משחקי חקר החלל הטובים ביותר

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: לא היה מחסור במשחקים בסגנון ירידה לאחרונה, כולל סובלבל אפס, רטרו-וירוס וניאונקסז, ואנחנו אוהדים גדולים של עומס יתר וציר פיצוץ גם.

כולנו מחכים בדאגה לסטארפילד, ה- RPG המדעית הקרובה של בת’סדה, אבל בינתיים הנה כמה משחקים כדי להגיע למצב רוח חקר חלל.

עדכון: 6 באוגוסט 2023 16:52 EDT

סטארפילד נוחתת ב- 6 בספטמבר 2023 בסדרה Xbox X | S ו- PC (גם ב- Xbox Game Pass) ואוהבי המדע הבדיוני לא יכלו להיות להוטים יותר להתעמק במשחק בת’סדה, יוצרי סאגות כמו מגילות הזקנים ונפילה, בין היתר. כל מה שראינו ממנו נראה ממש טוב, כמו הפלגים והמכניקה של התגנבות, אבל מכיוון שיש עדיין חודש לחכות, מה דעתך לנסות משחקי וידאו אחרים שבהם נוכל לחצות את הגלקסיה ולחקור מקום?

אנו יודעים שלא קל להשוות בין סוגים אלה של משחקים, מכיוון שלא כולם מאפשרים לנו לעלות על ספינה ולנחות על כל מיני כוכבי לכת בלתי מוגבלים. זה, ושהוא לא יהיה הגיוני לרשום כאן שמות כמו חלל מת או אחרים שמעבר לשיתוף הנושא, אין להם הרבה קשר למשהו כזה. מסיבה זו, חיפשנו את האיזון להתמקד במשחקים ובסדרות שבהם, לכל הפחות, אנו מבצעים מסע בין -גלקטי.

אל תתנו למראה שלו להטעות אתכם: Wilds Wilds הוא אחד ממשחקי החקירה הטובים ביותר שתוכננו אי פעם בכל הנוגע למדע בדיוני. יש לולאה של 22 דקות בה מערכת השמש מתמוטטת והשחקן מתגורר לכודים ביום כלשהו, ​​אבל כל מה שקורה באותה תקופה נרשם בכתב העת המחקר שלך ואתה מתקדם יותר ויותר קדימה. יש לו גם הרחבה חיונית לכל מחזיק בתואר משחקי מוביוס.

8 משחקי חקר חלל כדי ליהנות מהם בזמן שהמתין לסטארפילד

משחקי חקר החלל הטובים ביותר

להגיע לכוכבים עם משחקי חקר החלל הטובים ביותר המאפשרים לך לגלות עולמות חייזרים, להתחמק חורים שחורים סופר -מסיביים או להיות משאית בין כוכבים.

משחקי חקר החלל הטובים ביותר

(קרדיט תמונה: שלום משחקי)

אנחנו הולכים לאינסוף, ומעבר לרשימת משחקי חקר החלל הטובים ביותר שם בחוץ.

זה יקום גדול שם בחוץ, ומשחקי וידאו הפכו את מערכות הכוכבים לחצות לפעילות נפוצה. הייתה תקופה שמשחקי חיפוש בחלל היו מוגבלים לז’אנרים מסוימים, אבל עכשיו זה יותר נושא, רעיון ליבה המגדיר את הפילוסופיות של כותרות שונות להפליא. במאמר זה המטרה שלנו היא להציג כמה ממשחקי חקר החלל הגדולים והטובים ביותר שיש שם. זה לא דירוג, ולכל הכותרות שהוזכרו יש משהו מעניין וייחודי להציע למרות שיתוף מטרה משותפת: לגרום לנו להרגיש קרובים יותר לכוכבים.

אבל, מה הופך משחק חקר שטח טוב? ובכן, אנחנו אוהבים לחשוב שהם לא צריכים להיות חוויות מציאותיות כל הזמן. הכל קשור לפלא של לצאת לשם ולחשוף את סודות הקוסמוס. אולי המשימה היא פשוט לנטוש את כדור הארץ, או שאולי המרחב הוא פשוט הגדרת הרפתקה פשוטה אחרת … או סיפורי כיבוש. המסע הוא מה שחשוב, והחלל החיצון הוא מטבעו התפאורה הבלתי צפויה ביותר שאנו יכולים לאחל לה.

אם אתה מחפש משהו יותר מוזר, ייתכן שתרצה לבדוק את הרשימה שלנו משחקי החלל הטובים ביותר של PSVR, או ה משחקי מלחמת הכוכבים הטובים ביותר. הרשימה הנרחבת במקצת שנחקור במאמר זה אינה מחויבת לזכיינות או לפלטפורמות מסוימות, וניסינו לכלול משהו לכולם. .

1.

 • תאריך הוצאה: 28 במאי 2019
 • פלטפורמות: PC, Xbox One, PS4, מתג Nintendo

משחק בעולם הפתוח על פני השטח, Wilds Wilds מטיסה ושולח שחקנים להרפתקה מתוזמנת על פני מערכת סולארית תקועה בלולאה של 22 דקות שמסתיימת שהשמש תשתעשע. הכל קשור לחופש הבדיקה ולבנות את סודות המערכת – כל כוכב לכת מוזר בדרכו שלו, ומירוץ זר נכחד עשוי להחזיק את המפתח לשבירת לולאת הזמן ולעצור את השמש ללכת לסופרנובה.

זו המלצה קלה כמעט לכל מי שמחפש הרפתקה לא לינארית משכנעת ורגשית שאינה מוגזמת בברכה ומלאה בדמויות מעניינות. כמובן שזה עמוס ריבה עם חידות ומצבים שגורמים לראש שלך להסתובב. קח זאת בחשבון לפני שתלבש את חליפת החלל שלך.

עסקאות הטבע החיצוניות הטובות ביותר של ימינו

2. חלל אינסופי 2

. זה מתנהג לחלוטין כמו משחק 4x רגיל (חקור, הרחב, מנצלים והושמד), אך הדרך לניצחון לעולם אינה זהה. .

בנה אימפריה מבודדת, הרחב את גבולותיך על פני הכוכבים באמצעות דיפלומטיה, או תן לכסף לעשות את השיחה כדי להרחיק את אויביך. .

מבצעי החלל האינסופי הטוב ביותר של ימינו

אין מידע על מחיר
אנו בודקים יותר מ -250 מיליון מוצרים בכל יום למחירים הטובים ביותר

3. עלית מסוכנת

 • תאריך הוצאה: 16 בדצמבר 2014
 • פלטפורמות: PC, Xbox One, PS4

חובבי הדמיה של טיסת חלל מכירים את זה, מכיוון שהוא שולט בז’אנר הזה כבר שנים, ובסיבה טובה. למרות עקומת הלמידה התלולה שלה, מעט משחקים הם מסיביים ומתגמלים כמו מסוכנים מובחרים – היקום המקוון המתמשך וייצוג בקנה מידה 1: 1 של שביל החלב גלקסי מאכלס אפשרויות משחק רבות שעוברות בקצב שלהם.

Elite Dangerous. אל תצפו להשיג . המסע חשוב כאן יותר מאשר לחצות משימות. ועדיין, מספר העיסוקים השונים (ממשאית חלל לפיראט) מבטיח יותר ממגוון מספיק כדי לשמור על שחקני מטופלים על פני מאות שעות. יתר על כן, הרחבת אודיסיאה (שוחררה ב -19 במאי 2021) מציגה אלמנט FPS על הרגל למשחק, אם כי נראה שהקהילה לא מתבצעת איתו.

אין מידע על מחיר
אנו בודקים יותר מ -250 מיליון מוצרים בכל יום למחירים הטובים ביותר

4. FTL: מהיר יותר מאור

 • תאריך הוצאה: 14 בספטמבר 2012
 • פלטפורמות: PC, Android, iOS

מהיר יותר מאור לא מבט, אבל יש לו את זה במקום שהוא נחשב. ניתן לתאר אותו ברובו כרוגואליט שנוצר באופן פרוצדוראלי, והמטרה היא להגיע לצי בעלות הברית כדי לספק חבילה של מידע קריטי. הבעיה היא שיש חבורה של מגזרי חלל מסוכנים בין החללית היחידה שלך לרוב בעלי בריתך. בנוסף, צי מורדים מסיבי גם רודף אותך.

. זה מלחיץ עמוק אך ממכר מאוד, ונשאר אחד מכותרות האינדי הייחודיות ביותר הקשורות לחלל הקיימות. יתר על כן, אתה צריך לקבל כמה החלטות קשות כשאתה דוחף קדימה דרך הקוסמוס בפיסת זבל, כך שלא הכל קשור להילחם בפיראטים ולתקן את הספינה שלך עם מעט משאבים ללא משאבים.

5. שמי השמים של איש לא

 • תאריך הוצאה: 8 באוגוסט 2016
 • פלטפורמות: PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5

כולם זוכרים כמה אסון היה השקת השמיים של No Man, אבל Hello Games הפנה את הספינה בצורה מרהיבה בסביבות שנה וחצי להתפתחות לאחר ההשקה. עם עוד כמה שנים של עדכונים מאסיביים, זה עכשיו אורז כמות אבסורדית של תוכן, כך שלעולם לא תהיה הפסד בשביל שום דבר לעשות. ובמקרה שלא ידעת, היקום שנוצר על ידי פרוצדוראלי הוא אינסופי כמעט וניתן לחקור אותו במלואו עם חברים ו/או שחקנים אקראיים.

כפי שנאמר על ידי המפתחים, אף אחד השמים של איש לא לוכד תחושת חקר ואופטימיות שנראים בדרך כלל בספרות המדעית של שנות השבעים. ההבטחה הזו הייתה תמיד שם, אבל החוויה המקורית הייתה רדודה ביותר. עכשיו, זה מרגיש כמו אחד היקומים החיים ביותר שחקרנו במשחק וידאו. .

20 משחקי החלל הטובים ביותר במחשב האישי

יצירות אמנות מ- Stellaris, No Man's Sky ו- Mass Effect מהווים את תמונת הכותרת שלנו לרשימת משחקי החלל הטובים ביותר שלנו

משחקי וידאו נהדרים בהובלתנו לעולמות שונים, אך אף אחד מהם לא תופס את התחושה הזו בצורה כה מושלמת כמו משחקי חלל בין -גלקטיים – ו- 2023 נראה כי הוא אחד השנים הגדולות ביותר למשחקי החלל עד כה, עם השקת סטארפילד, Homeworld 3 ועוד הכל באופק. אבל אילו משחקים עברו לפניה? אנו חושפים את הכל להלן, עם הרשימה האוצרת בקפידה של כל משחקי החלל הטובים ביותר שתוכלו לשחק במחשב עכשיו. בין אם אתה קפטן קרוזר חלל, כובש חלל וונאבי או חוקר שופע חלל לא נוצץ, יש לך משחק חלל.

משחקי החלל הטובים ביותר

. ישנם עדיין המון משחקים היברידיים ברשימת משחקי החלל הטובים ביותר שלנו, החל מ- RPG ומשחקי אסטרטגיה עם נושא חלל, אבל כמעט כולם עוסקים בחלל, בין אם זה פוגע ביקום בספינה מסוג כלשהו, ​​או מסתובב סביב באפס כוח משיכה. משחקים על התיישבות על פני כוכב לכת חדש כמו מאדים ששרדו ואסטרונר, או אלה המוצבים במקומות דמויי שטח כמו Alien: בידוד אינם קיימים ברשימה זו, מכיוון שאף פעם לא תגיע ללכת לחלל בזמן שאתה משחק אותם.

מפתח: משחקי רוקפי
לְשַׁחְרֵר: 2023
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג

מה עוד עלי לשחק: ה- Everspace הראשון היה רוגואלייק, כך שאם זה ירי בחלל ארקייד שאחרי. .

Everspace 2 הוא יורה בחלל ארקייד קלאסי שמרגיש כאילו הוא מוטף דרך חור תולעת מהשנות המוקדמות המוקדמות. בעוד שהמשחק הראשון היה יותר תעלות של רוגואלייק, Everspace 2 המבנות עבור RPG פעולה מסורתית יותר שרואה אותך משדרג בהדרגה את הספינה שלך עם חלקים גדולים יותר ויותר נשק שתפסו מספינות, בדיוק מחסל עם כמה קרני לייזר מבוצעות היטב.

. לכל אחד מהם יכולות מיוחדות ופסיביות משלהם, ואם זה לא היה לעוף בפן החלל, אתה יכול כמעט להישבע שאתה ממש משחק כמו דיאבלו. פשוט, אתה יודע, בלי מחזור הטחינה האינסופי. זה מבדר מאוד, והמיקומים שלו בעבודת יד הם כמה מהכיסים המבריקים והמרהיבים ביותר של הגלקסיה הצד הזה של שמי השמים של No Man.

19. Mass Effect Edition Edition

המפקד שפרד, גרוס וורקס במעלית באפקט המוני

מפתח: Bioware
לְשַׁחְרֵר: 2021
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, צנוע, מקור

מה עוד עלי לשחק: .

ההשפעות ההמוניות הן סימולטורים של קפטן קירק. אתה לא סולו, מפוצץ קלינגונים מהחלל, או צ’קוב, טייס ספינה; אתה הבוס. ולהיות הבוס פירושו ברובו לומר לאנשים מה לעשות – ולסגור.

המשימה השנייה של המפקד שפרד נותרה במיטבם – זוהי משימת ארגונאטיקה והתאבדות קפיצה על פני כוכב לכת עם כמה מהדמויות הממומשות ביותר של BioWare – אבל עכשיו הטרילוגיה כולה הוחזרה מחדש כחלק מהמהדורה האגדית, אין באמת סיבה לא לשחק את כולן הרבה מההתחלה ועד הסוף. . המשחק האמצעי עשוי להיות הטוב ביותר, אבל הראשון מניח את כל היסודות. ואל תקשיב לניסיירים, המשחק האחרון מפיל את הכדור קצת במהלך מעשה הסגירה, אבל אחרת זה סוף פיצוח לטרילוגיה.

18. מוֹצָא

צילום מסך של משחק ירידה

מפתח: 1995
לְשַׁחְרֵר:
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: .

לאחר שהוחלף עם היורים בגוף ראשון ואקדח מאז שחרורו (מגזין CGW כינה אותו “אבדון על בנזדרין בוואקום”), החידושים הרבים של ירידה התעלמו לעתים קרובות סדרתיים. נכון, לא היו לו הרבה מפתחי רוק סטאר שעבדו על זה, לא היו שדים מהגיהינום להשתולל במסדרונות הקלסטרופוביים שלו ולא היה מריח דם אחד להכניס או לשמח את הקהל שלו. מה שהיה לו היה מהירות, רמות תלת מימד דמויי מבוך ומגוון תנועה לכל הכיוונים שהיו בסיכויים יפהפיים עם המרחב המוגבל בו ניתן לתמרן.

חוסר התמצאות היה בן לוויה מתמיד – עבור חלק מהשחקנים כך גם היה מחלת תנועה – אך בהצלת קולוניסטים לכודים אחרת נידונו למות ונמלטו מכל רמת רעידה לפני שהוא נבלע בכדור אש גרעיני שהמשחק שילם במלואו. לאחר למעלה מעשרים שנה, הירידה נשארת משחק חיוני באותו אופן כמו דום? בהתחשב בעובדה שזה היה משתנה לחלל חופשי ונשאר במידה מסוימת ב- DNA של הסיעה האדומה, כן, כן זה. חשוב מכך, זה עדיין מהנה, יותר מכך במובנים רבים מהמשחק שהעניק לו השראה.

17. Hardspace: שובר ספינות

נוף של חללית, צפה במסלול, אמצע הפרידה במרחב הארד: שובר ספינות

מפתח: Blackbird אינטראקטיבי
לְשַׁחְרֵר: 2022
איפה אני יכול לקנות את זה: קִיטוֹר

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: .

HardSpace: Shipbreaker הוא אחד מאותם סימים העובדים שמעבירים אותך לחלוטין למוחו ולנפשו של אחד מפוצי הספינות הכותרת שלו ברגע שאתה מפטר את חותך הלייזר הראשון שלך. אתה עובד חסר שם של חברת Lynx Corporation עם חוב עצום לשלם, ואתה בהדרגה תסלק את סכום המזומנים הבלתי אפשרי הזה על ידי הפשטת חלליות מחוררות עבור חלקים וחומרים. אבל לא מהנוחות של קולב חלל נחמד. אוי לא. אתה צריך לעשות זאת באפס כוח משיכה, ולחבר בזהירות כל רכיב בודד לפחי המיחזור שלהם, או להתמודד עם זעמם של אדוני התאגידים שלך. .

שיחק נכון, Hardspace: Shipbreaker הוא יומיומי להפליא. ואנחנו מתכוונים לזה במובן הטוב ביותר. כן, יש את הפיצוץ מדי פעם כשאתה בטרק בטעות לייזר דרך משאבות דלק נדיפות, וכן, תצטרך לנהל את רמות הדלק והחמצן שלך כשאתה עובר על העבודה שלך. אבל יש לולאה דמוית זן של חיתוך, תפיסה והשתלמות המאפשרת לך להתענג על תחושת המומחיות הגוברת שלך, ולהפשיט ספינה נקייה בזמן שיא כמו איזה נשיר חלל ענק, משביע רצון הוא מספק מאוד.

16. מלחמת הכוכבים: לוחם העניבה

לוחם מלחמת הכוכבים - משחקי החלל הטובים ביותר 2020

מפתח: משחקים לגמרי
1994
איפה אני יכול לקנות את זה: גרסת Steam מקבלת לך את המהדורה המקורית של 1994 (כולל הרחבה) ושחרור סדרת האספנים משנת 1998. .

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: X-Wing כעניין כמובן. X-Wing לעומת לוחם העניבה עדיין משוחק באינטרנט מדי פעם ומאזן הכוח שלו הוא מעקב ראוי. ואז יש את הברית ה- X-Wing החלשה יחסית, שלפחות יש לך מושב על סיפון המילניום פלקון.

בניגוד לאמונה הרווחת, סדרת ה- X-Wing לא הייתה תקיפה ישירה על מפקד הכנף. זה היה ניסיון להעביר את המערכות וההצלחה של הסדרה הראשונה של המשחקים לחלוטין על מה שיהיה השני שלה. אכן, אינך צריך לשחק הרבה מאף אחד מאף אחד מהם כדי לראות שיש יותר מפקד כנפיים ב Battlehawk. . שכולם הציגו בונה משימה, מקליט קרב ומשימות היסטוריות משמש רק כדי להדגיש עובדה זו.

. במקום זאת לחלוטין ולוקאסארטס בחר להעיף את הסיפור לצד האפל, בכך שהוא מאפשר לשחקנים את ההזדמנות להילחם על האימפריה בפעם הראשונה תוך הימנעות מהטעות לצייר את כל מי שבה. למרות שידענו שאנחנו בצד הלא נכון, המשחק גרם לנו להאמין שלביבנו במקום הנכון, גם אם התותחים שלנו היו מצביעים על החבר’ה הטובים.

בנוסף, אם אתה רוצה לראות איך יכול להיראות לוחם העניבה עם גרפיקה מודרנית, הקפד לבדוק את ה- Tie Fighter: Total Mover Mod עבור X-Wing Alliance, שדי משחזר את לוחם העניבה מהקרקע- למעלה, ומוסיף תמיכה ב- VR.

15. Galaxy Galaxy Outlaw

Galaxy Galaxy Outlaw - משחקי החלל הטובים ביותר 2020

מפתח: משחקי נזק כפולים
לְשַׁחְרֵר: 2020
איפה אני יכול לקנות את זה: Steam, חנות משחקי אפי

הגלקסיה המורדת המקורית של משחקי כפול משנת 2015 הייתה בעבר ברשימה זו (והיא טכנית המשך לחוק החוק של 2019), אבל אם מדובר יותר במאבק כלבים שאחריו, בדוק את Eve: Valkyrie, שאתה יכול כעת לשחק בלי VR אוזניות.

. זה יכול להיות מוגדר רק באזור יחיד של שטח עם מערכות כוכבים של 40-ODD כדי לעיין, אך בתוך אותם תחומים מוגבלים הוא משחק עמוס קרבות כלבים, ציידי שפע, מבצעים תחת יד וריצות משלוח רצופות. פעולה היא שם המשחק כאן, ומשחקי נזק כפולים גורמים לך להשיג שאתה יכול ללכלך את הידיים שלך בכל הזדמנות אפשרית.

בזכות מערכת המיקוד החכמה של Outlaw ומערכת הפריסה האוטומטית, קרבות הכלבים הם כיף מבריק. אתה יכול לכבות חליפה אוטומטית אם אתה מעדיף ללכת לבית הספר הישן עם קרבות החלל שלך, אבל להשאיר אותו על כל התכתשות להרגיש כמו קרב נושך ציפורניים ולא זריקות סיר מקריות לחלל. Galaxy Galaxy Outlaw גם מנהל גם את ההישג הנדיר הזה של לתת לנו דמות שאכפת לנו ממנה, וסיפור שנותן להם מקום ומטרה באזור עצום זה של הלא נודע. הרבה ממנו מכסה קרקע מוכרת, אבל זה עושה שינוי מרענן משמיים של No Man and Elite Types מסוכנים. מעוצב באהבה ותמיד יפה להביט בה.

14. סוחרי כוכבים: גבולות

גבולות סוחרי כוכבים - משחקי החלל הטובים ביותר 2020

מפתח: האחים טרסה
2018
איפה אני יכול לקנות את זה: קִיטוֹר

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: Space Rangers 2 מפצה על הקצוות הישנים והגרירים יותר עם מגוון ושאיפה מוחלטת, ופקחו עין על אותם אבירי הסייבר של Devs: Flashpoint, שעומד לצאת בשנת 2022.

קברניטי החלל מוגשים טוב יותר מתמיד למשחקי עילית דו-מימדית, אך סוחרי כוכבים: Frontiers הוא ללא ספק הטוב ביותר שם בחוץ. צור את הקפטן שלך, בחר ספינה ומלא אותה בצוות טייסים, נווטים, חרבות וכל המומחים של נישה מתאימים לצרכים שלך. לעלות על הרגליים יכולה להיות קשה, אבל ברגע שיש לך קצת כסף והטובת של כמה דמויות פוליטיות, הגלקסיה היא שלך להרפתקה.

. כמעט כל מה שאתה עושה בגבולות יכול להשפיע על הכלכלה, המעמד והיחסים הפוליטיים של דמויות, כוכבי לכת וסיעות מקומיות, בין אם אתה רוצה לחפור בעבודות הסיפור הרב-הברורות שלה או לא. ובהכרח תעשה זאת בהכרח יותר ממה שתכננתם כאשר ההזדמנות דופקת. ספינת הריגול הלא חמוש שלך עשויה להפוך למבריח נהדר. הפיראטים המגיעים לספינות שלך עשויים ליצור הזדמנויות מושלמות להתחיל לקחת עבודות צייד Bounty Bounty. או שאתה יכול פשוט להיתקל בסחורות אקזוטיות כלשהי, ולמצוא את עצמך שוטף בשרשרת של אירועים בלתי צפויים בדרך למצוא שוק שחור למכור אותם. בנוסף, תוכלו לשכור צלף שלובש מגפיים גבוהים בירך ורודה בחלל. ?

13. קרב גותי: ארמדה 2

Battlefleet Gothic Armada 2 - משחקי החלל הטובים ביותר 2020


לְשַׁחְרֵר: 2019
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: ליותר קרבות חלל אפיים (במרחב תלת -ממדי מתאים, לאתחל), נסה את Homeworld Remastered.

אם אתה שמח לסחור את הריאליזם עבור מחזה מוחלט בכל מה שקשור לקרבות החלל, אז Battlefleet Gothic: Armada 2 (Warhammer Effitive 40,000 Navy ‘Em) הולך להיות המקום המאושר שלך. למרות כל עבודת המצלמה התלת מימדית הקולנועית, קרבותיה מתנגנים במגרש משחק דו -מימדי בנחישות. זה בעצם משחק קרב ים עם סטיילינג חלל בומבסטי, בקנה מידה של ג’יגה, והוא דוחף הרבה מאותם כפתורים כמו משחקי מלחמה מוחלטים מבחינת תחושת המשחק – אתה בונה ציי על שכבת קמפיין, ואז מקם אותם על מפה טקטית ולדחוף אותם לאויב להתחיל לדפוק גושים אחד מהשני.

קונפליקט ב- BFGA2 מרגיש עצום: מאות צריחים בודדים מתרחקים זה בזה, בעוד לוחמים רוכסנים כמו ענני אבק, וספינות מאסיביות מתפוצצות בצורה מפוארת עם צליל נאנק כמו לוויתן שקורא את חשבון כרטיס האשראי שלו. אתה יכול לשחק כ -12 מהסיעות הגדולות של 40K. המשחק האסטרטגי לפעמים מרגיש מעט קל, אבל לא כל כך שהוא מרגיש מופשט, ויש רמה מרשימה של סיפורי סיפורים ומעורבים, כאשר זה לא בהכרח צריך להיות. הגרלה הגדולה, עם זאת אתה בוחר לשחק, וכל מה שתבחר לשחק כמו, הוא שאתה מובטח לך גיהנום אחד של מופע קל.

12.

חטאים של אימפריה סולארית - משחקי החלל הטובים ביותר 2020

מפתח: משחקי ברזל
לְשַׁחְרֵר: 2008
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: יש מודר מלחמת הכוכבים המופלא למרד, אבל אם אתה רוצה את הדבר הרשמי, תן ​​מלחמת הכוכבים: אימפריה במלחמה לנסות.

RTS של משחקי ברזל צובט את סולם משחק 4x ומציג ארמדות מאסיביות זו מול זו בתצוגות אור לייזר מסלוליות. כל מערכות הדיפלומטיות, הסחר והמחקר שהושאלו מ- 4XS PROMS במלחמה המתמדת, מימון ושדרוג ציי מגוונים יותר ויותר. בהתחלה פשוט תזרוק אוניות התקפה קלות על כוכבי לכת שתרצה להתנודד, אך בסופו של דבר תהיה סביב עולמות וציי אויב עם ספינות הון בגודל ירחים קטנים ושלל ספינות תמיכה, נשאים, לוחמים זעירים ומפציצים.

הטריק החכם ביותר של SINS הוא השימוש בנתיבים מגבילים לחיבור עולמות. זה מאלץ ציי לנסוע במורד שבילים שנקבעו מראש, מופיע במקומות ספציפיים. אפילו בחלל, אם כן, יש שטח, כאשר הכניסות והיציאות של הנתיבים פועלים כנקודות חנק סביבן ניתן לבנות פלטפורמות נשק ולמקומם ציי. עצמאות המרד מוסיפה את הקמטים הנוספים של סיעות מורדות חדשות שניתן לשחק בהן ואת תנאי הניצחון הנלווים שלהם, אך גם ספינות עוצמתיות של טיטאן ושיפוץ סיעות וניל. אה, וזה לא מעט יפה יותר!

. X3: פרלוד אלביון

פרלוד X3 Albion - משחקי החלל הטובים ביותר 2020

מפתח: Egosoft
2011
איפה אני יכול לקנות את זה:

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: הכלל הרגיל של משחקי X הוא להיכנס דרך האחרון, שהוא כרגע X4: יסודות. יתכן שתרצה לשקול לטבול את עצמך במעמקים התעשייתיים של חווה באופן מקוון במקום.

אף על פי שזה התחיל כעליית הומור די נטולת הומור, סדרת ה- X גילתה לעצמה נישה מרשימה במהלך 15 שנה בערך, והפכה למשחק הלחימה עבור קפטני החלל שמעדיפים לחקור קפיטליסט גבול מאשר מיזם מעבר לכל דבר פיזי.

Egosoft ללא ספק טוען שיש יותר במשחקים שלה מאשר ענקית התעשייה בגוף ראשון בחלל, ומצביעה על המוטו של הסדרה ועל הבולטות של לחימה לפני החשיבה. האמת היא שלקח כמה ניסיונות למפתח הגרמני לקרב כראוי. נראה כי משחקי ה- X3 מסמרים את זה; כל מהדורה המציעה מערך בקרה מעוצב יותר במערכת ההפעלה שהצליחה להימנע מפילה למלכודת העכבר של FPS תוך כדי השלמת המורכבות של הדמיית המסחר העומדת בבסיס המשחק. חלקם עשויים למחות על כך שההרחבה הקדמה של אלביון הלכה צעד רחוק מדי, עם מורכבות יותר מדי בוערת ולא מספיק הסבר, אך על ידי קביעת יקום ה- X במלחמה עם עצמו לקראת לידה מחדש של ניקוי הצפחה, היא הציעה לשחקנים את ההזדמנות הטובה ביותר בסדרה ארוכת השנים כדי להרוויח טוב על חשבון אחרים.

10. EVE ברשת

פלישה מקוונת של EVE, פרק 2 צילום מסך

מפתח: משחקי CCP
לְשַׁחְרֵר: 2003
איפה אני יכול לקנות את זה: קִיטוֹר

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: כמה משחקים יכולים לאתגר את חווה, אך אלביון מקוון ומדבר שחור מקוון כדאי לקחת בחשבון. עבור שחקן יחיד, נסה את הכלכלה המפורטת של X4: יסודות, או ה- X3 מבוסס (ומודר יותר) X3: Albion Prelude. לבסוף, אסטרוקס אימפריום מתוכנן במפורש להיות חוה ללא השחקנים האחרים.

על כל הדרמה הגבוהה הידועה לשמצה שלה ובגידות תאגידיות חסרות רחמים, יש מקום להרבה יותר בערב ממה שרוב האנשים חושבים. כלכלת השחקנים המורכבת ביותר היא בסופו של דבר על המון שחקנים אקראיים שכולם עושים את שלהם, אחרי הכל.

יותר מכל משחק אחר, חווה עוסקת באינטראקציה עם אחרים, אבל גם ניתן לעשות זאת כראות עיניך לנכון. בריתות המטלטלות של מאות שחקנים חזקים עולים לכותרות, אך קיימות לצד אינספור קבוצות קטנות של חברים, זוגות, אפילו שחקן הסולו מדי פעם שעושה את חיי המרחב שלהם באמצעות סחר, ייצור, רצח או סתם ירי בשקט של NPC בלתי נתפס לשעה שעה במשך שעה או שתיים אחרי העבודה להירגע. זה משחק תובעני בוודאות, אבל להכיר אפילו פינה קטנה בה מרגישה מספקת. .

זה לוקח קצת סבלנות והרבה יוזמה, והיכולת להיאנח ולשכת כמה דברים. אבל אם אתה לא נהנה ממה שאתה עושה בערב, אתה יכול פשוט לעשות משהו אחר. תדבר עם מישהו, למען השמים. יש הזדמנויות בכל מקום אם אתה מוכן לעשות את המאמץ.

9. HomeWorld הוחזר מחדש

תוכנת תיבת הילוכים
2015
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: אם מדובר בקרבות אופרה של חלל מפואר יותר שאחריך, אז פנה אל Battlefleet Gothic: Armada 2, שתמצא במקום אחר ברשימה זו.

העולם המקורי הוא אחד ממשחקי ה- RTS הגדולים בכל הזמנים, אבל הניסיון לגרום לו לרוץ על מחשב מודרני זה קצת סיוט – ולו רק בגלל שהוא לא היה זמין לקנות לחלק הטוב יותר של עשור. למרבה המזל, Remaster לשנת 2015 של Gearbox הביא אותו לעדכון. צורב מהדורות מחודשות של Homeworld ו- Homeworld 2 ומצב מרובה משתתפים מיוחד, זו הדרך המוחלטת לשחק באחד ממשחקי החלל הטובים בכל הזמנים.

הרבה מההישגים של HomeWorld עשויים להיראות כמו כובע ישן עכשיו. העברת יחידות מרובות בחלל תלת -ממדי? לְפַהֵק. ? הייתי שם עשיתי את זה. ובכל זאת, הריגוש של קרבות החלל האפיים של Homeworld נותר חזק באותה מידה כמו בימים הישנים של 1999. הוסף תאורה דינאמית מודרנית, מרקמים Hi-Res וציון מחודש, וזה באמת די שיבה הביתה.

8. יקום עולמות רחוק

מפתח: כוח קוד
לְשַׁחְרֵר: 2014
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: חזור להתחלה ולשחק את Master of Orion, המשחק שעבורו נטבע המונח “4x”.

. השבח עדיין ראוי היטב. זו רמה נרחבת של משחק שנקבע ביקום שמסתדר איתו או בלעדיך. חברות סחר עושות עסקים בכל היקום, אימפריות עולות ונופלות, המגזרים הופכים ממלכודות תיירותיות למלחמות מלחמה.

במקום להציג את בניית האימפריה כסדרה של נתיבים, זהו ארגז חול טהור נעדר את כל המטרות המוגדרות על ידי שחקן. אם זה נשמע מפחיד, זה כן! אבל זה בסדר כי עולמות רחוקים מתהדרים גם במערכת אוטומציה שאין שני לה. אם המלחמה אינה כוס ארל גריי שלך, אתה יכול להשאיר את כל ענייני הלחימה עד ל- AI המוכשר ביותר. כך גם לכל מערכת. אם אתה באמת רוצה להקל בדברים, או אם אתה פשוט מעוניין לחקור מקום, אתה יכול לוותר על השליטה על הכל מלבד ספינה יחידה. . מנקודת מבט זו אתה יכול פשוט לראות את היקום מתפתח סביבך. .

7. פראי חיצוני

Riebeck מ- Outer Wilds Ganging שלו בנג'ו על ידי האש

מפתח: מוביוס דיגיטלי
לְשַׁחְרֵר: 2019
איפה אני יכול לקנות את זה: Steam, חנות משחקי אפי

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: שמי השמים של איש לא לוכדים חלק מהיראה והמסתורין של מה שעושה Wilds החיצונית, אבל אחרת זה משחק יחיד די יחיד. אם זו תעלומה לעיסה שאחריך, נסה להתבונן בסיפורים ש- Fullbright, אין קוד או טקומה על ידי Fullbright, האנשים שהלכו הביתה.

מערכת השמש של Wilds החיצונית עשויה לקחת רק כמה דקות לחצות בספינת החלל הישנה והמרושלת שלך, אך התעלומות של ששת כוכבי הלכת שלה וירחים, שביטים ולוויינים נלווים ישאירו אתכם לשעות שעות על גבי שעות. משחק השנה שלנו בשנת 2019, Wilter Wilds הוא משחק בלשי חלל חכם עם טוויסט יום קרקע. השמש עוברת סופרנובה כל 22 דקות, אך בזכות מפגש מוזר עם חפץ זר עתיק, חוקר העיניים שלך מצליח לברוח מהפך לאבק חלל על ידי נתקעת בלולאת זמן אינסופית. הדרך היחידה לשבור אותה היא לפתור את התעלומה של נומאי מעורר החלל, שהארכיטקטורה, הטכנולוגיה והתגליות שלו מעצבים כל כוכב לכת ובסופו של דבר תגע בו.

כוכבי הלכת עצמם הם פלאים של תכנון והנדסה. מ- Brittle Hollow, שיש בו חור שחור שקרע אותו מבפנים, ועד התאומים של שעון החול, המקושרים על ידי טור אפי של חול שמטביע בהדרגה אחד וחושף את סודות השני עם כל שנייה חולפת, העולם שמוביוס דיגיטל יצרו כאן באמת לוכד את הדמיון שלך. . גם אתה חופשי לחקור אותם בקצב שלך. מונע על ידי רמזים וסודות שאתה אוסף על ידי תרגום מגילות וטקסטים נומאי עתיקים שהשאירו אחריהם (אך לעולם לא ענק ‘לך לכאן’ הבא ‘), ההישג הגדול ביותר של Wilds Wilds’ הוא פשוט לאפשר לך לעקוב אחר כל מסלול של פירורי לחם בצורת נומי כשאתה עובד כדי לפתור את התעלומה כוללת זו. .

. סטלריס

מסך הכותרת של Stellaris Federations

מפתח: סטודיו לפיתוח פרדוקס
לְשַׁחְרֵר: 2016
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: יש שפע של משחקי חלל 4x בימינו, כולל עוד אחד ברשימה זו. תרבויות גלקטיות III היא עוד אחת נהדרת, במיוחד אם אתה משחק אותו עם הרחבת מסע הצלב.

לאחר שנים של הדמיה של הפוליטיקה, הכלכלה ומלחמות ההיסטוריה, הפרדוקס החליט לצאת לכוכבים עם האסטרטגיה הגדולה שלהם/4x היברידית, סטלריס. צלבני מלכים II ואירופה יוניברסלס הרביעי שואבים סיפורים ופרוסות מוזר של דרמה היסטורית במשך כמה שנים, ויותר מכל דבר אחר זה מה שסטלריס הביא למגזר החלל של 4x.

אתה יכול להקדיש שעות ביצירת מינים חייזרים חדשים לגמרי, ממש עד לסוג הממשלה שלהם וכמה הם טובים לייצר תינוקות, אבל טכנולוגיה חדשה ואירועים מיוחדים יכולים להפוך אותם למשהו אחר לגמרי. מאז ההשקה, Stellaris עבר מכוח לחוזק, כאשר פרדוקס הוסיף זרם קבוע של הרחבות, מינים וחבילות סיפור חדשות. ההרחבה האחרונה שלה, Nemesis, יצאה גם באפריל 2021, והפכה את זה לזמן נהדר לקפוץ פנימה אם עדיין לא עשית.

5. FTL: מהיר יותר מאור

מבט תקורה של חללית ב- FTL: מהיר יותר מאור

מפתח: משחקי משנה
לְשַׁחְרֵר: 2012
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

בחוץ נמצא קרוב משפחה הקרוב ביותר של FTL. בן דוד מוזר, אולי. אין קרב, עם דגש רב יותר על אלמנטים ההישרדותיים ומפגשים חייזרים יוצאי דופן ומבנים מונוליטיים מוזרים צפים בחלל.

דמויי יקיר דמוי משחקי המשנה מפרק את Sims Spaceship ומציג את ניהול כלי שיט כסדרה של אסונות ומשברים. כל אחד מההרפתקאות הפרוצדוראליות של FTL מטיל אתכם בחלל עם מטרה יחידה: גבר על הפדרציה והביא את התוכניות הסודיות שלהם לבני ברית המורדים שלכם. בין ביניהם צופים, שודדי ים, אנשים הזקוקים לעזרה וטפילי חלל נוראיים. עם זאת, אתה לא יכול לחזור לאחור, כי הפדרציה תמיד מנגבת בעקבים שלך.

בקטטות בזמן אמת נגד אוניות אחרות, תראה את הצוות שלך נהרג, הספינה שלך על ידי דרואידים, גולס נקרע, חומרי נפץ טלפוורטורים ובעלות ברית נשלטות באופן פסוני. אבל תוכל לעשות את כל זה גם לאויבים שלך. לאורך הדרך, תוכלו למצוא או להציל חברי צוות חדשים, תקבלו גישה ל”הטכנולוגיה העתידית ביותר “, ובתקווה שיהיה מספיק קשה לקחת על עצמו את הבוס של הפדרציה הסופית.

אפילו ריצות מבורכות לכאורה יכולות להסתיים בקטסטרופה, אך כל כישלון הופך לסיפור מדע בדיוני מבריק נוסף. המסע של כריך חזיר, למשל, הסתיים באופן טרגי במיוחד. לאחר ריצה פנימה עם פיראט, נראה שהספינה תיעשה, עם שריפות והפרות במספר חדרים וכמעט כל מערכת במצב לא מקוון. שריפת המנוע הייתה הגרועה ביותר בבעיות ואם היא לא הייתה מטופלת, כל הספינה הייתה נידונה. המהנדס שלנו נלחם ללא לאות באש, אפילו כשהחמצן נשאב מהחדר דרך דמעה בגוף. עם נשימתו הסופית הוא הצליח להוציא את האש, ניתן היה לאטום את הדלתות, ושאר הצוות תיקן את החור. לרוע המזל, מפגש עם קפיצה אחת של התלקחות סולארית סיים אחר כך את כריך חזיר.

4. שמי השמים של איש לא

לא אחי

מפתח: שלום משחקים
לְשַׁחְרֵר: 2016
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: מגרדות מסוכנות עלית גירוד דומה מאוד לשמיים של איש, אבל אם הבדיקה הפלנטרית היא יותר הדבר שלך, סביר להניח שתזמן מצוין להתמודד עם ניצולי ההישרדות הצבעוניים והמקסימים של אסטרונר.

זו הייתה נסיעה ישנה מהודרת לשמיים של No Man מאז שהושקה בשנת 2016, אבל אחרי זרם קבוע של עדכונים בחינם, טלאים והרבה מאוד שוחקים מאחורי הקלעים, סוף סוף משחק חקר החלל האפי של שלום משחקים, סוף סוף, סוף סוף הפוך לכל מה שקיווינו וחלמתי שזה יהיה. שמי השמים של איש לא עברו מכוח לחוזק בשנים האחרונות, והוסיף חוויה מרובה משתתפים מתאימה, תמיכה מלאה ב- VR, ביומים מימיים ועוד בהות, פלורה, עולם החי ואפשרויות התאמה אישית. לעזאזל, אתה יכול אפילו לעוף בספינות חלל חיוניות, חיות ונושמות עכשיו, ואם זה לא צועק חומר ‘משחק החלל הכי טוב’, אנחנו לא יודעים מה כן.

זה, ללא ספק, אחד מסיפורי הקאמבק הגדולים ביותר בעשור האחרון. בליבה, שמי השמים של איש לא הם עדיין הישרדות מבוססת יצירה, שרואה אותך נוסע לעבר מרכז היקום ומשדרג בהדרגה את הספינה שלך, כך שתוכל לקפוץ רחוק יותר ומרחקים רחוקים יותר, אבל זה גם על טיסה אל מהממים וממנה נראה כוכבי לכת ומביט בביטוי רפיון בכל היצורים המטורפים שתמצאו בהם. גם אתה כבר לא צריך לעשות את המסע לבד, כמו עד 32 שחקנים יכולים כעת להצטרף לשרת יחיד, ותראה שחקנים אחרים מופיעים על המסך כשהם בקרבת מקום. תמיכת ה- VR שלה היא גם מהדרגה ראשונה, מה שהופך אותו לאחד ממשחקי ה- VR הטובים ביותר שתוכלו לשחק במחשב עכשיו, וזה גם אחד המשחקים הטובים ביותר לשחק גם במצב Ultrawide.

3. עלית מסוכנת

עלית מסוכנת - משחקי החלל הטובים ביותר 2020

מפתח: פיתוחים גבוליים
לְשַׁחְרֵר: 2014
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, צנוע, גבול

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: . עם זאת, אם זה העבר שאתה מחפש, Oolite and Pioneer הם מחוות ראויים לתארים המוקדמים המוקדמים.

מה שהופך את האליטה למסוכנת כל כך משכנעת לא כל כך קשורה למשחק כמו החוויה. זה ההתעסקות והוצאת מכונית ביצועים לנסיעת יום ראשון, לא לתפוס יותר מיילים, וגם לא לשבור מגבלות מהירות, אלא פשוט להרגיש את נהמת המנוע והרוח מסרק את מה שנשאר מהשיער שלך. לזכור את הימים חסרי הדאגות האלה שקששו על מיקרו BBC או מהבהבים בכעס לרנסלוק ולשכוח לזמן קצר שאתה צריך להכין 357 אנשים מיותרים בבוקר. עלית היא כמוסת בריחה אטומה הרמטית וזה הכי טוב שיש. לעזאזל, אתה יכול לפטר את המשחק ופשוט לשבת שם על כרית שיגור והצלילים מספיקים בכדי לסחוב אותך, כל כך חזקים היא נוכחות הספינה שלך וכל כך סופגת הם הסביבה בתחנה.

ממריא, קורע בכניסה לתחנה קצת מהר מדי ופשוט חסר פייתון, זווית לקפיצה הבאה, מגרדת דלק משמש בוערת, מסתובבת את המצלמה סביב הספינה שלך כדי לתפוס את הפרופיל הטוב ביותר שלה, פתיחה קטטה רק בשביל לעזאזל ממנו, לראות עשן עולה ממסוף הפיקוד, לשמוע את המסך נסדק וחמצן יקר בורח לחלל ונוחת בחזרה בבסיס עם שניות לחסוך – אלה הרגעים שהופכים את האליטה לכיונית. מסחר, משימות, כרייה – לא כל כך הרבה. אבל זה בסדר, אנחנו לא הולכים לשום מקום.

2. תוכנית חלל קרבל

צילום מסך של תוכנית חלל קרבל המציגה קרבל ירוק צורח בחליפת חלל, בקדמת הבמה, צפה בחלל הפוך

מפתח: חוּלִיָה
לְשַׁחְרֵר: 2015
איפה אני יכול לקנות את זה: קיטור, גוג, צנוע

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: מהנדסי חלל מאפשרת לך להתפרע בחלל, ומאפשרת לך לבנות כל ספינה או תחנת חלל מוזר למראה. זה ארגז חול שובב יותר אך פחות מציאותי.

ניתן לטעון שתוכנית החלל של קרבל אינה שייכת לרשימה זו, מכיוון שזה משחק על ניסיון (בעיקר) שלא הצליח להיכנס לחלל. לפעמים זה משחק על ניפוץ לאדמה. ניסיונות סוערים וכישלונות חסרי תקווה מורידים את הדרך להצלחה, אך אלה הניסויים הרסניים הם שלעתים קרובות הם הכי כיף.

זו אולי לא תוכנית החלל של קרבל שכולם מזהים, אם כי. אנו בטוחים שזה מרגיש נהדר להביא בהצלחה את הקרבלס לסירוגין את המון בלי לשבור זיעה, אבל אנחנו פשוט שמחים לראות אותם נסחפים בחלל. אנחנו אפילו לא רואים את ההפרעות השגויות הרבות שלנו ככישלונות יותר כי זה מרמז על כך שלא עשינו את מה שיצאנו לעשות, וזה לצייר ריק על כל מה שאנחנו יודעים על פיזיקה ופשוט להתעסק עם כמה רקטות מגניבות.

1. מרחב חופשי 2

מפתח: Wolition Inc
לְשַׁחְרֵר: 1999
איפה אני יכול לקנות את זה: Steam, GOG (והקפידו להגדיל את הרכישה שלך עם ה- FS_OPEN הזמין בחופשיות מיד לאחר הרכישה)

מה עוד עלי לשחק אם אני אוהב את זה: . לוחם מוכשר מאוד בפני עצמו, אך קצת הרהר מדי ולכן לא כמעט חביב. מפקד הכנף: הנבואה ככל הנראה שווה סיבוב במקום חוסר הזמינות הדיגיטלית של סטארלנסר.

האם זה היה מרחב 2 שכמעט הרג את הז’אנר לחימה בחלל? יש שאוהבים לחשוב שזה הכישלון המסחרי של המשחק הוא שעשה את הנזק; שלא היה יותר עניין במשחקי לחימה בחלל וכי אם מישהו ימשיך לעשות אחד כזה, המכירות שלהם היו סובלות מאותו גורל. אם זה היה אי פעם הרס, כעת אנו יודעים ש- Freespace 2 לא נותרה ריקה לאורך זמן רב, וכי ההודעה בסטטי השתנתה במהרה כדי להציע מקום של מקלט, נקודת עצרת לגיימרים שלא התעניינו בסדר עולמי חדש של הורדות טרור.

זה לא סתם ש- FreeSpace 2 הוא סרט המשך מושלם מאוד למה שהיה ככל הנראה המשחק הטוב ביותר בז’אנר שלו, אלא שהוא הפך למקור ליצירתיות כה רבה לאורך השנים. עבור אוהדי ז’אנר החלל, התפוצות, פרויקט בבל, כוכב הלכת הכחול ומפקד הכנף סאגה היו כמה מהשחרורים המבריקים ביותר במה שהיה עד השנים האחרונות עידן אפל אמיתי.

העניין הוא שהנושא הסטנדרטי FreeSpace 2 נותר ברובו ללא עוררין. בהתחשב בכך שזה היה בקושי שנה בפיתוח ורבים מהרעיונות של וולויציה להתקפות קרקעיות וכלי נשק סופר לא היו ממומשים, הוא מציע מספר שיפורים במשחק המקורי. לפני FreeSpace 2, ספינות הון טופלו ברובם כאל רקע סטטי, אך כעת הן היו חלק מהקדמה, כזו שהתפתחה והתפצחה באנרגיה נפיצה כמו מעולם לא לפני כן. כמובן ש- FreeSpace לא היה מושלם. אבל מה שמשחקי ה- FreeSpace עשו טוב יותר מכל דבר אחר היה להכניס את השחקן באמצע סדרה של קרבות אפיים, נלחם נגד הסיכויים לעומת אויב בלתי נלאה ובלתי יודע. כלי הנשק המרהיבים, התנועה התזזיתית והנואשת שנשארת נישואים מושלמים של ממשק משתמש ובקר וגרפיקה שהיו כל כך לפני כל מה לפני כל אותן שנים, עד שאפילו לא מעוצבים היום, המשחק יכול לשמור על הפנטזיה. אפילו בעידן החלל החדש הזה, אחד היקומים שנוצרו על ידי פרוצדוראלית ומשוב נטולת ג’ויסטיק, FreeSpace 2 עומד כטיטאן של הז’אנר. הגלקטיקה בין Battlestars. המשחק שהוביל את הז’אנר הביתה.

מחוץ לרשימה

אבוי, כמו בכל עדכון, יש בהכרח כמה משחקים שאנחנו בסופו של דבר נפרדים מהם. בגרסה זו של הרשימה, החלפנו את Slipway. כל השאר נשאר באותה עמדה. זה לא אומר שאנחנו אוהבים את המשחקים האלה פחות, או שהם לא יופיעו כאן שוב בעתיד, אבל כרגע הם פשוט לא נופלים מאותם 20 המנותקים הראשונים ההם.

רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit

 • 505 משחקים
 • הרפתקאות פעולה
 • דְמוּי אָדָם
 • קרב גותי: ארמדה 2
 • חיפושית
 • הטובים ביותר
 • Bioware
 • מבט ציפורים / איזומטרי
 • Blackbird אינטראקטיבי
 • שובר קופות
 • CCP
 • משחקי CCP
 • כסף עמוק
 • מוֹצָא
 • עולמות רחוקים: יקום
 • Egosoft
 • Egosoft GmbH
 • אומנויות אלקטרוניות
 • עלית מסוכנת
 • EVE ברשת
 • Everspace 2
 • גוף ראשון
 • מיקוד בידור
 • מיקוד ביתי אינטראקטיבי
 • מרחב חופשי 2
 • פיתוחים גבוליים
 • FTL: מהיר יותר מאור
 • G1M2
 • הוצאת תיבת הילוכים
 • תוכנת תיבת הילוכים
 • Hardspace: שובר ספינות
 • שלום משחקים
 • Homeworld
 • אוסף Homeworld Remastered
 • אינדי
 • יחסי גומלין
 • iOS
 • משחקי ברזל
 • תוכנית חלל קרבל
 • מק
 • אפקט מסה: המהדורה האגדית
 • MMORPG
 • מוביוס דיגיטלי
 • תחרותי מרובה משתתפים
 • קואופרטיב מרובה משתתפים
 • מתג Nintendo
 • ווי נינטנדו
 • נינטנדו wii u
 • שמי השמים של איש לא
 • פראי חיצוני
 • סטודיו לפיתוח פרדוקס
 • פרדוקס אינטראקטיבי
 • PC
 • חטיבה פרטית
 • PS4
 • חִידָה
 • Galaxy Galaxy Outlaw
 • בידור שריד
 • משחקי רוקפי
 • RPG
 • מדע בדיוני
 • יוֹרֶה
 • סימולציה
 • שחקן יחיד
 • חטאים של אימפריה סולארית: מרד
 • SoftBank
 • לחימה בחלל
 • חוּלִיָה
 • סוחרי כוכבים: גבולות
 • סטארדוק
 • סטלריס
 • אִסטרָטֶגִיָה
 • אסטרטגיה: אסטרטגיה בזמן אמת
 • אסטרטגיה: אסטרטגיה מבוססת תור
 • גוף שלישי
 • THQ
 • Tindalos אינטראקטיבי
 • מציאות מדומה
 • רָצוֹן
 • X3: פרלוד אלביון
 • Xbox אחד

הירשם לנייר רובה רובה רוקן יומי

קבל סיפורי משחק מחשב הגדולים ביותר של כל יום שנמסרו ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

קתרין היא העורך הראשי של RPS, מה שאומר שהיא עכשיו אשמה בכל זה. לאחר שהצטרפה לקבוצה בשנת 2017, היא בילתה ארבע שנים במכרות החומרה של RPS. עכשיו היא מובילה את צוות העריכה של RPS ומשחקת כמעט כל דבר שהיא יכולה לשים את ידיה. היא מאוד חלקית ל- JRPGs ולהביא משימות, אך גם אוהבת אסטרטגיה ומשחקי טקטיקות מבוססי תור ולעולם לא תגיד לא למטרואידבניה טובה.

צירוף מקרים מוחלט, אך אנו מוכרים כמה בגדים

נייר רוק רובה ציד סחורה

Rock Paper Shotgun נמצא בבעלות Gamer Network Limited, חברת Reedpop וחברת הבת של ריד תערוכות Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 The Revrant, Richmond, Surrey, TW9 1DN, בריטניה, רשום תחת החברה מספר 03882481.

כל הזכויות שמורות. אף חלק מאתר זה או תוכנו לא ניתן לשכפל ללא אישור של בעל זכויות היוצרים.