רעיונות לבית Minecraft: 40 עיצובים של Minecraft House מבקתות פשוטות ועד אחוזות יוקרה

לפעמים כל מה שצריך כדי לגרום לבית להיראות נהדר זה ערכת צבעים אחידה טובה. הבית המודרני לעיל נבנה על ידי YouTuber Kam The Builder, וכולל רצפות שטיחים, ומטבח ותכנית פתוחה ופינת אוכל, והרבה ורוד הן מבפנים ומבחוץ.

הסופר אווטאר

Minecraft לא מגביל את שחקניה לבניית בתים ומקומות אחרים. אבל בניית בתים ענקיים ויפים דורשים הרבה זמן, חומר ומאמץ. . אבל אם אתה רוצה לבנות בית למצב הישרדות, עליך לבחור רעיון פשוט של Minecraft House שניתן לבנות עם חומר מוגבל ותוך מסגרת זמן קטנה. במאמר זה אנו הולכים לרשום את 6 הרעיונות הפשוטים של Minecraft House שבהם תוכלו להשתמש במצב הישרדות. רעיונות הבית האלה פשוטים וקלים לבנייה ונראים מדהימים מבפנים ומבחוץ. כל רעיון לבית מגיע עם הדרכה שיעזרו לכם להבין את כל התהליך של בנייתם. כל הדרכה מכילה מידע מפורט על כל שלב כדי להפוך את התהליך לחלק וקל להבנה עבורך.

1. בית המתנע ההישרדותי

Strival-Starter-House-Poster

בית המתנע ההישרדות הזה הוא בית מדהים שניתן לבנות בקלות. אם אתה מתחיל במיינקראפט ורוצה ללמוד כיצד לבנות בתים, הרעיון הפשוט הזה של Minecraft House הוא התחלה מושלמת עבורך. . בניית בית זה לא תדרוש כל סוג של מיומנות או מומחיות, תוכלו לבנות בקלות את הבית הזה על ידי ביצוע צעדים פשוטים. .

.

פוסטר בית-ריבוע פשוט

בית כיכר פשוט הוא הבית הקל והפשוט ביותר שתוכלו לבנות ב- Minecraft. זה דורש רק חומרים בסיסיים וניתן לבנות אותו ללא עבודה קשה או מומחיות. אם אתם מחפשים רעיון לבית ליישום בזמן בניית בית במצב הישרדות, אז זה שאפשר לבנות אותו ללא זמן. בית זה מכיל שלושה חדרים קטנים המכוסים זכוכית וחווה. עקוב אחר ההדרכה כדי ללמוד כיצד ליישם את הרעיון הפשוט הזה של Minecraft House.

3. בית פשוט בן שתי קומות

פוסטר פשוט-שתיים-סיסטורי-בית

הבית הדו-קומתי הזה הוא רעיון פשוט של Minecraft House וקל מאוד לבנות. כדי לבנות את הבית הזה, אתה זקוק לחומר בסיסי וללא ידע קודם בבניית בתי Minecraft. אם אתה נגן Minecraft חדש, ההדרכה תעזור לך לאורך כל תהליך בניית הבית הזה. בעזרת הדרכה זו תלמדו כל כך הרבה טכניקות ודפוסים שתוכלו להשתמש בהם בעתיד לבניית מקומות מדהימים אחרים.

. בית פשוט 5×5

Simple-5x5-House-Poster

במצב הישרדות Minecraft, לשחקנים יש חומר מוגבל וזמן לבנות בתים גדולים ולהגן עליהם. . בית 5×5 זה הוא רעיון בית אידיאלי ופשוט מאוד של Minecraft למטרה זו. מלבד היותו בית פשוט, יש לו מראה מושך ויפה. יש לו שני סיפורים, שניהם עם כניסות שונות. ניתן להשתמש בסיפור הראשון לאחסון חומר ובסיפור השני, יש חדר שינה. עקוב אחר הצעדים המוצגים במדריך לקבלת תוצאה דומה ומועדפת.

5. בית זכוכית ואבן

פוסטר זכוכית ואבן

האם אתה רוצה שהבית שלך יתבלט מהקהל? רעיון בית אלגנטי ומרהיב אך פשוט של Minecraft יעזור לכם ליצור זהות ומראה ייחודי. יש לו עיצוב חדשני ומלוטש שמושך את הצופה. . אם אתה ממהר או רוצה לבנות משהו עם חומר מוגבל, הבית הזה הוא הרעיון היחיד שעליך ללכת עליו.

.

פוסטר-בית פשוט-קומפקטי

אם אתה נמצא בשלב המוקדם של המשחק שלך, בניית בתים גדולים לא תהיה ברת ביצוע עבורך. חשוב להתחיל את המסע שלך במשהו פשוט וקל. הבית הקומפקטי הפשוט הזה הוא רעיון פשוט של Minecraft House שעליך לנסות. זהו רעיון הבית הקל ביותר שתוכלו ליישם עם חומר מוגבל וללא הרבה עבודה קשה. הדרכה זו הולכת לעבור אתכם בכל שלב עם כל המידע הדרוש.

סיכום

אם אתה מתחיל ורוצה להתחיל לבנות בתים שיכולים לעזור לך לשרוד, אז כל הבתים לעיל מעוצבים במיוחד עבורך. בחר כל אחד מהבתים המתאימים ביותר לדרישות ולצרכים שלך ונראים קלים ונוחים עבורך. ההדרכות יעזרו לכם לאורך כל תהליך בניית הבתים הללו. אז בחר כל רעיון ובואו נתחיל.

לזכייה 7 ואילך (64 סיביות)

הורדה מאובטחת

עבור MacOS 10.12 ואילך

בית הישרדות עץ גדול במיינקראפט, שנבנה על ידי יוטובר פולי

מחפש רעיונות לבית Minecraft? יש כל כך הרבה מרחב לבניית בתי החלומות שלך ב- Minecraft, אתה באמת מוגבל רק על ידי הדמיון שלך והבלוקים העומדים לרשותך. בעשור האחרון היו מיליוני בתים שנבנו על ידי אחד מבסיסי השחקנים הגדולים ביותר שהעולם ראה אי פעם – ורבים מאותם בתים עוצרי נשימה לחלוטין ביופיים ובמעמדם.

למטה ריכזנו רשימה של 40 הרעיונות הטובים ביותר של Minecraft House שנתקלנו בהם אי פעם. לכל אחד מהבתים למטה יש קישור לסרטון YouTube בו תוכלו לצפות בכל בית שנבנה ולעקוב אחריהם כדי ליצור משלכם. או שתוכלו פשוט לגלול את הבתים השונים למטה, החל מפגודות יפניות ועד בקתות בוגרים, מבתי מכשפות ועד אחוזות מודרניות מלוטשות, ולקבל את כל ההשראה הדרושה לכם כדי להתחיל לעבוד בבית המיניקראפט הבא שלכם.

בית ביצות מנגרוב במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber Folli

אם אתה רוצה להקים את הבית בביומה החדשה של העדכון Wild, אז YouTuber Folli יצר בית מתנע מקסים למראה מחומרים שנמצאו בביומה. זה בית קטן, נעים וכפרי שמכה אותי כבסיס קדימה מושלם לבנות רחוק מהבית הראשי שלך, כדי להקל על החיים.

2. בית הישרדות מעץ פשוט

בית הישרדות מעץ פשוט במינקראפט, שנבנה על ידי יוטובר Sheepggg

בית עץ זה הוא בית מתנע הראוי אפילו לזרעי Minecraft הטובים ביותר. הוא עשוי מעץ אלון ויבנה מסורתי יותר, אך השילוב של גדרות, בולי עץ, קרשים, לוחות ודלתות מלכודות מוסיף הרבה מגוון ומרקם לבנייה (אפילו ללא שימוש בחבילות מרקם minecraft), ומופך את כל העניין לבית מתנע הרבה יותר מושך מאשר רוב האחרים שאתה צפוי להיתקל בהם. אתה יכול להודות ל- YouTuber Sheepgg על הבנייה הספציפית הזו.

3. בית תת קרקעי פשוט

החלק העליון של בית תת קרקעי במיינקראפט המסודר בצורת שלט פלוס, שנבנה על ידי יוטובר פולי

בית נוסף קומפקטי נחמד מ- Folli, בית Minecraft זה שקוע באדמה, כאשר מדרגות מובילות אל פני השטח בכל אחד מהכיוונים הקרדינליים. זה קטן אך מסוגנן, עם הרבה מקום להרחבה כלפי מטה אם תרצה לקחת את העיצוב הזה כהשראה לבית מעט גדול יותר. אולי סולם שמוביל לאזור אחסון מרחיב יותר יהיה תוספת מבורכת?

4. בית תת קרקעי גדול יותר

בסיס תת קרקעי בצורת תלתן במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber ItsMarloe

בניסיון ליצור את הבית התת-קרקעי האולטימטיבי, YouTuber ItsMarloe הרכיב בסיס יוצא דופן ובולט בצורת תלתן עם גג זכוכית שנמצא סומק עם האדמה. . יש לו אפילו חדר סודי המכיל פורטל חוץ.

5. אחוזת פנטזיה

אחוזת פנטזיה במיינקראפט, שנבנתה על ידי YouTuber Bigtonymc

אם אתה עוקב אחר השראה לבסיס מעט גדול יותר, אז התבונן באחוזת הפנטזיה המופלאה הזו מ- YouTuber bigtonymc. האחוזה המעוצבת בקפדנות זו עשויה בולי עץ ולבני אבן, אך הכוח האמיתי הוא בפרטים הקטנים. .

6.

בית בסגנון פגודה יפני במיינקראפט, שנבנה על ידי יוטובר Sheepggg

Sheepggg מביא לנו סגנון בית שונה למדי הפעם, עם בית פגודה יפני נעים ומאסתטי. אפילו תוך התעלמות מעצי פריחת הדובדבן המפוארים בפאתי העשויים מצמר ורוד ולבן, זהו מבנה מדהים מלא בשכבות מעניינות של לוחות עץ ותאורה רכה המסופקת על ידי פנסים ומנורות אדום אבן. והתאורה נראית אפילו טובה יותר עם אחד המוצגים הטובים ביותר של Minecraft המותקנים – או אפילו מעקב אחר קרניים, אם המחשב האישי שלך עומד במשימה.

7. בית בצד ההר

. שני מעגלי הזכוכית מספקים מבט מקסים לבית האידילי הקטן מבחוץ, כמו גם מאפשרים את כל אור השמש הטבעי המקסים לבית במהלך היום.

8. בית מכולות לבן 3 קומות

בית מכולות לבן בן 3 קומות במיינקראפט, שנבנה על ידי יוטובר מנדומין

עיצוב הבית המודרני והמסוגנן הזה בן 3 שכבות מגיע מ- YouTuber Mandoomin, והוא מושלם לשחקנים שרוצים בית בר השגה ועם זאת בולט ויפה עם המון נגיעות מודרניות כדי להבדיל אותו מהאסתטיקה הכפרית המסורתית יותר כפרית.

. בית מודרני עם בריכה

בית מודרני גדול במיינקראפט, שלם עם בריכה, שנבנה על ידי YouTuber Iriegenie

עבור בית מודרני מסורתי יותר בסגנון אחוזה, YouTuber Iriegenie הרכיב עיצוב בית מודרני מקסים, שלם עם בריכה בחזית. החומרים הנדרשים הם רחוקים מלהיות זולים, ועשויים ברובם מקוורץ, בטון וגרניט כמו גם אבני האבן הזולות יותר ואבן חול – אך התוצאות מעודנות.

10. בית יפני גדול

בית יפני גדול במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber Folli

פולי חוזר עם סרטון מקיף של 90 דקות מקיף להפליא המראה לך כיצד להרכיב בית מורכב להפליא בהשראת האדריכלות היפנית. בלוקים פרימריזיים משמשים באופן חופשי ליצירת הגגות, ומספקים ניגודיות בולטת כנגד קירות העץ הכהים.

11. בית מודרני יוקרתי

בית מודרני יוקרתי במיינקראפט, שנבנה על ידי יוטובר אושאקרה

להלן עוד עיצוב בית מודרני יפהפה של YouTuber אושאקרה למרות שהחומרים העיקריים הם קוורץ ובטון, הם גם עשו שימוש נהדר ויצירתי בעץ אלון כהה, גדרות ושכבת דשא על הגגות כדי להוסיף טונות של עומק ואופי כדי הבנייה.

12. בית המתנע מעץ

בית מתנע מעץ במיינקראפט, שנבנה על ידי יוטובר ווידרדוד

אם אתה רוצה שבבית ההישרדות הראשון שלך יהיה יותר אווירה בקתות, אז YouTuber Wiederdude הרכיב בית מתנע מוזר וקומפקטי העשוי מאלון ועץ ליבנה. זה מדהים עד כמה הגדר הפשוטה יכולה להיות בהעלאת בית אחר מאוד פשוט, לא?

13. חור ההוביט

בית במיינקראפט בהשראת חור הוביט מלורד הטבעות, שנבנה על ידי יוטובר גולדובין

פאר וקנה מידה לא לכולם, ו- Hobbit Hole Hole של YouTuber Goldrobin הוא בהחלט צעקה טובה לשחקנים שרוצים בית מתנע קומפקטי בו הכל נמצא בהישג יד מבלי שתצטרך לזוז הרבה בכלל. לקבלת אפקט מלא תצטרך למצוא גבעת יער-Y טובה לחור ההוביט להתנער ממנו כמובן.

14. בית מודרני ורוד

בית מודרני ורוד במינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber Kam The Builder

לפעמים כל מה שצריך כדי לגרום לבית להיראות נהדר זה ערכת צבעים אחידה טובה. .

15. בית מודרני ורוד 2

בית מודרני ורוד במיינקראפט, שנבנה על ידי משחקי YouTuber

בואו נודה בזה, ורוד חם. במיוחד בשילוב עם לבן, זכוכית ועץ בכמויות Corerct. זה לקחת את הבית המודרני הוורוד מגיע אליך ממשחקי YouTuber, וסרטון ההדרכה שלהם מראה לך בדיוק כיצד להרכיב כל גוש בבית הקטן והחביב הזה, מאזור הצמח המוגבה בחזית ועד לסלון וחדר האמבטיה המעוצב בצורה מרשימה שנמצאים בפנים.

.

בית מתנע במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber Zaypixel

בית המתנע הקטן והחביב של זיפיקסל עשוי מכלום מסובך יותר מעץ אשוח ואלון, זכוכית וקצת עמוק (שתוכלו להחליף בקלות לאבן מרוצפת אם אתם מעדיפים). המוצר המוגמר הוא בית קל לבנייה אך אידילי מאוד שנראה מושלם באמצע יער פרחים שופע.

17.

בניגוד גמור לבית הקומפקטי הקודם, הבא הוא הבית המתנשא הזה שנבנה על ידי ארכיטקטורת ה- MAB של Juns. הבית הזה נראה כאילו הוא נבנה כבסיס ההישרדות האולטימטיבי של פעולות, עם קומות מרובות לכל צרכיך, וחלונות מעוצבים וגובלים בקפידה שמבטיחים שהבנייה היא תמונה בולטת באופק לכל שחקן שמתקרב לביתכם.

18. בית חווה גדול

בית חווה מעץ במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber

בית חווה מעוצב להפליא, שנבנה שוב על ידי ארכיטקטורת ה- Juns MAB, הוא חתך מעל רוב בתי החווה האחרים של Minecraft בזכות העיצוב המודולרי המודולרי הנפלא של החוות המרובעות הקטנות שלה. . זה יכול אפילו להכיל מינון כל הדרך עד לרמת היהלום אם תרצה בכך.

19. בית חווה גדול 2

בית חווה במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber Zaypixel

. שילוב של לבני צמר לבן, עץ ואבן הופך את זה למבנה פשוט למדי מבחינת חומרים, אך פרטים כמו הגפנים שגדלו את הצדדים, הפרחים סביב בסיס הבית והפנסים התלויים מקצוות של הגג הופך את כל בית החווה הזה לאחד בהחלט ששווה לחיות בו.

. קוטג ‘אגדות

קוטג 'אגדות במינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber Bigtonymc

קוטג ‘מהאגדות המקסימות של גג לבנים מבית Bigtonymc, באמת מרגיש שהוא יכול להכיל את הגיבור התמים או הנבל הרע לכאורה, אך למעשה טהור, שסביר להניח שתמצא ברוב האגדות. מבנה זה מעניק קסם ללא מאמץ, והוא ההשראה המושלמת לכל מי שרוצה לתת לביתו יותר תחושה מהאגדות.

21. בית הגג האדום

בית גג אדום במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber

עם הבית הבא הזה, YouTuber Yalchu השתמשה בבנים של Nether כדי ליצור בית גג אדום מקסים ומושך את העין, שעשוי לספק השראה רבה להרבה בונים שואפים. זוהי יצירה קומפקטית מוקפת בגדר אבן וברזל, עם גינה קטנה אך אדירה ופנים קומפקטיים אך מסוגננים.

22.

בית עץ גדול במיינקראפט, שנבנה על ידי הכפור של YouTuber Shock

. מבנה זה מחייב אותך ליצור לא רק את הבית אלא גם את העץ מאפס, אבל התוצאה היא בית מובנה יפה ונעים אסתטי עם הרבה מקום בפנים לכל הצרכים שלך.

23. בית עץ ג’ונגל

בית עץ ג'ונגל גדול במינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber Diddihd

DIDDIHD הרכיב מבנה אחר של עץ עץ, זה גדול עוד יותר וממוקם באמצע הג’ונגל. זה הרבה יותר ספורדי עם מיקום אזורי המגורים שלו, מה שמעניק לו מראה אורגני ממש נחמד, כאילו הבית גדל עם הזמן יחד עם העץ.

. בית פיראטים

בית בהשראת ספינות פיראטים במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber Diddihd

בית יצירתי נוסף שנבנה על ידי DIDDIHD, זה טס את הגולגולת השחור -לבן הידוע לשמצה ועצמות הפירטיות הידוע לשמצה. בסיס פיראטים זה מיוצר כמעט כולו מסוגים שונים של עץ, אך המורכבות של הפריסה והמבנה שלו מספקת הרבה עומק ומורכבות נסתרים.

25.

בית מגדל הקוסמים במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber Zaypixel

Zaypixel חוזר, הפעם עם הבית האידיאלי לאשף קטיף ועוצמתי. בית מגדל הקוסם הזה עשוי לבני אבן, עץ אשוחית וגגות לבנים אדומות נראה כאילו הוא עמד למילניה. המבנה המושלם למישהו שרוצה מגדל גבוה, נוקשה ואופיו שיקרא לביתו.

26. בית מכשפה

בית מכשפות במיינקראפט, שנבנה על ידי Platinumeif של YouTuber

מעבר מקוסמים לכישוף, YouTuber Platinumthief הרכיב סקוואט ובית מכשפות מפחיד להפליא לשחקנים שרוצים לאמץ את הנסתר הפנימי שלהם ולעשות נקודה של שיקוי מיקראפט שיקוי. גג פריזמרין עשוי להעניק לשחקני הישרדות קצת צרות, אבל אחרת זהו בית חילוי בקלות מאוד עבור שחקנים המעוניינים להתחיל הרפתקה משלהם של Minecraft בעולם חדש. רק וודא שאתה מוצא ביצה נחמדה בהקמת חנות.

27. בית יפני

בית יפני במיינקראפט, שנבנה על ידי Bluebits של YouTuber

ארכיטקטורה בסגנון יפני כל כך מובחנת להפליא ומושכת את העין, אין זה פלא שכל כך הרבה שחקנים רוצים לחיות בסוגי בתים אלה. YouTuber Bluebit.

28. בית פנטזיה

בית פנטזיה במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber

. . אני אוהב את מרפסת הקשת המציץ מעל הגן העליון. זה נראה כמו המקום המושלם פשוט להירגע זמן מה ולהביט בנוף שסביבך.

29. בית הישרדות גדול

בית הישרדות עץ גדול במיינקראפט, שנבנה על ידי יוטובר פולי

למי שרוצה מקום רב ככל האפשר לבסיס הפעולות העיקרי שלהם מבלי להפוך את בניית הבית שלהם למשימה בלתי ניתנת לערעור, פולי יצר בית הישרדות ענק בעיקר מתוך עץ אלון וחומרים קלים לאסוף אחרים, תוך שהוא עדיין מצליח להכין זה נראה כמו נקודת ציון מרשימה ומפוארת שעשויה למשוך את תשומת ליבם של כולם בשרת מרובה משתתפים.

.

Rizzial’s Easy To Floight Wilkthrough Wideo מראה לכם כיצד להרכיב בית פרברי ציורי, שלם עם מוסך צמוד. זה מזכיר לי לא מעט את בית סימפסון, אותו אני ממהר להוסיף הוא מחמאה. זה מבנה נהדר עבור מי שרוצה שהבית שלהם יהיה פחות מפואר ומוזר יותר, מאופק ומושך בעדינות.

31.

בית מודרני במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber Jintube

הבית המרווח בסגנון מודרני מג’ינטובה נראה נהדר לא רק מבחוץ אלא גם מבפנים. הרבה עבודה הלכה בבירור להרכיב כל חדר בודד בבית, כך שזו השראה נהדרת הן עבור אדריכלים והן עבור מעצבי פנים כאחד.

32. בית מודרני מעץ

בית עץ בן שתי קומות במיינקראפט, שנבנה על ידי יוטובר Sheepggg

. ביצירה מקסימה זו של Sheepgg יש בדיוק את הכמות הנכונה של שטח, תאורה ונגיעות של פלורה סביב הצדדים כדי להפוך אותה למגורים מסבירי פנים להפליא.

. בית מודרני גדול

בית מודרני גדול במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber Iriegenie

מה אני יכול להגיד; אנשים אוהבים את סגנון הדיור המודרני. כל הפינות הנקיות והפריסות הלא-סימטריות מייצרות מקום בולט ונעים להתקשר לשלכם. אם אתה רוצה השראה לבית מודרני שנותן לך מספיק מקום לכל אחד מהצרכים שלך ועוד, אז האחוזה הזו של איריגני (שלמה עם בריכה) היא נקודת התחלה נהדרת להשראה.

.

. .

35. בקתת עץ

בקתת עץ במיינקראפט, שנבנתה על ידי יוטובר גרג בונה

שלא הרגיש רצון לחיות בבקתת עץ באמצע שום מקום לפחות פעם אחת בחייהם? . .

36.

בית עץ במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber

בית נוסף שניתן לבנות אותו בקלות לכל נגן Minecraft במצב הישרדות, מעל תוכלו לראות בית קטן אך אטרקטיבי העשוי מלבני עץ ואבן על ידי קבוצה אחת ביוטיוב. . לפעמים פחות זה יותר.

37. בית עץ מסוגנן

בית הישרדות מעץ במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber Folli

הבנייה הסופית המוצגת ברשימה זו היא, באופן מפתיע, החביב עלי. . אני גונב את העיצוב הזה לבית Minecraft הבא שלי בוודאות.

38. בית מודרני גבוה

בית מודרני בן 4 קומות במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber

הדרכה לאדריכלות של יוני MAB מקבלת גם צעקה אחרונה על עיצוב הבית המודרני הפשוט אך היעיל שלהם, עם קו בטון שנחש קדימה ואחורה בצדי הבית, מפריד בין קירות הזכוכית של כל קומה וגורם לכל העניין להיראות הרבה יותר מושך מאשר אם הכל היה רק ​​זכוכית.

.

בית תת קרקעי קל במיינקראפט, שנבנה על ידי YouTuber Spudetti

. .

40. בית העצים המודרני

מסתיים בשיא מילולי, יש לנו עוד עיצוב עץ מתנשא על ידי YouTuber 6tenstudio. . אם הניגודיות פונה אליך, עקוב אחר מדריך הווידיאו כדי ליצור לעצמך את הבית המקסים והלא שגרתי הזה.

זה מסיים את הרשימה שלנו של 40 רעיונות ביתיים מצוינים של Minecraft שבהם תוכלו להשתמש כהשראה לבית החוסם הבא שלכם. אם אתה רוצה עוד יותר חסימות וחומרי בניין לשחק איתם, עיין במדריך שלנו במצבי Minecraft הטובים ביותר. אם אתה רוצה לבנות מצב יצירתי, השתמש ברשימת הפקודות Minecraft שלנו כדי לסייע למאמצי הבניין שלך. ואם אתם מעוניינים יותר לחקור ולהרפתקאות, בדקו את המדריכים שלנו כיצד למצוא את הולנד ולהביס את הסוהר.

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. .

  • Blockbuster Follow
  • Microsoft Follow
  • Mojang עוקב
  • RPG עקוב
  • סימולציה עוקבת

עקוב אחר כל הנושאים רואים 1 עוד

!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לנייר רובה רובה רוקן יומי

קבל סיפורי משחק מחשב הגדולים ביותר של כל יום שנמסרו ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

Ollie הוא שריף מגוידסטאון ב- RPS, ומאז שהצטרף לצוות בשנת 2018, הוא כתב למעלה מ -1,000 מדריכים לאתר. הוא אוהב לשחק משחקים תחרותיים מסוכנים וסימס מפעל, לפצוע את עצמו משחק בדמינטון, ולקבור את פניו בפרווה החמה של שני החתולים שלו.