לוחמה מודרנית: יורה בספינה מגיעה

זמן קצר לאחר הפלייליסט עלה לפועל, ה- MW2 Subreddit הוטל על פוסטים בטענה שהמשלוח כבר הפך לזיכרון רחוק.

לוחמה מודרנית 2 אינה מציעה מחסור במפות ומצבים כדי להעמיד שחקנים למבחן. רשומת ה- COD האחרונה שהושקה עם מערך פלייליסטים מוערך, כולל מצבי הצלה ונוקאאוט האסירים החדשים, ומבחר של 15 מפות.

עם עדכוני טוענים מחדש של עונה 1 ועונה 1, מטחנות CAMO היו שמחות לראות גם משלוח וגם בית יורה שנזרק לתערובת. ואז ה- Devs לקחו את הדברים צעד אחד קדימה, והחזירו את הצילום האייקוני ברשימת ההשמעה של הספינה לאחר הצבעה קהילתית.

אבל אחרי שקפצו לרשימת ההשמעה הקרובה לראשונה בלוחמה 2 מודרנית, השחקנים משוכנעים שמשהו לא בסדר.

תירה בספינה מסובבת באופן בלעדי משלוח ויורה בבית על מגוון מצבי משחק שונים, בהם השחקנים משתמשים כדרך מהירה לפלס אקדחים ולעבוד לקאמוס. עם זאת, למרות שיש רק שתי מפות שיכולות להופיע, האוהדים שמים לב כי בית הצילום נפוץ הרבה יותר משלוח.

.

“הם צריכים לשנות את שם רשימת ההשמעה הזו 99% יריות בית 1% משלוח חחח,” אמר ‘צ’יליסוופ’, לפני שהוסיף: “אני חושב שעמדתי בזה כמו 8 פעמים ולא קיבלתי משלוח פעם אחת.”

לוחמה מודרנית: יורה בספינה מגיעה

רשימת ההשמעה האהובה על המעריצים יורה הספינה זמינה כעת בלוחמה מודרנית 2! מטחנות CAMO יכולות לשמוח.

רשימת ההשמעה האהובה על המעריצים יורה הספינה הגיעה להגעתה המיוחלת למלחמה מודרנית 2. כאשר הושק לראשונה לוחמה מודרנית 2, השחקנים הצליחו לשחק על 10 מפות, שבדרך כלל התקבלו היטב (מלבד מעבר גבול). Call of Duty Staple Maps House One ו- Demidence נוספו במהלך עונה 1. זה סימן את הפעם השלישית בארבעת הכותרות האחרונות של Call of Duty כדי לכלול משלוח. שתי המפות הללו משחקות בקצב מהיר, והן המועדפות על שחקנים המחפשים לפלס אקדחים במהירות, או להשלים את אתגרי ה- CAMO שלהם.

עם הוספת בית הצילומים בתחילת עונה 1 לשחקנים הייתה גישה לבית הצילומים 24/7 רשימת השמעה, הכוללת מגוון מצבי משחק שכולם שיחקו בבית הצילומים ללא סיבוב מפה. . כעת לקראת סוף העונה, הצילום בספינה התווסף כפלייליסט זמין, שמסתובב בין שתי המפות. לאחר שתי המפות מעניקה לשחקנים מגוון רחב של קווי ראייה וכאוס להשלמת האתגרים במהירות של CAMO.

הורד את אפליקציית Z League, שם תוכלו להירשם לטורנירים, לפרסם את הדגשים שלכם ולמצוא חברים לקבוצה באמצעות תכונת LFG!

. היה משוב שלילי, מכיוון ששחקנים בטוויטר ורדיט ציינו כי נראה כי מפת הבית של הצילומים הסתובבה יותר מאשר משלוח, שהייתה גם התחושה עם גרסת הפלייליסט של Warfare 2019 של המודרנית 2019.

צילום מסך 1

מחפש לשחק בסוף השבוע כמה צמד או טריו של Warzone? זליג.ל- GG יש אחת הקהילות הגדולות ביותר של שחקני Warzone באפליקציה לנייד שלנו. הורד את האפליקציה עוד היום ושתף את העומסים המועדפים עליך בעדכון כדי לקבל משוב מחברי קהילה אחרים. אתה יכול לשתף קליפים כדי להציג את העומסים המותאמים אישית שלך בפעולה ולמצוא לעצמך כמה עוקבים חדשים. .

אתה יכול גם לבדוק את העומסים שלך במשחק תחרותי עם טורנירי Warzone של ליגת Z. כל הטורנירים של Z League ממנפים אלגוריתמים שידוכים מבוססי מיומנות קנייניים (SBMM) כדי להבטיח שתציב תמיד בחטיבה עם שחקנים מיומנים באופן דומה.

תירה בבית

לאחר השימוש בסקר במדיה החברתית, אינפיניטי וורד הוסיפה סוף סוף את הצילום ברשימת ההשמעה של הספינה ל- Call of Duty: Warfare 2 מודרני, והשחקנים כבר קופצים עבור ה- CAMO שלהם. משלוח 24/7 כמעט זכה בסקר המדיה החברתית, אך קשה לנצח את שתי המפות הפופולריות ביותר בפלייליסט אחד.

תירה בספינה היא רשימת השמעה שמוסיפה משלוח ויורה בית לרשימת השמעה 24/7. מאז שהתחילה עונה 1 ב- MW2, בדרך כלל היה בית יורה 24/7 או משלוח 24/7. בתיאוריה, הוספתם יחד היא הטובה ביותר משני העולמות ואנחנו נעבור על האופן בו תוכלו לקפוץ פנימה בזמן שהוא חי בקלה.

מרבית רשימות ההשמעה החדשות שנוספו ל- MW2 ממוקמות בקטע המוצג של המשחק. . .

אין לדעת כמה זמן רשימת ההשמעה תישאר במשחק. בהתחשב בשתי מפות ה- DLC נוספו בעונה 1, יתכן שזה יישאר עד שנכנס רשמית לעונה 2 באמצע פברואר. .

בעבר, שחקנים התקשו לירות בספינה מכיוון שרבים מהמשחקים כבר מתבצעים בבית הצילומים. זה קורה מכיוון שהרבה שחקנים חוזרים עד שהם מקבלים משלוח. רק הזמן יגיד אם סוגיה זו נמשכת עם האיטרציה האחרונה בלוחמה מודרנית 2.

וזה הכל. למידע נוסף על כותרת Call of Duty, עבור אל החלק המודרני המודרני המסור שלנו, מלא מדריכים, חדשות, עדכונים ועוד.

על הסופר

דניאל וורוביץ ‘

דן כותב מדריכי משחקים, חדשות ותכונות מזה שלוש שנים לאחר סיום הלימודים עם תואר ראשון בכתב . אתה יכול למצוא אותו מכסה את Call of Duty לנצח, משחקי הרפתקאות פעולה וכמעט כל שחרור גדול אחר.