מיהו הדמות הטובה ביותר של האי המתים 2 לבחירה

במילים פשוטות, היכולות של דני מדהימות. תאורת הדם מפצה מייד על חוסר התחדשות הבריאות הטבעית שלה, ו- ThunderStruck הוא מיומנות הרסנית לאורך כל המשחק. באופן אידיאלי, דני יארוג במריבות ומחוצה לה כדי לבחור את המקומות שלה ולהפיק את המרב מהיכולות העיקריות שלה.

אי מת 2: רשימת התווים והרובד הטובים ביותר

על ידי

Dead Island 2 מציע לשחקנים את הבחירה של שש דמויות לשחק. דמויות אלה יגדירו את סגנון המשחק שלך כהתקדמות במשחק. הגומחות האלה לכל דמות מציעות רגעים שבהם אישים באמת זורחים, וגורמים לך להכיר מדוע בחרת בהם. . להלן מבט על רשימת שכבות אי 2 מתות המדורגות את הדמויות הטובות ביותר, בהן אנו מתארים את המאפיינים שאתה רוצה לחפש כשאתה מחליט איזה דמות לבחור.

שיעור טנקייר, או דמות מתנקשת זריזה יותר. מה הופך את הדמות הטובה ביותר לאי המת 2?

. מה הופך את הדמות הטובה ביותר לאי המת 2?

דְבָרִים בְּטֵלִים

טריוויה מהירה, קוטל הוא פשוט המונח המשמש לדמויות הניתנות לשחק במשחק.

. אז זה עניין של איזה מהמשחקים נישות הכי חשוב לך. באומרו, חלקם נראים שמישים יותר במצבים שונים מאחרים, אז הבה נבחן את האופן בו הדמויות מדורגות ברשימת הרובד הטוב ביותר של האי המתים.

נִדבָּך
S tier יעקב – (מיומנויות מולדות פעילות בכל עת וכל התרחישים, אם כי לא טובים כמו פסגות הדמות האחרות)
שכבה קרלה (אחת מדמויות הטנק המגוונות יותר במשחק), (פוטנציאל ההרג של הבוס החזק ביותר, אבל הוא באמת שביר), דני ,
, (התאוששות וקשיחות בריאותית מוצקה, אך עוסק בהפלת אויבים, מה שהופך את זה לטובת לול)

.

האי הטוב ביותר של האי המתים 2 תווים שהוסברו ¶

ג’ייקוב מוביל את רשימת הרובד של האי המת שלנו פשוט בגלל המעשיות שלו להיות זומבים בכל התרחישים.

יעקב

. הסיבה לכך היא בגלל הפשטות שלו, ובאופן כללי כולם נשמעים הטבות נזק גדולות שעובדות בכל התרחישים.

תוכלו לראות יתרונות קלים מאוד כשאתם נלחמים בזומבים אחד או שניים ברחובות. אבל, כשאתה נלחם באויבים ברמה גבוהה יותר, או סוגים קשוחים יותר של זומבים, או בוסים, הפוגעים בציון בולט, במיוחד כשאתה מקבל יותר קריטים ומחזיר סיבולת. תמצא שאין חסרון אחד לסטטיסטיקה הלחימה הזו על כך שמשחקים בדרך כלל במשחק בכל אופן שאתה רוצה.

שלא לדבר על ג’ייקוב הוא בעל בריאות גבוהה, מה שהופך אותו לעמיד מעט. . אם אתה רוצה לנצח את זומבים בלי לחשוב, אז יעקב הוא ללא ספק הדמות הטובה ביותר עבור אותו פלייסטייל כללי ונטול טיפול.

ברונו הוא הארכיטיפ הסורר במשחק, כאשר המוקד שלו הוא על שביתות ביקורתיות ענקיות, ואפילו מתגנב לאויבים במידת האפשר. הוא מגיע עם נזק וזריזות גבוהה מאוד קריטית, עם כמה סטטיסטיקות הגנה הגונות. עם זאת, יש לו את הבריאות הנמוכה ביותר במשחק.

ברונו בסדר כדמות, מאיר הכי הרבה כשאתה משתמש בפיתיון בשר ויכול בקלות להשיג הרבה אחוריים. החיסרון היחיד הוא שהדמות מעט קשורה, והיא תצטרך להשתמש בהרבה משתמטים בצורה נכונה, וזה קצת מסובך, ומעט מסוכן כאשר הם נמצאים בנחילים. .

בסך הכל, יש מעט מאוד פעמים . הוא גם עושה חניה טובה לדמויות כמו ראיין ב- Coop, שם חבר שלך יכול לטנק בזמן שאתה מוריד את המגרשים העסיסיים האלה לעיתים קרובות יותר.

אם אתה רוצה דמות נהדרת בסגנון טנק, אז קרלה היא ככל הנראה הדמות הטובה ביותר באי מת 2 עבור אותו תפקיד

אם אתה רוצה דמות נהדרת בסגנון טנק, אז קרלה היא ככל הנראה הדמות הטובה ביותר באי המת 2 עבור אותו תפקיד.

קרלה היא דמות טובה עבור כשאתה נלחם המון זומבים. תמצאו שזה פעיל די הרבה מכיוון שקל למצוא חבילה של שניים-שלושה זומבים, עם כמה מהרגעים הקבועים יותר. אז אתה מקבל מיומנויות מחיקת זומבים הגונות כדי להעביר אותך בחלקים האינטנסיביים הקרביים של המשחק. גם הסטטיסטיקות הבסיסיות הממוקדות בהגנה לא נוראיות, ועוזרות להגן עליה בזמן שאתה מתחיל לנסוע לעיר על הלה.

החיסרון העיקרי ל קרלה היא שיש לה את הנזק הנמוך ביותר ביקורת ואחד מציוני הזריזות הנמוכים ביותר. . אז קרב עשוי להיות מעט איטי להוריד את הדברים בהשוואה איימי , יעקב או .

אם אתה מחפש דמות קלאסית של Bruiser, אז קרלה היא בחירה טובה מאוד. החיסרון היחיד הוא כשאתה צריך להילחם באויבים קשוחים באמת בעצמם, איפה פרופיל הנזק של קרלה נופל, בהשוואה לאוהבים יעקב, כאשר רק המיומנות המולדת ההגנתית האנרגטית תועיל כאן. בסך הכל, היא דמות טובה, והימור בטוח בזה.

דני הוא דמות הגונה, עם כמה כלים חזקים לפוצץ חבילות זומבים. זה בא במחיר של השימוש בסיבולת, על ידי טעינה של התקפות כבדות. . בנוגע ל . זה עושה .

כדי לתמוך בסגנון משחק זה, לדני יש סיבולת גבוהה, יחד עם ביקורת ממוצעת, זריזות, קשיחות ובריאות שיא מעל הממוצע. החיסרון היחיד הוא שיש לך התאוששות בריאותית נמוכה למדי, מה שאומר שתסתמך על המון חטיפי חלבון ומשקאות אנרגיה, יחד עם חטיפת חבילות הרפואה שלך לעתים קרובות יותר.

אם אתה רוצה התקפה מתנדנדת כבדה קשה, דני הוא הגון, עם זאת, היא פחות מגוונת מ יעקב . אתה הכי טוב לשקול קצת דומה קרלה, גם אם עם יותר נזק ופחות טנקייות. היא עושה גם דמות לול נהדרת לשחק, מכיוון שאתה יכול להתמודד עם המוני בקלות, או להתקין; בן / בת הזוג שלך לסגנון הפלייסט המולד שלהם.

ראיין

כמו קרלה , ראיין הוא דמות טנקי נהדרת, עם מפסיד זריזות ומשתני ביקורת. עם זאת, הוא במקום זאת מסתמך יותר על אויבים המבקשים מהקהל כדי לגרום לכישוריו המולדים. זה אומר ראיין הולך לדחוף אויבים לקרקע לעתים קרובות יותר מאשר עמיתיו, שיחזירו את הבריאות. ראיין אני לא גט קצת ונשרט אם הם ימצאו מרצפים ראש ראש

לדעתנו, ראיין הוא הדמות הטובה ביותר של Island Island 2 עבור תוכן קבוצתי. אם אתה מתכנן לשחק את המשחק ב- COOP, יש לחבר (או לעצמך) לשחק כמו ראיין, ותן להם לרצף את כל מי שהם יכולים, כך שהם נשארים טנקיים, נתמכים על ידי סטטיסטיקות הבסיס שלהם. תגלה שהדמות הזו עובדת בצורה מדהימה עם דמויות כמו דני, ו ברונו, מכיוון שהם עוזרים להקל על הנחיתה של התקפות כבדות או טעינה בהתקפות כבדות. איימי, מכיוון שהיא יכולה להתנקש עם היעדים המבודדים שלה, בזמן ראיין דואג לאגרה ורצף את כולם.

איימי

הפלייסטייל של איימי עוסק בהליכה במהירות, להתנקש ביעדים ואז לשחרר את סיבולת הקרב שלה כדי להמשיך להשתמש בכרטיסי יכולת נגד זומבים. זה הופך את איימי לאחת מרוצחי האויב הטנקי הטובים ביותר, וזה נהדר לקרבות הבוסים, או להילחם בבוסים המיני או סוגי זומבים גדולים יותר שאתה נתקל בו.

החיסרון העיקרי הוא זה לאיימי אין יתרונות מולדים לקיחת חבילות זומבים גדולות יותר, וכך תסתמך על דברים כמו פיתיון בשר כדי להתמודד עם זומבים מרובים, במיוחד אלה שאינם מבודדים. אתה גם צריך לשמור על כמה כלי נשק מטומטמים באמת כדי לזרוק על אויבים כשאתה זקוק לסיבולת שלך בחזרה לתקפת מטען או טיפה בסגנון בעיטה, מה שהופך את הדברים למעניינים בכל מקרה.

מורסו, אתה מסתמך על התחמקות המון, שאם תתעסק, איימי תרגיש את הכאב, מכיוון שיש לה את הקשיחות הנמוכה ביותר במשחק. יש לה גם HP שיא נמוך מאוד, כלומר היא ללא ספק אחת הדמויות הכי מזויפות לשחק. לטעות ותרגיש את הכאב

לדעתנו, שקול לשחק את איימי כמו סמוראי, בו אתה חושב מתי לזרוק את כלי הנשק שלך, מתי לבזבז את הסיבולת שלך על כישורי כרטיס יכולת, ומתי אתה יכול להכות, תוך שימוש בזריזות גבוהה ובנזק ביקורת, לפני שאתה מתחמק מפגיעות דרך, מחכה לפעם האידיאלי הבא להכות.

איימי הוא בטוח דמות נהדרת, אבל, כמו ברונו, היא אחת הקשות יותר לשחק, אבל היא לפחות יותר רב -צדדית מאשר ברונו .

זה מסכם את רשימת הנכסים של האי המת שלנו 2, ומדורג את מיטב הקוטלים באי המת 2. למען האמת, שחקו את כל הדמות שתרצו שמתאימה לקבוצה או לסגנון המשחק האישי שלכם. רוב הזמן, הדמויות לא חשובות, שכן המיומנות מסלגת שאתה בונה כשאתה משחק יסודי את המשחק והתכניות שאתה משתמש בהן הן המקום בו הפלייסט שלך מתפתח. . אז בכנות, עשה כל מה שנראה לך יותר כיף.

מיהו הדמות הטובה ביותר של האי המתים 2 לבחירה?

גלה איזה סלייר אתה צריך לבחור כשאתה מתחיל לראשונה את המסע שלך על פני גיהינום שורץ זומבים וציוני הדרך שמסביבו.

אי מת 2 הדמות הטובה ביותר: ניתן לראות את קרלה

פורסם: 20 ביוני, 2023

עם 6 רוטנים לבחירה, ההחלטה שלך על מי לבחור בתחילת האי Dead 2 עשויה שתנתק את מסך הבחירה לזמן מה. אבל, ישנם כמה אנשים מובילים ברורים בהשוואה לשאר הצוות הנוחתים בגיהינום.

מדריך זה מעביר אותך מדוע שניים מהם באי מת 2 בולטים ומה הופך אותם לטובים יותר מהשאר. בקיצור, חלק גדול ממנו מסתכם ביכולתם להרוג את סוגי הזומבים של האי המתים 2 טוב יותר ומהיר יותר מהאחרים. הם גם היעילים ביותר בלחימה כאשר לוקחים בחשבון את כל המשתנים.

מיהו הדמות הטובה ביותר של האי המתים 2 לבחירה?

הדמות הטובה ביותר של Island Island 2 היא קרלה או יעקב שמצאנו בהפעלת הביקורת שלנו של המשחק. יש להם את הכישורים המועילים והחזקים ביותר והסטטיסטיקה הטובה ביותר כשאתה מתחיל את המשחק מה שמקל על שרידות והרג זומבים מהר יותר.

יעקב מגיע עם בריאות שיא חזקה וסיבולת, כמו גם קשיחות מוצקה ונזק קריטי. . הוא קצת יותר חלש מכמה מהשוטפים האחרים, וגם חלש להתקפות העוסקות בנזק אלמנטרי. אבל הכישורים שלו מפצים על זה.

פראל נותן לו דחיפה נזק קלה מתקיפת אויבים ברצף מהיר שיכול לערום. לעומת זאת, רווחים קריטיים מגדילים את נזק הלהיטים הקריטיים שלו והוא יכול להחזיר את סיבולת כשהוא נמוך על אותה סיבולת, ומאפשר לו לזומבים שלו לאורך זמן.

אי מת 2 הדמות הטובה ביותר: ניתן לראות את יעקב

קרלה, לעומת זאת, היא סיור מהלך-דה-כוח. עם חוסן גבוה, קשיחות והתאוששות בריאותית, היא יכולה לבלום זומבים במשך ימים לפני שהיא מתעייפת או סובלת יותר מדי. היא אחת הדמויות הבולטות יותר במשחק, אם כי בגלל זה.

עם זאת, כישוריה נשענים לכוחה. .

אי מתים 2 כלי נשק: ניתן לראות את קרלה

עם אחת משתי הדמויות הללו ככלי שלך להרג זומבי, אתה תהיה כוח בלתי ניתן לעצירה כשאתה קורע את הבוסים, להשלים את המשימות של האי Dead 2 ותמצא נשק ופריטים חדשים. ליתר די.

עוד מה- Loadout

Echo Apsey Echo Apsey הוא סופר עם חמש שנות ניסיון המכסה את ה- PS5, Xbox ו- Nintendo Switch, כמו גם את המשחקים והזכיינות הגדולים ביותר. . . אתה יכול גם למצוא ביקורות ותכונות במשחקים, כמו גם חומרה עבור מתג PS5, Xbox ו- Nintendo. בכתיבת הזמן שלהם הם השתתפו באירועים בתעשייה כמו Gamescom, WASD. נוסף.

. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

אי מת 2: הדמויות הטובות והגרועות ביותר במשחק

אי מת 2 מאפשר לך לבחור בין שש דמויות הניתנות לשחק, אבל יש סליירים שהם פשוט טובים יותר וגרועים מאחרים.

מאת מתיו בירד | 21 באפריל 2023 |

  • שתף במייל (נפתח בכרטיסייה חדשה)

| הערות ספירת: 0

תכונה של אי מת 2

אי מת 2 הוא במיטבו כשהמשחק פשוט מאפשר לך להרוג כמה שיותר זומבים בעיירה המעוותת של Hell-A. כמובן שהמשחק מהנה עוד יותר כשאתה בוחר את הקוטל הניתן לשחק המאפשר לך להרוג כמה שיותר זומבים ביעילות ככל האפשר.

ואילו כל אי מת 2הדמויות הניתנות לשחק יכולות לעבור את המשחק, חלקן פשוט טובות יותר מאחרות. אם כך, הנה דירוג כוח של כל דמות ניתנת לשחק במשחק ומדוע אתה צריך (או לא צריך) לבחור אותם.

6. ברונו

Backstab: ברונו מקבל דחיפה נזק מתונה בעת תוקף זומבים מאחור.
תגמול מהיר: הגבירו את זריזותו של ברונו ואת אישומי ההתקפה הכבדה כאשר הוא נמנע מהתקפות עם בלוק או להתחמק.

אי מת 2הגרסה של הארכיטיפ הבסיסי הסורגי, מה שאומר שהוא מתהדר בנזק קריטי גבוה ומחפש את זומבים אחוריים.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

אי מת 2, יכולות ההתחלה של ברונו די גרועות. הגברת הנזק המתונה הזו פשוט לא מפצה את הקושי הכולל של הפסקת אחורי. יתר על כן, הדחיפה לזריזות ומטעני התקפה כבדים שברונו מקבל כשהוא חוסם או מתחמק מרגיש בכנות שהוא שייך לדמות אחרת.

פוטנציאל הנזק של ברונו הוא די גבוה, אבל זה נכס במשחק מאוחר, ולדמויות אחרות יש יותר מה להציע בינתיים.

אי מת 2 איימי

5. איימי

קנקן הקלה: איימי חוזרת לסיבולת כשפגעה בזומבי עם זריקת נשק.
הפרד ומשול.

איימי היא דמות מוזרה. הסטטיסטיקה של הזריזות והנזק הקריטי שלה הם גבוהים מאוד, וזה נחמד בהתחשב בכך שמדובר בשניים מהסטטיסטיקה החשובה ביותר במשחק.

עם זאת, היכולות של איימי הן … איך לנסח את זה … די גרוע. תקיפת זומבים מבודדים פשוט לא מתרחשת לעתים קרובות כל כך, והחזרת סיבולת כשאתה זורק נשק מועיל רק מדי פעם.

אם לא אכפת לך לא להיות מסוגל לסמוך על היכולות המולדות שלך, אז איימי היא בחירה כוללת טובה לסטטיסטיקה שלה בלבד. אחרת, פשוט תשאיר אותה להיות.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

אי מת 2 ראיין

. ראיין

נְקָמָה: .
נַדְנֵדָה: .

ראיין מוצא את עצמו קרוב לאמצע הרשימה הזו, וזה די מתאים בהתחשב בכך שהוא די ממוצע בכל הלוח.

ראיין הוא טנק, טהור ופשוט. חסר לו זריזות, אבל הקשיחות המדהימה שלו מאפשרת לו להישאר ברוב המריבות. אמנם היכולות שלו אינן מרשימות באופן אינדיבידואלי, אך הן מסנכרנות בצורה מדהימה עם סגנון המשחק הבסיסי שלו. היכנס לקלחת, לשחרר כמה להיטים כבדים וחזור על כל שאר המשחק.

ראיין הוא לא דמות מרגשת במיוחד, אבל הוא בחירה מוצקה עבור הלא וודאות.

אי דני דד 2

. דני

ההתקפות הכבדות של דני מעוררות פיצוץ כוחני על ההשפעה.
תאורת דם: דני מחזיר לבריאות בעת הורג זומבים מרובים ברצף מהיר.

דני הוא דמות מוזרה. מבט מהיר על סטטוס התחדשות הבריאות התהומית שלה ככל הנראה יספיק בכדי לשכנע אותך לעולם לא לבחור אותה. עם זאת, יש כל כך הרבה יותר לדני מזה.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

במילים פשוטות, היכולות של דני מדהימות. תאורת הדם מפצה מייד על חוסר התחדשות הבריאות הטבעית שלה, ו- ThunderStruck הוא מיומנות הרסנית לאורך כל המשחק. באופן אידיאלי, דני יארוג במריבות ומחוצה לה כדי לבחור את המקומות שלה ולהפיק את המרב מהיכולות העיקריות שלה.

.

אי מת 2 קרלה

2. קרלה

קרלה מקבלת דחיפה נזק קלה כאשר קרוב למספר זומבים.
לחפור עמוק: .

. למעשה, הם די רעים. עם זאת, קרלה היא אחת מאותן דמויות שמראות עד כמה יכולות היכולות המולדות הללו יכולות להיות בעלות ערך.

Mosh Pit הוא פשוט אחת היכולות הכוללות הטובות ביותר במשחק. אתה תלחם הרבה זומבים הרבה במשחק הזה, והיכולת הזו מעניקה לקרלה דחיפה נזק בולטת במצבים כאלה. בעיקרון, קרלה מצוידת בצורה הטובה ביותר לקחת על עצמם המוני זומבים ביד אחת, שהיא בעלת ערך כמו כיף.

קרלה היא בחירה נהדרת עבור שחקני סולו שרק רוצים להרוג כמה שיותר זומבים.

מודעה – התוכן ממשיך להלן