכשף מרושע באופן מצחיק, ויש הרבה יצורי פנטזיה חמודים וגאדג’טים לשחק איתם. .

הידיים שלך אפילו משתנות כשאתה משלב אותן עם ניסויים קסומים ואליקסירס. מה נהדר ! האם העובדה שאתה עושה הכל רק עם הידיים שלך בפועל. אם זו חוויה שלא הייתה לך קודם אז זו מדהימה באמת, ומציגה עד כמה אינטראקציות VR יכולות להגיע בעתיד. הצפייה בידיים הפיזיות שלך משתנות בעולם הווירטואלי לטפרי שד וזרועות זו תחושה ייחודית שאתה לא מתחרט על כך לפחות פעם אחת.

אמנם זה קצר וכמעט לא משחק, נסה סַם חַיִים! אם אתה רוצה לראות עד כמה משחקי Oculus Quest 2 נהדר.

היפר דאש

היפר דאש הוא משחק יורה VR מהנה וחופשי מהאנשים במפעל המשולש, אותו אולפן שעשה מפרים.

בניגוד מפרים, היפר דאש . משחק VR החינמי הזה משתמש בתנועת שקופיות כרגיל, אך תנועת השקופיות עם הג’ויסטיק שלך היא איטית. . היפר דאש הוא טלפורט, בעצם אותו טלפורטציה כפי שאתה עשוי לראות בכל משחק VR אחר.

עם זאת, ב היפר דאש, טלפורטינג הוא מרכיב מרכזי במשחק. אתה יכול להשתמש בו כדי להתחמק במהירות מאש האויב או לקפוץ מכיסוי לכיסוי. אתה יכול גם לטלפורת למסילה ולטחון אותה קדימה לתנועה מהירה בחינם. שילוב הטלפורט שלך ב- Hyper Dash עם האביב שלך מעניק לך מגוון עצום של אפשרויות תנועה שמרגיש מזכיר את היורים בזירה של סוף שנות ה -90 כמו רְעִידַת אֲדָמָה סִדרָה.

היפר דאש כמו מטען, צוות DeathMatch של Team, ולוכד את הכדור. היפר דאש . אם אתה רוצה להוסיף עוד יורה מסע תחרותי לספרייה שלך במחיר של אפס דולרים, נותן היפר דאש .

ובכן יש לך את זה. חבורה של משחקים מעולים של Quest 2 Free. משחקי VR החינמיים הנהדרים הללו זמינים גם בפלטפורמות אחרות מאשר ב- Oculus Quest 2 כמו Steam, או ב- PCVR דרך אפליקציית Oculus PC. אז בכל דרך שתרצו ליהנות משחקי ה- VR החינמיים האלה, תיהנו!