הצטרף למחלקת משטרת ברייטון

עם התקדמות ופתיחת מחוזות חדשים, יתגלה גם חובות נוספות. התחל עם חובה לטייל ולמצוא מכוניות חונות שלא בצדק, אך היה מוכן לדאוג לתאונות שעשויות לקרות ממש מול עיניך. . עצור עסקאות סמים המתרחשות בפארק המקומי, או לרדוף אחר מרססי גרפיטי. היו מוכנים לכל דבר – גם אם זו רק מכונית שחוסמת תחנת אוטובוס. כל חובה היא באחריותך.

ברוך הבא לברייטון! . התחל עם ציטוט הפרות והעברת כרטיסי חניה, ואז עבד בדרך לכיוון של אחריות רבה יותר. להיות חלק מקהילת ברייטון, הכירו את השכונה שלכם וטיפול בעבודת משטרה יומית כדי להילחם בפשע במהלך המשמרת שלכם. .

סימולטור המשטרה: קציני סיור כוללים מערכת תנועה דינאמית שיוצרת באופן אורגני את זרימת התנועה ותאונות דרכים, כמו גם מצבי חירום שיכולים לצוץ באופן אקראי במהלך המשמרת שלך. ! בעולם הפתוח של ברייטון תוכל לבחור בשכונות לסיורים שלך ולדאוג לשמור עליהם. סיור דרך שלוש מחוזות ייחודיים עם כמה שכונות כל אחד. .

עם התקדמות ופתיחת מחוזות חדשים, יתגלה גם חובות נוספות. . . עצור עסקאות סמים המתרחשות בפארק המקומי, או לרדוף אחר מרססי גרפיטי. היו מוכנים לכל דבר – גם אם זו רק מכונית שחוסמת תחנת אוטובוס. .

עם מערכת האינטואיציה שקצין המשטרה שלך יוכל לאסוף רמזים חשובים במהלך חקירות עדים שיכולות להוביל אותך לפתור מצבים בדרך הנכונה, אז וודא שאתה שים לב לכל מה שנאמר ונעשה. סימולטור משטרה: קציני סיור מציעים מצב סימולציה לשחקנים מנוסים המחפשים את החוויה האותנטית ביותר, כמו גם מצב מזדמן למי שמחפש סיור מרגיע יותר ברחובות ברייטון.

• שלוש מחוזות עם כמה שכונות, שלכל אחת מהן פלייר ייחודי משלהם

• התקדמות לפתיחת מחוזות, מכוניות ומצבים (סיור רגיל ופתוח)

• מערכת אינטואיציה

צפו בטריילר לשחרור

אנו שמחים לבשר כי סימולטור המשטרה: קציני סיור משוחררים כעת במחשבים אישיים וקונסולות. .

קנה עכשיו

אֲמָזוֹנָה

חנות Xbox

!

עדכון ניהול תנועה

אנו שמחים לבשר כי עדכון ניהול התנועה החדש חי כעת בסניפי הבטא שלנו לבדיקה. השתלט על התנועה, נסה את Els Modding, טען חשודים בגין בריחה – ועוד ועוד! !

עדכון תאי ההחזקה זמין כעת לסימולטור המשטרה: קציני סיור. אזיק, מלווה ומביא חשודים שנעצרו לתאי האחזקה החדשים בעצמך!

! הצטרף לשורות כוח המשטרה של העיר האמריקאית הפיקטיבית הזו וחווה את חיי היומיום של קצין משטרה. . היה חלק מהקהילה של ברייטון, הכיר את השכונה שלך והגשים את חובותיו היומיומיות של קצין משטרה בזמן שאתה נלחם בפשע במהלך המשמרת שלך. !

. להיות מוכן להגיב בהודעה של רגע! . . לכל אחד מהם יש כשרון מובהק: מהעליות הגבוהות של העיר התחתית ועד הבניינים ההיסטוריים של בריקסטון. מערכת האינטואיציה מאפשרת לך להרים רמזים חשובים בעת חקירת עדים ויכולה לעזור לך לפתור מצבים מייד – אז וודא שאתה תמיד שם לב לכל מה שנאמר ונעשה. חובותיך הן באחריותך!

התקדמות ופתיחת מחוזות חדשים מוסיפה גם חובות חדשות. התחל בהנפקת כרטיסים, אך היה מוכן להתמודד עם תאונות שיכולות לקרות ממש מול העיניים שלך! . עצרו את עסקאות הסמים מלהתרחש בפארק המקומי, לרדוף אחר מרססי גרפיטי מתייג קירות באופן בלתי חוקי, הפסיקו להאיץ מכוניות עם צפירה המשטרתית שלכם ואפילו הקימו מחסומי כביש וקונוסים סביב תאונות תנועה. . ! .