גורל 2: היכן למצוא את כל שיפורי אטלס בשבוע 3

עבור לקצה הנגדי של הגדיל, בתמונה למעלה. השיפוד נמצא מאחורי ביתן הביתן על אדן, ליד העצים ובמקום בו פטרה בדרך כלל נמצא.

כל חמשת המיקומים של אטלס מפיצים את עקיבת הכוכבים שבוע 3 (Rheasilvia, הפתיחה של הרבינגר) בגורל 2

Destiny 2’s מעקב אחר Stars Questline שולח שחקנים שצודו אחר אטלס שיפורים בעיר החולמת בכל שבוע. החיפוש החל בערפילים הדיוואליים והתקדם לגדיל ולגני אסילה. ועכשיו, הגיע הזמן שהשחקנים יצודו את אטלס סוווו ב Rheasilvia ובתוך הפתיחה של הרבינגר.

בדומה לשבועות הקודמים, טיפי הכלים נותנים לשחקנים מושג טוב היכן למצוא כל אטלס מוטה, אם כי להגיע לחלקם יכול להיות בעייתי. להלן כל שיפודי האטלס במעקב אחר כוכבים שבוע השלישי, בסדר הקל ביותר להשיג אותם.

Rheasilvia רמה נמוכה יותר

מהכניסה לרייזילביה, צרו ימין ונשרו בצד ימין של הגשר. תוכלו למצוא מערה ואת האטלס לא רחוק מכם. לחלופין, אתה יכול ללכת לכניסה לחדר הכוכבים האבודים ולפנות משם כדי לראות אותו משמאלך.

מקדש Rheasilvia

מה- Atlas Spew ברמה התחתונה, התבונן מעט מימינך ותבחין במדף מרחוק. .

פסל מבודד Rheasilvia

מנקודה זו, פנו לכיוון הכניסה לאחד של הרבינגר, אך אל תקפצו פנימה. תוכלו למצוא את קצה הסלע שיושב ליד גשר וזה לא צירוף מקרים שהוא מספיק גדול כדי שהאפוטרופוסים יקפצו אליו. אנו ממליצים להביא חרב לחלק זה אם אתה זקוק לדחיפה קטנה והתצוגה של האדם השלישי מועילה גם היא.

קפוץ אל האבן הראשונה, ואז קפוץ לסלע שלפניך (יש מדף משמאל אם אתה לא יכול לעשות את זה). קפוץ על פני הפער והמשיך ללכת בדרך עד שתגיע לעוד רוק גדול מבודד. משם, פנו לכיוון הרציף מימין, ואז קפצו על הסלע המשופע לכאורה. הפנים שמאלה ותראה מדף שמוביל לפסל המבודד בו נמצא אטלס שיפוד זה.

Warlock עם עליית חום יכול לעשות עבודה קצרה מכך על ידי כניסה לפסל אחר מסוף Rheasilvia, קרוב למעבר הגדיל ואז לפלס את דרכם לפסל המבודד.

פסל של הרבינגר Sidehall

המשך להיכנס לבודד של הרבינגר עד שתגיע לאזור הרחב הראשון. התבונן בבניין הארוך מימינך ופנה פנימה לטיפוח אטלס ממש מול פסל.

גולגלות של הרבינגר אמהרה

עקוב אחר השביל אל אטלס שיפוץ האחרון ופנה פנימה. עם זאת, במקום ללכת לכיוון הפסל, הסתובב ופנה אל תוך המסדרון במפלס התחתון. תראה פיר מעלית ללא המעלית. קפוץ למטה ושבר את הנפילה שלך, ואז עקוב אחר השביל לסיום בשטח פתוח. זה המקום בו אתה נלחם בבוס הסופי בשבוע הקללה הראשון וניצח את החוגג הגבוה בעונת הציד.

סקי האטלס האחרון עומד על מזבח בין שתי גולגולות אמהקארה, שם השריד הסופי למסע השליח השבור הוא על שבועות קללה חלשים.

פדרו הוא סופר הגורל הראשי של נקודה. הוא היה סופר פרילנסר מאז 2019, ולאגדה יש ​​את זה שאתה יכול לזמן אותו על ידי הצבת R-301 או הזמנתו לנהל פשיטה בגורל 2 (אם כי כנראה שיש לו מזל RNG גרוע יותר ממה שצוות D2 שילב). כשהוא לא יורה בשקעים, אתה יכול לראות אותו מגדל את המתים בדיאבלו הרביעי, מקבל את המפלגה השלישית ב- DMZ, או נכשל בהיסט התגנבות ביום המשכורת 3. מצא את ההפלטות שלו בטוויטר שלו @ggpedroperes.

גורל 2: היכן למצוא את כל שיפורי אטלס בשבוע 3

גורל 2

מעקב אחר הכוכבים: שבוע 3 עכשיו חי בגורל 2 ויש חבורה של חדש אטלס סווו למצוא. כמו תמיד, פנו אל H.ה.L.M. ולדבר עם מארה סוב כדי להתחיל. שיפורי אטלס השבוע ניתן למצוא ברזילביה ובאזורי ההרבינגר בעיר החולמת, אז אדמה בערפילים הדיוואליים ותעבור את דרכם.

מעקב אחר הכוכבים: חלק 3 – היכן למצוא את אטלס שיטות

ישנם חמישה שיפוטים של אטלס למצוא השבוע, כאשר שלושת הראשונים היו קרובים זה לזה. כדי למצוא את הראשון, פנו לכיוון המנהרה שמובילה לריזילביה כרגיל. כשאתה מגיע לגשר, קפוץ ימינה. נקודת דרך תופיע ממש מתחת לקצה המצוק שמוביל ל Skew הראשון של אטלס.

שיפוץ האטלס הבא הוא ב מקדש Rheasilvia. עשו את דרכם לכיוון המקדש הלבן הגדול, אם כן, לפני שתחצו את הגשר, טפסו במעלה הסלעים שלפניו ימינה. מיקום המקדש הוא מעל הראשון ב Rheasilvia על המפה. משם, זה יוצא למצוא את פסל מבודד, אז פנו לכיוון הכניסה למקדש ואז טפסו על הסלעים מימין לפתח. תצטרך לחבק את הקיר שמאלה ואז להתחיל לקפוץ לתצורות הסלע לאורך הדרך כדי להגיע לזה. זה כל הדרך מימין לאזור ויכול להיות מסובך להגיע.

חזרו למקדש ונכנסו פנימה כדי להגיע לבודד של הרבינגר. בפנים, תוכל למצוא את פסל Sidehall, שנמצא בחדר מימין לחדר הראשי לפני היציאה. עזוב את החדר הזה ואז ללכת ישר מעבר למסלול ההליכה ומתחת לקשת הגיאוד. פנו אל קצה הצוק וקפצו לרציף למטה כדי להיכנס למערה שמובילה אל גולגלות אמהקארה כדי למצוא את אטלס הסופית הסופית.

לאחר מכן, חזרו להפקיד את שיפודי האטלס שלכם והקשיבו ליותר אגרה על רגא ואגר מאולדרן ומארה. לבסוף, בקרו במצפן של Wayfinder וקבלו את התגמול שלכם.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

גורל 2 מעקב אחר הכוכבים 4 ואיך להשיג את שרביט אגר

מעקב אחר הכוכבים הוא מסע שבועי חדש עם כמה תגמולים שימושיים בחנות אם אתה רואה את זה דרך.

מדריך מאת ג’וש ברודוול תורם
עודכן בספטמבר. 16, 2021

גורל 2 מעקב אחר הכוכבים הוא מסע שבועי חדש בעונת האבודים.

אתה מוטל למצוא פריטים ספציפיים הפזורים ברחבי העולם, ובתמורה לבעיה שלך, אתה מקבל תגמולים די נחמדים. התגמול של השבוע הוא נשק סטאזיס נוסף, כך שזה שווה את הזמן שלך.

עבור זה, פנו לעבר מצודת Rheasilva, ואז פנו ימינה לכניסה למקדש. חצו את הגשר ואז טפסו במעלה המצוק. תמצא את השיפוד ליד הפסל

Destiny 2 מעקב אחר הכוכבים 3 | Rheasilva ברמה נמוכה יותר אטלס סקי

עשו את דרכם לעבר חדר הכניסה לכוכבים. יתכן שיהיה קל יותר לאתר את השיפוד על ידי עזיבת האזור, ואז להיכנס דרך הערפילים הדיוואליים. חצו את הגשר הראשון והסתכלו לעבר הכניסה לכוכבים. יש מסלול קטן שתוכלו לנשור אליו. עקוב אחר זה כדי למצוא את השיפוד

Destiny 2 מעקב אחר הכוכבים 3 | מקדש Rheasilva משקיף על אטלס סקיו

עבדו בדרך למקדש הצפוני ברזילבה, אם כן, כשפנו אליו, פנו שמאלה. יש סלע בדרך כשהשיפוד פשוט יושב עליו

Destiny 2 מעקב אחר הכוכבים 3 | Harbinger Sidehall Atlas Skew

נסע לבודד של ההרבינגר, ואז המשך דרך האזור שאתה צריך להיות בחדר בו נלקחים ובוז נלחמים. פנה ימינה ונכנס למקדש הסמוך. השיפוד נמצא ליד הפסל שם.

Destiny 2 מעקב אחר הכוכבים 3 | Harbinger Ahamkara Skulls Skew

בשביל זה, חזור לחדר הגדול שבחוץ בו מצאת את השיפוד האחרון. תיכנסו לחדר גדול אחר, הפעם עם מדרגות. קפוץ מעל המעקה, הסתובב ואז קפוץ למטה חור נוסף. המערה למטה מלאה באויבים, אך תוכלו למצוא גם את השיפוד בין שניים מהגבולות עם גולגולות.

Destiny 2 מעקב אחר הכוכבים 2 | מיקומי אטלס סוודר 2 מיקומים

שיפורי השבוע נמצאים בעיקר באזור סטרנד וסביבתה, והן הרבה יותר קלות למצוא מאשר בשבוע שעבר. כמה נמצאים בקרבת ציוני דרך מסיביים, כך שזה די קשה לפספס אותם.

אטלס סקווי שבוע 2 מיקומים | סטרנד מתנשא פסל אטלס סקו

כמעט בלתי אפשרי לפספס שיפוד אחד בפרט. פנו לחלק הצפון -מערבי של הגדיל בו נמצא הפסל המסיבי. לטפס על זה, והשיפוד פשוט צף שם, מוכן לך לקחת.

אטלס סקווי שבוע 2 מיקומים | פסל גזיבו סטרנד אטלס אטלס

עבור לקצה הנגדי של הגדיל, בתמונה למעלה. השיפוד נמצא מאחורי ביתן הביתן על אדן, ליד העצים ובמקום בו פטרה בדרך כלל נמצא.

אטלס סקווי שבוע 2 מיקומים | מפל גן אטלס שקיעה

היעד שלך הוא גני אסילה. נסע לחלק הדרומי ביותר של הגדיל כדי להגיע לשם. יש מסלול המוביל דרך מערך אזורים מפואר ומגדיל כמה צעדים, אם כי הוא לא מסומן על המפה.

הסתכל מסביב ברגע שאתה מגיע. יש מפל מימינך, וכאן נמצא השיפוד הזה.

אטלס סקווי שבוע 2 מיקומים | עץ גשר גן אטלס אטלס

השיפוד הבא הוא קרוב, ואף קרוב יותר אם אתה טוב בקפיצה. אתה יכול לקפוץ את הצוק כדי לתפוס את השיפוד, או ללכת בדרך למעלה, לחצות את הגשר ולתפוס את השיפוד כך.

אטלס סקווי שבוע 2 מיקומים | המנוחה של אטלס אטלס של אפליון

חזרו אל הגדיל ועברו את מגזר המנוחה של האפליון. להילחם בדרך שלך במגזר, והשיפוד עומד מאחורי הברז’ר בסוף המגזר.

הפרס שלך הפעם הוא רובה הציד החדש של Stasis Fracthyst

Destiny 2 מעקב אחר הכוכבים | מיקומי Skew של אטלס

כאן למצוא את שיפורי האטלס של השבוע הראשון

Destiny 2 אטלס שיפוט מיקומים | Divalian-Rheasilva Atlas Skew

בורג אחד נמצא בדרך לכיוון Rheasilva. טלפורט לערפילים דיווליים, ומתחיל כאילו אתה פונה לכיוון Rheasilva. נשר מהכביש שמאלה לפני שהוא נכנס למערה, ותמצא את השיפוד המופעל על הצוק.

Destiny 2 אטלס שיפוט מיקומים | אטלס אטלס סקירי

טלפורט בחזרה למיקום הערפילים הדיוואלי, ולהתחיל ללכת לעבר העיר החולמת. במקום לטפס למעלה, היכנס למערה. השיפוד השני נמצא בחלק האחורי של המערה.

Destiny 2 אטלס שיפוט מיקומים | אטלס אטלס טבע

חזור שוב לנקודת השרצים, והפעם, היכנס למגזר המפרץ המפורסם. עבד את דרכך במגזר, ופנה ימינה למערה במקום שמאלה לאזור המימי. השיפוד הוא גם לעבר החלק האחורי של המערה הזו.

Destiny 2 אטלס שיפוט מיקומים | עמוד השדרה של קרס אורקל אטלס סקו

שרץ שוב בערפילים דיווליים, ונסע לעבר Rheasilva (שוב). עברו על המערה הפעם, היכנסו לאורקל וטיפסו על המגדל. השיפוד נמצא בראש.

Destiny 2 אטלס שיפוט מיקומים | אי עמוד שדרה מרוחק ועץ עמוד השדרה הרחוק

פנו מערבה מהאורקל עד שתגיעו לרשת האי שהופיעה בקמפיין הנטוש. יש עץ גדול על האיים בנקודה במפה המוצגת למעלה, ותמצא את השיפוד בקרבתו. Destiny 2 מעקב אחר הכוכבים | איך לסיים להתחקות אחר הכוכבים

Destiny 2 Vulpecula | איך להשיג תותח סטאזיס של vulpecula

עם כל אטלס שיפוט ביד, התחל את משימת ההכתרה החלולה מההגה. שוחח עם מארה, ואז הפקיד את הפריטים שלך כמבוקש. אינטראקציה עם המצפן שוב ליד ההגה, ותקבל את תותח היד של Vulpecula Stasis כפרס.

זו תקופה עמוסה לגורל 2. לא רק עונת האבודים מציגה מטען של שינויים במשחק, אלא שההרחבת המלכת המכשפה המיוחלת היא ממש מעבר לאופק, עם כמה מכניקה חדשה ומפתיעה בחנות.

אתה לא נרשם!

צור את תכונות הקהילה של reedpop and uncome שלך ​​והרבה יותר!

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

  • הרפתקאות פעולה עוקבות אחריה
  • גורל 2 עקוב
  • PC Follow
  • PS4 עקוב
  • PS5 עקוב
  • RPG עקוב
  • היורה עוקב
  • Xbox One עוקב
  • סדרת Xbox X/S

עקוב אחר כל הנושאים רואים 4 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לניוזלטר היומי של VG247

החדשות הגדולות ביותר של היום הועברו לתיבת הדואר הנכנס שלך.