רשימת שכבות אגדות Apex – האגדות הטובות ביותר לשימוש בעונה 17

Contents

משחק אגדות Apex מסתמך על טקטיקות ותוכניות כמשחק יורה של קרב רויאל-גיבור. אז אנחנו רוצים לדעת איזה סוג אסטרטגיות אתה משתמש כדי לזכות בכל סיבוב. .

אגדות איפקס: איך באמת לבחור את הראשי שלך

אגדות איפקס: איך באמת לבחור את הראשי שלך

משימות אייס, בנה את פרופיל הנגן שלך והפוך את ה- GG שלך לתגמל יותר עם Stryda Free Catte Pass!

בחירת העיקרית שלך באגדות Apex היא חיונית. כמובן, להיות טוב באגדות מרובות זה תמיד טוב, במיוחד כשמתאימים לחברים אקראיים. . . בואו נגלה מי זה.

כנראה, הקודם שלי מדריך הבחירה העיקרי של אגדות Apex, היה גַם פָּשׁוּט. . מדריך אחד לשלוט בכולם.

לפני שנצלול ישר פנימה, אל תשכח לבדוק כיצד G-Loot יכול לעקוב אחר הסטטיסטיקות שלך לאגדות Apex, ולהפוך את המשחק שלך למרגש יותר עם המשימות היומיומיות שלנו והקטפות השבועיות.

להבין את סגנון המשחק שלך

אגדות איפקס הוא משחק מהיר וממוקד חוליות. אז החלטת איזה תפקיד אתה הולך למלא בסגל שלך זו נקודה בטוחה להתחיל את התהליך. קיום קבוצה של חברים או סולו Que דרכם דרך חוליות אקראיות יעזרו לכם להבין את הקצב שלכם ותלוי בקצב הזה, תוכלו להחליט כיצד להמשיך. ואל תדאג, אני אסביר כל בחירה בנפרד.

סגנון משחק אגרסיבי

אם יש לך משחק משחק מהיר ופוגעני, אתה צריך לשקול אגדות כמו אוֹקטָן, כלב דם, נתיך, בנגלור, מגי מטורפת, אֵפֶר, וכן ריית ‘.

אוֹקטָן יכול לנצל את הכרית והקפיצה שלו כדי להאיץ במהירות את היריבים או להעביר את עצמו ואת החוליה שלו מהסכנה בעת הצורך. אבל היזהר, השימוש ב- STIM מוריד כמות ניכרת של HP, והאפקט הקול של השימוש בכרית הקפיצה בהחלט יזהיר את כולם סביב השנאניגנים שלך. אז וודאו כי דקויות אינן חלק מהמשוואה כאשר הם ממהרים פנימה.

יכול לסרוק את היריבים, כמו שכל אגדות הסורקים עושות, אך יכולות ללכת לכל מצב Berserk לאחר איתור הטרף שלהם. היכולת האולטימטיבית של Bloodhound, Beast of the Hunt, תאפשר לך לבצע עבודה מהירה של היריבים שלך. בדומה לאוקטן, שתי היכולות של Bloodhound מודיעות לאנשים סביב נוכחותך, כך שהמשמר שלהם יהיה למעלה. לא שיש משהו שהם יכולים לעשות נגד חיית הציד, אבל היזהר בכל מקרה.

הגענו כל כך רחוק מאז עונה 8, אבל אפילו אז היו לנו כל כך הרבה אפשרויות לבחור כעיקר. (תמונה: בידור מחדש)

נתיך יכול להיחשב ההפך מאוקטן מבחינת השלכת עצמך בסכנה. במקום זאת, אתה זורק את הסכנה על יריביך מרחוק. נתיך יעיל מאוד באמצע עד לטווח הארוך עם הפסיבי והטקטי שלו, וכן . נקודת התורפה של Fuse היא גם היכולות שלו. מכיוון שהוא יורד גשם מהומה ללא הבחנה, הוא יכול גם לפגוע בעצמו נורא אם הוא יתקרב יותר מדי. זה ייתן זמן למתנגדיך לרפא/להגן, אבל אם חברינו החולית ישתתפו את ההתלהבות שלך מראשי בונקינג, הם בוודאי ימהרו לסיים את מה שהתחלתם.

פועל מהר יותר כשאתה נורה, בו תוכל להשתמש לטובתך אם אתה רוצה למהר יריבים. זה ידרוש קצת תפיסת כדורים ברמת המטריצה ​​אם אתה רוצה למהר כל הדרך פנימה, עם זאת. זכור את זה. בנגלור יכולה גם להשתמש ביכולתה הטקטית, משגר העשן, כדי ליצור כתמים עיוורים בשדה הקרב בכדי לכסות מרחקים במהירות מבלי שנראה. לאחר שנוח לנו לנווט את מסך העשן, הוא יהפוך לכלי נוסף עבורך למהר יריבים. אני אפילו לא מתכוון להזכיר את הרעם המתגלגל של בנגלור בפירוט כאן. זה דברים של סיוטים. זה יגרום ליריבים שלך לרוץ, אז דאג לקבל תוכנית מעקב לאחר השימוש בה. אם בכל מקרה אתה רוצה פרטים, הקפד לבדוק את המדריך בבנגלור בבלוג של G-Loot.

מגי מטורפת מעלה את השאלה: “האם היא מחוץ למוחה הארור?”והתשובה היא כן. היא מגיעה עם רמת תנועה אחרת לגמרי, לא מאטה בזמן השימוש ברובה ציד וזורקת את הכדור ההורס שלה שמשאיר צמתים מגבירים מהירות על האדמה. MAD MAGGIE היא גם Bunker-Buster עם היכולת הטקטית שלה, תרגיל מהומות. היא תאלץ את חוליות גיברלטר מהבועה שלהם וכל מי שמנסה להסתתר מאחורי כל דבר בזמן להילחם. לאלץ את היריב שלך להתקדם למקום שאתה רוצה אותם הוא מכריע במשחק אגרסיבי, ומגי המטורף עושה את זה כמו אף אחד אחר. כמו כן, אל תשכח לזרוק קצת צל על נתיך בזמן שאתה עושה את זה.

אגדות Apex Mad Maggie Release Bundle

אֵפֶר האם האגדה האולטימטיבית “היכנסו, מפסידים, אנו ממשיכים לרצח רצח”. היא תחלוף מתנגדים כדי לאפשר לעצמה ולחבריה החוליה להשתמש בחומרי נפץ ביעילות ולהעביר את החוליה שלה עם האולטימטיבי שלה בצורה חסרת תקדים. היכולת האולטימטיבית של אש, הפרה שלב, היא כרטיס חד כיווני לחיסול היריבים שלך. בעוד שהפרת פאזות אכן משמיעה הרבה רעש, היא בהחלט עדינה יותר מאשר, למשל, כרית הקפיצה של אוקטן או הרעם המתגלגל של בנגלור. אז אתה עדיין יכול להיות עדין יחסית תוך כדי העברת כל החוליה שלך לעבר היעד שלך באופן מיידי.

ריית ‘ יכול להיכלל גם בתרסי משחק אחרים, אבל אני אשים אותה בעיקר בקטגוריית הפלייסטייל הפוגעת. בעוד היכולת הפסיבית שלה הפכה במהרה למאמה בקרב קהילת אגדות האפקס, הערכה הכוללת שלה היא די תלויה בעצמה, מה שהופך אותה נהדרת לסולו Q’ing. עם זאת, אם אתה שחקן קבוצה (אנא היה שחקן קבוצה), ורייט גם נהדר בהעברת חבריה לסביבה ולהקים מלכודות.

מה שהופך את ורייט לאגדה אגרסיבית הוא שהדוגמנית שלה קטנה מספיק כדי שתוכלו להתחמק מהזריקות תוך כדי מהירות במהירות את היריבים והיכולת שלה להוציא את עצמה מהסכנה די מהר. היא יכולה לשלב, לעבור לבטיחות, לרפא/להגן על. יש גם אגדה עירונית על כך שהיא מדויקת יותר מאשר אגדות אחרות עם הכנף. תרגול, אם כי יש לי, עדיין אני לא מאשר את זה. יכול להיות שקר.

עלילה, סילוק, קישור ומפליסט סגנון מפוצל

סגנון המשחק הזה כולל בעיקר הכנה יסודית, ספציפי לאזור מחזות הגנתיים, וכן מפתה מתנגדים לקראת המלכודות שלך. מְאַכֵּל, קריפטו, לובה, מִירָאז, , Revenant, חוֹזֶה, וכן . .

מְאַכֵּל האם הבחירה שלך היא אם אתה אוהב להקים מלכודות ולראות אנשים מתערבלים אחרי שנכנסים אליהם. למרות היותו נמרק באופן דרמטי בעונה 12, מלכודות הגז של NOX של Caustic הן עדיין כוח קטלני להתעסק איתו. כקאוסטיק, עליך למצוא נקודות צ’וק (משחק מילים מיועד) ללכוד את היריבים שלך לפני שכל החוליה שלך מתפצלת עליהם. קאוסטיק לא נהדר ביצירת פתרונות תוך כדי תנועה, אז קחו בחשבון שגז ה- NOX שלכם מקשה מאוד על חבריכם לחולפים להילחם, אם כי לא פוגעים בהם. .

קריפטו לאחרונה עברו את הרובד “תכנן הכל קדימה” כדי “לתכנן קדימה, אבל עכשיו אתה יכול גם להבין דברים בדרכים”. היכולת לזרוק את המל”ט שלו, הפריצה, מבלי לעבור לתצוגת מזל”ט עזרה לקריפטו להשיג ניידות גבוהה יותר ויכולת לעמוד בקצב של כולם. הקריפטו מנוצל בצורה הטובה ביותר כיוזם: איתור היריבים, המלכודות והניודים, מדהימים ו/או השבתה לפני שהחוליה שלך עוברת פנימה. ה- EMP שלו גם מטלטל את מפות היריבים שנתפסו בו לזמן קצר, ומעניק לך חלון הזדמנויות קטן לקחת את המודעות המצבית שלהם.

אגדות Apex Caustic Lifeline and Mirage

הנה חוליה שיכולה לתכנן, להתחבר ולהסתגל אם הדברים הולכים לצדדים. (תמונה: בידור מחדש)

לובה נמצא בפלייסטייל התכנון, התכנון, הקשר והמפוצל המפוצץ מכיוון שהיכולת הטקטית שלה לטלפורט, החבר הכי טוב של פורץ, בדרך כלל משאירה אותה חסרת אונים אם משתמשים בה אמצע הקומפט. בתור לובה, עליך להשתמש לעתים קרובות ביכולת האולטימטיבית שלך, בוטיק בשוק השחור, כדי לעזור לחוליה שלך להתכונן לקרב קדימה ואולי לגנוב כמה טיפות איכותיות מהקמרון או חבילת טיפול בקרבת מקום. . זו הסיבה שאתה צריך לתכנן קדימה, גם אם רק קצת. אתה יכול גם לפתות את היריבים על ידי השארת האולטימטיבי הזמינה שלך לאחר שתסיים עם זה. היכולת פשוט למשוך השלל בחינם היא פיתוי נהדר עבור הרבה שחקנים.

נמצא גם בסגנון הפלייזינג המתכנן. אני תוהה למה. המאסטר האולטימטיבי של במבוקינג, מיראז ‘הוא איך אתה משגע את יריביך תוך כדי מאלץ אותם למקם את עצמם לטובתך ולא שלהם. אמנם לא אגדת סריקה, מיראז ‘יכול לחשוף את עמדות היריבים שלך במספר דרכים. . כמו כן, אם אחד השיבוטים ההולוגרפיים שלך (Clo-Clo-Clones for Neelocy) ייפגע, אתה מקבל הודעה על המיקום המדויק של היורה, המרחק שלהם אליך כולל.

השימוש במיראז ‘למלוא הפוטנציאל שלו דורש ניסיון רב וחשיבה מהירה, אך ברגע שתכיר את האופן בו מיראז’ עובד, תשחק את היריבים שלך כמו כינור. נקודות בונוס אם אתה מצליח לבטא מילים קשות כמו Bamboozle בנסיון אחד.

סוֹלְלָה הייתה אגדת נישה בה היית נדרש לתהליך הכנה חרוץ עוד יותר מאשר קאוסטיק או ווטסון. ואז הגיעה החוף שלה, שם פתאום הפכה לכבד ממבצר הקבוצה 2. שגוי TF, respawn, אבל בסדר. הכיסוי המפואר של Rampart מספק כיסוי מספיק טוב והגברת נזק משמעותית לכלי הנשק שלך כשאתה יורה דרכם. מהצד הנכון, כמובן. אתה לא רוצה למצוא את עצמך בצד הלא נכון של הכריכה המוגדרת.

השימוש בכיסוי שקט יעזור לך להגדיר במצב מאובטח ולהגן עליו עד שאתה נאלץ לעבור שוב. בנוסף, עכשיו כשהיכולת האולטימטיבית שלה – Sheila – היא נשק נייד, אתה יכול לגרוס את כולם באופק בלי להכין לעצמך ברווז יושב. ובכל זאת, Rampart משמש בצורה הטובה ביותר עם כישורי הכנה והתאמה טובים. משיכת שילה החוצה היא לא כרטיס נטול כלא במצבי חירום.

Revenant… ובכן, לא צחקתי על Revenant במדריך הקודם. אתה באמת יכול לבצע חישובים להרבה תרחישים שונים לפני שאתה מעורר את היריבים כ- Revenant. . זה נותן לך יתרון אנכי נגד מתנגדיך מכיוון ש- Revenant היא האגדה היחידה שיכולה לפתוח במתקפה אווירית על מתנגדים בלתי מעורערים מבלי להשמיע יותר מדי רעש.

ישנן דרכים לאגדות אחרות לטפס על מקומות גבוהים, כמובן, אך הם צריכים להשתמש ביכולות רועשות כדי לעשות זאת. Revenant, בהיותו העוקב המפחיד שהוא, פשוט מטפס על הקיר כדי לתפוס אנשים מחוץ לשומר, וזו רק אחת היכולות המגניבות שלו. האולטימטיבי שלו, טוטם המוות, בעצם נותן לך כרטיס אירוסין בחינם בו אתה יכול לפגוע, להרוג או להעריך את המצב הנוכחי של היריבים שלך. עם זאת, היזהר במקום בו אתה מציב את טוטם המוות, מכיוון שכל אחד, חבר או אויב, יכול להשתמש בו.

שליטת אגדות Apex

! אי סדר!” – מיל פטרוזה, שברור שמתקשה לבחור את העיקרי שלו. (תמונה: בידור מחדש)

חוֹזֶה יכול להיות השם הכי על האף במשחק. כן, דם, ווטסון וקאוסטיק קיימים, ו- SEER הוא עדיין הברור ביותר. רואה, ובכן, רואה דברים. הוא יסרוק יעדים ממרחק של עד 75 מטרים, יפריע לכל השפעות תקשור שהם מתרחשים ויחשוף את מוטות הבריאות והמגן שלהם. . בקיצור, הוא יכול להרוס את היום שלך מהקצה השני של המפה. בנוסף, האולטימטיבי של Seer מספק הזנה חיה לטביעות הרגל של כל מי שנמצא בזה.

הדרך היחידה להסתתר מהאולטה של ​​SEER היא להתכופף ולעבור לאט, מה שיפגע בתנועת אויביך אם הם לא רוצים להיראות. הסתתרות ממישהו שנקרא SEER היא אכן משימה סיזיפית. בתור רואה, אתה יכול בעצם לדעת הכל על המתנגדים שלך, כולל סורגי הבריאות והמגן הנוכחיים שלהם, מה שמקל על הערכת המצב הרבה יותר קל. תמציא במהירות את תוכנית ההתקפה שלך והראה להם שרואים אינם חסרי תועלת. למרות שיעור הבחירה שלו.

ווטסון האם אתה הולך כשאתה רוצה להיות חצוף בכל העניין של מלכודות ומציב את כל העניין. המלכודות שלה עוסקות בפגיעה בקצרה מתנגדים, מה שהופך אותם לנוע לאט יותר ולהיות נוראים לכוון. למפות באגדות Apex יש המון כניסה, ונקודות יציאה בהן תוכלו ללכוד עם האבטחה הטקטית של ווטסון – פקראית – כדי לצפות ביריבים מבולבלים, מנסים להבין מה קורה. .

אגדות Apex ווטסון

“Sshh! אל תגיד להם שהאולטימטיבי שלי נשבר!”(תמונה: בידור מחדש)

היכולת האולטימטיבית של ווטסון, Pylon יירוט, זבל כל פריטים זורקים במשחק, מתפוררים אותם. פריטים אלה כוללים את התלקחויות בנגלור וגיברלטר עבור האולטימטים שלהם. Zapping אותם יבטל את כל האולטימטיבי שלהם. בעוד שפיילון יירוט בדרך כלל מפריע ולא עובד כמו שצריך, כאשר זה כן, זו אחת היכולות ההגנות הטובות ביותר במשחק. רוב הזמן, כשאתה מקים בנקודת חנק, יריביך ינסו לעשן אותך עם חומר נפץ. עם ווטסון, נפרד מאותם חומרי נפץ ועישון! שם. זה מגרש המכירות שלי. בחר ווטסון, חבר’ה. היא ממש מגניבה. אני מבטיח.

“דמות הכל בדרכים” סגנון משחק

. הקטגוריה השלישית והאחרונה של פלייסטילס היא זו בה אתה נוקט בפעולה תגובית למצבים מסוימים. לפיכך, לקטגוריה זו יש גיברלטר, אופק, עוֹרֵק הַחַיִים, חָלוּץ, וכן Valkyrie. הרשה לי להסביר.

גיברלטר, אני מאמין, היא האגדה המוחלטת לקטגוריית “פעולה תגובית”. היכולות שלו משמשות בעיקר באופן סיטואלי, אבל הן זכה בך במאבק ובמשחק. שיעור הבחירה של 100% של גיברלטר ברוב טורנירי האגדות Pro Apex ברמה הגבוהה. גיברלטר הוא אכן מעוז. . אבל הוא יגן עליך מכל מיני סכנה. היכולת הטקטית של גיברלטר, כיפת ההגנה, היא ככל הנראה היכולת השבורה ביותר במשחק. זה פורס מגן שנמשך 12 שניות ולא ניתן לשבור אותו. בעוד שמתנגדים יכולים לפלוש למגן, קיומו פירושו 12 שניות של הגנה מלאה מבחוץ. Gibraltar יכול גם להחיות את חברי החוליה מהר יותר בעוד ששתי האגדות נמצאות בתוך “הבועה.”

בעוד שהיכולת הסופית שלו, הפצצה הגנתית, היא נכס גדול, במיוחד במהלך סגירות הטבעת המאוחרות יותר, והפיל מגן בועה בזמן ובעמדה הנכונה יחליטו את תוצאת הקרב. אז כגיברלטר, אתה צריך להיות מודע מאוד לסביבתך ולקבל את ההחלטות התגובות הנכונות לבטיחות החוליה שלך. משימה לא קלה, אבל כשהכל נגמר, כולם יזכרו את השם “גיברלטהההה.”

כשכל השאר נכשל, אתה יודע מה לעשות. (תמונה: בידור מחדש)

אופק היא דוגמה משובחת נוספת לאגדה שיכולה לבוא עם פתרונות באמצע קרב יריות. הערכה שלה סובבת בעיקר סביב מיצוב עצמך ליעילות מקסימאלית והמתנגדים שלך לפגיעות מקסימאלית. היכולת הטקטית שלה, הרמת כוח הכבידה, תעזור לך באופן מיידי לקבל קרקע גבוהה או לבטל את יריבך על ידי פתאום שיגור אותם לעבר השמיים.

אמנם זה נחשב בעיקר ליכולת להגיע למצב גבוה יותר עבור החוליה של אופק, אך ניתן להשתמש במעלית הכבידה גם כדי לשלול את הכניסה לחדרים ולמרחבים מסוימים אם הם ממוקמים היטב. זה, בשילוב עם היכולת האולטימטיבית שלה – חור שחור – משך את היריבים יחד להתקפה נפוצה או למשוך אותם מהבטיחות, אופק הוא אחת האגדות הטובות ביותר אם אתה רוצה להיות מסוגל להתאים את סגנון המשחק שלך תוך כדי תנועה.

עוֹרֵק הַחַיִים יכול להיות האגדה עם הכי פחות גמישות מבחינת PlayStyle. לא לומר זאת כעובדה, אך הערכה שלה בעיקר מסתובבת סביב פתרונות מהירים למצבים דביקים. וכן, אני אני שוקל קריירה ב- RAP לאחר מאמר זה. בזמן שהתבדחתי במאמר הקודם על בחירת הראשי שלך, LifeLine הוא האגדה האולטימטיבית “קיבלתי את החוליה שלי”.

להחיות את חברי החוליה המפונקים מבלי שתצטרך לחשוף את עצמך לסכנה, לרפא אותם ולקרוא את חבילת חבל ההצלה; כולם משמשים את מטרת ההסתגלות למצב הנוכחי במשחק. .

חָלוּץ נדנדות בין הפלייסטיקה של “תכנון, תכנון, חיבור ומנומס” לבין “דמות הכל בדרכים”, באופן אירוני, בגלל הוו המתמודד שלו … מה שעוזר לו להתנדנד למקומות. בעזרת Pathfinder, אתה יכול לתכנן ולתכנן את דרכך במאבק עם אגף מהיר או קו זיפון שיעזור לכל החוליה שלך. מצד שני, אתה יכול להסתגל במהירות לתרחישים קשים כמו להיות משולב או מארב על ידי חוליה אחרת, בזכות הניידות הגבוהה בטירוף של Pathfinder בטירוף של Pathfinder.

עם זאת, אל תשכח שהניידות הסופר-גבוהה של Pathfinder טובה רק לעצמו. לא תוכל להוציא את חבריו לסכנה מבלי לאפשר לכולם לרדוף אחריך.

Valkyrie היא גם בחירה מעורבת ברמה מסוימת, אבל היא עושה כמות רעש מטורפת כשהיא מסתובבת עם ה- JetPack שלה שנועד להזיז טיטאן סביב. . . למרבה המזל, יש לה רק את הערכה לסגנון המשחק ההוא.

אגדות Apex Valkyrie

אני אשתמש בתמונה הזו עד שאבקש רשמית להפסיק. (תמונה: בידור מחדש)

היא יכולה לעוף לבדה כדי לחפש קדימה או להכניס את עצמה למצב בטוח ו/או מתמודד במהלך קטטה. מבחינת הניידות של אמצע הקרב, ולקירי היא ללא ספק האגדה הטובה ביותר, בזכות היכולות האנכיות שלה. לאגדות כמו אוקטן ופת’פינדר יש גם ניידות אמצעית נהדרת למשל, אך שניהם דורשים גורמים סביבתיים או חיצוניים מסוימים כדי להשיג זאת. לעומת זאת, Valkyrie יכולה פשוט לעוף משם כדי לחזור עם נקמה.

בעוד היכולת שלה לעוף מסביב היא נהדרת, הפרס האמיתי הוא היכולת האולטימטיבית שלה, צלילה של Skyward. צלילת Skyward יכולה לקחת את כל החוליה שלך לטיול, לטוס מהסכנה ולמקום בטוח. יחד עם גלאי האיומים של Valkyrie בזמן ש”שמחה “(מה- Dropship, מגדלי קפיצה, האולטימטיבי שלה וכו ‘.) תנועה, Valkyrie נהדר כדי להבין איך ואיפה לנשום לפני שקופץ חזרה לפעולה. היא ממש מדמיינת את הכל תוך כדי תנועה.

סיכום

ברור שיש הרבה גורמים שניתן לקחת בחשבון בבחירת האגדה העיקרית שלך. אחד הגדולים מבין אותם גורמים הוא רמת המיומנות שלך. אמנם סגנון המשחק שלך נושא משקל רב, אם רמת המיומנות שלך לא מתמודדת עם הסגנון שלך, אתה תהיה זמן רע. בסופו של יום זה מסתכם בכישורים שלך. אבל לא תדאג יותר! יש דרך נהדרת לשפר את כישוריך תוך כדי הרווחת תגמולים ולמידה רבה יותר על סגנון המשחק שלך באמצעות סטטיסטיקות!

G-Loot עוקב אחר הסטטיסטיקה שלך ב- Apex Legends Apex ומספק תובנה לגבי הביצועים שלך, ועוזר לך להבין את סגנון המשחק שלך. אולי אתה לא מצליח כל כך כשמשחקת סופר אגרסיבית? אתה יכול לראות את זה על ידי בדיקת הסטטיסטיקה שלך. המתנגדים שלך ישקרו לך, הם יעלו ויגביעו אותך כדי להשיג את הזכייה, אבל הסטטיסטיקה אף פעם לא משקרים.

עם G-Loot, אתה יכול להשתתף ב קטטות שבועיות לזכות בכרטיס עבורנו עימותים חודשיים, איפה אתה יכול לזכות בכספי פרס! כמו כן, זה לא בלעדי לאגדות Apex. G-Loot תומך בהרבה משחקי eSports נהדרים כמו PUBG וכן הערך!

רוצה תובנה נוספת כיצד האגדות הללו עובדות? אתה יכול ללחוץ על שמות האגדות לאורך כל מאמר זה ואם אינך יכול ללחוץ על אחד, הקפד לפקוח עין על בלוג G-Loot למדריך עתידי לאגדה ההיא!

אז מה אתה חושב? באיזו שיטה היית משתמש כדי להבין את אגדות האפקס שלך? הפסדתי משהו? הצטרפו אלינו לדיסקורד !

נתראה בשטח הציד, אגדות.

Barış Tekin
סופר תוכן

לוחש חתול, קרב כוריאוגרף, פעלולים בדימוס, שחקן קול חצי-פרו. אני חולם על עולם שבו ווטסון עניין יכול להיות מאושר.

רשימת שכבות אגדות Apex – האגדות הטובות ביותר לשימוש בעונה 17

.

רשימת שכבות אגדות Apex: אופי אגדות אפס חדש, קטליסט, משחק עם פרופלואיד

פורסם: 6 ביולי 2023

רוצה לדעת מי מוביל את רשימת שכבת האגדות שלנו? לכל אגדה יש ​​מערך מיומנויות, סגנון משחק ואישיות משלה, עם הרבה בחירה עבור כל סוג של שחקן, בין אם אתה רוצה להיות אגרסיבי, הגנתי או פוגע בחושים (שיעול – קאוסטי – שיעול).

הבחירה האידיאלית שלך לאגדות האפקס שלך יכולה להיות תלויה בחוזקות ובחולשה שלך – ניסיון, חוש משחק, כישורי תנועה, ולכוון את כל הגורם, וכך גם הרכב החוליה שלך והאם אתה משחק עם חברים או צוות זרים. עם זאת, למרות שכל הדמויות מאוזנות יחסית, ישנן כמה אגדות שהתרחקו מהחבילה בגלל היכולות החזקות שלהן, וחלקן נישות יותר, כפי שאתה יכול לראות אם אתה מסתכל על שיעורי הבחירה. רשימת שכבת האגדות שלנו באגדות המטרה נועדה לתת לך מבט מהיר על האגדה הנוכחית Meta באחד ממשחקי המחשב הטובים ביותר בחינם שם בחוץ.

הזמנו את הדמויות של אגדות Apex לפי אפקטיביות כללית, לעזור לך להחליט מי לשחק אם אתה אחרי ניצחון גדול. אנו מכוונים את הרשימה הזו לשחקן הממוצע שיש לו תפיסה סבירה של המשחק, אך אנו נציין גם את הדמויות הטובות ביותר למתחילים מוחלטים, ונזכיר את אלה שתראו במשחק התחרותי העליון.

להלן רשימת שכבת האגדות של Apex לעונה 17:

נִדבָּך אגדה
ג
א אש, Valkyrie, Caustic, Newcastle, Ballistic
ב
ג נתיך, Revenant, Octane, Lifeline, Seer, Mad Maggie, Rampart, Catalyst
ד מִירָאז

S tier

הדמויות הטובות ביותר במשחק, צפו להיתקל באחד הלוחמים האלה בכל משחק שאתה משחק.

אגדות Apex אגדות האגדות המדורגות בצורה הטובה ביותר

כלב דם

 • יכולת טקטית:עין של האב
  חושף בקצרה אויבים, מלכודות ורמזים נסתרים בכל המבנים שלפניך.
 • יכולת פסיבית:גַשָׁשׁ
  ראה רצועות שהותירו אחריהם האויבים שלך.
 • יכולת אולטימטיבית:חיית הציד
  משפר את החושים שלך, ומאפשר לך לנוע מהר יותר ולהדגיש את הטרף שלך.

אם אתה מיומן באכזריות בירי, אתה תעשה טוב מאוד עם Bloodhound (גם כל הכבוד לך). היכולת הפסיבית שלהם מראה לך אם אויבים עברו במיקומים סמוכים תוך 90 השניות האחרונות – אתה יכול וצריך, לצפות את המידע הזה לצוות שלך כדי ליידע אותם שהמסלול חם. לאחר שזיהית בניין שאתה חושד שהוא מכיל עוינים, הפעלת עין של האב תראה לך ולחברי החוליה שלך כל אויבים ומלכודות שנמצאים בקונוס של 125 מעלות לפניך-תוך הודעת להם שסרקת אוֹתָם.

לאחר הפעלה, Beast of the Hunt הופך אותך לסופר מהיר ומדגיש את הטרף שלך באדום, כך שתוכל לראות אותם אפילו דרך עשן או גז. בכל פעם שאתה יורד אויב, משך זמן החיה של הציד מורחב לכל מקום בין חמש עד חמש עשרה שניות, כלומר אתה יכול לשרשרת להרוג ללא הגבלת זמן ולהשאיר שובל של קורבנות שזוחלים בבוץ.

גיברלטר, אחת האגדות החזקות ביותר באגדות איפקס

 • יכולת טקטית:כיפת ההגנה
  זרוק מגן כיפה החוסם התקפות למשך 12 שניות. פריטי ריפוי הם 15% מהירים יותר בכיפה.
 • יכולת פסיבית:מגן אקדח
  מכוון למראות פורס מגן אקדח החוסם אש נכנסת.
 • הפצצה הגנתית
  התקשרו בשביתת מרגמה מרוכזת על עמדה מסומנת.

גיברלטר הוא בוי גדול. יש לו גם את הפסיבי המבוצר, כלומר הוא לוקח נזק של 15% פחות, מה שמתרגם ליכולת לצלם נוסף – בתרחיש 1V1 בו אתה מתאים באופן שווה, זה נותן לך את הקצה. היכולת הפסיבית שלו, מגן אקדח, מעניקה לו מגן אנרגיה עם 75 בריאות המכסה את פלג גופו העליון בזמן שהוא מכוון למראות – להשתאר לכיסוי הברכיים הקטנות והפגיעות שלך ותהיה קשה להוריד. שימו לב שמגן האקדח כתום זוהר, כך שאם אתה מנסה להסתיר את המסגרת הסוערת שלך, עליך להשבית את המגן שלך עם H.

כיפת ההגנה נראית כמו מקלט של בטיחות, ומגנה אותך מפני אש אויב, אך היה מודע – הוא חוסם יריות משני הכיוונים, כך שאתה לא יכול לתקוף אויבים מתקדמים עד שהם קופצים את הראש לת’אנדרום. .

חוֹזֶה

 • יכולת טקטית:מוקד תשומת הלב
  כאשר מתמודדים עם כיוון האויבים בטווח של 75 מ ‘, הרואה יכול לשמוע ולדמיין את פעימות הלב של מתנגדיו.
 • מחפש לב
  . יכולת זו עוסקת גם בעשרה נזק ומפסיק את האויבים לריפוי, להחיות ולהפריע לכל היכולות.
 • יכולת אולטימטיבית:לְהַצִיג
  SEER זורק השלכה של מאות מסלולי מיקרו, ומעניק לו ולמפלגתו את היכולת לראות אויבים רצים בתוך הכיפה שלו.

בניגוד לכל גשש אחר באגדות Apex, SEER יכול למנוע מאויבים להשתמש ביכולותיהם, לרפא פריטים או להחיות את חברי הצוות על ידי פגיעה בהם בטקטי שלו. היכולת הפסיבית שלו נותנת לו מושג היכן מסתתרים השחקנים, ורואה יכול אפילו להרים אם אויב נפגע מהמהירות של פעימות הלב שלהם. לבסוף, היכולת האולטימטיבית שלו חושפת את מיקומי האויבים לכל מפלגתו, ומעניקה לכולם את המקבילה לפריצות קיר.

אחת האגדות הטובות ביותר באגדות איפקס, וריית '

ריית ‘

 • יכולת טקטית:לתוך הריק
  מיקום מחדש במהירות דרך בטיחות שטח הריק, הימנעות מכל הנזק.
 • יכולת פסיבית:קולות מהחלל
  קול מזהיר אותך כאשר הסכנה מתקרבת. עד כמה שאתה יכול לדעת, זה בצד שלך.
 • יכולת אולטימטיבית:קרע ממדי
  קשר שני מיקומים עם פורטלים למשך 60 שניות, ומאפשר לכל הצוות שלך להשתמש בהם.

Skremisher Wraith בין-ממדי הוא אחת הדמויות הפופולריות ביותר באגדות Apex, וזה לא רק בגלל שיש לה עיניים ממש מגניבות למראה. כישורי הניידות של ריית ‘מועילים להפליא, ויש לה תיבת הלהקה קטנה מאוד. ערכת הכלים של ריית ‘מושלמת להצגות אגרסיביות, תוך שהיא גם מספקת דרך בטוחה אם היא צריכה להתנתק.

מיומנות הפורטל שלך, קרע ממדי, היא אחת היכולות הטובות ביותר במשחק, עם אינסוף אפשרויות אסטרטגיות. . WRAITH יכול להיות קשה לשלוט, אך אנו ממליצים לה למתחילים יחסית מכיוון שגם כשאתה לומד, ערכת הכלים שלה מציעה מספר שיטות בריחה כשאתה מוצא את עצמך בעמדת נחיתות.

שכבה

אף על פי שלא ממש טוב כמו דמויות ה- S Tier, האגדות הללו אימתניות ויכולות להיות קטלניות כשמשחקות נכון.

אֵפֶר

 • יכולת טקטית:Arc Snare
  לזרוק נחש מסתובב לעבר חוליה יריבה. אם אויב נתפס במנחש, הם נגרמים נזק וסובלים מניידות מוגבלת למשך שלוש שניות.
 • יכולת פסיבית:מסומן למוות
  . .
 • יכולת אולטימטיבית:הפרת שלב
  אפר יוצר פורטל שלב המשתמש בחרב שלה למיקום ממוקד. בניגוד לוויית ‘, פורטל זה רק מוליץ בקווים ישרים.

. למרות שהיו שיחות לנרף אפר במהלך השבועות הראשונים, השלב הראשוני הזה הסתיים ונראה ששחקנים מרוצים מהאגדה הזו. אפר כולל יכולות אגרסיביות ביותר, מה שהופך אותה לבחירה פופולרית במשחק מזדמן ומדורג. ברמה הגבוהה ביותר, אש אינה בחירה, אבל זה קשור יותר לקבוצות שמעדיפות לשחק עם הלך רוח הגנתי בראש ובראשונה.

היכולת הפסיבית של אש כל כך חזקה שתוכלו ליצור אסטרטגיות חדשות לגמרי שלא נראו בעבר באגדות איפקס. ברגע שמופיעה תיבת מוות על המפה של אש, שחקנים מכירים מייד שהתרחשה קטטה וכי יותר אנשים יוכלו להמשיך למות. . זה נותן לאש ולצוות שלה סיכוי להתנדנד בזמן שלכולם יש בריאות נמוכה, ויוצרים הזדמנות קלה לתפוס הרוגים רבים.

Valkyrie מפעילה את היכולת הטקטית של נחיל הטילים שלה

Valkyrie

 • יכולת טקטית:נחיל טילים
  אש 12 מיני-רקטות ברשת מלבנית לפגיעה ולהדהים אויבים סמוכים.
 • יכולת פסיבית:מטוסי VTOL
  מרחף באוויר באמצעות מטוסי VTOL על ידי קיום קפיצה לפרק זמן קצר.
 • צלילה של Skyward
  שיגור לאוויר וצניחה חופשית למיקום חדש. .

Respawn היה מודע לחלוטין לכך שוולקירי יכול להיות בעיה כאשר הוצגה בעונה 9, וזו הסיבה שהיא נרשמה אחרי שבוע בלבד. אמנם יש הרבה דמויות באגדות איפקס עם יכולות חוצה מרשימות, אך רק ולקירי מסוגל לעוף סביב המפה. יכולת עוצמתית זו מכניסה את Valkyrie למעמד משלה מכיוון שהיא יכולה לגשת לאזורים שננעלים לכולם. על מנת להפיק את המרב מוולקירי, השחקנים זקוקים להבנה עמוקה של כל מפה כדי לאתר כל הזדמנויות פוטנציאליות.

. כשאתה נמוך במשאבים, או שהחוליה שלך הייתה חסרת מזל עם השלל הקרקע הזמין, האפשרות לסטות למקום אחר לגמרי היא Godsend. צלילת Skyward נותנת לך את ההזדמנות לצאת ממצבים שבהם אין לסגל שלך אין סיכוי לשרוד.

קאוסטיק, אחת האגדות הטובות ביותר באגדות איפקס, ופלומות הגז המזיקות שלו

מְאַכֵּל

 • יכולת טקטית:מלכודת גז נוקס
  זרוק מיכלים שמשחררים גז נוקס קטלני כאשר נורים או מופעלים על ידי אויבים.
 • יכולת פסיבית:חזון NOX
  מאפשר לך לראות אויבים דרך הגז שלך.
 • יכולת אולטימטיבית:
  שמיכות שטח גדול בגז נוקס.

קאוסטיק גדל לאחרונה בפופולריות בזכות סדרה של עורות אגדיים (בעיקר עם ליצן) ושחרורו של יורשתו, פטיש גזי ענק. היכולת של קאוסטיקה מאפשרת לו לרדת עד שישה מיכלי גז על המפה, הפולטת גז הפוגע בבריאות האויבים על ידי הגדלת התוספות בכל שנייה. זה גם מאט גם אויבים וגם חברי צוות, מכיוון שלאיש לאף אחד אין את האף לסבול פליטה כה פוגעת.

. זרוק אחד לקרב כדי להתמודד.

אגדות Apex אגדה חדשה: ניוקאסל מחזיקה מגן מעל לראשו לפני שהשיקה אותו לאדמה

ניוקאסל

 • יכולת טקטית:מגן נייד
  זרוק מזל”ט הניתן לפריסה שהופך למגן נייד נייד
 • אחזר את הפצועים
  ניוקאסל יכולה לגרור ולהגן על בעלי ברית מורידים למקום מבטחים תוך כדי להחיות אותם בו זמנית
 • יכולת אולטימטיבית:קיר טירה
  קפוץ לעבר מטרה והוליץ מייד בניין המוחזק יחד עם כמה קירות משוריינים

ניוקאסל, שהוצג ב- Apex Legends עונה 13, עשה התזה למטא האגדה כבר עם יכולות ההגנה המרשימות שלו. .

היכולת האולטימטיבית של ניוקאסל, Castle Wall, מאפשרת לו לקפוץ למרחקים גדולים להגיע למטרה שלו. זה חזק במיוחד ב- Stormpoint המכיל מספר אזורים ריקים הזקוקים נואשים להגנה מסוימת. איננו יכולים לומר בוודאות שניוקאסל ראוי להשתייך עדיין ברמה הגבוהה ביותר, אך נמשיך לעקוב אחר הביצועים שלו כדי לבדוק אם צוותים מקצועיים מתחילים לשנות את קומפוזיציות החוליה שלהם.

אדם אפור שיער, בליסטית של אגדות איפקס, מתקן את פרק כף היד הביוני שלו ומביט משמאל למצלמה

בַּלִיסְטִי

 • יכולת פסיבית:קֶלַע
  אחסן נשק שלישי במתלה. גישה באמצעות פעולת מלאי או תווים. נשק הקלע לא יכול לקחת קבצים מצורפים.
 • יכולת טקטית:ויסלר
  יורה טיל המחמם את אקדח האויב כשהם יורים. התחממות יתר גורמת נזק.
 • יכולת אולטימטיבית:סְעָרָה
  כאשר הם מופעלים, חברי הצוות הסמוכים זוכים לטעון מחדש מהיר יותר, מהירות מהירה מהירה יותר, ותחמושת אינסופית. נשק הקלע של Ballistic יהיה מצויד וישדרג לזהב.

נראה כי בליסטי הוא גם תקיפה וגם תמיכה למחצה במבט ראשון. שחקנים מיומנים יוכלו לנצל את מלוא היכולת האולטימטיבית שלו, ויגררו את חבריהם לקבוצה לנסיעה כשהם מתנפצים לקרב.

הנשק השלישי יכול להיות שימושי בקמצוץ, אך מכיוון שהוא לא יכול לקחת קבצים מצורפים, אתה הכי טוב לזכור את זה כשאתה עושה את היכולת האולטימטיבית של פופ בליסטי. יכולת השריקה יכולה להיות גם הרסנית בידיים הנכונות, להגביל את יכולתו של היריב שלך להילחם היא כלי רב עוצמה אכן.

B Tier

דמויות שכבות בדרך כלל זקוקות לצוות חזק כדי להפיק את המרב מהיכולות שלהן. אם תאתרו באחת הדמויות, סביר להניח שתיתקל במישהו שסינכרן איתם היטב.

ווטסון, אחת האגדות הטובות ביותר באגדות איפקס

ווטסון

 • יכולת טקטית:אבטחה היקפית
  חבר צמתים ליצירת גדרות חשמליות הפוגעות באויבים איטיים.
 • יכולת פסיבית:ניצוץ של גאונות
  מאיצים אולטימטיביים גובים באופן מלא את היכולת האולטימטיבית שלך, ותוכל לשאת שני משבצת מלאי. עמידה ליד יירוט עמודונים מגדילים באופן דרמטי את היכולת הטקטית שלך טעינה.
 • יכולת אולטימטיבית:עמוד יירוט
  . (מקסימום: 3)

ווטסון, המגן הסטטי, הוא הבחירה האידיאלית עבור מי שרוצה לשחק אותו בבטחה ולבנק למטה. האסטרטגיה עם ווטסון היא לבחור בניין ולקשט אותו באהבה עם גדרות – תרצו לכסות את כל הדלתות ולהניח גם כמה גדרות אלכסוניות בפנים. אתה יכול גם להניח גדר על פני פורטל של ריית ‘כדי להעלות את אויביך אם הם ינסו להתפרץ מאחד ולהפתיע אותך.

במקרה של פעילות אויב בעמדתך, תפעיל את היכולת האולטימטיבית שלך, מה שמקשה על המבצר שלך מאוד לתקוף. כדי לוודא שיש לך את זה כשאתה צריך את זה, אתה תמיד צריך לשאת לפחות מאיץ אולטימטיבי אחד; עוד אם יש לך את המרחב. אתה לא יכול לסמוך לחלוטין על ערכת הכלים שלך, עם זאת, מכיוון שבסופו. .

אחת האגדות באגדות איפקס, קריפטו

קריפטו

 • יכולת טקטית:מזל”ט מעקב
  לפרוס מזל”ט אווירי המאפשר לך לצפות בסביבה מלמעלה. אם המזל”ט נהרס, ישנה חוט של ארבעים שניות לפני שתוכל לפרוס עוד אחד.
 • יכולת פסיבית:Neurolink
  אויבים שהתגלו על ידי מזל”ט המעקב בטווח של 30 מטרים מעמדתך מסומנים עבורך ועבור חברי הצוות שלך לראות.
 • יכולת אולטימטיבית:Drone Emp
  מל”ט המעקב שלך מגדיר פיצוץ EMP העוסק בנזקי מגן, מאט אויבים ומשבית מלכודות.

Crypto מכוון לרכוש מודיעין ביחס לסביבתך ולהשתמש במידע זה כדי לקחת את המריבות הטובות ביותר ולהבטיח את ביטחונך. . תפרס את מזל”ט המעקב שלך באופן קבוע, תטייל אותו עד 200 מטרים משם ומוצא מיקומי אויב ופריטים.

הפאסיבי, הנוירו -קינק של קריפטו, מקל עליכם אפילו לזהות אויבים לאור המל”ט, גם כשאתה לא מטיל אותו באופן פעיל (כך שתוכל להחנות אותו כדי לשמור על ראייה של אזור). עם זאת, החיסרון הקריטי של המזל”ט הוא שבעוד שאתה לא נמצא עם הפיות, הצורה הגופנית שלך עומדת שם כמו לימון, פגיעה לחלוטין למישהו שמתפוצץ פנימה, מפיל את הג’ויסטיק מהידיים שלך ויורה לך בראש.

אופק באגדות איפקס

 • יכולת טקטית:הרמת כוח משיכה
  הופך את זרימת הכובד, מרים שחקנים כלפי מעלה ומגביר אותם כלפי חוץ כשיוצאים.
 • יכולת פסיבית:Spacewalk
  הגדל את בקרת האוויר והפחית.
 • יכולת אולטימטיבית:חור שחור
  לפרוס את ניוט כדי ליצור חור שחור מיקרו שמושך את השחקנים אליו, ופוגע בהם בפיצוץ כבידה בסוף.

התוספות האחרונות לסגל אגדות Apex לא השפיעו דרסטיות על המשחק, אך אופק עצרה את המגמה הזו עם היכולות הייחודיות שלה. היכולת הפסיבית של Spacewalk מעניקה לה ניידות טובה יותר מרוב צוות השחקנים, והיא מזדווגת היטב עם המפה האחרונה, אולימפוס. .

מפות גדולות הכוללות בניינים גבוהים מתאימים לאופק בצורה מושלמת מכיוון שהיא יכולה לנווט מבנים עם שכבות מרובות בקלות בזכות היכולת הטקטית שלה, הרמת הכובד. ניתן להשתמש ביכולת זו באופן פוגעני כדי להשיג את הקרקע הגבוהה יותר, או להשתמש בהן בהגנה כדי לשלוח את אויביך באוויר. .

לובה

 • יכולת טקטית:החבר הכי טוב של פורץ
  זרוק את הצמיד שלך לטלפורט למקום אחר על המפה.
 • יכולת פסיבית:
  אתה יכול לראות שלל אפי ואגדי דרך קירות.
 • יכולת אולטימטיבית:בוטיק בשוק השחור
  מקם מכשיר שמאפשר לך לטללט שלל סמוך למלאי שלך.

לובה היא מלכת הבזה. . בעוד שרוב החרקים תוקנו, הצמיד שלה עדיין לפעמים נאבק לעבור דרך חלונות פתוחים, וכמה אזורים לא בולטים בקניון קינג הם ללא תנועה מסיבה כלשהי.

. אבל לובה מועילה ביותר כאשר היא מפריסה את האולטימטיבי שלה – מה שמתחיל את המשחק 50% טעון – ואתה יכול לבזוז לתוכן הלב שלך. . אתה יכול לקחת פריטים מתוך קמרונות נעולים, אך היזהר. רק לובה יכולה לקחת את אלה, ותצביע את האזעקות, ותתרחש את כל האויבים הסמוכים לנוכחות האצבע הזריזת שלך. תוכל גם לקחת פריט אחד רק לפני שהוטיק שלך יתפוצץ, אז בחר בזהירות.

אגדות Apex אגדות המדורגות ביותר בבנגלור

בנגלור

 • משגר עשן
  פטר מיכל עשן במהירות גבוהה שמתפוצץ לקיר עשן על ההשפעה.
 • יכולת פסיבית:זמן כפול
  לערוך אש בזמן שרץ גורם לך לנוע מהר יותר למשך זמן קצר.
 • יכולת אולטימטיבית:
  התקשרו לשביתה ארטילרית שמתגנבת לאט על פני הנוף.

בנגלור היא אגדה סולידית ומעוגלת היטב עם מערכת יכולות טובה שלא קשה לשימוש ביעילות-מושלמת למתחילים, אך מסובכת להצדיק ברמות גבוהות יותר. מיכל העשן שלה כולל שני אישומים ומשמש בצורה הטובה ביותר ליצירת כיסוי והסתרה בין באנג (כן, זה מה שאנחנו קוראים לה) לאויב; היא יכולה להשתמש בפריטי ריפוי תוך כדי זריקת המכל, מה שהופך את זה לדרך יעילה לרפא. העשן יכול גם לאפשר לך לבזוז או להחיות בבטחה. . עליכם לנתק ענן מעל כל חברי הצוות הפגיעים שיכולים להשתמש בזמן כדי להחלים. עם זאת, הזהירו זאת; שדרוגי האיום הדיגיטלי הזהב והיכולת האולטימטיבית של Bloodhound יכולים לראות גם דרך העשן, שהוא שילוב קטלני-נקווה שהצוות שלך הוא עם חזון הרנטגן. לחלופין, אסוף בעצמך היקף איום דיגיטלי, צלל את האויב לענן עשן וקבל ציד.

הזמן הפסיבי והכפול של בנגלור, נותן לך דחיפה מהירה כשאתה רץ תחת אש, שתוכל להשתמש בו כדי להכניס אותו בבטחה לכיסוי או להחזיר אש תוך כדי קשה יותר לפגוע. רעם מתגלגל, שביתת התותחנים, אינה עוצמתית כמו האולטימטיבית של גיברלטר באופן דומה של גיברלטר, אך היא עדיין דרך טובה לספק כיסוי ולרדוף על האויב מנקודות המסתור שלהם כדי שתוכלו לירות בהם. זה יפעל מול ההתלקחות שנזרקה ברצף גל; הטילים יפגעו באדמה ויתפוצצו שמונה שניות לאחר מכן – מה שמאפשר להודות כי מתנגדים זמן רב להימנע מנזק. אתה יכול להשתמש בו באופן פוגע.

 • יכולת טקטית:וו אחיזה
  להתמודד כדי להגיע למקומות מחוץ למבט במהירות.
 • יכולת פסיבית:ידע פנים
  סרוק משואה סקר כדי לחשוף את המיקום הבא של הטבעת, מה שמקטין גם את אקדח Zipline שלך ​​ב -10 שניות.
 • יכולת אולטימטיבית:
  .

איך נפלו האדירים. Pathfinder, Scout Cornt. .

הוו המתמודד הוא כלי ניידות מדהים; מתחילים עדיין יוכלו ליהנות מיכולות המיקום מחדש שלה, אך עם מספיק תרגול, הוו הופך להיות כה רב -תכליתי שתניע את עצמך בכל המפה במהירות הפסקה. מדריך התמודדות הזה של MokeySniper ילמד אותך כיצד להפיק את המרב מהקרס המתמודד כדי לקבל את הטיפה על האויבים שלך. בקרב, תרצה להשתמש בניידות שלך כדי להסיח את דעתך ולהגדיר את אויביך, ולאפשר לחברי הצוות שלך להפיל אותם בזמן שהם צופים בבלט האווירי שלך. עם זאת, חוטו הוחלף מספר פעמים, מה שהפך אותו פחות שימושי ממה שהיה פעם. עכשיו, ייקח בין 10 – 35 שניות כדי להטעין, תלוי כמה רחוק התמודדת.

יִתרוֹן

 • יכולת טקטית:הוצא הדה
  מקם את בן לוויה הכנף שלך מהדהד בשדה הקרב כדי לשגר לעברו. .
 • יכולת פסיבית:עדשת ספוטר
  .
 • יכולת אולטימטיבית:סימן הצלף
  צייד את רובה הצלפים המותאם אישית שלך כדי לעקוב אחר יעדי האויב ולהחיל בונוס נזק לרוחב צוות על כל אויב מעקב.

הערכה של Vantage של Vantage אולי נראית כאילו היא תוכננה במיוחד עבור צלפים, אך אינך צריך לפרוץ את האוהל הישן ואת המשקפת כדי להפיק את המרב מהאגדה של עונה 15. שלא כמו צלף מסורתי, Vantage יכול לנצל את היכולת הטקטית שלה להגיע לאזורים שאינם גבולים עבור מרבית הדמויות. אמנם אתה יכול להשתמש בזה כהזדמנות לצוד ולהדגיש אויבים בעזרת היכולת הפסיבית שלה, אך אין שום דבר שמונע ממך לשחק באגרסיביות כשאתה צוד יעדים חדשים.

אם כבר מדברים על היכולת הפסיבית של Vantage, העדשה של ספטר יכולה להיות מוגדרת במשחק כאשר משתמשים בה במשחק מדורג בזכות כמות המידע שהיא מספקת. ברגע שאתה מסתכל מקרוב על יעד אויב, ה- HUD מציג את מספר האנשים שנשארו בצוות האויב, איזה סוג שריון הם לובשים ואת המרחק שלך מהמטרה. זה יכול להיות קריטי כשאתה ניגש לרגעים הסופיים במשחק, ומספק מידע חיוני כדי ליידע אותך אם הסיכויים נערמים נגדך.

לבסוף, האולטימטיבי של Vantage הוא ייחודי בכך שתוכלו להשתמש בו לפני שתגיעם ל 100%. לנחות זריקה עם הכדור הזה מתייג אוטומטית את היעד שלך, ומראה את הצוות שלך בדיוק היכן האויב נמצא. זה לא רובה הצלפים הטוב ביותר במשחק, אבל זו אפשרות נהדרת לפתוח קרבות שכן אתה יכול למקד אש על אותו אויב ממוקד.

אין שום דבר שמונע מאף אחד להשתמש באחת מהאגדות האלה, אבל ברור לראות שיש להם מספר חולשות שעובדות נגדם.

נתיך שמתרחק מפיצוץ רימון

נתיך

 • יכולת פסיבית:גרנדייה
  ניתן לערום רימונים בערימות של שתיים במקום הרגילות. נתיך יכול להשיק רימונים באמצעות תותח הזרוע שלו, לירות בחימוש מהר יותר, עוד יותר ומדויק יותר בהשוואה לאגדות האחרות.
 • יכולת טקטית:אשכול מפרק
  פתח פצצת אשכול העוסקת בנזק על ההשפעה לפני שהופכת למספר חומרי נפץ קטנים יותר. יכולת זו יכולה לגרום לנזק עצמי, ולכן חשוב להימנע מחומרי נפץ מעקב.
 • יכולת אולטימטיבית:ה- MotherLode
  השג מרגמה באוויר האמצעי שמכריח את המטרה בקיר להבה. חומר נפץ זה מתפוצץ באוויר, לוקח כמה שניות ללהבות לנחות לפני שנגרם נזק.

נתיך יכול להשתמש בחימוש באופן שאף אגדה אחרת לא יכולה בזכות היכולות הפסיביות הייחודיות שלו. לא רק שהוא יכול לערום רימונים במלאי שלו, הוא יכול גם להשיק את החימוש הרבה יותר מהיר ומהיר יותר. זה הוכיח כיעיל במיוחד לטווח אמצע עד ארוך כי נתיך יכול להנחית להיטי רימון באזורים שאף אחד אחר לא מסוגל. נגד צוותי הגנה, היכולת של פוזז להפציץ אזור עם רימונים יכולה להיות קטלנית … כל עוד אין להם ווטסון איתה אולטימטיבית מוכנה.

אשכול אצבעות הוא אלטרנטיבה הגונה לזרוק רימונים בפועל, אך קשה לנחות כל להיט שכן רוב האויבים יכולים לעבור מהדרך. . לרוע המזל, האולטימטיבי של FUSE אינו גם אפשרות ברת קיימא לשימוש לצד חור שחור מכיוון שהרדיוס גדול מדי מכדי לפגוע ביעדים באזור ספציפי.

Revenant, האגדה החדשה ביותר ב- Apex Legends, תופס את מקומו ברשימת שכבת האגדות

Revenant

 • יכולת טקטית:שתיקה
  לזרוק מכשיר העוסק בנזק ומשבית את יכולות האויב למשך 20 שניות.
 • יכולת פסיבית:העוקב
  אתה משתופף במהירות רבה יותר ויכול לטפס גבוה יותר מאגדות אחרות.
 • יכולת אולטימטיבית:מוות טוטם
  זרוק טוטם שמגן על מי שמשתמש בו ממוות למשך זמן מוגדר. במקום להיהרג או להוריד, המשתמשים יחזרו לטוטם.

Revenant הפך להיות שימושי יותר ויותר מכיוון ש- Apex Legends Meta נהיה אגרסיבי יותר (מסתכל עליך, Bloodhound). שתיקתו טקטית מועילה מאוד – היא מונעת מאויבים להפעיל את היכולות הטקטיות והאולטימטיביות שלהם (שימו לב שזה לא מונע מפסיבים להפעיל או להפריע ליכולות שכבר הופעלו). זה משפיע גם עליך, אז היזהר מזרוק אותו קרוב מדי. אתה יכול לחסל רימון בו זמנית לתוספת השפעה, או להשתמש בו כדי למנוע מאויבים לדחוף דרך דלת או מסדרון בזמן שאתה מחלים.

מהיר יותר מהיר יותר הוא מועיל מכיוון שההליכה של Crouch לא משמיעה רעש, ומאפשרת לך להתגנב על אויביך. מודעות תוך כדי כישוף כדי לנוע עוד יותר מהר. חובב הטיפוס טוב במריבות עירוניות, אך עדיין אין לו דבר על התמודדות של Pathfinder. יש המון שמועות בחוץ שמציעות כי Revevant עומד לקבל שיפוץ ב- Apex Legends עונה 18 – בדוק את המאמר שלנו כדי לגלות מה Devs מתכננים לעשות ליכולותיו.

אוקטן, אחת הדמויות הטובות ביותר באגדות Apex

אוֹקטָן

 • יכולת טקטית:STIM
  לעבור 30% מהר יותר למשך שש שניות. עולה לבריאות לשימוש.
 • יכולת פסיבית:Swift Mend
  משחזר אוטומטית את הבריאות לאורך זמן.
 • יכולת אולטימטיבית:שיגור
  לפרוס כרית קפיצה שמטפלת את חברי הצוות באוויר.

אוקטן, הג’ונקי האדרנלין, הוא דג חלקלק שקשה לתפוס אותו. יכולת הגירוי שלו עולה לך 10 בריאות אך נותנת לך דחיפה מהירה זמנית שמצוינת למיקום מחדש או לאגף בקטטה. עליך להשתמש בו גם בתחילת כל משחק כדי לתת לך יתרון עצום בביזה, כך שתוכל להבטיח את מקום הנחיתה שלך במהירות האפשרית.

קח את השלל של חברי הצוות שלך לפני שהם יכולים להגיע לזה – זו רוח האוקטן. עלות הבריאות של STIM אינה קטלנית; השימוש בו כשאתה מתחת ל -10 בריאות לא יגרום לך להקל על מייד ולהשאיר אותך מתעוות בשלולית, כך שאם אתה צריך לברוח במצב חירום, עליך להשתמש בו כדי לסגת. נסה להתחמק תוך כדי כדי להקשות את עצמך קשה יותר להכות. אם יש לך כישורי תנועה חמורים, ניתן לאנני הופ תוך ריפוי לאחר השימוש בסטימנט – מהלך מסובך למאסטר, אבל כזה שיכול בסופו של דבר להציל את חייך.

קו הצלה, אחת האגדות הטובות ביותר באגדות איפקס

עוֹרֵק הַחַיִים

 • יכולת טקטית:ד..ג. לרפא מזל”ט
  התקשר למזל”ט שלך לחמלה כדי לרפא אוטומטית את חברי הצוות הסמוכים לאורך זמן.
 • יכולת פסיבית:חובש קרבי
  חבל הצלה מתקשר למל”ט שלה להחיות חבר לקבוצה – יכולת זו הוקמה בעונה 9 כדי להסיר את מגן המגן בזמן שהחיהו חבר לקבוצה
 • יכולת אולטימטיבית:חבילת טיפול
  התקשר אל תרמיל טיפה מלא בציוד הגנה איכותי.

קו הצלה, חובש הלחימה, הוא בחירה טובה אם אתה אוהב את חברי הצוות שלך ורוצה להשתמש בכל היכולות שלך כדי לשמח אותם. . . המזל”ט התייחס ברצינות רבה לרובו ההיפוקרטית שלו וירפא גם אויבים סמוכים-אל תתן לבוגד הקטן הזה את ההזדמנות.

הפסיבי שלך מגן עליך בזמן שאתה מחיה את חברי הצוות שלך; כלומר ברגע שאחת מהחוליה שלך יורדת, אתה צריך לקפוץ כמו הגיבור שאתה ולהחזיר אותם לרגליהם. אם יתמזל מזלכם למצוא תרמיל זהב, המטופל שלכם יקבל גם 50 Health Extra and 75 מגנים ברגע שהם יעלו, כלומר הם חוזרים למאבק מייד. אתה יכול גם לעזוב את ד.O.ג. בחובות תחייה כך שתוכלו לחזור למאבק בזמן שחברכם לקבוצה מקבל תשומת לב. זה גם בעל ערך גדול יותר עבורך להשתמש בתאי מגן כדי למלא במהלך הקרב בגלל קצב הריפוי המהיר יותר שלך.

מגי מטורפת מסתכלת ישירות קדימה כשהיא עוברת על פני הפצצות שמכוונות לקרקע באגדות איפקס

מגי מטורפת

 • יכולת טקטית:הכניסה של וורלורד
  כל אויבים נזקי מגי מטורפים מודגשים באופן זמני, והיא נעה מהר יותר בזמן שהחזיקה רובה ציד.
 • יכולת פסיבית:תרגיל מהומות
  השקת מקדחה השורפת דרך מבנים ומגנים .
 • יכולת אולטימטיבית:כדור הריסה
  לשחרר כדור שיורה רפידות מחזקות מהירות ומתפוצץ ליד אויבים. השתמש ברפידות המהירות כדי לרדוף אחרי אויביך בזמן שהאולטימטיבי שלך עוקב אחריהם .

על הנייר, היכולות של Mad Maggie מכניסים אותה למצב המושלם לשנות את המטה על ידי מתן מונה למגן הכיפה של גיברלטר. הבעיה העיקרית של מגי היא שמקדח המהומות שלה מכסה רק מחצית ממגן הכיפה, ומפסיק את היכולת מלהיות יעיל ביותר. אם יכולת זו אי פעם קיבלה שדרוג לכיסוי כל הכיפה, יש סיכוי טוב שהציוד הזה יכול להביא את מגי לליגות הגדולות.

למרבה הצער, שאר היכולות שלה לא יכולות להתחרות באגדות הטובות ביותר במשחק. הפסיבי שלה אינו יכולת מגדירה את המשחק והאולטימטיבי שלה לא אורז את האגרוף שהוא צריך. האולטימטיבי של מגי מדהים את השחקנים באופן זמני במשך כמה שניות, אבל זה לא מאיים מספיק נגד חוליות מאורגנות היטב.

סוֹלְלָה

 • כיסוי משובץ
  בנה קיר כיסוי כורע שמפריס קיר משופע מעליו, החוסם יריות נכנסות ומגברים יוצאים.
 • יכולת פסיבית:מטען מודר
  עלייה בקיבולת המגזין וטען מחדש את המהירות בעת השימוש ב- LMGs.
 • יכולת אולטימטיבית:מיניגון “שילה” המוצב “שילה”
  פרוס מקלע רכוב שיורה במהירות כדורים הרסניים.

Rampart הוצג בעונה 6 וקיבל מספר חובבים כדי סוף סוף להעביר אותה מהשכבה התחתונה. לאחרונה, Rampart קיבלה חובב ליכולתה הטקטית המפחיתים את הווידאון שלה. הכיסוי שלה שימושי אם אתה מוצא את עצמך במאבק עם שום מקום להסתיר, עם זאת, ניתן להרוס אותו בקלות בזמן שהוא מגדיר את עצמו, כך שההימור הטוב ביותר שלך הוא לבצר עמדה לפני כיבוי אש.

שלב את הכריכה המוגדרת עם שילה להשמדה אולטימטיבית, אך היזהר מצדדים שלישיים. שילה לוקח שתי שניות כדי לגרום לחביות שלה להסתובב, והיא בקול רם להפליא בזמן שהיא עושה זאת – ההזמנה המושלמת לצדדים שלישיים להכות אותך מהאגף, מחוץ למעגל הירי של המיניגון המוגדר.

רשימת שכבה של אגדות Apex: Apex Legends Pude Catalyst יושבת על כס המלוכה שלה עשויה מ- Ferrofluid

זָרָז

 • יכולת טקטית:דוקרני פירסינג
  זרוק טלאי פרופלואיד שהופך לדוקרנים כאשר אויבים קרובים. הזרז נותר חסין מפני דוקרני אויב.
 • יכולת פסיבית:
  לחזק דלתות, לחזק אותן ולנעול אותן לאויבים. ניתן לחזק את החללים, בהם נהרסו דלתות, ניתן לחזק.
 • יכולת אולטימטיבית:רעלה כהה
  הרם קיר חדיר של פרופלואיד. אויבים שעוברים דרכו יאטו ויעיוורים חלקית למשך זמן קצר.

. Catalyst ראתה הרבה משחק מאז שחרורה, כששחקנים מנסים להתמודד עם הערכה שלה. היא מזדווגת היטב עם אגדות כמו ווטסון, ואם אתה מוצא את עצמך בתוך בניין כשהמעגל האחרון קורס, לא תהיה לך שום בעיות בכלל להבטיח את הזכייה.

כל היכולות שלה, אם משתמשים בהן יחד, יכולות לסגור לחלוטין את שדרת הגישה לאויביך, מכיוון שלא רק שיש לה את היכולת לנעול דלתות מאחורי החוליה שלך, אלא שמטפלים במלכודות אם מתנגדיך ימשיכו במרדף.

היכולת האולטימטיבית של קטליסט, רעלה אפלה, אולי נראית אלא כלי הגנתי, אבל הכאוס שהוא יכול לגרום כאשר משתמשים בו באמצע כיבוי אש יכולה להתפוצץ את האויב מספיק זמן כדי שתכסח אותם למטה. קהילת אגדות Apex התרשמה מקטליסט בהתחלה, אך ככל שהזמן נמשך, נראה ברור שיש לה את מה שנדרש כדי להתמודד עם האגדות הטובות ביותר כרגע.

D Tier

D Tier, הידוע גם בשם התחום של מיראז ‘. לא משנה כמה מרוויחים מיראז ‘מרוויחים, הערכה שלו גימיקית מכדי לעבוד נגד יריבים ברמה גבוהה.

מיראז ', אגדה באגדות איפקס

מִירָאז

 • יכולת טקטית:נפש החוצה
  שלח פיתול הולוגרפי כדי לבלבל את האויב, שתוכל לשלוט איתו h.
 • יכולת פסיבית:הַדרָן!
  הופכים לבלתי נראים כשחבריו לקבוצה הורדה, מחיה ומגיבה.
 • יכולת אולטימטיבית:
  לפרוס צוות של שישה פיות לשליטה כדי להסיח את דעתו של אויבים.

הגימיק של מיראז ‘מאפשר לו לשלוח פיות כדי לבלבל את האויב, למרבה הצער, הפיתולים לא מבלבלים במיוחד. אף על פי כן, עדיין ניתן להשתמש בהם טקטית ליתרון כלשהו – הם יכולים לחסל מלכודות ולחסום צילומים, והגדולה נמוכה אז השתמשו בה כדי לראות אם אתה יכול לפתות כל אש תגובית. לחיצה על H הופכת אותם לשליטה, כלומר הם מחקים את התנועות שלך וגורמות להן להיראות מציאותיות יותר. זה מוביל לכך שמיראז ‘מסוגל לבטל יותר אויבים מאי פעם, אך אינו מועיל להרבה מלבד צופים.

הפסיבי של מיראז ‘הפך להיות שימושי יותר לאחר סדרת חובבים. עכשיו, מיראז ‘הוא בחירה נהדרת כאשר מחייבים או מחייבים את חברי הצוות, מכיוון שגם אתה וגם חברך לקבוצה יהיו בלתי נראים, מה שיכול להיות שימושי להפליא בקמצוץ. עם זאת, ישנם מספר מתנות קטנות שאויבים יכולים להשגיח עליהם כדי להפחית את החובב הפסיבי.

האולטימטיבי שלך שימושי גם בכיבוי אש קרוב-השתמש בה כדי לברוח במאבק כאוטי או כדי לנוע באגרסיביות. אתה תסתלק לרגע לפני שפרוס הפיתולים שלך, והמתנגדים יתבלבלו בקלות על ידי שבע התופעות שמתנדנדות באזור. באופן כללי, הפיתולים משמשים בצורה הטובה ביותר במאבק מאני בין מספר חוליות לזרוע בלבול ומצוקה. אין זה מפתיע שמיראז ‘הוא האגדה הגרועה ביותר במשחק, הוא זקוק נואשות לעיבוד מחדש שה- Devs פשוט לא מעוניינים לעשות כרגע.

זה מסיים את רשימת שכבות האגדות שלנו לעונה 17 – עכשיו הגיע הזמן שתשיק את האגדה שבחרת מה- Dropship ולהילחם בה כדי להיות האחרון שעומד. לחלופין, אתה יכול לתרגל את המטרה שלך במשחקי ה- FPS הטובים ביותר במחשב האישי, או לקפוץ לאחד ממשחקי הקואופרציה הטובים ביותר עם החוליה שלך כדי לשכלל את כישורי הצוות והתקשורת האלה.

כריסטיאן ווז במערב לונדון, נולד וגדל, כריסטיאן מבלה את רוב ימיו במשחקים כמו אלדן רינג וגנשין אימפקט. תוכלו למצוא אותו גם בוחן את היקום בסטארפילד ותרגול שילובים ב- Street Fighter 6.

חידון: איזה אגדת איפקס אתה? עדכון EA 2023

איזו אגדת איפקס אתה

האם אתה רוצה להיות אגדה? איזו אגדת איפקס אתה? חידון האישיות והפלייסטיל הזה מגלה אם אתה אוקטן, כלב דם, וולקירי, נתיב וכו ‘.

?

מבחן אגדות Apex הוא קבוצה של 20 משחקים ושאלות אופייניות לגלות את הדמות התואמת שלך במשחק.

כמו חידון אופי Overwatch, השאלון משתמש גם בפרסונה שלך במשחק ובאמיתי כדי למצוא התאמה מושלמת. אבל זה שונה בכך שזה משווה את סוג ה- MBTI שלך לזה של האגדות.

מה שמייחד אותו?

זה מבחן האישיות הראשון שעושה יותר מאשר למצוא דמות דומה. אתה צריך לברר יותר על האגדה שאתה מייצג בחיים האמיתיים ובמידע מהנה אחר.

מצא את האגדה התואמת שלך על סמך האישיות שלך.

בסיס הנתונים שלנו כבר כולל פרופילים מפורטים של תווי אגדות Apex. אז העדיפות של המבחן היא ליצור את סוג האישיות המדויק שלך, ולהתאים אותו לזה של אלופי המשחק.

בניגוד לרוב האלטרנטיבות המקוונות האחרות, זה לא חידון התאמת עניין. לכן, לא אכפת לנו מהצבע או האוכל המועדפים עליך כשמחפשים את המקביל שלך. במקום זאת, אנו מנתחים את ההתנהגויות, מערכות קבלת ההחלטות ותכונות הליבה שלך כדי לחשוף איזו אגדת איפקס אתה.

השווה את סגנון המשחק שלך עם אלוף ההתאמה שלך.

המבחן משווה את הדרך בה אתה משחק את המשחק עם סגנון המשחק המיועד של הגיבור התואם שלך כדי לחשוף את ההבדלים.

אתה עלול להיות מופתע כי אסטרטגיותיך במשחק עשויות שלא להתאים לאגדת הקצה שלך. אבל זו תופעה די נפוצה בקרב המשתתפים שלנו.

.

לכל אגדה מערך ייחודי של יכולות פסיביות, טקטיות ואולטימטיביות. בנוסף, הם מסווגים לארבע כיתות ספציפיות: התקפיות, הגננות, תמיכה ושחזור.

הדבר הטוב בחידון הוא שהוא מזהה אילו יכולות או כיתה היו לך אם היית לוחם בפועל במשחקי Apex.

קרא עוד על הסיפור האחורי של הדמות שלך.

המשחק הוא רויאל קרב ייחודי בכך שהוא מציג 17 דמויות עם סיפורי אחוריים קשורים. וזה נזהר באיזה ערכים חדשים להוסיף – שלא כמו משחק כמו Fortnite, מה שזורק כל הזמן דמויות משעממות חדשות על שחקנים.

רצינו שהחידון שלנו יעביר את אותו האווירה ויכבד את הרקע של הדמויות. אז התוצאות שלך כוללות כעת תזכורת קצרה (אך מהנה) לחיי האגדה המתאימה שלך.

חידון ה- Apex Legends הראשון מבוסס MBTI

אף מבחן מקוון אחר לא השתמש במדד מדויק כדי למצוא את הדמות שלך לאגדות האפקס. אבל יצרנו את השאלון הראשון מונחה MBTI של העולם כדי לספק את התוצאות האמינות ביותר האפשריות.

לאחר ניתוח כל סוגי ה- MBTI של שבע עשרה האגדות, אנו מוכנים לחשוף איזה מהם דומה באמת לך. והתוצאות הולכות להיות מדויקות באופן מזעזע.

מס ‘1. כלב דם: ISFJ

כגשש טכנולוגי, Bloodhound הוא אמין ואמין. למרות שלא הרבה ידוע על אישיותם, ניתן לתאר אותם כעובדים, אמינים וצנועים.

מס ‘2. אוקטן: ESTP

אוקטביו סילבה היא אגדה בת 24 שיש לה אישיות מוחצנת, אנרגטית ומכוונת פעולה. הוא דארדוויל במהירות גבוהה שלעתים קרובות משועמם אלא אם כן קורה משהו שמגביר אדרנלין.

#3.

MRVN הוא דמות אגדת איפקס אופטימית, מלאת תקווה, ידידותית ואכפתית. ניתן לתאר את אישיותו כיצירת, נאמנה, מאורגנת ומעט לבבית. Pathfinder אוהב להסתובב עם אגדות אחרות מכיוון שכ- ESFJ הוא זוכה לאנרגיה מאינטראקציות חברתיות.

#4. WRAITH: INFP

רנה בלייסי היא לוחם משחק איפקס בן 32 מטיפון. כמתווך, אישיותה מופנמת, יצירתית ואידיאליסטית. היא סוג האדם שרוצה להפוך את העולם למקום טוב יותר. עם זאת, ריית ‘היא דמות מבולבלת מכיוון שאיבדה את מרבית הזיכרונות שלה.

אגדת איפקס סוג MBTI
Valkyrie ESTP
בנגלור Istj
כלב דם Isfj
חָלוּץ ESFJ
ריית ‘ INFP
אוֹקטָן ESTP

אגדות אחרות.

במשחק יש כל כך הרבה דמויות שונות עם אישים צבעוניים. וזה קצת מאתגר למצוא את ההתאמה המושלמת שלך בעצמך. לכן, אנו ממליצים להשתתף בחידון כדי למצוא את המקביל שלך במהירות ובקלות.

3 דברים המשפיעים על תוצאות חידון אגדות האפקס שלך

גרסאות אחרות של חידון זה מסתמכות לעתים קרובות על תחומי העניין שלך ולא אוהבים להציע דמות תואמת. אבל זה לא מה שאנחנו עושים כאן. למעשה, השאלון מחשיב שלושה היבטים של אישיותך (כגיימר) כדי להגיע לתוצאות אמינות.

הנה מה שהוא מנתח כדי לחשוף איזו אגדת איפקס אתה.

האסטרטגיות שלך במשחק.

משחק אגדות Apex מסתמך על טקטיקות ותוכניות כמשחק יורה של קרב רויאל-גיבור. אז אנחנו רוצים לדעת איזה סוג אסטרטגיות אתה משתמש כדי לזכות בכל סיבוב. כך נוכל להתאים אותך במדויק לאחד משבע עשרה הלוחמים של משחקי איפקס.

הפריטים/הנשק המועדפים עליכם.

עם 20+ התותחים והפריטים ההגנתיים/פוגעניים השונים, אגדות האפקס יכולות להיות מסובכות לשחקנים חדשים. אבל בלי קשר, אנו רוצים לדעת באיזה סוג נשק או גאדג’טים אתה משתמש לעתים קרובות במשחק. זה עוזר לנו להבין טוב יותר את סגנון המשחק שלך ולהציע התאמות מדויקות יותר.

מאפייני החיים האמיתיים שלך.

לא הכל קשור לאופן בו אתה משחק את משחק Battle Royale. אנו רוצים לדעת איזה סוג של אדם אתה גם. כאמור, חידון אגדות האפקס מבוסס על MBTI. לכן, חשוב לבדוק את אישיותך בחיים האמיתיים לפני שתציע אלוף דומה.

אם תבחר בגיבור הראשי של אגדות ה- Apex שלך על סמך תוצאת הבדיקה?

לא, אתה לא צריך לבחור את האגדה שלך על סמך חידון אישיות. הנתונים שלנו מראים שלעתים קרובות יש פער בין הדמות האמיתית של הנגן לבין גיבור במשחק. הסיבה לכך היא שבני אדם נוטים להתנהג אחרת בסביבות בדיוניות או לא מציאותיות. אז אדם מקסים עשוי להתאים לאישיות משחקי וידאו אכזריים – ולהיפך.

בחירת הגיבור הראשי שלך לפי סגנון המשחק שלך ואסטרטגיות היא תמיד הטובה ביותר ולא להסתמך על גורמים חיצוניים כמו דמיון MBTI.

הטבעת מתכווצת. איזו אגדת איפקס אתה?

אתה נמצא רק 20 שאלות מהפגישה עם מקביל הגיבור שלך ביקום טיטנפל. כל שעליכם לעשות הוא להקיש על כפתור התחל ותנו לנו לנתח את האישיות שלכם.

הצהרת אחריות

Quizexpo אינו הבעלים של אף אחת מתמונות חידון אגדת Apex. איי בידור ואומנויות אלקטרוניות בהתאמה הם בעלי התמונות האמורים, ולא נועדה הפרת זכויות יוצרים.

מוהסן, הידוע יותר בשם ניקס, הוא עיתונאי משחק במשרה מלאה ומכור לחידון במשרה חלקית. כאחד מאנשי הצוות המוקדמים ביותר, ניקס מנצלת את הידע שלו בתרבות הפופ בגלל חידונים מהנים מאז 2020. הוא אוהב להכין טריוויה וחידוני אישיות לתוכניות הטלוויזיה, הסרטים והאנימה האחרונים. אבל הוא מתמחה בחידונים של משחקי וידאו. המוח שלו, במילותיו שלו, שולח זריקה נוספת של דופמין כאשר הוא צריך “לחיתש” משחק שיצא לאחרונה.

איך לשחק?

משחק חידוני אישיות הוא פשוט: בחר את האפשרות הנכונה לגביך – או שאתה מתייחס אליו – ובחר “הבא.”בניגוד לחידוני טריוויה, לבדיקות אישיות אין תשובות נכונות או שגויות. אבל השאלות נמצאות בפורמט של בחירה בכפייה. העניין הוא לדחוף אותך לבחור אפשרות שהכי הגיונית, לא זו שהיא 100% נכונה. לקבלת התוצאות המדויקות ביותר, אל תעמוד על התגובות שלך. ללכת עם אפשרויות שאתה “מרגיש” הן הטובות ביותר.

שאלות של החידון

?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? עדכון EA 2023 1

 • אִישִׁיוּת
 • מעמד
 • קוֹל
 • נראה/תלבושת
 • סיפור אחורי
 • גימורים או הוצאות להורג

איזה סוג של קריירה תרצה שיהיה לך אם לא היית צריך להשתתף במשחקי Apex ביקום Titanfall?

 • הייתי רוצה להיות פרפורמר.
 • אני עדיין מעדיף להיות חייל.
 • הייתי רוצה להיות חקלאי ולחיות חיים שלווים.
 • אני חושב שהייתי הופך לספורטאי.
 • אני מעדיף להיות סופר או אולי מורה.
 • הייתי הופך לחוק וחייה חיים הרפתקנים.

אילו מהנשק הבאים עדיף על קרבות קרובים עד אמצע טווח?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? עדכון EA 2023 3

 • מכונית SMG
 • צופי G7
 • R-301 קרבין
 • L-STAR
 • קח משולש
 • שומר שלום

של האפשרויות הבאות, איזה פריט הוא חובה ותמיד ניתן למצוא אותם בתרמיל שלך?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? עדכון EA 2023 4

 • מַזרֵק
 • מגן נפילה
 • מגן חום
 • רימון שבר
 • קַסדָה
 • מגזין מורחב

אתה היחיד שנשאר בצוות שלך. ?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? 2023 EA עדכון 5

 • אני מסתתר במקום נחמד להיכנס לחמש הקבוצות האחרונות.
 • אני ממשיך להילחם כי אנחנו עדיין יכולים לנצח את המשחק.
 • אני מתמקד בהרג התגנבות ונשאר נמוך.
 • אני עושה דברים מטורפים כי כנראה שגם אמות.
 • אני לא בטוח; זה תלוי.
 • אני מקבל כמה שיותר הרוגים וממות בכבוד.

מה אתה חושב על שחקנים שתמיד מחפשים את גן עדן (האדמה הגבוהה יותר)?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? עדכון EA 2023 6

 • אני מתייחס אליהם.
 • הם לא יודעים להילחם.
 • הם קלים להרוג בשבילי.
 • אני מרחם עליהם כי הם נובלים.
 • אני אחד מהם.
 • אני שונא את השחקנים האלה.

?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? עדכון EA 2023 7

 • .
 • הייתי מוסיף אלמנטים טקטיים נוספים למשחק.
 • הייתי מקל על קבלת הרוגים של התגנבות.
 • הייתי מגדיל את מספר הצוותים במפה.
 • הייתי מוסיף עוד חתכים ומרחיב על סיפורי גב.
 • הייתי מוסיף הוצאות להורג אכזריות יותר למשחק.

איזה סוג של סיפור אחורי היית נותן לתו אגדת האפקס שלך אם תוכל להתאים אותו?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? עדכון EA 2023 8

 • מצחיק
 • עָמוֹק
 • מסתורי
 • פעולה
 • דְרָמָטִי
 • מַפְחִיד

איזה מהם נשמע כמו שילוב טוב לצוות אגדות ה- Apex שלך?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? 2023 EA עדכון 9

 • Recon, פוגעני, הגנתי.
 • .
 • תמיכה, רישום, פוגע.
 • פוגעני, פוגעני, הגנתי.
 • Recon, Recon, פוגע.
 • פוגעני, פוגעני, פוגע.

איך אתה מרגיש אחרי שהרג אויב שמישהו אחר הפיל?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? 2023 EA עדכון 10

 • אני מרגיש רע עם זה.
 • אני מרגיש בסדר כי זו מלחמה.
 • אני מרגיש אשם.
 • אני מרגיש בר מזל.
 • אני מרגיש אדיש.
 • אני מרגיש שמחה.

איך מתחילים את המשחק לאחר הנחיתה על המפה? ?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? 2023 EA עדכון 11

 • מציאת נשק אמין.
 • מציאת שריון.
 • עוזר לחברי הצוות להתמלא.
 • הורג אויבים שנוחתים אחרי.
 • להתרחק מחוליות הנחיתה.
 • מחפש שחקני AFK להרוג.

אתה משולב עם שני שחקני מתחיל נוספים. האם אתה אופטימי לגבי המשחק?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? 2023 EA עדכון 12

 • כן, אנחנו עדיין יכולים לזכות בזה.
 • אני מספיק. אני לא צריך את עזרתם.
 • אנחנו יכולים לנצח את המשחק אם הם יעקבו אחר ההזמנות שלי.
 • אני פשוט פורש מהמשחק ולא מבזבז את זמני.
 • אני בעצמי חדש. אז יש שלושה מאיתנו.
 • אני משאיר אותם מאחור ומשחק סולו.

שחקן Pro Apex Legends נמצא בקבוצה שלך. אבל הם רוצים שתעקב אחר ההוראות שלהם לנצח במשחק. ?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? 2023 עדכון EA 13

 • כן בטח. .
 • בטח הייתי מקשיב להם.
 • Idk. אני לא אוהב שאומרים לי מה לעשות.
 • ההזמנות הבאות משעממות מדי בשבילי.
 • תלוי במצב הרוח שלי.
 • לא, לעולם לא הייתי עוקב אחר הזמנות של שחקן אחר.

איזה מהם הופך את אגדות Apex למשחק יורה ייחודי של רויאל-גיבור?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? 2023 עדכון EA 14

 • הדמויות.
 • הנשק.
 • היכולות.
 • המשחקים הכאוטיים.
 • השיעורים המאוזנים.
 • אף אחד מן הנזכרים מעלה.

מה יהיה אם היית צריך לתאר את אישיותך עם אחת המילים האלה?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? 2023 EA עדכון 15

 • נֶאֱמָן
 • מְסוּדָר
 • ראש ברמה
 • בלתי צפוי
 • אָמָנוּתִי

של האפשרויות הבאות, איזו הן הזרם המועדף על Apex Legends?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? עדכון EA 2023 16

 • ניקמרקס
 • iitztimmy
 • Tsm_imperialhal
 • ACEU
 • PlayApex
 • אף אחד מהם

מה אתה חושב על עבודת צוות ומאבק סולו? איזה מהם הוא המועדף עליך?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? 2023 EA עדכון 17

 • אני אוהב עבודת צוות וקטטות צוות.
 • מה, אני בסדר עם שניהם.
 • אני מעדיף סולו, אבל אני טוב גם בעבודת צוות.
 • תלוי במצב הרוח שלי.
 • Apex הוא משחק קרב קבוצתי. .
 • .

בחר כינוי לעצמי אגדת האפקס שלך.

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? 2023 עדכון EA 18

 • פְּצָצָה
 • בחור/ילדה
 • הצלבני
 • האגדה האולטימטיבית
 • הזאב הבודד
 • ק.O. אמן

מה אתה חושב על פעולות המיקרו של המשחק?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? 2023 EA עדכון 19

 • אני משתמש בהם לעתים קרובות למדי
 • אני לא משתמש בהם; גם אני לא בז להם.
 • .
 • אני לא אוהב ולא משתמש בהם.
 • קניתי כמה פריטים, אבל זה לא היה כיף.
 • אני שונא פעולות מיקרו ושחקנים שמשתמשים בהם.

כמה שעות אתה מבלה במשחק בשבוע?

חידון: איזו אגדת איפקס אתה? עדכון EA 2023 20

 • שעתיים או פחות
 • 3-4 שעות
 • 5-6 שעות
 • 7-8 שעות
 • 9-10 שעות
 • 11 שעות או אולי אפילו יותר.