האות הטוב ביותר 50 טעינה Warzone 2 (A-Tier): המדריך האולטימטיבי עודכן

האות 50 יושב כיום כאחת מאפשרויות הצליפה המובילות, בין היתר בגלל קצב האש הגבוה שלו, ומאפשר לך לרדת מהצילומי המעקב שלך במהירות. עם מלחמה 2..

העומס הטוב ביותר של האות הטוב ביותר ב- Warzone

איתות 50 רובה צלף.

על פי התיאור שלו במשחק, האות 50 כולל “חבית הדדית שמקלה על רתיעת ההרס ..”הצלף הוא” רובה אנטי-מטריאל “שנבנה לצילומים עקביים במטרה להוציא כל מה שאתה מכוון אליו.”

הנה ה הקבצים המצורפים הטובים ביותר לשימוש על האות 50 ב Warzone’s של Warzone עונה חמישית.

האות הטוב ביותר 50 עומס ב

צילום מסך של העומס הטוב ביותר של אות 50 ב- Warzone

 • לוֹעַ: Bruen L40 Kobra
  • מכוון מהירות הראייה: -1.40 עוז
  • .00 פנימה
 • חָבִית: 29 ″ טלוויזיה קילו-50
  • יציבות רתיעה: +0.50 קילוגרם
  • מכוון מהירות הראייה: -0.40 ב
 • לייזר: לייזר FSS OLE-V
  • ספרינט למהירות האש: -0.50 עוז
  • מכוון מהירות הראייה: -51.00 ft
 • תַחְמוֹשֶׁת: .מהירות גבוהה 50 קל
  • טווח נזק: +0.70 גרם
  • מהירות כדור: +9.00 גר
 • אחיזת העדינות

אזור מלחמה

פוטנציאל להרוג מכה אחת הוא שם המשחק עם זה , המציע עולה ל נזק, טווח, דיוק ושליטה על רתיעה. אני חושב שהאות 50 מספק מאוד לצלם במהירות החממה מהירה מאוד עבור רובה צלפים בפעילות בריח, ומציע קצב אש שכמעט מרגיש חצי אוטומטי. קבצים מצורפים אלה יעזרו בכל זה, אך במיוחד ..

כפי שקורה תמיד ב אזור מלחמה, הקפד להיות גם אפשרות לטווח ארוך וגם לטווח קרוב לכלי נשק במלאי שלך. מכיוון שהאות 50 עוסק בפגיעה בצלפים מרחוק, דאג התאם אותו עם תת מקלע או רובה תקיפה לבחור.

אני מציע לך לשקול לזווג את הצלף הזה עם אקדח שני טווח שני שיעזור לסיים אויבים לפני שהם יוכלו לברוח.

חבילת ההטבה הטובה ביותר לאות 50 ב אזור מלחמה

 • חבילת פרק:

Warzone’s של Warzone Perk Meta עוסק במשאיר לעצמך לנוע במהירות ובו זמנית מהרדאר של צוותים מנוגדים שהשתמשו במל”ט. אתה צריך קרב מוקשה כי הלם ורימוני פלאש הם חזקים להפליא ב Br. סמוך עלינו על זה.

הציוד הטוב ביותר לאות 50 ב אזור מלחמה

 • טַקטִי: חיישן פעימות לב
 • קָטלָנִי: זורק סכין או קליימור

עבור ציוד צלף, הכל תלוי בסגנון PlayStyle.

אני אוהב לרוץ ולאקדח ולהשתמש בצלף כנשק התמיכה שלי, אז אני משתמש בהלם וזורק סכין. אם אתה איטי ושיטתי יותר באופן שאתה משחק BR, השתמש בחיישן פעימות הלב וב- Claymore כדי להגן על עצמך.

סופר צוות & Call of Duty Lead. סופר מקצועי למעלה מעשר שנים. חובב הגורל 2, ציוד מתכת, פוקימון, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap, ועוד. . Dogdad ליוגי הקורגי, חובב הספורט (ניו יורק ינקי, ניו יורק ג’טס, ניו יורק ריינג’רס, ניו יורק ניקס), קנאי פרמור, חובב לב -ריאה.

האות 50 הוא כרגע נשק שכבת A. אנו פורקים את העומס הטוב ביותר שלנו בסגנון 50 ומספקים את כל ההטבות המוצלחות והציוד הקטלני המומלץ, טקטי וקטלני.

איתות 50: טייקאות מפתח

 • הקבצים המצורפים הטובים ביותר לטעינה עבור האות 50 הם: 29 ″ טלוויזיה קילו-50, Bruen נגד- OP .מהירות גבוהה 50 קל
 • אנו מאמינים שההצלחה העתידית של Signal 50 תהיה תלויה באופן שבו מטפלים בסך הכל בעדכונים עתידיים

תוכן העניינים

אות 50 מטא זרם: A-Tier

האות 50 הוא כרגע אחת מאפשרויות הצלפים המובילות ב- Warzone 2..0 רשימת שכבות כאן). . נוסף.

האות 50 יושב כיום כאחת מאפשרויות הצליפה המובילות, בין היתר בגלל קצב האש הגבוה שלו, ומאפשר לך לרדת מהצילומי המעקב שלך במהירות. עם מלחמה 2.0 צלף לא להיות צילום ראש אחד למטה לאויבים עם 3 אפודי צלחות, קבלת צילומי המעקב שלך במהירות ובמטרה יכולה להיות ההבדל בין אויב להגיע לכיסוי או להרוג.

הסיפור נמשך למטה

שחקנים יכולים לפתוח את האות 50 על ידי הגעה לרמה 44.

Signal50 Modernwarfare2 01

איתות 50 קבצים מצורפים מומלצים

איתות 50 טקטי מומלץ: רימון עשן

רימון עשן. רימוני עשן יעילים להפליא ב- Warzone 2.0 בהתחשב ב- TTK הקצר של המשחק. .

הסיפור נמשך למטה

איתות 50 קטלני מומלץ: טעינה מקדחה

הציוד הקטלני המומלץ שלנו לזווג עם האות 50 הוא . לדעתנו, זהו אחד הפריטים ‘השבורים’ ביותר ב- Warzone הנוכחי 2.0 מטא כפי שהוא נותן דחיפה מאסיבית למודעות לשחקן, שמתאימה היטב לקצב האיטי והשיטתי של המשחק הנוכחי.

איתות 50 חבילת הטבה מומלצת: מומחה לנשק

מלחמה 2 מומחה לנשק 2

חבילת ההטקה המומלצת שלנו לזווג עם האות 50 היא מומחה לנשק. זוהי החבילה היחידה שמציעה כיום יתר על המידה (יכולת לשאת שני כלי נשק ראשוניים), שיידרשה לשלב את האות 50 עם אפשרות אמצע או טווח קרוב, תלוי בסגנון המשחק שלך.

הסיפור נמשך למטה

איזון פוטנציאלי משתנה בעתיד עבור האות 50

צלף במלחמה 2.0 בהחלט שונה מצליפות באזור המלחמה המקורי. צילום ראש לאויב עם אפוד 3 צלחות לא יורד אותם, זה פשוט ישבור את השריון שלהם. בגלל זה, נראה שהשחקנים סטו הרחק מהצלפים. .

מחפש לבדוק או לשתף את עומסי האזור שלך?

זליג.ל- GG יש אחת הקהילות הגדולות ביותר של שחקני Warzone באפליקציה לנייד שלנו. הורד את האפליקציה עוד היום ושתף את העומסים המועדפים עליך בעדכון כדי לקבל משוב מחברי קהילה אחרים. אתה יכול לשתף קליפים כדי להציג את העומסים המותאמים אישית שלך בפעולה ולמצוא לעצמך כמה עוקבים חדשים. .
אתה יכול גם לבדוק את העומסים שלך במשחק תחרותי עם טורנירי Warzone של ליגת Z. כל הטורנירים של Z League ממנפים אלגוריתמים שידוכים מבוססי מיומנות קנייניים (SBMM) כדי להבטיח שתציב תמיד בחטיבה עם שחקנים מיומנים באופן דומה.