השרתים הטובים ביותר של Minecraft משנת 2022, כיצד להצטרף, כתובת IP ושאלות נוספות נענו

ל- Minecraft אלפי שרתים לבחור מהם ולבדוק את כל השרתים ולגלות אחד טוב מהם יכול להיות לעזאזל של משימה. אם אינך מוכן לחפש את כל השרתים ופשוט רוצה לדעת את השרתים הטובים ביותר של Minecraft משנת 2022, נחתת במקום הנכון. יש לנו רשימה של כמה משרתי ה- Minecraft הטובים ביותר בשנת 2022 המציעים קטגוריות כמו מיניגשות תחרותיות, פארק מרגיע, הישרדות קלאסית ו- PVP, בין היתר. בנוסף, שרתים אלה חופשיים להצטרף ל -24 × 7. אז בלי לבזבז זמן נוסף, בואו נקפוץ לרשימה.

5 שרתים מהדורת Java Minecraft הציבורית הטובה ביותר

שרתי Minecraft הם הדרך הפופולרית ביותר בה שחקנים יכולים ליהנות ממולטי -משתתפים של Minecraft. על מנת להצטרף לשרת Minecraft, גיימרים יצטרכו תחילה לוודא שהם מופיעים בלבן, או ששרת Minecraft המדובר הוא ציבורי.

שרת Minecraft ציבורי הוא כזה שאין בו מגבלות מי יכול להצטרף, כלומר כל אחד עם עותק של Minecraft מקבל גישה מלאה לעולם השרתים.

5 שרתי המהדורה המהנה ביותר של Minecraft Java לכל אחד להצטרף

5) כלא סגול

כתובת IP של שרת: PurplePrison.אורג

כלא סגול הוא שרת כלא Minecraft מהנה להפליא ומציע מגוון של גיימודס שונים, כולל פארקור, PVP, משחק תפקידים, ברי מזל ועוד ועוד.

שרת ציבורי זה נשאר גם פופולרי במיוחד, ומתגאה באלפי שחקנים ברוב היום של היום וקהילת דיסקורד ידידותית עם למעלה מ- 50,000 חברים ייחודיים.

4) Mineplex

כתובת IP של שרת: MinePlex.com

לאחר שמלך כל שרתי Minecraft, Mineplex כבר לא תהיה בראשו מבחינת הפופולריות, עם זאת, היא עדיין מספקת כמה מהתכנים הטובים ביותר שיש למולטי -משתתפים של Minecraft להציע.

עם עשרות משחקי מיני שונים, כולל פייבוריטים בתים כמו משחקי הישרדות, בניית מהירות וגשרים, MinePlex הוא ללא ספק אחד משרתי Minecraft הציבוריים הטובים ביותר שקיימים.

3) הרוברין

כתובת IP של שרת: MC.הרוברין.אורג

Herobrine הוא בין השרתים הסדוקים ביותר של Minecraft בכל הזמנים, ומכופף עשרות אלפי הצטרפות ייחודיות בכל יום.

מכיוון ששרת זה סדוק, הוא מגיע עם היתרון בכך שהוא מאפשר לכל אחד להצטרף. זה אפילו כולל שחקנים שלא קנו עותק רשמי של Minecraft.

2) Cubecraft

כתובת IP של שרת: שחק.Cubecraft.נֶטוֹ

כשמדובר בשרתי הציבור של Minecraft, מעטים יכולים לטעון מורשת המחזיקה את קובקראפט, אחד השרתים הארוכים והמוכרים במשחק. Cubecraft נהנתה מיליוני חיבורים לאורך כל אורך החיים שלה במשך 10 שנים ועדיין נכנסת עם אלפי שחקנים יומיים.

מבחינת משחק, שחקנים יכולים ליהנות מכמה משחקי מיני שונים כאן, כאשר המועדפים על המאווררים הם Skywars, Wegwars ואיי מזל.

1) Hypixel

כתובת IP של שרת: hypixel.נֶטוֹ

Hypixel שולטת בימים אלה בסצנת Minecraft Multiplayer מבחינת ספירת השחקנים, ונכנסת עם למעלה מ 100,000 שחקנים במקביל בסופי שבוע עמוסים.

ישנם חבורה של גיימודס שונים לשחק בשרת הציבורי הזה, כולל מידוואר, Skywars, SkyBlock, Rumer Mystery ודו -קרב.

נכון לעכשיו, SkyBlock הוא ה- GameMode הפופולרי ביותר ב- Hypixel, מהווה כ- 40% מכלל בסיס נגן השרתים.

שרתי הציבור של Minecraft הנזכרים לעיל זמינים כמובן לכל אחד להצטרף.

כל שרתי הציבור הללו הם גם מקום מבריק להתיידד עם גיימרים בעלי דעות דומות.

השרתים הטובים ביותר של Minecraft משנת 2022, כיצד להצטרף, כתובת IP ושאלות נוספות נענו

ל- Minecraft אלפי שרתים לבחור מהם ולבדוק את כל השרתים ולגלות אחד טוב מהם יכול להיות לעזאזל של משימה. אם אינך מוכן לחפש את כל השרתים ופשוט רוצה לדעת את השרתים הטובים ביותר של Minecraft משנת 2022, נחתת במקום הנכון. יש לנו רשימה של כמה משרתי ה- Minecraft הטובים ביותר בשנת 2022 המציעים קטגוריות כמו מיניגשות תחרותיות, פארק מרגיע, הישרדות קלאסית ו- PVP, בין היתר. בנוסף, שרתים אלה חופשיים להצטרף ל -24 × 7. אז בלי לבזבז זמן נוסף, בואו נקפוץ לרשימה.

מהם שרתי Minecraft?

שרתי Minecraft הם שרתי מרובי משתתפים בבעלות שחקנים שנוצרו למשחק. שרתים אלה מאפשרים לחובבי המשחקים לשחק באינטרנט או על ידי הצטרפות לרשת מקומית עם אנשים אחרים. הצטרפות לשרתי Minecraft בחינם היא אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא ולקיים אינטראקציה עם שחקני Minecraft אחרים.

שרתי Minecraft החינמיים הטובים ביותר משנת 2022

1. כלא סגול

שרת Minecraft בכלא הסגול הוא אחד השרתים מהשורה הראשונה בעולם שרתי הכלא. רשמנו את השרת בראש הרשימה מכיוון שהוא קיבל עדכונים תכופים בשבע השנים האחרונות מאז יצירתו. זהו אחד השרתים הפופולריים מכיוון שהוא מציע משחק מעניין בקטגוריות כמו בניין, PVP, כרייה, פארקור ועוד. באפשרותך להשתמש בכתובת ה- IP שהתקבלה לעיל כדי להצטרף לשרת. מצבי המשחק הם בית סוהר, PVP ופארקור. לשרת Minecraft בכלא סגול יש מעל 1200 ספירת שחקנים ממוצעת.

2. תפקידים-פיי-הרוב

הבא ברשימה נמצא שרת ה- Play-Hub, הידוע במשחק החברתי הפופולרי שלו. יש לו ספירת שחקנים ממוצעת של 200+ ומקבלים בברכה ותיקים ומתחילים חדשים. שרת ה- Roleplay-Hub פופולרי במשחק המשחקי התיכון היפני שלו, שם השחקנים יכולים לבחור למשחקי תפקידים או כסטודנט או כמורים. השחקנים חופשיים ליצור את הסיפורים שלהם על ידי אינטראקציה עם מאות שחקנים אחרים שמשחקים גם הם בתוך בית הספר. הצטרף לשרתים עם כתובת ה- IP שהתקבלה לעיל. מצבי המשחק הם משחק תפקידים, RPG וחברתי.

3. תחומי מקור

תחומי המקור ידועים גם בשם minecraft v2. כרגע זה זמין באופן ציבורי בצורה בטא, מה שאומר שאתה יכול להצטרף לשרת ולקבל חידושים. Realms Origin פופולרי בקרב קהילת Minecraft, בגלל התכונות שהיא מביאה לשולחן, כולל Cutscenes אנימציה, ריק Questline ופריטים מותאמים אישית. נראה כי היזם השקיע מאמץ רב בפיתוח שרת זה, מה שהופך אותו לאחד משרתי ה- Minecrart הטובים ביותר שם בחוץ. לשרתים מצבי משחק כמו הישרדות, RPG ומשימות. ספירת השחקנים הממוצעת של השרת היא יותר מ -150.

4. Minecraft Central

Minecraft Central נוצר עוד בשנת 2016 ונשאר פופולרי מאז השקתו. השרת מורכב מאלפי שחקנים במקביל ומציע מגוון מגוון של מצבי משחק בסגנון קלאסי. כל מצב משחק קיבל עדכונים קבועים בשנים האחרונות. השרת כולל מצבי משחק כמו הישרדות, פלגים, מחבואים, יצירתיים ו- SkyBlock. יש לו יותר מ- 1400 ספירות שחקנים ממוצעות, מה שהופך אותו לשרת מצליח.

5. רשת ירח

הבא ברשימת השרתים Minecraft בחינם הוא שרת רשת הירח. השרת צבר פופולריות עצומה ב- Minecraft 1.8 גיימרים של PVP. זה הפך לנקודה חמה לשחקנים המחפשים לכוונן את כישורי ה- PVP שלהם מכיוון שהשרת מציע מצב 1V1. יש לו לקוח בהתאמה אישית שנקרא לקוח ירח, המסייע לחובבי המשחקים לשפר את כישוריהם. יש לו גם מערכת אנטי-צ’יט מובנית שמבטיחה משחק הוגן. לרשת הירח יש כיום יותר מ -350 משתמשים ממוצעים ומציעה מצבי משחק כמו PVP ו- KIT-PVP.

6. Hypixel

לשרת Hypixel יש יותר מ -1,00,000 שחקנים במקביל בשעות השיא של היום. הסיבה שמאחורי הצלחת השרת היא הפיתוח והחדשנות המתמדת של מצבי המשחק החדשים. ההיפסקל מציע מצבי משחק כמו Minigames, SkyBlock ו- Bedwars. יש לו ספירת שחקנים ממוצעת של יותר מ- 90,000.

7. Mineclub

Mineclub הוא שרת שמגיע עם חווית משחק מהנה. זהו שרת Minecraft חברתי ומציע מיני משחקים לשחקנים לעשות קצת כיף בשרת. יתר על כן, שחקנים יכולים להרוויח מטבעות כדי לפתוח תגמולים כמו קוסמטיקה בהתאמה אישית, כובעים אחוריים מטורפים ועוד. עם זאת, אם אתה מחפש משחק בעצימות גבוהה, כנראה שזה לא בשבילך. לשרת מצבי משחק כמו Minigames, Goleplay ו- Social. ספירת השחקנים הממוצעת של השרת היא יותר מ- 600.

8. פוק-סשיש

אם אתה מעוניין במצב משחק פוקימון ופיקסלמון אז פוק-סשיש הוא מקום מושלם לעצור בו. השרת מאפש. בשרת זה תוכלו לאמן, לתפוס ולסחור בפוקמונים, תוכלו גם לבחור בקרבות פוקימון. זה מגיע גם עם תכונות כמו טורנירי קרב, פוקימון נדיר ומבריק, חדר כושר פוקימון ועוד. לשרת יש יותר מ- 250 ספירת שחקנים ממוצעת.

9. Smp Survival Campercraft SMP

SMP של Campercraft Survival הוא שרת קטן שמציע לך SMP ידידותי של SMP (Multiplayer Survival). השרת מקבל עדכונים קבועים המאפשרים לשחקנים ליהנות מתכונות Minecraft חדשות. יש לו מצבי משחק כמו הישרדות ו- SMP, לשרת יש ספירת שחקנים ממוצעת של 50+ שחקנים.

10. מלאכת פארקור

Craft Craft הוא שרת Minecraft ייעודי לפארקור. . פארקור הוא חלק ממינקראפט במשך שנים וחובבי המשחקים עדיין משוגעים על זה.

לשרת יותר ממאה מפות פארקור מותאמות אישית ייחודיות. שחקנים מכל רמות המיומנות יכולים להשלים את המפות המותאמות אישית הללו. אין הגבלה כלשהי. כל מפה מגיעה עם רמה שונה של קושי ונושא. . אתה יכול להשתמש במטבעות לרכישת כובעים, מגפיים, קוסמטיקה בהתאמה אישית ועוד. ספירת השחקנים הממוצעת עבור שרת המלאכה של פארקור היא יותר ממאה שחקנים.

כיצד להצטרף לשרתי Minecraft?

אם אתה חדש במשחק ולא יודע להצטרף לשרת Minecraft אז אל תדאג, קיבלנו את הגב שלך. עקוב אחר ההוראות שלהלן כדי להצטרף לשרת Minecraft:

  • ראשית, עליך להשיק את המשחק במכשיר שלך בהתאמה (מחשב, קונסולה, סמארטפון)
  • לאחר מכן, היכנס ל- Minecraft
  • לחץ על האפשרות מרובי משתתפים בתפריט הראשי
  • בחר “הוסף שרת” והזן את ה- IP או כתובת האינטרנט של שרת Minecraft אליו ברצונך להצטרף
  • לחץ על כפתור ‘הצטרף לשרת’ ואתה טוב ללכת