איפה ההריסות בפורטניט פרק 3

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

אתה צריך למצוא שני שרידי דורברבורגר להריסות ב’פורטניט ‘ – הנה איך למצוא אותם

לרוע המזל, ההריסות אינן ממוקמות על המפה ‘Fortnite’, אז איפה הן? תצטרך לאסוף שני שרידי דורברבורגר במשחק.

יולי. 6 2022, עודכן 5:35 עמ ‘.M. ET

חורבות ב'פורטניט '

הגיע הזמן לעוד מוצלב ב Fortnite – והפעם אינדיאנה ג’ונס עולה לבמה.

בנוסף לעור בהשראת הארכיאולוג של הסרט המפורסם, יש גם סדרה של משימות שחקנים יצטרכו להשלים כדי להרוויח XP ועוד פריטים בהשראת הזיכיון. לרוע המזל, חלקם מתקשים איתם. תצטרך לאתר את ההריסות והמקדש על Fortnite מפה להשגת שני שרידי דורברברגר. אבל איפה ההריסות והמקדש?

המאמר ממשיך להלן הפרסום

מיקום המקדש והריסות ב'פורטניט '

איפה ההריסות והמקדש ב’פורטניט ‘?

אם עוד לא הספקת לסרוק בכל פינה במפה שהוצגה בפרק 3, כנראה שעדיין לא נתקלת בהריסות. להשלמת ה- אינדיאנה ג’ונס אתגרים, תצטרך לאסוף שריד דורברבורגר משני המיקומים הללו. זו לא הפעם הראשונה שקו חיפוש דרש שחקנים לאתר את שתי נקודות העניין הללו – כך שתרצה לרשום את מיקומיהם לאתגרים עתידיים. למרבה המזל, הם לא כל כך רחוקים זה מזה.

המאמר ממשיך להלן הפרסום

הדרך הקלה ביותר לאתר את המקדש היא ללכת לבוגל היומי ואז ללכת צפונה מזרח. אין להתבלבל עם המקדש הזעיר, שנמצא מדרום לבוגל היומיומי.

ההריסות ממוקמות בקצה חצי האי לפני האיים שנמצאים ממזרח למקדש. להגיע לכאן צריך להיות די פשוט, מכיוון שתצטרך לנסוע דרומית -מזרחית למקדש כדי למצוא אותו. המקדש מעגל בצהוב על המפה למעלה, ואילו ההריסות מעגלות באדום.

המאמר ממשיך להלן הפרסום

היכן ניתן למצוא את שרידי דורבורגר ב’פורטניט ‘.’

כדי להשלים את האתגר, תצטרך לנקב את שני שרידי דורברבורגר באותו סיבוב – כלומר תצטרך לנווט בדרך לשני המיקומים אם אתה רוצה להרוויח את ה- XP.

במקדש, שריד דורברבורגר ממוקם בקומה הראשונה בסמוך למרכז הבניין. תרצה להסתכל על האדמה ליד גרם המדרגות המוביל למפלסים העליונים.

כשאתה ניגש לחורבות, יהיו מספר מבנים שאפשר לנווט בהם, אך אתה אמור להיות מסוגל לאתר את שריד דורברבורגר די בקלות. סעו לצד המזרחי של מבנה האבן הגדול המרכיב חלק גדול מההריסות. כאן שם תוכלו למצוא את שריד דורברבורגר.

!”אייקון על המינימום של המשחק, שיסמן את מיקומי השרידים.

מכיוון ששחקנים רבים אחרים ינסו גם לתפוס את השרידים האלה עבור ה- XP, תרצו לוודא שתכנסו למקומות אלה עם ציוד כלשהו, ​​מכיוון שזה יכול להיות קל למדי להיתקל בשחקנים עוינים במיקומים אלה בזמן שאתם תופס שריד. לחלופין, לאחר שסיימת את האתגר הזה, זהו מקום טוב לסקור ולחפש שחקנים אחרים להוריד בזמן שאתה מנסה לקחת הביתה את הניצחון שלך רויאל משלך.

איפה ההריסות בפורטניט פרק 3?

איפה ההריסות בפורטניט

פורטניט פרק 3 עונה 2 כל מה שאנחנו יודעים
העורות הטובים ביותר של Fortnite
קודים יצירתיים של Fortnite מפות המותאמות אישית הטובות ביותר
Fortnite ב- iOS: איך לשחק את Fortnite ב- GeForce עכשיו
צעצועי פורטניט

שבוע נוסף, עוד אצווה חדשה של אסימונים ברמה מה- Monarch Questline כדי לאסוף. השבוע תוכלו למצוא אחד בהריסות בפורטניט פרק 3. לרוע המזל, משחקי אפי לא מפרטים את מיקומי האסימון ברמה בפירוט רב, כך שאם אתה מכיר יתר על המידה את המפה, אתה עלול בסופו של דבר לרדוף אווז.

הלכנו לבטל את הפרישה בדיוק היכן ההריסות בפורטניט והיכן למצוא את האסימון ברמה במעלה נמצא שם. . עבור כל חבורת אסימונים ברמה שאתה אוסף, תקבל גישה לעור או פריט קוסמטי חדש המשויך לחבילה.

איפה ההריסות בפורטניט?

פנו לחלק הצפון -מזרחי של המפה, צפונית -מזרחית לפסל הענק במקדש. עיין במפה למטה למראה מדויק.

ברגע שאתה שם, אתה בעצם לא תמצא את האסימון בהריסות באי. אתה מחפש את מגדל האבן השבור רק כמה מטרים מהחוף למזרח. בדוק את התמונה למטה כדי לראות היכן ממוקם אסימון המפלס.

אל תשכח לבדוק את מדריכי Fortnite האחרים שלנו לקבלת דרך אתגר נוסף.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

. אדון בקודים יצירתיים ומשימות השבועיות של פורטניט, ג’ו תמיד מוכן עם סקופ על בובה פט או ג’ון וויק או מי שהגיהינום יגיע השבוע לפורטניט. זה עם שילוב של הקלה ואכזבה שהוא עדיין לא הפך לעור פורטניט בעצמו. .