מערכת היוקרה המודרנית של לוחמה 2 ומדרגות מוסברת

ה לוחמה מודרנית 2 יוקרה המערכת דומה למשחקי Call of Duty הקודמים, והיא דרך לשחקנים להשוויץ במיומנותם ולחוויה שלהם. בנוסף, הוא משמש פלטפורמת נעילה לקוסמטיקה שונות. זה היה מצרך של Call of Duty במשך שנים, כאשר אינפיניטי וורד בוחרת גישה קבועה יותר, בית הספר הישן במערכת הדירוג.

מה היוקרה הגבוהה ביותר ב- Warzone 2 ו- MW2 עונה 2?

מסופק על ידי Activision Call of Duty: Warzone 2 עונה 2 צילום מסך לקידום מכירות.

. מהשינויים הרבים של הליבה למשחק של Warzone 2 ועד המפות והנשק הקיימות ב- MW2 Multiplayer, השחקנים יהיו עסוקים לפחות זמן מה בעונה 2. במהלך הזמן השחקנים נמצאים בעונה 2, הם יתיישרו ברמת החשבון שלהם. עבור חלק מהשחקנים הם התחילו ברמה 250 מאז שהגיעו לרמת מקס יוקרה בעונה 1. אחרים יתחילו בכל רמה שהם סיימו את עונה 1 ב. עונה 2 הגדילה את רמת היוקרה המקסימאלית ב- MW2 ו- Warzone 2 עונה 2, והשחקנים סקרנים באיזו רמה הם יכולים להגיע העונה זו.

מערכת היוקרה ב- MW2 ו- Warzone 2 פועלת באופן דומה מאוד לאופן שבו הייתה בעבר. לשחקנים יש רמה מקסימאלית אליו הם יכולים להגיע לכל עונה, ויש ארבע יוקות שונות בכל 50 רמות. כששחקנים מרוויחים יוקרה חדשה, הם פותחים סמל נוסף לחשבונם. ברמה המקסימאלית לכל עונה, שחקנים פותחים את הנעילה של תכנית נשק. אם אתה מנסה להגיע לשיא בעונה 2, קרא למטה לכובע המקסימום המדויק.

היוקרה הגבוהה ביותר ב- Warzone 2 ו- MW2 עונה 2

יש 200 רמות חדשות להרוויח בעונה 2, כלומר שחקנים יכולים לעלות לרמה 450. היוקרים נמצאים ברמות הבאות לאורך הדרך:

מקסימום רמת יוקרה ב- MW2 וב- Warzone 2 עונה 2

 • יוקרה 6: לא נעול ברמה 300
 • יוקרה 7: לא נעול ברמה 350
 • יוקרה 8: לא נעולה ברמה 400
 • יוקרה 9: לא נעול ברמה 450

לא ברור מדוע Activision לא איפשר לחמש רמות יוקרה להפוך את מקסימום רמה 500. בלי קשר, לשם כך שחקנים יעבדו בעונה 2. לאחר שיגיעו לרמה 450, שחקנים לא יוכלו לפלס או להרוויח רמת יוקרה חדשה עד עונה 3, אשר ככל הנראה מתחילה באפריל.

מערכת היוקרה המודרנית של לוחמה 2 ומדרגות מוסברת

לוחמה מודרנית 2 מערכת יוקרה ודרגות הסבירו: שלושה חיילים מחכים לרדת מהובלת המסוק שלהם

ה לוחמה מודרנית 2 יוקרה . בנוסף, הוא משמש פלטפורמת נעילה לקוסמטיקה שונות. .

דרגות היוקרה בעונה אינן נעולות ברגע שתעבור את רמת ה- MW2 המקסימאלית של 55, ומתגמלים את ההצלחה שלך עם סמל, תגמולים נוספים ומערכת אתגרים, עם כרטיסי שיחה שונים זמינים להשלמת האתגרים האמורים.

עכשיו לוחמה מודרנית 2 עונה ראשונה כאן, מערכת היוקרה הוצגה. כדי לקבל דרגות יוקרה בלוחמה מודרנית 2, משחק משחקים כדי לקבל דרגות צבאיות (MR) עד שתגיע למר 55. לאחר מכן אתה ממשיך להרוויח דרגות יוקרה כשאתה מפלס, כאשר אבני דרך מסוימות מציעות רמות שונות של יוקרה.

כאשר עונה 1 מסתיימת, אתה יכול להמשיך לדרג מכל דרגת יוקרה שסיימת בו, מה שמאפשר לשחקנים שנפלו מאחור במהלך העונה להתעדכן.

ישנן שלוש דרכים עיקריות לדירוג בלוחמה מודרנית 2, וניצול שלושת השלושה במקביל יציע לך את הדרך המהירה ביותר לרמה.

כך תוכלו להשיג דרגות בלוחמה מודרנית 2:

 • משחקים מרובי משתתפים: השגת XP ממשחק משחקים מרובי משתתפים והתקדמות דרך רמות 1-55 מעניקה לך פלטפורמות נשק שונות, פריטי טעינה מרובי משתתפים, וערכות Spec Ops.
 • אתגרים יומיומיים: אתה יכול להשלים שלושה אתגרים יומיים במצבי מרובי משתתפים או SPEC. השלמת שלושתם תפתח יעד בונוס המציע משולש את ה- XP של אתגר רגיל.
 • אתגרי אבן דרך בקריירה יהיו זמינים עבור XP ותגמולים קוסמטיים. אלה יכולים להיות משהו כמו ניצחון במשחקים במצב משחק ספציפי.

דרגות יוקרה עונה 1

להלן דרגות היוקרה עבור לוחמה מודרנית 2 עונה 1:

 • יוקרה 1: לא נעול בדרגה 56.
 • יוקרה 2: לא נעול בדרגה 100.
 • יוקרה 3: לא נעול בדרגה 150.
 • יוקרה 4: לא נעול בדרגה 200.
 • יוקרה 5: לא נעול בדרגה 250, והוא כובע הרמה עד סוף עונה 1.

אם אתה מתכנן כרגע את שליטת מרובי המשתתפים שלך ואת המסע שלך ל- Prestige 5, כדאי להבריש את כל ההטבות המודרניות של הלוחמה 2 והרגש. כמו כן, קריאת התמוטטות זו של כל מפות הלוחמה המודרנית 2 לא תפגע.

פול קלי סופר מדריכים ב- PCGamesn, PK נמצא בדרך כלל מחכה לטיימר ההתאמה בליגת האגדות, מסתובב סביב בית מרזח בשער 3 של בולדור, או נלחם בדרכו במערכות המיושבות בסטארפילד. הוא אוהב כוסית, למרות שזה גורם לו להרגיש קצת חולה. טוב חמאה גובה מחיר כבד, כזה שהוא מוכן לשלם.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. . המחירים נכונים בזמן הפרסום.

אלה כל רמות הדירוג והסמלים החדשים של היוקרה בעונה 3 MW2 עונה 3

עם עונה חדשה, מגיעים רמות יוקרה חדשות ב Call of Duty: לוחמה מודרנית 2. ה- Activision Get. לאורך הדרך, השחקנים ירוויחו סמלי יוקרה חדשים, אתגרים ותגמולים כשהם עולים לדרגת המקסימום. ואז, ברגע שעונה חדשה מתחילה, דרגת המקס מוגברת, והשחקנים מתחילים את התהליך שוב, אך דרגתם אינה מאופסת.

עונה שלישית של MW2 נחשף במלואו מוקדם יותר היום, מכיוון ש- Activision פרסמה פוסט חדש בבלוג ומפת הדרכים. כלול בפוסט בבלוג הוא קטע על כל רמות היוקרה והסמלים החדשים שהשחקנים יוכלו להגיע בעונה השלישית. כדי לראות מה דרגה מקסימום ואיך נראים הסמלים, המשיכו לקרוא את המדריך למטה.

MW2 עונה שלוש רמות יוקרה ואייקונים

רמת היוקרה המרבית ב MW2 עונה שלישית היא 650, שהיא עלייה של 200 רמות מעונה שנייה. .

אם השחקנים יעלו כל הדרך לרמה 650, הם יפתחו ארבעה סמלים נוספים ומערכת אתגרים חדשה לגמרי. . איננו יודעים מה יהיו עדיין האתגרים והתגמולים האלה, אבל אנחנו כן יודעים את כל הרמות והאייקונים שחקנים יכולים לבטל את הנעילה בעונה השלישית.

 • : לא נעול ברמה 500 (אייקון ציפורים)
 • יוקרה 11: לא נעול ברמה 550 (אייקון נחש)
 • יוקרה 12: לא נעול ברמה 600 (סמל פצצות)
 • יוקרה 13: לא נעול ברמה 650 (אייקון עיניים רואה הכל)

.

ג’ואי קאר הוא סופר במשרה מלאה עבור מספר רב של אתרי אינטרנט של Esports ו- Gaming. יש לו ניסיון של 6+ שנות סיקור Esports ואירועי ספורט מסורתיים, כולל Dreamhack אטלנטה, אליפות Call of Duty 2017 וסופרבול 53.