כיצד לבזז את העיר העתיקה במיינקראפט

באינספור השעות ביליתי על 1.עדכון 19 גיליתי שלחושך העמוק כמעט תמיד יש בתוכה עיר עתיקה. ובכל זאת, אם אתה לא נתקל בביומה המלאה של סקולק קרוב לבסיס שלך, אתה תמיד יכול להשתמש בזרע עיר עתיק, שיוליד אותך על אחד אחד.

5 פריטי השלל הטובים ביותר בערים העתיקות של Minecraft

ערים עתיקות הן מבנים חדשים לגמרי במיינקראפט ששוחררו עם העדכון הפראי. מבנים אלה עוררו עניין רב כאשר הוכרזו עוד בשנת 2021. עם נושא מסוכן ואפל המונח בביומה האפלה העמוקה, שחקנים לא יכלו לחכות לחקור אותו. כדי להוסיף לפיתוי, מבנה זה מאכלס כמה מפריטי השלל הטובים ביותר במשחק.

מכיוון שמבנה חדש זה נמצא בביומה האפלה העמוקה, סוהרים יכולים גם להוליד כאן. החיה המפחידה נחשבת לאספסוף החזק ביותר במשחק כולו, והסיכונים השחקנים חייבים לקחת כדי לבוז כאן הם גבוהים. למרבה המזל, איכות השלל בערים קדומות יותר משחקנים מתגמלים על המאמצים שלהם. להלן חמישה מהפריטים הטובים ביותר שהשחקנים יכולים למצוא בערים קדומות.

הערה: מאמר זה הוא סובייקטיבי ומשקף אך ורק את דעתו של הכותב.

חמשת פריטי השלל המובילים שנמצאו בעיר העתיקה של Minecraft

5) הדה

שרידי הד הם פריטים חדשים לגמרי שמוג’אנג הציג באחד מה- 1.19 תמונות. ניתן להשיג פריטים נדירים אלה רק מחזה עיר עתיק. למרות שהם חדשים, הם מעט מדהימים מבחינת השימוש. שרידי הד משמשים רק ליצירת מצפן ההתאוששות, פריט חדש נוסף שיכול לאתר במקום בו שחקן נפטר.

אף על פי שמצפדי התאוששות נהדרים, שריצי הד אינם משמשים עד כה נכון. עם זאת, מכיוון שהם חדשים במשחק, שחקנים יכולים לאסוף ולאחסן אותם למקרה שתוספה להם מטרה נוספת בהמשך.

4) שיקוי התחדשות

Mojang הוסיף בחוכמה שיקויים של התחדשות לשלל החזה מכיוון ששחקנים עשויים להזדקק להם במצבים חריפים. שחקנים יכולים בקלות לטעות בביומה האפלה העמוקה, להפעיל חיישני סקולק ולהעיר את הסוהר. כדי לשרוד את החיה המפחידה של החושך, שחקנים יכולים לשתות שיקויים.

לשיקוי ההתחדשות יש סיכוי של כמעט 36% לייצר בחזה. זה אחד הפריטים הטובים ביותר שיכולים לעזור לשחקנים לחדש את בריאותם.

3) שברי דיסק

עם כל הביומים והמבנים החדשים, Mojang רצה להוסיף לו קו עלילה מסתורי בעזרת דיסק מוזיקה חדש בשם ‘דיסק 5.’בדרך כלל, שחקנים מוצאים את דיסקי המוזיקה בצורה מלאה. עם זאת, רק חתיכות או ‘שברים’ של הדיסק ניתן למצוא בחזה עירוני קדומים.

על השחקנים לאסוף תשעה שברי דיסק ולהניח אותם על שולחן היצירה כדי להשיג דיסק הניתן לשחק לחלוטין. כמו דיסקי מוסיקה ממוספרים אחרים, לרוב יש לזה תערובת של צלילים מסתוריים, המתארת ​​אדם שמתחמק מהסגן וחושך עמוק.

2) סוויפט התגנב

לחסישן Sculk החדש בלוקים ולסוהר יש יכולת מיוחדת לשמוע ישות לאתר אותם. אם שחקן הולך רגיל, אוכל פריטי אוכל, פותח שידות או אפילו מושך קשת, חיישני הסוהר והסקולק יכולים לאתר אותו. הדרך היחידה להתמודד עם זה היא על ידי כורע והליכה להתגנב.

מכיוון שההליכה והתגנבות היא די איטית, מוג’אנג הוסיף קסם אוצר חדש בשם Swift Sneak, שניתן למצוא רק בחזה עירוני עתיק כספר קסום. שחקנים יכולים ליישם את זה על החותלות שלהם כדי ללכת מהר יותר בזמן שהם במצב מתגנב.

1) תפוח מוזהב קסום

שחקנים ותיקים אינם זרים לתפוח הזהב הקסום. פריט אוכל מוגזם ואולטרה-נדיר זה יכול להעניק לשחקנים שמונה לבבות נוספים של בריאות ומיישם עליהם אפקט סטטוס התחדשות במשך מספר שניות. התפוח הזהוב הקסום היה בעבר נדיר ביותר במשחק אך כיום נפוץ למדי בחזה קדום.

כיצד לבזז את העיר העתיקה במיינקראפט

ההסתכלות במעמקים האפלים ביותר של העולם הפך קשה במיוחד לאחר שנוספו הערים העתיקות. אבל האם מגרש המשחקים של הסוהר קשה לבוז? להלן מדריך מהיר כיצד לבזוז עיר עתיקה במיינקראפט.

כיצד למצוא עיר עתיקה במיינקראפט

מציאת עיר עתיקה

בתור התחלה, תצטרך למצוא עיר עתיקה לבוז. זה יכול להיות מרתיע מכיוון שמבנים אפלים אלה רק משריצים בביומה הכהה והעמוקה וברמת y = -51.

באינספור השעות ביליתי על 1.עדכון 19 גיליתי שלחושך העמוק כמעט תמיד יש בתוכה עיר עתיקה. ובכל זאת, אם אתה לא נתקל בביומה המלאה של סקולק קרוב לבסיס שלך, אתה תמיד יכול להשתמש בזרע עיר עתיק, שיוליד אותך על אחד אחד.

מה עליכם לשאת בעת ביזה של העיר העתיקה

לפני שאתה מסתער על העיר העתיקה עם הציוד הטוב ביותר שלך, חשוב שוב! אסור לך להסתכן באובדן כל הנשק ההולדיט שלך ושריון לידי הסוהר. במקום זאת, עליך להביא את הדברים הבאים:

  • מִשׁקֶפֶת. אלא אם כן התקנת אופטיפינה, SpyGlass יאפשר לך להביט עמוק בעיר העתיקה לחזה.
  • שיקויי ראיית לילה. אלה יעזרו לך כשאתה מקבל את אפקט החושך מצריקר או מהסוהר.
  • מעדר מגע משי. בניגוד לחסימות אחרות, כל בלוקי הסולק ממוקשים מהר יותר עם מעדר. לכן, הבאת אחד עם קסם המגע המשי יאפשר לך להשיג כל חסימת סקולק שאתה רוצה.
  • מזון. תבזבז עיר עתיקה די הרבה זמן בגלל האורך העצום של המבנה, כך שהבאת הרבה אוכל היא נתון!

טיפים לבזבז את העיר העתיקה במינקראפט

אז עכשיו אתה מוכן לתפוס את כל השלל שיש לעיר העתיקה לתת. אבל במקום פשוט למהר פנימה, הנה כמה טיפים חיוניים לעקוב אחריהם כך שתוכלו לצאת לחיים.

השתמש בצמר

רץ על צמר בתוך עיר עתיקה

כשאתה הולך על צמר או שאתה מציב פריט ליד צמר, אתה לא תפעיל את צווחי החיישנים והחיישנים. אתה יכול גם להשתמש בשטיחים במקום צמר.

צווחים לשבור

צווחי סקולק הם החסימה היחידה שיכולה לזמן את הסוהר. לכן, כל עוד אתה שובר אותם אסטרטגית, תוכל לבזוז את העיר העתיקה מבלי להתמודד עם המגן שלה.

טיפ מקצוען: ברגע שתשבר כל צוחק, אתה יכול להפוך את העיר העתיקה לבסיס שלך מכיוון שהמפקח לא יוכל לצוץ, ואף אספסוף אחר לא יוליך בתוכה.

להתגנב

ביזה חזה עיר עתיק

ובכן, הדרך האיטית להישאר בחיים בעיר עתיקה היא תמיד להתגנב. על ידי שילוב של התגנבות, ריצה על אבני צמר ושבירת צווחים, אתה אמור להיות מסוגל לבזוז בכל חזה בעיר בקלות.

לברוח מהסוהר

אבל יש זמנים שהצווחים המציקים כל כך מוסתרים עד שבסופו של דבר אתה משמיע רעש לידם. ובכן, הגיע הזמן לברוח מהסוהר. להתגנב, להרוויח כמה שיותר מרחק ממנו, ותהיה חופשי לבזוז את העיר העתיקה אחרי כמה דקות.

סיכום

ביזה של העיר העתיקה במיינקראפט לראשונה יכולה להיות מפחידה. אבל, לדעת את הטיפים שהוזכרו לעיל, אתה צריך להיות שם ומחוצה לו תוך זמן קצר. אם אתה זקוק לטיפים נוספים כיצד לבזוז את העיר העתיקה במינקראפט, הקפד ליידע אותנו בפורום Minecraft!

איזה סוג שלל ניתן למצוא בערים קדומות במיינקראפט 1.19?

מאז שחרורו של מוג’אנג של ה- Minecraft 1.19 תמונת מצב, מיליוני שחקנים הורידו אותו כדי לחקור את הערים העתיקות והסוהר. הביומה הכהה והעמוקה המיוחלת עשתה גם את הופעת הבכורה שלה בתמונת המצב האחרונה, עם כל חסימות הסולק החדשות.

ערים עתיקות הן מבנה חדש שנוסף למינקראפט 1.19 בתוך הביומה האפלה העמוקה. אלה מבנים ענקיים שייצרו בתחתית העולם העולמי, בין y רמה -1 ל -41. יהיו להם גם כמה שידות עם שלל שונה ששחקנים יכולים לגנוב, אם כי עליהם להיזהר מהסוהר.

סוגי השלל שנמצאים בערים קדומות במיינקראפט 1.19

1) סוויפט התגנב

אחד משחקני השלל המעניינים ביותר שיכולים למצוא בסיטיטים עתיקים הוא ספר הקסמים החדש ב- Minecraft 1.19 תמונת מצב בשם Swift Sneak. ניתן ליישם את הקסם החדש הזה על מגפיים כך ששחקנים יוכלו ללכת במהירות בזמן שהם במצב התגנבות. ישנן שלוש רמות לקסם הזה, כאשר הרמה הגבוהה ביותר מאפשרת לשחקנים להתגנב הכי מהר שהם יכולים ללכת.

לרוע המזל, קסם זה ניתן למצוא רק במבנים אלה כשלל החזה. עם זאת, הזמינות המדויקת של הקסם עשויה להשתנות בגרסה הסופית של העדכון.

2) ספרים קסומים

מלבד סוויפט מתגנב, שחקנים יכולים למצוא כל מיני ספרים קסומים בחזה שנמצאים בערים קדומות. קסמים כמו ביזה, פירסינג, הגנה וכו ‘. ניתן למצוא בחזה אלה. קסמי אוצר כמו תיקון, כפור ווקר, קללת הכריכה וכו ‘. ניתן למצוא גם כאן.

3) שיקויים

שיקויים הם סוג נוסף של שלל שניתן למצוא בחזה בערים קדומות. חלקם, כמו בריאות מיידית, ניתן למצוא כאן בדרך כלל כדי לעזור לשחקנים להילחם בסוהר האימתני במיינקראפט 1.19.

4) כדורי שלג

כדורי שלג הם פריט נוסף שניתן למצוא במבנה. למרות שהם לא הפריטים החשובים ביותר, הם עדיין שימושיים מאוד כאשר הם מתמודדים עם הסוהר. שחקנים יכולים לזרוק אותם כדי להשמיע צליל, ולהסיח את דעתו של האספסוף העיוור החזק.

5) חסימות סקולק

שחקנים עשויים למצוא גם חסימות סולק מסוימות כמו חיישני Sculk, זרזים או סקוליקים גם בחזה אלה. ניתן לבזבז את אלה ולהביא אותם לבסיסם כדי להתנסות איתם עוד יותר. שחקנים יכולים פשוט לכרות אותם בשקט מהערים העתיקות.

מלבד פריטים אלה, שחקנים עשויים למצוא גם נרות, ספרים רגילים וכמה עצמות בחזה אלה. פריטים אלה מצביעים על בני כמה הציריטים הקדומים נמצאים במיינקראפט 1.19.