25 חבילות המרקם הטובות ביותר של Minecraft להתקנה עכשיו

Contents

מצבי PVP או Player VS Player ב- Minecraft הם תחרותיים ביותר, וכל FPS נחשב. חבילות מרקם אלה מבצעות שינויים מיוחדים בסביבה על מנת להשיג יתרון תחרותי. כלי נשק בגדלים שונים, צבע סלקטיבי ואפילו סגנון טהור; לחבילות האלה יש הרבה מה להציע.

14 Minecraft הטוב ביותר.20 חבילות מרקם

כולנו יודעים שלמיינקראפט יש סגנון אמנות ספציפי ובשלב זה. העולם כולו במשחק עשוי מבלוקים שצידיו הם בעלי מרקמים מקסימליים של 16 × 16 פיקסלים. האם תהית אי פעם איך זה יכול להיראות עם אותם בלוקים ברזולוציה גדולה יותר או אולי איך אם הם נוצרים בסגנון אמנות שונה לחלוטין? כמו אולי, ריאליסטי, מצויר, או ליתר דיוק תוסס? לכן, במדריך זה, נחקור את הצד הזה של המשחק על ידי רישום 14 Minecraft 1 הטובים ביותר.20 חבילות מרקם.

לפני שנבחן את הרשימה, בואו נלמד מהן חבילות מרקם ב- Minecraft וכיצד להתקין אותן. עם זאת, בואו לבדוק את הרשימה הזו, הכוללת חבילות טקסטורה של נושאים וסגנונות שונים. . חינם, .

1. עצמות חשופות

הרבה בלוקים ופריטים שונים במינקל וניל

בניגוד לרוב חבילות המרקם ברשימה זו, העצמות החשופות אחת היא די פשוטה ושונה. במקום להתמקד בהוספת פרטים וצבעים נוספים, זה מצמצם את פרטי מרקמי הווניל במשחק. אם מסתכלים על התמונה למעלה, תוכלו לראות שחבילת מרקם זו משתמשת רק בכמה צבעים עיקריים של כל מרקם. בדרך זו, זה גורם להכל להראות כל כך הרבה יותר פשוט ואפילו מצויר. .

הורד עצמות חשופות

2. כלבים טובים יותר

כלבים בווניל מינקראפט

חתולים במיינקראפט עודכנו לפני זמן רב. יש 11 גרסאות חתול במשחק ואפילו התקדמות שלמה הוקדשה לאלף את כולם. מה עם הכלבים? . אם אי פעם רצית יותר גרסאות בגזע כלבים במשחק, אריזת המרקם הכלבים הטובה יותר ב- Minecraft 1.20 יכול להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך. ראשית, זה מציג גרסאות זאב מפורטות יותר.

כשאתה מאלף את הזאבים האלה, הם משתנים לחלוטין לאחד ממאה המרקמים השונים של מעל 100. הגזעים הידועים ביותר מכוסים, כך שאם אתה רוצה לדעת יותר עליהם, עיין בדף ההורדה המקושר למטה. חבילת מרקם זו דורשת אופטיפינה או בד לרוץ. מזל עבורך, יש לנו כבר מדריך להוריד ולהתקין Optifine ב- Minecraft 1.20.

.

הרבה בלוקים ופריטים שונים במינקל וניל

שן הארי X הוא כיום אחת מארזות המרקם Minecraft הפופולריות והעליות הטובות ביותר. בדומה לחבילת העצמות החשופות, היא משתמשת בלוח צבעים מוגבל מכל בלוק שמפשט את המרקמים. לכל דבר יש צליל חם לזה, כך שיש פחות ניגודים והמעברים חלקים יותר.

למרות שלרוב הבלוקים יש איזשהו תחושה מצוירת, ישנם כמה מרקמים מפורטים מאוד, כמו חתיכות השריון המהממות המוצגות על עמדות השריון. המון שונו גם הם, כדי להשתלב יפה עם המראה העולמי החדש. Optifine אינו נדרש לחבילת מרקם זו, אך מומלץ מאוד, אז עיין במדריך המקושר לעיל.

4. נאמן

הרבה בלוקים ופריטים שונים במינקל וניל

חבילת המרקם הנאמנה אינה חורגת בכלל מסגנון האמנות של וניל מינקראפט. המטרה העיקרית של חבילה זו היא להפוך את מרקמי הווניל לאלה מפורטות במיוחד עם רזולוציה גבוהה. פלטות צבע ועיצובים בלוק לא שונו, אלא שיפרו ושיפרו. זו הסיבה שתראו כל כך הרבה מאפייני חסימות, כמו מיתרי נול, סדקים חוסמים, צללים, הדגשים ואחרים.

. עיין בדף ההורדה המקושר למטה למידע נוסף.

5. ג’ון סמית ‘מורשת

אם אתה חובב משחקי אימה מיושנים, עליך לבדוק את חבילת המרקם הזו. . רוב הבלוקים נראים מחוספסים ושחוקים, וזה יהיה מושלם כתוספות לבית מימי הביניים או לבנות צינוק. מרקמים אחרים מפחידים ישר כמו השריון המגלגל או גולם ברזל מפחיד.

כל הפריטים וההמון קיבלו גם את המהפך שלהם בסגנון אמיתי ואפלול. יתר על כן, ויטראז ‘שופר מאוד כך שלכל צבע צבע במינקראפט יש עיצוב דפוסים ייחודי משלו.

6. המציאות של מיסה

.20, איננו יכולים לדלג על המציאות של מיסה שלא ייאמן. החבילה המדהימה הזו מוסיפה טקסטורות ברזולוציה גבוהה שלכולם יש צבעים כהים ומרוויחים יותר מאשר משחק הווניל. .

כל בלוק מתוכנן באופן שהוא נראה בבירור ממה הוא עשוי. למרות שהמרקמים נראים שונים לחלוטין מהווניל, אותו נושא נשמר ולא השתנה באופן דרסטי. כדי שאריזת מרקם זו תעבוד כמתוכנן, תזדקק לאופטיפין.

. מודרנארך

הרבה בלוקים ופריטים שונים במינקל וניל

אם אתה נגן Minecraft ותיק, אז זה 1.. . אתה יכול לראות בבירור את כל סדקי הקליפות של בולי העץ וטבעות הצמיחה, כל להב דשא, ואפילו כל חלוק חלוק זעיר בבלוק חצץ. כפי שהשם מרמז, מרקמים אלה נעשים גם בסגנון מודרני בהשראת הטכנולוגיה והעידן בימינו.

אחד המרקמים המגניבים ביותר למראה הוא דלת הברזל המודרנית, יחד עם הכבשן ואבק האדום המוחלפים בכבלים. לא לכל בלוקי הווניל יש את המרקמים הייחודיים שלהם, אבל רבים טבעיים עושים. לכן, לחקור ביומה של ג’ונגל צפופה במיינקראפט זה די מבולבל ואפילו קשה. כדי להפוך את חבילת המרקם הזו אפילו טובה יותר, נסה להשתמש בכמה מוצללים ב- Minecraft 1.20.

8. מיתי

הרבה בלוקים ופריטים שונים במינקל וניל

ניתן לראות את חבילת המרקם המיתית כתמהיל של הריאליזם מהחבילה הריאליסטית של מיסה והוויברציות המפחידות של ג’ון סמית ‘, אבל כמו זמנים 3. זה מוסיף מרקמים אמיתיים במיוחד שבמקרים מסוימים משנים את החסימה עד כדי כך שאתה לא בטוח באיזה מהם זה. יתר על כן, מכיוון שתבחין במהירות מהתמונה שלמעלה, לכל בלוק יש אותה תחושה מיושנת ומחוספסת.

הסגנון המפחיד והמפחיד מורגש היטב במרקמים של כמה ציורים, חתיכות שריון ואפילו המונים. לכן, נסו לא לצרוח כשאתם נתקלים באשלנים או בסוהר מכיוון שהם מפחידים במיוחד.

9. Quadral

הרבה בלוקים ופריטים שונים במינקל וניל

Quadral הוא חבילת מרקם דמוית קריקטורה נוספת שהיא אחת מחבילות המרקם הטובות ביותר הזמינות עבור Minecraft 1.20. המרקמים אינם חורגים הרבה מסגנון הווניל אך ההבדל נראה בבירור. דפוסים חסומים מדהימים, צבעים בהירים ותוססים, וכמה עיצובי וניל משופרים באמת הופכים את חבילת המרקם הזו למדהימה.

פריטים והמונים קיבלו מראה חמוד, תמים וקריקטורי, כך שהם משתלבים ממש פנימה. .20 באמת הרם את החוויה.

10. Rotrblocks

הרבה בלוקים ופריטים שונים במינקל וניל

בדומה לחבילת המרקם המודרנית, Rotrblocks מתמקד בהיבט הריאליזם. זה מוסיף טקסטורות קרוב מאוד לווניל שגם אין לו נושא מסוים. .

כמה מרקמי חסימות הופחתו כדי לחסל את הגרגרניות, כמו מרקם גוש החול. בלוקים טבעיים, כמו לכלוך, דשא, עלים, דשא גבוה, גפנים ואחרים נראים אמיתיים ויפה במיוחד, מה שהופך את הבדיקה במדבר עוד יותר אפית.

11. Sapixcraft

הרבה בלוקים ופריטים שונים במינקל וניל

לחבילת המרקם של Sapixcraft יש רק מטרה אחת; ל לפשט מרקמי Minecraft וניל. . חבילת המרקם של Sapixcraft נוטה לטשטש כמה מרקמים עמוסים יותר כדי להקל עליהם על התבוננות.

יתר על כן, תיתקל בגרסאות צבע שונות של בלוקים מסוימים המכסים אזורים גדולים, כמו חול. .

הורד Sapixcraft

12. הישאר נכון

הרבה בלוקים ופריטים שונים במינקל וניל

חבילת המרקם האמיתית של Stay היא האפשרות האידיאלית עבורך אם אינך רוצה לשנות את העולם שלך באופן דרסטי באופן דרסטי. כדי להשיג את מלוא הפוטנציאל שלו, אתה זקוק לאופטיפין. כפי שמשתמע שמו של חבילת מרקם זו, הוא מתמקד בשהייה נאמנה למשחק Minecraft וניל. .

מרקמי הלבנים, הקרש והלכלוך מתחברים אל הבלוקים שמסביב בצורה חלקה, ואפילו גורמים לקיר שטוח להיראות יפה. יתר על כן, אחד התכונות הגדולות ביותר של חבילת המרקם האמיתית של Stay הוא פרטי הצמח. יש כמה וריאציות לכל יבול, פרח, צמח ואפילו דשא גבוה. הדבר הקטן הזה משפר הרבה את עולם Minecraft על ידי מתן לו יותר אופי.

13.

הרבה בלוקים ופריטים שונים במינקל וניל

.20 חבילות מרקם הוא החביב עלי האישי. זה בעיקר מפשט את המרקמים של וניל ומוסיף להם תחושה מצוירת מתוקה חביבה. הצבעים הבהירים והתוססים בולטים ויגרמו לך להרגיש כאילו אתה בעולם חלומי. עם זאת, חסימות לא היו היחידות שקיבלו מהפך.

כמה המוני Minecraft, כמו Axolotls, שונו וניתנו למראה קיצוני עוד יותר עם עיניים גדולות. כמו כן, פשוט תסתכל על הציורים, הפריטים והבלוק הטרקוטה המזוגג. פרטי חבילת המרקם והוויב הצבעוני היפה הופכים אותו באמת לאחד הטובים ביותר.

14. חיוניות

הרבה בלוקים ופריטים שונים במינקל וניל

אחרון אבל בהחלט לא פחות, יש לנו את חבילת המרקם vividity. שמו של החבילה הזו די מסביר את עצמו, מכיוון שהוא מביא מרקמים חדשים מדהימים, בהירים ותוססים למינקראפט וניל. .

כמו כמה חבילות טקסטורה שכבר הוזכרו, vividity מתמקד בפשטות וסוג של גושים מרובים פיקסלים ליחיד. בדרך זו תוכלו לראות בבירור את כל הפרטים, מכיוון שהם נראים גדולים. בנוסף, עבודה מדהימה במיוחד נעשתה עם המרקמים המבריקים והמשקפים כמו הבלוקים או השריון היקרים, שם תוכלו ליהנות באופן יוצא דופן מהתחושה המצוירת.

לבסוף, ייתכן שתאהב חבילת מרקם שלא נמצאת ברשימה שלנו ואם זה המצב, אתה יכול לספר לנו על כך בתגובות למטה. אם מצאת את המאמר הזה שימושי, אל תשכח לשתף אותו עם החברים שלך ב- Minecraft. יתר על כן, ביצענו רשימות מדהימות עבור מצבי ה- Minecraft הטובים ביותר ומוצרי Minecraft הטובים ביותר, אז הקפד לבדוק אותם גם כן.

25 חבילות המרקם הטובות ביותר של Minecraft להתקנה עכשיו

חבילות המרקם הטובות ביותר של Minecraft

Minecraft מפורסמת בזכות העולם החוסם שלה בפיקסלים המספק חווית משחק ייחודית. בדומה למצבי Minecraft הטובים. עכשיו, המרקם אורז, בניגוד למודלים, לא בדיוק משנה את הדרך בה אתה משחק את המשחק, אבל ההשפעה הוויזואלית שלהם היא בכל זאת עוצמתית. בעוד שאריזות מרקם רבות מתמקדות בדרך כלל במהדורת Java Minecraft, נגני הסלע עדיין מקבלים את היתרון RTX עם כמה מהם. אבל זה להמשך. לעת עתה, בואו נסתכל על חבילות המרקם הטובות ביותר של Minecraft שתוכלו להשיג בשנת 2023.

שימו לב שגרסה 1 של Minecraft.6.1 הוחלף “חבילות טקסטורה” בחבילות משאבים, העוסקות בחבילות מעבר למרקמים וכוללות גם תכונות אחרות כמו מוזיקה וגופנים. בין אם אתה רואה את המונח משאב או חבילת מרקם במשחק, זה פחות או יותר זהה. יתר על כן, חילקנו את חבילות המרקם לקטגוריות שונות לגילוי קל וכדי לעזור לכם לקבל החלטה מהירה. אבל בואו לא נקדים את עצמנו ונבין תחילה מה עושות חבילות טקסטורה/ משאבים במיינקראפט ואיך להשתמש בהן.

מהן חבילות מרקם ב- Minecraft?

כפי שהשם מרמז, חבילות המרקם הן תוספות עבור Minecraft המחליפות את המרקמים המקוריים של משחק ארגז חול זה, ומעניקים לו מהפך חזותי. . תוכלו למצוא הכל, החל מהמרקמים המשגיזים של FP.

עבור כל חבילת מרקם המפורטת להלן, אנו כוללים השוואה בין איך נראה המשחק ובלי חבילת המרקם. הוספנו גם מידע על הורדות כדי להקל עליך לבדוק אותם מייד. אבל ראשית, בואו נבין כיצד להתקין את חבילות המרקם ב- Minecraft לפני כל דבר אחר.

כיצד להתקין חבילות טקסטורה ב- Minecraft

להתקנת חבילות טקסטורה וחבילות משאבים יש את אותו התהליך. . בכל מקרה, אתחול Minecraft, ובואו נתחיל עם התהליך.

1. ממסך הבית שלך Minecraft, לחץ על “אפשרויות.

בחירת אפשרויות מסך הבית של Minecraft

2. חבילות משאבים“או”חבילות מרקם“. לא משנה מה האפשרות נקראת בגרסת המשחק שלך, היא תהיה קיימת בשמאל התחתון של תפריט “אפשרויות”.

אפשרות חבילות משאבים בהגדרות Minecraft

3. . ? ובכן, אם אתה משחק Minecraft במצב חלון, אתה יכול לגרור ולשחרר את חבילות המרקם שהורדו כדי להתקין אותן. פתח את תיקיית החבילה “ אפשרות והעבירו את החבילות לתיקיה ההיא.

תפריט חבילות משאבים - אריזות המרקם הטובות ביותר של Minecraft

 • %AppData%\.מיינקראפט\משאבים (Minecraft 1.16.1 ואילך)
 • %AppData%\.מיינקראפט\ (Minecraft 1.16 וקודם)

תראה רק אחד כזה על סמך גרסת המשחק שלך. אתה יכול להעתיק ולהדביק את הקבצים שהורדו לאחת התיקיות הללו כדי להתקין אותם ולגשת אליהם בתוך Minecraft.

חבילות המרקם הטובות ביותר של Minecraft עבור FPS טוב יותר

. ראשית נעבור על חבילות המרקם שעשויות להוריד את הגרפיקה שלך אך נשפר את הביצועים הכוללים.

.

השם אומר הכל. החבילה הזו מתגוננת במשחק מספיק כדי להביא לך משחקי 60+ FPS אפילו במחשבים הנמוכים ביותר. . התבונן בהשוואה המהירה עם חבילת המרקם הזו ובלי.

הורד את חבילת Morefps

2. מרקם 2 × 2

חבילת מרקם 2x2

נכון לשמו, חבילת מרקם זו לוקחת את שינוי המרקם ברזולוציה התחתונה לשלב דרסטי יותר על ידי הפיכתם לרזולוציה של 2 x 2. לשם השוואה, Minecraft נחשב ל- 16 × 16 כברירת המחדל הנמוך ביותר בגרסה המקורית שלה. המפתח שמר על כמה מרקמים ב -4 x 4 כדי לשמור על המשחק ניתן לשחק, אבל מה שאתה חווה בחבילה זו יכול להיראות כמו באג במבט ראשון.

הורד חבילת טקסטורה 2×2

3. פיקסלט

פיקסלט

חבילת המרקם הזו לא קשה מדי במשחק בכל מה שקשור לחסימות בודדות אך עדיין מספקות תוצאות מבטיחות. מתמקד בחפצים נוספים כמו אש, זכוכית, פרחים וגשם זה אולי לא צריך הכי הרבה תשומת לב במשחק שלך. זה הופך את ביצועי ה- FPS לטובים יותר עם מעט פשרות לראייה. אם אתה זקוק ל- FPS טוב אך לא עם עולם מינימלי של Minecraft, זו חבילת המרקם שאתה צריך להוריד.

הורד חבילת מרקם Pixelate

חבילות מרקם ריאליסטיות של Minecraft

אם יש לך מחשב שיכול לקחת את Minecraft לרמות הראייה הגבוהות ביותר שלו, חבילות המרקם הללו עשויות להפוך במהירות למועדפות עליך. אחד מהם ידרוש GPUs עוצמתיים או פשרה עם ה- FPS כדי שזה יעבוד, אבל זה יהיה שווה את זה. כל שאר חבילות המרקם יפעלו בסדר כמעט בכל מחשב הנתמך על ידי Minecraft.

4. Alluringbliss

Alluringbliss

חבילת המרקם המעוצבת בתוססת זו אינה כבדה על המערכת שלך אבל עושה המון ציוצים זעירים כדי לגרום לאותה להרגיש יותר מציאותי. מהריאליזם באש ועד לאופן הגדרת מרקמי עץ ואדמה, לחבילת המרקמים הזו יש הרבה מה להציע. זה נותן לך מראה מלכותי בסגנון אביר קלאסי כללי לכל העולם. אפילו מרקמי שמיים מרגישים כמו מתוך סרט ארכאי. כדי להשלים את התחושה ולהיות חזק בעולם זה מימי הביניים, אנו מציעים לך לבדוק את קסומות החרב הטובות ביותר ואת קסומות השריון הטובות ביותר במיינקראפט.

הורד חבילת מרקם מפתה Bliss

5. Andorhal HD

Andorhal HD

חבילת מרקם זו מעניקה לך עולם מבוסס ריאליזם עשיר. הצבעים תוססים יותר כאן, והמרקמים קבועים על 64X64 פיקסלים, שאינם ממש גבוהים, אך הם יתנו יתרונות במונחים של FPS. זה מעט טוב יותר מאשר מפתה אושר ודורש קצת יותר כוח אבל שום דבר מעבר למחשב בינוני טווח. תבחין מייד בעשב העשיר יותר, לפידים חדשים ויערות מרקמות יותר כשנכנסים לכפר. ניתן לגלות את השינויים הנוספים האחרים כשאתה עובר למשחק.

הורד את Andorhal HD

6. Modernarch r

עם שלושה שכבות של מרקמים בתשלום, Modernarch R הוא חבילת מרקם מעודכנת ומציאותית המבוססת על פנים מודרניות. הוא כולל גם דגמי תלת מימד מותאמים אישית של בלוקים למשחקים לפירוט פנים. ותוכלו להשיג את חבילת הרזולוציה החינמית בה השתמשנו בתמונת המסך שלמעלה. מעבר גבוה יותר מזה רק יגרום לך לרצות להתרחק מהוויזואליות המקוריות של Minecraft.

הורד את Modernarch r

אריזות מרקם מיינקראפט מצוירות או חמודות

עם ביצועים וגרפיקה מהדרך, בואו נסתכל כעת על כמה חבילות טקסטורה מצוירות מהנות עבור Minecraft. כל הנקודה של החבילות האלה היא לגרום למשחק שלך להיראות חמוד ומהנה יותר.

7. החפיסה של רודריגו

החפיסה של רודריגו

חבילת מרקם מעוצבת רכה זו לא רק הופכת את העולם שלך לסגנון גומי הרבה אלא גם מספקת דחיפה בביצועים עם החסימות המינימליות שלו. החפיסה של רודריגו כוללת 8 x 8 בלוקים, אך לא תרגיש שהם מורידים את האיכות שלך. המעצבים התמקדו בשמירה על תחושת המיינקראפט שלמה תוך הוספת שכבה מצוירת למעלה. .

הורד את החבילה של רודריגו

. מלאכת פסטל

מלאכת פסטל

אחת מארזות המרקם הטובות ביותר של Minecraft, Craft Craft מתמקד בצבעים ובאפקטים מצוירים אך מבטיח זאת ניתן לזהות כל בלוק באופן פרטני. חבילות מינימליות או מבוססות קריקטורה רבות נוטות לפשט יתר על המידה בלוקים עד כדי כך שאתה צריך לעשות מאמץ נוסף כדי לזהות אותן. .

הורד חבילת טקסטורה של פסטל מלאכה

.

חפן

. . בין חבילות המרקם המובילות של Minecraft, זה כולל את המרקמים המצוירים ביותר דינאמיים למראה. יש לו דגש כבד במראה ובאינטראקציה הצבעונית שאתה מבחין בו באופן שכל צבע מתאים עם השני בחבילה זו.

הורד את חבילת המרקם של Hafen

אריזות המרקם המיינקראפטיות המבוססות על נושא

חבילות מרקם אלה מוקדשות לחלוטין לאפקטים ספציפיים, פנדומים אקראיים, או סתם כל נושא שיוציא את Minecraft מאזור הנוחות שלה. כל אחד מהם מביא עולם שמרגיש שונה זה מזה ואת ברירת המחדל של Minecraft World.

10.

בהשראה בכבדות מהסרט 2001: אודיסיאה בחלל, חבילת המשאבים הזו מביאה לך חוויה שלמה עם צלילים מדויקים באופן מוזר, עורות אספסוף חדשים ומרקמים כוללים חדשים למשחק. כפי שאתה יכול להבחין, הוא מעט בהיר יותר מהמיינקראפט הרגיל, אך זה משתנה באופן דרסטי כאשר הלילה מגיע. זכור שתצטרך להתקין Optifine ב- Minecraft כדי להפיק את המרב מהחבילה הזו.

הורד חבילת מרקם של אודיסיאה

11. צמיחת יתר

חבילת מרקם צמיחה יתר

חבילת מרקם זו לא רק הופכת את המשחק למעניין ומציאותי יותר, אלא גם גורם לו להרגיש חשוך יותר בלילה (ראה השוואה בין צילום מסך לעיל). יש לנו ישויות מפחידות יותר, מטפסים חדשים יותר, מבוססי ביומה, ושדרוגים הרבה יותר. חבילת המרקם Minecraft זו עדיין מתעדכנת באופן קבוע, עם תוספות חדשות מדי שבוע. אם אתה רוצה לראות לאן זה הולך, אתה יכול לחקור יותר כשאתה מוריד אותו

.

Minecraft עם פריחה

חבילת מרקם מעוצבת רטרו זו תביא אותך היישר לימי משחקי הווידיאו הקלאסיים, לתקופה שלא הייתה לך החופש לשחק קונטרה בסמארטפונים שלך. ההשפעות, למרבה הצער, מוגבלות לחסימות העולם ואינן משנות את הישויות. עדיין תקבלו הזדמנות לשחק עם אותם יצורי Minecraft, אך במסגרת קרוב יותר לעולם הרטרו הפיקסלי התוסס שהוא נוצר ממנו.

מצבי PVP או Player VS Player ב- Minecraft הם תחרותיים ביותר, וכל FPS נחשב. חבילות מרקם אלה מבצעות שינויים מיוחדים בסביבה על מנת להשיג יתרון תחרותי. כלי נשק בגדלים שונים, צבע סלקטיבי ואפילו סגנון טהור; לחבילות האלה יש הרבה מה להציע.

13. בומבס 15K

בומבס 15K

חבילת מרקם זו קלה על הגרפיקה עם בלוקים באיכות נמוכה, ובכך מספקת FPS גבוה יותר. זה גם מוריד את גודל החרב שלך כדי להקל על לראות אויבים מעבר לפינה. ישנם גם שריון מעוצב בקפידה שיכולים לשמש הסוואה בסביבה הנכונה וכמסיחה היכן שאתה רוצה להתבלט.

14. ג’ון סמית ‘מורשת

ג'ון סמית 'מורשת

. המשמעות היא שההשפעות בחבילה זו יש אפקט צליל נכון שלהן ומכסים כמעט כל בלוק במשחק, כולל שריון וכלי נשק מבוססי נטריט. אתה מועבר לעולם מחוץ לתקופת האבירים האירופיים. חבילת המרקם מקלה על לראות את האויבים עם המרקם המוטב של העולם תוך מתן תחושה מלכותית כוללת. תושבי הכפר המצחיקים למראה הם רק בונוס.

. מיתי

מיתיים במיינקראפט

חבילה זו עשויה להרגיש כמו תחרות ישירה של זו שרק סקרנו, אך הגישה שלה שונה. במקום עידן ימי הביניים, המוקד העיקרי שלו הוא בשילוב של סגנון המשחקים RPG הרטרו עם מרקמי FPS גבוהים באיכות נמוכה. הסגנון הנקי דוחף אתכם לעבר החוויה הכוללת הטובה ביותר עם תחושה הרפתקנית, בעוד שאופטימיזציה של מרקמים הופכת את המשחק ליתרון בריצה תחרותית.

הורד חבילת מרקם מיתית

אריזות המרקם הטבעיות הטובות ביותר ב- Minecraft

. ועד שנקבל את עדכון ה- Minecraft Wild, חבילות המרקם הללו כאן כדי לעזור לך לפלס את טבעו וחיות הבר שלה קודם לכן.

16. עונת הסתיו

לעולם Minecraft עדיין אין עונות. אז חבילת המשאבים הבאה הזו מביאה את המחזור המדהים של העונה למשחק. ובכן, לפחות לעונה אחת. החלפת הירק במיינקראפט, כל היערות והג’ונגלים של המשחק הופכים לצבע אדום-חום-אדום. אתה יכול אפילו למצוא עקבות של סתיו במערות השופעות למרות שההשפעות אינן דרמטיות כמו עולם העומס.

הורד חבילת מרקם סתיו

17. חיות וניל טובות יותר

בעלי חיים טובים יותר

. הוא שואף לשדרג את עולם הווניל הקיים של Minecraft על ידי שיפור ההמון שלו. שינוי המרקם והמראה של רק בעלי החיים לא נראה הרבה בהתחלה. . שלא לשכוח, אנו מקבלים גם כמה גרסאות של מרקמים.

הורד בעלי חיים טובים יותר חבילת מרקם

18. החורף כאן

. זה מוביל אותך לחורף שמגיע למינקראפט לנצח. לחבילה ריאליסטית זו יש מגוון תכונות, החל משינויי ביומה למטעים חדשים. במובנים רבים, חבילות מרקם זה מרגישות כמו אחד המודעות הטובות ביותר של Minecraft, וזה עושה זאת רק על ידי שינוי המרקמים.

הורד את חבילת החורף של אמברסטון

מיינקראפט הטוב ביותר.18 חבילות מרקם

למרות שכל חבילות המרקם ברשימה זו עובדות על כל גרסת Minecraft, לא כל אחד יתכן עדכון ל- Minecraft 1.. זו הסיבה שיש לנו קטע נפרד המוקדש לאלה המיועדים לשדרוג Minecraft 1 החדש שלך.18 עולמות.

19. Alacrity

חבילת מרקם Alacrity

חבילת מרקם Minecraft זו מרעננת את המטעים סביב העולמות של Minecraft. אנו מקבלים עצים טובים יותר, צמחים ריאליסטיים, אבנים משופרות, פריטים חדשים והרבה יותר. שלא לשכוח, זה עובד אפילו טוב יותר אם אתה משתמש באחד ממיטב המוצא של Minecraft מהרשימה שלנו כאן. אם אתה מתכנן ליצור בסיס מציאותי במשחק, זו חבילת המרקם שאתה צריך.

הורד חבילת מרקם Alacrity

20. הישאר נכון

הישאר נכון

חבילת מרקם זו מתמקדת בשיפור חבילת המרקם המוגדרת כברירת מחדל על ידי הוספת יותר בהירות וריאליזם. במונחים פשוטים, זה שובר את המגבלות החוסמות של מרבית המרקמים כמו העלים. עם זה, עולם Minecraft מרגיש פתוח יותר וחופשי. למרבה המזל, החבילה לא עושה את זה יותר מדי. .

.

רקמות

.. אבל משום מה, הזומבים מהיום הראשון עדיין זהים. עם זאת, חבילת מרקם זו מתקנת את זה. זה נותן מראה מעודכן לזומבים, קליפות, זומבים כפריים וטבע. המראה החדש צפוי להפוך את לילות ה- Minecraft שלך למפחידים מהרגיל. שלא לשכוח, זה מחליף גם את עור הזומבי הירוק-כחלחל-ירוק במרקם זומבי מבוסס אנושי.

הורד את חבילת הזומבים של Tisteou

22. אקסקליבור

הערך הסופי ברשימת חבילות המרקם הטובות ביותר של Minecraft הוא עוצמתי. . בטענה להחליף 99% מהמרקמים במשחק בנושא קלאסי, זהו בקלות אחת מחבילות המרקם הגדולות ביותר אי פעם. וזה אפילו לוקח את האספסוף והבניינים בעולמך לתקופת ימי הביניים.

הורד את חבילת Excalibur

חבילות המרקם הטובות ביותר לרנטגן עבור Minecraft

חבילות מרקם רנטגן יש היסטוריה שנויה במחלוקת בקהילה Minecraft. הם מאפשרים לך לראות בלוקים כמו עפרות יהלומים על ידי הפיכת שאר העולם שקופה. בזמן שהשימוש בחבילות אלה על שרתים מסוימים יכול לאסור אותך, זהו הכלי האולטימטיבי למסע אישי. אתה לא צריך לפספס את זה בהרפתקה של הישרדות סולו.

. חבילת מרקם רנטגן טובה יותר

. . לאחר מכן, כדי להקל עליהם, חבילת המרקם מדגישה גם את גבולות נתח של עולם Minecraft.

הורד חבילת מרקם רנטגן טובה יותר

24.

חבילת מרקם ראיית לילה

בין אם אתה מסתכן במערות העמוקות, צלול לאוקיאנוס פשוט קח טרול בלילה, החושך יברך אותך כמו חבר ותיק במינקראפט. זה נהדר למטרות אסתטיות אך יכול להיות מאתגר למדי באיסוף המשאבים. חבילת מרקם זו שמה לה למטרה להתמודד עם זה על ידי יישור כל האזורים החשוכים במיינקראפט.

אמנם יש כבר שיקוי של ראיית לילה למטרה זו בברירת המחדל של Minecraft, אבל זה לא דבר בהשוואה לחבילת המרקם הפעילה והחוץ-בהירה תמיד. שלא לשכוח, חבילת מרקם זו עובדת רק עם אופטיפין ב- Minecraft.

הורד חבילת טקסטורה של ראיית לילה

. חבילת מרקם עפרות גלויה

חבילת מרקם עפרות גלויה

רוב חבילות המרקם לרנטגן, באופן מסוים, משמיסות את עולם ברירת המחדל על ידי הפיכת כל הבלוקים הלא חיוניים לבלתי נראים. אבל חבילת המרקם הזו שונה. זה רק הופך את חסימות העפרות לזוהרות כך שיהיה קל יותר למצוא, לאתר ולאסוף אותם. אז, הבלוקים המתגמלים ביותר של Minecraft סוף סוף זוהרים בתפארתם.

הורד חבילת מרקם לעפרות גלויות

סייל את עולם ה- Minecraft שלך עם חבילות מרקם אלה

מהתחרותי להרפתקה כוללת, כעת יש לך חבילת מרקם Minecraft לכל סיטואציה נגישה כאן. אתה יכול לצפות שרוב אלה יעבדו בג’אווה כמו גם במהדורת הסלע של המשחק ללא בעיות. לביטחון, באפשרותך לבדוק את פרטי הגרסה בכל דף הורדה לפני שתמשיך הלאה. לאחר שעדים לכל כך הרבה חבילות טקסטורה, אם ברצונך לראות איך מרגיש המשחק המקורי, נסה לשחק את המהדורה הראשונה של Minecraft בדפדפן שלך בחינם.

חבילות המרקם ו- Minecraft עצמה כבר פופולריות בקרב שחקני MCPE, PC & Console, אך שחקני מערכת ההפעלה Chrome יכולים לקבל טעימה מהמשחק גם כן. להלן הדרכה שלב אחר שלב כיצד להתקין את Minecraft ב- Chromebook שלך. לבסוף, אל תשכח לשתף עוד חבילות מרקם שאתה אוהב עם הקוראים שלנו בקטע התגובות. ואם אי פעם תיתקל בבעיות כלשהן, אל תהסס להושיט יד ואנחנו נעזור לך.

מאמרים מומלצים

פנדות המתרבות במינקראפט

כיצד לגדל פנדות במיינקראפט

כניסה לאוקיאן-מונומנט

כיצד למצוא ולפשיט על אנדרטת אוקיינוס ​​במינקראפט

בריכת דיג קטנה במיינקראפט

מדריך לדיג Minecraft: כל מה שאתה צריך לדעת

חוסם ללא חבילת מרקם משמאל ועם חבילת מרקם מימין

14 Minecraft הטוב ביותר.20 חבילות מרקם

לב פריטי הים במיינקראפט

כיצד להשיג ולהשתמש בלב הים במינקראפט

כיצד להפוך את אובסידיאן במינקראפט

כיצד להפוך את אובסידיאן במיינקראפט (מדריך 2023)

3 הערות

אממ … האם חבילות המרקם בחינם.

.
עבור PVP השתמש בחבילה של Bombies 15K. אבל תהיה זהיר! זה מיועד לגרסה ישנה יותר של Minecraft אך עדיין עובד בגרסה זו. אוהב את האתר הזה

תודה רבה על פרסום מאמר זה! אני לא יכול לחכות לנסות כמה כאלה עם סימן החדש שלי. מרקמים כמו אלה הם הסיבה ששדרגתי למחשב נייד חדש עם גרפיקה של RTX. אהבתי את הדרך בה הקלת כל כך קל לכולנו לראות את ההבדלים בין משחק הבסיס למרקמים/מוצלים חדשים. מעולם לא ראיתי את זה נעשה כך ואני אוהב את זה! המשך בעבודה הנהדרת ותודה שוב ❤️ דאג!

13 חבילות המרקם הטובות ביותר של Minecraft להוריד בשנת 2023

שנה את האופן בו המשחק שלך נראה עם 13 חבילות המרקם הטובות ביותר של Minecraft להורדה לגרסה 1.20, מתענוגות פסטורליים ועד רטרו רטרו רטרו יתר על המידה.

מאחז של פילגר במארז המרקם החלקים, הצבעוניים והסרטקטוריים

פורסם: 5 בספטמבר 2023

מחפש את חבילות המרקם הטובות ביותר של Minecraft עבור 1.20? חבילות המרקם הצבעוניות והמשנות המשחק הללו יכולות להפוך את עולמכם לחוויה חדשה לחלוטין. כמובן שהקסם הנמוך של Minecraft הוא חלק מהתיקו, אך חבילות המרקם נעות בין שינויים עדינים ועד רזין כל-.

ממש כמו מצבי המיינקראפט הטובים ביותר, חבילות מרקם יכולות לעזור לתת תחושה חדשה לחלוטין לאחד ממשחקי המחשב הטובים ביותר בעשור האחרון, וזו רק אחת הדרכים הרבות לשמור על משחק ארגז החול רעננות אחרי כל השנים האלה. בעוד שמודדים מסוימים יכולים לשנות את המשחק, ומוצלים משנים את האיכות והסגנון של הגרפיקה, חבילות מרקם מאפשרות לך להוסיף עור חדש לבלוקים קיימים. כלול ברשימת חבילות המרקם הטובות ביותר שלנו, תוכלו למצוא בלוקים ריאליסטיים, שיפוצים מצוירים ושינויים חמודים בדרך בה מראה המוני Minecraft.

13 חבילות המרקם הטובות ביותר של Minecraft כרגע הן:

אוסף שלדים מרוגעים מחדש אוספים מתחת למים באחת מארזות המרקם הטובות ביותר של Minecraft, בניית וניל טובה יותר

בניין וניל טוב יותר

. האספסוף הספציפי לביומה, כולל חזירים חדשים וחמודים, פרות פסטל ושלדי האלמוגים שתוכלו לראות לעיל? מרקמי הווניל המוטבלים בעדינות, כמו צמחי בוש יותר או עצים פורחים? או שזה יכול להיות המרקמים המחוברים לחבילות?

כן, עם חבילת וניל זו המותקנת, אתה יכול פשוט ליהנות מהמרקמים המשתנים כפי שהם סביבך, או שתוכל לבחור לשלב טקסטורות שונות כדי ליצור משהו חדש לחלוטין, כמו מנורות אדום אבן צבעוניות או קירות טרקוטה חתוכים בזהב עם זהב. זה עדיין לא הכל, מכיוון שאתה יכול גם לשנות את שם השריון, אליטרה, כלי נשק ועוד כדי לחדש את הפריטים שלך, ולהעניק להם מראה ייחודי חדש לגמרי. זו באמת חבילת המרקם שעושה הכל.

גרסאות עץ עם עלים רכים, עם צמחים צבעוניים ומפורטים שגדלים מתחתיהן בחבילת המרקם האמיתית של Minecraft

הישאר נכון

הגרסה העדכנית ביותר: 1.20

נשאר נכון על שמו, הישאר נכון הוא נאמן יחסית למרקמי וניל מקוריים, שמירה על לוח צבעים דומה, עיצובים האספסוף ומשטחי חסום. עם זאת, השינויים מושלמים עבור מישהו שלא רוצה לסטות רחוק מדי מהמקור, אך עדיין רוצה לראות הבדל משמעותי. תראו את עלי העץ הסואנים, הפרטים בפרחים ההם ועליבנה החומה. אתה יכול אפילו לכבות את העלים הסואנים אם אתה רוצה שזה ירגיש קרוב יותר לווניל.

צמח פיראנה מתחת לעץ כששמש גדולה בצורת כוכב שוקעת מעל האופק, ומציגה רק כמה היבטים של אחת מארזות המרקם הטובות ביותר של Minecraft, רטרונים

רטרונים

הגרסה העדכנית ביותר: 1.20

אנחנו חוזרים אחורה בזמן עם חבילת המרקם הזו-רטרונים היא אחת מארזות המשאבים המגניבות ביותר בסביבה, עם לוח צבעים ישן מעוצב באהבה ומתאר שחור שמנמן, מרגישים כאילו צאת ישר לעולמו של מריו. האמן המקורי הפסיק לעבוד על זה לפני זמן מה, אך למרבה המזל, הוא קם לאחרונה והתעדכן עבור 1.19 – אם כי אם אתה רוצה שחבילת הרטרו סאונד תעבור איתה, תצטרך לדבוק בגרסה 1.8.

דלעות במגוון צבעים יושבות על השלג, מול עץ ליבנה, חזיר וכבשה, באחת מחבילות המרקם המיינקראפט הטובות ביותר ל 1.20, ג'קלוס

ג’יקלוס

הגרסה העדכנית ביותר: 1.20

במבט ראשון, חבילת המרקם של Jicklus אינה שונה מדי ממראה ברירת המחדל של Minecraft – הכל נראה קצת יותר חם ויש משהו לֹא כַּשׁוּרָה. עם זאת, בבדיקה מדוקדקת יותר, תוכלו למצוא אספסוף מחובר, ענפי עץ מפורטים ופרטים עדינים כמו גווני הדלעת המשתנים שנראו למעלה. יש גם סרגל חם אלגנטי וגופן אחר, ומציע סגנון משחק RPG פנטזיה. עפרות בהירות יותר, לבה בהירה יותר, וכל זה בא לידי ביטוי מעל פני האדמה, כמו גם את החוץ והסוף. אם אתה רוצה שחוות Minecraft שלך תיראה שונה במקצת, בין אם היא ניתנת לניתוח או פסטורלי, זו חבילת מרקם חמודה להוסיף קצת יותר חַיִים.

דבורה כהה ומפורטת עפה על פרחים מושתקים ובין עצים בחבילת המרקם Minecraft המיתית

הגרסה העדכנית ביותר: 1.20

עם תפריט דומה לסגנון בית ספר ישן וגופן לג’קלוס למעלה, MyThic הוא עוד חבילת מרקם נהדרת לאותם ויברציות פנטזיה כהות יותר. זה ברור יותר במה שהוא עושה, עם הבדל ברור לניל מינקראפט בכל מקום שאתה נראה. כפי שאתה יכול לראות מהתמונה שלמעלה, השינוי העיקרי של Mythic הוא בהמון שאתה יכול להיתקל בו לאורך הדרך, ולגרום להם להראות קצת יותר … קשה. הצבעים עמוקים יותר, פרחים מחוספסים יותר, מה שהופך את המיתיים הוא חבילת המרקם הכפרית המושלמת עבור Minecraft כהה יותר.

חבילות טקסטורה של Minecraft: בית כפר וגולם ברזל בחפירות

החפיסה הפשוטה של ​​חפירות

הגרסה העדכנית ביותר: 1.20

בניגוד מוחלט לחבילה שלמעלה, החבילה הפשוטה של ​​Digs מציעה מרקם 8 × 8 משודרג, שנראה חלק ופלסטיקי, ומעניק מראה מצויר יותר לעולם Minecraft שלך. אנחנו מאוד אוהבים איך חלק מהפריטים נראים עם מרקם פחות מפורט, כמו דלעות מגולפות ועשב, אך בעוד שהבלוקים והפריטים נראים מדהימים, הכוכבים הזוהרים של החפיסה הזו הם למעשה סמלי המלאי, שכל אחד מהם עדיין ניתן לזיהוי מייד מהטונטנים החדשים שלהם -האמת מבט.

פינטרי מפורט עם השמש ושמים כחולים מאחוריה בחבילת המרקם הנאמנה 64 Minecraft

נאמן 64X

הגרסה העדכנית ביותר: .20

סדרת חבילות המרקם הנאמנות נשארת נאמנה לווניל Minecraft, אך הוסיפו פירוט נוסף לכל משטח. . אם זה קצת יותר מדי פירוט עבורך, אתה יכול להחזיר את זה צעד עם חבילת 32x נפלאה לא פחות.

מרחב ירוק, המציג עצים עלים מרובים, ואדמה חסומה, צבעונית, בחבילת המרקם של Sapixcraft Minecraft

Sapixcraft

1.19.4

Sapixcraft היא חבילת משאבים מוארת ומושכת עין של Minecraft במגוון רזולוציות-הלכנו על 32x, אך רזולוציות כל הדרך עד 512x זמינות דרך אתר האינטרנט שלהם. החבילה נקייה ותוססת להפליא, מה שמקל על ההבחנה בין בלוקים. יש אפילו תוסף לחג המולד לעונה החגיגית.

אנמויה

.19

התקנת Anemoia היא כמו להיכנס לעולם חלומות פסיכדליים. המרקמים החיים של אנמויה הם נועזים ומצוירים, אך עם זאת מרגיעים – עם גוונים מגניבים של כחול, סגול וירוק בכל מקום. חבילה זו מחבקת את הסוריאליסטי, עם כלבים נעימים וכפריים חייזרים למראה ידידותי.

פנדה שוכנת על רצפת יער במבוק סואן ומפורט במארז המרקם Minecraft ההרפתקאות האפיות

הרפתקאות אפיות

הגרסה העדכנית ביותר: 1.19

Apic Adventures הוא ממש במעלה הסמטה המרוצפת שלך אם אתה מחפש משהו קצת יותר מציאותי, אך עדיין שומר על האווירה המיינקראפטית המובהקת. רזולוציית 32x פירושה שיש לה כפול מהפרט-אלה כמה עלים אדירים למראה, עלינו לומר, ופשוט להסתכל על הבמבוק הסומי הזה. הפרטים החדשים אך הטבעיים הללו מתווספים ממש ברחבי העולם, למערות שופעות ואפילו לנדנד.

עצי אשוח עם שלג עומדים על גבי דשא ירוק בהיר עם פרחים צבעוניים משובצים בתוך פני השטח בחבילת המרקם Minecraft בלום

לִפְרוֹחַ

הגרסה העדכנית ביותר: ..2

זרוק התזה של צבע בהיר מעל עולמות המיינקראפט שלך-פריחה, בהיר ורטרו הוא חבילת משאבים מושכת עין שהופכת את המרקמים שלך עד 11, בסגנון נינטנדו בניגוד גבוה, ישן. .

כפר כפרי למראה, כל אחד חוסם גוון אחר למינקראפט וניל, בחבילת המרקם של Jolicraft Minecraft

Jolicraft

הגרסה העדכנית ביותר: 1.17

Jolicraft הייתה חבילת מרקם Minecraft אהובה על אוהדים במשך שנים, וקל לראות מדוע-ל’חבילת המרקם הגחמנית ‘יש דלי קסם. חבילות מרקם רבות של Minecraft יש נושא שהם מנסים למסמר, אבל ג’ולי עוסק בביטוי אישי.

זה סוג של עולם פנטזיה של Twee שמשקף בצורה הטובה ביותר את התנהגותו המאושרת שלו: השמש המסתחררת היא בהחלט מראה עליז יותר מהברירת המחדל, כיכר הסקוואט. לוח הצבעים שונה לחלוטין, כך שתוכלו להעדיף את הירוקים ב- Minecraft וניל – אבל אי אפשר לנצח חזיר בוצי חמוד.

Minecraft בגווני פסטל, עם עצי ליבנה ורודים הפזורים בין עצי אלון בחבילת המרקם של Annahstas Beastrinia

Annahstas Beastrinia

הגרסה העדכנית ביותר: 1.16.4

Annahstas Beastrinia היא חבילת משאבים של Minecraft שנועדה לשחזר את אסתטיקה של Minecraft Pokémon/Pixelmon. המרקמים שלה מפורטים במיוחד, בזכות רזולוציית 32x – ופלטת הצבעים שלה רכה ומתמקדת בצבעים רוויים נמוכים. יש אפילו פוקי כדורים בכל ארון ספרים.

אריזות המרקם הטובות ביותר של Minecraft: מסך הבחירה של המשאב אריזות ב- Minecraft

כיצד להתקין חבילות טקסטורה של Minecraft

לא בטוח כיצד להוריד ולהתקין אחת מחבילות המרקם החדשות הללו? אל תדאג; אנחנו יכולים לעזור לך בזה. בשנים שחלפו מאז שהושקה Minecraft לראשונה, זה הפך להרבה יותר קל להתקין חבילות טקסטורה של Minecraft ולגרום להם לרוץ עם מינימום מהומה.

כך ניתן להוריד ולהתקין חבילות טקסטורה עבור Minecraft:

 • הורד את חבילת המרקם שאתה רוצה.
 • הפעל את משגר Minecraft.
 • וודא שאתה בוחר את הגרסה היציבה האחרונה של Minecraft Java (ולא אחת מגרסאות הבטא של Minecraft, שנקראות ‘תמונות תמונות’).
 • .
 • בחר ‘אפשרויות’ מהתפריט הראשי.
 • ואז נווט אל החלק ‘חבילות המשאבים’.
 • כעת לחץ על ‘פתח את תיקיית החבילה’.
 • הכניסו לתיקיה את חבילות המרקם שהורדו לאחרונה. זה יעבוד בקובץ רוכסן או שלא יופעל.
 • בחר אותם במשחק על ידי גרירתם לעמודה מימין.
 • לארגן מחדש את חבילות התוספות שלך כדי לטעון בסדר הנכון ואז לחץ ‘בוצע’.

לא כל חבילות המרקם יעבדו בבניית המהדורה האחרונה של Minecraft Java, אך תוכלו לבדוק את הגרסה הנתמכת האחרונה בדף ההורדה המתאים. אם אתה רוצה להשתמש בכמה מארזות המרקם הטובות ביותר, תצטרך להחזיר את גרסת ה- Minecraft לגרסה קודמת, שתוכל לעשות בקלות דרך המשגר. אנו נוטים לשמור על כמה גרסאות Minecraft ישנות יותר המותקנות להפעלה כבדה; למרבה המזל, זה לא חומרה.

כמו כן, כמה מחבילות מרקם אלה דורשות מוד אופטימיזציה בשם Optifine כדי לעבוד, ולכן אנו ממליצים לתפוס את הגרסה האחרונה לפני שתבדוק את החבילות החדשות והמבוהקות למטה.

והנה אתה הולך, חבילות המרקם הטובות ביותר של Minecraft. בין אם אתם מחפשים חבילה שתפנה את עולם Minecraft שלך לסרט מצויר, או אחת שתגרום לה להיראות יותר כמו העולם האמיתי, עליכם למצוא את מה שאתם מחפשים כאן.

כמובן, כדי להשלים את השיפוץ, אנו ממליצים לך להחיל את אחד מצללי Minecraft הטובים ביותר ולערוך את עצמך עם עורות חדשים ומבריקים – ראה את המדריך שלנו לעורות המיינקראפט הטובים ביותר. אם אינך בטוח מה לבנות הלאה, תוכל לקרוא את מדריך הרעיונות שלנו ל- Minecraft כדי לקבל קצת השראה.

רשומות נוספות של ג’ו רובינסון.

דניאלה רוז בבקשה אל תשאל את דניאלה מהם משחקי המחשב או הז’אנרים האהובים עליה, היא לעולם לא תיתן את אותה תשובה. .

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.