איך להביס את דארת ‘ויידר בפורטניט

חשוב לציין: אם אתה רק משלים את האתגר הזה למוניטין של 200 גלקטי, כל מה שאתה צריך זה הסיוע. בתיאוריה אתה יכול פשוט לזרוק כמה כדורים לוויידר מרחוק ופשוט לחכות לשחקן אחר, יותר מאובזר שיסיים את המאבק בשבילך. למי אכפת מהתהילה?

כיצד לעזור להביס את דארת ‘ויידר בפורטניט פרק 4, עונה 2

Fortnite שוב חוגג מלחמת הכוכבים, אם כי הפעם הוא כולל אירוע גדול בהרבה מכל מה שנראה בעבר. כשחוזרים מהשנה שעברה, שחקנים יכולים כעת למצוא את דארת ‘ויידר באי כאשר הוא וחיילי המשובטים שלו פועלים כדי להביס את כל הג’די והסית’ שהוכשרו לאחרונה כחלק מהסדר 66 שנחקק ב Fortnite מוקדם יותר היום.

הנה כל המידע שאתה צריך לדעת היכן למצוא ואיך לעזור להביס את דארת ‘ויידר Fortnite פרק רביעי, עונה שנייה.

היכן למצוא את דארת ‘ויידר במהלך Fortnite’s של Fortnite מצא את אירוע הכוח

שחקנים שרוצים לקחת על עצמם את דארת ‘ויידר יכולים למצוא אותו במיקום יחיד, בניגוד להופעתו הקודמת במשחק בשנה שעברה. נכון לעכשיו, הוא ישריץ צפונית -מערבית למבוז אכזרי במחנה חיילים משובט ממש דרומית לטלאי הירוק באמצע הביומה החורפית. הוא יוטל על ידי שני חיילים משובטים, כך שזו הזדמנות טובה להוציא אותם ולהשלים גם את המסע הזה.

עד כמה איך לנצח את סית ‘לורד האגדי, השחקנים יצטרכו לעקוב אחר טריקים דומים כמו בשנה שעברה. היזהר מהיכולת שלו למשוך את השחקן ולזרוק את אורך האורות שלו, ששניהם עובדים כמכות גימור נהדרות אם אתה לא נזהר. מכיוון שהמטרה רק מציינת אותך “עוזר להביס את דארת ‘ויידר”, אולי כדאי להיכנס עם חולית חברים מלאה לקחת אותו ובני בריתו הלאה.

ראו הוזהרתם כי ככל הנראה יהיו הרבה שחקנים שנוחתים כאן לאחר השיק של המסע, כך שייתכן שיהיה לכם עזרה נוספת או עומדים בפני מכשולים אחרים כשאתם מנסים להילחם בדארת ‘ויידר.

כריסטיאן הוא סופר עצמאי בן חמש שנים שנמצא עם Dot Esports במשך למעלה מ 15 חודשים המכסה את Fortnite, General Gaming ו- News. כמה מהמשחקים האהובים עליו כוללים את Yakuza 0, The Witcher III, Kingdom Hearts 2 ו- Inscryption.

איך להביס את דארת ‘ויידר בפורטניט

עקב אחר ויידר בפורטניט כדי להשלים את האתגר Fortnite השבוע.

Fortnite - שחקן מצביע על רובה על דארת 'ויידר שעומד בשלג עם סימן קריאה מעל ראשו

(קרדיט תמונה: משחקי אפי)

דארת ‘ויידר שלח את הצי שלו לפורטניט, והוא נראה די עגום לגלקסיה. אם אתם מחפשים דרך להוריד את הרע הגדול הזה תוך כדי ציון לעצמכם מוניטין של 200 גלקטי מתוק, יש לנו את כל הטיפים הדרושים לכם כדי להצטיין.

איפה למצוא את דארת ‘ויידר בפורטניט

אתה יכול לאתר את דארת ‘ויידר בחלק הצפוני של מפת פורטניט, בסף שני שלג ללא שם, מצטלבים שלג ודשא ביו. אם אתה מנווט שם מאוטובוס הקרב, אתה צריך לרדת צפונה – מעוז אכזרי אכזרי וממערב – ולכוון לתיקון הדשא של תחנת הדלק. כשמגיעים לבסיס הקיסרי המאולתר תעידו את דארת ‘ויידר, שזכה למטרות סערה טריות ומוכנים להילחם.

דארת ‘ויידר הוא מיכל בריאות, אז הדרך היעילה ביותר להוריד אותו היא עם נשק אפי או גבוה יותר: רצוי רובה צלפים כבד לטווח הארוך או חומר נפץ כמו רעם חנית. הוא גם לוחם רב עוצמה, ויתנפץ לבריאותך עם כמה Lightsaber Boomerang זורק. וודא שאתה מצויד עם פריט מרפא או מגן כמו חבית צ’וג או כמה התזת צ’ג ‘, כך שתוכל לתדלק אם לוויידר יש את האדמה הגבוהה.

חשוב לציין: אם אתה רק משלים את האתגר הזה למוניטין של 200 גלקטי, כל מה שאתה צריך זה הסיוע. בתיאוריה אתה יכול פשוט לזרוק כמה כדורים לוויידר מרחוק ופשוט לחכות לשחקן אחר, יותר מאובזר שיסיים את המאבק בשבילך. למי אכפת מהתהילה?

לאחר תוריד את ויידר תהיה חופשייה לבזוז את הבסיס שלו שם תמצא את DC-15 Blasters ואת אורות האורות של ויידר עצמו שיש לו יכולת בומרנג כוח שלא כמו האחרים. אה, תפסיק גם את האימפריה הגלקטית הראשונה לבסס שליטה מלאה ברפובליקה ומנעה את הכותרת “מלחמת הכוכבים.” עבודה נהדרת!

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

פאנק ג'וזף

Fūnk -é הוא אמן וסופר שחור, שאינו בינארי+ שאוהב לכסות קהילות מרחב סייבר ותרבות משחקי וידיאו המתפתחים אי פעם. ב- PC Gamer. הם אף פעם לא מפספסים את ההזדמנות לספר בנחרצות סיפורים אמפתיים. המשחקים האהובים עליהם הם Edge’s Edge, Disco Elysium ו- League of Legue. הם גם ימעו את כל אחד ב- Super Smash Bros. סופי.

אני כל כך שמח שחיכיתי כמעט 3 שנים לשחק ב- CyberPunk 2077, אבל אני חושש מהעובדה שזה הרגיל החדש שלנו

אני יודע שמישהו אמר לך שהגיע הזמן לשחק את CyberPunk 2077 בכל פעם שיש לו טלאי, אבל למען האמת, הגיע הזמן עכשיו