הארי פוטר מיינקראפט בונה משנת 2012 עדיין מגניבים היום

Legacy Hogwarts יש אוהדי הארי פוטר שספור את הימים עד לשחרורו, אך שחקנים לא צריכים לחכות עד אז כדי לחקור את בית הספר לכישוף ולקוסם. אפילו טוב יותר, פעולה זו לא תעלה קנוט אחד (בתנאי ששחקנים כבר הבעלים של Minecraft).

כיצד לחקור את עולם הקוסמים לפני שטיפות מורשת של הוגוורטס

מסופק על ידי Floo Network / Microsoft הוגוורטס ושאר עולם הקוסמים שוחזרו ב- Minecraft על ידי Floo Network.

הערת העורך: יוצר סדרת הארי פוטר, J.ק. רולינג, הפכה את השקפותיה למניעת זכויות נגד טרנסים באופן נרחב. אנו ב- Upcomer נוגעים בתוקף נגד הנופים שהביעו רולינג, ומעודדים את קוראינו לקרוא על ההשפעה של השקפותיה באתר אחותנו, מרי סו. אם תרצה לתרום כדי לעזור לאנשים טרנסיים הזקוקים, אנא בקר בטרנס ליפליין או בתולות ים בבריטניה.

Legacy Hogwarts יש אוהדי הארי פוטר שספור את הימים עד לשחרורו, אך שחקנים לא צריכים לחכות עד אז כדי לחקור את בית הספר לכישוף ולקוסם. אפילו טוב יותר, פעולה זו לא תעלה קנוט אחד (בתנאי ששחקנים כבר הבעלים של Minecraft).

Moxcraft and Wizarty Minecraft של Floo Network הוא יותר ממפת הוגוורטס פשוטה. זהו משחק קוסמים מוחלט לחלוטין במשחק העולמי בתוך Minecraft, הכולל משימות, כישופי קסמים וכמעט כל מה שאוהדי פוטר השתוקקו מאז לפני שהוכרז על הוגוורטס Legacy Legacy.

ה- Mod הוא משנת 2020 ותפס עיניים מעטות בהגינות כאשר הוא השיק. עם זאת, כאשר Legacy של Hogwarts נקבע לשחרור חג 2022, ראוי להזכיר כי מוד זה עשוי לשרוט גירוד עד אז. שחקנים יכולים אפילו ללכת לחקור עם חבריהם לצדם.

מורשת משל עצמה

כישוף וקוסמים חורגים מרוב המודלים. זה מפסיק להיות Minecraft, מלבד הסגנון החזותי. כן, הכל נשאר חסום, אבל זה לא מוריד מהפרטים שהועברו לשחזר את עולם הקוסמים.

גם ה- MOD אינו מוגבל להוגוורטס. השחקנים גם זוכים לחקור את DIAGEN ALLEY, PRETET DRIVE, LONDON, CONKTTURN ALLEY (אל תסתכל עלי ככה, גם כן), אחוזה מאלפוי, הוגסמיד ועוד הרבה. ובהשוואה בין מיקומו של Hogwarts Legacy מהספרים עם הכישוף והקוסם של Floo Network, הם דומים במידה ניכרת – גם כאשר מיקומים לא הוצגו בסרטים.

חדר משותף של Hufflepuff בהוגוורטס Minecraft דומה לזה ב- Hogwarts Legacyהחדר המשותף של Hufflepuff בהוגוורטס Legacy

לדברי אחד מיוצרי ה- MOD, אדם פרטי שהולך בשם “צפרדע יום רביעי”, המקומות שלא הוצגו בסרטים היו בין התחומים הכי מהנים ליצור, מכיוון שהם אפשרו חופש יצירתי יותר. ובכל זאת, הם רצו להוסיף כמה שיותר מקומות מהיקום ‘הארי פוטר’, כך ששום מיקום לא היה מהשולחן.

עם זאת, הם לא סתם התעוררו יום אחד והחליטו לקחת את המשימה הגרגנטואנית של יצירת משחק עולמי הקוסמים הניתנים לשחק, עם כל המיקומים האייקוניים כלולים. זה פשוט קרה במקרה, על פי צפרדע יום רביעי.

“לפני שנים ושנים ראיתי מישהו שבנה הוגוורטס בסקירה של Minecraft בתוכנית של ילד דני שנקרא ‘Troldspejlet’, וחשבתי שזה מגניב, אז רציתי ללכת על זה בעצמי,” אמר יום רביעי פרוג. “אחרי זמן מה – זה עדיין לפני שנים רבות – החלטנו שאנחנו רוצים להפוך אותה למפת הרפתקאות בהשראת מפות הרפתקאות קלאסיות של Minecraft כמו אחוזה של היפיקסל. אז, Minecraft היה הרבה יותר פרימיטיבי, כך שלא היית יכול להכין את המפה הזו אז אז.”

ככל שהפרויקט גדל, כך גם שאיפותיהם. אבל מכיוון שהקבוצה הראשונית התפרקה, צפרדע רביעי פשוט שיחררה את המפה ללא כל משחק. עם זאת, הם אמרו ששחרור כך הרגיש כמו כישלון, מכיוון שהם מעולם לא השיגו את מה שהם התכוונו להשיג. ואז, ככל שהמפה הפכה פופולרית, התחושה ההיא של התרחבות המשיכה לנדנד.

“זה מקשה על העבודה על פרויקט גדול כזה, מכיוון שבסופו של דבר אתה רוצה לחזור ולתקן הרבה דברים שאינם עומדים לסטנדרט”. “ככה בעצם הרגשתי לגבי כל המפה בשלב זה.”

למרות שהתכוונו לתקן רק את החלקים ה”גרועים ביותר “של המוד, מאמץ זה הפך את המוד לספינה אמיתית של מצב תזאוס. בסופו של דבר, צפרדע ביום רביעי עדכנה כל כך עד שכמעט אף אחד ממפה או חבילת המשאבים המקורית לא נותר. ועל גבי העדכונים הללו, הם הוסיפו בתוספות שלא היו אפשריות לפני כן.

“בזמן שעבדתי על זה היה לנו הרעיון להוסיף חידות קטנות,” הם אמרו. “Minecraft קיבלה הרבה יותר מורכבת מאז ששחררנו את המפה הראשונה והיינו נהנים לנסות לדחוף את הגבולות של מה שניתן לעשות עם התכונות החדשות.”

כדברי יום רביעי צפרדע, הכל הגיע למעגל מלא. בסופו של דבר, הסולם גדל בהדרגה למה שהם בתחילה רצו לעשות.

מורשת הוגוורטס בתוך Minecraft

המשחק מתחיל עם שחקנים בבית קטן, שתוכנן אחרי 4 Privet Drive (שם גדל הארי פוטר). לאחר שקיבלו מכתב קבלה להוגוורטס, השחקנים עוברים את כל הצעדים שכל מכשפה או אשף היו עושים. הם הולכים לסמטת דיאגון, קונים ציוד לבית ספר, לוקחים את הוגוורטס אקספרס, לוקחים את הסירה מעבר לאגם עם האגריד וממוינים לביתם באמצעות חידון קצר. ואז, שנת הלימודים מתחילה. לשחקנים כבר היה החופש לחקור לפני כן, אבל זה כאשר העולם המלא נפתח.

האולם הגדול הוא חלק מה- Minecraft Hogwarts Mod Legacy

חקר הוגוורטס במוד זה הופך את היכולת של הארי ורון ללכת לאיבוד כל כך לעתים קרובות בשנה הראשונה שלהם בהרבה יותר ברורה. למרבה המזל, לשחקנים יש את המפה של Marauder, המתפקדת כפריט נסיעה מהיר, כדי לעזור להם לנווט במבוך העצום, כמו עיצוב.

ובכל זאת, לפעמים מסתובב הוא חלק מהקסם של המוד. כיף ללכת לאיבוד ולמצוא כל מיני פינות, נגישות וקטעים נסתרים. זה מרגיש כמו להיות סטודנט שנה ראשונה שלא יודע את דרכם סביב הוגוורטס. על פי נתוני יום רביעי פרוג, בעוד שהתחושה הדומה למבוך לא הייתה המטרה, היא צמחה בהדרגה מבנייה ישנה יותר.

Hogwarts Minecraft Mod של Floo Network מאפשר לך לקנות מקלות מטאטא ב- Minecraft

הכישוף והקוסם של Floo Network הוא תוצאה של עבודתם הקשה של מתנדבים, ששחררה את המוד בחינם ואמרו שהם עשו זאת בגלל אהבתם לעולם הקוסמים. באשר לצפרדע של יום רביעי, הם מצפים לראות מה עושה Hogwarts Legacy עם הוגוורטס שניתן לחקור.

“אני חושב שזה נראה מגניב,” אמרו על מצב המשחק. “ברור שזה הרבה יותר שאפתני ומבוצע באופן מקצועי מכפי שמפת Minecraft פרויקט תחביב יכולה להיות אי פעם. אבל למרות זאת, אני חושב שזה יהיה מעניין לראות איך הם התמודדו עם כמה מהדברים שהתמודדנו במפה שלנו,.”

כיצד להתקין ולשחק כישוף וקוסם

התקנת המוד היא פשוטה. כדי להתחיל, וודא גרסה 1.16.3 של Minecraft מותקן דרך המשגר. פשוט לחץ על הכרטיסייה “התקנות” בחלקו העליון, צור אחת חדשה, בחר 1.16.3 מהתפריט הנפתח ולחץ על צור. הפעל את זה פעם אחת, רק כדי להיות בטוח, ואז סגור את המשחק.

בשלב הבא, הורד את ההתקנה האוטומטית על ידי Floo Network. זה ידאג לשאר. המתקין מציע גם להוריד את Optifine ומספק קישור להורדה ישירה לגרסה המתאימה.

כל שעליך לעשות הוא להוריד את זה, לחץ עליו פעמיים, תן לזה לעשות את הדבר שלו והמשיך בהתקנת Mod של Floo Network. לאחר סיום זה, השחקנים ימצאו משחק שמור חדש מוכן להפעלה. סוף סוף יהיה להם את המכתב ההוגוורטס הזה שמעולם לא הגיע מהם כשמלאו להם 11.

הארי פוטר מיינקראפט בונה משנת 2012 עדיין מגניבים היום

האם רשימה זו משנת 2012? אולי. האם זה עדיין מגניב? בהחלט.

עודכן: 30 באוגוסט 2022 14:54
פורסם: 1 ביולי, 2022 4:07 בבוקר

בניית Minecraft המדהימה הבאה מגיעה מהעולם העשיר של הארי פוטר. Hogsmeade, Azkaban וכמובן שפע של ביצועים מדהימים של הוגוורטס עצמו שוחזרו נאמנה על ידי הארי פוטר סופרפנס. האם רשימה זו משנת 2012? אולי. האם זה עדיין מגניב? בהחלט.

1. הארי כאמנות פיקסל (חמוד!)

מקור: GissieGirl1313 ב- DeviantArt (כתובת האתר המקורית לא ידועה)

2. עוד אמנות פיקסל! דמבלדור ופוקס

מקור: shinigami ב- <a href =

3. הבית של וויזלי, הבורה

מקור: <a href =

בילוי נאמן של הבית האקסצנטרי של וויזלי הוא עדיין אחד ההארי פוטר המרשימים ביותר בונה כיום במיינקראפט.

4. המגרש קווידיץ ‘!

משתמש vvjajavv ב <a href =

5. חדר הדרישה

מקור: <a href =

6. הכפר הציורי של הוגסמיד, אך הופך אותו לחוסם

מקור: <a href =

7. Azkaban

לבילוי המסיבי של אזקאבאן יש המון פרטים דמיוניים, כמו שומרי “דמנטור” של ראש הדלעת.

מקור: <a href =

8. הוגוורטס אקספרס

הוגוורטס אקספרס זה אולי לא ממש זז, אבל שביל הקיטור החוסם שלו ופנים מודלים לחלוטין עדיין הופכים אותו למרשים מאוד.

מקור: <a href =

9. טירת דה!

מקור: <a href =

מקור: שעועיתות קטנות ב <a href =

10. נרות צפים

מקור: <a href =

11. תחתית גרם המדרגות הגדול

מקור: TheSilentStapller ב <a href =

12. מגדלי פעמון וחממות עשב

מקור: TheSilentStapller ב <a href =

13. שַׁחְמָט!

מקור: TheSilentStapller ב <a href =

מי לא ירצה לבנות את משחק השחמט שעזר לגיבורים לניצחון בהארי פוטר ובאבן המכשף??

14. אוטובוס אביר

מקור: mjhorge on <a href =

דברים מרשימים, נכון? הקפד להשאיר תגובה למטה אם פספסנו כל מאוורר נהדר אחר של הארי פוטר בונה.

יותר Minecraft בונה:

  • 15 רעיונות מגניבים למה לבנות במיינקראפט
  • 7 רעיונות בית עץ במיינקראפט
  • Skyrim עם Skyrim המעורר השראה בונה

ג’סטין מוביל את צוות פיתוח הקהל של IGN והוא חלק מסקופ המשחק של IGN! הוא גם שיחק כמות לא בריאה של Minecraft. אתה יכול לעקוב אחריו טוויטר.