ברוך הבא לרשימת הלבבות הטובים ביותר של ברזל 4 DLC דורג מהטוב ביותר לרע! הכנתי את המדריך הזה כדי שתקנה DLCs שלמעשה שווה לקנות ולחסוך כסף על ה- DLCs החראני החושני.

הלבבות הטובים ביותר של ברזל 4 DLC

מדריך מלא עליו HOI4 DLC לקנות אשר לא לקנות בשנת 2023.

HOI4 הכי טוב DLCs

  • מאת Lucrorpg
  • לפני 3 חודשים

הלבבות הטובים ביותר של ברזל 4 DLC ! .

כשאני מקליד את הקווים האלה, לבבות הברזל 4 יש 8 DLCs שוחרר בסך הכל בדם בלבד להיות האחרון. זה יהיה על שבדיה, דנמרק, נורבגיה ופינלנד. ! !

עוד דבר אחד, על מנת לנגן את ה- Top Tier Mods המעניינים HOI4, אתה צריך לקבל את ה- DLCs. זה מבאס אבל זה מה שהוא.

הנה דעתי האישית על DLCs לפני שנתחיל בדירוג, אל תקנו אף פעם DLCs אלא אם כן הם נמצאים בהנחה! מדיניות DLC נמצאת שם כדי לקרוע אותך ..

HOI4 DLCs דורגו מהטוב ביותר לרע:

1. מעיר את הנמר

מתעורר הנמר הוא ה הרחבת העסקה האמיתית הראשונה זה עדיין עדכני עד היום. זה מרחיב את עץ המיקוד של גרמניה, יפן וסין! בלעדיו, אינך יכול להקים גרמניה הדמוקרטית, גרמניה הקיסרית, יפן הקומוניסטית או כל אלטרנטיבה זמינה אחרת. זו למעשה ההיסטוריה האלטרנטיבית DLC!

אבל זה בעיקר מתמקד במצבי חריגה סיניים ובעצי המיקוד שלהם. אתה ממש יכול לחוות הפעלה אחרת עם כל מצוקה סינית ואחרת אחרת. כולם ייחודיים לחלוטין.

!

2. מוות או כונון

. ? מותם של Dishonor DLC מציג אינטראקציות דיפלומטיות ובובות חדשות כמו גם עצי מיקוד חדשים להונגריה, רומניה, צ’כוסלובקיה ויוגוסלביה.

אלא אם כן אתה שחקן מיומן מאוד, אתה לא יכול לעשות את ההבדל האמיתי עם אף אחת מהמדינות האלה. לכן, אם אתה לא מאחת המדינות האלה או שאתה באמת מעוניין לשחק איתן, אל תקנה את זה.

אבל כן, אם אתה מיומן ורוצה לנסות משהו ייחודי באמת, אתה בהחלט תיהנה מהמוות או Dishonor DLC. למען האמת, עצי המיקוד החדשים ממש מגניבים. זה מגדיל גם את ערך ההפעלה של המשחק.

3. יחד לניצחון

יחד עבור ויקטור ממוקדת לחלוטין בשליטות. עצי מיקוד חדשים עבור קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, הודו ודרום אפריקה יש תוספות מבורכות למשחק. שווה במיוחד לקנות אם אתה אוהב שיתוף פעולה מרובה משתתפים.

כשליטה אתה יכול להישאר נאמן לאנגליה, או להחליף את הצד להוספת תבלין למשחק שלך.

כמובן, ישנן תוספות אחרות גם לשלטונות כמו שיתוף טכנולוגי, מערכת אוטונומיה, שיפור חכירה קרקעות וכו ‘.

4. אין צעד אחורה

מיקוד סובייטי, פולני ובלטי חדש ומקדשים של שיפורים אחרים שנוספו עם DLC זה. אבל זה בעיקר מתמקד בברית המועצות ובסטלין.

ללא צעד אחורה DLC, תוכלו לחוות לבבות שונים לחלוטין של חוויה של ברזל 4 משחק כברית המועצות. מכניקה חדשה לחלוטין תפוצץ את דעתך ממש. עם זאת, אם אינך מעוניין לשחק כברית המועצות, פשוט דלג על זה ..

5. גבר את התותחים

Man The Guns DLC די גדול, הוא מוסיף טונות של פונקציונליות מוקדש לחלוטין ללוחמה ימית. עם זאת, מכניקת ליבה של לוחמה ימית ב- HOI4 מבאס ואף DLC לא יכולה לתקן את זה.

לוחמה ימית היא פשוט לא יעילה, ולכן לא מעניינת. אתה פשוט צוללות דואר זבל ומשתמש בספינות שלך כשאתה צריך לשלוף פלישה ימית. %95 זמן המשחק הספינות שלי עגנות לא משנה באיזו מדינה אני משחק. .

נקודת מפתח נוספת היא הכוח הימי המשולב של סיעת בעלות הברית. זה הופך את הלוחמה הימית לחסרת תועלת מכיוון שאין תחרות.

דבר טוב רק ב- DLC זה הם עצי המיקוד ההיסטוריה החלופית החדשים שנוספו לארה”ב ואנגליה.

כמו כן, מקסיקו והולנד סוף סוף מקבלים עצי מיקוד לאומיים משלהם עם DLC זה.

6. קרב על הבוספורוס

ממש התרגשתי מה- DLC הזה אבל זה התברר כאכזבה. קרב על הבוספורוס מציג עצי מיקוד חדשים ומכניקה בולגריה, יוון וטורקיה.

מה עושים עצי מיקוד חדשים? למעשה, הם לְהַחלִישׁ המדינות האלה הרבה. הם מוצצים ואין להם הרבה זנים. .

פרדוקס צריך לדעת שעצי המיקוד הגדולים לא אומר שהם טובים. אתה יכול להכין עץ מיקוד ענק סופר אבל הוא יהיה רדוד, ריק ולא להוסיף שום ערך למשחק בכלל.

7. התנגדות לוס אנג’לס

האם אני יכול להיות כן איתך. . קיבלתי את זה אבל אפילו לא הרגשתי הבדל קל. ריגול הרגיש כמו טרחה מיותרת, התעלמתי ממנו לחלוטין ולא איבדתי דבר. ממש כמו הלוחמה הימית. אתה יכול ממש לשחק במשך 1000 שעות ולא לדעת דבר על ההתנגדות או הלוחמה הימית ולהיות בסדר. מְגוּחָך.

בכל מקרה, רק דבר טוב ב- DLC זה הוא הייחודי החדש עץ המיקוד של פורטוגל.

8. בדם בלבד

בדם לבד הוא אולי ה- HOI4 DLC הגרוע ביותר שיש. כלומר, התבונן בביקורות.

זה מוסיף עץ מיקוד לשוויץ אבל זו עדיין מדינה סופר משעממת לשחק. אל תתחיל אותי אפילו בעץ המיקוד האתיופי החדש. השנה היא 2022 – 2023 ואתה עדיין מוכר עצי מיקוד עבור מדינות לא רלוונטיות? אני מרגיש הונאה אחים.

מוסיף מעצב מטוסים חדש … מדוע היית צריך למערכת עבודה. זה רע ובאגי.

מחליש את איטליה עם מלחמת אזרחים ללא סיבה? זה כבר חלש.

זה היה זה, Thx לקריאה! מילים אחרונות, לבבות רציניים של נגן IV IV יקנו את כל ה- DLC. זה מה שזה. אבל אני חייב לומר, כמה מצבים כמו קייזרריץ ‘ששווה לפחות 20 DLC והם לגמרי בחינם. עשה מה שתעשה עם המידע הזה.

  • קטגוריות: לבבות של מדריכי ברזל IV
  • תגיות: לבבות הטובים ביותר של ברזל 4 dlcbest hoi4 dlcshoi4 dlc rankinghoi4 dlc wortmust יש hoi4 dlcs

לבבות ברזל 4 מלאים ב- DLCs ייחודיים המשנים לחלוטין את המשחק בכל כך הרבה דרכים. אנו מפרסמים אותם במאמר זה, כך שתוכלו לראות אילו הם הטובים ביותר ואילו כדלים עליכם לבזבז את כספכם. חלקם יהיו זולים, חלקם יקרים, אך כל אחד מהם ייחודי בדרך משלה, ולכן עליכם לקרוא את הרשימה הזו גם אם אתם לא מתכננים לקנות אחת.

לבבות ברזל 4 ((HOI4) הוא לא משחק האסטרטגיה הזול ביותר שיש שם, אבל הוא אחד הגדולים ביותר, בוודאות. אפשר לטעון אחד הדברים הגרועים ביותר בכך שהוא חסר עדכונים ותוספות איכותיות בחינם. זה כמעט מרגיש לא שלם אם אתה משחק אותו בלי DLCS. והבעיה עם מרבית ה- DLC היא שהם מתומחרים ב 20 $ בדיוק, כלומר HOI4 היא חוויה טובה יותר אם יש לך הרבה כסף.

אך לפני מספר חודשים נוספה לחנות הקיטור תכונה חדשה (מנוי הרחבה) לבבות ברזל 4, ואיתו תקבלו את כל ה- DLC וקוסמטיקה נוספת. זה יעלה לך 5 דולר לחודש, ואתה יכול לבטל בכל עת שתרצה. לקראת ה- DLC הקרוב, נשק נגד רודנות, אנו מדברים על ה- DLCs הזמינים כבר בתקווה לעזור לך להחליט איזה, אם בכלל, אתה רוצה להוסיף למשחק הבסיס שלך.

בין אם אתה קונה כמה DLCs עבור HOI4, או סתם להירשם אליהם, רשימה זו תהיה קריאה טובה עבורך. מכאן שתהיה לך סקירה קטנה של ה- DLC, ובסופו של דבר אתה יכול להחליט איזה מהם מתאים לצרכים שלך הכי טוב. אתה יכול ללחוץ על הכותרת עבור כל קטע שיופנה ל- DLC עצמו!

לבבות הברזל הרביעי – טריילר לטיזר הכרזה
תוכן העניינים

DLC זה התווסף למשחק בסוף 2020. הוא כולל עצי מיקוד חדשים למדינות שנמצאות סביב הבוספורוס והבלקן.

לבבות של ברזל IV DLCs - קרב על הבוספורוס

לבבות של ברזל IV DLCs – קרב על הבוספורוס

זה עולה 10 דולר בחנות Steam, ומחירו די סביר. זה לא מוסיף כל כך הרבה למשחק הראשי וזה רק מיועד למדינות הלא רלוונטיות חסרות שימוש במולטיפלייר. זה מעניין ב- SinglePlayer וזה יכול להיות כיף די הרבה זמן ללא קשר.

אתה יכול להחליט בין יצירת אימפריה ביזנטית חדשה ומשופרת, או שאתה יכול פשוט להחזיר את האימפריה העות’מאנית. ה- DLC די כיף, אבל עצי המיקוד האלה ניתנים להחלפה בקלות על ידי כמה מצבים שתוכלו לקבל בחינם בסדנת Steam Steam.

מוות או דיון – מזרח אירופה אקסטרווגנזה

DLC זה התווסף למשחק באמצע 2017. .

לבבות של ברזל IV DLC

לבבות של ברזל IV DLC

ההבדל הוא שזו מוסיפה יותר ערך משחק חוזר למשחק SingePlayer שלך, מכיוון שעצי המיקוד מהנים יותר מאשר באחרון.

מיקוד עצים ליוגוסלביה ורומניה ב- 1 החדש.טלאי 10 “קולי” עבדו מחדש. בנוסף, עצי המיקוד הרומניים וההונגריים החדשים הייחודיים הם ממש חשובים גם למרובת משתתפים.

עם מוות או כונון, אתה יכול להחליט אם תחזיר את אוסטריה-הונגריה, או שמא תתנגד עם התוקפנות הנאצית , זה לגמרי תלוי בך. . זה DLC נהדר בסך הכל, תמורת 20 דולר.

מעיר את הנמר – שאגת המזרח

DLC זה התווסף למשחק בתחילת 2018. זה אחד החשובים בלבבות ברזל 4, מכיוון שהוא הוסיף הרבה תוכן חדש, בעיקר עבור מדינות מזרח אסיה. DLC זה עולה 20 $, וזה די סביר לכמות התוכן שהוא נותן.

לבבות של ברזל IV DLCs - מעיר את הנמר

לבבות של ברזל IV DLCs – מעיר את הנמר

כעת אתה מסוגל לאחד את סין שלמה, . ליפן יש מסלול היסטוריה חלופי חדש יחד עם גרמניה, איתה תוכלו להחזיר את הקיסר לרייך השלישי או להקים שוב שוגונאט ביפן.

זה מוד מאוד מהנה לשחק ב- SinglePlayer ועם חברים. תקבלו גם תכונה חדשה בה תוכלו להחיל תכונות מיוחדות על גנרלים מסוימים, אשר יעניקו לצבא זה יתרונות מסוימים. ערך ההפעלה החוזר בסך הכל הוא נהדר, וה- DLC הוא ללא ספק אחד המזכרים.

יחד לניצחון – תה וקצוצים תחת האיחוד ג’ק!

זה היה ה- DLC הראשון שנעשה עבור HOI4, שנוסף בסוף 2016. זהו ה- DLC העתיק ביותר ואחד המועדפים עלי מכיוון שהוא מוסיף מכונאי חשוב מאוד ומגוון עצי מיקוד חדשים.

לבבות של ברזל IV DLCs - יחד לניצחון

לבבות של ברזל IV DLCs – יחד לניצחון

זה מוסיף עצי מיקוד חדשים למושבות הבריטיות, כמו קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה והראג ‘הבריטי (הודו). בנוסף זה מרחיב את כל מערכת הבובות, שם עכשיו הרבה יותר קל לנהל מצב בובות או להשתחרר מהכלל של מישהו אחר אם אתה משחק כאחד – DLC זה מביא מערכת אוטונומיה מיוחדת.

. הערך שלו די משמעותי, במיוחד במשחקי מרובי משתתפים. זה עולה 20 דולר בשוק הקיטור וזה מחיר סביר לכל התוכן שאתה מקבל.

HOI4 DLCs ​​ברשימה זו, כאשר היא שוחררה ב- 27 בספטמבר בשנת 2022. זה מביא כמה שינויים מזיקים למשחק, ומשפיע באופן משמעותי על משחק מרובה משתתפים.

לבבות של ברזל IV DLCs - בדם בלבד

לבבות של ברזל IV DLCs – בדם בלבד

המוקד העיקרי של DLC זה הוא המלחמה האיטלקית-אתיופית המתקיימת בתחילת המשחק. איטליה, אתיופיה ושוויץ קיבלו עצי מיקוד חדשים שבהם הם יכולים לעבור בין כל הסוגים השונים של אפשרויות משחק.

החזרת האימפריה הרומית מעולם לא הייתה קלה יותר והגנה נגד איטליה שכן אתיופיה היא כל כך הרבה יותר קלה מבעבר – זה לא ייאמן.

כמו כן, מעצב מטוסים חדש לגמרי התווסף למשחק, יחד עם מדליות יחידות חדשות ואפשרויות ועידת השלום בהן תוכלו כעת לפזר אזורים מסוימים ולטען בעלות על אדמות או אפילו על ספינות האויב שלכם.

. זה יקר לרוב האנשים, להיות 20 אירו, אבל זה יכול להיות שווה את זה, במיוחד אם אתה אוהב אחת משלוש המדינות האלה. בהחלט כדאי לבדוק את המאמר שלנו על בדם בלבד DLC, לסקירה מפורטת מלאה!

התנגדות לוס אנג’לס – אמברס של התרסה

DLC זה נוסף לבבות ברזל 4 בתחילת 2020. זה מציג בפנינו את מערכת הריגול ומכניקת הכיבוש החדשה המחודשת. כעת אתה מסוגל לקבל סוכנות מודיעין משלך שניתן להתאמה אישית לחלוטין עם סוג היעדים שלה שאתה בהחלט צריך לעשות.

לבבות של ברזל IV DLCs - התנגדות לוס אנג'לס

עץ המיקוד של צרפת השתנה, מכיוון ש- Free ו- Vichy France ניתנים לשחק למעשה. מלחמת האזרחים בספרד עכשיו נכנסת לעומק כל כך, והמלחמה עכשיו קשה יותר מבעבר, אבל גם כיף יותר.

כשאתה תופס טריטוריה שאינה ליבה תצטרך לדאוג להתנגדות מהאנשים שכבשתם. מכיוון שאנשים לא יהיו מרוצים ממך לגנוב את אדמתם, לא תוכל להשתמש בכל כוח האדם שלך מאותה פרובינציה, או שתקבל חבלה מפעל ותשתיות קבוע.

התחלת הפיכות במדינות אחרות מורכבת יותר, מכיוון שאתה חייב להסתנן למרגלים מילוליים למדינות אחרות כדי שתוכלו לעבוד בהצלחה. זה DLC נהדר וזה שווה את המחיר שלו של 20 $ – אחד הטובים ביותר שיש שם.

אין צעד אחורה – רוח חוסן

DLC זה נוסף לפני שנתיים, בסוף 2021. זה אחד ה- DLCs הגדולים ביותר שכן לבבות ברזל 4 יש, זה משנה לחלוטין את מערכת האספקה, חיל קצין הצבא, טנקים ועוד הרבה. זה ה- DLC השני הטוב ביותר לדעתנו.

לבבות של ברזל IV DLCs - אין צעד אחורה

לבבות של ברזל IV DLCs – אין צעד אחורה

ברית המועצות ופולין סוף סוף קיבלו עצי מיקוד חדשים. הפוליטיקה הפנימית של ברית המועצות מורחבת כעת הרבה יותר לעומק. תהיה לך סקירה טובה של כמה הפרנויה של סטלין גרוע, מכיוון שתדרוש לקבל החלטות פוליטיות עוד יותר בעת התמודדות עם הטיהור הגדול.

אתה יכול להגן על עצמך אפילו יותר טוב כפולין עכשיו, ועבור אוהבי אירופה יוניברסלס, אתה יכול אפילו ליצור שוב את חבר העמים הליטאי הפולני. בנוסף, כל שאר המדינות הבלטיות קיבלו עצי מיקוד חדשים ונתיבי היסטוריה אלטרנטיביים.

ניסיון הצבא מוערך עכשיו הרבה יותר מבעבר. זה הדבר היחיד שאפשר לחקור טקטיקות צבאיות. האם אתה יודע איך אתה יכול ב- DLC איש התותחים בונים ספינות מותאמות אישית משלך? עכשיו אתה יכול אפילו לעשות את אותו הדבר עם הטנקים שלך, להוסיף הרבה יותר כיף להיבט הזה של המשחק!

זו הסיבה שאף צעד אחורה לא משנה הכל! – לבבות ברזל 4

. במקום לבנות תשתית, כעת עליכם לבנות מסילות ברזל שיספקו את האספקה ​​לפרובינציה שנבחרה, מה שהופך את זמנכם ב- HOI4 קשה יותר, אך מציאותי יותר ומעצבן יותר.

זה עולה רק 20 $ ב- Steam, וזה נהדר לכמות התוכן שהוא מספק.

גבר התותחים – כבוש את הים הגבוה!

DLC זה התווסף ל- HOI4 בתחילת 2019. זה בהחלט בחירה מספר אחת, וכנראה שאתה יכול לנחש מדוע – זה שיפץ לחלוטין את מערכת הלחימה הימית.

לבבות של ברזל IV DLC

לבבות של ברזל IV DLC

זהו עדכון שהמשחק הרגיל זקוק לו, חבל שאתה צריך לשלם עבורו מכיוון שמכונאי הדלק שהוא מגיע איתו הוא ממש חשוב וזה מקשה על המשחק. מקסיקו והולנד קיבלו עצי מיקוד חדשים לחלוטין, ואילו ארה”ב ובריטניה קיבלו מסלולי היסטוריה חלופיים חדשים. שהם די כיף לשחק ולהתנסות איתם.

DLC זה מיישם גם משאב חדש, דלק, הנפרד מהשמן הרגיל. זו תכונה חשובה שתחייב אותך כעת לחסוך כל הזמן דלק, כך שתוכל לקבל סיכויים טובים יותר לזכות במלחמה. כל הרכבים שלך שיפעלו על דלק בחיים האמיתיים ידרשו גם דלק במשחק. עכשיו קשה יותר רק למטוסי ספאם וטנקים, מה שגורם לחלק הזה של המשחק להיראות אמיתי יותר.

הלחימה הימית משופרת ופשוטה משמעותית, מה שמקשה על תפעולו. שחקנים חדשים ימצאו במיוחד את זה, מכיוון שהוא מפשט את הכל, במיוחד פלישות ימיות.

ה- DLC עולה 20 $, וזה טוב למספר התכונות שאתה בסופו של דבר מקבל. זה הכי שווה את זה DLC שם, וזה שאנחנו ממליצים לכולם לקנות!

בדם בלבד – התערוכות הגבוהות בשמיים ותענוגות דיפלומטיים

לא התכנים הגדולים ביותר של DLC, שכן הציון שלו ב- Steam יגיד לך. זה עובר מ”עורב “ל”שלילי” די בקלות תלוי כשאתה מסתכל על זה. שוחרר בספטמבר 2022, הוא הציע כמה שינויים קלים מסביב, יותר כמו תיקון, באמת.

לבבות של DLCs ברזל – בדם בלבד

ההיבטים הרלוונטיים ביותר של DLC זה הם מעצבי המטוסים, שיאפשרו לך לתכנן ולבנות מטוסים משלך, מהקטנים ביותר לכבדים ביותר, כל מה שתצטרך להרס גשם על האויב. מלבד זה ההיבט האחר הרלוונטי ביותר ב- DLC זה הוא אפשרויות ועידת השלום שמוסיפות רבגוניות מסוימת למשחק.

בסך הכל זה נחשב לרבים ל- DLC להגיע למכירה ואחרי שבילתה כמות משמעותית של שעות במשחק, כך שתוכלו להעריך את ההבדלים שהוא מביא.

Mihael הוא סופר ונהנה נהדר מכל סוגי משחקי הווידיאו – ממשחקים אפלים כמו Dark Souls ו- BioShock, וכל.