דליפת לוחמה מודרנית 2 חושפת את כל הפנים של רוח הרפאים ושחקני בקלה מאבדים את זה

גישה מוקדמת לקמפיין בלוחמה מודרנית 2 הייתה אירוע מיוחל מאוד בקרב מעריצי הסדרה. שחקנים שהזמינו מראש את העותק הדיגיטלי של המשחק בכל פלטפורמה ניתנה גישה מוקדמת לקמפיין מאז 20 באוקטובר.

לוחמה מודרנית 2 רוח רפאים ללא מסור – איך המפעיל נראה מתחת לגולגולת שלו

פניו של סיימון “רוח רפאים” ריילי מהלחמה המודרנית 2 תמיד היו דבר של תככים בקרב מעריצי Call of Duty. מאז היכרותו לסדרה בלוחמה המודרנית המקורית 2 (2009), שחקנים תמיד תהו על הפנים בפועל מאחורי מסכת הגולגולת של המפעיל הסמוי.

מותו, יחד עם זה של רואץ ‘, בגלל בגידתו של הגנרל רועה, היה אחד הרגעים העצובים ביותר של הסדרה בקרב המעריצים. מהיר קדימה לשנת 2022, האיטרציה החדשה ביותר של התואר החזירה את הדמות האייקונית לסדרה, והוא עוד יותר רעה בהצעה האחרונה של הזיכיון.

עם זאת, האוהדים יכולים סוף סוף לשמוח שכן הלוחמה המודרנית האחרונה מפתיעה עצומה עבור השחקנים בנוגע לסימון “רוח רפאים” ריילי.

הצהרת אחריות: הקוראים מוזהרים כי מעבר לנקודה זו, יהיו ספוילרים מהקמפיין של הלוחמה המודרנית 2. אם הם לא רוצים להתפנק על קו העלילה של הקמפיין, עליהם להפסיק לקרוא מעבר לנקודה זו.

קמפיין לוחמה 2 מודרני: האם רוח רפאים סוף סוף חושפת את פניו?

גישה מוקדמת לקמפיין בלוחמה מודרנית 2 הייתה אירוע מיוחל מאוד בקרב מעריצי הסדרה. שחקנים שהזמינו מראש את העותק הדיגיטלי של המשחק בכל פלטפורמה ניתנה גישה מוקדמת לקמפיין מאז 20 באוקטובר.

במשימה השנייה האחרונה של הקמפיין שכותרתו ‘צוות רפאים’, הדמות האהובה על האוהדים סיימון ‘רוח’ ריילי חושפת סוף סוף את פניו מול כוח המשימה 141 ולוס ווקרוס. עם זאת, נקודת המבט של המצלמה היא מאחורי גבו, ושחקנים לא יכולים לראות את פניו, הרבה לאכזבתם המוחלטת.

לאחר שתיקה המומה מאוד מהקבוצה, קפטן פרייס מפנה את פניו לעבר חברו הוותיק ואומר, “טוב לראות אותך שוב, סיימון,” בהתייחס לעובדה שמונקר הרפאים שמור רק כשהמפעיל לובש את המסכה האייקונית שלו.

עם זאת, עד שהנקודת המבט מחליפה שוב על פניו, רוח הרפאים כבר לבשה את צוות הרפאים שלו בלקלאבה. זה המקרה היחיד במשחק מלבד הסצינות ממשימת צוות הרפאים, שם ניתן לראות את המפעיל האגדי ללא מסכת הגולגולת האיקונית שלו.

למרות שלא ראה את הפנים, הרצף הקולנועי מראה כי רוח רפאים היא קווקזית עם שיער חום קצר. זה גם מראה כי רוח רפאים מעניקה זוג עיניים חומות, אך שאר המראה שלו נותר לא ידוע לאוהדים ועדיין נשאר אחד הסודות המפתה ביותר של סדרת הלוחמה המודרנית.

קמפיין הלוחמה המודרני 2 (2022) כבר מתקבל כאחד הטובים בסדרה על ידי מעריצים. ההצעה האחרונה של זיכיון Call of Duty היא מציגה משימות נושכות ציפורניים עם חזותיות מדהימות ומשחקים מפוארים, היא תענוג מוחלט לשחק.

אלה שיש להם גישה מוקדמת לתואר ומסיימים את הקמפיין מקבלים לא מעט תגמולים מפתה במצב מרובי משתתפים. עבור השאר, המחבר ממליץ שהם בהחלט ישחקו בקמפיין כאשר המשחק השלם סוף סוף יגיע ל- 28 באוקטובר.

דליפת לוחמה מודרנית 2 חושפת את כל הפנים של רוח הרפאים ושחקני בקלה מאבדים את זה

תמונת מחבר

דליפת לוחמה מודרנית 2 חדשה חשפה לחלוטין את פניו של מפעיל רוח רפאים, אך הוא לא נראה מפחיד כמו שהיית מצפה.

המפעיל סיימון ‘רוח רפאים’ ריילי תמיד היה דמות בולטת ב- Call of Duty, אך על אחת כמה וכמה מאז האתחול מחדש של הלוחמה המודרנית והתוספת שלו ל- Warzone.

בסרטי ההמשך הוא חלק מפלג ה- Specgru, אם כי תצטרך לרכוש את החבילה האדומה של Vault Edition 141 Pack – המהדורה המיוחדת היקרה של Warfare 2 – כדי לשחק כמוהו, קפטן פרייס, פרח וסבון.

רוח רפאים הסתירה את זהותו תחת מסכת הגולגולת שלו בהלמרק כדי לשמור.

.

מסתבר שלברוח הרפאים יש פרצוף מעוצב לחלוטין ושהוא מעוצב על פי הקול שלו וללכת התנועה שלו, סמואל רודקין – ממש כמו קפטן פרייס, סבון וגז.

תמונת פוסט אזור לפוסט 19534996

עקוב אחר משחקי המטרו בטוויטר ודוא”ל אלינו ב- GameCentral@Metro.שיתוף.בְּרִיטַנִיָה

כדי להגיש מכתבי תיבת דואר נכנס ותכונות הקוראים ביתר קלות, ללא צורך לשלוח דוא”ל, פשוט השתמש בדף ההגשה שלנו כאן.

לקבלת סיפורים נוספים כאלה, עיין בדף המשחקים שלנו.

הירשם לכל תוכן המשחק הבלעדי, המהדורות האחרונות לפני שהם נראים באתר.