אימפקט Genshin: כיצד להשלים טקס ניקוי סאקורה קדוש

המידע שנמסר אינו תחליף למקצוען רפואי מושכל. אנא התייעץ עם מומחה לפני שתנקוט בפעולה כלשהי

כיצד להשלים טקס ניקוי סאקורה קדוש חלק 3: אחוזת קמיסאטו בגנשין השפעה

 1. טלפורט ל אחוזת קמיסאטו ופנו לכיוון המקדש הזה ליד החוף.
 2. השתמש בעדשה בפסלון כדי לחשוף פסל פוקס נוסף. עבור לדמות אלקטרו והשתמש בהתקפה טעונה או מיוחדת כדי להשיג מחלקה בצורת מפתח.
 3. לאחר קבלת המחלקה, פנו לכיוון האזור המסומן של האי. אין סמני מסע במפה שלנו, עם זאת, המסע אכן מדבר על דירות חוף. ברגע שאנחנו מגיעים למיקום, השתמש בעדשה בפסלון כדי לחשוף את הפתח בתוך המערה.
 4. בפנים אנו מוצאים קבר קדוש נוסף. השתמש במחלקה בצורת מפתח כדי לחשוף את התבנית לפאזל.
 5. שנה את המספרים בכל פוסט התואם את המספרים בתבנית.
 6. פתרון הפאזל יזמן שניים אוצ’ימושס. הביס את שניהם כדי להשלים את טקס הטיהור. התבונן סביב המערה כדי למצוא שידות ואלקטרוקולוס. יש גם מנהרה נוספת המובילה מחוץ לאיש אחר המכיל פריטים מעניינים אחרים.
 7. דווח בחזרה ל קזארי, מתחת לבאר המיובשת מאחורי ביתו של ראש הכפר.

לאחר ניקוי מוחלט של יער צ’ינג’ו, אראומי, ועכשיו אחוזת קמיסאטו; אנו נמצאים כעת צעד אחד קרוב יותר להשלמת טקס הניקוי הקדוש של סאקורה קדוש. כשאנחנו מדברים עם קזארי, היא מצביעה עלינו לעבר הר. YOUGOU כמיקום הניקוי הסופי.

המידע שנמסר אינו תחליף למקצוען רפואי מושכל. אנא התייעץ עם מומחה לפני שתנקוט בפעולה כלשהי

אימפקט Genshin: כיצד להשלים טקס ניקוי סאקורה קדוש

Genshin השפעה על טקס ניקוי סאקורה קדוש

Genshin Impact מכיל המון משימות שיכולות להיות מסובכות להשלים או להבין, ועוד יותר הוספה ב -2.0 עדכון. אם אתה זקוק לכמה עצות לטקס הטיהור, אנו יכולים לעזור. הנה כיצד להשלים את טקס הניקוי הקדוש של סאקורה בהשפעת Genshin.

כיצד להשלים את טקס הניקוי הקדוש של סאקורה בהשפעת Genshin

ברגע שתשיג את עדשת מזכרת ומטהר את שני המקדשים הראשונים בקו החיפוש, האישה רעולי פנים, קזארי, תבקש מכם להשלים את הטקס על ידי טיהור שלושה מקדשים נוספים.

טקס ניקוי אראומי

ניתן לגשת לאחד ממקדשי הטקס הטקסים של סאקורה הקדושים דרך המבנה הדומה היטב באראומי שנמצא כאן:

טקס ניקוי סאקורה קדוש

ברגע שאתה נופל לבאר, השתמש בעדשת מזכרת כדי לסרוק את פסלוני קיטסונה כדור הארץ ולחשוף שלושה מתגים. לחץ על שלושתם כדי לרדת דרך הרצפה ולגשת לאזור המקדש התת -קרקעי.

טקס ניקוי סאקורה קדוש

. זימן אלקטרוארנום והלך דרך המחסום הסמוך.

לאחר שעבר את המחסום הסמוך, השתמש בהתקפת אלקטרו על פסל קיטסונה הגדול כדי להשיג מחלקה, ממש כמו שהיית צריך לעשות בקו המסע שסיפק את עדשת המזכר.

Genshin השפעה על אראומי קיטסונה וורד

עם המחלקה, תוכל לטהר את המקדש ולעשות עוד פאזל שזה בדיוק כמו האחרים שביצעת עבור טקסי הטקס הקדוש של סאקורה הקדוש.

ההבדל היחיד כאן הוא ששני מקדשים חסרים מהפאזל. כדי לגרום להם להופיע, השתמש בעדשת מזכרת בשני פסלי קיטסונה כדור הארץ הממוקמים על הקיר האחורי שמאלה וימין של אזור הקבר הקדוש הראשי. כאן הם נמצאים, למקרה שלא תוכל למצוא אותם:

Genshin השפעה על אראומי קיטסון פאזל ימין

Genshin השפעה על פאזל אראומי קיטסונה

לאחר שסרק אותם, ניתן להשלים את הפאזל. קבע את שני המקדשים שהופיעו זה עתה כך ששני סמלים מופיעים מעליהם, והגדר את שני האחרים כך ששלושה סמלים מופיעים מעליהם. יופיע סמוראי בשם אוצ’ימושה המשתמש בהתקפת פירו, אז היו מוכנים למאבק ההוא.

טקס ניקוי יערות צ’ינג’ו

את החלק הבא של טקס הטיהור הקדוש של סאקורה ניתן למצוא באזור הצפוני של יער צ’ינג’ו. תצטרך לדבר עם פסל אבן, אבל הוא יוקף באויבים אז היכונו למאבק. אתה יכול למצוא את זה כאן:

מפת יערות צ'ינג'ו של סאקורה קדושה

הפסל, איורוי, יבקש מכם למצוא שלושה טנוקי ביער. . זה ייעלם כשאתה מתקרב, אך המשך לעקוב אחריו עד שיופיע לפיד. הדליקו את הלפיד שייעשה עם הטנוקי הראשון.

יער Chinju Tanuki

הטנוקי השני נמצא בהמשך אותו שביל אבן שרק עקבת אחריה, אך ניתן למצוא אותו לצד השמאלי של השביל. עקוב אחריו בדיוק כמו האחרון, ואז קלילים שלוש לפידים המופיעים בזרם שנעשה עם זה.

טנוקי שני

הטנוקי הסופי נמצא בתוך חבית על סלע מוגבה שמוקף בהיליצ’ורלס. זה צריך להיות ליד הנחל. עקוב אחר הצליל של Hilichurls. להיפטר מהאויבים ואז להרוס את חבית העץ. חקור את האזור בו היה החבית והטנוקי יופיע.

טנוקי שלישי

חזור ל- IOROI כדי להשלים את המשחק הקטן הזה של מחבואים. הפסל יחשוף את מיקום המקדש. עבור לתחתית המצוק המסומן ועמד מול פסל טנוקי הזעיר עם כובע עליו כדי לחשוף אזור מקדש נסתר.

השתמש במחלקה של איורוי כדי להתחיל את טקס הטיהור כאן. שנה את הסמלים במקדשים הקטנים, ממש כמו האחרים שעשית בעבר.

מקדש יער צ'ינג'ו

לשני המקדשים הגבוהים על השורשים צריכים לשניהם שני סמלים, ואילו למקדש השמאלי על האדמה צריך להיות שלושה, ולמקדש הימני על האדמה צריך להיות ארבעה. נראה כי אוצ’ימושה תוקפת עם מהלכי אלקטרו שוב לאחר השלמת הפאזל. לנצח במאבק להשלמת הטיהור.

טקס ניקוי אחוזת קמיסאטו

השלב השלישי והאחרון באחוזת הקבר הקדוש של סאקורה קדוש טיהור מקדש ייקח אתכם לאחוזת קמיסאטו. ליתר דיוק, החוף מצפון לאחוזת קמיסאטו. גלו במורד הצוק והאדמה ליד פסל קיטסונה שנמצא ממש כאן על המפה:

מיקום קמיסאטו קדוש קדוש קדוש

השתמש בעדשת מזכרת בפסלון הזוהר שנמצא במקום זה כדי לגרום לפסל קיטסונה גדול יותר להופיע. לאחר מכן, השתמש בהתקפת אלקטרו עליו כדי להשיג מחלקה בצורת מפתח.

ואז, קפוץ למטה והשתמש בנקודת הדרך של Waverider הסמוכה כדי לזמן סירה. השתמש בו כדי לעבור לאי הצפון -מזרחי בתמונה למעלה. .

איי קמיסאטו קיטסונה

פעולה זו תטלטל אותך מתחת לאדמה. זימן את האלקטרוגרנום מהמפעל שלפניך כדי להימנע מנזקי אלקטרו קבועים באזור זה. .

פאזל קמיסאטו קדוש קדוש סאקורה קדוש

פאזל המקדש יהיה ישירות לפניך. עבור זה, למקדשים הקטנים שלפניכם ומאחוריכם צריכים להיות שני סמלים מעליהם, ואילו אלה משמאל וימין צריכים להיות שלושה.

הפעם, פירו ואלקטרו אוצ’ימושה יופיעו בו זמנית, אז היזהר לאחר פתרון הפאזל. להביס את שניהם כדי לסיים את הטיהור כאן.

זה תהליך ארוך, אבל זה כל מה שאתה צריך לדעת עליו כיצד להשלים את טקס הניקוי הקדוש של סאקורה בהשפעת Genshin. עיין בוויקי המדריך שלנו למשחק לקבלת טיפים, טריקים והליכה נוספים.

 • איך לנצח את הבוס המיוחד של תלמידי חורבות ב- Genshin Impact
 • כיצד לספוג את היכולת של קרן האנטר של קסנוכרומטי בהשפעת גנשין
 • איך להגיע לפונטיין ב- Genshin Impact
 • כיצד להשיג את החפץ של Marechaussee Hunter בהשפעת Genshin
 • כיצד להשיג חפץ להקה מוזהב מוגדר בהשפעת גנשין

על הסופר

איתן אנדרסון

איתן היה בעבר סגן מדריכים עורך ב- Twinfinite, לאחר שעבד באתר משנת 2019 עד 2022. חובב אנימה, RPGs וכל הדברים של Genshin השפעה, אגדות איפקס, זלדה, פוקימון, עידן הדרקון או סיפורים הקשורים. .