20 המשחקים הצבאיים הטובים ביותר למחשב ב- Steam

זוהי החוויה הטקטית האולטימטיבית של מלחמת העולם השנייה עם סולם 1: 1. אף משחק לא עושה את זה טוב יותר, אפילו לא למשימה קרבית. קשה להיכנס וזה ידרוש קצת צפייה בהדרכה וקריאה ידנית אבל אין שום דבר דומה לזה. לפני שתנגן את זה טוב יותר למד כיצד יחידות יבזבזו זמן בהנחת חוטים על המגרש, אילו חוליות נמצאות בטווח הצעקות, ואילו הן זקוקות ליצירת קשר רדיו כדי לבצע את עבודתם. אין קו תקשורת? איך יידע מפקד התותחנים שלך מתי ואיפה לירות? זה סוג כזה של משחק. ועדיף להיכנס עם הבנה מסוימת של טקטיקות מלחמת העולם השנייה וארגון היחידה. טקטיקות Graviteam: מיוס חזית לא מושך אגרופים אבל זה נפלא.

משחקי המלחמה הטובים ביותר ב- Steam

מכירת קיץ Steam היא אירוע שנתי המתארח על ידי Steam, פלטפורמת משחק מקוונת פופולרית. במהלך המכירה אנשים יכולים לרכוש משחקים במחירים מוזלים, כולל משחקי אסטרטגיה.

זהו מאמר עבור הלא -יזומים! למשחק האסטרטגיה נהנים בקרוב להיות. ותיקים שיודעים את ההבדלים בין AUSF. A ו- AUSF. G לא תופתע, והרבה פחות מבדר על ידי כמה ממשחקי הווידיאו שהוזכרו כאן. עם זאת, אם אינך יכול להבחין בדירנקוב משרמן במוזיאון צפוף, מאמר זה הוא בשבילך. נצלו את מלוא מכירת קיץ הקיטור וארזו את הספרייה שלכם מלאה במשחקים מעולים. מעולם לא היה זמן טוב יותר להשיג כמה מכותרות האסטרטגיה הגדולות ביותר שנעשו אי פעם. המכירה פועלת עד ה- 13 ביולי.

זו הזדמנות נהדרת עבור גיימרים להרחיב את אוסף המשחקים שלהם ולנסות כותרות חדשות. במאמר זה, אני אספק לך 50 המלצות משחקי וידאו שתוכלו לרכוש במהלך מכירת הקיץ Steam.

25 המלצות החובה שלי

כדי ליצור רשימת המלצות זו, בדקתי במגוון גורמים, כולל מכניקת משחק (וכמה הם עשויים להיות שונים זה מזה), גרפיקה, ביקורות חיוביות ופופולריות. המטרה הייתה לספק לך מבחר מגוון של משחקי אסטרטגיה שפונים לסוגים שונים של אנשים, החל מתחיל רק מתחיל, ועד ותיק צלקת. אלה בסדר שאעדיף קבלת. אם אתה בתקציב מוגבל, 5 האחרונים מציעים את המפץ הטוב ביותר עבור הדולר שלך.

הירשם לקבלת רשימות והמלצות נוספות!

25 – לבבות הברזל הרביעי

Hearts of Iron IV הוא משחק אסטרטגיה מפואר (מפרדוקס) שנקבע במהלך מלחמת העולם השנייה, שם שחקנים יכולים להוביל כל מדינה בעולם לניצחון או להביס. המשחק מציע כמות אדירה של תוכן, עם תרחישים שונים, ופלגים מרובים, לכל אחד מהם דרכים ייחודיות משלו. זה משחק ארגז חול, בו אתה מציב תנאי ניצחון משלך וחוקר נתיבים אלטרנטיביים להיסטוריה של החיים האמיתיים. זה לא סימולטור צבאי הארדקור, אבל זה עושה עבודה נהדרת להקל אותך לתקופות האפלות של מלחמת העולם השנייה.

24 – FTL

סיפור ההצלחה של Kickstarter, FTL הוא חוויה דמוית נוכלים שמכניסה את השחקנים לנעליו של קפטן ספינה ומטילה אותם בניהול אנשי הצוות והמודולים השונים שלה, בחירת יעדי נשק, ניהול הפצת חשמל, הונאה של מסיבות עלייה, שמירת שריפות בשליטה, ולמעלה כל דבר אחר- הימנע ממות בכל מחיר. יש לו את פסקול משחקי הווידיאו הטוב ביותר בכל הזמנים. זה פשוט מפואר להקשיב ולעולם לא מצליח לגרום לי לחייך תוך כדי כתיבה על הצליל של זה.

אני אצור גם רשימה נוספת עם מבחר מגוון יותר של משחקים מז’אנרים אחרים כמו טייקון וניהול, ועוד אחת עם המלצות אד-הוק אחרות. זה מתמקד בעיקר במשחקי אסטרטגיה מוכווני קרב.

23 – צי אטלנטיק

מפוארים סיכוי לשקוע בביסמרק? חושב שמכסה המנוע שלך ייתכן שלא ייפרץ לשניים? צי האטלנטי הוא הדרך הזולה ביותר להעמיד את מיומנויות הכורסה למבחן. משחקי רוצחים מכה לראשונה, אטלנטיק פיי הוא קרב חיל ימי טקטי ואסטרטגי מבוסס תור, ושחקנים יכולים להוביל גם את חיל הים המלכותי וגם את קריגסמרין ברחבי הקמפיין האטלנטי. זה משחק פשוט, זה לא עושה הרבה בדרך של ריאליזם, אבל אם אתה חילוף ומעולם. צי אטלנטיק מגיע מצויד במערך מדריכים מצוין שעושים כמיטב יכולתם לנווט בשחקנים על פני הזרמים המסובכים של האוקיאנוס. יש לו גם כשלושה תריסר משימות היסטוריות, מצב קמפיין דינמי גדול ועורך קרב בהתאמה אישית. זה אהוב על רבים בגלל הפשטות שלו וכמה קל לעסוק במערכות שלה, להעמיד את השחקנים אחראים הן על היגוי הספינות וירי את התותחים העיקריים שלה.

22-טקטיקות Graviteam: Mius-Front

זוהי החוויה הטקטית האולטימטיבית של מלחמת העולם השנייה עם סולם 1: 1. אף משחק לא עושה את זה טוב יותר, אפילו לא למשימה קרבית. קשה להיכנס וזה ידרוש קצת צפייה בהדרכה וקריאה ידנית אבל אין שום דבר דומה לזה. לפני שתנגן את זה טוב יותר למד כיצד יחידות יבזבזו זמן בהנחת חוטים על המגרש, אילו חוליות נמצאות בטווח הצעקות, ואילו הן זקוקות ליצירת קשר רדיו כדי לבצע את עבודתם. אין קו תקשורת? איך יידע מפקד התותחנים שלך מתי ואיפה לירות? זה סוג כזה של משחק. ועדיף להיכנס עם הבנה מסוימת של טקטיקות מלחמת העולם השנייה וארגון היחידה. טקטיקות Graviteam: מיוס חזית לא מושך אגרופים אבל זה נפלא.

21 – מלחמה מוחלטת: Warhammer II

זה משחק המלחמה הכולל הטוב ביותר בעשר השנים האחרונות. אם אין לך כסף לקנות משהו אחר, קנה מלחמה מוחלטת: Warhammer II. קרא לזה מיוחד, יוצא דופן, שובה לב, מרתק או משכנע. אבל הקרבות של Warhammer II הם כל כך הרבה יותר מעניינים מאלו בני אדם משעממים ומציקים שמציצים זה את זה. דרקונים, שודדי זומבים, רוחות רפאים, אלפים, עצים ענקיים, לטאות, סקייבן ותוהו ובוהו, כולם פונים זה לזה עם שילובי הצבא האבסורדי ביותר שיש זמינים. האם קנטאורים מתפוצצים על ידי עיוות אש? חשבון. גוף ההרוס של ספינה עם שתי רגליים יורה תותחי יד על שורות של אלפים גבוהים? חשבון. האם מנטות פראיות ומכשפות קורעות זו את זו? חשבון.

20 – טקטיקות הילוכים

טקטיקות Gears הוא משחק סולידי, עם סיפור עלילה מתחת לממוצע ומצגת חזותית מצוינת. זה מוסיף הרבה ממה שהופך את Gears of War כל כך לזיהוי למשחק טקטיקות תלת מימד פנטסטיות ומהנות שנגררות על ידי חוסר אפשרויות, יכולת חוזר וסוכנות שחקנים. זו הזדמנות מבוזבזת שהייתה יכולה להיות אחד המשחקים הכי משעשעים בז’אנר, רק אם היא הייתה מסוגלת למסמר את שכבת הניהול כמו גם היא הטקטית.

19 – אגדה אינסופית

Endless Legend הוא משחק וידאו אסטרטגי 4x מבוסס תפנית שפותח על ידי אולפני Amplitude ושוחרר בשנת 2014. המשחק מוגדר בעולם הפנטזיה של אוריגה, ארץ מסתורית ויפה המלאה בהריסות וסודות עתיקים הממתינים להתגלות. אחת התכונות הייחודיות של אגדה אינסופית היא הכללת פלגים קלים, קבוצות עצמאיות שניתן ליישם או לכבוש. פלגים אלה יכולים לספק בונוסים ויחידות ייחודיים, מה שהופך אותם לבעלות ברית יקרות או אויבים מסוכנים. אגדה אינסופית היא 4X אסטרטגית ביותר המציעה תערובת ייחודית של חקר, דיפלומטיה ולחימה

18 – האקדמיה לקרב

מעולם לא שיחק משחק מלחמה לפני כן אבל התכונן לקפוץ לגרוג-ביטאט? תסתדר עם האקדמיה לקרב, הידידות ביותר של משחקי וורגרים. אקדמיה לקרב ראויה למקום בספריה של כל מתחילים ולפחות מארוחת בוקר זולה ולא בריאה, אין באמת תירוץ. המשחק מציע מגוון מגוון של יחידות, כולל חי”ר, טנקים, ארטילריה ומטוסים, שלכל אחד מהם חוזקות וחולשות. אחת התכונות העיקריות של האקדמיה לקרב היא מערכת הבקרה החדשנית שלה, המאפשרת לשחקנים לבחור בקלות יחידות, להעביר אותם סביב שדה הקרב ולעסוק בלחימה. ממשק המשחק נועד להיות אינטואיטיבי וידידותי למשתמש, ומאפשר לשחקנים להתמקד באסטרטגיה וטקטיקות ולא להיאבק עם בקרות מורכבות. במחיר הנמוך של דולר, מה עוד אתה יכול לשאול?

17 – הצינוק האפל ביותר

החלוץ של ז’אנר ה- PTSD-RPG, אהוב גישה מוקדמת, ואחד משחקי האסטרטגיה הטובים ביותר/ אסטרטגיה מבוססי תור, שנעשו אי פעם, הצינוק האפל ביותר ייקח אתכם לחקור את הפינות האפלות ביותר של המערות העמוקות ביותר. שליחת בני אדם אחרים עמוק יותר ויותר לבארות הטירוף כשהם מסתכנים, חסרי תקווה ומפחדים נגד היצורים העתיקים של העבר בעבר. הכל תוך כדי ניסיון לפתור את מה שקרה שמוביל את האחוזה המשפחתית שלך לחורבה. האסתטיקה המדהימה, שיעורי הדמות הלא שגרתית, הלחימה העונשית, היבט הניהולי והרעיון שהגיבורים שלך הם לא יותר מאשר בני אדם בעלי אופי שברירי שיכולים, תוך שנייה אחת. העבירו שביתה ביקורתית שתנצח את היום ובריצת הצינוק הבאה הם יכולים להיתקל בחוויה קצרה כמעט מוות שתשלח אותם לפירוק נפש לא טוב. התמקדות זו בבריאות הנפש של הדמויות שלך וההשפעה האמיתית שיש לה על המשחקים עוזרים להמשיך את הרעיון שטירנות ומוות משחקים יחד, יד ביד, באפלה ביותר של הצינוקים.

16 – קדירות מלחמה

קדימות מלחמה הם משחקים מוזרים ומענגים. מצד אחד, זה משחק מסוג שונה באמת ממה שהייתי רגיל ואם משהו חדש, זה בדרך כלל מרגש אותי. מצד שני, זה כל כך מהיר וקצב כל כך פשוט שאני נוטה לאבד עניין בקמפיין שאני משחק כרגע, ובכל פעם שאני אתגר את המשחק אני מתחיל חדש. המשחק אפילו מתאר את עצמו כ”משחק מלחמה אסטרטגי מבוסס תפנית שתשיק בכל פעם שתרצו לצלם את מלחמת העולם השנייה אך אין לכם זמן למשחק אסטרטגיה מפלצת “. זה תערובת נחמדה בין משחק מלחמת העולם המלאה של מלחמת העולם השנייה בבחירתך, בשילוב עם אסטרטגיה מפוארת ומגדרת עם ניהול שטחי בכל מה שקשור לקרבות. זה נותן לך תחושה של להיות בברלין או במוסקבה לקבל החלטות אסטרטגיות ברמה גבוהה ללא כל משחקי המוך והמיקרו-ניהול כמו לבבות הברזל כרוכים.

15 – Warhammer 40,000: CattleSection

Warhammer 40,000: BattleSection הוא משחק נהדר בפני עצמו. אריזת קבלת החלטות טקטיות חכמות עם נחתים בשרי הספורטיביים אסטרונומיים (ולא פרופורציונליים) כלי נשק גדולים מפזרים חומר טיראני לממלכה Come. זה לא רק משחק טקטי מבוסס תור טוב מאוד, אלא גם משחק האסטרטגיה הטוב ביותר מבוסס תור שיצא אי פעם לזכיינית Warhammer.

14 – קמפיינים מכריעים ARDENNES פוגעים

קמפיינים מכריעים: Ardennes Offepply הוא משחק המלחמה המבצעי הטוב ביותר ששיחקתי אי פעם, תקופה. ההחלטה להתרחק מההיבטים המופשטים יותר של משחקי מלחמה אחרים ברמה התפעולית וליישם באומץ תכונות חדשות צריכות לשמש כדוגמה של ספר לימוד לאופן בו ז’אנר, שנחשב בעיני רבים כמעופש ועברו ניתן להניע את ראש הממשלה לגבהים חדשים עם הידע, התשוקה וההשראה הנכונים. על מעבר לקריאת החובה, קמפיינים מכריעים קיבלו אסטרטגיית הזהב הראשונה וחותמת האישור המוחלטת בשנת 2021.

13 – צפון רע: מהדורת יוטון

צפון רע: מהדורת Jotunn הוא משחק אסטרטגיה בזמן אמת עם שכבת מטא סוררת-לייט, שם שחקנים לוקחים את התפקיד של מפקד שבט ונאלצים להגן על ממלכתם הרב-איילית מפני פולני ויקינג. קונספט די מסודר, שמבצע בצורה מבריקה את הטקטיקות המינימליסטיות בזמן אמת על ידי הגבלת לולאת המשחק על ידי כך שהשחקן תמיד נמצא בהגנה והמטרה היא תמיד למנוע מהוויקינגים להבהיר את הבניינים בכל אי.

12 – טקטיקות צל: להבי השוגון

אם יש משהו שלמדתי מלהשחק בשתי טקטיקות הצללים: להבי השוגון והדאפרדוס 3 הוא שמשחקי מימימי הם מאסטרס במלאכה שלהם וכי הם שיכללו את ז’אנר האסטרטגיה של התגנבות, והחייבו סוגר במשחקים שנספו זה מכבר. הסיבה שאני ממליץ לך להרים טקטיקות צל במקום Desperados 3 היא פשוט בגלל המחיר. אם יש לך את התקציב ויכול להשיג גם נואש אתה לא תשתבש, אם לא, אז טקטיקות צל הוא פשוט מצוין בפני עצמו. כמו כן, אם אינך בטוח אם זה הז’אנר הנכון עבורך, טקטיקות צל.

11 – צלבני מעוז

בהתחשב עד כמה המשחק הזה זול תמיד, אין מצב שלא הייתי ממקם אותו ליד העשירייה האישית שלי. צלבן מעוז היה שיפור מוחלט לעומת הפרק הראשון, על ידי הובלת המשחק למזרח התיכון במהלך מסעי הצלב. הבילוי המכבד שלה לאווירה של ארץ הקודש הוא פשוט פנטסטי. המכניקה החדשה מעניקה למשחק תחושה של מקום וגורמת לו להרגיש מובחנת מקודמתו: יחידות חדשות, אדמות חקלאיות, שכירי חרב, הגנות חדשות, ושינוי מהיר באסתטי במשחק, צלבן מעוז מסמן את שיא הסדרה. השליטים המוסלמים הם שינוי מהנה בקצב ממקביליהם האירופיים, כאשר סלאחדין הימר על מזלו על חרבותיו הערביים המשובחים הבינוניים ובו-חרבותיו. הח’ליף, מתחת לקפיה שלו, משתמש בעבדים כדי להטריד ולהחליש את כלכלות השחקן לפני שהוא מכה. הסולטאן משמש כהקלה קומית של החבורה (בדומה לאופן בו החולדה הייתה הראשונה). הנוצרים מקבלים גם את ריצ’רד לב האריות והקיסר.

20+ המשחקים הצבאיים הטובים ביותר למחשב ב- Steam

מחפש משחקים צבאיים של מחשב טוב ב- Steam? אל תסתכל עוד יותר, מכיוון שאנחנו מדורגים את המשחקים הצבאיים הטובים ביותר קיטור שבהחלט תמצא שווה את זמנך. חנות הקיטור יכולה להיות מתסכלת לגלוש, מכיוון שלעתים קרובות הם מיותרים מדי במערכת התיוג שלהם. כדי להבטיח שתמצא בדיוק את מה שאתה מחפש, דפדף ברשימה זו של משחקי המחשב הצבאי הטובים ביותר ב- Steam.

משחקים צבאיים עוסקים באסטרטגיה ודוגמה ידועה אחת היא Strike Counter-Strike, משחק צבאי מבוסס, רב-משתתפים, מגוף ראשון, המתמקד בטרור. יעדי המשחק הצבאי הזה כוללים הכל, החל מפיגוע פצצה ועד משא ומתן לבני ערובה. בסערה עולה, השחקנים נופלים למשחק צבאי בגוף ראשון שנקבע במלחמת העולם השנייה. זוהי חבילת ההרחבה העצמאית של התזמורת האדומה 2, כאשר התפאורה עברה לקמפיין האוקיאנוס השקט ומציגה ארסנל נשק חדש עבור ה- U.ג. ויפן.

הצביעו על המשחקים הצבאיים ב- Steam שתמליצו עליהם לגיימרים אחרים, והצביעו על כל מה ששיחקתם אך לא נהניתם.