הפרק הראשון, שנקרא אטומגרד, יכלול את קפטן פרייס, קייל “גאז” גאריק, ופרה במסע למצוא את בעלי בריתם החסרים באורזיקסטן, שם הם מגלים משהו “עגום” בבונקר תת -קרקעי. שלושת המפעילים יחדיפו למתקן מסווג מאוד ששמור בכבדות כדי לחשוף סודות ולהשיג אינטל.

מהן פשיטות בלוחמה מודרנית 2? איך לשחק, לשחרור תאריך ועוד

Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 חשפה לאחרונה את מפת הדרכים של תוכן העונה 1 שלה, וחשפה פרטים משמעותיים על מה המעריצים צריכים לצפות בעדכון הקרוב. בין התכונות החדשות הרבות המגיעות למשחק, האוהדים נרגשים במיוחד ממצב אחד – פשיטת אופציות מיוחדת.

RAID מיוחד של OPS, או פשוט RAID, הוא מצב חדש שיהפוך לזמין עם טוען מחדש של עונה 1. על קצה המזלג, זהו מצב שיתופי פעולה בו השחקנים ישתמשו בשניים מחבריהם כדי להשלים את יעדי המשימה.

Call of Duty #MWII ו- #WARZONE2 עונה 01 RELOADED מגיע 14 בדצמבר הכולל:

�� הפרק הראשון אי פעם
מִשׁלוֹחַ
מפעילים חדשים: גז וקלאוס
מצב זמן מוגבל של גביע Warzone
כל כך הרבה יותר

מצב הפשיטה המודרני של Warfare 2 יעבור יחד עם העדכון Reloaded של עונה 1, שמגיע 14 בדצמבר הקרוב בשעה 10 בבוקר PT למחשב (דרך קרב..

.

כל מה שמעריצים צריכים לדעת על פשיטות בלוחמה מודרנית 2

פשיטות יהיו חלק ממשימות ה- OPS המיוחדות. עם זאת, הם יתבססו על אירועי הקמפיין של לוחמה מודרנית 2.

הפרק הראשון, שנקרא אטומגרד, יכלול את קפטן פרייס, קייל “גאז” גאריק, ופרה במסע למצוא את בעלי בריתם החסרים באורזיקסטן, שם הם מגלים משהו “עגום” בבונקר תת -קרקעי. שלושת המפעילים יחדיפו למתקן מסווג מאוד ששמור בכבדות כדי לחשוף סודות ולהשיג אינטל.

המצב זמין רק בשלישייה ושחקנים לא יוכלו לקפוץ לפשיטות במצבי סולו, צמד או מרובע. האוהדים יכולים להרוויח תגמולים רבים על ידי השלמת פשיטה. כאמור בבלוג הרשמי של Call of Duty, השחקנים יכולים לפתוח את גאז ואת מפעיל השיירה שלו על ידי סיום אטומגרד. יתר על כן, הם יכולים להרוויח כמה פריטים קוסמטיים לגילוי אינטל בתוך המשימה.

בניגוד ל- OPS מיוחד רגיל, מצב זה לא יהיה נגיש ישירות על ידי שחקנים והם יצטרכו לרכוש מטלות פשיטה מיוחדות. החלק שלהלן מכסה את המשימות הכרוכות בהשגתן.

לוחמה מודרנית 2 פשיטות: למה לצפות

עם העדכון הראשון של הביניים עבור לוחמה מודרנית 2 ו- Warzone 2.0 מגיע מצב משחק חדש לגמרי: פשיטות. פשיטות מוצגות ל- Call of Duty כשהפרק הראשון יורד ב -14 בדצמבר. פשיטות ייפלו תחת קטגוריית המשחקים המיוחדת של OPS בתוך לוחמה מודרנית 2. המשמעות היא שעבודת צוות ואסטרטגיה יהיו המפתח להשלמת המשימה.

הפרק הראשון של הפשיטות המודרניות של Warfare 2 שיצא הוא אטומגרד. בפרק זה מחיר, פרה וגאז נתקלים בבונקר אויב.

הסיפור נמשך למטה

סרטון יוטיוב

השלמת הפשיטה הזו תפתח את נעילת GAZ לשימוש כמפעילה במשחק. לאורך כל הפשיטה תוסתר גם אינטל כדי לבטל את נעילת הקוסמטיקה אחרת במשחק. האם אתם מחפשים חברי צוות להתמודדות עם הפשיטה הראשונה של הלוחמה המודרנית הראשונה? הורד את אפליקציית Z League כדי למצוא חברים לקבוצה עם סגנונות משחק ותחומי עניין דומים כשאתה משתמש בתכונה של Team Up!

כיצד לגשת לפשיטות לוחמה מודרניות 2

. בהשקה יהיו 3 דרכים לקבל מטלת RAID:

– השלם אתגר יומיומי ספציפי או ב- Multiplayer או OPS מיוחד.

הסיפור נמשך למטה

– מקם בתוך 20 המובילים בכל Warzone 2.0 קרב רויאל רשימת השמעה.

– ב- DMZ, השתמש במסוק התמצית הסופי עם לפחות 30,000 $ במזומן.

הסיפור נמשך למטה

לאחר שתרווחת משימה של פשיטה, לך ולחוליה שלך לשלושה יהיה שבוע אחד להשלים את הפשיטה.

האם אתם מחפשים חברי כיתות להתמודד עם הפשיטה הראשונה איתה? הורד את אפליקציית Z League, שם תוכלו להירשם לטורנירים, לפרסם את הדגשים שלכם ולמצוא חברים לקבוצה באמצעות תכונת LFG!

מתכונן לפשיטות

פשיטות ייפלו תחת קטגוריית ה- OPS המיוחדת. המשמעות היא שהם ישתמשו באותן ערכות כמו משימות ה- OPS המיוחדות הנוכחיות. אתה יכול לפלס את הערכות שלך על ידי הרווחת כוכבים שבועיים שמשחקים במשימות ה- OPS המיוחדות השונות. פילוס ערכות יאפשר לך להרוויח הטבות פסיביות יותר תוך כדי משחק אופציות או פשיטות מיוחדות. קיום ערכה ברמה גבוהה יכול להעניק לך יתרון עצום בכל מה שקשור להשלמת פשיטות לוחמה מודרניות 2.

הסיפור נמשך למטה

מצב ה- DMZ של Warzone 2 יצר חווית PVE מרגשת לשחקנים המחפשים משהו אחר מלבד Battle Royale (עיין במאמר שלנו עם טיפים לתחילת העבודה עם DMZ). פשיטות לוחמה מודרניות 2 מוסיפה הזדמנות מרגשת נוספת להתייצב ולנקוט בגישה טקטית לקריאת חובה!

פשיטת לוחמה מודרנית 2: מצב חדש הוסבר

הנה כל מה שכדאי לדעת על המצב החדש בלוחמה מודרנית 2.

על ידי קראן פאהוג’ה עודכן לאחרונה

Call of Duty Modern Warfare 2 כולל הרבה מצבי משחק חדשים הקרובים וה- RAID הוא אחד מהם. השחקנים נרגשים לקראת המצבים החדשים שהוכרזו על הציוץ על ידי המפתחים. לא רק שיש משימות של שני שחקנים ב- Spec Ops, אלא גם קצת מידע זמין לפשיטות. אז במדריך זה בואו ללמוד את כל מה שידוע עד כה על מצב הפשיטה החדש ב- COD MW2.

מה מצב הפשיטה בלוחמה מודרנית 2?

RAID הוא מצב משחק 3V3 הקרוב שצפוי לשחרר לאחר השקת המשחק. לפי הציוץ הרשמי על ידי @תחושת שליחות “פשיטת המצב החדש לגמרי, הזמינה לאחר ההשקה, בודקת עבודת צוות ופתרון אסטרטגי ופתרון חידות בין התקפות של לחימה אינטנסיבית”.

. אפשר להניח, שבניגוד למשחק מוות רגיל או למצב דופק, המטרה לא תהיה משהו פשוט כמו רק לחסל אויבים. למרות שזה אכן אומר בין התקפים כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי משחק התותח לא יבוטל לחלוטין.

יש גם דגש על עבודת הצוות והחלק האסטרטגי. אז המשחק יעודד חגיגות עם חברים כדי לעזור לתיאום טוב יותר ועבודת צוות. ואם אינך יכול לשחק עם חברים, אז אתה צריך לפחות להשתמש ב- Comms יותר במהלך המשחקים במצב זה. לבסוף, מה שהחלק האסטרטגי מתייחס אליו עדיין לא נמצא.

?

כאמור, . ולוחמה מודרנית 2 תשחרר ב- 28 באוקטובר 2022. אז אנו יכולים לצפות שמצב RAID יהיה זמין באותו תאריך, או אולי לאחר מספר ימים או שבועות, עם עדכון עתידי כלשהו.

זה מכסה מדריך זה לגבי מצב הפשיטה יהיה בלוחמה מודרנית 2 ומתי הוא ישוחרר. אם אתם מחפשים ללמוד על המצבים האחרים במשחק הזה, בדקו את המדריכים האחרים שלנו , , וכן איך לשחק נוק -אאוט. ולעזרה בנושאים אחרים במשחק הזה בדוק את שלנו לוחמה מודרנית 2 מדריכים.