משחקי RTS

הוא ההפך הגמור מ נורת’גרד , בכך שאין לה שום בעיה לזרוק אותך לזאבים. מייד מהמחבט, מוטלת לך על ניהול אומה שלמה מימי הביניים עד שנות ה -1800. זה מיזם די מעורר מחשבה, כיוון שאתה מקבל החלטות קריטיות המשפיעות על הפוליטיקה והכלכלה של מדינתך.

5 משחקי ה- RTS הטובים ביותר ב- Steam (מרץ 2023)

. אחרים די קלים להתמודד איתם, כל עוד אתה הולך עם האינסטינקט הראשון שלך ונשאר בראש המשחק שלך. .

משחקי RTS מאפשרים לך לתכנן, לנהל ולבצע התקפה בזמן אמת. הם מסתמכים על תכנון מהיר. להסס זמן רב מדי, ואתה מפסיד. גם לחשוב קדימה. . עם סדרת מפות, צבאות, גילדות ועוד, משחקי ה- RTS הטובים ביותר ב- Steam (מרץ 2023) מציעים את הכלים המספיקים שתצטרך להוביל את הקבוצה שלך לניצחון.

. מלחמה מוחלטת: Warhammer 3

מלחמה מוחלטת: Warhammer III – קרוואן שיגור אימפריות אלמותיות

מלחמה מוחלטת: Warhammer 3 עוטף טרילוגיה שלקחה את עולם המשחקים בסערה. . בעוד שהמשחק עשוי להתרגל מעט, זה נהיה די כיף לשחק ברגע שתשיג את זה.

, מלחמה מוחלטת: Warhammer 3 מאפשר לשחקנים להשתחרר מהמסורתיים מלחמה טוטאלית ארגז חול וחקור את תחום הכאוס. כאן, שחקנים נתקלים בכל מיני פינוקי הישרדות כדי להעז להיכנס לתחומי אלוהי הכאוס. זה מוסיף נגיעה נחמדה, אחרת נמצא במשחקי הגנת מגדל.

.

חברת Heroes 3 // הרשמית מכריזה על טריילר

תפאורה של מלחמת העולם השנייה יכולה להיות יותר לטעמך, בשלב זה תהיה הדרך הטובה ביותר ללכת. בְּדִיוּק, חברת גיבורים משחקים עוסקים בהשתלטות על חיילי בעלות הברית, ונכנסים לקרב עם הגרמנים. זה זיכיון די ייחודי בז’אנר, ומכניס אותך לנעליו של גנרל מלחמה באירועים שאומצו מהחיים האמיתיים. רמת הפירוט והפוח מדברת בעד עצמה, אפילו כשאתה עוסק במשחקים שמרגישים אמיתיים כמו שהם באים.

, חברת הגיבורים 2 נהדר לשחקנים שרצו את האפשרות של משחק יחיד או מרובה משתתפים. הוא מציג את אירועי מלחמת העולם השנייה בחזית המזרחית, שם שחקנים לוקחים אחריות על הצבא הרוסי נגד גרמניה הנאצית. חברת הגיבורים 3, מצד שני, עמוס בהרבה תוכן. . .

3. נורת’גרד

נורת’גרד – טריילר משחק קיטור

לחלופין, אתה יכול לבחור לקחת פיקוד על שבט של ויקינגים המבקשים לכבוש יבשת חדשה. כן, הוא משחק מימי הביניים המבוסס על מיתולוגיה, שבטוח יביא את ליבם של האוהדים שלה לרקוד.

משהו שמתעלם לעתים קרובות ברוב משחקי ה- RT. .

2. גיל האימפריות IV

גיל האימפריות 4 – טריילר משחק רשמי

עידן האימפריות . המשחקים האלה מוגדרים בתקופות מימי הביניים, ומספקים מושב בשורה הראשונה לאיך המלחמה הייתה נראית אם היית גם בזה. , עידן האימפריות הופך את זה כך שכל קרב מאוחד ומרתק להפליא להיות חלק ממנו.

גיל האימפריות III וכן העלה את המשחק והוויזואליות, בהתאמה, גיל האימפריות IV . בתור התחלה, זה לא מנסה להתערב בענייני קודמותיה, לחלוק כבוד ולהראות כבוד לחידושים רשומות ישנות מביאות לז’אנר. , הוביל את הסדרה למודרני, הוספת עדכונים טכניים ותכונות חדשות שעזרו ליצור חוויה מהנה עוד יותר בסדרה עד כה.

המשחק מאגד את המשיכות הרחבות והעדינות של מברשת צייר, החל מבניית תרבות חדשה מאפס ועד לניהול שלטונך של הממלכה שלך, שכולן מגיעות לשיאה בחוויה בריאה. אתה גם חופשי להביא חברים במצב מרובי משתתפים, לחקור את חייהם של דמויות היסטוריות בעולם האמיתי כמו ג’ינגיס חאן, ופשוט להתענג על האמנות היפה של המשחק. זה הפך למשחק RTS כל כך מסיבי עם הרחבות וקמפיינים מרובים שכמעט תמיד יש משהו שיעסיק אותך בהפעלת אימפריה כמו אלופה.

1.

אירופה יוניברסל IV – טריילר יום השנה 8th

Europa Universalis iv הוא ההפך הגמור מ נורת’גרד , בכך שאין לה שום בעיה לזרוק אותך לזאבים. מייד מהמחבט, מוטלת לך על ניהול אומה שלמה מימי הביניים עד שנות ה -1800. זה מיזם די מעורר מחשבה, כיוון שאתה מקבל החלטות קריטיות המשפיעות על הפוליטיקה והכלכלה של מדינתך.

. .

Europa Universalis iv הוא משחק שמאסטר רמה של מורכבות, כאשר השנים הוא בשוק בהחלט משפיע על צמיחתו. . .

? ? האם יש עוד משחקי RTS ב- Steam שעלינו לדעת עליהם? .

אוונס i. קראנג’ה היא סופרת פרילנסרית שאוהבת לכתוב על כל טכנולוגיה. . כשלא כותב, ניתן למצוא אותו משחק משחקי וידאו או צפייה ב- F1.

משחקי RTS

150 משחקי הקיטור הטובים ביותר בכל הזמנים מתויגים עם RTS, .

דירוג מומלץ

 1. אבני חן נסתרות
 2. חדש השבוע
 3. הטוב ביותר משנת 2023
 4. סיפון קיטור מאומת

הירשם למועדון 250 מהדורה שבועית וקבל את 30 המשחקים המובילים של השבוע מועבר ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך כל שבעה ימים! למד עוד.

טריילרים

תנועה, דרגה, כותרת, תאריך, פלטפורמות, תג ומחיר

ציון

מסגרים היום

 1. 342 צל גמביט: הצוות המקולל
 2. 542 פלוגת גיבורים: סיפורי חיל
 3. 1472 69 כדורים
 4. 1141 Warzone 2100

נפילים היום

 1. 1162 Warhammer® 40,000: Dawn of War® – תקיפה בחורף
 2. 361 ויקטוריה השנייה
 3. 561 Warhammer 40,000: שחר המלחמה השנייה: תגמול
 4. 831 Majesty Gold HD
 5. 1171 המפקד העליון
 6. 1411 תחומי קרב: מהדורת זן
 7. 1481 אנומליה: Earth Harzone Earth

מועדון 250

מועדון 250 הוא מועדון החברים Steam 250, ומצטבר הכל 54 מיליון ביקורות מאדים לייצור היסטוריה של דירוג משחקים שלמים. זהו האיטרציה הבאה של Steam 250 עם המון תכונות שאפתניות ומרגשות מתוכננות. הפרטים המלאים נמצאים בקטע אודות בדף הפטרון שלנו.

הצטרפות למועדון 250 ל -2 פאונד בלבד לחודש עוזרת לנו להמשיך לבצע שיפורים שעוזרים לך למצוא משחקים טובים ב- Steam. כתמריץ בונוס, רמות משכון גדולות יותר מגיעות עם כמה תגמולים נוספים, כולל שמך, לוגו וקישור שלך באתר.

קיטור 250

הדירוגים מתעדכנים אוטומטית לפחות פעם ביום מנתוני ביקורות קיטור בשידור חי. למד עוד.

מדדי תנועה מראים את שינוי המיקום מאז אתמול.

מצב מערכת

 • נוצר 24 בספטמבר 2023 05:29 UTC
 • קוד מקור, בעיות

מועדון 250 פטרון

מועדון 250 מצטבר הכל 54 מיליון ביקורות ב- Steam כדי לספק היסטוריה של דירוג מלא, ואילו Steam 250 מסתכל רק על היומיים האחרונים. מועדון 250 הוא פרויקט הרבה יותר שאפתני ומרגש אך יקר. פרטים מלאים על כמה מהשיפורים המתוכננים נמצאים בקטע אודות בדף הפטרון שלנו.

שקול להצטרף למועדון 250 כדי שנוכל להמשיך לבצע שיפורים שעוזרים לך למצוא משחקים טובים ב- Steam. כתמריץ בונוס, רמות משכון גדולות יותר מגיעות עם כמה תגמולים נוספים, כולל שמך חרוט לאתר!

אוצר קיטור דיסקורד קהילתי

הצטרף לקהילה Steam 250 ב- Discord מהאינטרנט, שולחן העבודה, הנייד או השלושה שלך בבת אחת!

עקוב אחר דף אוצר הקיטור הרשמי שלנו כדי לגשת לדירוג המשחקים ישירות מחנות Steam! עודכן אוטומטית כל יום.

הודעה על עוגיות

Steam 250 מאחסנים רק עוגיות נחוצות בקפדנות (אם בכלל). עם זאת, השותפים של הצד השלישי שלנו עשויים לאחסן עוגיות נוספות. למידע נוסף, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.