30 משחקי ההישרדות הטובים ביותר בכל הזמנים

אתה צריך לעקוב אחר ויטמינים, מינרלים, צריכת קלוריות, חום וכל כך הרבה יותר בחלאות, כמו גם זה מתגאה בכמה גישות מציאותיות לסיבולת וצורות גוף שקובעות את סוג הספורטאי שאתה.

קטגוריה: הישרדות לשחקן יחיד

רשימת משחקי הישרדות חופשיים-לשחקן יחיד למשחקים למחשב, קונסולה ומכשירים ניידים. כדי להעפיל כהישרדות, המשחקים חייבים לכלול צרכי הישרדות בסיסיים, כמו מזון ומים, ויצירה מכוונת הישרדות כמרכיבי ליבה של משחק. משחקי קרב רויאל אינם משחקי הישרדות. משחק הישרדות לא נוגע להצלת חייך מאנמיות (אחרת רוב המשחקים היו מתאימים להישרדות) אלא בעיקר לשרוד מאלמנטים טבעיים ובאופן טבעי.

MUCK הוא משחק Roguelike Free* חינם* משחק יחיד והשרתי מרובה משתתפים עבור PC (Windows) מאת המפתח הנורווגי הפופולרי, האמן והיוטובר דני (שעשו גם משחק סרטן וקרלסון). MUCK הוא תערובת נמוך, סתמי ועם זאת (מאוד) מאתגרת של הישרדות (ה.ז. […]

חלונות

State of Survival הוא משחק SteamPunival Survival RTS (אסטרטגיה בזמן אמת) בחינם (אסטרטגיה בזמן אמת) למחשב (לקוח Windows, או Bluestacks לשיפורי Windows ו- Mac **) ונייד (אנדרואיד/iOS). במשחק יש גם קמפיין שחקן יחיד וגם מצבי משחק PVP / PVE מרובי משתתפים […]

חלונותמקIPhone & iPad דְמוּי אָדָם

חוקרי Planet הוא שחקן יחיד (כעת בחינם), הישרדות בעולם פתוח, הרפתקאות, משחק פעולה RPG על ידי PateAgames למחשב (Windows, Linux & Mac), DRM זמין בחינם באתר המו”ל או באמצעות Steam, ועשה קוד פתוח. לראשונה שוחרר בשנת 2016, […]

חלונותמק לינוקס

ג.T.א.L.ק.ה.ר ‘. אנומליה היא משחק FPS FPS (היורה הראשון) בחינם של שחקן יחיד (יורה בגוף ראשון) או “mod עצמאי” המבוסס על משחקי הלהיטים לשנת 2010.T.א.L..ה.ר ‘. קריאת Pripyat. הוא מופעל על ידי מנוע מונוליט 64 סיביות, מזלג מותאם אישית של מנוע הרנטגן. שחקנים יכולים […]

חלונות

ARK: ההישרדות התפתחה (ניידת) היא משחק הישרדות של Activenture Free-to-Play* ניידים-על ידי סטודיו Wildcard עבור Mobile (Android, iOS), שנקבעו בעולם פרהיסטורי בו שחקנים, שנמצאים על אי, חייבים לשרוד נדידה דינוזאורים ובעלי חיים פרהיסטוריים אחרים, סכנות טבעיות, […]

IPhone & iPad דְמוּי אָדָם

Untured הוא חופשי לשחק במשחק ההישרדות של ארגז החול של זומבים, משחק יורה למחשב (Windows, Mac ו- Linux) במאמר MMO/Multiplayer Apocalypse Survival ז’אנר (אם כי אתה יכול גם לשחק לבד או ב- COOP ב- PVE). במקום להתמקד ב- […]

חלונותמק לינוקס

מקלט Fallout הוא משחק אסטרטגיית הישרדות חופשית-לשחקן יחיד למשחק עבור PC, Mobile (iOS & Android) וקונסולה (PS4, Xbox One & Switch) בהתבסס על זיכיון Fallout Fallout Bethesda. מקלט Fallout מכניס אותך לשליטה בכספת תת-קרקעית חדישה מ- […]

חלונותIPhone & iPadדְמוּי אָדָםפלייסטיישן 4Xbox אחד החלף

Day R Survival הוא משחק ריבוי משתתפים בחינם ומשחק ניהול של שחקן יחיד / RPG עבור סלולרי של ברית ברית המועצות הפוסט-אפוקליפטית. בתוך ימים, המדינה כולה הפכה לשממה רדיואקטיבית – התרחשה אלימות, רעב ומחלות. לשרוד בברית ברית גרעינית: תבוסה מחלות, […]

IPhone & iPad דְמוּי אָדָם

Cataclysm: ימים אפלים קדימה הם משחק אימה חינמי, מבוסס-פניות, המוגדר בעולם פוסט-אפוקליפטי, למחשב (Windows, Linux ו- Mac) ואנדרואיד. המשחק זמין בשתי גרסאות: אחת שהיא מבוססת טקסט בלעדית (משחקת באמצעות […]

30 משחקי ההישרדות הטובים ביותר בכל הזמנים

משחקי ההישרדות הכי טובים ארוכים

כולנו תהינו איך נשרוד במצב חיים או מוות ללא שום דבר מלבד הקטעים שלך לרוח לחברה. מגרד עם המשאבים הקטנים שאתה יכול לגייס לפני שבסופו של דבר הופך להיות המקבילה ההיפר-אלימה של רובינסון קרוזו. זה בדיוק מה שמשחקי ההישרדות הטובים ביותר עושים: לגרום לך להרגיש כמו השליט של הממלכה המעובדת שלך.

יש אמונה שרבים מהם עוקבים אחר תכנית דומה, תקלות והכל. משחקי הישרדות רבים משיקים בגישה מוקדמת ומסרבים לעזוב את הזמן הארוך ביותר; כמה ערכים ברשימה זו בהחלט אשמים בכך.

עם זאת, ישנם בדיוק כמו משחקי הישרדות שפרחו לחלוטין בגישה מוקדמת וממשיכים לקבל עדכונים עד היום.

קחו בחשבון שאוסף משחקי ההישרדות הזה כולל כמה כותרות גישה מוקדמות, כך שחלקם בהחלט יש את הקצוות המחוספסים שלהם. כמו כן, ניסינו גם להזכיר אם הם משחקי הישרדות יחידים או מרובי משתתפים. בעוד שהרבה אנשים מעדיפים את האחרון, היעדר ה- PVP בראשון הופך אותו לחוויה מבודדת וקולט הרבה יותר עבור הקודם.

לכל מה שתמצאו להלן יש את החסרונות שלהם בדרך זו או אחרת, אך אל תטעו, הם עוסקים בהישרדות עד להגדרת המילון. כל משחקי ההישרדות הללו נמצאים במחשב האישי, אך ציינו גם אם הם בקונסולה. קחו בחשבון שכל משחקים המופיעים עבור PS4 ו- Xbox One יעבדו גם על PS5 ו- Xbox Series X | S בהתאמה.

משחקי ההישרדות הטובים ביותר

30. איך לשרוד

איך לשרוד את המשחק

מפתח: תוכנת EKO
מוֹצִיא לָאוֹר: 505 משחקים
פלטפורמות (ים): PC, PS4, PS3, Xbox One, 360, Wii U

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

אמנם ייתכן שההמשך שלו לא הצליח לתפוס את אותו הקסם, אך כיצד לשרוד את אחד ממשחקי הזומבים המרתקים ביותר בתקופה האחרונה.

לא בגלל הדם והאומץ, אלא בגלל איך זה לוקח אותך מאידיוט חסר אונים עם מקל לכובש המתים. אתה תקוע על אי מדברי עם שום דבר מלבד המוני המתים וכמה תושבים חשודה לחברה.

כיצד לשרוד את המכונאי הגדול של המייצג הוא שתוכלו למצוא קטעים חדשים מספר הישרדות ואז להחיל אותם על הדמות שלכם, כלומר אתם תמיד לומדים וצומחים עם כל יום שעובר.

אם הפרספקטיבה מלמעלה למטה לא עושה זאת בשבילך, אתה יכול לקנות כיצד לשרוד-אדם שלישי עצמאי לשנות את הדברים.

29. כוכב הלכת (גישה מוקדמת)

כוכב הלכת

מפתח: משחקי מיג’ו
מוֹצִיא לָאוֹר: משחקי מיג’ו
פּלַטפוֹרמָה: PC

שחקן יחיד/מרובי משתתפים:

יש הרבה משחקים שם שנמצאים בהשראת Subnanutica, עד כדי כך ש”סובנאטיקה אבל [איפשהו זה לא מים] “לעולם לא רחוק מדי מהשיחה המקיפה אותם. זה המקרה עם כוכב הלכת, אבל הוא גם מגלה את המרחב שלו (משחק מילים מיועד) בז’אנר.

זו הגדרה דומה: אתה מוטל על הכנת פלאנט חייזרית. עם זאת, במקום בו משחקים כמו איקרוס ביצעו יותר מדי וו ייחודי וממכר כל כך, כוכב הלכת שומר על הדברים הדוקים בעודו מציע הר עומק מוחלט.

גם אם שיחקת במשך 100 שעות, התגליות לא מפסיקות לבוא. עם בניית בסיס כבר מכונאי ראשי (לא תמיד נתון למשחקי גישה מוקדמת) ועדכונים סדירים למחצה שממשיכים להוסיף פלורה ופאונה, משחקי Miju יצרו כאן משהו מיוחד.

29. Dayz

Dayz

מפתח: בוהמיה אינטראקטיבית
מוֹצִיא לָאוֹר: בוהמיה אינטראקטיבית
פּלַטפוֹרמָה: PC, PS4, XB1

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: רב משתתפים

הראשון ממשחקי הזומבים שנכנסו לרשימה שלנו, חשוב להדגיש כאן באותו יום לא הולך להיות לכולם.

לאמיתו של דבר, בין אם זה קשור למתיחות הארוכות של כלום ומופע שעדיין לא נמצא איפה שהיא צריכה להיות, יש סיכוי טוב שאתה הולך להיות ממוסגר לגמרי מהשעות הראשונות שלו.

הישאר עם זה (וגם לתפוס כמה חברים) ו- Dayz מתחיל לפרוח לאט לאט, עם זאת. Dayz בכללותו הוא משחק איטי עם מפגשים אנושיים להיות מעטים ורחוקים ביניהם, כמו גם שיש סבירות שהם עשויים פשוט להרוג אותך על הסף. זה היה בגישה מוקדמת למשך זמן מגונה ושנוי במחלוקת, אם כי 1 שלו.עדכון 0 לא היה בלי הבעיות שלו.

פשוט היו מוכנים לבעיות מסוימות ואל תצפו ליותר מדי מזה וייתכן שיש לכם לוויתן של זמן – אם לא תתייבשו אנושות תוך דקות, כלומר. אולי פשוט היצמדו למחשב האישי.

. 7 ימים למות (גישה מוקדמת)

7 ימים למות

מפתח: הסרסורים המהנים
מוֹצִיא לָאוֹר: הסרסורים המהנים/Telltale (קונסולות)
פלטפורמות (ים): PC, PS4, XB1

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

משחק הישרדות זומבי נוסף שנמצא בגישה מוקדמת מאז שבוע לאחר נפטר נלסון מנדלה, 7 ימים למות ו- Dayz לא נמצאים במרחק של מיליון מיילים אחד מהשני, אבל זה 7 ימים שלכאורה יש את הרעיונות המעניינים ביותר.

אתה שורד כל עוד אתה יכול נגד המוני המתים על ידי בניית ביצורים ומטלטל את ראשם בפנים. יש הרבה יותר עומק למשחק מאשר רק לזה, ובעוד שזה אולי לא נראה הרבה מבחוץ, יש המון המון מתחת למכסה המנוע של 7 ימים למות.

7 ימים הוא לא המשחק היפה ביותר או החלק ביותר ברשימה זו עם כמה מרקמים גסים מאוד וחוסר ברק כללי. אם אתה יכול להתעלם מזה, זה יכול להיות נסיעה מרתקת וארוכה מאוד. אם אתה במחשב האישי, כלומר. גרסת הקונסולה היא, במילה אחת, מחרידה ותומכת די נורא.

27. גולי קונאן

גולי קונאן

מפתח: Funcom
מוֹצִיא לָאוֹר: Funcom
פלטפורמות (ים): PC, PS4, Xbox One

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: רב משתתפים

ארוז עם יותר פין מאשר בית הלורדים, קונן גולי העשייה לעצמה בזכות אינספור כותרות שהגיעו קשה על אופיו הפאלי. נכון, נעצור עם המילים האלה עכשיו.

באמת, זו כנראה עדיין נקודת המכירה הגדולה ביותר שלה מכיוון שהיא לא עושה הרבה כדי להתרחק מבני גילה תוך כדי לווה די חופשיות מהם.

ובכל זאת, אם אתה רוצה להרגיש קשור באופן רופף מאוד לאגודו של רוברט ארווין האוורד ואבל כמה אנשים, לקונאן גולים יש את מה שאתה צריך. יש לו את משחק ההישרדות העולמי הפתוח המקובל Jank and Underbacks, אם כי אם אתה רק רוצה לבנות בסיסים ולהגיע לראש הסולם מלמטה, לגולים יש תחושת התקדמות יציבה אך מתגמלת.

כמו במשחקים רבים בדומיו, זה הרבה יותר טוב עם חברים.

“מה שיש עכשיו זה עדיין כיף ועם חברים זה יכול להיות פיצוץ, אבל אנשים צריכים לדעת שזה פשוט לא נגמר. אני רואה פוטנציאל גדול בעולם הזה מגיל שאינו נפרד ממנו, ואולי יום אחד זה באמת יכול להיות מקום של הרפתקה גבוהה גם כן.”

25. חלאה (גישה מוקדמת)

משחק הישרדות חלאות

מפתח: GamePires, Croteam
מוֹצִיא לָאוֹר: Devolver Digital
פּלַטפוֹרמָה: PC

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

בדומה למשחקים רבים אחרים ברשימה זו, Scum הושווה גם באופן די חופשי למשחק הישרדות אחר.

עם זאת, השוואות ל- Dayz נמצאות רק ברמת פני השטח ועצלנות למדי לאתחל: Scum הוא משחק הרבה יותר עמוק ומקפד יותר שיעניש אפילו את החמצות במיקרו-ניהול.

אתה צריך לעקוב אחר ויטמינים, מינרלים, צריכת קלוריות, חום וכל כך הרבה יותר בחלאות, כמו גם זה מתגאה בכמה גישות מציאותיות לסיבולת וצורות גוף שקובעות את סוג הספורטאי שאתה.

הכישורים שלך משדרגים ככל שאתה משחק יותר, וזו רק אחת הסיבות הרבות לכך שהיא נשבית כל כך הרבה שחקנים כל כך מוקדם בהתפתחותה.

זה יותר מסתם סימולטור קקי, אתה יודע.

24. דרך המוות לקנדה

דרך המוות לקנדה

מפתח: משחקי Rocketcat
מוֹצִיא לָאוֹר: משחקי Rocketcat
פלטפורמות (ים): PC, PS4, Xbox One, Switch

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

משחק נוסף עם סגנון שמאמין באכזריותו, מטרת דרך המוות לקנדה היא זו שנשמעת פשוט על הנייר אך מאתגרת להפליא במציאות.

או לבד או עם צוות ניצולים מוטורי, עליכם לשרוד מספיק זמן על מישורי הפיקסלים הרבים שלו בכדי להכניס את הטרק לקנדה: המעוז האחרון של התקווה לאנושות לאחר אפוקליפסה זומבית.

לאורך הדרך, תצטרך לחפש אספקה ​​ולהתמודד עם המתים עם מערכת סיכון ותגמול בתוקף כמעט לכל בחירה שתבצע. אתה תעשה את דרכך בלהקות רבות של תלבושות לא נכון לפני שאתה מוצא אחת שתדבק, אם כי לעולם אין שום ערבויות להצלחה. חלקם עשויים אפילו לעזוב אתה מֵאָחוֹר.

ההמונים ימשיכו להתקרב ככל שתגיעו לקנדה, מה שהופך את סיפור ההצלחה המוקדם של משחקי Rocketcat ore.

23. מצב הריקבון 2

מצב הריקבון 2

מפתח: מעבדות מתים
מוֹצִיא לָאוֹר:
פלטפורמות (ים): PC, Xbox One, Xbox Series X | ג

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

ההתפתחות ההגיונית על קודמתה המוערכת לחלוטין, State of Decar מוסיפה ללקק צבע חדש למקור ומוסיף מכניקה קהילתית עמוקה יותר בתהליך.

זה פחות משחק על ההישרדות שלך ויותר משחק על כך שוודא שהחברים שלך עוברים במקום. זה נטל שמכביד עליך לאורך כל הדרך, משימה כמעט אסירת תודה ובלתי ניתנת להתייחסות.

בין אם זה למצוא משאבים או תרופות, לעולם לא עזבת בלי לעשות משהו במצב של ריקבון 2. בטח, העבודות העמוסות עשויות להיות יותר מדי עבור חלקם (חבריכם הניצולים הם בהחלט חבורה תובענית), אבל ברגע שתגיעו לנקודה בה הקהילה שלכם חמושה ומוכנה כמו צבא מדינה קטנה, כל העבודה הקשה מוכיחה שווה ערך זה.

יש לו עדיין כמה בעיות, אם כי אתה יכול לצפות שמעבדות מתים ינקו את זה לחלוטין לפני זמן רב. או לתקן אותם לסרט ההמשך, כמובן.

22. נשימה

נשימה

REDRUINS SOFTWORKS
מוֹצִיא לָאוֹר: REDRUINS SOFTWORKS
פּלַטפוֹרמָה: PC, PS4, Xbox One, Switch

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שחקן יחיד

הרבה משחקי הישרדות לוקחים את עצמם ברצינות רבה, הם מעדיפים ריאליזם אכזרי וקושי מעניש על קצת חרש.

נשימה מבקשת לתקן זאת על ידי כך שהיא מאפשרת לך פשוט להתעסק בחלל בחברת עוף אלמותי. כן.

השיקה הראשונה בגישה מוקדמת, Breathedge ראתה כמה עדכונים לאורך השנים לפני ששחררה סוף סוף בשנת 2021 לביקורות חזקות. אמנם השוואות מתמדות של “subnautica בחלל” מעט מעייפות, אך באמת יש מה לומר למותג הקומדיה של Breathedge והיופי השקט של החלל, גם אם חמצן נמוך יכול להרגיש קצת מכווץ מלכתחילה.

אם האופי העגום של אוהבי היער ופרוסטפנק הוא קצת יותר מדי, נסה את הגרסה המזויפת הזו של וול-אי בז’אנר ההישרדות במקום זאת.

21. חמצן לא כלול

חמצן לא כלול

מפתח: קלי בידור
מוֹצִיא לָאוֹר: קלי בידור
פּלַטפוֹרמָה: PC

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שחקן יחיד

אחד ממשחקי ההישרדות הנראים ביותר שיש שם, וזו די האמירה כשאתה מבין שזה לגמרי דו מימדי, חמצן שלא כולל מערבב את ההומור, הקסם ואיכות האנימציה של העבודה הקודמת של קלי עם משחק הישרדות קשה ברוק שיש לו גם את צפיפות הסלע האמור.

תפקידך לשמור על מושבה של מוחות בהירים בחיים משגשגים מתחת לאדמה בסלע חלל זר. לשם כך, תקציר את כל מה שתוכלו לשים ידיים, לפעמים אי פעם את האדמה מתחת לרגליך.

אם יש ביקורת כלשהי על אוני, זה אולי צריך כמעט להרים ויקי כדי לקבל מושג מה קורה. עם זאת, התמיד, ותגלה שנכלל זמן די טוב שעשוי לספוג מאות שעות.

20. רַפסוֹדָה

משחק הישרדות רפסודה

מפתח: Redbeet אינטראקטיבי
מוֹצִיא לָאוֹר: Redbeet אינטראקטיבי
פלטפורמות (ים): PC

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

רעיון כל כך פשוט שזה פלא שאף אחד לא חשב עליו קודם, רפסודה היא סובנאטיקה פוגשת את Castaway בו אתה חייב לקחת רפסודה בסיסית מאוד ולבנות אותו למבצר הקטן שלך על הים.

כרישים הם רק אחד הדברים שאתה צריך להשגיח עליהם כאן.

הרפסודה כוללת שפע של פיתולים מעניינים בז’אנר, כולל יחסי אהבה/שנאה עם שחפים ופסולת צפה הם ההבדל בין חיים למוות. זה לא קל, אבל עדיין נגיש, במיוחד אם אתה תופס כמה חברים לצרוח “וילסון” מדי פעם גם.

.

19. טרריה

משחקים כמו Terraria

מפתח: לוגית מחדש
מוֹצִיא לָאוֹר: משחקים מחדש/505 משחקים
פלטפורמות (ים): PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Vita, 3DS, Switch, Stadia, Wii U, iOS, Android

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

היה די קשה להפריד בין Minecraft וטרריה לאורך השנים, כאשר האחרונים לא ממש פופולריים אבל עדיין הצלחה מעוררת כל כך. הם לא במרחק של מיליון מיילים זה מזה מבחינת מכניקת הליבה שלהם, אבל העולם הדו-מימדי של 16 סיביות של Terraria עשוי להספיק כדי לנצח על גיימרים רטרו.

זה נראה כל סנטימטר כמו הקלאסיקה של נינטנדו.

Terraria מדגיש קרב יותר מאשר גם בן דודו הקרוב ביותר, ועוזר לה להרגיש עוד יותר כמו דוף של כובע המשחקים שעבר. גם לא כל כך דגש על אוכל ובמים כמו משחקים אחרים ברשימה זו, כך שזה פחות קשור לניהול המיקרו ויותר על ההרפתקה עם Terraria.

אם עדיין היית משחק את זה, אין לך תירוצים – זה כמעט כל פלטפורמה הולכת. כן, אפילו סטדיה.

18. מבוסס (גישה מוקדמת)

מקורקע

מפתח:
מוֹצִיא לָאוֹר: אולפני משחק Xbox
פלטפורמות (ים): PC, Xbox One

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

אובסידיאן הראתה פעם אחר פעם שהם לא רק אחד המפתחים הטובים ביותר בסביבה, אלא גם שהם לא חוששים לנסות דברים שונים.

מקורקע הוא הדוגמה המושלמת לכך. בעוד שאובסידיאן התוודע כמאסטרי ה- RPG, הם יצאו על גפה בעת הוקמה, משחק הישרדות ידידותי למשפחה בו האיומים הגדולים ביותר שלך הם עכבישים.

בהשראת ישירות מכדומה של דבש, צמצמתי את הילדים!, מבוסס הוא אחד מהפרויקטים הרבים שאובסידיאן מלהטטים ברגע זה, אך למרות זאת, עדיין יש לו אווירה מצוירת של יום שבת בבוקר והנגיעה האובסידיאנית של האיכות.

מבוסס לא היה זמן רב במסע הגישה המוקדם שלו בזמן הכתיבה, אבל אתה צריך לצפות לדברים טובים ככל שהחודשים עוברים.

17. פרויקט zomboid (גישה מוקדמת)

פרויקט Zomboid

מפתח: אבן האינדי
מוֹצִיא לָאוֹר: אבן האינדי
פלטפורמות (ים): PC

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

בטוח שיש הרבה זומבים ברשימה זו עבור משחקי ההישרדות הטובים ביותר, מסורת שמקרינה את זומבויד ממשיכה.

למרבה הצער, ממש כמו רבים מאלו שכבר ציינו, פרויקט Zomboid עדיין נמצא בגישה מוקדמת לימבו, אך הוא עושה את כל המהלכים הנכונים בכל זאת.

החיוב משווק כסימולטור הישרדות הארדקור, החיוב בהחלט מתאים. אתה כל הזמן תהיה בקיר, לעולם לא תרגיש בטוח במיוחד או עם הרבה סיכוי. Project Zomboid הוא לא רק משחק – זה חובה.

לפרויקט Zomboid יש כמה פגמים מובנים פה ושם בזכות הצוות הקטן שלו וזה אולי לא המשחק הכי נראה, אבל אל תטעו: זה תמצית ההישרדות.

16. הם מיליארדים

הם משחק מיליארדים

מפתח: משחקים נומנטיאניים
מוֹצִיא לָאוֹר: משחקים נומנטיאניים
פּלַטפוֹרמָה: PC, PS4, Xbox One

שחקן יחיד

סיפור ההצלחה של הגישה המוקדמת הזה הוא שני דברים: 1) משחק זומבי שעושה המון כדי לרענן רעיונות עייפים ו -2) תואר לפני שחרור שאינו מקטף, ולמעשה שוחרר בפרק זמן רגיל.

קבלת הפנים החיובית של מיליארדים מסתכמת בשמו המתאימה לחיוב: ישנם אינסוף זרמים של מתים להתגונן עליהם. ואם אתה מת, זה משחק בשבילך.

. לא יכולים להיות פערים בהגנות שלך, מה שהופך את המיליארדים למעט בצד האינטנסיבי – זה לא משחק, זה חובה.

אם אתה חושב שיש לך את המשחק מלקק, נומנטיאן לא מבזבז זמן להעלות את האנטה עם אתגרים גדולים עוד יותר להתמודד עם הראש. מצב הסיפור עבור 1.0 לא היה כל מה שהתקבל בחום, אבל מכניקת ההישרדות הליבה של המשחק עדיין מהנה להחריד.

למרות שלפעמים פקדים מגושמים ותכונות חסרות יגרמו לך להגיע למקלדת, הם מיליארדים ב- PS4 הם עדיין ירידה לטירוף שיחבר אותך אם תתן לזה.

15. Frostpunk

Frostpunk

מפתח: אולפני 11 סיביות
מוֹצִיא לָאוֹר: אולפני 11 סיביות
פלטפורמות (ים): PC, PS4, Xbox One

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שחקן יחיד

חלק משחק ניהול עירוני, סימולטור אשמה חלק, Frostpunk הוא משחק מאתגר כמעט מעיק שמטיל אותך עם גילוי פרנסה לאחר שהקפאה עולמית הורגת את מרבית האנושות.

אתה המנהיג של הקבוצה באחד ממעוזי התקווה האחרונים: תנור ענק שהוא המושיע שלך בדיוק כמו שהוא נטל.

אפשר לחום לרדת, אנשים מתים. אלה שלא הופכים למגורים בזכות Frostbite, שיכולים להפעיל את רוב האוכלוסייה שלך. Frostpunk הוא משחק הישרדות של סיכון ותגמול קבוע: האם אתה שולח את הניצולים שלך לעבוד בתנאי הקפאה או שאתה מקים חנות ומקווה שהמשאבים שלך נמשכים?

זה כל הזמן שואל את השאלות הקשות ומראה כי אין תשובה נכונה במצבי חיים או מוות. מצפה שיוצא להורג בפומבי פעם או פעמיים או תשעים פעמים.

היי, אם הילדים לא היו רוצים להכניס אותם לעבודה אז הם היו צריכים לומר משהו.

“Frostpunk הוא משחק יפה שלא נרתע מהכיעור של המין שלנו, וגם לא מושך אגרופים בקושי שלו. זהו רומן בלתי מתפשר, שובה לב לחלוטין, שאסור להתעלם ממנו כאחד המשחקים החדשים הטובים ביותר באפריל.”

14. שמי השמים של איש לא

לא אחי

מפתח: שלום משחקים
שלום משחקים/505 משחקים
פלטפורמות (ים): PC, PS5, PS4, Xbox Series X | S, Xbox One

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

כן, זה לא היה המשחק שחשבנו שהוא יהיה וכן, זה מטורף שהוא סוף סוף הופך לזה שנים מאז שחרור, אבל השעות הנפלאות הראשונות של השמים הראשונים של אף אחד הם אלה שאנחנו מאחלים שנוכל לבקבוק ולשמור לנצח.

כשהוא הכי בסיסי, אני.ה. רק למשיכתך עם שורדים, זה ריגוש פשוט. התחושה של גילוי כוכב לכת חדש לראשונה היא רק אחת מאותן חוויות משחק להוקיר.

ברגע שאתה סוף סוף מצליח להרים שוב, הוא הופך להיות יותר משחק חקר כשאתה חוקר את המרחבים הגדולים של המרחב לפני שאתה מסתובב בחזרה למשימה שלך בבניית בית משלך.

זה לא משחק מושלם או כזה שבאמת מצדיק את ההייפ שלו, אבל עם עדכון תוכן ענק שמבשר את המשחק עם מרובי משתתפים וספקי מחירים רציניים, עכשיו עשוי להיות הזמן הטוב ביותר לצלול למיזם הקוטב של Hello Games.

למרבה האירוניה, ייתכן ששמיו של איש לא פשוט שרד את עצמו.

13. V עולה (גישה מוקדמת)

V עולה

מפתח: אולפני סטונלוק
מוֹצִיא לָאוֹר: אולפני סטונלוק
פלטפורמות (ים): PC

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

V עולה עולה הרגיש מחזקת מההצלחה המסיבית של ואלהיים שנה לפני כן, והראה שלעתים הודו הם המקומות הטובים ביותר ללכת אליו למצוא חדשנות אמיתית במה שהוא כיום המרחב הצפוף למדי.

. הוסף כמה אלמנטים של RPG פעולה, כולל עץ מיומנות ועשרות בוסים לכיבוש, וקל לשקוע את השיניים שלך לעלייה.

עם זאת, מה שכנראה הכי שובה לב כאן הוא היכולת לבנות מחדש את הטירה שלך, בעיקרון מהיר על פני הצריפים העשויים מזודים שכל כך הרבה משחקי הישרדות זורקים עליך. השחקן מרגיש כמו עניין גדול ב- V Rising, שהולך כפליים כשאתה יוצא אל עולמו הפתוח המסיבי ומתחיל להעלות את טענתך אליו.

.

12. מיינקראפט

משחק Minecraft

מפתח: מוג’אנג
מוֹצִיא לָאוֹר: מוג’אנג
PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Vita, 3DS, Switch, Wii U, iOS, Android

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

תשכח ממונומנטים של הפין לרגע ותגלה שבבסיסו, Minecraft הוא משחק הישרדות – הרבה מבני גילו ברשימה זו חייב חוב של הכרת תודה לענקית של מוג’אנג.

אם אתה משחק Minecraft כבר שנים, אתה ללא ספק זוכר כמה קשוחים היו המוקדמים שלה עם המטפלים A-creeping ומשאבים נדירים יחסית, אם כי זה לא בכנות אתגר שהוא שורד בימים אלה.

רוצה לשנות את זה? יש גרסת הארדקור יותר זמינה עם פרמדיט.

Minecraft חרגה מלהיות משחק הישרדות פשוט בשלב זה למשהו שונה לחלוטין, כלומר היה לו יותר מחלקו ההוגן של חיקויים חוסמים באותה מידה. עם זאת, יכול להיות רק אחד כזה, כך שאם איכשהו מעולם לא שיחקת Minecraft, אתה באמת צריך לתת לזה ללכת.

11. גיהנום ירוק

משחק הישרדות ירוק לעזאזל

מפתח: צנצנת מצמררת
מוֹצִיא לָאוֹר: צנצנת מצמררת
פּלַטפוֹרמָה: PC, Switch

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

.

למרות ששניהם בעלי מצב רוח ותחושה מוכרים, זה לעזאזל ירוק שזו החוויה הארדקור יותר וכזו שתלמד אותך איך לשחק אותה עם כמה שיעורים קשים להפליא.

תקוע ביערות הגשם הלא -רצויים של אמזון, עליכם לגרד את זה, אם כי המוות לעולם אינו רחוק. בין אם זה בגלל נשיכת נחש רעש או לאכול אלוהים עלה, לעזאזל ירוק לא עושה עצמות על כמה זה לא סלחני. יש המון שיעצבן אותך בגיהינום ירוק, אבל ההתמדה שלך תתוגמל.

לאחר השקת הגישה המוקדמת, Green Hell בהחלט יכול לטעון שיש לו את אחד ממצבי הסיפור המשכנעים ביותר של כל משחק הישרדות.

לעזאזל ירוק רוצה להעביר אותך בגיהינום ובחזרה בחוויית הישרדות בלתי מתפשרת ומקורית עם אחד הנרטיבים הטובים ביותר שהז’אנר סיפק אי פעם לאתחל.

10. ארון: ההישרדות התפתחה

הישרדות ארון התפתחה

מפתח: סטודיו Wildcard
מוֹצִיא לָאוֹר: סטודיו Wildcard
פלטפורמות (ים): PC, PS4, Xbox One, Switch, Android, iOS

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

משחק עם ממשק משתמש שוחק כל כך מחריד, עד ששאלנו להשאיר אותו ברשימה זו על העיקרון בלבד, ארק: ההישרדות התפתחה עוקבת אחר מגמה דומה לשני משחקי ההישרדות הקודמים שהוזכרו אך עם טוויסט פנטסטי יותר.

כל משחק שבו אתה יכול להעלות צפרדע לקרב צריך להיות לפחות שווה לנסות, נכון?

אתה חווה ואתה בונה בתיבה; סיפור דומה להרבה מבני גילה. עם זאת, זה במגוון האקזוטי של בעלי חיים וציוד, ארון מגיע לשל עצמו – מעצם טבעו, ארק הוא משחק מטופש עמוק וסטודיו ווילד תו עשו היטב כדי לחבק את זה.

אתה יכול לשחק את זה בעצמך או עם אחרים, אם כי צפה לצער המקובל אם תחליט לחלוק עולם עם שחקנים אחרים.

9. המלחמה שלי שלי

המלחמה שלי שלי

מפתח: אולפני 11 סיביות
מוֹצִיא לָאוֹר: אולפני 11 סיביות
פלטפורמות (ים): PC, PS4, Xbox One, Switch, Android, iOS

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שחקן יחיד

בין אם זה מגפיים על האדמה, רקטות באוויר או סוסים בפנים שלך, אנחנו תמיד רואים משחקי מלחמה. עם זאת, מה שאנחנו לא רואים זה מה שקורה לתמימים שנתפסו בנפילה.

המלחמה הזו שלי מאירה אור על זה באופן שאינו מתפשר ומרודף לחלוטין. מרבית המשחקים האחרים ברשימה זו הם חסרי משמעות בהשוואה ל -11 ביטים של אולפני חן אהוב של אולפנים.

באמצע אזור מלחמה, עליכם לעשות כל שביכולתם בכדי לשרוד, כולל קבלת הרבה החלטות קשות – לא תשכחו את הפעם הראשונה שתתקלו בזוג הישן. עם הזמן, יותר ויותר אנשים מצטרפים אליך לבית Safehouse שלך, שיכול לשנות את הדינמיקה באופן דרמטי. חלקם ידידותיים, חלקם שוחקים, אבל כולם רק מנסים לשרוד.

אם אתה רוצה להפוך את ההימור לאחת עשרה, הקטנטנים DLC מכניסים ילדים לתערובת ולכל הלחצים שמגיעים איתם.

8. ואלהיים

משחק Valheim

מפתח: שער ברזל AB
מוֹצִיא לָאוֹר: הוצאת כתמי קפה
פלטפורמות (ים): PC

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

ניתן לטעון שוואלהיים לא ממש משחק הישרדות, מכיוון שאין שום רעב וצמאון לעקוב אחר המוות והמוות לעולם לא מרגיש את הענישה. עם זאת, כשאתה נופל על מפה ענקית עם בקושי כל דבר לשמך, תראה במהירות מדוע רבים מזהים את זה כאחד ממשחקי ההישרדות הטובים ביותר כי של מה זה משתנה.

תוך כדי צעד אחורה ממכניקת ההישרדות הקלאסית, Valheim מסתכל במקום על אזורים אחרים בז’אנר שהופכים אותו למזמין כל כך, כלומר לבנות את עצמך להיות דמיגוד כל הכבוד.

משעות הפתיחה הכמעט שלמות של המשחק עד שבאמת בנית את מינאס טירית משלך, Valheim הוא משחק שלא רק על העצמת השחקן להרוג את יריביו העתיקים של אודין, אלא גם לאפשר להם לגלף את דרכם שלהם.

Valheim לא מחזיק את היד שלך, אבל בזכות התמיכה בעשרה שחקנים, לפחות כמה מחבריך יכולים להעביר אותך דרך המפגש הראשון שלך עם eikthyr.

7. Rimworld

Rimworld

מפתח: אולפני לודון
מוֹצִיא לָאוֹר: אולפני לודון
פלטפורמות (ים): PC

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שחקן יחיד

אחד המשחקים החלוציים ביותר בעשור האחרון, וקורא ל- RimWorld “Just” משחק הישרדות לא ממש עושה את זה צדק.

אמנם בהחלט יש אלמנטים הישרדותיים, אך מבצר הגמד הזה בהשראת מונוליט מציע הרבה יותר, העומק המרשים ביותר המאפשר לך לעצב סיפורים רבים משלך.

הדברים מתחילים די פשוטים: עזרו לשלושה קולוניסטים לשרוד. עם קצת סבלנות (והרבה שיעורים קשים שנלמדו), תוכל לטפח עולם בתדמית שלך.

רוצה להפוך את הציוויליזציה שלך לשודדי שיבורג חלקים בסחר העבדים? לך על זה.

עם כמה מהתמיכה החזקה ביותר של כל משחק ב- Steam, צפו מ- RimWorld להסתובב במשך שנים על גבי שנים.

6. אל תרעב

דוֹן

מפתח:
מוֹצִיא לָאוֹר: קלי בידור
PC, PS4, Xbox One, Switch, iOS, Android,

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

בהשוואה לרוב משחקי ההישרדות האחרים הללו, אל תתרעב זה, ובכן, זה סוג של מקסים.

אין פין, אפס אנשים עצובים שקעים את גוויית התה שלך, וחוסר מבורך של ג’נק. זה די מרענן, אבל זה למעשה אחד הערכים העתיקים ביותר ברשימה זו שכן קלי תומך בה בהתמדה עם ציוצים ו- DLC חדש מאז השיק.

זה גם קשה כמו ציפורניים.

. עם זאת, אל תרעב מבדיל את עצמו בזכות אסתטיקה בריאה מטעה ועקומת למידה תלולה.

בין אם לבד או עם חברים בספין-אוף יחד, אל תתרעבו היא שמחה פשוטה וכנראה אחת מנקודות הכניסה הטובות ביותר אם תרצו לגלות על מה הז’אנר עוסק.

. עץ כהה

עץ כהה

מפתח: סטודיו אשף חומצה
מוֹצִיא לָאוֹר: סטודיו אשף חומצה
פלטפורמות (ים): PC, PS4, Xbox One, Switch

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שחקן יחיד

אתה רוצה גרסת הארדקור יותר של Don’t Gartve, משחק הישרדות מטריד מאוד שהוא הרבה יותר מפחיד מכפי שהוויזואליות שלו ב- Lo-Fi עשויה להציע? אז אתה צריך לבדוק לחלוטין את Darkwood: אחד המשחקים הכי מעורערים ומתוחים כל הזמן של דומיו בזכות עיצוב שמע מעולה.

אוף, הכלב. הכלב הארור.

המטרה היא פשוטה: לשרוד. אמנם זו הנקודה של כל משחקי ההישרדות שאותם ריכזנו כאן, אך Darkwood לא מבקש מכם לעלות נגד בני נוער עם נטייה לשקית תה. במקום זאת, עליכם לשוטט ביער ביום ולהצנח למשך הלילה וכל הדברים שנלווים אליו.

Darkwood כולל נקודת מבט מלמעלה למטה, שהיא איכשהו מעוררת פאניקה אפילו יותר, ואפס אחיזת יד לאורך כל הדרך.

בהצלחה: רשמנו את זה כאחד ממשחקי האימה הטובים ביותר שנעשו אי פעם לסיבה כלשהי.

4. חֲלוּדָה

משחק חלודה

מפתח: אולפני FacePunch
מוֹצִיא לָאוֹר:
פּלַטפוֹרמָה: PC (PS4 ו- Xbox One בשנת 2021)

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: רב משתתפים

אם אתה בכלל רגיש, אל תשחק חלודה. אם אתה מתוסכל בקלות, אל תשחק חלודה. אם אתה בכלל אדם טוב, אל תשחק חלודה.

משחק ההישרדות הפוסט-אפוקליפטי הרעיל הפוסט-אפוקליפטי הידוע לשמצה של FacePunch נבנה סביב צער שחקנים אחרים בדיוק כמו שהוא שורד את עצמו, אם כי אם אתה מסוגל למצוא אוכל ומים די בהתמדה, הדאגה העיקרית שלך היא האיום של אנשים אחרים. זה בערך לא מרוצה לשחקנים חדשים כמו שהמשחקים האלה יכולים להשיג.

עם זאת, אם יש לך מזל שתמצא שחקנים אחרים שלא רוצים להרוג אותך מייד למרות שיש לך רק סלע, ​​חלודה הופכת להרבה כיף מאוד. חמולות הן חלק מהמשחקים לטווח הארוך של חלודה, כך שתרצה למצוא כמה בעלי ברית ברגע שתוכל, אם כי אתה תמיד יכול לקפוץ לשרתים בלבד סולו.

עם הזמן, זה הופך למשחק הישרדות PVP יותר מאשר הישרדות ישר איתך צריך להגן על מטוסי השלל שלך מפני שרת מלא בשחקנים אגרסיביים מאוד. אם הבסיס שלך נמחק, זה די עשית.

3. סובנאוטיקה

סובנאוטיקה

מפתח: בידור עולמות לא ידוע
מוֹצִיא לָאוֹר: בידור עולמות לא ידוע
פּלַטפוֹרמָה: PC, PS4, Xbox One, Switch

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שחקן יחיד

בהשוואה לרוב המשחקים ברשימה זו, סובנאטיקה תוססת חיובית.

חלפו הצבעים והגורל המושתקים, המוחלפים על ידי חיים מתחת לים. אם אתה רוצה הפסקה מהזוהמה של הפוסט-אפוקליפסה, סובנאוטיקה היא התחליף המושלם.

זה לא אומר שזה לא מהווה אתגר – זה הוא משחק הישרדות אחרי הכל.

לאחר שהתרסקות החללית שלך נוחתת על כוכב לכת זר, אתה צריך להוציא קיום על ידי איזון בין הצרכים האנושיים הבסיסיים שלך, פיתוי הבדיקה וצורך לפלס את דרכך הביתה.

ככל שאתה עמוק יותר בים בסובנאוטיקה, כך הסיוטים נעשים עמוקים יותר – Lovecraft היה גאה ביצירות האורבות מתחת.

“אפילו מי שלא אוהב משחקי הישרדות אמורים למצוא משהו לאהוב בסובנאוטיקה עם גרסת ה- PS4 שלה עושה יותר ממספיק כדי לשמור על עצמה על פני הצף.”

2.

המשחק האפל הארוך

מפתח: סטודיו Hinterland
מוֹצִיא לָאוֹר: סטודיו Hinterland
פלטפורמות (ים): PC, PS4, Xbox One, Switch

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שחקן יחיד

ממשחק הישרדות קשה אחד לרוק, הרע הגדול של Dark Dark אינו מפלצת וגם לא שחקנים אחרים. זה האלמנטים (והדוב מדי פעם).

בהשוואה למחיר אחר, החושך הארוך עשוי להיות מעט בצד האיטי עבור חלקם, אם כי אין שום דבר מרגש כמו לגרור את התחת הרעב שלך על פני השממה הקנדית בחיפוש אחר חזיר ושעועית.

ניתן לחוות את החושך הארוך באחת משתי דרכים: כסימולטור הישרדות החוצה והחוצה, או כהרפתקה מבוססת נרטיב. הראשון הוא מה שעשתה את שמו, אך אל תישן בחורף. זה נושא את כל אותה מכניקת ענישה תוך שהוא גם עטוף בסיפור משכנע שעדיין מתגלה.

זה דבר קטן בתכנית הדברים הגדולה של הדברים, אבל סגנון האמנות של החושך הארוך עשוי להיות גם נקודת מכירה ענקית. הרבה לילה יעבור איתך פשוט בוהה בירח וימצא סוג של שלום מוזר.

“יפה, מלחיץ ומצריך חיים לחלוטין, החושך הארוך הוא משחק הישרדות ניצחון שיגרום לך לשנוא זאבים מאוד.”

1. היער

משחק היער

מפתח: משחקי לילה
מוֹצִיא לָאוֹר: משחקי לילה
פלטפורמות (ים): PC, PS4

שחקן יחיד/מרובי משתתפים: שניהם

אף משחק מעולם לא גרם למונוטוניות של קיצוץ עצים להרגיש כל כך משכנעים. החבטה של ​​הגרזן שלך ונפילת העצים כתוצאה מכך פירושה שלמרות שאתה עשוי לעשות הרבה מזה כדי לנסות לשרוד נגד אויבים פריקים לאחר שהמטוס שלך מתרסק, לעולם לא תתעייף ממנו.

בוגר גישה מוקדמת ששוחררה במלואה בפרק זמן קצר יחסית, ליער יש המון עבורו שבני דורו פשוט לא.

אתה חייב לשרוד, אבל אתה צריך גם למצוא את בנך השבוי בסיפור שלמעשה שווה להשקיע את זמנך.

ליער יש גם ברק שכמו 7 ימים למות ו- Dayz יכול רק לחלום עליהם, כמו גם הזדמנויות מוגבלות מאוד לצער כ- Multiplayer הוא שיתוף פעולה, כמו גם להיות האפשרות ל (אימתני) VR VR זה.

זה המשחק שאתה רוצה לבדוק אם אתה רוצה הישרדות בצורה הטהורה ביותר שלו – ואולי הכי טובה -.

“כל הנושאים שהיו לי עם היער לא הפריעו לה להפוך לחוויית ההישרדות המוחלטת בקונסולה בעיניי, אולם. אם עדיין לא תנסה את המשחק במחשב האישי, גרסת ה- PS4 שלה היא מלוטשת באופן מפתיע וניתן לטעון באותה מידה כמו סינק זמן מתגמל שלא יגרום לך אפילו להרגיש רע בגלל היותך הורה נורא. .”

חלק מהסיקור שתמצאו על נשרים מתורבתים מכיל קישורי שותפים, המספקים לנו עמלות קטנות על בסיס רכישות שנעשו מביקור באתר שלנו. אנו מכסים חדשות משחקים, ביקורות על סרטים, היאבקות ועוד הרבה.