Mario Kart PC

טריילר ההכרזה, שנחשף לראשונה ב- Today’s מופע משחקי מחשב, נותן לנו את המבט הראשון שלנו על משחק המירוצים של 60 שחקנים ממשחקי Secret Mode ו- Sumo Digital, ומראה את הפוטנציאל למרדפים תזזיתיים, גימורים דרמטיים, ואת הסיכוי לדפוק את המתחרים שלך לחלוטין ומפוארים עם התקפה מתוזמנת היטב. הכוח שנאספו לאורך כל המירוץ כוללים פריטים כמו טילים ומכרות נפץ כדי להאט את המירוצים, המגנים ושדות הכוח האחרים כדי להגן על העגלה שלך, ולהגביר את המהירות כדי לרסק אותך לפני התחרות.

משחקי מחשב מקבלים מרוץ של 60 שחקן מריו קרט-פלוס-פלי-גיוס, והוא נראה מגוחך

Stampede: Racing Royale זורק 60 שחקנים באותו מסלול במירוצי עגלה בסגנון חיסול.

תפעיל את המנועים שלך וכן תתכונן לרעש, כי הנה משחק שמשלב מירוצי עגלה במהירות גבוהה עם חיסולי קרב חסרי רחמים רויאל. תאר לעצמך את מריו קארט אבל עם עשרות שחקנים אחרים, בתוספת האפשרויות הקוסמטיות המטריפות והצבעוניות של חבר’ה בסתיו – זו דרך לא רעה לקבל מושג מה Stampede: Racing Royale הוא הכל.

טריילר ההכרזה, שנחשף לראשונה ב- Today’s מופע משחקי מחשב, נותן לנו את המבט הראשון שלנו על משחק המירוצים של 60 שחקנים ממשחקי Secret Mode ו- Sumo Digital, ומראה את הפוטנציאל למרדפים תזזיתיים, גימורים דרמטיים, ואת הסיכוי לדפוק את המתחרים שלך לחלוטין ומפוארים עם התקפה מתוזמנת היטב. הכוח שנאספו לאורך כל המירוץ כוללים פריטים כמו טילים ומכרות נפץ כדי להאט את המירוצים, המגנים ושדות הכוח האחרים כדי להגן על העגלה שלך, ולהגביר את המהירות כדי לרסק אותך לפני התחרות.

וזה לא רק מירוץ אחד שקובע את המנצח. “החל מ -60 שחקנים, 20 מתחרים מבוטלים בסוף שני הסיבובים הראשונים, ומותירים את 20 השחקנים המובילים שמתמודדים להיות אלופים בסיבוב האחרון, אומר סטמפדה: מנהל פיתוח רויאל, פול הוליווד. “מצבים עתידיים וסוגי אירועים שנוספו ל- Stampede עשויים לראות את תהליך החיסול שונה, מכיוון שאנו מוסיפים חוויות ודרכים חדשות לשחק.”

ההתאמה האישית היא באופן טבעי חלק גדול מ- Stampede: Racing Royale – כמו במשחקים כמו חבר’ה סתיו וליגת הרקטות, יהיו אפשרויות התאמה אישית שתוכלו להרוויח באמצעות מירוץ, הן כדי להלביש את הנהג שלך ולערוך את המכונית שלך עם עבודות צבע וגלגלים חדשים. “ההתאמה האישית נמצאת בלב Stampede – היכולת להפוך אותה לשלך, להשוויץ במראה ייחודי ולהעביר את הסגנון שלך בכל פעם שאתה רוצה,” אומרת הוליווד. “ככל שתשחקו יותר, כך תוכלו להרוויח יותר אפשרויות ולפתוח, ונשמט כל הזמן תוכן קוסמטי חדש לשחקנים לבדוק.”

תהיה גם חנות במשחק לרכישת עורות ואביזרים נוספים, אך סמוך ובטוח, ההתאמה האישית של העגלה היא קוסמטית בלבד. “אנחנו רוצים להבטיח מגרש משחק ברמה וחוויה הוגנת לכולם, עם התקדמות מושפעת רק ממיומנות השחקנים”, אומרת הוליווד. “כשאתה משחק Stampede, אנחנו לא רוצים מצבים שבהם אתה לא יכול להצליח כי מישהו אחר הוציא יותר כסף ממך.”

זה לא אומר שכל קארט זהה. “ארכיטיפים של KART, ומערכת ההתקדמות שניישם לאורך זמן, יכללו תכונות ביצועים שונות – אך לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלהם, ויתגלו וירוויחו באמצעות הביצועים וההישגים שלך”, אומר הוליווד. “כל שחקן נכנס לכל אירוע Stampede עם אותו סיכוי להצלחה, לשמור על המשחק נגיש ומתגמל לכולם.

אין לנו תאריך שחרור עבור Stampede: Racing Royale עדיין, אבל חפשו כמה בדיקות משחק שקורות בקיץ הקרוב. להלן האתר הרשמי למידע נוסף.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

Mario Kart PC

ו

ו

ו

ו

ו

ו

ו

ו

ו

ו

ו

ו

Mario Kart PC
אתגר עד 8 שחקנים ב 6 מצבי משחק !
בתוך ה גרנד פרי טורנירים, זכו ב -5 כוסות של 4 מירוצים על מנת לפתוח את 9 הדמויות הסודיות !
עם ה משפט זמן מצב, לשבור את התקליטים של השחקנים האחרים ולהפוך לאלוף העולם !
ב לעומת מירוצים, מתעמת עם מעבדים ו/או חבר לא פחות מ 20 מירוצים !
עַל מצב קרב, להרוס את בלוני היריבים שלך בלחימה עזה !
עם ה בונה מסלול, צור כמה שיותר מעגלים וקורסים שאתה רוצה, עם הדמיון שלך הגבול היחיד !
עַל מצב מקוון, להתמודד מול שחקנים מרחבי העולם וטיפס בדירוג !

הפעל את סיור מריו קארט במחשב האישי

ובכן, קל להסביר את זה. המירוצים המרתקים ביותר, עם הדמויות הטובות ביותר והמפות המדהימות ביותר הם כאן. ומתכנן להישאר, או לפחות זה מה שנאהב לראות.

תגיד שלום למריו, לואיג’י, יושי וכל הדמויות האהובות עליך על נינטנדו, כדי לנסות להוכיח מי המהיר מכולם! שחק את מריו קארט סיור במחשב ומחשב עם Bluestacks ופשוט רץ למקום הראשון ולכיף זה! אחרי הכל, מלווה בכל צוות ה- A-Star של פרצופים מוכרים, אפילו לא מסלול אחד לא מאבד את ההתרגשות שלו.

האם אתה מוכן להילחם על כל הברכי? רק אל תשכח את זה: כולם מכניסים את כל הלב שלהם לסיום קודם, כך שתפקידך בוודאי לא יהיה משהו לשקול קל.

אבל ובכן, למי אכפת, נכון? כל מה שהעניין הוא ליהנות עם מריו והכנופיה שלו בתואר החדש לגמרי של אחת הסדרות המוערכות ביותר בכל הזמנים! הורד את סיור מריו קארט במחשב עם Bluestacks ופשוט מירוץ!

כיצד להוריד אפליקציות במחשב.

  • הורד והתקן את Bluestacks במחשב האישי שלך
  • השלם את כניסה של Google כדי לגשת לחנות Play, או עשה זאת בהמשך
  • חפש את סיור מריו קארט בסרגל החיפוש בפינה השמאלית העליונה
  • לחץ להתקנת סיור מריו קארט מתוצאות החיפוש
  • השלם את כניסה של Google (אם דילגת על שלב 2) להתקנת סיור מריו קארט
  • לחץ על סמל הסיור של מריו קארט על המסך הבית כדי להתחיל לשחק

שהם הגורמים שהופכים מתחרה רגיל לאחד המירוצים הטובים ביותר? ראשית, עלינו כנראה לומר כי הכישרון שלה, ואחריו מסירות ורצון הזכייה, נכון? ובכן, עם זאת, מה שנשאר לו לכבוש? המנוע הטוב ביותר! למרבה המזל, אתה מסתכל ישר לזה! הכירו את Bluestacks, מנוע המשחקים החזק והמהיר ביותר שפותח אי פעם בהיסטוריה! הורד את סיור מריו קארט ב- Windows 7, 8, 10 עם BlueStacks והוסף את התכונות והאפשרויות המדהימות ביותר למשחק שלך, החל מהיכולת להתאים אישית את כל מערך הפקודות שלך, וכל נקודות. מוּכָן? מַעֲרֶכֶת. ללכת!

דרישות מערכת מינימליות

עם Bluestacks 5, אתה יכול להתחיל במחשב שממלא את הדרישות הבאות.