כיצד להשיג שרידי ירושה באגדות איפקס במחשב האישי, Xbox ו- PlayStation

Contents

ערכת הירושה של אוקטן שוחררה במהלך אירוע אוסף המערכת של עקיפת המערכת.

הדרכים הזולות ביותר לפתיחת יורדות באגדות איפקס

ב אגדות איפקס, יורשים הם כלי נשק מיתיים נדירים, ואלו די נדירים. ישנן מספר דרכים להשיג ירושה, ורובן כוללות תשלום כסף אמיתי. יורשים מוצגים עם אירועי איסוף שונים ב אגדות איפקס, ויש בסך הכל 15 יורשים אגדת איפקסג. כל אחד מהם מתוכנן במיוחד עבור תווים שונים.

שחקנים המחפשים להשיג אחד יורשים אלה יכולים לעשות כמה דברים כדי לרכוש אותם בקלות. יורשים הם ללא ספק הפריטים הקוסמטיים המבוקשים ביותר ב שִׂיא, ואחד כזה מקל על התפארות מול חברים, כמו גם להפחיד אויבים. אמנם אתה תמיד יכול להשתמש בכסף כדי לקנות מטבעות אפס ולרכוש חבילות במהלך אירועי איסוף, אך ישנם כמה טריקים כדי להשיג את הירושה האלה לזול. זכור את הטריקים האלה אם אתה מתכנן לקבל יורש קרוב בכל פעם שהם ישתחררו שִׂיא.

להלן כמה שיטות להשיג ירושה לזול שִׂיא.

איך להשיג ירושה לזול באגדות איפקס

יש 15 יורשים במשחק, הכוללים אגדות כמו Bloodhound, Bangalore, Wraith, Lifeline, Pathfinder, Octane, Mirage, Caustic, Gibraltar, Revenant, Rampart, Wattson, Crypto, Valkyrie ו- Loba. ניתן לרכוש את אלה שכבר משוחררים עם שרסי יורש. אתה צריך 150 שרסי יורש כדי לפתוח את כל אחד מ -15 היורשים. ניתן לרכוש שרידי ירושה על ידי פתיחת חבילות Apex, ואלו יש קצב ירידה נמוך מאוד, כך שתצטרך מזל בצד שלך. לשחקנים יש ערובה לקבלת שרסי יורש מפתיחת 500 חבילות איפקס, ושיטה זו היא תהליך ממושך.

חבילות אירועים של אוסף

אירועי איסוף מציגים יורדות חדשות למשחק, ושחקנים יכולים לתכנן קדימה לפני שהאירועים הללו יתקיימו במשחק. לכל אירוע אוסף יש חבילות אירועים שונות הכוללות קוסמטיקה ייחודית לאגדות שונות. רכישת 24 חבילות אירועים איסוף מבטיחה יורדת, וזה עולה בסביבות 180 $ ומעלה, תלוי במחירים אזוריים. דבר אחד שהשחקנים יכולים לעשות הוא לרכוש חבילות אירועים של אוסף במקום חבילה אחת בכל פעם. צרורות אלה פותחים חלק מהקוסמטיקה באירוע האוסף, מה שמקל על השחקנים לתפוס את הירושה. בדרך זו תוכלו לפתוח את הנעילה של הירושה על ידי רכישת חבילות ופחות חבילות אירועים.

יצירת מתכות

ניתן להשתמש במתכות יצירה לרכישת קוסמטיקה ספציפית מאירועי איסוף ב אגדות איפקס. אתה יכול להשתמש במתכות יצירה כדי לבטל את נעילת הפריטים האפיים והאגדים השונים. המשמעות היא שתצטרך לבזבז פחות מטבעות איפקס כדי לפתוח את כל 24 חבילות האירועים במהלך אירועי איסוף. אנו ממליצים על שחקנים לחסוך במתכות יצירה מכיוון שזה מאפשר לך לפתוח את הירינה במחיר זול בהרבה.

EA Play מנוי

אחת השיטות הטובות ביותר להשיג חבילות איפקס לזול היא לרכוש את המנוי של EA Play. המנוי עולה 4 דולר.99 בחודש וזה מאפשר לשחקנים להשיג חבילות איפקס בהנחה של 10 אחוזים. אתה תמיד יכול לבטל את המנוי בהמשך, אך אנו ממליצים לרכוש את מנוי ה- EA Play לפני אירוע אוסף.

Dipanjan Dey החל את מסע המשחקים שלו עם Doom 2 ו- Contra: Legacy of War בשנת 1997. באופן טבעי, הוא נגרם לכותרות RPGs ו- FPS כמו Call of Duty, Halo ו- CS: Go. דיפנג’אן מכסה סיפורים וכותב על משחקי וידאו בחמש השנים האחרונות. Dipanjan עובד כסופר פרילנסר בסוף השבוע עבור Dot Esports מאז אוגוסט 2022, מכסה כותרות כמו Fortnite, Apex Legends, COD ושחרורים חדשים.

כיצד להשיג שרידי ירושה באגדות איפקס במחשב האישי, Xbox ו- PlayStation

יש כמות עצומה של קוסמטיקה ייחודית אגדות איפקס, והמפתח Repawn Entertainment ממשיך להוסיף עוד מהם עם כל עונה ואירוע חדש. למרות שחלק מהקוסמטיקה הזו הופכת לנדירה ביותר לאורך זמן, אף אחד מהם לא מבוקש כמו ירושה. באופן טבעי, כל שחקן איפקס שרוצה יורש יצטרך לדעת להשיג שרסי יורש.

ירושה הם צרורות קוסמטיים הכוללים עור נשק תגרה, תנוחת באנר תואמת וקו קול מבוא. בדרך כלל יש להם משמעות מיוחדת לסיפור האחורי של כל אגדה ומשתמשים באנימציות בלעדיות הגורמות לכל אחד להרגיש ייחודי. באותה קטגוריה כמו ירושה הם עורות יוקרה. בעוד שהם חולקים את נדירותם המיתית עם יורדות, עורות יוקרה הם עורות מלאים לאגדה.

ניתן לפלס את העורות הייחודיים הללו ברגע שנרכשו על ידי רישום הרוגים תוך כדי לבישת העור, עם מבטים שונים לעור פתיחת הנעילה ככל שהשחקן משתמש בו יותר. בסופו שלע.

כל השחקנים יכולים לפתוח את שתי מערכות הירושה וגם עורות יוקרה באותה צורה: עם שרסי ירושה, מטבע מיוחד במשחק. קבלת שרידי ירושה אלה יכולה להיות קשה יותר ממה שזה נשמע, עם זאת. לא משנה אם אתה מוכן להפיל עבורם כמות משמעותית של מזומנים, אתה בהחלט תצטרך סבלנות.

הנה כיצד להכניס שרסי יורש שִׂיא.

איך להכניס לריסי ירושה אגדות איפקס

שחקנים יכולים להשיג שרידי ירושה מחבילות Apex. עם זאת, הם לא ירידה נפוצה, ולכל חבילה תהיה סיכוי נמוך במיוחד (יש להניח שהוא 0.2 אחוז) של השמטתם.

העלות הממוצעת עבור ירושה באפקס:

אם אתה באמת חסר מזל, אל תתייאש: קיימת מערכת “הגנה על מזל רע” שמאפשרת לשחקנים לקבל שרידי ירושה בחבילה ה -500 שלהם אם הם לא יקבלו אף אחד בפתיחות החבילות הראשונות שלהם. ברגע ששחקן יקבל את שרסי היורש האלה, 500 החבילה מונה מאפסת. זה מציב את הערך המשוער של כל פריט ירושה בסביבות 460 $ אם שחקנים קונים את כל החבילות הנחוצות לירידה המובטחת.

דרכים אחרות להכניס שרסי יורש אגדות איפקס

בנוסף לחבילות Apex, כמה אירועי איסוף יציעו יורשים ספציפיים או עורות יוקרה עבור אגדות מסוימות כבונוס לפתיחת האוסף כולו. זה בדרך כלל מסתכם בערך 160 דולר לפני שמעורב כל יצירה, ומציע לאוהדים דרך ללא RNG להשיג ירושה. עם זאת, המעריצים צריכים להיות מודעים לכך שהחבילות הספציפיות לאירוע אינן נחשבות למספר 500 החבילה לפתיחת שרידי ירושה.

בנוסף, אירועים מסוימים מציעים גם הנחות בחבילות איפקס בתפזורת מהחנות במשחק, ומציעים לשחקנים שדרה נוספת כדי להגיע למגבלת 500 החבילות ולקבל יורש עם השפעה קטנה יותר על הארנקים שלהם. עם זאת, הסכום הכולל הוא עדיין משמעותי, ולכן יש לראות בכך מאמץ אחרון בתעלה אחרונה.

קיום 150 שרסי יורש מאפשר לשחקנים לקנות עור ירושה או עור יוקרה לפי בחירתם מהחנות המיתית במשחק, שינוי מבורך מהמערכת הקודמת. בימיו הראשונים של היורה, השחקנים היו מקבלים יורש באקראי, כלומר הם יצטרכו למזל לסט לאגדה שהם אהבו. כמות הפריטים המיתיים התרחבה משמעותית מאז ההקדמה של הקטגוריה, והעניקה לכולם המון קוסמטיקה לבחירה.

תלוי באילו דמויות אתה משחק לעתים קרובות ובין אם יש להן יורשים או עורות יוקרה או לא, הקוסמטיקה הזו עשויה להיות פחות או יותר עבורך. אם תחליט ללכת אחרי שריצי ירושה כדי להשיג אחד כזה, דע שזה יהיה תהליך ארוך וקפדני או יקר. זה מה שנותן לקוסמטיקה הזו את מעמדם הנחשק, אחרי הכל.

קָשׁוּר: רשימת שכבת הדמות של אגדות Apex מ התקפה של המעריץ

סופר תוכן אסטרטגי ומוביל Fortnite עבור Dot Esports. Gökhan çakır סיים את לימודיו כמהנדס תעשיה בשנת 2020 ומאז יישם את חשיבתו האנליטית והאסטרטגית על מאמצים רבים. כגיימר יליד טבע, הוא כיבד את כישוריו לרמה מקצועית בדוטה 2. עם ויתור על אגיס האלופות בשנת 2019, החל גוחאן את קריירת הכתיבה שלו, וסקר את כל הדברים במשחקים בזמן שלבו נשאר מגן לכל החיים של הקדמונים.

איך להרוויח ירושה של אגדות Apex בעונה 18

Apex Legends Logo Sceen Store Store. משמאל לימין, כלב דם, וריית וגיברלטר נמצאים כולם מתחת ללוגו אגדות האפקס

19 בספטמבר 2023: נתיך הוא האגדה האחרונה שקיבלה ירושה! גלה כיצד לפתוח אותו במדריך שלנו!

מחפש את אינטל יורדות אגדות Apex? הגעת למקום הנכון! עונה 18 בעיצומה וייתכן שאתה תוהה מתי ההזדמנות הבאה להרוויח יורש בלעדי מתרחשת.

יורשים הם פריטים שקשה להשיג שנרכשו עם שרסי יורש. כלי נשק אלה אינם גורמים נזק יותר מלהיט תגרה רגיל, אך הם נראים מגניבים בהרבה מהבחירה הסטנדרטית הקיימת בעונה 18.

במילים פשוטות, הם הקוסמטיקה הנחשקת ביותר במשחק, מושלמת לכיפוף במשחקים המדורגים שלך או בזמן שאתה מחכה בלובי של Arenas. הירושה האחרונה הגיעה כחלק מאירוע האוסף של Harbingers.

אבל לפני שנבחן מקרוב את יורדות האגדות של Apex, בדוק את המדריכים שלנו המציגים את כלי הנשק הטובים ביותר של אגדות Apex ואת רשימת שכבת האגדות שלנו המדגישות את האגדות הטובות ביותר לשימוש.

מהן ירושה של אגדות Apex?
איך להשיג ירושה של אגדות Apex
רשימת ירושה של אגדות Apex

מהן ירושה של אגדות Apex?

ירושה הם סוג של קוסמטיקה נדירה מאוד שתוכלו להשיג עבור כמה אגדות. הם פריטים נדירים ביותר עם דיאלוג בהתאמה אישית ואפשרויות באנר. הם כוללים גם נשק תגרה המיועד במיוחד לאגדה שתבחר. אין להם השפעה אמיתית על הסיכוי שלך לנצח במשחק. הם רק שיפור קוסמטי הגורם להתקפות התגרה שלך להיראות קצת יותר קרירות. ראוי גם לציין שלא לכל האגדות יש ירושה.

איך להשיג ירושה של אגדות Apex

1. קבל שרסי יורש

ניתן להשתמש בשרידי ירושה לייצור יורשים. ניתן למצוא אותם בחבילות איפקס, שניתן להשיג באמצעות דירוג או רכישתן. אתה יכול גם להרוויח שברים דרך מעבר הקרב. אם אתה אחד המזל, ואתה מקבל את שרסי היורש שלך, אתה יכול ליצור יורש לבחירתך.

הסיבה העיקרית לכך שכל כך קשה לשים יד על ירושה היא מכיוון שיש לך רק סיכוי של 1 מכל 500 לקבל חבילת איפקס המכילה שרסי יורש, כלומר זה יכול לקחת אותך לחבילת האפקס 500 שלך כדי להשיג אחת. אם אתה רוצה לדעת כמה אתה יכול לקבל את השברים הנחשקים, אתה יכול להשתמש במחשבון חבילות איפקס מקוון זה.

2. יורדות מלאכה

ברגע שיש לך שרידי ירושה, צא לתפריט הראשי של המשחק. משם, לחץ על החנות ועליך להופיע בתפריט קטן יותר. לחץ על הקטע שאומר “ירושה” ותועבר למסך שנראה כך:

גלול דרך האפשרויות כדי למצוא את הירושה שאתה רוצה ולחץ עליו. עקוב אחר התהליך לרכישה/יצירה של הירושה שאתה רוצה. לאחר שתשתמשו בכל השברים שלכם, תצטרכו לאסוף יותר כדי ליצור יצירות ירושה אחרות.

רשימת ירושה של אגדות Apex

מערך ירושה של נתיך

נתיך הוא האגדה האחרונה שקיבלה ירושה נחשק. ידוע בשם Razor’s Edge, אתה יכול להתאים ואפילו להוציא מנגינה מהאיסוף הספציפי הזה. התבונן בתמונה למטה למראה מקרוב!

סט יורש אופק

יכול להיות שזה לקח זמן מה לקבל יורש, אבל עכשיו אתה יכול לשים את היד על אחת.

להלן מבט מקרוב על הסט:

 • עור נשק מוו -תגרה
 • תנוחת באנר שיטה מדעית
 • “כשתראה אותי, תדע שזה הסוף. או התחלה חדשה. הכל יחסית, באמת “קוויפ מבוא

סט ירושה של ווטסון

ווטסון סוף סוף יש סט ירושה משלה! כאחת האגדות המקוריות, לקח לא מעט זמן עד שמומחה החשמל יקבל סט משלה.

זה כולל:

 • מטופל בתנוחת באנר טיפול
 • נשק תגרה קורא אנרגיה
 • “נסה ככל שתוכל, אתה לא יכול לקילובט. בן “קוויפ.

סט יורש רמפה

Rampart סוף סוף קיבלה את הירושה שלה באירוע איסוף ההשתלטות והאבולוציה של Rampart Town, מפתח ברגים בשם “פותר בעיות”. אמנם השם הוא לא שילה או ביג מוד, מפתח ברגים שמשמש כמתקן בועה הוא נהדר בספר שלנו.

זה כולל:

 • מפתח ברגים בתנוחה של באנר התוכנית שלך
 • פותר בעיות עור נשק תגרה
 • “אני עושה דברים ביד” קוטב

סט רווננט ירושה

ערכת הירושה של Revenant שוחררה במהלך אירוע אוסף ג’נסיס שרץ ביוני 2021.

זה כולל:

 • אין תנוחת באנר בריחה
 • עור נשק עקומה של איש מת
 • “אתה לא רוצה לראות את זה מקרוב” קוויפ

סט ירושה בנגלור

ערכת הירושה של בנגלור שוחררה במהלך אירוע אוסף התואר השני של התוהו ובוהו שרץ במרץ 2021.

זה כולל:

 • אין אקדח, אין שום בעיה של באנר
 • עור נשק פלדה קרה
 • “מקווה שאתה לא מפחד ללכלך את הידיים שלך” קוויפ מבוא

סט ירושה של דם דם

מערך הירושה של Bloodhound של Bloodhound היה במקור לא ניתן לנעול במהלך אירוע ברזל קראון בשנת 2019.

זה כולל:

 • תנוחת באנר של כלב תהילה
 • עור נשק הנגיסה של רייבן
 • “אני מכבד את אלה שעלו, לא את אלה שנפלו” קוויפ מבוא

סט ירושה קאוסטי

ערכת הירושה של Caustic שוחררה במהלך אירוע Aftermarket.

זה כולל:

 • תנוחת באנר זמן פטיש
 • עור נשק פטיש מוות
 • “אני מצפה לשים את הידיים עליך” קוויפ מבוא

סט ירושה של גיברלטר

ערכת הירושה של גיברלטר שוחררה במהלך האירוע הקולקטיבי של ליל הקרב.

זה כולל:

 • כמו תנוחת באנר סלע
 • מועדון המלחמה עור נשק
 • “כשזה ייגמר, כולם יידעו את השם ‘גיברלטר'” קוויפ מבוא

סט ירושה של חבל הצלה

ערכת הירושה של Lifeline שוחררה במהלך אירוע הלחימה או הפחד של ליל כל הקדושים.

זה כולל:

 • מקלות זעזועים תנוחה
 • מקלות זעזועים עור נשק תגרה
 • “בדוק את עצמך – או הרס את עצמי

סט ירושה של מיראז ‘

מערך הירושה של מיראז ‘שוחרר במהלך אירוע האוצרות האבודים.

זה כולל:

 • אתה באמת אוהב אותי תנוחת באנר
 • יותר מדי עור נשק מתגרה
 • “נרגש לראות את כולכם בזירה. אל תדאג, יש הרבה ‘mes’ להסתובב “קוויפ מבוא

סט ירושה של אוקטן

ערכת הירושה של אוקטן שוחררה במהלך אירוע אוסף המערכת של עקיפת המערכת.

זה כולל:

 • תנוחת באנר ספין ופליק
 • עור נשק סכין פרפר
 • “רוץ מהר. מכה מהר. זכה במהירות “קוויפ מבוא

סט יורש Pathfinder

ערכת הירושה של Pathfinder שוחררה במהלך אירוע Bash המיוחד של Holoday Bash.

זה כולל:

 • תנוחת באנר אורות
 • כפפות אגרוף עור נשק תגרה
 • “ראית כמה הייתי נהדר? עשיתי כל מיני מהלכים ממש מדהימים. אתה מקשיב?”להרוג את קוויפ

סט וירושה של רייטון

סט היירלום של ריית ‘היה חלק מהמשחק מאז ההשקה אך לא היה ידוע מייד כ”ירושה “.

זה כולל:

 • תנוחת באנר ללא פחד
 • עור נשק תגרה קוני
 • “אתה יודע איך אני נראה – בוא תמצא אותי” קוויפ מבוא

סט ירושה של קריפטו

כל מי שסיים את התפאורה הוצג במהלך אירוע אוסף הווריורס, או. הנה מה שהסט כולל

סט ירושה של Valkyrie

הירושה של Valkyrie הופיעה כחלק מאירוע האוסף המתעורר. הנה מה שהסט כולל:

 • תנוחת באנר ההגעה של אנג’ל
 • עור נשק תגרה של סוזאקו
 • “הצפע הקטן הזה קיבל את הניבים של אמה” קוויפ מבוא

סט ירושה לובה

לא נעול כחלק מאירוע אוסף Beast of Prey, הנה מה שמכיל מערך הירושה של לובה:

 • דוכנת באנר Trazer de Volta
 • גארה דה אלנזה עור נשק
 • “אני בשיעור משלי” קוויפ מבוא

סט יורש SEER

בהשתתפות האירוע של האוסף Spellbound, Seer’s Heirloom כולל גם כמה פריטים ייחודיים:

 • תנוחת באנר פינאלה מפוארת
 • Showstoppers עור נשק תגרה
 • “הלב שלי פועם חזק יותר עם כל אתגר שאני מתגבר עליו” קוויפ מבוא

סט ירושה של אפר

אחרון ולא בשום אופן זה סט ירושה של אפר:

 • תנוחת באנר מיומנות רוצח
 • קישור החזק ביותר עור נשק תגרה
 • “מיומנותו של טייס” קוויפ מבוא

זה די תהליך להשיג ירושה באגדות איפקס, אבל כדאי לגרום לאגדה שלך להתבלט מהקהל. בזמן שאתה עובד בדרך שלך לקבלת שרסי יורש, מדוע לא לשלוט בשדה הקרב על ידי קריאת המדריך שלנו כיצד לקפוץ קיר. אם זה לא בשבילך, אז התבונן במדריך שלנו שמראה לך כיצד לפלס את מעבר הקרב במהירות.

עודכן 3 במאי, 2023 על ידי ג’ון ניקולסון. תרומות של רוב “Devar-Tty” Kalajian

לקבלת מאמרים נוספים כאלה, התבונן בדף האגדות והמדריכים שלנו.

Gfinity Esports נתמך על ידי הקהל שלה. כשאתה רוכש דרך קישורים באתר שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלה שותפים. למד עוד. מחפש מוצרים ספציפיים? בקר ב- StockInformer.שיתוף.בריטניה / StockInformer.com.