לוחמה מודרנית 2 Chimera Loadout הקבצים המצורפים הטובים ביותר והתקנת הכיתה

ושם יש לכם את זה, הבחירה שלנו למלחמה המודרנית הטובה ביותר Chimera Loadout. עם ההתקנה הזו, לא תצטרך להיות בעיה לנצח במשחקים או לקבל פסים גבוהים. אם אתם מחפשים כלי נשק עליונים עוד יותר במשחק, לרשימה שלנו את מיטב המלחמה המודרנית 2 אקדחים וכלי נשק יש כמה אפשרויות לעזור לכם לצאת.

עומס הכימרה הטוב ביותר ללוחמה מודרנית 2 עונה 4 טוען מחדש: הגדרת כיתה, קבצים מצורפים ועוד

Chimera, רובה תקיפה שהוצג ב- Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 עונה 1 Reloaded, הפכה במהירות לחביב בקרב שחקנים אגרסיביים שמעדיפים קרב טווח קרוב. למרות שעדכון העונה האחרונה של העונה 4 מחדש לא שינה את רובה התקיפה של Meta, שינויים משמעותיים במשחקים בוצעו בכתם האחרון. זה כלל שחקנים שיש להם בריאות בסיסית גבוהה יותר, מה שמרמז להביס את היריבים עם הכימרה יחייבו כעת עוד כמה זריקות.

האקדח הזה מגוון. זו יכולה להיות תמיכה נהדרת של צלפים או אפילו נשק ראשוני טוב על המפות הקטנות והבינוניות של לוחמה מודרנית 2. מיטוב הביצועים שלה באמצעות קבצים מצורפים וכוונון מתאים הוא קריטי להשגת מלוא הפוטנציאל שלה. מאמר זה יפרט את תצורת הכיתה הטובה ביותר למקסום יעילות הנשק, כולל אילו קבצים מצורפים יש להשתמש בו.

ההתקנה הטובה ביותר בכיתת צ’ימרה בלוחמה מודרנית 2

הכימרה היא כלי נשק גמיש מאוד המסוגל להחליף SMG בקרבות קרובים, ומעניק תוצאות חיוביות. זה חלק מפלטפורמת הנשק של Bruen Ops והוא נוצר בהשראת אקדח הד של דבש ידוע. כלי נשק זה מצטיין בלחימה קרובה, בזכות המדכא המובנה שלו ושימוש בסיבובים תת-סוניים איטיים באנרגיה גבוהה.300 סיבובים של BLK.

עם קבוצה ראויה לשבח של סטטיסטיקות בסיס – כולל קצב ירי של 800 סל”ד, מהירות לוע של 350 מ ‘/ש’, זמן מודעות של 240 מילישניות ו 225 ms TTK – הכימרה היא בחירה מצוינת עבור קרבות יריות אינטנסיביות.

כדי לזכות בקרבות לוחמה 2 מודרניים, עליך להיות בעל תצורת מחלקה נכונה עם ציוד קטלני וטקטי נאותים, הטבות וכלי נשק נוספים. הנה מה שעליך להשתמש בה בעניין זה:

 • נשק ראשוני: חֲזוֹן תַעתוּעִים
 • נשק משני: FTAC Siege
 • ציוד טקטי: רימון הלם
 • קָטלָנִי:
 • הטבות בסיס:
 • הטבה בונוס: אספקה ​​מחדש
 • הטבה האולטימטיבית: תיקון מהיר

הקבצים המצורפים הטובים ביותר לכימרה בלוחמה מודרנית 2

הכימרה מאירה בלחימה קרובה, ומכאן שקריטי לצייד קבצים מצורפים המשפרים את הניידות, בקרת הרתיעה ומהירות המודעות. .

עם זאת בחשבון, הנה הקבצים המצורפים שלה:

 • לוֹעַ: Colarfire -S (אנכי -0.99; אופקי +0.77)
 • חָבִית: 10 “SA פיניקס (אנכי -0.16; אופקי -0.13)
 • המניה: מלאי TRX -56 (אנכי -3.23; אופקי -0.77)
 • אחיזה אחורית: אחיזת פלאש ברואן (אנכית -0.71; אופקי -0.19)
 • תחתון: קומנדו הקדמה (אנכי +0.54; אופקי -0.25)

לוע ה- Polarfire-S וחבית הפניקס 10 “SA תואמים זה את זה ומציעים טווח נזק משופר, מהירות הכדור, חלקות רתיעה, בקרת רתיעה, דיוק אש ירך, כמו גם דיכוי צליל.

מלאי TRX-56 ומלאי הקומנדו הקדמי של הקומנדו מאוצרים במיוחד כדי להציע יציבות מהשורה הראשונה עם שליטת רתיעה מוגברת, יציבות מכוונת, יציבות סרק ומייצבת רתיעה. עם זאת, זה מוריד מעט את מהירות המודעות.

לבסוף, אחיזת הפלאש של ברואן הונדסה במהירות. המרקם המוצק שלו מאפשר מודעות מהירות יותר ומהירויות ספרינט לאש.

כיצד לפתוח את הנעילה של הכימרה בלוחמה מודרנית 2

כדי לשים יד על הכימרה בלוחמה 2 מודרנית, תצטרך להשלים כל אחד משני אתגרי הנשק המוזכרים להלן:

 • חלץ נשק מבניין DMZ 21
 • קבלו 2 הרוגים של מפעיל עם רובי תקיפה ב -15 משחקים נפרדים

Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 עונה 4 RELOADED היא בשידור חי וזמין במחשב Windows (דרך קרב.Net and Steam), Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S, ו- PlayStation 5.

לוחמה מודרנית 2 Chimera Loadout הקבצים המצורפים הטובים ביותר והתקנת הכיתה

קבל מושג לגבי מיטב הלוחמה המודרנית 2 Chimera Loadout, קבצים מצורפים ומערך כיתות, כך שתוכל לשלוט עם ה- AR הידוע.

לוחמה מודרנית 2 Cheimera Loadout: ניתן לראות את הכימרה

פורסם: 14 במרץ, 2023

ה- Chimera הוא AR מכה קשה, מהיר, המתלהב, שהגיע למלחמה מודרנית 2 וכולם מעוניינים להתמודד איתו ולמצוא מערך שעובד טוב. למרבה המזל, יש לנו הצעה מוצקה ל לוחמה המודרנית הטובה ביותר 2 Cheimera Loadout.

להלן, אנו נותנים לך הצעה לטעון מעבר לנשק כדי שתוכל לבנות שיעור המאפשר לך להצטיין ולגייס לוחמה מודרנית 2 KillStreaks. אנו נעזור לכם גם לבנות עומס מוצק לאקדח המשלב את המדכא המובנה, מה שהופך אותו לאחד מרובי התקיפה המודרניים הטובים ביותר.

לוחמה מודרנית 2 עומס צ’ימרה

כשמדובר בבניית עומס, משהו אגרסיבי הוא הטוב ביותר וה- לוחמה המודרנית הטובה ביותר 2 Cheimera Loadout ניתן למצוא למטה, כמומלץ על ידי ‘whosimmortal’.

כמו שאומר Whosimmortal בסרטון שלו למטה, הנשק הוא אגרסיבי, כך שתרצה לשחק בעוצמותיו ולהתחיל עם נקודה אדומה פשוטה של ​​Cronen או כל המראה המתאים להעדפה שלך. המדכא המובנה פירושו שהפעלת חבית או לוע פשוט אינה אופטימלית, אז במקום זאת, אתה רוצה לבעוט את הדברים עם ה- VLK LZR 7MW.

זה ייתן לך מודעות מהירות יותר ומהירויות מהירות של ספרינט לאש. בהמשך לכך, ה- FTAC Ripper 56 יגביר את היציבות והתייצבות הרתיעה, שהוא המפתח ליכולת להתרוצץ עם הנשק הזה ועדיין להישאר מדויק ובמטרה.

הגברת התנועה שלך, אפילו יותר, מלאי Ravage-8 יגביר את מהירות המודעות שלך, מהירות הספרינט ואת מהירות התנועה של התנועה אם אתה צריך להאט את קצב המשחק. לבסוף, אחיזת הפלאש של Bruen מספקת חריץ אחד נוסף בחגורה שלך.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

מערך הכיתה המודרני ביותר למלחמה מודרנית 2

כאשר הכימרה היא כלי נשק אמין להפליא, אתה מתכוון להשתמש בציד שיכול לעזור לסיים אויב או לקחת על עצמו את אותו חבר צוות אחרון בקבוצה. אז אנו ממליצים להשתמש בבזיליסק. זה חזק ומסוגל להרוג מהר בצורה מדהימה אם אויב כבר חלש.

ואז, כשמדובר בציוד. ההגדרה הרגילה של מטעני מקדח, פלאש פלאש או הלם היא ליווי אמין טוב לנשק. שדרוגי שדה באמת תלויים בך, אבל משהו כמו שתיקה מתה או זעם קרב הוא בחירה טובה בהתחשב בכמה שתתרוצץ סביב המפה עם האקדח הזה.

ואז, כדי לסיים את העניינים עבור הטבות שאתה תרצה להתחיל עם זמן כפול כדי להגביר את הספרינט שלך אפילו יותר ממה שאפשר עם קבוצות הנשק שבחרת. ואז, חולית פצצות או קרב מוקשה הוא גיבוי טוב שמגן עליך מפני ציוד. ברובד הבונוס, ידיים מהירות שולטות ועדיין הן מהשורה הראשונה, ולכן עליכם לרוץ עם זה, בעוד שאולטימטיבי הטבות רוח רפאים או עין ציפור הם בחירות טובות למעמד האגרסיבי הזה.

ושם יש לכם את זה, הבחירה שלנו למלחמה המודרנית הטובה ביותר Chimera Loadout. עם ההתקנה הזו, לא תצטרך להיות בעיה לנצח במשחקים או לקבל פסים גבוהים. אם אתם מחפשים כלי נשק עליונים עוד יותר במשחק, לרשימה שלנו את מיטב המלחמה המודרנית 2 אקדחים וכלי נשק יש כמה אפשרויות לעזור לכם לצאת.

עוד מה- Loadout

Echo Apsey Echo Apsey הוא סופר עם חמש שנות ניסיון המכסה את ה- PS5, Xbox ו- Nintendo Switch, כמו גם את המשחקים והזכיינות הגדולים ביותר. תוכלו למצוא שפע מדריכים ב- Call of Duty, XDefiant, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6, ועוד. בנוסף, הם מעדכנים באופן קבוע את רשימת ה- PS Plus Extra and Premium של Loadout וכתבו את רשימות המשחקים החודשיים של PS Plus ו- Xbox Pass Pass. אתה יכול גם למצוא ביקורות ותכונות במשחקים, כמו גם חומרה עבור מתג PS5, Xbox ו- Nintendo. . נוסף.

. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. .

לוחמה המודרנית הטובה ביותר 2 Cheimera Loadout

צללים של לוחמה מודרנית 2 שחקנים בשעת בין ערביים

19 בספטמבר 2023: עונה 5 RELOADED מתקרבת לסופה והתאימנו את העומס הטוב ביותר של MW2 Chimera ואת הקבצים המצורפים הטובים ביותר לשימוש ב- Multiplayer.

ה לוחמה המודרנית הטובה ביותר 2 Cheimera Loadout בהחלט שווה להשתמש בו אם אתם מחפשים להשיג יתרון לקראת עונה 6 בועט. הרובה הגיע זמן קצר לאחר ששיקה לוחמה מודרנית 2 וממלא את עמדתו כאחד התותחים הטובים ביותר לשימוש במולטיפלייר.

חריץ הכימרה לקטגוריית רובה התקיפה (AR) וכולל מדכא משולב הדומה לגירית הדבש מ- Call of Duty Ghosts. אופיו הקומפקטי מביא לניידות גבוהה ללא צורך בקבצים מצורפים המשחררים משבצות אחרות ליצירת עומס קטלני.

במקומות אחרים בעולם הלוחמה המודרנית 2, בדוק את המדריכים שלנו המציגים כיצד לפתוח את המפעיל איזי יחד עם הטבות הטובות ביותר למלחמה מודרנית לשימוש לצד הכימרה.

מהו העומס הכי טוב לוחמה מודרנית 2 Chimera?
לוחמה מודרנית הטובה ביותר קבצים מצורפים של צ’ימרה
כיצד לפתוח את הכימרה בלוחמה מודרנית 2
הטבות וציוד המלחמה המודרנית הטובה ביותר של צ’ימרה
האם הכימרה טובה בלוחמה מודרנית 2?

מהו העומס הכי טוב לוחמה מודרנית 2 Chimera?

בנייה ספציפית זו מחזקת נזק, טווח, דיוק ושליטת רתיעה, מה שעושה את כל ההבדל באותן התקשרויות בינוניות תחרותיות.

 • אל תחמיץ: הלוחמה המודרנית הטובה ביותר מדורגת על עומסי משחק

.

לוחמה מודרנית הטובה ביותר קבצים מצורפים של צ’ימרה

הודות למלחמה המודרנית 2 Gunsmith, יש מגוון עצום של קבצים מצורפים לשימוש על הכימרה. עם קבוצת קבצים מצורפים זה, הסרנו את המדכא המשולב כדי לשפר את תפוקת הנזק. התבונן ברשימת הקובץ המצורף המלא למטה לשילוב החזק ביותר בעונה 5:

השיפורים בנזק נובעים מה- 10 “סה פיניקס חבית המשפרת גם את שליטת הרתיעה לצד D37 אחיזה כדי להבטיח דיוק דמוי לייזר נשמר בתקופות יריות רציפות.

לבקרת רתיעה עוד יותר, מלאי TRX-56 מבטיח שום רגל לא מעכב את הצילומים שלך. אחרון ולא בשום אופן הוא ה- Cronen Mini Pro אופטיקה. מראה הנקודה האדומה מספק נוף ברור גביש של היעד המיועד שלך.

כיצד לפתוח את הכימרה בלוחמה מודרנית 2

ביטול נעילת הכימרה ב- MW2 הוא פשוט להפליא בעונה 5. . ברגע שתבקיע את ההרג, אתה יכול לעזוב את המשחק ולחזור על התהליך כדי להשלים את האתגר כמה שיותר מהר.

הטבות וציוד המלחמה המודרנית הטובה ביותר של צ’ימרה

ברגע שהקבצים המצורפים הטובים ביותר של הכימרה מוכנים לצאת לדרך, אנו יכולים לחשוף שילוב חבילת פרק וציוד שיתאים לכל סגנונות המשחק. הנה מה שאנחנו ממליצים.

הטבות

 • חולית פצצה (בסיס)
 • זמן כפול (בסיס)
 • ידיים מהירות (בונוס)
 • תיקון מהיר (אולטימטיבי)

חולית הפצצה וזמן כפול נשארים בקטגוריית הבסיס, ומכפילים את אורך הספרינט הטקטי והגברת ההתנגדות לחומרי נפץ נכנסים.

. טעינה מהירה יותר והחלפת נשק מהירה יותר מקלה על המעבר בין הכימרה לנשק המשני שלך.

 • לבדוק: כיצד לפתוח את מפעיל ניקי מינאז ‘בלוחמה מודרנית 2 וב- Warzone

לבסוף, אנו בוחרים תיקון מהיר כטראק האולטימטיבי. ניקוד הורג מייד מעורר התחדשות בריאותית תוך לכידת ובקרה של יעד מגדיל את שיעור ההתחדשות.

צִיוּד

 • רימון פלאש (טקטי)

זה מסובך להשתבש עם השילוב האמין של רימון שבר ופלאש. לבשל את השבר לשלמות כדי נזק נוסף ואם זה לא הורג אותם, עקוב אחר הבזק כדי למנוע מהם להתרחק.

האם הכימרה טובה בלוחמה מודרנית 2?

לאחר שליטה על הכימרה, זהו אחד מרובי התקיפה החזקים יותר לשימוש בלוחמה מודרנית 2 מרובי משתתפים. הניידות מאפשרת לך לשלוט בלחימה קרובה ובאמצע טווח, קל מאוד להתמודד עם הרבה נזק במהלך המשחק ולאורך כל עונה 5.

זה כל מה שיש לדעת על העומס הטוב ביותר של לוחמה מודרנית 2. למידע נוסף, התבונן במדריכים שלנו המציגים את רובה הצלפים המודרני ביותר של לוחמה מודרנית 2 אירועי SNIPER ו- Intel באירועי Warfare 2 מודרניים הקרובים 2.

לקבלת מאמרים נוספים כאלה, התבונן במדריכים שלנו, Call of Duty: Warfare 2 מודרני, ודפי משחקי יורה.

Gfinity Esports נתמך על ידי הקהל שלה. כשאתה רוכש דרך קישורים באתר שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלה שותפים. למד עוד. ? בקר ב- StockInformer.שיתוף.בריטניה / StockInformer.com.