AC ODYSSEY: איך פועל קנה המידה ברמה? מדריך אודיסיאה של Assassin S Creed Odyssey

באשר לאזורים, קנה מידה ברמה מגדיל את הרמה המומלצת שלהם. התמונה למעלה מציגה קפלוניה, מגאריס ופוקיס-בתחילה, לאזורים אלה היו רמות מומלצות נמוכות (1-5, 6-9, 9-13). עם זאת, הרמות שלהם עלו – זה נגרם כתוצאה מכמה רמות חדשות עם הדמות הראשית. במקרה שלנו, אלכסיוס נמצא כרגע ברמה 20 – כל האזורים הם 2 רמות מתחת לשלנו. המשמעות היא שאויבים שנתקלו בהם נמצאים ברמה 18 לפחות (זה יכול להיות גבוה יותר עבור אויבי עילית).

קנה מידה של Assassin’s Creed Odyssey

Эа ираа содержит кדיר

Эизодичесая le

Meзз?

זהו משחק הרפתקאות פעולה בו שחקנים מקבלים את תפקיד אלכסיוס או קסנדרה, שכירי חרב במסע נקמה. כששחקנים חוקרים סביבה בעולם הפתוח ביוון העתיקה, הם מתקשרים עם דמויות, מסתננים לבסיסי אויב ומעוזים והורגים אויבים אנושיים. שחקנים משתמשים בחרבות, חניתות וקשתות כדי להרוג חיילי אויב ושודדים בלחימה בסגנון תגרה. שחקנים משתמשים גם בהתקפות התגנבות (ה.ז., דקירת סכינים) כדי לשלוח אויבים באופן דיסקרטי. השפעות גדולות של פיצול דם מתרחשות כאשר אויבים נהרגים. קומץ של חתכים מתארים מעשי אלימות ו/או גרור עזים יותר: דמויות נדקרו דרך הראש/הצוואר עם כלי נשק בולטים; דמויות צעירות זרקו מצוק; אדם המונע על ידי אספסוף כשזרועו נזרקת לאוויר. סביבות מסוימות מתארות גפיים מנותקות וגוויות מפורקות בשטח. המשחק מכיל מקרים של חומר מיני: דמויות מתנשקות ומלטפות לפני שהמסך דוהה לשחור (סקס משתמע אף על פי שמעולם לא מוצג); דיאלוג המתייחס למין וזנות (ה.ז., “הכל הולך במין הזה אנדרון”; “זו אהבה, זו המסחר. במה אתה מתעניין?”); דמות ששומעת קולות גונחים מיניים מאחורי דלת. המילים “f ** k” ו- “sh*t” נשמעות במשחק.

Пדיר

Хמוד?
Зеннит насройи контента

© Valve Corporation. Вely права защищены. Ве торгоые марки ялюс собенносс сотетדרים ющющ ладецев ющ л л х л л ю ю בת л л цаданц х х ю בת х х х ю בת i. Час географичесих седений на эом сle предосавена geonames.אורג.
Политика конфиденциалноси | Правדיר Согашение подичика Steam | עוגיית עוגיה

AC ODYSSEY: איך פועל קנה המידה ברמה? מדריך Assassin’s Creed Odyssey and Walktrough

אחת התכונות החדשות ב Assassin’s Creed: אודיסיאה הוא קנה מידה ברמה איזה מתאים את רמות האויבים והשיטות לרמות הנוכחיות שלך. בדף זה תוכלו ללמוד כיצד עובד קנה מידה ברמה וכיצד זה משפיע על המשחק.

  • איך פועלת קנה המידה ברמה?
  • כיצד להתמודד עם קנה מידה ברמה?
  • האם אתה יכול להשבית קנה מידה ברמה?

איך פועלת קנה המידה ברמה?

קנה מידה ברמה ב- Assassins Creed: אודיסיאה עובדת כך - כשאתה מפלס את הדמות שלך, המשחק עושה את אותו הדבר עם העולם - אודיסיאה AC: איך עובד קנה המידה ברמה? - שאלות נפוצות - מדריך Assassins Creed Odyssey

קנה מידה ברמה פנימה Assassin’s Creed: אודיסיאה עובד כך – כשאתה מפלס את הדמות שלך, המשחק עושה את אותו הדבר עם העולם. המשחק מפלס אויבים, משימות ואזורים. המטרה של קנה מידה ברמה היא לספק אתגר מתמיד. לעולם לא יהיה לך מצב בו, אני.ה. אויב הוא 5 או 10 רמות מתחת לאופי שלך.

באשר לאזורים, קנה מידה ברמה מגדיל את הרמה המומלצת שלהם. התמונה למעלה מציגה קפלוניה, מגאריס ופוקיס-בתחילה, לאזורים אלה היו רמות מומלצות נמוכות (1-5, 6-9, 9-13). עם זאת, הרמות שלהם עלו – זה נגרם כתוצאה מכמה רמות חדשות עם הדמות הראשית. במקרה שלנו, אלכסיוס נמצא כרגע ברמה 20 – כל האזורים הם 2 רמות מתחת לשלנו. המשמעות היא שאויבים שנתקלו בהם נמצאים ברמה 18 לפחות (זה יכול להיות גבוה יותר עבור אויבי עילית).

קנה מידה ברמה אינו מופיע במקומות אלה שיש להם רמה גבוהה יותר משלך. במקרה שלנו, לאזור Achaia עדיין יש אותה רמה מומלצת כמו שהיה בתחילת המשחק – 42-46 רמה.

במשימות, קנה מידה ברמה עובד על ידי הגדלת הרמה המומלצת שלהם - אודיסיאה: כיצד פועלת קנה המידה ברמה? - שאלות נפוצות - מדריך Assassins Creed Odyssey

במשימות, קנה מידה ברמה עובד על ידי הגדלת הרמה המומלצת שלהם. אם מסע חדש לחלוטין, סביר מאוד שכשאתה מתחיל במסע זה יהיה זה רמה זהה לשלך (התמונה למעלה מציגה דוגמה למסע שממליץ על רמה 25 זהה לזה של הדמות הראשית) או מעט מתחתיו.

אם נוסף מסע ליומן שלך, הרמה המומלצת שלו תגדל אוטומטית. לדוגמה, אם הוספת מסע עם דרגה 5 מומלצת אך אתה ממשיך אותו ברמה 10, הרמה המומלצת תעלה לרמה 10 או דומה.

הערה – המשחק מגדיל את הרמות המומלצות וגם התגמולים. מסע “מפולס” מעניק לך יותר XP ופריטים שיש להם אותה רמה כמו המסע.

כיצד להתמודד עם קנה מידה ברמה?

הדבר החשוב ביותר לעשות אם אתה רוצה להתמודד עם קנה מידה ברמה במתקנות Creed: אודיסיאה היא להמשיך לשדרג את הציוד שלך או להחליף אותו בפריטים טובים יותר - AC Odyssey: איך פועלת קנה המידה ברמה? - שאלות נפוצות - מדריך Assassins Creed Odyssey

הדבר החשוב ביותר לעשות אם אתה רוצה להתמודד עם קנה מידה ברמה Assassin’s Creed: אודיסיאה הוא כדי להמשיך לשדרג את הציוד שלך או להחליף אותו בפריטים טובים יותר. לדוגמה, כאשר תו ברמה 20 משתמש בנשק ברמה 10, הנזק שלהם יהיה נמוך בהרבה. כך גם בשריון. לבישת חלקים שהם כמה רמות מתחת לשלך יכולה להיות שהדמות שלך תקבל נזק רב יותר.

אנו ממליצים לשדרג רק פריטי מוזהבים, יש להחליף את שאר הציוד שלך בשלל טוב יותר. שדרוגי נשק ושריון יכולים לעלות הרבה והם יכולים לדרוש הרבה חומרי יצירה. כמו כן, הדמות שלך מקבלת שלל חדש על בסיס קבוע, מה שאומר שאתה לא צריך לבקר בסוחרים כדי לקנות ציוד טוב יותר.

האם אתה יכול להשבית קנה מידה ברמה?

למרבה הצער – זה לא אפשרי. זהו מכניקת משחק שהוטלה מלמעלה למטה, שלא ניתן לשנות אותה בשום דרך. אם אינך יכול להתמודד עם יריביך, נסה להקדיש זמן רב יותר לחקור את המיקום ולמצוא מכולות אינטראקטיביות (כל חזה מכיל פריט אקראי מגובה קרוב לגיבור). בצע פעילויות שמבטיחות שלל באיכות גבוהה – משימות שלמות, הרוג שכירי חרב או למצוא ולבטל תרבויות של קוסמוס.

Assassin’s Creed Odyssey סוף סוף מאפשר לך להשבית קנה מידה ברמה – בעיקר

בדרך כלל אהבתי את Assassin’s Creed Odyssey, אבל יש נושא אחד שהמשיך לגרור אותי מהמשחק: קנה מידה ברמה. אויבים היו כל הזמן מתרחשים לצדך במאמץ לשמור על דברים מאתגרים – אבל זה באמת פשוט אומר שמעולם לא קיבלת חזק יותר ביחס לאויבים שלך. בעדכון הבא, Ubisoft סוף סוף מאפשר לך לצמצם את כמה אויבים איתך.

לאחר העדכון של 10 בינואר, יהיו לך מגוון אפשרויות כיצד להתמודד עם קנה מידה ברמה. רגיל ישמור על דברים כמו שהם, בעוד כבד יבטיח שאין אויב אחד פחות חזק ממך. האפשרויות שתרצו למעשה הן קלות וקלות מאוד, מה שמבטיח שאויבים ברמה התחתונה לא יתקרבו משתי או ארבע רמות שמתחתכם, בהתאמה.

הסיבוב האחרון של עדכוני אודיסיאה כולל גם כמה תוכן חדש בצורה של שתי סיפורי אבוד חדשים של יוון-משימות הסיפור החינמיות החינמיות ש- Ubisoft ממשיכה להביא ליוון העתיקה. בתו של לאליה יש לך שבעה סמוראים כדי לעזור לכפר להגן על עצמו מפני פלישה, ואילו מורשת המשוררת תביא אותך לשתולל בתמונות של משורר רועש במיוחד. יש לך גם סייקלופ חדש לאתגר בשם ארגס.

תוספות קטנות יותר למשחק כוללות שכבות שכירי חרב חדשות לקרב, ואת הסדנה של Hephaistos – ספק חדש שתוכלו לפנות אליו כדי לקבל שדרוגי חריטה מפוארים במיוחד.

בנוסף לדברים החינמיים, זה גם מסמן את השקת הפרק 2 של מורשת ה- Blade DLC הראשונה – אבל אם קנית את ההרחבות, אתה כנראה כבר יודע את זה.

קרא עוד: לחפור במשחקי המחשב הטובים ביותר

תוכלו למצוא הרבה יותר פירוט על התוספות החדשות דרך האתר הרשמי. אפילו בהתחשב בכמה תסכולים, Assassin’s Creed Odyssey היה אחד הבחירות Goty 2018 שלנו. נראה כי כל העדכונים הללו פשוט משפרות את המשחק, וגם חבורה שלמה של תוכן נוסף בהחלט לא פוגע.

דסטין ביילי דסטין הכל על משחקי רטרו ומשחקי הרפתקאות, כמו גם להיות מסור Fantasy XIV סופי. ההישג הגאה ביותר שלו ב- PCGamesn מגלה נישה לכיסוי סימולטור משאיות. סופר חדשות בכיר לשעבר, עכשיו אתה יכול למצוא אותו ב- GamesRadar.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

עוד מ- PCGamesn עקוב אחרינו לחדשות, מדריכים וביקורות יומיומי של מחשב אישי בטוויטר, פייסבוק, Overwolf, Steam ו- Google News. או הירשם לניוזלטר החינמי שלנו.