5 כיף טבעת אלדן בונה כדי לקחת על עצמו כל בוס

למרבה המזל, YouTuber ו- “Elden Ring” Dumeheadehead Fextralife המשיכו והוציאו הרבה מהניחושים מבניית אביר הכפור, המפורט בסרטון המכסה הכל, החל מנשק לשריון ועד לחשים. Fextralife ממליץ על חנית הנבל של קליימן מצוידת באפר המלחמה “קרח קרח”, שכן המשולבת מספקת התחלה התקפית מעוגלת וחזקה. משם, יוצר התוכן מייעץ לשחקנים להשתמש בחנית לצד מגן האביר של קאריאן בגלל שלילת נזק הקסם המעולה שלו. מבחינת Talisman, Fextralife משתמשת בקסם עקרב הקסם, Talisman Greatshield, Carian Filagreed Crest ו- The Sword Cullisman Talisman. כולם יחד, התכשיטים מצמצמים את עלות ה- FP עבור אפר המלחמה “קרח” החזק, מעניקים נזק קסמי נוסף, מצמצמים מאוד את הנזק תוך חסימתם ומשפרים את כל דלפקי השומר שנעשו על ידי השחקן.

הדמות המוזרה ביותר בונה בטבעת אלדן

כאשר האבק מתחיל להסתפק במה שיהפוך ללא ספק לאחד המשחקים האהובים ביותר של השנה – אם לא אחד המשחקים האהובים ביותר בכל הזמנים – השחקנים חורגים מהפלא והיופי הראשוני של “טבעת אלדן” והתחילו התמקדות במה שהם יכולים לעשות כדי להתגבר על האתגרים הקטלניים הרבים שלה. התואר העולמי המוערך בביקורתיות אינו מציע מחסור ביריבים קטלניים ואויבים מפחידים לחלוטין, אך כמו בכל משחק נשמות, זה היה רק ​​עניין של זמן עד ששחקנים הלכו לעבוד בעיצוב עומסים ובונים שאינם ניתנים לעצירה.

מ- PVP-Centric Builds שמנתב את “Sonic the Hedghog” של שחקן, אל חליפת מכך כמעט בלתי מנוצחת, ישנן דרכים כמעט בלתי מוגבלות להטיל דמות. בעוד שחלקם מועילים רק במצבים מסוימים – ואחרים נראים יותר בשביל כל דבר אחר – אלה כמה מהדמות המוזרה ביותר שבונה שחקנים שמנסים ב”טבעת אלדן.”

חייב למהר!

השחקנים ככל הנראה לא ציפו להיתקל בסוניק במהלך זמנם במשחק “טבעת אלדן” – והם יכולים לראות את עצמם בר מזל אם הם לא. הבנייה “סוניק” הוכיחה את עצמה לאחרונה כמתמודד ראוי בקרב שחקני PVP ונראה כי המהלכים של הקיפוד הכחול מתורגמים די טוב במשחק PromSoftware. תחילה הראה יוטובר מרקו יולו, יוצר התוכן העניק למעריצים הצצה עד כמה החזקה המהירה הכחולה יכולה להיות נגד סכנות בארצות שבין.

בסרטון המפרט את מעלליהם, ניתן לראות את מרקו יולו מתרוצץ כגרסה מצחיקה – ועם זאת מטרידה – של סוניק שנעשה עם יוצר הדמות “טבעת אלדן”. עם זאת, זה לא רק הדמות המפחידה שיש בה אויבים ושחקנים אחרים שרצים בכיוון ההפוך – זה מהלכי החתימה של סוניק. מרקו יולו משתמש באפר המלחמה של “ברק איל” של מלחמה, המאפשר לשחקן להטיל את עצמם בחשמל ולהתגלגל לעבר אויבים. לא רק שההתקפה היא פיצוץ לצפייה, אלא שנראה ש”ראם ראם “אין הרבה מונים. מה שכן, הבנייה דורשת רק “רם ברק”, אך שחקנים יכולים גם להוסיף נשק קסטוס ברק להתקפות מזעזעות עוד יותר. ה- Sonic Build מופיע יותר ויותר עם שחקני PVP, אז אולי זה רק עניין של זמן עד ששחקן אחר יוצר מבנה מפרקי אצבעות כדי להכניס את סוניק למקומו.

תלמידו של הדרקון

יש המון בתי ספר קסמים שונים ב”טבעת אלדן.”מהתפקידים והמכשפים הנפוצים יותר של Glintstone לאלה מבתי הספר לברק או אפילו כוח המשיכה, שחקנים שרוצים משהו יותר מסתם תגרה לא יהיו מחסרים באפשרויות. אולי אחד מבתי הספר הקסמים היותר איקוניים ב”טבעת אלדן “הם השחקנים של דרקון פאוורס מסוגלים לקרוא בקרב. החל מהיכולת לשאוג אש אל פניו של אויב כדי לרסס אותם בענן של ריקבון ארגמן חריף, שחקנים יכולים לעשות כיף גדול עם קסם הדרקון במשחק. עם זאת, מעבר לבניית דרקון מלא תדרוש קצת יותר מסתם התקפי נשימה בודדים.

שחקנים שרוצים להיות עזים כמו דרקון צריכים להתחיל להשקיע את ה- UPS ברמה שלהם בסטטיסטיקה של ארקין ואמונה. אמנם כל איות איות יכול להוות את המקרה לחשיבות האמונה בבנייה, Arcane הוא סטטוס שלא מתחיל להיראות כל כך חשוב עד שהשחקנים יתחילו לרכוש לחשים וכלי נשק שקוראים לה. תלמידי דרקון פוטנציאליים ירצו גם לאתר את חותם הקומוניון של דרקון מכיוון שהוא מגביר את כל התמציות הקהילה של דרקון בו השחקן משתמש. קשר זה עם קמע המדיאליון של שאגה כדי לשפר את שחרורי הדרקון עוד יותר. כמגע אחרון להשלמת הבנייה, השחקנים ירצו להשיג את נשק האגרוף הדרקון המושתל מגודריק הזיכרון של השתלת.

חליפת המכירה

יש הרבה דרכים שונות לקחת את האתגרים ב”טבעת אלדן.”יש שמנסים להתמודד עם הכותרת על ידי התמקדות בבניית תגרה, בעוד ששחקנים אחרים משקיעים את מאמציהם לאפשרויות טווחים או קסומים – אבל מה עם חליפת מכונות? שחקן אחד נאלץ לחשוב, והם הבינו שהם לא רוצים להיות מוגבלים על ידי הפנטזיה שקובעת את המשחק, ובחרו לפטור דרך ליצור את המקבילה של מכה במשחק.

YouTuber אדם בארקר פרסם סרטון שהראה עד כמה חזק מבנה Mech יכול להיות בסרט “טבעת אלדן” – במיוחד כשעומדים נגד אחרים ב- PVP. חליפת ה- Mech בנה מסתמכת על כמה פריטים ספציפיים לעבוד כראוי, אך כשזה כן, הפלישה לתוקפנים הופכים לזרם של שחקנים אחרים. בארקר מתחיל בצריכת פריט ארומטי של Ironjar, שהופך את גופו של דמות לפלדה, ואז עוקב עם בקבוק פיזיק פלא המכיל דמעה נסתרת קרולית וכותב את הבועה של הארגון. ההשפעה היא דמות שנעה לאט, כמעט ולא נגרמת נזק ויש לה FP ללא גבולות למשך זמן מה. ברגע שנערמו את החובבים, בארקר החל להשתמש בלהט התזזית הבלתי נתפס כדי לירות בקורות לייזר מטורפות מעיניהם ולעשות עבודה קצרה של כל שחקנים חסרי מזל. בעוד שברקר לא הציג בנייה שלמה, זה בטוח להניח שהשחקן נערם הרבה חיוניות וחסינות כדי להתנגד לשטע את עצמם.

אביר הכפור

עומסים רבים ב”טבעת אלדן “ינסו להפיק את המרב מהתקפה או סוג נזק ספציפי, ריכוז ציוד וסטטיסטיקה סביב כל דרך שיכולה לשפר עוד יותר את הלחם והחמאה של הבנייה. אחת האפקטים המצב השימושיים ביותר במשחק היא כביש Frostbite, ובעוד שאויבים, בוסים רבים ואפילו שחקנים אחרים אינם מוכנים להתגונן מפני תקיפה קפואה, קבלת הבנייה הנכונה של Frostbite עדיין יכולה להיות מסובכת.

למרבה המזל, YouTuber ו- “Elden Ring” Dumeheadehead Fextralife המשיכו והוציאו הרבה מהניחושים מבניית אביר הכפור, המפורט בסרטון המכסה הכל, החל מנשק לשריון ועד לחשים. Fextralife ממליץ על חנית הנבל של קליימן מצוידת באפר המלחמה “קרח קרח”, שכן המשולבת מספקת התחלה התקפית מעוגלת וחזקה. משם, יוצר התוכן מייעץ לשחקנים להשתמש בחנית לצד מגן האביר של קאריאן בגלל שלילת נזק הקסם המעולה שלו. מבחינת Talisman, Fextralife משתמשת בקסם עקרב הקסם, Talisman Greatshield, Carian Filagreed Crest ו- The Sword Cullisman Talisman. כולם יחד, התכשיטים מצמצמים את עלות ה- FP עבור אפר המלחמה “קרח” החזק, מעניקים נזק קסמי נוסף, מצמצמים מאוד את הנזק תוך חסימתם ומשפרים את כל דלפקי השומר שנעשו על ידי השחקן.

התוצאה היא דמות יציבה שיכולה להטיל טונות של כוויות כפור ולעקוב אחר דלפקי המשמר החזקים. בעוד ש- Fextralife מודה שיש קצת מרחב עם קמע ושריון, זה ייתן לשחקנים דחיפה טובה בכיוון הנכון.

תותח זכוכית עירומה

סביר להניח שזה קרה לרוב השחקנים. הם מסתובבים באתר של חסד, מתאימים ציוד או סתם לוקחים הפסקה מהפעולה ללא הפסקה למשך כמה שניות-ואז הם רואים את זה. המתווה הלבן של שחקן אחר, פנטום שהציץ בקצרה מעולם אחר. רק יש משהו לא בסדר – השחקן עירום. בעוד שגיימרים רבים ככל הנראה ראו שחקנים אחרים מתרוצצים לא יותר מאשר חליפת יום ההולדת שלהם, יש למעשה סיבה תקפה לשקול לזרוק בצד את הבגדים המציקים האלה. יש קמע ב”טבעת אלדן “שמתגמלת את השחקנים על כך שנכנסו למגורים חשופים כמו היום בו נולדו, וזה מספיק חזק כדי לשמור על כמה שחקנים עירומים ברוב המסע שלהם בארצות שבין.

כפי שמפורט על ידי YouTuber Penguinz0, בניית תותח זכוכית עירומה עשויה להיות רק הטריק להטיף הסיכויים לטובתו של שחקן – אם הם יכולים להתחמק בצורה אדירה כדי להימנע ממוות מהיר. כדי להקל על עבודת הבנייה, השחקנים צריכים לאתר את אפר המלחמה “המהיר” שיגרום להתחמקות הרבה יותר סלחנית. משם, שחקנים ירצו להסיר את כל השריון והנשק הנוסף שלהם ולצייד את קסם הרקדן הכחול. הקסם מגדיל באופן אקספוננציאלי את כוח ההתקפה כאשר עומס הציוד יורד, כך שהתרוצץ עירום עם נשק בודד ייצר כמה מספרי נזק נחמדים מאוד. שחקנים יכולים כמובן להתעסק עם קמע נוסף או חתיכת שריון יחידה, אך זכרו, משקל נוסף נפגע החמצה.

5 כיף טבעת אלדן בונה כדי לקחת על עצמו כל בוס

אז הגעת לטבעת אלדן, הא? החליטו לקחת הרפתקה בארצות שבין? אתה לא ותיק נפש כמו שיחקת משחק וידאו או שניים, ושמועות קשות לא מספיקות כדי להפחיד אותך. אבל עכשיו כשאתה כמה דרכים למשחק, אתה עדיין מוצא שהבוסים מוכיחים יותר מדי בשבילך.

טבעת אלדן

ובכן אל תפחד. CogConnected נמצא כאן עם רשימה של 5 בנייני הטבעות הטובים ביותר של אלדן שיעזרו לך לקחת כל בוס. בין אם הדבר שלך הוא קסם, כלי נשק גדולים, התקפות מהירות או משהו מעבר, כנראה שיש לנו מבנה שמעניין אותך. עכשיו, זה מובן מאליו אבל הבניינים הללו ככל הנראה יכילו כמה ספוילרים. לכן, אם אתה מעדיף להמשיך את המסע שלך בעצמך, אולי תרצה לחכות לקרוא את זה. עם זאת, אם אתה רק תוהה איפה אתה יכול להשיג כמה כלי נשק בעיטה ואיך לבנות את הדמות שלך סביבם, המשיך הלאה.

חלק מהנשק הכלול בבניינים ברשימה זו אינם הנגישים ביותר לדמויות המשחק המוקדמות. עם זאת, אלה מכם שנכנסים ל- NG+ ישמחו לקבל אותם בארסנל שלכם לאתגרים הבאים. אז, אמיץ הוכה אם יש לך את להבת השאיפה, בואו ניכנס לארצות שבין ובדוק כמה מבנים.

1. לוחם הכפור

האם יש לך אהבה לחורף? האם יש לך פשוט רצון מוזר להקפיא את כל מה שבסביבתך הכללית? האם האובססיה הזו עם הקור מעבר לטבעת אלדן? חדשות טובות. יש לך מבנה מושלם עבורך. ראה, לטבעת אלדן יש סוגים רבים של אפקטים של סטטוס. אף אחד לא יכול להיות מוערך כמו אפקט סטטוס הכביש.

Frostbite הוא אפקט סטטוס מיוחד שניתן ליישם על אויבים עם התקפות תכופות על ידי נשק עם אפקט המצב המצויד. ברגע שאתה מפעיל אותו על אויב הם לוקחים פרץ נזק עצום. אבל זה לא הכל. בנוסף, למשך זמן האפקט של כוויות הכפור, אויבים מקבלים גם דבורה המגדילה את כל הנזק שנגרם על ידי 20%. ראה לאן אנחנו הולכים עם זה?

אף על פי שניתן ליישם כפור על הרבה כלי נשק, יש אחד שהוא נהדר במיוחד בזה. שלא לדבר על זה מגיע עם אפר מלחמה מובנה שמושלם לבנייה זו. כמובן שהנשק הזה הוא ה- Icerind Hatchet. נמצא בליניה של מחוז מקדש האגמים, גרזן אור זה לא רק גורם להצטברות כפרית, אלא מגיע עם אפר המלחמה: Hoarfrost Stomp.

ה- STOMP הוא עוצמה בלתי אפשרית, ניתנת לדיפוי, כפור, הפוגעת באפר מלחמה. יתר על כן, זה עולה רק 10fp. זה גורם ליותר מ 100 כביש כפור לכל להיט ויכול להדהים אויבים חלשים יותר. כנגד בוסים אתה יכול לספוג את זה כשאתה בטוח, יישום עציצים ענקיים של כוויות כפור ולפתוח אותם להתקפות. טיפ להפיכת המשולבת הזו ליעילה עוד יותר הוא לצייד את שחרורו של אלכסנדר קליסמן שיגביר את נזק המיומנות שלך ב -15%. כמו כן, אתה תרצה לפלס מיומנות, סיבולת ואינטליגנציה לבנייה זו.

2. בניית הקמהמה-קומט

ללא ספק אחד החלקים היפים ביותר של קרב טבעת אלדן, מבחינה חזותית, הם הכישופים. יתר על כן, ישנם מעטים שיכולים לתפוס את הכוח המשתקף על ידי אחד הכישופים החזקים ביותר במשחק: Comet Azur. אם אתה חושב שאתה רוצה להיות הקוסם החזק ביותר בעידן, אתה צריך שיהיה לך שביט אזור באוסף הכישופים שלך.

נמצא בכפר הנזיר ב- MT. Gelmir, Comet Azur הוא פיצוץ אנרגיה מסיבי שיכול להרוס את סרגל הבריאות של אפילו הבוסים הקשים ביותר. זיווג זה עם צוות הופך את זה להרבה יותר בר -קיימא כמו רוצח בוס. עם זאת, עם כמות הצוותים במשחק, שאמורים לבחור? אם כי צוותים רבים יעבדו עם הבנייה נצטרך להמליץ ​​על לא אחר מאשר: צוות Glintstone של Azur.

למרות הגדלת עלות ה- FP של מכשפים, צוות זה יאפשר לך להטיל לחשים במהירות מוגברת, ב -8%. בנוסף, זה מעלה את מיומנות האיות שלך. זהו צוות טוב לכל קוסם שמחפש להרחיק מהם אויבים על ידי השלכת סיקור של לחשים לעברם. משולבת השביט שלך Azur עם כל כישוף שיתפטר או הלם נעל את האויב ואז יפוצץ אותם לגברים עם השביט שלך. לכן, לבנייה זו אתה באמת תרצה לפלס את האינטליגנציה שלך מכיוון ש- Comet Azure דורש לשימוש של 60 אינטליגנציה. הכנסת נקודות בראש היא גם הכרח לכישופי דואר זבל. למרבה הצער, קמע האייקון של גודפרי לא עובד עם שביט אזור. במקום זאת אנו ממליצים על קסם העקרב הקסום כדי להעלות את כוח ההתקפה הקסום שלך.

לבסוף, כמובן, חתיכה חשובה להוסיף לבנייה זו היא כתר ה- Glintstone של Azur. אם אתה רוצה להפוך את שביט אזור שלך לחזק ככל האפשר לזרוק את הכתר הזה. הגדל את הנזק שלך עוד יותר. וצפה בזיקוקים.

3. השוטה האל

אתה אדם פשוט. אתה רואה חרב גדולה, אתה אוהב. אתה רוצה נזק גדול. לא עוד. זה המקום בו מפתח הגדול של האל-סלייר נכנס. יש לו יכולת נזק לנקודה, מהירות התקפה הגונה ופשוט נראית מדהימה. מילת המפתח של האל-סלייר היא כלי נשק נהדר לחובבי החלב הגדול.

טבעת אלדן

נמצא במגדל האלוהי של Caelid. למרות שזה נזק פחות מכלי נשק ענקיים אחרים, הוא סוחר נזק פרץ עצום למהירות ונקודה קסומה. הכלי החשוב ביותר שלו: הלהבה השחורה של קווינס. לא רק שהחרב היא בעלת מהירות התקפה גבוהה (בכל מקרה, עבור מילת מפתח), אלא שרבים מהמהלכים שלה מספקים היפר-שרק כדי להבטיח שלא תסתלק מההתקפות שלך.

לבנייה זו, באופן מפתיע, תרצו להתמקד במיומנות ובאמונה. עם זאת, הכנסת נקודות לעוצמה ולמרץ תעזור גם לבשר את הבנייה קצת יותר. צייד את עצמך בצנצנת הלוחם, או שרד של אלכסנדר קלאסאנים. אלה יהפכו את מיומנות הלהבה השחורה שלכם בעסקת נזק עוד יותר לאויבים. בנוסף, זריקת קמע העז של השור תעזור להעלות את עמדתך. עם הבנייה הזו אתה תלהט בוסים תוך זמן קצר, תשרוף אותם ואז תסתובב להרוג.

4. נחיל החצים

למרות שזה אולי לא חזק כמו אחרים בונים ברשימה זו, הרבה שחקנים אוהבים להיות קשת. מבנה זה מספק דרך מהנה לשחק, לתמרן סביב בוסים, מחפש רגעים נהדרים להכות בביטחון יחסי. תן לי להכיר לך את הקשת הסניף האדום. בעזרת מהלך מהיר מהיר, תטביע את האויבים שלך עם חיצים עם סטטוס.

טבעת אלדן

הדבר הייחודי בקשת הקצרים הוא שהם מאפשרים לך לירות יריות קפיצה וגלגל. ברגע שתשלוט באלה, תוכל לירות בחצים מרובים לכאורה בו זמנית. בנוסף, הקשת הקצרה של הסניף האדום מגיעה עם אפר המלחמה של המלחמה. מאפשר לשחקנים לירות חצים רבים לאויב.

נמצא במקומות מרובים, כאשר האחד הוא ההון המלכותי, הקשת הסניף האדום מאפשרת לשחקנים מהירה מהירה ועם זאת טווחת סגנון טווח. עם זאת ההיבט הטוב ביותר של נשק זה הוא כמה מהר אתה יכול ליישם אפקט סטטוס. באמצעות חצי דם, או בסוג אחר של מעמד, אתה יכול פלפל בוסים במהירות עם נתחי נזק גדולים לפני שהם אפילו מתקרבים. בנוסף, יריות הדודג ‘מאפשרות לך להילחם די קרוב ואישי.

מבנה זה מתמקד במיומנות, חוזק וסיבולת. הצטיידות בחצים סטינג קאליסמן ותותבת מיליסנט עשויה לעזור לך להתמודד עם נזק רב מהר מאוד.

5. הקצה המדמם

כולכם ידעתם שזה מגיע. אחרון, אך בהחלט לא מעט, הוא הבנייה הדימום. אם כי דימום יעיל מאוד על כלי נשק רבים, אולי היעיל ביותר הוא קטאנות. עם זאת, קטנה אחת מטורפת במיוחד ליישם דימום. כמובן שהנשק הזה הוא נהרות דם.

טבעת אלדן

נהרות הדם נמצאו בכנסיית המנוחה בהר הענקים, נהרות דם הם קטאנה חזקה להפליא. בא עם חתימתו של אפר המלחמה, Corpse Piler, נשק זה מיישם נזק לדימום כמו שאינו אחר. נזק עצום מעט טווח, אפר מלחמה, מהירות התקפה ונזק לדימום הופכים את הנשק הזה לאיום כמעט על כל בוס. למעשה זה יכול אפילו להדהים את מלניה, להב מיקלה. זה מגורר אויבים וגורם לך להרגיש עוצמתי.

מבנה זה עובד טוב מאוד עם מיומנות ומיקוד ארקני. הצטברות הדימום תתרחש מהקרקנה והנזק ייקבע היטב את מיומנות. בנוסף, הצטיידות בקמעון ההתרוממות של שר האדון והקסם של המסכה הלבנה תגדיל את הנזק שלך ב -30% משולבים בכל פעם שאתה מפעיל דימום. הפוך לבוס עם הנהר של דימום בדם.

תעשה חיים

הנה לך את זה, חמישה בונים שיעזרו לך לכבוש כל בוס כמו גם נהנים מאוד. האדמות שבין מסוכנות, ולכן אני מקווה שהבניינים האלה יעניקו לך יד. עם זאת, הדרך הטובה ביותר ללמוד היא על ידי עשייה, ולכן שליטה בכישורים ובנשק בבנייה אלה בטוחים לקחת קצת זמן. עם זאת, ברגע שתעשה את זה צריך להיות שיט חלק יותר. בהצלחה, אמיץ הוכתם, וזכרו ליהנות שם בחוץ.

תודה ששמרת על נעילתו ב- cogconnected.

  • לסרטונים מדהימים, עבור לדף YouTube שלנו כאן .
  • עקוב אחרינו בטוויטר כאן .
  • עמוד הפייסבוק שלנו כאן .
  • עמוד האינסטגרם שלנו כאן .
  • האזן לפודקאסט שלנו ב- Spotify או בכל מקום שאתה מקשיב לפודקאסטים.

אם אתה חובב קוספליי, עיין כאן יותר בתכונות הקוספליי שלנו כאן .