Final Fantasy XIV מקוון תיקון 6.

מרכזי נתונים ושרתים חדשים לצפון אמריקה נמצאים בעבודות זמן מה וצריך להתעכב קצת. אבל סוף סוף זה קורה ויש לו תאריך מאושר: 1 בנובמבר. יהיה מרכז נתונים חדש בשם Dynamis וזה יאכלס ארבעה שרתים חדשים: Halicarnassus, Maduin, Marilith and Seraph. יושידה ציין כי תקופת תחזוקה של 24 שעות (החל ב -31 באוקטובר) עשויה להיות נחוצה.

תיקון FFXIV 6.25 סיכום מכתב חי, תאריך שחרור, שינויי עבודה, מעריצים פסט ועוד

כחלק מהאקסטרווגנזה שלהם בת 14 שעות, היה לנו המכתב החי האחרון של המפיק המכסה את מה שחדש עבור Final Fantasy XIV. הבמאי והמפיק נוקי יושידה אירח אותו לצד הבמאי הקהילתי טושיו מורוצ’י קוספליינג בתור לופוריט, איפור מלא והכל. המכתב החי התחיל עם יושידה בודק את המשוב על תיקון 6.2 תוכן ושוב את התוכן הקרוב עבור Ffxiv תיקון 6.25, אמור לצאת ב -18 באוקטובר.

כאן סיכמנו את כל מה שמכוסה במכתב החי, כולל הקטע בתהליך פיתוח וכתיבה של הסיפורים עבור Ffxiv . מכיוון שהזרם היה יפני בלבד, הסתמכנו על התרגומים החיים על ידי Ffxiv ערוץ דיסקורד של Reddit.

ביקורות יושידה Ffxiv תיקון 6.2

במחצית הראשונה של המכתב החי היה יושידה לעבור את כל התיקון 6.2 תוכן והסבר כמה מהחלטות העיצוב ומשוב הנגן. מהמאגר של שבוע של שבוע הפשיטה הפראית לחזון שלהם לשינויי עבודה עתידיים, הוא קילף מעט את הווילון כדי לספק קצת תובנות מפתחים.

משפט הכתר של ברקארקיה של סטורם

הכתר של FFXIV Storm Barbariccia

 • זהות הוחזרה לפני השחרור כדי לשמור על התעלומה ולהמשיך לשחק במנחש מי יופיע מבחינת הפניות הסופיות IV IV.
 • הכתר של סטורם תוכנן להיות מהיר בקצב וקצב גבוה מבחינת המכניקה. המריבות האחרונות תוכננו כמו חידות לפתור, ולכן Barbariccia היה שינוי קצב.

פשיטות Pandaemonium abyssos

 • נועד לחקור את להבריאה מאז שהיה לו יציאה מוקדמת ב Ffxiv ולא נחקר Endwalker MSQ.
 • יושידה הופתעה שלדמות היו קווי קול במאבק ולא ידע עד שהוא שיחק את הפשיטות.
 • למרות שהם פועלים בתקציב הדוק, ההצלחה האחרונה של Ffxiv תן להם להוסיף עוד דברים כמו קווי קול נוספים.

פשיטה פראית מאגר של שבוע אחד

 • המשוב היה חיובי מאוד ביחס לשחרור הגרסאות הפראיות של הפשיטות עד שבוע לאחר שחרור התיקון.
 • חששות לגבי ציוד מעוצב שלא נמכר באותה מידה, אך היו מקרים בהם שרתים מסוימים מכרו הרבה יותר משחרור פרא קודמים.
 • הם עדיין בודקים משוב ונתוני שחקנים, אך הקבוצה נוטה לעשיית אותה שחרור פראי בעתיד בעתיד.

מדריך טקסט פראי של FFXIV P6S

משוב על שינויי עבודה

 • יושידה והצוות התבוננו בכל המשוב וימשיכו להסביר את תהליך העיצוב שלהם והנמקה מאחורי שינויים בעתיד בעבודה עתידית.
 • יושידה מרגיש שחלק מהסיבות שלהם הוצאו מהקשרם כך שהוא יציע פרטים נוספים בעתיד.
 • יש חששות שקבוצת DEV ושחקנים בוחנים נתונים שונים בהקשר של משרות, ויוצרים כמה בעיות.
 • תיקון 6.25 ו 6.28 שינויים בעבודה יכללו רק התאמות מספר (עוצמה, משך זמן וכו ‘).
 • .3.
 • לבוסים בקטטות חדשות יש ארגזי מכה גדולים יותר כדי לעזור למשרות תגרה עם זמן פעילות. זה אחד הגורמים שהם שוקלים עם שינויי עבודה עתידיים.

PVP וקונפליקט גבישי

 • הסכסוך הגבישי היה פופולרי מאוד, מה שמגביר את הרלוונטיות של PVP.
 • שינוי העבודה הגדול ביותר בתיקון 6.25 תהיה מערכת הכיסוי של פלדין.
 • שינויים גדולים יותר בעבודה שתוכננו לתיקון 6.28.

מקלט אי

 • יושידה הדגישה את כוונת העיצוב של “החיים האיטיים” למקדש האי, והם רואים שחקנים min-max משימות האי שלהם, במיוחד שחקנים יפניים.
 • הוא מזהה משוב לרצון לתכנן איים בודדים בצורה חופשית יותר כדי לגרום להם להתבלט, אך אמר שקשה ליישם מבחינה פיתוח.
 • .

עניינים אחרים בקצרה

 • . יושידה ציין כי ביצוע אלה בו זמנית קשה מכיוון שהם משתמשים באותו זיכרון מערכת, אך הם עובדים על שיפור זה.
 • כלי הנשק של FAE היה צוות עיצוב ההילוכים שהגביר את המשחק שלהם. יושידה מודה שבעיה ב”גדילה “עם תכונות היא שגם משוב הנגן מתפתח, מה שמוביל לעוד בקשות.
 • .
 • יושידה נפגש עם חברי הצוות על התיקון 7.0 שיפוץ גרפי והם דנים בדרכים חדשות להציג אפקטים חזותיים.
 • יושידה אומר כי משוב של שחקן תמיד מעודד, אבל בבקשה להיות נחמד לגבי זה.
 • תיקון 6.28 ישוחררו ב -1 בנובמבר, רק שבועיים אחרי תיקון 6.25.

תיקון 6.

יש לנו תאריך שחרור מוחלט עבור Ffxiv תיקון 6.. . עם זאת, לא היה הרבה מבחינת מידע חדש. קיבלנו שני טיזרים צילום מסך, אחד מראה מה קורה כשאתה מתקדם במשימות השבט של אומיקון ועוד זוהר חדש עם נושא ריגול חדש.

.25 הם המשימות השבטיות של אומיקרון, משימות הילדיברנד החדשות, כלי הנשק של מנדוויל, הגרסא הראשון והקריטריון הצינוק. .

הרחבת השרתים בצפון אמריקה מגיעה בנובמבר

. . יהיה מרכז נתונים חדש בשם Dynamis ארבעה שרתים חדשים: Halicarnassus, Maduin, Marilith and Seraph. יושידה ציין כי תקופת תחזוקה של 24 שעות (החל ב -31 באוקטובר) עשויה להיות נחוצה.

Ffxiv Dynamis צפון אמריקה

.0 ככל שבסיס הנגן גדל.

הרחבת דיור FFXIV והגרלות על שרתים חדשים

דיור שחקנים היה נקודת כאב מזה זמן רב ותהליך ההגרלה החדש הציג כמה תסכולים חדשים. .

באשר לשרתים החדשים במרכז הנתונים הקרוב של Dynamis, הגרלת הדיור הראשונה תחל ב- 5 בנובמבר. אם אתה מעוניין לשחק בשרתים החדשים ורוצה בית, עיין בסיכום שלנו כיצד Ffxiv עבודות הגרלת דיור.

הפחתת תהליך כתיבת הסיפורים עבור Ffxiv

קטע מרכזי במכתב החי התמקד בתהליך הפיתוח לצוות הכתיבה והסיפור. הוא הציג את Daichi Hiroi (מעצב סיפורים מוביל), בנרי אודה (מעצב סיפורים בכיר) ונטסוקו אישיקאווה (מעצב סיפורים בכיר). שלושה אותם מפקחים ומנהלים Ffxiv.1. הם גם הסבירו את תהליך הכתיבה החדש עבור Ffxiv .

למרות שלא בהכרח נחשף מידע חדש ומלהיב, הוא האיר אור על התפתחות מורכבת ומעורבת . הם דנו בכל דבר, החל מכתיבת דיאלוג ותסריטים, יישום טקסט Quest, יצירת Cutscenes, לגרום לצוותים אחרים להיות מעורבים כדי לסיים את יצירת תוכן הסיפור, וזרימת העבודה כדי שהכל יתכנס.

הם השתמשו במשימות התפקיד מ Shadowbringers כדוגמה עד כמה מורכב ומורכב תהליך פיתוח הסיפור יכול לקבל. . .”

אם אתה מעוניין, הצענו לעבור אל Ffxiv ערוץ דיסקורד של Reddit ובודק את התרגום של הקטע בעדכוני התרגומים והג’ולייטר.

FFXIV FAN FEST חוזר בשידור חי באופן אישי

ההודעה הגדולה במהלך המכתב החי הזה הייתה חזרתו של Ffxiv Fan Fest. בצפון אמריקה תהיה פסט האוהדים שלה בלאס וגאס, NV בתאריכים 28-29 ביולי, 2023, אירופה תהיה בלונדון, בריטניה בתאריכים 21-22, 2023, ויפן תהיה מתישהו בשנת 2024. יושידה אמר שהדברים קצת יותר קשה לתכנן ביפן כך שהם עדיין בתהליך של אבטחת מיקום. פרטים נוספים יגיעו ברגע שזו הייתה רק ההכרזה.

בגלל המגיפה הגלובלית, Ffxiv היה צורך לבטל אירועי Fanfest בשנת 2020. גרסה מקוונת הושמעה בשידור חי בשנת 2021, אך האירוע יחזור להיות כנס אישי החל מהשנה הבאה.

זוכים בתחרות עיצוב נשק ותחרות עיצוב ריהוט חדשה

הזוכים הקודמים בעיצוב הנשק זוכים בתחרות התחרות נחשפו לפני זמן לא רב, אך כאשר Reaper and Sage היו עבודות חדשות לגמרי Ffxiv, זמן רב יותר לתחרות על שתי המשרות. שני מנצחים נבחרו לכל עבודה ותוכלו לבדוק את העיצובים שלהם למטה.

תחרות העיצוב הבאה של Purhihsing הוכרזה גם כן. פרטים נוספים יהיו זמינים בלודסטון, הרשמי Ffxiv אתר, במועד מאוחר יותר.

כל החוזרים של קד קדוש חוזר החודש

לבסוף, האירוע העונתי הבא הוא כולו בעקבותיו של סנט לחגוג את עונת ליל כל הקדושים. אירוע מפחיד חוזר ויהיה כמובן תכונת משימות ותגמולים עם נושא כראוי. איטרציה אחרונה זו של כל וואק סן מתחילה ב -19 באוקטובר, יום אחרי תיקון 6.. פרטים נוספים יהיו זמינים בקרוב בלודסטון.

Final Fantasy XIV Online .25
מציג תוכן קרב חדש עם
צינוקים וריאנט וקריטריון

להרוויח תגמולים חדשים מהנה במשחק עם חזרתו של מחר
האירוע העונתי של כל הקדושים

לוס אנג’לס (אוקטובר. 18, 2022) תיקון 6.25, הכולל את הופעת הבכורה של צינוקים של וריאנט וקריטריון, המשך משימות הצדדיות של Hildibrand הרפתקאות צדדיות, תחילת סדרת החיפושים לשיפור הנשק Manderville, ועוד. שחקנים יכולים גם לצפות קדימה לאירוע העונתי של All Saints Wake In-Game, שנמשך החל מה -19 באוקטובר עד 1 בנובמבר.

 • קווסטים חדשים לסיפור צדדי – איכשהו הרפתקאות הילדיברנד עוד יותר ממשיכות בתיקון 6.25.
 • משימות שיפור נשק חדשות .סדרת X, שתתחיל איכשהו ב- Hildibrand Adventures Questline.
 • משימות שבטיות חדשות: אומיקרון – משימות יומיות חדשות לתלמידי הארץ.
 • תוכן קרב חדש “צינוקים משתנה” . שחקנים יחקרו צינוקים עם ננמו, הכוללים מסלולי הסתעפות, שיכולים להשתנות בהתאם לפעולות השחקן בתוך הצינוק. ניתן להשיג גם פוליוס מכל מסלול, שניתן לחבר יחד כדי להסיק סודות ולהשלים את כל הסיפור.
 • צינוקים קריטריון -קושי גבוה תוכן ארבעה שחקנים הכולל אזור דומה ויזואלי לצינוקים הווריאנטיים, אך עם מסלול מוגדר. מבוכים קריטריון יכללו שתי רמות קושי, שלכל אחת מהן מערך כללים ומאפיינים ייחודיים משלהם.

לצד העדכון, האירוע העונתי של All Saints Wake In-Game אמור לחזור ב -19 באוקטובר. פועל עד ה -1 בנובמבר, השחקנים יוטלו לנסוע לגרידניה כדי לקחת חלק בסדרת משימות אירועים מפחידים כדי להרוויח תגמולים חדשים מהנים. למידע נוסף על האירוע במשחק בכתובת: https: // sqex.ל/paex9

בנוסף, Final Fantasy XIV לאחרונה הוכרז פסטיבל האוהדים 2023-2024 לחזור עם אירועים אישיים בצפון אמריקה, אירופה ויפן. .finalfantasyxiv.com

לבסוף, שחקנים יכולים לצפות קדימה להרחבה הקרובה של מרכז הנתונים בצפון אמריקה המתקיימת ב -1 בנובמבר. התוספת תשמש להפחתת גודש עוד יותר בתקופות שיא עבור בסיס השחקן המתרחב מתמיד, כאשר מרכז הנתונים ההגיוני החדש, שנקרא “Dynamis”, המורכב בתחילה מארבעה עולמות חדשים עם תוכניות להתרחב בעתיד. פרטים נוספים זמינים בכתובת: https: // sqex.

עם יותר מ 27 מיליון שחקנים רשומים בסך הכל, מעולם לא היה זמן טוב יותר למצטרפים החדשים להתחיל את הרפתקאותיהם בהשבית הביקורתית Final Fantasy XIV Online סָגָה. הניסיון החינמי המורחב כולל כעת את כל התוכן מ תחום נולד מחדש ™ וה הרחבה (ועדכונים באמצעות תיקון 3.56), כמו גם מירוץ נוסף שניתן לשחק (Au RA), ושלוש עבודות נוספות שניתן לשחק (אביר אפל, אסטרולוג ומכונאי). שחקני ניסיון בחינם יכולים ליהנות מאות שעות של משחקים עטורי פרסים וחוויות סיפור שוות ערך לשני כותרות מלאות של Final Fantasy, ללא הגבלה על זמן המשחק. מידע נוסף זמין: http: // sqex.ל/ffxivfreetrial

שחקנים חדשים המעוניינים לעלות למהירות יכולים לצלול ל Final Fantasy XIV Online סדרת מדריכי המתנע, סדרת וידיאו מקוונת עם שבעה חלקים המספקת לשחקנים מתחילים עם טיפים וטריקים כדי להפיק את המרב מההרפתקה שלהם. סדרת הווידיאו ביוטיוב עוקבת אחר מסעו של השחקן החדש קאז והמנטור שלו מאיירה, שמנחה אותו דרך צעדיו הראשונים באורזאה. צפו בסדרת הווידיאו באופן מקוון בכתובת: https: // sqex.ל/8q2pq

למידע נוסף על Final Fantasy XIV: Endwalker, בקר באתר הרשמי בכתובת: https: // na.finalfantasyxiv.com/endwalker/

קישורים קשורים
Endwalker אתר קידום מכירות: https: // na.finalfantasyxiv.com/endwalker/
אתר העיתונות Square Enix®: https: // לחץ.נא.ריבוע-אנניקס.com/
Lodestone®: https: // na.finalfantasyxiv.com/lodestone/
פייסבוק רשמי®: https: // www.פייסבוק.com/finalfantasyxiv
טוויטר רשמי®: @Ff_xiv_en
אינסטגרם רשמי:: @ffxiv
#Ffxiv

אודות Square Enix, Inc.
Square Enix, Inc. מפתחת, מפרסמת, מפיצה ומרשיכה את Square Enix® ו- Taito® תכני בידור ממותגים ברחבי אמריקה כחלק מקבוצת החברות Square Enix של חברות. . Square Enix, Inc. הוא u.ג.-חברת בת מבוססת בבעלות מלאה של Square Enix Holdings Co., .

מידע נוסף על Square Enix, Inc. ניתן למצוא בכתובת https: // square-enix-games.com

Final Fantasy XIV © 2010 – 2022 Square Enix Co., בע”מ. כל הזכויות שמורות.
איור לוגו: © 2021 יושיטקה אמנו
Endwalker, תחום נולד מחדש, Heavensward, Logo Final Fantasy XIV, Dragon Quest, Eorzea, Final Fantasy, Logo Final Fantasy, The Lodestone, Space Space, Square Enix, The Square Enix ו- Taito הם סימנים רשומים או סימנים מסחריים של The The Logo Square Enix קבוצת חברות. “פלייסטיישן” והלוגו המשפחתי “PS” הם סימנים מסחריים רשומים ו- “PS4” ו- “PS5” הם סימנים מסחריים של Sony Interactive Entertainment Inc. כל שאר הסימנים המסחריים הם נכסים של בעליהם בהתאמה.