כל מה שיש לדעת על דרגת העולה ב- Valorant

האייקון העולה עוקב אחר סגנון דומה לשורות האחרות על ידי הוספת פרטים כששחקנים מטפסים דרך הרכבים. הרובד הראשון דומה לאבני חן ירוקה המוקפת בגבול אפור, הרובד השני מוסיף שני כוכבים וגבול בחלקו העליון והתחתית של פנינה. הטופס הסופי מוסיף כוכב במרכז פנינה בדיוק כמו איך מוצגים שאר הסמלים.

Ascendant | דרגה חריפה הסבירה

דרגת עולה

מהי דרגת עולה בהיר? איך אני משיג את זה? בדוק את זה וגלה!

דרגת עולה

דרגה חריפה עולה

Ascendant היא מדליית הדרגה השלישית בגובהה במערכת התחרותית הבהירה. זוהי הדרגה האחרונה שהוצגה, במטרה לשפר יותר את הפצת השחקנים. הוא נוסף בשנת 2022, והמשוב הוא בעיקר חיובי מכיוון שהוא הופך את משחקי הדירוג הגבוה יותר למאוזן יותר.

דַרגָה יַחַס מספר שחקנים
עולה 1 2.4% 45,216
עולה 2 1.6% 30,594
עולה 3 1.1% 20,708
סה”כ עולה 5.1% 96,518

בהתחשב בעובדה שחלק מהשחקנים האלה או רובם היו יהלומים או אלמותיים לפני כן, מהומות כנראה עשתה עבודה טובה בפיצול % הראשונים של השחקנים והפכה את המשחקים שלהם לאוזנים יותר.

כמה טוב דרגת עולה בלאורנט?

באופן סטטיסטי, אם הצלחת להגיע לדרגה זו כדי להיות גאה בעצמך. שלטת ביסודות ב- Callorant, יש לך מיומנות מכנית די הגונה מבחינת רפלקסים, תנועה ומטרה. אבל, להיות הגון בימינו זה לא מספיק, וזו הסיבה שעולים, למרות שנחשבים להיות די טובים במשחק, אינם ברמה “המקצוענים” שלהם.

אם אתה עולה ומתכנן לצאת למקצוען, אתה צריך לדעת שיש לך את השטח והבסיס כדי להצדיק התחייבות למסע, אך עדיין יש לך עקומה משפרת לפניך.

קידה עולה

כיצד להשיג דרגת עולה ב alorant

כדי לקבל דרגת עולה, תצטרך להבין כיצד עולים משחקים ב- Valurant. הדרגה מעט מעל הממוצע ושחקנים שם יש הבנה טובה של המשחק ודינמיקת הקבוצה שלו. גורם נוסף הוא כישורים מכניים, שמשמעותם הרפלקסים, התנועות והכיוון/הירי שלהם הם גם ברמה הגונה למדי.

ניתן לשפר מיומנויות מכניות עם משחק רגיל אך עם מיקוד שבמרכזו שיפור. צפייה וללמוד איך אנשים טובים ממך (דרגה גבוהה יותר) משחקים, ואילו תנועות וטקטיקות הם משתמשים היא חובה אם ברצונך לשפר.

  • אם אתה מתכוון לצפות וללמוד מהאוהבים של Tenz & Shahzam בטוויץ!

בסופו של דבר, תצטרך ללמוד לשחק בקבוצה, כי ככל שאתה רוצה לסחוב את המשחקים שלך, Valorant מיוצר כמשחק קבוצתי, וזה הכי טוב לשחק כאחד. אז, ראש כלפי מעלה, אין נעילה אינסטה, ומתמקד בהשגת הדרגה הרעילה-ירוקה ההיא.

איך לצאת מהדרגה העולה

עולה לדרגה אלמותית

אז הגעת לדרגה הירוקה ואתה רעב לעוד, נהדר! כעת תצטרך לחפור עמוק עוד יותר ולשפר את המשחק הכללי שלך כדי להגיע לשלב הבא, שהוא הדרגה האלמותית הקדושה.

אנו נקצר אותו ונתמקד בחלקים החשובים ביותר שישפרו בהם:

  • להבין את התפקיד שלך במשחק, ולהתחייב אליו!

אם אתה מעשן, תצטרך ללמוד את כל העשן הטוב ולהיות יצירתי בזה. אם אתה יוזם מעריך את האנשים סביב האתר נותנים את הצוות שלך על העליונה בזמן שאתה מבצע את הרשומות.

דואליסטים צריכים להיות חדים ומדויקים במעורבותם וללקוט את אלה 1v3. אתה סוג התמיכה ורוצה להוביל את הקבוצה לניצחון? שפר את ההסבר שלך, ואת הקול שהצוות שלך רוצה לשמוע ולהוביל מ.

גלריית השחקנים המקצוענים הטובים ביותר

  • שפר את כל ההיבטים של המשחק שלך!

להיות אלמותי פירושו שאין מקום לטעויות, ותצטרך לשים לב אפילו לפרטים הקטנים ביותר ולהשתפר בדברים הקטנים שאתה חושב שהם לא חשובים.

  • שחק עם מטרה

שחק את המשחקים שלך לא לבזבז את זמנך ולהאכיל את האגו שלך, אלא במקום זאת לשחק כדי לנצח ולהיות טוב יותר מהאחרים. אם תתמקד בעצמך, ובמטרה לנצח את רוב המשחקים שלך, תצטרך לשמור על האגו לעצמך ולעשות פעולות כדי לנצח את המשחק.

זה יהיה הכל למאמר מועיל בתקווה זה. אנו מאחלים לך בהצלחה במסע השחיקה שלך לעולה ואנחנו מקווים לראות את המדליה הירוקה בפרופיל שלך.

Valorfeedig3

מאמר זה מכיל קישורי שותפים כפי שצוין על ידי סמל עגלת הקניות. אנא קרא את המאמר בעיון לפני שתלחץ על קישורים כלשהם.

כל מה שיש לדעת על דרגת העולה ב- Valorant

לשחקנים יש כעת דרגה חדשה להגיע לפני שהם פוגעים באלמות.

תמונה באמצעות משחקי מהומות

הערך פרק חמישי יציג דרגה חדשה בין יהלום לאלמותי שכותרתו Ascendant.

דרגת Ascendant נחשפה במהלך הזרם החי של המפתח לקראת יציאתו של פרק חמש ויביא טריז בין דרגות ה- ELO לשעבר לשעבר. משחקי Riot ניסו להתאים את הדירוג בראש הסולם עם Leaderboards ולהעביר את הדרגה האלמותית מלהיות שכבות עד שלא היו להן שכבות כניסיון לתקן את ההפצה.

המדד החדש ביותר הזה ינסה לאזן בין הדרגות בראש על ידי הוספת שלוש שכבות חדשות בין יהלום לאלמותי.

בדומה לשורות התחתונות, Ascendant יהיו עם שלוש שכבות: Ascendant One, Ascendant Two ו- Ascendant Three. כששחקן יטפס משלוש עולה, הוא יעבור לאלמותי ויוכל לטפס משם קורן משם.

האייקון העולה עוקב אחר סגנון דומה לשורות האחרות על ידי הוספת פרטים כששחקנים מטפסים דרך הרכבים. הרובד הראשון דומה לאבני חן ירוקה המוקפת בגבול אפור, הרובד השני מוסיף שני כוכבים וגבול בחלקו העליון והתחתית של פנינה. הטופס הסופי מוסיף כוכב במרכז פנינה בדיוק כמו איך מוצגים שאר הסמלים.

עבור המיקומים החדשים, כעת ניתן למקם שחקנים גבוה כמו עולה אחד, שהחליף כעת את המיקום הגבוה ביותר שהיה בעבר Diamond One. בנוסף, לשחקנים שהם עולים יהיו מגבלות קיבוץ חדשות ל -5 ערימות בדרגה, מה שאומר ששחקנים יצטרכו להיות תוך שלוש שורות עולה כדי לעמוד בתור יחד.

MMR גם יסתובב כמו הערך דחף שחקנים לשורותיהם בהתאמה כעת, לאחר שהתווסף הסולם לסולם. המטרה הייתה לדחוף שחקנים שנתקעו בברונזה וכסף כלפי מעלה תוך הפרדת המיומנות בין בני אלמוות וגבוהים יותר משאר הדרגות.

סטודנט במכללה שכותב על כל הדברים המשחקים.