Destiny 2 מדריך גלאי אקזוטי של Winterbite – All Strider Quest Steps

Contents

Winterbite הוא גליב כבד של סטאזיס שיורה כדורים; הכדורים האלה מקפיאים בתורם יעדים. אתה יכול לבטל את נעילת החורף על ידי השלמת “סטריידר”Quest, שהופך זמין לאחר שתשלים את Lightfall קמפיין, פתח את הנעילה היכל הגיבורים והשלמו שלוש משימות נוספות: “Stargazer”, “Maelstrom” ו- “Bluejay.”תוצג בסביבה Neomuna, השלמת פעילויות חדשות כמו עומס יתר של טרמינל ומחיצה תוך כדי.

The Destiny 2 Winterbite הוא פריט חם בקרב האפוטרופוסים כאקזוטית חדשה לגמרי אקזוטית, אז הנה מה שאתה צריך לדעת כדי להרוויח את הסטאזיס האקזוטי הזה.

כיצד להשיג את הגורל 2 חורף אקזוטי - כל הצעדים של Strider Quest: אפוטרופוס מחזיק את גלישת הסטזיס האקזוטי של חורף

פורסם: 3 במרץ, 2023

Destiny 2 Winterbite Exotic Glaive הוא אחד האקזוטיקה המבוקשת ביותר כיום במשחק. המפתחים בבונגי יודעים שהאקזוטי העונתי הזה הוא חיה, וזו ככל הנראה הסיבה שהיא דורשת כל כך הרבה השלמות מסע כדי להשיג. ובכל זאת, הקווסטים להשיג את חורפי החורף אינם מורכבים, גם אם הם מייגעים במקצת.

אם אתה רוצה לשים את היד על הגורל 2 חורפי חורף אקזוטי גלאיב, יש לנו את כל הצעדים שאתה צריך כדי להרוויח את נשק הקיפאון העוצמתי הזה, אשר ישלים בקלות את מיטב הגורל שלך 2 סטאזיס וורלוק, בנה סטאזיס של טיטאן, או לבנות סטאזיס של האנטר.

כיצד להשיג את הגורל 2 חורף אקזוטית - כל הצעדים של Strider Quest: Stasis Stasis Exotic של Winterbite

איך להשיג את גליבי האקזוטי של חורף

תקבלו את ה- Winterbite Exotic Glaive על ידי השלמת ה- Strider Quest. עם זאת, כדי להשיג את ה- Strider Quest, עליכם להשלים תחילה את ה- Destiny 2 Stargazer Quest, The Maelstrom Quest ו- Bluejay Quest. לאחר שתשלים את שלושת אלה, קווין, הארכיביסט, יעניק לך את החיפוש של סטריידר.

גלאיב האקזוטי של Winterbite הוא אקזוטי נחשק ברשימת Exotics Exotics Destiny 2. זה חזק במיוחד ומעניק נזק גבוה לשנייה, שתוכלו לשפר עם מצבים ושברי קיפא. לא רק שהוא יכול להקפיא יעדים, אלא שהמגן שלה מגדיל גם את מהירות התנועה בזמן ההגנה. לכן זהו נשק יקר ושווה את המאמץ להשיג.

כיצד להשלים את מסע ה- Destiny 2 Strider

המסע של Strider אינו קשה להשלים, אך תרצה לדעת מה לעשות כדי שלא תבזבז את זמנך. להלן פירוט שלבי המסע.

 1. בקרו בארכיביסט, קווין, באולם הגיבורים כדי להשיג את המסע.
 2. הוצא מפתחות עומס יתר של מסוף על שידות עומס יתר על הטרמינל בשלושה אזורים של Neomuna.
 3. להביס כוחות לגיון צל כדי להשיג נתוני מיקום, ואז להשלים את המגזר האבוד בפארק Ahimsa כדי להשיג סייפר נתונים.
 4. חזרו לאולם הגיבורים לדבר עם הארכיביסט.
 5. .
 6. פנו לנסיגה של מאיה כדי להביס את Vex Hydra ולהשמיד את הקונפלוקסס.
 7. חזור לארכיביסט.

Destiny 2 Strider Quest Steps

אם אתה מקווה לחטוף את Gestiny 2 Winterbite Exotic Glaive, הנה פירוט של בדיוק איך להתנהלות בזה. שוב, זכור כי בטח השלמת את הכוכבים, Maelstrom ו- Bluejay Astems כדי להרוויח את זה.

בקר בארכיוניסט

קווין ייתן לך את החיפוש הסטרידר הדרוש כדי להרוויח את הגליב.

הוציאו שלושה מפתחות עומס יתר של מסוף

חלק מזה כרוך בסבלנות, מכיוון שתצטרך להשלים את פעילות עומס הטרמינל בכל שלושת המיקומים שבהם היא יכולה להתרחש כדי להשיג אותה. פעילות עומס יתר של הטרמינל מסתובבת בין פארק אחימסה, צפייר קונקורס, לבין נמל לימוי מדי יום, אז בדוק את מדריך סיבוב העומס על הטרמינל של Destiny 2 כדי לבחון את לוח הזמנים. בסופו של דבר, פירוש הדבר שתצטרך להיכנס לפחות לשלושה ימים נפרדים כדי להשלים את הפעילות ולהשלים את שלב המסע הזה. תצטרך גם להבטיח שיש לך מפתחות עומס יתר על הטרמינל כדי לגשת לחזה, שהמדריך שלנו מכסה גם כן.

להביס את כוחות הלגיון הצללים ולהשלים את המגזר האבוד בפארק אחימסה

לשלב המסע הזה, שימו לב שתתקלו בכוחות לגיון הצללים במגזר האבוד של אחימסה, אשר יספרו לקראת השלמת מטרה זו.

חזור לארכיביסט

חזור לקווין באולם הגיבורים, שיבדוק את הממצאים שלך ואז יעניק את הצעד הבא למסע.

זיכרון לתיקון סטריידר

זהו גם שלב מסע מהיר וקל, מכיוון שפשוט תגיעו לאנדרטה המסומנת ותתקשרו איתו.

פנו לנסיגה של מאיה

נסע למיקום בפינה הימנית התחתונה של מפת היעד שלך. כדי להשלים שלב זה, עליכם להוציא את ההידרה המסומנת ולתקשר עם קונפלוקס. תעשה זאת מספר פעמים עד שתופיע הידרה גדולה יותר. להביס אותו כדי להשלים את הצעד הזה.

חזור לארכיביסט

לאחר מכן קווין ייתן לך גלאי אקזוטי עסיסי וחורף חדש.

. .

וויטני מארס בשנת 2009, ויטני תלה את הקריירה המשפטית המתהווה שלה כדי להפוך לעיתונאית משחקי וידאו, תוך התמקדות הן בגורל והן בגורל 2, בעיקר לצד משחקים כמו Valheim ו- Civilization 6. עבודותיה כוללות ב- Newsweek, USA Today/for the Win, Thegamer, HuffPost ועוד.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

Destiny 2 מדריך גלאי אקזוטי של Winterbite – All Strider Quest Steps

Destiny 2’s התרחבות Lightfall שוחררה סוף סוף ויש המון תוכן חדש לשחקנים לשקוע את שיניהם. יחד עם סיפור חדש, אקזוטיקה, שלל, תוכן משחק קצה ומערכת יצירה לבנייה, Lightfall מציגה גם את תת החושך השני שלנו, Strand Strand. כמובן שהתיקו הגדול ביותר הוא כל כלי הנשק והשריון החדשים ששחקנים יכולים לצוד. אחד מאלה הוא ה- Stasis Glaive האקזוטי, Winterbite, שמשגר כדור צף שמקפיא אויבים סביבו. בניגוד למסע הכאוס הדטרמיניסטי, קבלת הכביש החורפי ייקח קצת יותר עבודה ותיקח לפחות שלושה ימים לסיים. כך תוכלו להשלים את החיפוש של סטריידר ולפתוח את האקזוטי של חורף בווינטר גורל 2:

Destiny 2 Winterbite

איך להשיג את חורף

1. בטל את הנעילה של המסע האקזוטי של Strider

השלב הראשון במסע שלך מחייב אותך להשלים ארבעה מסכי צד נוספים לפני שהמסע האקזוטי אחר סטריידר יתקיים. אחרי שאתה מנצחת את קמפיין Lightfall, לך להיכל הגיבורים וקיים אינטראקציה עם הארכיביסט קווין. היא תתן לך מסע שנקרא ברוך הבא לאולם הגיבורים, המחייב את המשתמשים פשוט להתרוצץ ולהאזין ליומני שמע שונים. לאחר שתסיים את המסע הזה, תצטרך לנצח את שלוש משימות הזיכרון שקווין נותן לך באולם הגיבורים. אלה לא נעולים בסדר הבא: Stargazer, Maelstrom ו- Bluejay. לאחר סיום שלושתם תקבל גישה לחיפוש אחר Strider for Winterbite ב גורל 2.

2. עומס יתר של הטרמינל בשלושת אזורי הסיור

כאן הדברים מתוזמנים. לאחר איסוף המסע תצטרך להשלים את פעילות עומס הטרמינל בכל שלושת אזורי הסיור ב- Neomuna. הבעיה היא שאלו מסתובבים מדי יום, כך שלעולם לא תוכלו לנצח את שלושתם תוך 24 שעות. הם תמיד יסתובבו בסדר זה: צפיר קונקורס, פארק אחימסה ונמל לימוי. בגלל זה, אתה יכול לדעת בקלות באיזה יום עומסי הטרמינל שחסר לך יהיו זמינים. קחו בחשבון שתזדקקו למפתח עומס יתר של הטרמינל לכל אחד מהם, אחרת, ההתקדמות שלכם לקראת המסע הזה לא תחשב. אתה יכול להרוויח מפתחות עומס יתר של הטרמינל על ידי פתיחת שידות ברחבי Neomuna, כולל החזה בסוף פעילות העומס על הטרמינל.

3. להרוג את לגיון הצללים ולהשלים את המגזר האבוד המוזהב המוזהב

המשימה הבאה שלך תהיה להביס אויבי לגיון צל בכל מקום על Neomuna ולאסוף צופן נתונים במגזר האבוד המוזהב המוזהב. אתה יכול למצוא את המגזר האבוד הזה בפארק Ahisma לאורך הצד הימני של הספינה של קלוס אם אתה מסתכל על זה חזית. בפנים יש המון אויבי לגיון צללים, ולכן אתה אמור להיות מסוגל להשלים את הצעד הזה רק על ידי לעבור את המגזר האבוד הזה ולבזבז את החזה בסוף.

4. דבר אל הארכיביסט ותקן את האנדרטה

לאחר שסיימו את הצעד הזה, לכו לבקר בארכיביסט באולם הגיבורים. לאחר שדיבר איתה, התקרב לאנדרטה השבורה לאורך הקיר האחורי וקשור איתו אינטראקציה. ממש כמו האנדרטאות במשימות קודמות, זה יתקן את עצמו קסם ותוכל להתקדם לשלב הבא.

גורל 2

5. הרס את הידרס וסגור את Vex Confluxes

חזרו אל הנמל הגמלאי ונכנסו למערה לאורך הקיר הימני (מוצג למעלה). עקוב אחר השביל עד שתגיע לנסיגה של מאיה ונלחם בדרך שלך על הגשרים לעבר מערכת המערה הבאה. ברגע שתגיעו למערות, יהיו חבורה של אויבים Vex שישרטו כל כך הורסים את כולם. כשאתה מתקדם לעבר מערכת המערה תיתקל בכמה Vex Confluxes, הקפד לקיים אינטראקציה עם אלה כדי לסגור אותם. כיבוי אחד יעשה את הבא לשרץ, כך שחשוב שלא תחמיץ את אלה כשאתה מתקדם הלאה דרך הנסיגה של מאיה. לאחר שניצחת את האחרון של ה- Vex ואינטראקציה עם ה- Vex Conflux הסופי תסיים את הצעד הזה.

6. דבר שוב עם הארכיביסט

עכשיו פשוט חזור לאולם הגיבורים ולדבר עם הארכיביסט כדי לתבוע את האקזוטי של החורף גורל 2.

איך לסיים ‘סטריידר’ ולקבל חורף ביט בגורל 2: Lightfall

תמונה של חורף

גורל 2Lightfall הרחבה מציגה נשק אקזוטי שנקרא חורף.

Winterbite הוא גליב כבד של סטאזיס שיורה כדורים; הכדורים האלה מקפיאים בתורם יעדים. אתה יכול לבטל את נעילת החורף על ידי השלמת “סטריידר”Quest, שהופך זמין לאחר שתשלים את Lightfall קמפיין, פתח את הנעילה היכל הגיבורים והשלמו שלוש משימות נוספות: “Stargazer”, “Maelstrom” ו- “Bluejay.”תוצג בסביבה Neomuna, השלמת פעילויות חדשות כמו עומס יתר של טרמינל ומחיצה תוך כדי.

בזה גורל 2 מדריך, נעבור כיצד לבטל את נעילת ה- Winterbite Heavy Glaive ואיך לנווט במסע “Strider”.

כיצד להשיג צעדים של Winterbite ו- Strider Quest בגורל 2

תמונה של חורף

לאחר שתשלים את הקמפיין ואת “הכוכבים”, “Maelstrom” ו- “Bluejay” משימות אינדיבידואליות הבאות, תוכל להתחיל את המסע “Strider”, שהצעדים שעבורם מתוארים להלן כאשר הם מופיעים במשחק :

 1. בקר בארכיוניסט.
 2. הוצא מפתחות על חזה מפתח עומס יתר על הטרמינל בשלושה אזורים שונים של Neomuna.
 3. להביס את כוחות הלגיון Shadow בנאומונה כדי למצוא נתוני מיקום, ולצלול לפארק Ahimsa Obd Sector עבור צופן נתונים כדי להרכיב את הנתונים.
 4. הארכיוניסט רוצה לדון בממצאיך.
 5. לגשת לאנדרטה של ​​סטריידר לתיקון זה.
 6. השמיד את ההידרס וסגר את הקונפלוקס בנסיגה של מאיה.
 7. לארכיבון יש תגמול עבורך.

לאחר סיום, Winterbite הוא שלך.

המסע הזה די פשוט והקרב אינו מסובך מדי. עם זאת, קשה מאוד לעשות את פעילות העומס על הטרמינל, כך שתצטרך לטעון לתוכו כמה פעמים עד שתמצא קבוצה שכבר מפעילה אותה.

להלן כל שלב מסע בפירוט נוסף:

איך להתחיל ‘סטריידר’ בגורל 2: Lightfall

על מנת לפתוח את המסע “סטריידר” של קווין לגרי באולם הגיבורים על ניאומונה, תחילה עליכם להשלים את הקמפיין. זה יפתח את היכל הגיבורים. ברגע שתפתח את הנעילה, תוכל לדבר עם קווין. יהיו להם ארבע משימות שונות – “Stargazer”, “Maelstrom” ו- “Bluejay”. עליכם להשלים את אלה על מנת לפתוח את המסע “סטריידר” כדי לבטל את נעילת החורף.

צעדים של ‘Stargazer’

 1. שלל את חזה תגמול העומס על הטרמינל בסוף הפעילות.
 2. .
 3. השג מפתח עקיפת מסוף על ידי השלמת אירועים ציבוריים, ביזה שידות או השלמת סיורים.
 4. השתמש במפתח כדי לפתוח את חזה מפתח עומס יתר על הטרמינל.
 5. חזרו לאולם גיבורים לתיקון אנדרטת סטארגזר.
 6. חזור לקווין כדי לדון בשלבים הבאים.

צעדי החיפוש ‘Maelstrom’

לאחר השלמת ה- Stargazer Quest, אסוף את המסע מקווין באולם הגיבורים והשלם את הצעדים הבאים:

 1. קשר עם מקורות גדילים, ומשתתף באירועים ציבוריים, סיורים ומשאבי שלל, והכל בתוך אזור הפלישה VEX.
 2. השלם את המגזר האבוד באזור הפלישה VEX.
 3. חזור לאולם הגיבורים לתיקון האנדרטה של ​​Maelstrom.
 4. חזור לקווין כדי לדון בשלבים הבאים.

צעדים של ‘Bluejay’

תמונה המציגה את פעילות המחיצה

לאחר השלמת המסע “Maelstrom”, אסוף את המסע מקווין באולם הגיבורים והשלם את הצעדים הבאים:

 1. בקר בנימבוס.
 2. להביס את הלוחמים באזור הפלישה VEX הנוכחי עם תת -תחום גדיל מצויד כדי להשיג שברי קוד פגז, ולפתוח חזה מפתח עומס יתר על הטרמינל כדי להשיג מנוע פולימורפי.
 3. השלם את פעילות המחיצה.
 4. חזור לאולם הגיבורים לתיקון האנדרטה של ​​Bluejay.
 5. חזור לקווין כדי לדון בשלבים הבאים.

מפתחות בילוי על שידות עומס יתר על הטרמינל בשלושה אזורים שונים

עכשיו השלמת את “Stargazer”, “Maelstrom” ו- “Bluejay”, אתה יכול להתחיל “Strider”. השלב הראשון הוא בילוי מפתחות על חזה מפתח עומס יתר על מסוף בשלושה אזורים שונים של Neomuna.

תמונה המציגה עומס יתר של הטרמינל

פעילות עומס יתר של הטרמינל מסתובבת בכל אחד משלושת האזורים המלאים הלוחמים ב- Neomuna מדי יום. השלם פעילות זו בכל אחד משלושת האזורים ופתח את החזה בסוף כדי להתקדם במסע.

להביס את כוחות הלגיון הצללים בנאומונה כדי למצוא נתוני מיקום ולפנות לפארק אחימסה אבוד המגזר

לשלב זה, עליכם להשלים את המגזר האבוד המוזהב המוזהב בפארק אחימסה. למגזר האבוד הזה יש Cabal של צללים כאויב שלו, ולכן ריצה אחת ממנו צריכה להשלים את שני צעדי החיפוש.

השמיד את ההידרס וסגר את הקונפלוקס בנסיגה של מאיה

תמונה המציגה את הנסיגה של מאיה

פנו לנסיגה של מאיה והביסו את ה- Vex Hydras. כל הידרה אתה מביס מוליץ קונפלקס שעליך לבחון. .

אחרי שיש לך Winterbite, עיין במדריך שלנו לקבלת .