5 שרתי הדיסקורד הטובים ביותר לוואלהיים אתה יכול להצטרף

Contents

. . ותוכל ללחוץ על הקישורים כדי לקרוא על שרת דיסקורד מסוים מייד.

מאת: בריל V.

. יש גם את החלק בו האפשרות שחבריך לא יהיו זמינה לשחק איתך נוכחת, בין אם יש להם מפגש משפחתי לטפל בו, תואר שני שהם רוצים לעבוד עליו, או שהם פשוט הונגאובר מהנדרס שלהם בסוף השבוע שלהם. אם אתה נמצא במצב האומלל בו אתה רוצה לשחק אבל אין לך אנשים העומדים לרשותך לשתף את זמנך, ואז נסה להסתעף לאינספור השרתים שהקהילה של ואלהיים יצרה ופיתחה לאנשים לשתף סביב.

עם אינספור דרכים ששרתים שונים מיישמים דברים כדי לגרום להם להתבלט, הבחירה היא שלך. . . לרשימה זו, נבחן את השרתים הפופולריים ביותר הקיימים כרגע, אוספים נתונים מהערות על פלטפורמות שונות אודותיהן, ונקח את כל האנשים הטובים שנמצאו בשרת להכניס לרשימה מקיפה, ועוזר לך להחליט אם זה השרת משרת אותך נכון לצרכים שלך.

.205.5) עם הרשימה העשויה משרתים מאומתים עם נתונים שנערכו משוב מהשחקנים דרך ערוצי מקורות שונים. .

. Valheimrpg.באינטרנט

שרת שנותן לך אפשרויות mod להסתובב, Valheimrpg.ברשת יש שרתים שאתה יכול לשחק איתם ו/או לנסות את העולם שלך.

מה נהדר בשרת הזה:

העמדות הנהדרות עבור שרת זה הן הבאות:

 • ניתן להוריד שרתים ומודדים באתר שלהם
 • הגדרת מגילות וואו וזקנים למי שרוצה לשחק בנושא זה
 • 2 מפות מחוברות באופן נושאי

אם אתה רוצה לקחת את חוויית Valheim שלך עם תערובת של אותם משחקים נצחיים, אז זהו שרת כדאי שתבחר לקחת. זו דרך נחמדה למזג את הקלאסיקות עם החדשות של המשחק של ואלהיים, לספק חוויה חדשה, אך מוכרת במקצת עבור אלה המצטרפים.

6. Xdrx inneheim

.

מה נהדר בשרת הזה:

העמדות הנהדרות עבור שרת זה הן הבאות:

 • לא נדרש ראיון לרשימה לבנה
 • שרת ייעודי למשך השבתה מינימלית

התועלת הגדולה של השרת הזה חייבת להיות השרת הייעודי כמו בדרך כלל, שרתי המשחק מארחים מספר גדול של משחקים שאנשים משחקים עליהם, ויש להם אחד ספציפית עבור Valheim צריך לשפר את הדברים עבורך כשרוצים לחזור לאחר ניתוק, ומאפשר זמנים מהירים צריכים שמשהו ישתבש בזה.

לדברים אחרים שהם מציעים במשחק, הם מבצעים חמולות וגילדות עם כלכלה מבוססת זהב, משימות והשיקו לאחרונה שרת משחק עבור מי שרוצה קצת יותר נוסף. .

5. סמלת סאנשיין

אם שרת Valheim נוסף אירופי הוא המקום בו ברצונך להצטרף, אז סמלת סאנשיין עשויה להיות בשבילך.

מה נהדר בשרת הזה:

העמדות הנהדרות עבור שרת זה הן הבאות:

 • 4 אפשרויות עולמיות לכל מיני רמת מיומנות
 • קהילה מועילה למתחילים
 • מצבים מאפשרים קצת עומק לטבילה

החל מתחילים לוויקינג מנוסה, לסמלת סאנשיין יש עולם שנבנה עבורך לחקור, והחלק הטוב ביותר הוא שכל העולמות האלה ניתנים לחישוב. .

עבור החלק של Mods, לעולם הזה יש דברים כמו קריפטים הניתנים לכבוד, אזורי PVP, המאפשרים לך לבנות בתוך מבוכים, ועוד מצבים שונים הדומים לאלה מהרישומים הקודמים שיכולים לקחת את החוויה שלך לרמה חדשה. .

4. משחקי תפקידים של Valheim

למי שרוצה לקחת את הדמויות שלהם לתפקיד מותאם אישית יותר, Valheim Roleplay הוא שרת שעושה בדיוק את זה.

מה נהדר בשרת הזה:

העמדות הנהדרות עבור שרת זה הן הבאות:

 • האירועים מפוצלים כעונות
 • המשימות מונעות על ידי שחקנים
 • התקדמות גיל כדי להשוות את ההתקדמות

שרת זה מתמחה, ניחשתם נכון, משחקי תפקידים. הפכת הדמות שלך אינה מספיקה כאן, אבל גם לפעול ולדבר כיוון שהדמות שלך היא חובה, ועם הצ’אט הקרבה מופעל, כל אחד, יכול לדעת את הנוכחות שלך כשאתה עושה את דרכך בעיר.

דרך נוספת לשמור על דברים מאוזנים היא שהשרת אוכף התקדמות גיל, כלומר לאף ויקינג יהיה יתרון עם פריטים מוגזמים מהמחבט ויעשה כל קמפיין כדי לקבל פריטים כאמור לשמחה.

. Valheim Comfy

אחת הקהילות הגדולות של Valheim שם בחוץ, Comfy הוא שם שוויקינגים של ואלהיים היו מצטרפים אם הם היו רוצים להיות בסביבה הרבה יותר אחים עבור המשלחות שלהם.

מה נהדר בשרת הזה:

העמדות הנהדרות עבור שרת זה הן הבאות:

 • Creator Shop מוסיפה גם כמה פריטים נדירים שתוכלו להשתמש בהם
 • שפע פעילויות בהתאמה אישית באזורים שונים בעולם

בהיותו שרת Valheim גדול, עם אפשרות של 127 אנשים מרשימים בו זמנית, פעילויות הן בשפע. מריצות פארקור ועד פשיטות צינוקים קלאסיות, שרת זה משתמש בכל פיסת נדל”ן שיש לעולם הנוצר של ואלהיים והופך אותו לשטח הציד הדיגיטלי שלו. זהו גם שרת וניל שמשמעותו כל זה נעשה מעולם המלאי של וואלהיים, אם כי עם כמה פריטי חנות יוצרים בהתאמה אישית שהשרת מציע, וזה מרשים בהתחשב בצמיחה שהיא השיגה מאז. אפילו עם חנות היוצרים האמורה, הפריטים ממנו בדרך כלל נמצאים בדרך כלל במשחק, פשוט לא נגישים דרך אמצעים נפוצים.

לדרך בטוחה להיות עם חבריך הוויקינגים מרחבי אדמות מרובות, Valheim Comfy היא אחת הבחירות שעליך לקחת.

. אלפייים

אלפייים הוא שרת מבוסס אמריקאי המעניק שיפוץ לחלקים חסרי חיים אחרת מהחוויה של Valheim המלאי.

מה נהדר בשרת הזה:

העמדות הנהדרות עבור שרת זה הן הבאות:

 • כרגע אזורים עקרים וחסרי תוכן הם כיום אזורי הרפתקאות נוספים
 • מצבים מציעים הרבה יותר כלי נשק ופריטים להילחם בהמון
 • עלייה של 60 משבצות שחקנים

אלפהיים מתרצעת בשפע עם מצבים מה שהופך את כל המפה למאתגרת הרבה יותר, ואם אתה נכנס לעונש הזה, אז בכל דרך הצטרף לשרת כדי לדחוף כמה מתים בכל זאת תוך כדי 60 אנשים תיאורטיים עבור החדשים בוסים קשים יותר הוסיפו לאזורים העקרים כמו הצפון העמוק ואשלנדס. זה לוקח התקדמות טובה לקראת משחק הסיום ועולה על. התוכן שהוסיפו היה כל כך מגוון עד שהבוס הסופי הנוכחי של המשחק, יגולוט, לא בדיוק מרגיש כמו סוף הדרך, וכאשר יש לך יותר ויקינגים לתמהיל, זה גורם לך להרגיש כאילו אתה רק חצה פרק התחלתי. .

.

1. ג’וטונהיים

Jotunnheim הוא פשוט ככל שיכול להיות הצרכים להיות המוקד העיקרי עבור שחקנים בברכה כאן.

מה נהדר בשרת הזה:

העמדות הנהדרות עבור שרת זה הן הבאות:

 • גיבוי שרתים נרחב לזרע
 • מצבי ניהול מותאמים אישית לשינויים חוזרים אם זה יראה לנכון
 • בנות קהילתיות נהדרות שהצוות הפעיל יכול לעזור לשימור

לחוויית משחק הדומה לריצה הבלתי -מסודרת שלך, Jotunheim היא בחירה שתרצה שכן שיפור היסודות זה מה שהופך את השרת נהדר. עם סחר בקהילה וכמה אירועים שומרים על זה קצת שונה מהמשחק הרגיל, כל השאר מכוון לאנשים המצטרפים, לעשות את הדבר שלהם, ולגרום לאנשים להגיב לך במהירות יחסית כאשר הם דורשים קצת עזרה ו/או להציע עסקאות. ג’וטונהיים מרגיש יותר סיומת, ולא שינוי מאסיבי מבחינת האופן בו אתה משחק את המשחק, ויש אנשים שמעדיפים את זה. לא היו צורך במצבים עיקריים לתבל את המשחק, אין תוכן שאתה חייב ללכת ולבזבז דברים נדירים, רק אתה, הזמן והמאמץ שלך, והרבה אנשים שאתה יכול לתקשר איתם ולשחק איתם. פשוט ויעיל.

סיכום:

למען האמת, למשחק שאינו בן שנה, Valheim Suff Ex. אמנם הרבה מהשרתים הללו דורשים סיכוי מסוים להירתה להכנס, ברגע שתכנסו, תתייחסו אליכם בדברים שהם יכולים להציע שעשויים להיות כמו קמפיין הסולו/המפלגה הנוכחי שלכם או דברים שונים לחלוטין שעושים זה מרגיש שאתה משחק משחק אחר. הדברים שנאמרו כאן הם משחקנים אחרים שלקחו את ההזדמנות להיפגש ולחקור את השרתים הללו ומצאו דברים שהם עשויים או לא מצאו מעניינים לשמור.

העצה שלי היא שתסתכל סביב ולראות מה הכי טוב עבורך, כאשר ערוצים רשמיים כמו Reddit ו- Discord זמינים להיכנס כדי להתחיל בחיפוש שלך. גם אם אתה לא מוצא שרת שאתה עשוי לחבב להצטרף, אתה תמיד יכול לחשוב על פתיחת השרת שלך ולפתוח את הדלתות למי שרוצה לתייג איתך ולחוות את אותה השמחה של משחק המשחק כמו שעשית, בכל דרך שהיא , צורה או צורה. .

יתכן שאתה גם מעוניין ב:

 • השריון הטוב ביותר של Valheim (ואיך להשיג אותם)
 • האוכל הטוב ביותר של Valheim (ואיך להשיג אותם)
 • ביקורת Valheim – האם זה טוב או רע?

5 שרתי הדיסקורד הטובים ביותר לוואלהיים אתה יכול להצטרף

5 שרתי הדיסקורד הטובים ביותר לוואלהיים בשנת 2021

. ברור שהמשחק מגיע לגבהים חדשים בגלל המשחק המצטיין שלו ומוזיקת ​​הרקע שלו. כתבנו כבר מדריך מפורט כיצד להגדיר שרת ייעודי של Valheim, למקרה שחברי הצוות שלך ירצו להתקדם בכל עת שהם רוצים. מלבד זאת, אצרנו גם רשימת משחקים כמו ואלהיים אם אינך יכול להשיג מספיק מהז’אנר הזה. ובמאמר זה אנו מביאים לך רשימה של שרתי הדיסקורד הטובים ביותר עבור Valheim. אז בלי להתייחס יותר, בואו נקפוץ לרשימה.

שרתי הדיסקורד הטובים ביותר לוואלהיים (2021)

הנה, הזכרנו את חמשת השרתים המובילים של Valheim ב- Discord. אתה יכול להרחיב את הטבלה שלהלן ולהביט בשמות השרתים. ותוכל ללחוץ על הקישורים כדי לקרוא על שרת דיסקורד מסוים מייד.

1. קהילת Valheim

קהילת Valheim היא אחד משרתי ה- Valheim Discord הטובים ביותר מארח יותר מ- 19K חברים. החלק הטוב ביותר בשרת זה הוא שיש לו צוות תומך ויש לו קהילה לא רעילה. בדיוק כמו שרתי דיסקורד אחרים, בקהילה Valheim, אתה יכול לפגוש חברים, לשתף קטעי משחק, לקדם שרת משלך ולעשות הרבה יותר.

שרתי הדיסקורד הטובים ביותר לוואלהיים (2021)

שלא לדבר, ה השרת מטופח, ותיתקל בהרבה אנשים בעלי דעות דומות כאן. לסיכום, אם אתם מחפשים שרת דיסקורד ייעודי עבור Valheim, אז קהילת Valheim היא בחירה סולידית.

2. Valheim – שרת דיסקורד רשמי

Valheim הוא שרת הדיסקורד הרשמי למשחק ההישרדות של העולם הפתוח הזה עם יותר מ- 164K חברים. זוהי אחת הקהילות הגדולות ביותר של Valheim. אתה יכול לדון במשחק, לדווח על כל באג למנחים, לשתף את הפאנרט שלך, ליהנות עם ממים וקליפים, ועוד בשרת זה. בעיקרון, אתה מקבל הכל בשרת להיות חוויה מלאת כיף בזמן איסוף משאבים או בניית הבסיס שלך.

ואלהיים

מה שאני אוהב במיוחד בשרת הזה הוא שהוא ברובו לא רעיל, אפילו עם ספירת חברים כה גדולה. ה הכללים קפדניים ועליך לעקוב אחריהם אם אתה רוצה להישאר בשרת. בסך הכל, Valheim הוא שרת דיסקורד מצוין, ואתה בהחלט צריך להצטרף אליו.

3. צבא הצפון

אם אתם מחפשים את שרת הדיסקורד הטוב ביותר עבור Valheim מבחינת התמיכה, אז צבא הצפון יהיה ההמלצה שלי. החברים סופר-צ’יל ומוכנים לעזור לך עם כל דבר. ה גודל הקהילה צנוע כרגע, אבל זה הולך וגדל ויהיה גדול יותר עם הזמן.

צבא הצפון

שלא לדבר על כך, לצבא השרת הצפוני יש כמה כללים נוקשים ואינו מאפשר גזענות, בריונות וקידום של טוויץ ‘או ערוצי דיסקורד אחרים. אז אם אתה רוצה להכיר חברים חדשים בזמן שאתה משחק Valheim, זה בין אחד משרתי הדיסקורד הטובים ביותר שם בחוץ.

4. אַבָּא

אבא הוא אחד משרתי הדיסקורד הרב-משחקים הפופולריים ביותר. כבר הכתרנו את זה כאחד משרתי הדיסקורד הטובים ביותר בינינו. ובכן, תוכלו למצוא גם שחקני Valheim בשרת זה. זה לא שרת ייעודי עבור Valheim, אך מארח ערוצים עבור Valheim, בינינו, הערך, Cod, League ו- Genshin Pimptice. בתוך ערוץ Valheim הייעודי, תוכלו למצוא שחקנים ליהנות מוואלהיים עם כל הכלים והתכונות Nifty. זו גם קהילה ענקית ו מארח סביב 237K חברים.

אבא הכי טוב שרתי הדיסקורד לוואלהיים (2021)

ובדיוק כמו שרתים אחרים, יש לך שיחות קוליות, צוות תומך ועוד. מה שייחודי בשרת זה הוא שתוכלו לצפות באנימה בשרת זה ולהפוך חברים חדשים בתהליך. יש גם תמיכה בקבוצות פרטיות שתוכלו ליצור עם החברים הקרובים ביותר שלכם. בסך הכל, אבא הוא אחד משרתי הדיסקורד הכי מהנים עבור Valheim, ואני בטוח שתאהב את זה שם.

5. Valheim Global

אחרון חביב, Valheim Glob. כפי שהשם מספר, זהו שרת גלובלי ועוזר לך להתחבר לשחקנים מכל העולם. ניתן, הקהילה די קטנה כרגע, אבל היא צומחת ויכול להיות מקום כיף לדון בכל הדברים בוואלהיים.

שרתי הדיסקורד הטובים ביותר לוואלהיים (2021)

הדבר הטוב הוא שוואלהיים גלובל הוא הוספת כלים אינטראקטיביים ותכונות כדי לשפר את החוויה שלך בשרת זה. לסיכום, אם אתם מחפשים שרת קטן ועם זאת ייעודי לוואלהיים, תוכלו לתת צילום בוואלהיים גלובל.

הצטרף לשרתי Discord הטובים ביותר לוואלהיים

אז אלה כמה משרתי הדיסקורד הטובים ביותר שתוכלו להצטרף אליהם אם אתם מעוניינים בוואלהיים. אם אתה מחפש קהילה תומכת, אז קהילת Valheim היא בחירה מצוינת. מלבד זאת, יש לך Valheim, שרת הדיסקורד הרשמי, למצוא חברים ויקינגים שרוצים לבנות ממלכה ולהזמין אחרים לבדוק את זה.

בכל מקרה, זה הכל מאיתנו. אם אתם מחפשים את שרתי הדיסקורד הטובים ביותר עבור Minecraft, עקבו אחר המאמר המקושר שלנו. ואם יש לך שאלות, יידע אותנו בקטע התגובות למטה.

מאמרים מומלצים

מַחֲלוֹקֶת

הדיסקורד מסיר את ארבע הספרות בשם המשתמש שלך; הנה למה

הנפקת נגיף-דיסקפורד-דיסקפורד-דיסקפורד

עדכון הדיסקורד נכשל? להלן 12 התיקונים הטובים ביותר

כיצד להתקין מחלוקת על סיפון קיטור

כיצד להתקין ולהשתמש בדיסקורד על סיפון קיטור

כיצד לתקן הודעות דיסקורד נכשל טוען בשגיאה ב- Windows

כיצד לתקן את שגיאת “ההודעות נכשלו”

מחסור ביצי פסחא

20 ביצי פסחא מגניבות אתה צריך לנסות

בוט דיסקורד רשמי של נטפליקס

נטפליקס משיקה את הבוט הרשמי של Discord; הנה כיצד להשתמש בו

תגובה 1

או הצטרפו לשבט שבט PlainSwalker. פשוט עשינו את אירוע ה- PVP הראשון שלנו!