Mods Ark

Mod Caspack הופך את הדברים לפשוטים יותר ומאפשר לך לראות אותות עשן שמכוונים אותך לגופך, כך שלא עוד ניחושים. זה גורם לגופה שלך להסתובב במשך שמונה שעות שלמות, ולא את הדקות הבודדות שאתה מקבל בדרך כלל, כך שיש לך מספיק זמן להחזיר את הדברים שלך.

מיטב מצבי הארון 2023

מפואר להזריק קצת תוכן חדש במשחק ההישרדות הפרהיסטורי שלך? דינונים חדשים, מפות ומכניקה משתנה משחק.

כמה דינוזאורים בהישרדות ארון התפתחו

פורסם: 7 בספטמבר 2023

מהם מצבי הארון הטובים ביותר בשנת 2023? המשחק המולטי-משתתפים של דינו-סהרון היה פופולרי ביותר מאז שיצא לפני שבע שנים, עם שלל תוכן נוסף לאחר ההשקה לאחר ההשקה. עם זאת, אם מיצשת את כל הווניל.

אל תדאגי, אוהדי ארק, כי יש לנו רשימה של מצבי הארון הטובים ביותר כאן. החל מדודואים וצבים נעימים ועד הרי געש ושודדי ים, יש לזה את כל מה שאתה צריך כדי לתבל את משחק ההישרדות מבוסס דינו. אתה יכול לגרום לכל MOD לעבוד על שרת ה- ARK שלך פשוט על ידי הרשמה אליו בדף סדנת הקיטור המקושר – זה כל כך קל! לחלופין, שימו לב למדריך לפקודות מנהל Ark שלנו אם אתם אוהבים להשתמש במה שהם בוגדים בעצם – לא נספר אף אחד, הבטחה.

להלן כמה ממצבי ההישרדות הטובים ביותר של ארון בשנת 2023:

מצבי ההישרדות הטובים ביותר לתיבה: דינוזאור מהדינוס Mod המשופר להישרדות ארון התפתח

שיפור דינו

הדינוס Mod המשופר מוסיף דינוזאורים מורידים נדירים המציעים תכנית טובה יותר וצריכים להיות אתגר גדול יותר להוריד מאשר דינו של ארון ארון הרגיל, אפילו עבור קבוצות.

הווריאציות המיוחדות לצוד כוללות ראפטורים גדולים במיוחד, קטלניים במיוחד ודינו אלפא ביג. האובסידיאן הקטלני קרנוטאורוס, עם קשקשי השחור והאפור המבריק שלו, נמצא גם הוא ביצירות. לרוע המזל, אף אחד מהדינוזאורים במוד זה אינו ניתן לתקן כרגע.

מצבי ההישרדות הטובים ביותר לתיבה: השחקן רוכב על דודו גדול עם הישרדות ארונות מפותח. תינוקות מתנדנדים מאחוריהם

דודואים נגיפים

ההזדמנות לרכוב על דינוזאור משלך היא ככל הנראה אחת הסיבות (הטובות מאוד) שכל כך הרבה אנשים נהרו לארון. אבל דבר אחד תמיד היה חסר: Dodos הניתן להיפטר. הציפורים המטומטמות היו ככל הנראה מעט ענישות מכדי לשאת את משקלו של אדם שגדל לחלוטין, אך לא יותר!

הדודו מוד הניתן להיפטר משנה הכל. אולי זה מכיר את זה. אבל זה אומר שאתה יכול סוף סוף לחיות את החלום שלך לדפדף על אחת מאותן ציפורים לא רעות ולרכוב אותו לשקיעה. לחיות את החלום!

מצבי ההישרדות הטובים ביותר לתיבה: Mod Turtle World בהישרדות ארון התפתחה יש עצים הגדלים על הקיר על גבו

הצב העולמי

דינוזאורים ודודואים כולם טובים וטובים, אבל בואו לא נעמיד פנים שהם טובים יותר מצב ענק. היי, אם זה מספיק טוב למאוחר, טרי פראצ’ט, זה מספיק טוב בשבילנו.

לנקוט במוד הזה, ויהיה לך מספר קטן מאוד של צבי הענק הענקיים הניתנים לצמיתות אלה שורצים בשרת שלך, והם גדולים בערך כמו טיטאן מבחינת גודל, כוח וסטטיסטיקות. זה בהחלט הכי מגניב שתראה אי פעם על צב, אנו מבטיחים.

מצבי ההישרדות הטובים ביותר לתיבה: כמה אריות במודר חיות הבר של Marniimods להתפתח

Marniimods: חיות בר

Marniimods Tildlife Mod מוסיף חיות רבות לארס שלך, ולא רק מגביל אותך לדינוזאורים. כרגע אתה יכול למצוא את היצורים הבאים במוד זה; יש מינים דימורפיים אפילו בעלי דגמי אופי שונים עבור הזכרים והנקבות:

 • אריות
 • פרות
 • נמרים שלג
 • תרנגולות
 • ציפורים אקזוטיות
 • חתולים
 • ארס
 • שממיות
 • ינשופים
 • פילים
 • זאבים
 • חולדות
 • צפרדעים
 • גמלים
 • נחשים
 • עורבים
 • עזי הרים
 • Shadowcats

Marniimods חיות הבר מקבלות עדכונים קבועים, עם בעלי חיים חדשים בעבודות ועדכונים לקיימים מתוכננים. אתה יכול גם למצוא אוכפים שונים לשימוש עם בעלי החיים האלה, כך שאם אתה באמת רוצה לעוף על ינשוף גדול, אתה יכול לעשות זאת.

מצבי ההישרדות הטובים ביותר לתיבה: נוף נוף של מפת האי הגנבים בהישרדות ארון התפתח

אי גנבים

ידוע כי כל דבר עם שודדי ים בו הוא טוב, הכולל את המפת הזו של הגנבים האי, אי ששימש בעבר כבסיס על ידי הפיראט האגדי, מאדאם צ’נג.

מובן, שציו של צ’נג המונה 18,000 ספינות היו זקוקים להרבה מקום, ולכן האי הראשי במוד זה משווה למחצית מגודל האי בארון וניל. זה גם לא רק מיקום חדש: אתה יכול גם לבנות מבצרים בשמיים עם דינו אדמה חרוכה שנזרקים לתערובת.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

הר הגעש

בערך באותו גודל של מפת הוניל, מפת הר הגעש מתהדרת בחמישה ביומים שונים המאכלסים את כל הדינואים עד וכולל יצורי סטייה והכחדה. יש לו גם כמות עצומה של משאבים לגלות. ניתן להשיג גם זירות בוס מהאי וגם מכדור הארץ החרוך, כמו גם תינוקות דינוזאורים פראיים. זה ללא ספק מיקום בולט, עם 15 מערות לגלות ולחקור, חלקם המחייבים אותך לשחות מתחת למים כדי לחשוף חפצים סודיים.

מצבי ההישרדות הטובים ביותר לתיבה: נוף של כיפת מפת המוות בהישרדות ארון התפתח

כיפת המוות

הסיפור אומר שתאגידים מוצלים פיתחו מיני דינו חדשים ובעלי חיים מסוכנים אחרים בתוך כיפת המוות. כאשר איבדו שליטה על הניסויים שלהם, הם שחררו את כולם ונטשו את המתקן, והשאירו אחריהם עושר שמחכה כעת לתבוע.

כיפת המוות היא מוד מפה עם יופי בולט כדי להתאים לקושי הקשה שלה. רק ותיקי ארון מנוסים צריכים להגיש מועמדות, אבל אפילו הם יבלו זמן רב בריחה מאויבים החדשים שלהם, ולא לעברם,.

מצבי ההישרדות הטובים ביותר לתיבה: נוף של איי אפוקו בהישרדות ארון התפתח

איי אפאקו

במקום השקעים הגדולים יותר שתמצאו במפות רגילות, מפה זו, במקום זאת, מציגה 65 קמ”ר של גן עדן לאי לתיבה. סביר להניח שתצטרך לעשות הרבה שחייה, אבל יום אחד יהיה לנו סירות, ואיזה יום זה יהיה.

לרוע המזל, פיתוח איי אפאקו נמצא כרגע, אך כבר כדאי לבדוק אם אתה אוהב קצת מגוון.

מצבי ההישרדות הטובים ביותר לתיבה: נוף של מפת ההילה בהישרדות ארון התפתח

הֵל

אם שיחקת את Halo: קרב התפתח, אתה אולי זוכר את הפעם הראשונה שהסתכלת וראית את העולם בצורת הטבעת שמסתובב מעליך בשמיים. מפת הילה זו אמורה להביא לך קצת נוסטלגיים להיות קצת לרגע.

HALO: המשימה השנייה של קרב התפתחה ‘Halo’ תמיד הייתה חסרה je ne sais quoi מסוים. ועל ידי je ne sais quoi, אנחנו באמת מתכוונים לדינוזאורים. אין שום דבר כמו להחיות מחדש את אחד הרגעים המפורסמים ביותר בתולדות ה- FPS עם אחת מאותן בהמות על העקבים שלך.

מצבי ההישרדות הטובים ביותר של ארון: שחקן מאלף את אחד החיות המשתמשות בהישרדות ARK התפתח את MOD אימונים עצומים

אימונים עצומים

Mod האימונים המופלאים מתרחב על מכונאי האילוף בכך שהוא נותן לך מספר שיטות חדשות לאילוף דינוזאורים. בין אם להאכיל ביד את הדינוזאורים, לתת להם מתנות, או אפילו ליטוף אותם-מוד זה גורם לדרך אינטראקטיבית הרבה יותר לאלף את החבר הכי טוב שלך. שיטות חדשות אלה מחזקות גם קשרים, מגדילים את האמון שלך עם דינו חבר.

קושי גבוה יותר

כשמדברים על דינוזאורים אכזריים ומניחים את הרעב כדי לשרוד הופכת קלה מדי, עליכם לשקול להעלות את הקושי. לרמה 240, ליתר דיוק.

דינו-קשיח יהלום משוטט עכשיו לרמה 9600 עם השחקן בקנה מידה ל -300, ומשאיר הרבה בדרכך כשאתה מבקש להחזיר את הדומיננטיות שלך בעולם ארון.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

Final Fantasy 7 חרבות

אם אינך יכול לחכות לחידוש מחדש של Final Fantasy 7, זה המוד בשבילך. חמושים בחרב באסטר, אתה יכול להעמיד פנים שאתה שוב ענן סכסוך, אם כי כנראה עם הרבה פחות בגדים.

מצבי ההישרדות הטובים ביותר של ארון: סדרה של ארבעה צריחים חדשים הזמינים ב- TURRES ו- TURRET TOOLLICE MOD

יותר צריחים וכלי צריח

להגן. עם אש, שמן, אינטרנט, פירסינג שריון וסבבי נפץ, פולשים שיהיו יהיו יהפכו לזנב או לכבות בדרכים איומות רבות.

גם ההגנות החדשות שלך נוחות יותר לשימוש. עכשיו, בעודם יורדים גשם יצירתי על האויבים שלך, אתה יכול לעשות זאת בטוח בידיעה שלעולם לא תצטרך למלא מחדש את מכונות המוות שלך שוב. אושר.

מצבי ההישרדות הטובים ביותר של ארון: שימוש במכשיר אלקטרוני על פרק כף היד עם ה- Dino Tracker Mod בהישרדות ARK התפתח

גשש דינו

כשאתם משומשים באמצע שום מקום, עירום כמו היום בו נולדת, חשוב להיות מאורגן. זו הסיבה ש- Dino Tracker Mod כדאי, מכיוון שהוא מאפשר אפילו למפלטים השוכחים ביותר לאתר את כל הדינוס השגוי.

ניתן לבטל את הנעילה ברמה 25, The Dino Tracker מאפשר לך למצוא את כל החידות המוארות שלך לא משנה היכן אתה נמצא במפה כלשהי, וזה כל כך קל לשימוש. זהו, בעצם, דינו GPS מפואר, שמעלה סדרה של צלבים צהובים חזרה לדינו החסר שלך שבחרת שלך.

מצבי ההישרדות הטובים ביותר של ארון: המשואות במוד של Caspack עבור הישרדות ארק התפתחה המופע בו מתה בעבר במשחק

Caspack

אמנם אתה עשוי להעריך את המתח שמגיע עם רץ נואשות לאתר מותך בניסיון לשחזר פריטים אבודים לאחר הפעמים הראשונות שהוא יכול להתחיל להיות מטלה.

Mod Caspack הופך את הדברים לפשוטים יותר ומאפשר לך לראות אותות עשן שמכוונים אותך לגופך, כך שלא עוד ניחושים. זה גורם לגופה שלך להסתובב במשך שמונה שעות שלמות, ולא את הדקות הבודדות שאתה מקבל בדרך כלל, כך שיש לך מספיק זמן להחזיר את הדברים שלך.

איך להכין מצבי ארון משלך

אם שום דבר כאן לא מתיימר, אולי תרצה לבדוק במהירות את ההוראות של סטודיו ווילד תו להכנת מצבים משלך כדי שתוכל ליצור צעצועים משלך ולא לשחק עם מישהו אחר.

ערכת Ark Dev היא גרסה שונה של עורך Unreal Engine 4, המכילה את כל שיעורי האמנות, המפות וה- Blueprint של המשחק. בעוד שקוד המקור C ++ אינו שלך להתעסק איתו, אתה עדיין יכול לשנות הרבה דברים מהתנהגות AI וכלה בנשק וחיות.

לקבלת אלטרנטיבות נוספות, יתכן שאתה מעוניין לברר יותר על המוד הזה שמוסיף חבורה שלמה של ריהוט למשחק, או אולי מוד שמאפשר לך ליצור בסיסי ביומה מעוטרים להציג ולאחסן את הפריטים האהובים עליך הוא יותר הדבר שלך. כמו כן, הקפד לפקוח עין על תאריך השחרור של ARK 2, אך אם אתה רוצה לנסות משהו שונה לחלוטין, אז תסתכל על רשימת משחקי המחשב הטובים ביותר כרגע.

ג’ינה ליז ג’ינה אוהבת לשוטט במישורים בוואלהיים, לחקור את המערכות המיושבות בסטארפילד, לאחל לדמויות חדשות בגנשין אימפקט וברכבת הכוכבים של הונקאי, ובזומבים בשטחים ופריטים מפלצתיים אחרים במשחקי אימה. לצד המסירות שלה למשחקי ניהול SIM, היא מכסה גם את Minecraft ו- Final Fantasy.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

Mods Ark

ליצור ולהפיץ מצבים דרך סדנת Steam

ש: מה ערכת ה- Ark Dev?

ת: ערכת Ark Dev היא גרסה מפושטת של עורך Unreal Engine 4 שנערך באופן ספציפי כדי לייעל את התהליך של יצירת Mods & Maps עבור Unreal Engine Came Ark: Survival התפתח, ולהעלות אותם ישירות לסדנת Steam למשתמשים אחרים למשתמשים אחרים כדי להוריד ולשחק.

ש: מה אוכל ליצור עם ערכת Ark Dev?

ת: בעוד שערכת Ark Dev אינה מספקת גישה לקוד המקור של Ark C ++, היא אכן מכילה את כל אמנות המקור הניתנת לעריכה למשחק, כמו גם את המפות והשיעורים הניתנים לעריכה שלנו. הודות לכוח של מערכת התוכנית של Unreal Engine 4, אפילו בלי C ++ אתה יכול לשנות ולהרחיב לא מעט פונקציונליות המשחק, כולל פריטים חדשים, נשק, עצי התנהגות AI, מבנים וכל מיני שיעורי משחק ויגיון משחק. אתה יכול להתמקד ביצירת סביבה חדשה ויפה למשחק, או להרחיב את שיעורי משחק הליבה באמצעות תכנית כדי להוסיף מצב משחק חדש לגמרי ומכניקה חדשה. עם הזמן נפרט כיצד ליצור מצבי משחק מורכבים יותר בפורום, ונספק עוד דוגמאות כיצד לעשות זאת!

ש: מאיפה אני מקבל את ערכת ה- Ark Dev?

ת: אתה יכול להשיג את ערכת ה- Ark Dev ישירות ממשגרות משחקי Epic. כל שעליך לעשות!

ש: היכן אוכל לקבל עזרה בערכת Ark Dev?

ת: בפורום המודדינג הרשמי “ארון: הישרדות התפתח”! מנחים מצוות DEV יעשו כמיטב יכולתנו כדי לעזור לכם בכל שאלה או סוגיות טכניות שיש לכם, ואנחנו ממליצים לכם לקרוא על התיעוד הכללי של Unreal Engine 4 ב- WWW.לא מציאותית.com.

להפעלת מפה או מפה מותאמת אישית

כדי להוריד מצבים או מפות, פשוט עבור לדף סדנת Steam של Ark ולחץ על “הירשם” על הפריט שתרצה לקבל.

ואז במשחק תוך כדי משחק ARK, תראה אוטומטית את שם המפה או ה- MOD מופיעים בתפריט “מארח / משחק מקומי”, עשוי להיות לאחר עיכוב קצר בזמן שהתוכן מוריד ברקע. אם ה- MOD עודכן, אתה יכול גם לרענן ידנית את כל המצבים המותקנים שלך באמצעות כפתור “עדכון Mods”.

לאחר מכן תוכלו לשחק באופן מקומי או לארח איתו משחק מקוון. לחלופין, אתה יכול פשוט להצטרף לשרת מקוון שמשחק מפת סדנה בהתאמה אישית (מסומנת על ידי שדות “שם ארק / מפה מותאם אישית” ברשימת ההפעלה), והיא תוריד אוטומטית לפני שתתחבר למשחק – במקרה זה , תראה אינדיקציה להתקדמות על המסך כיצד ההורדה מתקדמת.

יצירת מפה או מפה מותאמת אישית

כדי ליצור מפות או מצבים משלך, ראשית תצטרך להירשם (או כניסה) ולהוריד את משגר המשחקים Epic.

לאחר הורדה והתקנה של משגר משחקי Epic, עבור לכרטיסייה ARK, צור ולחץ על התקן.

ההורדה יכולה לקחת זמן מה מכיוון שיש הרבה מדיה במשחקים ומטמון תוכן כדי להפחית את זמני העומס. אף על פי כן, העורך יכול לקחת הרבה זמן כדי להתחיל בפעם הראשונה וייתכן שאתה מסתכל על זמני המתנה של עד 30 דקות לריצה הראשונה.

כאשר העורך נטען, אתה תהיה במפת מבחן ותוכל ללחוץ על כפתור “הפעל” בסרגל הכלים של העורך כדי להתחיל לשחק, או לפתוח “מפות \ theislandsubmaps \ theisland.אום “לחקור את אי הארון המלא. לחלופין תוכלו לפתוח “Mods \ Dinoarena \ Dinoarena.אמאפ “לראות איך מורכב מוד פשוט לבישול.

תיעוד מלא לעורך Unreal Engine 4 המשמש ב- ARK ניתן למצוא כאן: https: // מסמכים.לא מציאותית.com/עדכני/int/engine/index.html

מבשלים והעלו לסדנת קיטור

כשאתה מוכן ליצור ולפרוס מפה משלך לסדנת Steam, הנה התהליך הבסיסי:

וודא שהמפה שלך וכל תוכן חדש שהוא משתמש בו (הדפסים, נכסי אמנות, כל נכסים חדשים) ממוקמים ב- “\ תוכן \ mods \ yourmodname \”.

לאחר מכן לחץ על כפתור “COOK & ELOAD TO STEAM” בסרגל הכלים של העורך:

בתיבת הדו -שיח שמופיעה, תראה את ה- MOD שלך רשום, אם הוא נמצא בתיקיית “\ תוכן \ mods \ yourmodname \” (אחרת זה לא יופיע – זה צריך להיות בתיקיית משנה של Mods!). בחר את המוד שלך ואז לחץ על “קוק”. בפעם הראשונה שאתה מבשל את המוד שלך, העורך צריך להרכיב הרבה צללים, כך שזה עשוי לקחת הרבה זמן (אני.ה. 30 דקות ומעלה). עם זאת, טבחים עוקבים יהיו מהר בהרבה מכיוון שהצללים המרכיבים מטמון לדיסק.

(הערה: בישול המוד שלך יבשל אותו למעשה עבור פלטפורמות Windows וגם ל- Mac/Linux, לתאימות מקוונת חוצה פלטפורמות!)

לאחר סיום הבישול, הזן כותרת ותיאור עבור ה- MOD שלך, בחר תמונת תצוגה מקדימה ומצב נראות סדנה ראשוני ואז לחץ על “העלה” לסדנת Steam. תתבקש לתעודות הקיטור שלך (אל תדאג, אנחנו לא מאחסנים אותם) ואז התהליך יתחבר לקיטור וינסה להעלות את התוכן שלך לסדנה. תקבל מחוון התקדמות בסיסי כדי שתדע איך הדברים מתנהלים במהלך תהליך ההעלאה.

לאחר סיום ההעלאה, באפשרותך ללחוץ על כפתור “תצוג פריט בסדנת Steam” כדי להתאים את מצגת הפריט שלך באתר האינטרנט.

כדי לעדכן את התוכן שלך בעתיד, פשוט בישל והעלה שוב!

יהיו לנו הדרכות נוספות לגבי האופן בו מורכבים התכונות הספציפיות של עיצוב ברמת ארון, אך לעת עתה, אל תהסס לחקור ולשנות את מפת “TheIsland” כדי לתנוע את האופן בו הדברים עובדים, כולל תת -הזרם ושל האזור שורצים את האזור. זכרו, בעת תכנון רמות תרצו להתחיל קטנים ופשוטים ואז בהדרגה להתגבר.

אם יש לך שאלות לגבי כלי ה- MOD, אל תהסס לפרסם בפורום Unreal Engine for Ark Modding. אנו מעודדים יצרני Mod Intrepid לעזור זה לזה כאן, ככל שהקהילה יכולה לשתף פעולה כדי לבנות תוכן חדש ומלהיב, כך היא תהיה טובה יותר. הישאר מעודכן לדף הקיטור שלנו, עדכון טוויטר, וכאן למידע נוסף על חדשות Ark Modding הקרובות!

תיהנה ומודדינג שמח!

– צוות הסטודיו Wildcard

תוכנית MOD ממומנת ARK!

היום אנו גאים ונרגשים להכריז על השקת תוכנית MOD ממומנת ARK. ARK תמיד ראתה את Modding ואת ערכת ה- Ark Dev כהיבט חשוב מאוד במשחק שלנו. אנו רוצים לבדוק דרכים לעזור למודרים שלנו לקחת את הפרויקטים שלהם לשלב הבא, בין אם מדובר ביכולות חזקות יותר בערכת DEV, לארח תחרויות עם בריכות פרסים גדולות, לשלב אותן במשחק, או סתם לעבוד ולשתות פעולה עם מודרים והפרויקטים שלהם.

גדול. ShooterGame_2017-02-19_13-23-02-48

מאז שיתוף פעולה עם Epic ופתיחת ערכת ה- Ark Dev שלנו ביולי 2015 וראינו למעלה מ- 2,500 מצבים שונים נכנסים לסדנת Steam שלנו. זה אנדרסטייטמנט לומר עד כמה אנו מעריכים באמת ומעריכים את קהילת המודדינג שלנו ורוצים לעשות יותר כדי לעזור להקל על התקדמותם של מצבים, כמו גם מודרים.

גדול. ShooterGame_2017-02-19_13-23-02-48

Mods Ark תרמו מאוד לאריכות החיים ולמגוון של המשחק, ואנחנו מודים מאוד ליוצרי התוכן המוכשרים שעושים אותם. עם התוכנית החדשה של ‘Mods ממומנים Ark’, אנו שואפים להיות מסוגלים לתמוך בכמה מהסופרים המבטיחים ביותר ישירות, ולהמשיך למשוך את המודרים המוכשרים ביותר בעולם לבנות תוכן חדש מדהים עבור ארון.

גדול. ShooterGame_2017-02-19_13-23-02-48

אנו מאמינים כי היוזמה האחרונה שלנו תאפשר לנו לעשות את הצעד הבא לסייע למודרים בהמשך. פרויקט Mods ממומן נועד לספק תמיכה פיננסית, פיתוח ושיווק במהלך החסות. אנו נספק קצבה של 4,000 דולר כלפי פרויקטים של Player Mod בכל חודש כדי לסייע בעלויות פיתוח שוטפות של הפרויקטים שלהם, כאשר אפשרות לשלב מצבים שהושלמו בשחרור הרשמי של ARK: Survival התפתח במחשב האישי ובקונסולה.

ניתן לצפות כאן בחבורה הראשונה של המודרים שנבחרו לחסות:
https: // survivetheark.com/index.PHP?/ארון בחסות-מודלים/

גדול. ShooterGame_2017-02-19_13-23-02-48

במהלך החסות, המודרים יעבדו איתנו, ובמיוחד, סדריק בורקס (יוצר פרימיטיבי+ וסטודיו Wildcard mod liason) כדי לראות כיצד הם מתקדמים במהלך החודש. הם יעברו ביקורות כדי לוודא שדוחות באגים שהשחקנים עשו נפתרים, ושהפרויקטים שלהם מתקדמים ומתפתחים. חסות יכולה להסתיים עבור MOD אם לא מתקדמת התקדמות, ואנחנו שומרים על עיניים פקוחות עבור מודרים אחרים שאנו יכולים לעבוד איתם!

גדול. ShooterGame_2017-02-19_13-23-02-48

לאלו מכם שמגרדים כדי לקבל modding in ark, תוכלו להתחיל מייד! ערכת Ark Dev היא גרסה מפושטת של עורך Unreal Engine 4, שנערך במיוחד כדי לייעל את התהליך של יצירת מצבים, מפות וסך ההמרות עבור ARK: הישרדות התפתחה, ואז ניתן להעלות ישירות לסדנת קיטור למשתמשים אחרים להוריד ולהוריד לְשַׂחֵק. עקוב אחר ההדרכה “איך לשפץ” כדי להתחיל, ואז הצטרף לקהילת ארק, השתתף בפורום Modding של Unreal Engine Ark כדי לצאת לדרך!