.04) על ידי Mobalytics

Contents

ברימסטון הוא סוכן אידיאלי למתחילים עם יכולות מאוד פשוטות וקלות להבנה.

הסוכנים הטובים ביותר למתחילים למתחילים

האם אתה חדש ב- Callorant ולא יודע איזה סוכן לשחק? להלן הסוכנים הטובים ביותר למתחילים בהם תוכלו להשתמש.

סוכני הערך הטובים ביותר למתחילים: טייקאות מפתח

 • ריינה היא הסוכן הטוב ביותר לתור סולו אם אתה מתחיל.
 • .
 • פיניקס וריינה הם הסוכנים הטובים ביותר עבור תכניות משחק אגרסיביות.
 • מרווה, סקיי או גופרית הם הסוכנים הטובים ביותר עבור תכניות משחק תומכות.
 • Killjoy and Sage הם הסוכנים הטובים ביותר של פליימוס הגנה.

תוכן העניינים

עם עכשיו מעל 21 סוכנים בסגל הערך, זה יכול להיות מרתיע למתחילים לבחור סוכן מתנע. .

כדי לעזור לעולים החדשים, ריכזנו רשימה של מיטב הסוכנים העריכים למתחילים. .

הקפד לבדוק את אפליקציית Zleague כדי להרוויח תגמולים על ידי משחק המשחקים האהובים עליך, הצטרפות לקהילת גיימר ידידותית, ולעוד מדריכים כאלה!

הסיפור נמשך למטה

ריינה

ריינה, אחד הסוכנים הטובים ביותר למתחילים

הסוכן הכי טוב כלפי מטה למתחילים הוא ריינה. יש לה פלייסט סגנון עצמאי ואין לה יכולות שיכולות להשפיע על חבריה לקבוצה. זה מאפשר פחות טעויות מבוססות צוות ואף אחד לא צורח, “עיוור אותי!.

ריינה היא גם סוכנת סלחנית מאוד בגלל היכולת שלה לרפא אם היא יכולה להרוג, ומאפשרת לה להישאר בריאה לאורך כל הסיבובים. יש לה גם יכולת קלפים מעולה ללא כלא בפיטורים שלה, ומאפשרת לה לקחת פסגות אגרסיביות מאוד שמעט מאוד סוכנים יכולים לצאת לחיים ממנה.

אבן גופרית

גופרית גופרית

בשלב הבא, יש לנו את הבקר היחיד ברשימה שלנו. ברימסטון הוא סוכן הבקר היחיד שאני יכול להמליץ ​​עליו באופן מלא למתחילים. העשן שלו קל מאוד לשימוש. אתה ממש פשוט בוחר איפה אתה רוצה שהם ינחתו ולחץ על כפתור. .

זה מאפשר לך לעזור לקבוצה שלך לנצח במשחקים גם אם אין לך את המטרה הטובה ביותר בעולם ואל תעמוד בראש שבר. .

הסיפור נמשך למטה

אם אתה נהנה מפלייסט סגנון הגנה יותר, אז Killjoy הוא הסוכן הכי טוב עבורך. היא בחירה מוצקה במטא של היום שיכולה להחזיק באופן ידני באתר. היא מאוד ידידותית למתחילים כי היכולות שלה עושות את רוב העבודה עבורה.

לאחר שלמד את מיקומי ההגנה הטובים ביותר לאתר שלך, Killjoy הופך לחיה מוחלטת. פשוט הצצה מהשירות שלה, ואתה יכול בקלות לקבל הרוגים בחינם תוך כדי לא לעשות הרבה. החלק הטוב ביותר ב- Killjoy הוא שהיא גם אחת הסוכנים הטובים ביותר כיום במשחק, כלומר היא אפקטיבית לא משנה הדרגה.

הסיפור נמשך למטה

פניקס

אם אתה מחפש דו-קרב ממוקד צוות יותר מאשר ריינה, אז הפניקס החם הוא הבחור שלך. פיניקס הוא סוכן מעוגל כללי. יש לו הבזק, יכולת חסימת ראייה, מולי, יכולים לרפא את עצמו, וחיים שנייה כאולטימטיביים. מה עוד אתה יכול לבקש?

יתכן שהוא לא קל כמו חלק מהאחרים ברשימה זו, בעיקר בגלל העקומה הייחודית בפלאש שלו. .

סקיי

Skye שלילית

יוזמים הם לרוב לא המלצות נהדרות למתחילים. עם זאת, Skye הוא ככל הנראה היוצא מן הכלל. . .

השתמש בצמיחה מחודשת כאשר בעלי ברית נמוכים, השתמש ב- Trailblazer כדי לפנות פינות ולבדוק זוויות קרובות, והשתמש במבקשים כדי למצוא אויבים. זה בערך הכול.

הסיפור נמשך למטה

מרווה

מרווה חילית

ההמלצה הסופית להיום היא מרווה. Sage הוא אחד הסוכנים הטובים ביותר למתחילים שמעדיפים פלייסטייל תומך יותר. .

היא יכולה לרפא בעלות ברית נמוכות, להשתמש באורב המחסום שלה כדי לחסום אויבים, להאט את הכדור כדי לעכב דחיפות ותחייה כדי להחזיר בעל ברית בסיבוב. באמת אין הרבה מה שאתה יכול להתעסק עם מרווה. .

רשימת שכבות סוכן סוכן (7.04) על ידי Mobalytics

רשימת שכבות סוכן סוכן (7.04) על ידי Mobalytics

! .

.

רשימת שכבה של סוכן סוכן (תיקון 7.04)

לחץ על הסמלים לבניית אלוף, דלפקים ועוד!

סוכני שכבת

סוכני B-Tier

סוכני C-שכבה

למידע נוסף על המתודולוגיה שלנו והסברים אחרים (כמו קשיי סוכן), לחץ כאן.

שימו לב שבתחילת הטלאים אנו ניתן מיקום המבוסס על החוברים/נרפים. בדוק את האמצע דרך התיקון לקבלת עדכון (אם הוא עדיין זהה, זה אומר שחזינו נכון!).

רשימת שכבה חזויה של חיזוי לטיפוס מדורגת

סוכן סוכן סוכן רשימת רשימה 7.04

.04 רשימת שכבה של סוכן סוכן

נִדבָּך
S-Tier אומן, ג’ט, ריינה, סקיי, קילג’וי, רז
A-Tier SOVA, VIPER, JERIMSTONGE, PHOENIX
B-Tier
C-Tier נמל, קיי/0, יורו, ג’קו, ניאון

להלן ההסברים מדוע הצבנו כל סוכן בשכבות שלהם. .

אם אתה מתקשה להתמודד עם סוכן מסוים, עיין במאמר שלנו כיצד לשחק נגד כל סוכן ערוך.

ג’ט

כרטיס קושי בינוני

. . האולטימטיבי שלה יכול גם לזכות בסיבובים אקולוגיים שבהם אויבים עשויים לנקוט בקטטות שאינן אידיאליות במהלך אנטי-אקונים שבהם סערת להב מניבה את חבר הצוות של הרובה של האויב. .

אוֹת

כרטיס סוכן אומן

אומן הוא הבקר עם הערכה המתאימה ביותר לביצוע מחזות בודדים, אך יש לו גם מראה כמעט שיכול לשמש גם למשחק קבוצתי. הוא יכול גם לשחק זוויות רבות שאולי לא יתפנו או לשטוף אותו עם כלי עזר בסביבה פחות מתואמת.

ריינה

כרטיס קושי בינוני של ריינה

סוכן הדרדף. ריינה נועדה להיות אנוכית ולשחק לעצמה, מה שהופך אותה לתור הסולו האולטימטיבי של סוכן המדורג. במגע של משחק פחות מתואם של איש הקשר של חבר צוות הוא איטי בהרבה או שאינו קיים המאפשר לריינה לפטר או לרפא.

סקיי

כרטיס סוכן Skye

Skye דורש תקשורת מוגזמת ועבודת צוות כדי להשיג את הערך הכי הרבה של הערכה שלה, אבל הערכה שלה כל כך חזקה בהשגת מידע, בהקמת חברי צוות, לרפא אחרים ואף ניתן להשתמש בה כדי להגדיר את עצמה.

קילג’וי

Killjoy

Killjoy הוא הסנטינל החזק ביותר ואולי אפילו הסוכן החזק ביותר ב- Valorant כרגע. היא די חובה לבחור את כל המפות, או לכל הפחות בחירה טובה.

לַהֲרוֹס עַד הַיְסוֹד

כרטיס סוכן RAZE

Raze הוא הדו -קרב היחיד שיכול לקבל מידע על עצמה, לפנות מקום, והוא החזק ביותר בהגנה. היא סוכנת מסביב שיכולה לבצע משחק סולו רב עם חבילות הפיצוץ שלה. עם הג’ט נרפס, רייז היא ללא ספק הדו -קרבית הטובה ביותר שכן היא עדיין זורחת עם פוטנציאל הנזק העצום של AOE וניידות גבוהה.

סוכני שכבת

סובה

כרטיס סוכן Sova

בשורות התחתונות פחות אנשים יורים בתועלת שלו וזה מקבל ערך הרבה יותר, ובשורות גבוהות יותר עם תיאום רב יותר תוספי השירות שלו בדרך כלל שיחקו דו קרב. Sova הוא גם דמות נהדרת עבור מצמדי סולו וסבב מאוחר להשפיע על הפרט הגדול על הצוות.

צֶפַע

כרטיס סוכן צפע

צפע הוא בחירה חובה במפות מסוימות, ויכול להשתלט על משחק אם הקבוצה מסוגלת לשתול את הספייק. הסיבה לכך היא שיש לה שירות גדול יותר של פוסט מפעל שצוותים שיחזרו לאט לאט יסבלו נגדם, והיא יכולה לחוות אולטימטים עבור ניצחונות כמעט מובטחים.

אבן גופרית

כרטיס סוכן גילימסטון

שולי קל מאוד לשחק ודרך נהדרת לעזור לקבוצה עם מעשנים תוך התמקדות במשחקי Gunplay. ברימסטון יכול להיות גם מפלצת בפוסט צמח בין האולטימטיבי שלו למולי, שכן חוזרים חוזרים הם מעט יותר איטיים במשחק פחות מתואם, מה שהופך את השירות הזה לחזק יותר להכחשת דבקים.

פניקס

PHOENIX כרטיס קושי קל

. הערכה שלו אנוכית למדי, ויש לה הרבה היבטים להצגות אינדיבידואליות, אך הוא מוגבל בסך הכל בגלל שלא הצליח לפנות מקום כמו הדו -קרב של S Tier.

סוכני B-Tier

אסטרה

Astra Mobalytics כרטיס סוכן ערמומי

סוכן אחר שדורש תיאום רב עם הצוות שלך. היא גם אחת, אם לא הקשה ביותר לעשות מחזות בודדים איתם. סוכן שבהחלט משתפר בשורות גבוהות יותר.

הֲפָרָה

כרטיס סוכן הפרת

הוא סוכן חזק, אך דורש כל כך הרבה תיאום כדי לשחק ביעילות. הוא סוכן ככל שהדרגה נעשית גבוהה יותר.

תָא

פרופיל סוכן קאמרית

החדר רואה לאט יותר משחק ושימושיות מאז שנהרס על ידי נרפס. הוא בסך הכל בר -קיימא יותר עם העלייה בטווח השירות שלו, ומאפשר לו לכסות יותר מקום להשפעה רבה יותר.

מָבוֹי סָתוּם

פרופיל סוכן Deadlock

ל- Deadlock יש ערכה החזקה לעקיפת דחיפות גדולות ופוסט צמח. הנושא העיקרי איתה הוא שרשת המחסום שלה ו- Gragnet קשה לדייק איתם, מה שמגביל את ערכם. ואם התועלת שלה אכן פוגעת באויבים, יש צורך בתועלת של סוכן אחר כדי להעניש אותם מכיוון שאויבים נמצאים רק בעמדת נחיתות משמעותית אם הם נפגעים על ידי חיישן סוניק. בין אם אתה שואף לפתוח את מלוא הפוטנציאל של מערך המיומנות יוצא הדופן שלה, מדריך ה- Deadlock המקיף של סטרידה מספק פירוט מעמיק של היכולות, הטיפים והאסטרטגיות שלה.

סייפר

כרטיס סוכן סייפר

עם כמה חובבים קטנים אך יעילים ונפילת החדר, סייפר הפך להיות הרבה יותר בר -קיימא לאחר שהחזיק בתואר כסוכן הגרוע ביותר במשחק די הרבה זמן. חובבי Tripwire פתחו אפשרויות יצירתיות הרבה יותר ושחקני קווים חדשים עדיין לומדים ומגלים.

לִדעוֹך

כיכר סוכן דהייה

הערכה של Fade היא מאוד חזקה ודי קלה עבור חברי הצוות לשחק אפילו עם תקשורת ותיאום מינימום. כל חתיכה מהערכה שלה יכולה לקבל ערך והיא לא דורשת דיוק רב כמו ש- Sova עושה כדי לסרוק אזור.

מרווה

כרטיס סוכן מרווה

מרווה הוא דו קרב מפואר שיכול לשמש למילוי 5 מהירות אדם. להיות הדמות היחידה שיכולה לרפא את עצמה ללא כל תנאים זה נהדר להיות, והקיר שלה מאפשר כמה מחזות גיבור.

סוכני C-שכבה

נמל

כרטיס סוכן נמל

נמל הוא סוכן חזק במחזה פרו, בו המשחק עם שני בקרים יעיל מאוד במשחק מתואם. בהפעלה מדורגת בקרה כפולה קשה הרבה יותר לתאם איתו והערכה שלו היא כל השירות לחסימת ראייה מחוץ לאולטימטיבי שלו, מה שמקשה מאוד על הצגות אינדיבידואליות עם.

קיי/o

פרופיל קאיו סוכן תמונה

לקיי/O יש ערכה חזקה מאוד בסך הכל, והיא יכולה לבצע הצגות אינדיבידואליות עם פלאש הקליק הימני שלו, אבל זה כן נרף לא מעט. התועלת שלו החזקה יותר מבוססת על הקמת אחרים ואינה פורחת באותה מידה בסביבת תור סולו.

יורו

פורטל עמוד סוכן יורו

בערכה של יורו יש הרבה יתרונות, אך במקרים רבים היא משאיר אותו פגיע אלא אם כן הוקמו באופן מושלם על ידי חברי צוות עם מידע ושירותי יוזם. קשה מאוד להגיע לזה ולדו -קרב אחרים יש תנועה שהיא הרבה יותר גמישה, מה שמקל על מתן שגיאה גדולה יותר בהנצרה של השירות של חברי הצוות.

Gekko

תמונת פרופיל gekko calorant

הערכה של Gekko לא מספקת מספיק כדי להצדיק את בחירתו על פני יוזמים אחרים. היתרונות היחידים שיש לו על פני אחרים הם היכולת לשתול באופן פסיבי ולנער את הספייק כמו גם להיות מסוגל להרים את השירות שלו עבור קולות קצרות יותר.

נֵאוֹן

PIC פרופיל סוכן ניאון

כניאון דו -קרבי דורש כמות טובה של משאבים מחברי הצוות ואינם יכולים לנצל הרבה את מרבית המפות למעט שבר ופנינה. דו קרב אחרים יכולים לשחק טוב יותר בעצמם.

Comps Team Comps Beest לפי מפה

 • מַעֲלֶה
  • SOVA, OMEN, Killjoy, Jett, Kay/O
  • סקיי, Killjoy, גופרי אבן, רז, הפרה
  • סובה, קילג’וי, אומן, ג’ט, הפרה
  • אבן גופרית, רייז, סקיי, קאמרית, צפע
  • דהייה, קילג’וי, סקיי, ג’ט, אסטרה
  • סקיי, הפרה, סייפר, רז, סימן

  אלה כמה מחברי צוותים חזקים שאנו ממליצים עליהם לכל אחת מהמפות הוותוריות.

  להלן מספר אפשרויות נוספות שתוכלו להחליף על בסיס מאגר הסוכנים שלכם.

  רק דאג לבנות בחוכמה, כך שאם אתה מחליף סימן, אולי תרצה גופרית וכן הלאה.

  לפרטים נוספים, עיין במדריך הייעודי שלנו ב- Team Comps לפי מפה.

  פורמט ומתודולוגיה

  דירוגי שכבה

  בסך הכל, הקריטריונים ל- S/A/B הם כדלקמן:

  S-Tier
  • . הם יכולים להשתלב בכל מחשב צוותים וצפויים להיות כמעט בכל מחשב צוותים כמעט לכל מפה.
  • סוכני A-Tier טובים מאוד אך אינם עקביים כמו S-Tier. הם יכולים להשתלב ברוב מחברי הצוות ולבצע היטב ברוב המפות אבל ישנם כמה יוצאים מן הכלל שבהם אפשרויות אחרות עשויות להיות טובות יותר.
  B-Tier
  • סוכני B-Tier מועברים בהשוואה לבני גילם, אינם עקביים בגלל נטיית חגיגה/רעב, או תלויים במפות/מחשב צוותים מסוימים כדי להצליח.
  C-Tier
  • סוכני C-Tier נחשבים לבחירות חלשות, אשר חסרות יתרונות על פני קודמיהם. הם לא נחשבים לבחירות הגרועות ביותר במטא.

  קשיי סוכן

  דירוגים אלה מתאימים יותר לשחקנים חדשים יותר (ברזל, ברונזה וכסף) ומתייחסים לכמה זמן וניסיון אתה צריך להיות שימושי לקבוצה שלך בהשוואה לסוכנים אחרים.

  ברימסטון (קל)

  ברימסטון הוא סוכן אידיאלי למתחילים עם יכולות מאוד פשוטות וקלות להבנה.

  כולם יכולים לשמש בבטחה מאחורי הכיסוי והם מועילים גם כשאתה משחק מאחור.

  סייפר (ממוצע)

  היכולות של סייפר מחייבות אותך להבנת מאקרו נוספת בהשוואה לג’ולמסטון.

  אתה צריך להבין היכן למקם את הגאדג’טים שלך, כיצד להתאזן בין המעבר קדימה ואחורה למצלמה שלך וכיצד להשתמש בגאדג’טים שלך בשילוב זה עם זה.

  ההגנה יכולה להיות סליחה יותר למתחיל, אך בעבירה אתה צריך ללמוד כיצד אורב ולאן סביר להניח שהאגפים יבואו כדי להפוך את מלכודת המועילה שלך.

  גם האולטימטיבי שלו קשה יותר להפעיל בהשוואה לג’ולמסטון.

  סובה (קשה)

  כדי להיות נגן Sova יעיל, אתה צריך לבזבז זמן במשחקים בהתאמה אישית כדי לתרגל את מערך היכולת שלך עם החצים שלך.

  אם לא, זה יכול להיות קל להפליא לזלף את חצים ההלם שלך ושחזורך עשוי לנחות באזורים שאינם מספקים ערך.

  בגלל כמות ההתחייבות של הזמן שהוא דורש ובשל כמה קל לבלגן את יכולותיו, הוא די קשה למתחילים להרים בהשוואה לסוכנים אחרים.

  כמו תמיד, אנו מברכים על כל הדיונים והמשוב, אז אנא השאירו את כל ההערות/השאלות בהמשך! הקפד לבדוק את האתר העילית שלנו כדי למצוא את מערך יכולת התווים הטובים ביותר לכל מפה.

  נכתב על ידי

  ראיין קלי

  לראשונה התחיל לשחק משחקי וידאו ב- N64 ו- GameCube ואני עדיין נהנה לשחק את המשחקים האלה היום. שיחקתי את Destiny עם יציאתו הראשונית בשנת 2014 ועברתי מהקונסולה למחשב עם שחרורו Destiny 2. Destiny 2 ו- Callorant הם שני המשחקים האהובים עלי לשחק מכיוון שאני אוהב להתעסק עם בניינים בגורל ובהרכבים/ אסטרטגיה ב- Valorant.