כיצד להשיג Shards Amethyst Minecraft ואיך להשתמש בהם

השגיח על בזלת חלקית בזמן הכרייה. זוהי השכבה החיצונית הכהה של גאודה אמטיסטית. פרוץ את השכבה הראשונה הזו כדי למצוא קלציט ואז המשך למצוא את האמתיסט. בפנים תמצאו בלוקים של אמטיסט, ניצנים אמטיסט, ניצני אמטיסט ואשכולות אמטיסט. בואו נעבור על איזה::

אַחלָמָה

Minecraft Amethyst הוא אחד החומרים החדשים ביותר שנוספו למשחק. כמו בחיים האמיתיים, אמטיסט היא קריסטל, וככזה, תרצו לחפש גיאודים שמאכלסים את המינרל המדהים הזה.

כאן תוכלו למצוא את אמטיסט במיינקראפט, וכיצד להשתמש בו לאחר שרכשתם בהצלחה.

היכן ניתן למצוא גאודות אמטיסט

אמטיסט גאודות מייצרות באופן אקראי בעולם ויכול להופיע בכל מקום מתחת לפני השטח. זה אומר שאין מקום מובטח קל למצוא גיאודים – הם יכולים להיות בכל מקום מגובה פני הים עד הסלע.

Amethyst Geode.png

תרצו להשגיח על טוף וקלציט, מכיוון שהם יוצרים שתי שכבות מגן המקיפות את הגיאודס. אם בזמן הכרייה אתה נתקל בטוף או קלציט, שלי את האזור סביבך ולעתים קרובות תמצא גאוד. לאחר שבתוך הגאודה, תבחין בכמה חסימות שונות הקשורות לאמטיסט.

בלוק אמטיסט

חסימות סגולות אלה מייצרות בגיאודות וניתן למכר אותם, אך ניתן לייצר אותם גם על ידי הצבת 4 שרידי אמטיסט בתבנית 2×2 בתפריטי היצירה שלך. אמנם לא שימושי במיוחד, אך בלוקים של אמטיסט מציגים תווים מוזיקליים נוצצים מקסימים כאשר הם ממוקמים/ממשיכים הלאה, כך שניתן להשתמש בהם באופן יצירתי אם אתה רוצה לגרום לפן של מבנה להיראות קסום במיוחד.

Amethyst Block.png

ניצנים אמטיסט

חסימה הדומה בולטת לחסימה הרגילה של אמטיסט, לאמתיסט יש סדק באמצע מרקמי הבלוק. אלה מייצרים גם בגיאודות אמטיסט, אך לא ניתן להזיז או למכר אותם ללא קשר לקסם פיקסיה או אמצעי מניעה של רדסטון. הם כמובן יכולים לשמש בקריאייטיב, אך בהישרדות אתה יכול להרוס אותם או להשאיר אותם איפה שהם נמצאים.

ניצנים אמטיסט. Png

מומלץ להשאיר אותם במקום שהם נמצאים, ותקפידו לשים לב למיקומם כשאתה עוזב, שכן חסימות האמטיסט המתהוות משרתות מטרה מיוחדת: יצירת אשכולות אמטיסט, ולכן מקור אינסופי של אמטיסט.

אשכולות אמטיסט

אשכולות אמטיסט הם גבישים משוננים בצבע סגול המייצרים מדי פעם בכל צד של גוש אמטיסט ניצני; החלק העליון, התחתון או הצדדים.

יש להם שלבי צמיחה שונים, ארבעה ליתר דיוק, וכל אחד מהם ייחודי מבחינה ויזואלית. שלושת השלבים הראשונים נקראים ניצני אמטיסט קטנים, בינוניים וגדולים בהתאמה, ולא ניתן לקצור אותם. השלב הרביעי והאחרון הוא המקום בו הניצן הופך לאשכול אמטיסט, שניתן לקצור עם ברזל מגרש או טוב יותר.

צמיחת ניצן של אמטיסט. Png

זה תמיד יביא לך 4 שארסי אמטיסט. מספרים אלה כמובן יכולים להיות מוגדלים עם קסם הון, כך שייתכן שכדאי להשקיע בטבלה קסומה לפני שתכריז על כל גאודות שתמצאו. אם אתה מכרה ניצן או אשכול של אמטיסט עם מגע מגע משי, אתה יכול להרים אותם ולהניח אותם בכל מקום, מה שיכול להועיל מכיוון שלכל שלב בצמיחת האשכולות יש רמה שונה של דור אור, כלומר אתה יכול ליצור כמה תאורת מצב רוח מקסימה.

שארסי אמטיסט

עכשיו, מה אתה יכול לעצב עם שרידי אמטיסט? כבר צייננו כי 4 שרסיסים בתבנית 2×2 יוצרים גוש של אמטיסט, אך תוכלו גם ליצור זכוכית כהה על ידי הנחת גוש זכוכית לא מוכתמת במרכז תפריט שולחן יצירה, ואז שבר אמתיסט ישירות מעל, למטה, משמאל וימין של גוש הזכוכית.

זכוכית כהה

לבסוף, הניחו 1 ​​אמטיסט שרד ושני מטילי נחושת היישר באמצע תפריט שולחן היצירה שלכם, באופן דומה ליצירת חפירה ותקבלו ספיגגלס. זה יכול לשמש כזכוכית מגדלת כדי לעזור לך לאתר דברים רחוקים מרחוק.

כיצד להשיג Shards Amethyst Minecraft ואיך להשתמש בהם

Minecraft 1.17 אמטיסט

ניתן להשיג שריצי אמיסט של Minecraft על ידי אשכולות כרייה של אמטיסט שנמצאו עם גיאודים. אתה יכול להשתמש בהם כקישוט מפואר וכמשאב יצירה להכנת סגלאס או זכוכית כהה. אם אתה מתכוון לחפש את שרסי הקריסטל הסגולים האלה, תצטרך ללמוד את הפרטים היכן למצוא גיאודות אמטיסטיות וכיצד למקסם את רווחי החרדים שלך. הנה מה שאתה צריך לדעת על מציאת וכריית שרידי אמטיסט במיינקראפט, כמו גם על מה אתה יכול להשתמש בהם.

היכן ניתן למצוא גאודות אמטיסט במינקראפט

כדי למצוא גאודה של אמטיסט במיינקראפט, עדיף פשוט לרדת מתחת לאדמה ולהתחיל לכרייה. אתה לא בהכרח צריך לעבור עמוק: אמטיסט גיאודים יכולים להוליד בין y level -64 ל- y-level 30. גאודות לא כל כך קשה לאתר כי הן גדולות מאוד ולעתים קרובות סדוקות, מה שאומר שאתה עשוי לראות את האור הזוהר הקלוש מרחוק.

השגיח על בזלת חלקית בזמן הכרייה. זוהי השכבה החיצונית הכהה של גאודה אמטיסטית. פרוץ את השכבה הראשונה הזו כדי למצוא קלציט ואז המשך למצוא את האמתיסט. בפנים תמצאו בלוקים של אמטיסט, ניצנים אמטיסט, ניצני אמטיסט ואשכולות אמטיסט. בואו נעבור על איזה::

איך להשיג שרידי אמטיסט במיינקראפט מאשכולות אמטיסט

Minecraft Netherite הוא בעל ערך רב אבל הרבה יותר קשה להשיג את השרדים האמסטריסטים האלה!

שרידי אמטיסט נופלים מהגבישים האמטיסטים ההולכים וגדלים הנקראים אשכולות אמטיסט. ניתן למצוא אשכולות אלה בתוך גאודות אמטיסט. אם אתה מכרה אשכולות אמטיסט, אתה מקבל תמורה של Shards Amethyst Minecraft, והם יכולים לשמש ליצירת כמה פריטים מסוימים.

חשוב רק לכרות את אלה שגדלו במלוא. ישנם שלושה שלבי צמיחה לפני שאמת באמת הופכת לאשכול אמטיסט. התבונן בתמונה למעלה כדי להבדיל ביניהם!

אשכולות אמטיסט שהוקמו במלואם מפילים שני שרידי אמטיסט של Minecraft כאשר הם נשברים עם כל כלי אחר, וארבעה כאשר הם מכורים עם פיקסיה. מספר השברים של אמטיסט שירידה יכולים להגדיל עוד יותר באמצעות קסם ההון. אם אתה רוצה לאסוף את האשכול עצמו, השתמש במגרש עם קסם המגע המשי.

אשכולות וניצנים של מיינקראפט גדלים על חסימות אמטיסט ניצנים. אתה יכול לזהות אותם בצורת הצלב בצדדים שלהם. שים לב שאתה לא יכול לשלי את אמטיסט, אבל אתה יכול לחזור למצוא ניצני אמטיסט שהוטלו לאחרונה. הבלוק האמטיסט המוצק האחר נקרא ‘בלוק של אמטיסט’, וניתן לכרות אותו רק עם פיקקס. בלוק זה הוא דקורטיבי גרידא, ואינו יכול לגדל ניצני אמטיסט. אתה יכול להשתמש בשרידי אמטיסט כדי ליצור עוד בלוקים של אמתייסט אם אתה רוצה להשתמש בהם כחומר בניין.

מה אתה יכול ליצור עם Shards Amethyst Minecraft

מלבד היותו חומר בנייה חדש ומפואר, ניתן להשתמש בשרידי אמטיסט כדי ליצור את הפריטים הבאים:

  • מִשׁקֶפֶת: שרד אמטיסט אחד המונח על גבי שני מטילי נחושת הופך את Spyglass. ניתן להשתמש ב- SpyGlasses כדי להתקרב כדי לראות חפצים רחוקים.
  • זכוכית צבועה: גוש זכוכית אחד עם שרד אמטיסט מעל, למטה ומשתנו. זכוכית כהה היא חומר בניין שחוסם את כל האור (אך עדיין תוכלו לראות דרכו). זה לא יכול לחנוק האספסוף, אבל ניתן לעשות בו שימוש חוזר כשנשבר.
  • בלוק אמטיסט: כאמור, זה דקורטיבי גרידא. אתה יכול לעצב גוש אמטיסט באמצעות ארבעה שרסיסטים אמטיסטים.

הגיע הזמן לחפור כמה שרסיסטים של אמטיסט ולבנות את האחוזה המפוארת של אמטיסט!