Dev Dev.01 חובבים עשויים “לא להספיק”

עוף החול הוטבע בכתם 5.01, אבל זה אולי לא מספיק כדי להכניס אותו למטא.

עדכון חילוני 5.01 הערות תיקון: חובבי הפניקס סוף סוף מגיעים

פיניקס קיבלה שינויים כמעט בכל תחומי הערכה שלו, אך לא ידוע אם התיקון יעזור לו להיות מטא שוב.

יורו וקיי/0 קיבלו גם כמה ציוצים כדי לכוונן את יכולותיהם.

שינוי התנהגות התנגשות חדש אמור להפחית בכבדות את כמות הריצוד שחווה כשמתקרבים לבני בריתכם.

משחקי Riot הוציאו את הערות התיקון לעדכון 5.01 ונראה כאילו פיניקס סוף סוף מקבלת אהבה נחוצה. הוא קיבל שינויים בכדור העקומה שלו ואנחנו יכולים לצפות לשינויים נוספים בעתיד אם מערך החובבים הנוכחי לא יספיק בכדי להכניס אותו למטא שוב. כמעט כל הדואליסטים הוצאו לו כמעט על ידי כל הדו -קרב במשחק ופניקס חשמל בהחלט יעריכו את החובבים בערכה שלו. יורו קיבל גם כמה שינויים המאפשרים לשחקנים אפשרויות נגד נגד יותר כאשר הוא מתמודד עם האולטימטיבי שלו.

תיקון חילוני 5.01: שינויים בסוכן

משחקי Riot רוצה להעריך את פיניקס באופן ש- Curveball הוא יותר תחרותי עם שאר המערכת האקולוגית ולקבל תחושה להשפעה של השינויים. רק הזמן יגיד אם השינויים מספיקים כדי לעזור לו להתעדכן עם דו קרב אחרים ב- Valurant.

פניקס

עקומה (ש)

 • משך מקסימום הפלאש גדל 1.1s >>> 1.5s
 • פלאש פלאש ירד 0..5s

Blaze (C)

 • פיניקס יצייד כעת את הנשק שלו מוקדם יותר אם הוא יפסיק לכופף את הקיר שלו

הפעל אותו בחזרה (x)

 • פיניקס תביא כעת לעבר הסמן עם כמות המגנים שהיו לו כשהיכולת הוטלה

יורו

סחף ממדי (x)

 • משך זמן מוגבר של 10s אולטימטיבי >>> 12s
 • זמן הפחתת זמן 1.2S >>> 0.8s

קיי/0

Frag/ment (c)

 • קוטר האזור מופחת 10 מ ‘>>> 8 מ’
 • הנזק חל כעת מבלי להזדקק לקו הראייה

Null/cmd (x)

 • עכשיו, רק בעלי ברית ישמעו את האודיו המלא של הערוץ של החייאת קיי/O, בזמן שהורדו. אויבים ישמעו רק רמז לאודיו קצר כאשר החלה ההגדרה, יתאימו לדפוס משחק דומה לשחק סביב כדורים אולטימטיביים או להקיש על הפצצה

תיקון חילוני 5.01: מערכות משחק

פונקציונליות חדשה לגילוי דרדס (צפון אמריקה)

 • תוספת זו למערכות הגילוי של Riot של Riot נועדה לוודא ששחקנים חדשים יתאימו לשחקנים ברמת המיומנות הנכונה, הרבה יותר מהר מבעבר.
 • Riot בודק תחילה שינוי זה בצפון אמריקה, כדי לוודא שהכל עובד נכון לפני שמתרחשת הפעלה עולמית. הבדיקה אמורה להתחיל השבוע

שיפור התנהגות התנגשות כשטיילו ליד או מאחורי שחקן אחר

 • זה אמור להפחית בכבדות את כמות הריצוד שחווה כשמתקרב לבני בריתך.

ציידים תאומים ב- Spike Rush יפגעו כעת בקירות הרסניים

.

Dev Dev.01 חובבים עשויים “לא להספיק”

עוף החול

משחקי מהומות

חלק מהשחקנים מתמודדים עם שגיאת חוסר התאמה בגרסאות לאחר תיקון 5.01.

ואילו פיניקס קיבלה יד עוזרת בתיקון 5.01 עם חובבים לפלאש עקומה שלו, Riot לא משוכנעים במאה אחוז שהם מרוצים מהשינויים ומחכים לראות אם נדרשים יותר חובבים.

פיניקס יצאה מהמטא של Valorant כבר קצת. הדו -קרב – שהוא אחד הפרצופים של תואר ה- FPS FPS של RIOT – משולב כאחד הסוכנים הפחות שנבחרו לאורך כל פרק 4, וריוט שימו לב לכך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תיקון חילוני 5.01 סיפק חובבים לבריט, והתמקד ספציפית בהבזק העקומה שלו. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

משך הזמן המוגבר העניק לכדור העקומה של פיניקס קצת יותר כלי תועלת, והוא על העליונה על הכניסה.

עם זאת למרות החוף, זה עדיין אחד הבזקים הקצרים ביותר במשחק. נראה שהקהילה אמורה להיות קונצנזוס ברצון לעשות יותר עם הסוכן, במיוחד למשחק תחרותי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

פיניקס בטריילר דו -קרבוני

עוף החול הוטבע בכתם 5.01, אבל זה אולי לא מספיק כדי להכניס אותו למטא.

בעבר, הפלאש של פיניקס היה בעבר סוכנים אמינים אך חדשים יותר, כמו Skye ו- Kay/O, עקרו אותו בתחום התחרותי. .

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זה משהו שמהומות עוקבות אחר כך שהשחקנים משיגים את ידיהם על הפניקס משתנה.

קָשׁוּר:

המאמר נמשך לאחר המודעה

“האקדח שלו מוכן באופן דרמטי מוקדם יותר מרוב סוכני הפלאש האחרים”, אמר היזם ‘פינגווין’ לשחקנים ב- Reddit. “הרבה יותר קל להניף פלאש של עוף החול לבד בהשוואה ל- Skye [או] הפרה. לחיצה ימנית של קיי/O כאשר נזרקת בצורה מושלמת עדיין חזקה יותר.

“זה משוב הוגן לומר שזה אולי לא מספיק – במיוחד ברמת המקצוענים, שם קיי/O מוערך מאוד או שהשירות משאר סוכני הפלאש נחשב לערך יותר.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

לא ברור אם Riot ישנה את פיניקס יותר מנקודה זו אינו ברור. אולי סגנון המשחק המזדמן שלו, יהיה לנצח המוקד שלו – במקום לספק את הערכה שלו לבמה התחרותית.

תיקון חילוני 5.01 Buffs Phoenix יכולות ויורו אולטימטיבי, משפר את גילוי הדרדונים באזור NA

הערך תיקון 5.01 יציג קומץ חובבים לערכת היכולת של פיניקס, ישפר את משך היכולת האולטימטיבית של יורו ויוסיף פונקציונליות חדשה למערכות הגילוי של דרדף בצפון אמריקה.

גולת הכותרת של העדכון האחרון למשחק היא החובבים המיוחלים לפניקס, אחד מהם הערךדו -קרב מהבהבים שנפלו באופן דרמטי מחוץ למשחק תחרותי ומקצוענים על זוג המעשים האחרונים. הפלאש שלו, כדור העקומה, יש לו עכשיו משך זמן ארוך יותר וזמן רוח קצר יותר. פיניקס מצייד כעת גם את הנשק שלו מהר יותר לאחר כיפוף את חומת הלהבה שלו, ובמהלך הריצה שלו לאחור, הוא מחזיר לאחור בסמן עם כמות המגנים שהיו לו כשהיה לו את היכולת.

גם יורו וגם קיי/O קיבלו כמה עדכונים. משך הזמן של הסחף האולטימטיבי והמימד של יורו השתפר מ -10 שניות ל -12, וזמן היכולת של היכולת הופחת גם כן. רדיוס הרימון של Kay/O של קייפ. בנוסף, רק בעלי ברית ישמעו את האודיו המלא של קיי/o מתעורר לתחייה בזמן שהאולטימטיבי שלו פעיל.

בצפון אמריקה, תוספת חדשה למערכות הגילוי של Smurf מיושמת החל מה -11 ביולי, אשר “נועדה לוודא ששחקנים חדשים … יתאימו לשחקנים ברמת המיומנות הנכונה, הרבה יותר מהר מבעבר.”אם השינויים החדשים יעבדו ב- NA, הם יתגלגלו לכל האזורים ברחבי העולם.

5.עדכון 01 משפר גם את התנהגות ההתנגשות בעת ההליכה בקרבת שחקנים ותיקנו כמה באגי ביצועים/סוכן. לא ברור בדיוק מתי תיקון 5.01 ילך בשידור חי.

כותב צוות מוביל הוביל, המכסה גם את CS: GO, משחקי FPS, כותרות אחרות ותעשיית Esports רחבה יותר. צפייה וכתיבה של Esports מאז 2014. כתב בעבר עבור dexerto, upcomer, splyce ואיכשהו myspace. ג’ק של כל המשחקים, אדון של אף אחד.