כל המפות והמיקומים האינטראקטיביים

‘משואה של חום בחיבוק החורף, סבלנות מתוגמלת בחסד הטבע עצמו.’

כך תוכלו להשלים את סוד דיאבלו 4 של פאזל האביב תוך כדי חקר שיא שבר באמצעות התו המסתורי והוראותיו.

דיאבלו 4 סודות המעיין: גבר שרירי לובש עשרה שבטית

פורסם: 5 ביולי, 2023

Diablo 4 סוד התשובה האביבית? זהו מסע מוזר; לא רק שזה מתחיל מתוך תו אקראי לכאורה, שנמצא במדבר, אלא שההוראות שנכתבו על הפתק ההוא מעורפלות במקרה הטוב. עם זאת, זה מהיר יחסית לעבור, לפחות ברגע שאתה יודע מה אתה עושה.

התגמולים שתאסוף ממסע דיאבלו 4 זה יכניסו אותך למקומה טוב אם אתה מחפש לשכלל את הבנייה הטובה ביותר – חיוני אם אתה רוצה לקחת על עצמו את אחד הבוסים של דיאבלו 4 בעולם. ה- ARPG הוא אחד הטובים ביותר, לפחות לפי הסקירה שלנו, אז וודא שאתה משלים את זה, וכל מסע צד אחר שתוכל לשים ידיים.

דיאבלו 4 סודות האביב: אדם ענק עומד ליד מעיין חם

?

כדי להתחיל בסוד מסע האביב, ראשית תצטרך למצוא פתק. ניתן למצוא פתק זה ברמת קילסליק בפסגות שברות. תוכלו לראות סולם ליד צינוק המחצבה הנטוש – הפתק נמצא בראש הסולם.

איסוף הפתק יחל בסוד מסע האביב. תועבר לעבר קפיץ חם ללא תואר בהרים, עם רק ההוראות הללו כהנחיות מה לעשות כשאתה מגיע לשם:

‘משואה של חום בחיבוק החורף, סבלנות מתוגמלת בחסד הטבע עצמו.’

?

כדי להשלים את דיאבלו 4 סוד מסע האביב, עליכם לממש סבלנות ולהשתמש ב- ‘חכה’. עמדו ליד המעיין החם, השתמשו ב- Emote, חזה יופיע ותשלים את סוד חידת האביב.

אם אין לך מצויד ב’מתין ‘, פתח את גלגל EMOTE ולחץ על כפתור ההתאמה אישית. משם, תהיה לך גישה לכל אמורה שפתחת ויכולה להקצות כל מה שאתה צריך.

עכשיו כשאתה יודע את הפיתרון לסוד דיאבלו 4 של חידת האביב, הגיע הזמן לצאת לשם ולתבוע את החזה העצלן ביותר שתקבל אי פעם. אתה יכול לקבל את עצמך להגדיר את לילית על ידי בדיקת הסוררים הטובים ביותר, ובניינים ברבריים הטובים ביותר כמו גם ציד את סמל הארלקין הייחודי. זה אף פעם לא כואב להיות מוכן.

פול קלי סופר מדריכים ב- PCGamesn, PK נמצא בדרך כלל מחכה לטיימר ההתאמה בליגת האגדות, מסתובב סביב בית מרזח בשער 3 של בולדור, או נלחם בדרכו במערכות המיושבות בסטארפילד. הוא אוהב כוסית, למרות שזה גורם לו להרגיש קצת חולה. טוב חמאה גובה מחיר כבד, כזה שהוא מוכן לשלם.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

סוד האביב

מִקְלָט

סוד האביב הוא מסע צדדי בדיאבלו 4. . מדריך זה מכסה כיצד להשלים את סוד האביב בדיאבלו 4.

סוד האביב

סוד האביב

נותן קווסט הערה מושלכת
Expanse – מישור Kylsik
פרס

ממש צפונית לעיירה קיובאשד ברמת קילסיק (כפי שתמונה על המפה למעלה), תוכלו למצוא פתק מושלך שוכב על האדמה.

“משואה של חום בחיבוק החורף, סבלנות מתוגמלת בחסד הטבע עצמו.

זה יתחיל במסע צדדי שנקרא סוד האביב, וכדי להמשיך בזה תצטרך לפנות למעגל המודגש הכחול על המפה שלך, ממש צפונית -מזרחית למקום שאתה נמצא עכשיו.

דיאבלו 4-סודי של האביב -1.JPG

לאחר שתגיע אליו, תצטרך להביס תחילה כמה אויבים, אך אז תמצא מעיין קטן. .

מכיוון שכתוב ש”סבלנות מתוגמלת “, תצטרך לעבור דרך גלגל האמוטה שלך כדי למצוא את Emote, שהוא הייצוג הקרוב ביותר של “סבלנות”.

דיאבלו 4-סודי של האביב -5.jpg

השתמש בו בזמן שאתה פונה אל הקפיץ, ותתוגמל באוצר.